WebsiteBuilder.com İnceleme 2016


WebsiteBuilder.com

Siteyi ziyaret et

8.9


AWA Puanı

WebsiteBuilder.com

WebsiteBuilder.com, pazarlama yardımı ve e-Ticaret’in yanı sıra bir dizi web sitesi oluşturma aracı sunmaktadır. Sitenizi özelleştirmek için seçebileceğiniz çok sayıda şablon ve her şey kolay görünen bir sürükle ve bırak yöntemiyle herkesin güzel görünen bir web sitesi oluşturmasını kolaylaştırır. Aşağıdaki Web SitesiBuilder.com incelememizi okuyun.

genel bakış

WebsiteBuilder.com ile, bir alt alan adı kullandığınız sürece akşamları parasız ve kredi kartı gerektirmeyen bir web sitesi tasarlayabilir ve oluşturabilirsiniz. Yeni başlayanlar için bir şablon seçerek ve içerik eklemek ve istediğiniz şekilde görünmesini sağlamak için kullanışlı sürükle ve bırak işlevini kullanarak kullanımı kolaydır..

Kimler Web SitesiBuilder.com?

Bu platform ve kolay gezinme ve tasarım araçları, daha önce hiç web sitesi oluşturmayan kişiler için mükemmeldir. Oldukça aptal geçirmez ve onunla çalışmayı asmak uzun sürmeyecek.

Odaklanma Alanları / Uzmanlıklar?

WebsiteBuilder.com, sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak son derece kullanışlı bir dizi ölçüm aracı sunar. Bu platforma özgü olmasa da, gördüğümüz diğerlerinden daha kapsamlıdır. Web sitesi düzenleyicisinin üst kısmında sütunlar, cetveller ve ızgaraya yapıştırma, öğelerin hizalanmasını ve sitenizi görsel olarak çekici hale getirmeyi çok daha kolay hale getirir. Bu araçlar kullanmak için yeterince kolaydır ve hem titiz hem de güzel bir web sitesi oluşturmanıza izin verir..

Teknik Özellikler / Sınırlamalar

Daha önce bahsedilen ve tamamen kullanıcı dostu sürükle bırak işlevinin yanı sıra, WebsiteBuilder.com, aralarından seçim yapabileceğiniz 21 farklı şablon kategorisi ve kullanımınız için önceden yüklenmiş ve yüksek kaliteli birçok fotoğrafla birlikte gelir. Düğmeler ve simgeler gibi öğeler, sitenizde istediğiniz yere düşebilir ve herhangi bir nesneyi tıklamak, görünümünü farklı şekillerde değiştirmenize olanak tanır.

Bulduğumuz önemli bir sınırlama, aynı anda çok sayıda fotoğraf yükleme yeteneğinin olmamasıdır; yüklemeyi manuel olarak tıklayıp her seferinde bir tane yapmak sıkıcı ve zaman alıcıdır. Eklenecek çok sayıda ev resmi olan bir e-ticaret mağazası veya emlakçı için bu gerçek bir acı olabilir. Umarım, sitenin bu alanına bir yükseltme yakında kullanıma sunulacaktır. Bir başka hoş olmayan tuhaflık, otomatik kaydetme özelliğinin olmamasıdır, bu nedenle her düzenlemede kaydet’i tıklamayı unutmayın.!

Ölçeklenebilirlik

Ölçeklenebilirlik, bir web sitesi oluşturucu ile çalışırken dikkat edilmesi gereken önemli bir noktadır. Beş sayfa mevcut işletmenizin büyük bir kısmı olsa da, ek sayfalar oluşturma ihtiyacıyla kendinizi büyürken veya farklı yönlerde büyürken bulabilirsiniz. WebsiteBuilder.com ücretsiz sürümde sahip olabileceğiniz sayfa sayısını sınırlar, ancak premium sürümler gelecekteki tüm bu şaşırtıcı büyüme için sonsuz ölçeklenebilir!

Para iade garantisi

Benim gibiyseniz, bunları kullanmaya başlamadan önce işlerin nasıl yürüdüğünü görmek istersiniz. Bu site oluşturucusundaki ücretsiz platformu takdir etsem de, ücretli sürümü de kontrol etmek isterdim. Bu nedenle, sitenin premium planları ve diğer ürün veya hizmetler için şu istisnalar dışında 14 günlük para iade garantisi sunduğunu öğrenmekten memnuniyet duydum: alan adı kaydı, öncelik desteği, alan gizliliği, e-Ticaret, e-posta adresleri veya SEO E-Kitabı.

