Webs.com İnceleme 2016


Webs.com

Siteyi ziyaret et

8.9


AWA Puanı

Webs.com

Webs.com (Vistaprint şirketi), işletme sahipleri, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar ve web tasarımcıları arasında popüler olan 15 yıllık bir web sitesi oluşturucusudur. Web’ler, 55 milyon web sitesinin ardındaki platformdur. Web’ler, daha fazla özelliğe ihtiyaç duyan işletme sahipleri için ömür boyu ücretsiz bir seçenek veya rekabetçi fiyatlandırma sunar. Bu şirket diğer büyük web sitesi üreticileri arasında popülerlik artıyor. Aşağıdaki Webs.com incelememizi okuyun.

Artıları

 • Adil ve rekabetçi fiyatlandırma planları
 • 450 mobil dostu iş şablonları
 • Bileşen eklemek ve düzenlemek basit
 • Fotoğraf galerisi dahil
 • 30 günlük ücretsiz deneme sürümü
 • Veri analizi dahil

Eksileri

 • HTML / CSS kodlaması sayfadaki kod kutusuyla sınırlıdır
 • Telefon planı, Pro planındakiler dışında sınırlıdır
 • Blog oluşturmak için bazı araştırmalar gerekebilir
 • Web’ler web sitesini sizin için tasarlamıyor

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.webs.com
 • Merkez: Gümüş Bahar, Maryland
 • Kuruluş Yılı: 2001
 • Çalışanlar: 50+
 • Oluşturulan Siteler: 55000000+
 • Kategoriler: Website Maker Yazılımı
 • Para iade garantisi: 30 gün

3.3 milyondan fazla abonesi, 2.200 çalışanı ve 20’den fazla fiziksel lokasyonu ile Web.com kendi sınıfındadır. Web.com destekleyici bir şirket kültürünü, değerlerini ve ekip çalışmasını paylaşır ve bu bilgileri web sitesinde açıklar. Böyle uzun ve geniş bir duruşa sahip bir şirkette avantajlar ve dezavantajlar vardır.

Web.com, herhangi bir web sitesi üreticisinin en büyük, en çok yönlü ürün ve hizmet portföylerinden birini sunar. Şablonlar geleneksel, işlev için tasarlanmış olsa da, Web.com bir DIY dükkanından daha fazlasıdır. Web.com aynı zamanda tam hizmet web sitesi tasarımı sağlar. Bu seçeneklerin her ikisi de bir web sitesi kurması ve sürdürmesi gereken bireyler veya işletme sahipleri için olumlu sonuçlar verebilir. Web.com’un kapsamlı özellikleri ve hizmetleri için biraz daha yüksek ücretler ödemeyi bekleyin.

Web.com Kimin İçin Önerilen?

Web.com’un web sitesi oluşturucusu, işletme sahipleri, mağaza sahipleri, blogcular ve işlevsel, etkin bir siteye ihtiyaç duyan diğer kullanıcılar için önerilir. Temel bir site kurmak isteyenler veya onlar için daha karmaşık bir site oluşturmak için birine ihtiyaç duyanlara uygundur..

Web.com’un Odak Alanı / Uzmanlıkları

Web.com, bireysel veya iş gereksinimlerini karşılayan işlevsel, fırfırsız web sitelerine odaklanmıştır. Artan şablon seti ile Web.com, içerik eklendikten sonra kolayca değiştirilebilen 2.500’den fazla şablon sunar. Şablonlar biraz tarihli görünür, ancak sahipler özel tasarım ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş bir web sitesi alabilir. Unix, Linux ve Windows barındırma paketleri mevcuttur. Web.com, harika eklenti ve eklenti özellikleriyle iyi bir e-ticaret işi yapar.

Web.com’un Teknik Özellikleri / Sınırlamaları

Web.com, başarılı bir web sitesi için standart DIY web sitesi oluşturucu özelliklerini ve birisinin sizin için işi yapmasına izin verme seçeneğini sunar. Yerleşik çözümler ve etkileşimli gösterge paneli seçenekleriyle e-Ticaret için işlevsel, iyi tasarlanmış bir platformdur.

Sınırlamalar ile ilgili olarak, kullanıcı arayüzü Web.com’un yeni rakiplerinden bazıları kadar kullanıcı dostu değildir ve Web.com’un ücretsiz deneme sürümü sunduğu görülmemektedir. Bu fiyatlandırma için aylık fiyatlandırma seçenekleri biraz daha yüksek, platform oldukça gelişti.

Yeterli Ölçeklenebilirlik / Büyümek İçin Oda Var mı?

Fiyatlandırma planları Web.com web sitesinde açıkça belirtilmemiş olsa da, tam bir barındırma çözümü için kapsamlı bir aylık ödeme planları ve bir işletmeyi tanıtmak için başarılı pazarlama için iyi bir dizi var gibi görünüyor. Ucuz olmayacak, ancak Web.com çevrimiçi başarı için gerekli gerçek pazarlama sunuyor.