İtibarı nedir?

Alan 1996’dan beri aktiftir, ancak bazen o yıllarda el değiştirmiş gibi görünmektedir. 40.000’in altında bir Alexa sıralamasına, 42 bir SEO Moz etki alanı yetkisine ve 2 Google Pagerank derecesine sahiptir. ve çok az ılık.

Ödüller

WebsiteBuilder.com sitesini SiteBuilderAwards.com’daki makalelerde defalarca listeledik..

Neden Web Sitesi Oluşturucu Seçmelisiniz??

Kullanım kolaylığı, sonsuz özelleştirme, keskin görünümlü ve yeni şablonlar.

Ana Özellikler

 • Binlerce Şablon
 • Özel Alanlar
 • Mobil Cihazlar için Optimize Edildi
 • Arama Motoru Dostu
 • Ücretsiz Resim Kütüphanesi
 • Sosyal bütünleşme
 • Sürükle ve Bırak Editörü
 • Ücretsiz Alan Adı
 • E-ticaret Entegrasyonu
 • Ücretsiz SEO Araçları
 • Ücretsiz İşletme E-postası
 • Blog Sitesi Kurulumu

Websitebuilder.com’daki Endüstri Uzmanları Kararı

Uzmanların Web Sitesi Oluşturucu hakkında söyleyecekleri benzer şeyler vardı. Gerçek tasarım arayüzü oldukça kullanıcı dostu olsa da, şirketin satış ve fiyatlandırma uygulamaları tartışmalıdır. Aslında, aynı şirket birkaç farklı alan adı altında aynı ürünü (farklı fiyatlarla) satmaktadır. Ancak, aşağıdakiler de dahil olmak üzere sitenin sunduğu araçları çalmak zordur:

 • Ücretsiz ve kolay kurulum
 • Hızlı ve öğrenmesi kolay kullanıcı dostu kontrol paneli
 • Geniş yüksek kaliteli şablon seçenekleri
 • Görüntüleri boyutlandırmaya ve farklı öğeleri yerine oturtmaya yardımcı olan ızgara tasarım araçları

Sonuçta, uzman puanları, faturalama ve müşteri hizmetlerine karşı şikayetleri ne kadar eleştirenlerin hesaba katıldığına göre oldukça büyük ölçüde değişir. Gerçek programın performansına daha fazla odaklananlar, Web Sitesi Oluşturucu’ya beş üzerinden 3,5 ila 4 yıldız vermeye daha yatkındı.

 • www.cmscritic.com/websitebuilder.com-review/
 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2497782,00.asp

Websitebuilder.com’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Gölgeli iş uygulamalarının dışında, Web Sitesi Oluşturucu iyi görünümlü bir web sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan araçları sunar. Aslında, müşteriler kullanıcı arayüzünün tadını çıkarır ve hatta bir öğrenme ile oynamak için “eğlenceli” olarak tanımlarlar. Kalıp Sayfa Öğeleri ve Tasarım Paneli gibi araçlar, sayfa tasarımlarını site genelinde çoğaltmayı ve gerektiğinde yazı tipi stilleri gibi ayrıntıları özelleştirmeyi kolaylaştırır.

Basit bir yaş sitenin ötesinde daha karmaşık araçlar arayan kullanıcılar, blog oluşturma özellikleri ve e-Ticaret yeteneklerinden de memnun kaldılar. Çekici şablonlar ve kullanıcı dostu oluşturucu arasında, Website Builder’ı kullanma konusunda bazı ilginç satış noktaları vardır. Ne kadar ücretlendirileceğinizin farkında olduğunuzdan emin olun.

Websitebuilder.com’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Web Sitesi Oluşturucu’nun en iyi fiyatlandırma ve satış uygulamalarına sahip olmayan başka bir iyi program olduğu anlaşılıyor. Mükemmel bir ürüne sahip oldukları için müşteri çeken bazı şirketler var. İsimlerini çıkarmak için biraz iş yapmak zorunda kalabilirler, ancak iptal oranları düşüktür ve büyüme iyidir.

Bir başka şirket türü daha var. İşlevsel bir ürün sunacak ve sizi satmanın ve sözleşmelere kilitlemenin her türlü yolunu bulacaklar. Kullanıcı incelemelerine göre, Web Sitesi Oluşturucu ikinci şirket türüdür. Kalite ve müşteri hizmetlerini öncelikli hedefleri yapmak yerine, çok agresif ve şeffaf olması gerekmeyen diğer uygulamalarla müşterileri tutmaya çalışırlar..