MoneyBack Garanti Politikası nedir?

Web.com 30 günlük para iade garantisi sunar, ancak web sitesinde bu bilgileri kolayca bulamazsınız. Kullanıcılar kaydolduktan sonra iptal etme zorluğundan şikayet ediyor.

Web.com’un İtibarı Nedir?

Web sitesi alanında uzun bir geçmişe sahip olduktan sonra, Web.com’un yeni kendin yap müşterileri ile arka koltukta yer aldığı anlaşılıyor. Bir kez en güçlü ve başarılı web sitesi oluşturma çözümleri, Web.com bazı şekillerde yetişmek için başarısız gibi görünüyor.

Şirket, büyük bir takipçiye ve en geniş hizmet yelpazelerinden birine sahip olsa da, çok sayıda dönüşüm geçirdi ve verimli web sitesi oluşturmak için yeni üst düzey performansçılara karşı birikmelidir. Hâlâ onlar için iş yapmak için bir web tasarımcısı olmayı tercih edenler için, Web.com sektörde iyi fuarlar. Son incelemeler Web.com’u tam hizmet tasarımcıları arasında iyi bir üne ve kendin yap site sahipleri arasında adil bir üne sahip olduğunu gösteriyor.

Neden Web.com’u Seçmelisiniz??

Web.com site oluşturucu aşağıdaki, büyük bir özellik seti, web sitesi tasarımı ve geliştirme için birden fazla seçeneğe sahiptir ve büyük işletmeleri ve gelişmiş e-Ticaret’i desteklemeye değer. Bu şirket her şeyi yapıyor.

Soru şu ki, iyi yapıyorlar mı? Geçmişi ve kapsamlı web sitesi tasarım hizmetleri sunma yeteneği olan tecrübeli, zengin bir şirket istiyorsanız, parayı harcayın ve Web.com’a yatırım yapın. Basit bir kendin yap web sitesine ihtiyaç duyan küçük bir işletme iseniz, ihtiyaçlarınıza uygun Squarespace ve Weebly gibi düzinelerce uygun maliyetli web sitesi oluşturucu alternatifi vardır.

Ana Özellikler

 • Özelleştirilebilir Şablonlar
 • SEO Güçlendirici
 • Mobil Web Sitesi Oluşturucu
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Yerel Liste Desteği
 • Fotoğraf ve Video Galerileri
 • Gelişmiş Web Analizi
 • Özel Alan Adları
 • E-ticaret Entegrasyonu
 • Özel E-posta Adresi
 • Bulut Barındırma
 • Şifre Koruması

Webs.com’da Endüstri Uzmanları Kararı

Uzmanların Webs.com için bir tür sözleri var, ancak daha iyi alternatifler önermek de hızlı. Ücretsiz sürüm söz konusu olduğunda, çok eleştiri sunmak zor. Fiyat göz önüne alındığında, Webs.com herkesin bir web sitesi oluşturmasına ve yayınlamasına izin verecek nispeten kolay bir programdır. Sürükle ve bırak editörü herhangi bir kodlama deneyimine olan ihtiyacı ortadan kaldırır ve çok yeni başlayanlara dosttur.

Hem ücretsiz hem de ücretli paketlerdeki temel sorun, arayüzün güncelliğini yitirmiş olması ve çok fazla hata içermesidir. Aslında, Webs.com 2012’den beri büyük bir güncelleme geçirmemiştir. Teknolojinin ilerleme hızı ile, bu durum yıllar boyunca on yıllardan daha fazla gibi hissedebilir.

Sonuçta, uygun fiyatlı, güvenilir, özelleştirilebilir ve kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu arıyorsanız, daha iyi seçenekler var. Webs.com rekabetçi kalmayı başaramadı.

 • www.websitetooltester.com/en/reviews/webs-com-review/

Webs.com’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Webs.com ile ilgili olumsuz tüketici geri bildirimlerine rağmen, bazı olumlu eleştiriler bulmayı başardım. Ne yazık ki, çoğu spam gibi geliyor. Yazarlar çok fazla ayrıntı vermiyorlar ve kendi web sitelerine bir bağlantı eklemek için hızlılar. Bir şey varsa, kullanıcılar ücretsiz olarak bir web sitesi oluşturabileceklerinden memnunlar.

Tüketici incelemelerinin doğruluğunu sorgulayan bir başka sorun da çok benzer “Web.com” un varlığıdır. Kendi aramalarımı yaparken, sonuçlar Web.com ve Webs.com bilgilerini görüntüleme arasında eşit olarak bölündü. Webs.com, Web.com’u hedeflemesi gereken talihsiz bir eleştiri alıcısı olabilir. Alan adları ve arama sonuçlarındaki küçük fark göz önüne alındığında, kullanıcıların gerçekte nasıl hissettiklerini gerçekten ölçmek zor.