 • www.merchantmaverick.com/reviews/websitebuilder-review/
 • www.sitejabber.com/reviews/www.websitebuilder.com

tasarlamak & Özelleştirme

Bu, WebsiteBuilder.com’un gerçekten parladığı bir alandır. Tasarım basit ve görünüşte sınırsız olan tüm şablonlar ve stil seçenekleriyle sınırsız.

özellikgenel bakış
ŞablonlarDaha önce belirtildiği gibi, WebsiteBuilder.com 21 farklı kategoride binlerce web sitesi şablonu ile birlikte gelir. Hem kolay hem de zorlu olanı bulmak; aralarından seçim yapabileceğiniz çok şey var, onu daraltmak ve sadece bir tane seçmek zor olabilir. Ayrıca, şeyleri test ederken ücretsiz planda bile tüm bu şablonlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Kategori şablonları düzenler ve bunları da arayabilirsiniz. Ayrıca, hangisini kullanacağınıza karar vermeden önce nasıl göründüklerinin tam bir önizlemesini almak için fareyle üzerine gelebilirsiniz..

ArayüzWebsiteBuilder.com için bir başka artı, kullanıcı arayüzü gördüğümüz herhangi bir site oluşturucu kadar kolay ve çok daha kolay. Her şey kolayca düzenlenir ve tanıdığınız en az teknolojiyi bilen kişi bile onunla bir web sitesi oluşturabilir.
Sayfa Stili Özelleştirme`WebsiteBuilder.com’daki sayfaları özelleştirmek çok kolaydır. Web sitesi düzenleyicisi, biri üstte ve sol tarafında olmak üzere iki araç çubuğu içerir. Solda, “Tasarım” işaretli boya fırçası simgesini tıkladığınızda renkler, yazı tipleri, metin stilleri ve arka planlar için bir menü açılır. Buradan, arka plan resimlerinizi yükleyerek, opaklığı değiştirerek veya öğeleri kaplayarak benzersiz hale getirme şansınız daha var.
site navigasyonuÇok sezgiseldir ve navigasyon hızlı ve kolaydır. Yapmanız veya bulmanız gerekenleri tıklamanız yeterlidir ve anında bilgi parmaklarınızın ucundadır.
İçerik yönetimiWeb sitesiBuilder.com’da içerik eklemek ve değiştirmek de kolay bir iştir. Yeni bir sayfa eklemek ister misiniz? Üst kısımdaki büyük artı işaretini ve ardından Sayfalar’ı tıklamanız yeterlidir; site, sıfırdan başlamak zorunda kalmamak için yaygın sayfa türlerinin çoğu için önceden oluşturulmuş şablonlara bile sahiptir. Her sayfaya bölüm eklemek kadar kolay.
Fotoğraf ve GalerilerTemel içerik gibi, sol üst sütundaki Artı işaretini tıklayıp Galeriler’i seçerek ve galerinizin nasıl görünmesini istediğiniz hakkında bazı seçimler yaparak bir galeri eklenebilir. Ayrıca, uygun SEO için alt etiketleri girmeniz istenir.
Mobil Site OluşturmaTüm WebsiteBuilder.com siteleri tamamen mobil uyumludur, bu da herhangi bir cihazda otomatik olarak harika görünecekleri anlamına gelir. Daha da iyisi, planlarla site düzenleyicisinin sol üst tarafındaki cep telefonu simgesini tıklayabilir ve web sitenizin kişisel cihazlarda tam olarak nasıl görüneceğini görebilirsiniz.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuSite, istediğiniz yere doğrudan sitenize bırakabileceğiniz basit bir widget ile mükemmel sosyal paylaşım entegrasyonu sunar. Bu widget, Facebook, Twitter, Linkedin ve Google+ için bağlantılar içerir. Premium plan için mevcut olsa da, ücretsiz plana başka sosyal medya siteleri eklemenin bir yolunu göremedik.
Tasarım HizmetleriBir siteyi WebsiteBuilder.com ile bir araya getirebileceğinizi düşünmüyorsanız, tam tasarım yardımı da sunarlar. Üç sayfalık kişisel bir web sitesi sizin için 359 $ maliyetle oluşturulabilir, beş sayfalık bir profesyonel site size 499 $ ‘ı geri getirecektir ve sunulan en kapsamlı e-ticareti entegre eden küçük bir işletme paketidir..