Webs.com’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Webs.com için kullanıcı yorumları okumak neredeyse acı verici. Pratik olarak her web sitesi üreticisi bazı eleştiriler alırken, genellikle daha etkili bir form alır. Ancak, Webs.com kullanıcılarından gelen şikayetler düpedüz öfkeli. İnsanlar hizmeti nasıl geliştirecekleri konusunda yararlı önerilerde bulunmak için yazmıyor; kan için dışarı çıktılar.

Sorunların çoğunun programın ücretsiz sürümü ile ortaya çıktığı görülmektedir. İçerik oluşturmak ve yayınlamak için yıllarca çalıştıktan sonra bile sitelerine erişimi kaybedenlerin birçok raporu var. Müşteri hizmetleri temsilcilerinin anlaşılması zor gibi görünmesi kesinlikle cezbedicilerin azaltılmasına yardımcı olmaz. Genel olarak, Webs.com bir yıldız derecelendirmesi aldı. Kullanıcı incelemelerine göre, başka bir şekilde çalıştırmanız gerektiği anlaşılıyor.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webs.com?rating=5

tasarlamak & Özelleştirme

Webs.com’daki tasarım ve özelleştirme seçenekleri, şablonlardan kullanılabilirliğe kadar yeterlidir. Aşağıda Web’lerin tasarım ve özelleştirme özelliklerinden bazıları verilmiştir.

özellikgenel bakış
Web Sitesi ŞablonlarıWeb siteleri, işletme siteleri için 40 ila 450 mobil uyumlu ve modern şablondan oluştu. Kullanıcılar bu şablonlardan ücretsiz hizmet için veya bazı ek özellikler içeren minimum bir fiyatla seçim yapar. İşletmeniz için e-Ticaret çözümlerine ihtiyacınız varsa, Web’ler bazı gelişmiş şablonlar da sunar.
 • Şablonların çeşitliliği ve kalitesi ve renk paleti.Şablonlar, çeşitli renk paletleri ve stilleri olan şirketler için yapılır. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi göstermek için iyi çalışan altı düzen arasından seçim yaparsınız. Fikrinizi değiştirirseniz, farklı bir şablon kolayca uygulanabilir.
 • Önceden Seçilmiş Şablonlar ve Web Sitenizi Sıfırdan Oluşturma. Webs, şablonlara dayanan bir kendin yap web sitesi kurucusudur. Sitenizi sıfırdan oluşturmak istiyorsanız, ihtiyaçlarınıza uygun başka web sitesi oluşturucular olabilir
Web Sitesi Oluşturucu ArayüzüWebs, müşterilere sezgisel bir web sitesi oluşturucu arayüzü sağlamada en iyisidir. Renkler, içerik ve görüntülerle çalışmak, acemi veya ortalama bir bilgisayar kullanıcısı için basittir. Webs web sitesinden güvenli bir hesap girişinde, sayfalarınıza erişir, değişiklikler yapar ve sitenizdeki anlık güncellemeleri görürsünüz.>
Sayfa Stili Özelleştirme`Sayfa stili özelleştirmesi, web sitenizi kişiselleştirme, içerik ve bileşenleri değiştirme ve isterseniz HTML / CSS kodunu değiştirme yeteneğinizi ifade eder. Web’ler, tweaking kodu dışında sayfa stili özelleştirmesinde mükemmeldir.
 • Kişiselleştirme için tasarım seçenekleri.Web siteleri, resimler, içerik, sosyal medya, uygulamalar ve bazı pazarlama araçlarıyla ilgili olarak kişiselleştirilebilir.
 • İçeriği taşıma, yeniden boyutlandırma ve düzenleme özgürlüğüDüzenleme öğeleri basittir. İçeriği hızla yeniden boyutlandırabilir ve düzenleyebilirsiniz. Şablon arka plan renklerini özelleştirme derecesi vardır veya farklı bir şablon ve renk teması seçebilirsiniz.
 • HTML / CSS koduna erişim var mı? HTML / CSS kodunu düzenlemek bir özellik olarak gösterilmez, ancak HTML etiketleri eklemek için yöntemler olduğu görülür. Sayfaya kod kutusu ekleyebilirsiniz.
 • Görsel düzenleme kullanıcı arayüzü.Webs, etkileşimli bir platformda görsel düzenlemeyi kolaylaştırır. Ziyaretçileri çekmek ve ürün satmak için haritalar, videolar, fotoğraflar, e-Ticaret özellikleri ve diğer öğeler ekleyebilirsiniz.