Özellikleri & Araçlar

WebsiteBuilder.com hızlı bir şekilde çevrimiçi olmanıza yardımcı olacak birçok özellik içerir. Her birine kısa bir göz atalım.

özellikgenel bakış
KurmakDaha kolay olamazdı. Siteye gidin, sol üst köşedeki Yeni Site Oluştur’u tıklayın.
Web Tasarım10.000’den fazla şablon seçin veya sıfırdan başlayarak çağrınızı tamamlayın. (Ancak şablonlarından birini kullanmak isteyeceksiniz, bana güvenin, harikalar!) Oradan renklerinizi, yazı tiplerinizi, arka planınızı vb. Tercihlerinize göre değiştirin..
Özel Alan AdıKolay-peasy ve web sitesinde bir tane seçebilirsiniz. Zaten bir hesabınız varsa, site onu nasıl hızlı bir şekilde aktaracağınızı söyler.
Gezinme derinliği:WebsiteBuilder.com üzerine kurulmuş sitelere alt menüler veya alt sayfalar eklemenin bir yolunu görmedik. Bu, sayfaları daha iyi düzenlemek için birlikte gruplandırmak isteyen büyük web siteleri için bir sınırlama olabilir.
Widget’lar ve UygulamalarGoogle Haritalar’ı sayfalarınıza, SoundCloud Player’ı, sosyal medya takip ve paylaşım düğmelerini, gömme widget’larını eklemek için birçok widget mevcuttur.
Para Kazanmae-Ticaret ücretli sitelerde mevcuttur, böylece ürünlerinizi ve hizmetlerinizi hızlı bir şekilde satabilirsiniz. Google Adsense’nin yanı sıra Google, Bing, Facebook ve Amazon için ücretsiz reklam kredileri talep edebilirsiniz.
Ziyaretçi İstatistikleriİstatistikleri izlemek için Google Analytics hızla eklendi.
Fotoğraf, Video ve SesFotoğraflar ve galeriler siteye eklenebilir ve kapsamlı bir resim kütüphanesi mevcuttur. Ayrıca video ve video galerileri de ekleyebilirsiniz. Ses SoundCloud Player ile uygulanır.
BlogTek bir düğmeye dokunarak sitenize bir blog ekleyebilirsiniz
Google HaritalarGoogle Haritalar’ı hızlı bir şekilde eklemek için bir widget var.
HTML DüzenleyiciPremium planlarda bir sayfaya veya tüm HTML sayfasına HTML widget’ları ekleyebilirsiniz.
Sosyal Medya EntegrasyonuHızlı bir sosyal widget eki ile sitenize paylaşım ve takip düğmeleri eklemek çok kolay.
Formlar ve anketlerBölümlere kolayca bir iletişim formu ekleyebilirsiniz; çok güzel yapılmış iletişim formları var.
Depolama alanıDepolama alanı ücretsiz planlarda 50 MB, kişisel planda 5GB ve profesyonel ve küçük işletme planlarında 10GB arasında değişir.
Bülten AracıBu, WebsiteBuilder.com’un gözden kaçan bir alanı gibi görünüyor. Bir entegrasyon aracı bulamadık.
Forum Desteği
E-Ticaret / Online MağazaKurulumu ve yönetimi kolay, ancak web sitenize eklemek için ücretli bir plan seçmelisiniz.
Ağ Geçidi EntegrasyonuÜcretsiz sürümde hiçbir ödeme entegrasyonu görülmüyor ve bilgi tabanı araması boştu.
SEO DostuSite, SEO’yu artırmak için ücretsiz ve kullanımı kolay araçlar sunuyor.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Parola korumalı veya ücretli siteler henüz WebsiteBuilder.com’un tekliflerinin bir parçası gibi görünmüyor.
Web Sitesi GüvenliğiSite https ile korunmaktadır ve sitede bir Norton Secured rozeti de bulunmaktadır. Ek olarak, siteye yapılan ödemeler ek bir koruma katmanı için PayPal üzerinden yapılabilir.

Planlar & Fiyatlandırma

Ücretsiz bir plan var; bu plan, http://yourwebsitename.my-free.website biçiminde markalı bir alanla birlikte gelir. Bu çok profesyonelce görünüyor bir iş sitesi için ideal daha azdır. Bunun yerine premium plan tercih etmenizi ve mükemmel bir alan adı (web adresi) almanızı öneririz.

Site, birkaç yeni sürüme geçirilmiş plan seçeneği sunuyor:

Kişiye özel. Bu plan aylık 7,99 ABD dolarıdır ve ücretsiz alan adı ve e-posta, reklamsız ve mobil site sunar.

Ödül. Bu plan aylık 9,22 ABD dolarına mal olacak ve reklam kredileri ile SEO araçlarını içerecek.

iş. Bu plan 10,75 $ ve öncelikli destek ekliyor.

e-Ticaret. Bu plan size 18.45 $ tutarında geri ödeme sağlar ve çevrimiçi mağazanızı içerir.

Her bir plan için fiyatlandırma iki yıl önceden ödenmeye dayalıdır; daha kısa bir süre yapmak mümkündür, ama biraz daha pahalıya mal olur. Bunu yazdığımız andan itibaren, ücretli planlarında (kişisel hariç)% 50 indirim sunuyorlar. Bu indirimlerle WebsiteBuilder.com’u çok çekici bir seçenek haline getiriyor..

Ücretsiz plan, iki web sitesi oluşturmanıza olanak tanır; her ikisinde de web adresinde yukarıda belirtilen “ücretsiz web sitem” etiketi bulunacaktır. Bu sizin amaçlarınız için önemli değilse, teknik olarak harika, ücretsiz bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Müşteri desteği

Web sitesi oluşturucular kendiniz için site oluşturucuları için oluşturulduğundan, müşteri desteği başarı için çok önemlidir. Olabilecek en kötü şey, sitenizde çalışırken sıkışıp kalabilmeniz ve yayınlanamamanızdır. Neyse ki, WebsiteBuilder.com kapsamlı bir SSS sayfası, aranabilir bir bilgi tabanı, canlı sohbet ve yardım istemek için Bize Ulaşın formunda yeterli destek sunuyor.

Ayrı teknik destek ve faturalandırma desteği vardır. Telefon desteği faturalandırma için de kullanılabilir. Web sitesinde henüz herhangi bir video eğitimi yok, ancak yakında yayınlanacaklarını düşünüyoruz. Destek 24 saat gibi görünmüyor ve bu bazen sorun olabilir. Ancak, Bilgi Bankası’nın oldukça kapsamlı olduğunu ve çoğu soruyu cevaplayabileceğini düşünüyoruz.

Kullanım kolaylığı

Bu, muhtemelen sitenizi oluşturmak için gördüğümüz en kolay platformlardan biridir. Sitenizin profesyonelce çalışmasını sağlamak için birçok özellik ve iyi görünmesini sağlamak için mükemmel görünümlü şablonlar sunar. Toplam bir acemi bile bu araçla bir akşam güzel bir web sitesini bir araya getirebilir.

Sonuç

WebsiteBuilder.com’u seviyoruz ve kendimiz için bir web sitesi oluşturmak için kullanacağız. Unutmayın, WordPress’i çok iyi tanıyoruz ve onunla oldukça harika bir site oluşturabiliriz. Ancak, WebsiteBuilder.com platformu hızlı ve fazla uğraşmadan bir web sitesi yapmak için kullanılabilir.

Bir WordPress şablonuna uyacak şekilde özel bir başlık tasarlamak için mücadele ettiyseniz, WebsiteBuilder.com ile profesyonel bir siteyi bitirme kolaylığını takdir edeceksiniz. Şablonlardan önceden oluşturulmuş sayfalara, formlara ve diğer öğelere kadar işin çoğu sizin için zaten yapılmıştır, görünüm ve his ne olursa olsun, sizi iyi temsil eden mükemmel bir web sitesini bir araya getirmenin bir çırpısıdır. istemek.

Çoğu ihtiyaca uygun olacağına inandığımız için WebsiteBuilder.com’u denemenizi önemle tavsiye ederiz. E-posta entegrasyonu ve toplu resim yükleyici eksikliği gibi gördüğümüz bazı sınırlamaların bazı insanlar için anlaşma kırıcılar olduğunu fark etsek de, site sadece birkaç yaşında. Ekibin teklifleri değiştirmeye ve yeni gelecekte daha da iyi hale getirmeye devam etmesini bekliyoruz. Ama zaten burada olan şey oldukça korkutucu!

Karşılaştırmak

WebsiteBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me