Webs.com’u denemeye karar verdiğinizde, bir tasarım şablonu seçer ve ardından sayfalarınızı iş gereksinimlerinize göre özelleştirmeye devam edersiniz. Sitenizi ücretsiz olarak kurabilir ve düşük maliyetli fiyatlandırma modellerinden birinde daha fazla özelliğin tadını çıkarabilirsiniz.

site navigasyonuSite gezintisi şablonlarda yerleşiktir ve şirketinizin ürün ve hizmetlerine uyacak şekilde özelleştirilebilir. Web’ler, üç fiyatlandırma planından herhangi biri için sınırsız sayfa sunar. Mobil müşterileriniz, doğru şablonu seçtiğiniz sürece sayfalarınızda gezinebilecek.
İçerik yönetimiWebsitesi web sitesi oluşturucusundaki içeriği değiştirmek, şekillendirmek ve taşımak kolaydır. İnternet bağlantınız olduğu sürece, hesabınıza giriş yapabilir ve içeriğinize istediğiniz zaman erişebilirsiniz. Değişiklikler sorunsuz ve web sitenize yükleme anında gerçekleşiyor.
Fotoğraf ve Galerilerİster ürün fotoğraflarınız olsun, isterse Web’lerin fotoğraf galerisinden resimler isteyin, seçenekleriniz vardır. Resimlerinizin yanına ürün açıklamaları, fiyatlar, vergi ve gönderim bedeli, ürün durumu ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz.
Mobil Site OluşturmaWeb’ler artık müşterilerinizin mobil cihazlarında web sitenizde gezinebilmeleri için yüzlerce mobil uyumlu şablon sunuyor. 30 günlük ücretsiz deneme sürümü veya Web’lerin makul fiyatlı üç planından biriyseniz mobil site oluşturma dahildir.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuWeb’ler tamamen sosyal medya entegrasyon seçenekleriyle yüklenir. Müşterilerinizin yararına, ana sosyal ağ platformlarının bir kısmını veya tamamını web sitenize ekleyebilirsiniz. Google+, Facebook, Twitter, YouTube, LinkedIn, Tumblr, Vimeo ve daha fazlası.
Tasarım HizmetleriWeb’ler sizin için bir web sitesi tasarlamayı önermez. Bu kendin yap platformu, bir web sitesi tasarımcısı ve geliştiricisine ihtiyaç duymayacağınız kadar kolaydır. Eşsiz geliştirme ihtiyaçları olan büyük bir iş iseniz, diğer şirketler bunu iyi yapar.

Özellikleri & Araçlar

Web’ler müşteriyle yüz yüze gelen özelliklerle doludur ve binlerce küçük işletme ürün ve hizmetlerini bir Web sitesi aracılığıyla satmaktadır. Webs.com’daki özellikler listesinde hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

özellikgenel bakış
Web Sitesi KurulumuWebs, mükemmel bir web sitesi almak için dört kolay adım sunar. İşlem, ziyaretçiler için kurulum, içerik ekleme, yayınlama ve optimize etme kadar basittir. Web’ler, web sitesi sayfalarınız ve gezinme, uygulamalar, marka bilinci oluşturma, yayınlama ve paylaşım için çevrimiçi işlem boyunca size yol gösterir. Kullanıcılar olumlu ve sezgisel bir deneyim bildirir.
Web TasarımWeb’lerin web tasarım sürecindeki ilk adım binlerce iş şablonu arasında gezinmektir. İş kültürünüz ve ihtiyaçlarınıza uygun stili, renk düzenini ve sayfa düzenini seçersiniz. Web’ler, mobil seçenekler dahil olmak üzere 450 şablon arasından seçim yapabilir. Ardından, öğeleri sürükleyip bırakmanıza, bileşenler eklemenize ve düzenlemeler yapmanıza yardımcı olacak her sayfada bir “oluşturucu çubuğuna” güvenirsiniz..
Özel Alan Adı
Gezinme derinliği:Müşterileriniz, tüm Web planlarında sınırsız sayfaya gider. Küçük işletmenizin büyüklüğü ne olursa olsun, ürünlerinizi paylaşmak için ihtiyacınız olan sayfaları elde edersiniz. Yapınız için seçebileceğiniz yüzlerce şablon tasarımı vardır.
Widget’lar ve UygulamalarBazı web sitesi üreticilerinin aksine, Web’ler hem müşteri etkileşimi için ana ekran widget’ları hem de müşteri katılımı ve bağlılığı için uygulamalar sunar. Web’ler aynı zamanda sosyal pazarlama için Pagemodo ve iletişim yönetimi için ContactMe ile işbirliği yapıyor.
Para KazanmaWebs, binlerce çevrimiçi satış tabanlı şirket için çalışan oldukça sağlam e-ticaret çözümleri sunar. PayPal, Etsy ve Stripe’da standart ödeme ve faturalama entegrasyonu seçeneklerine sahip olursunuz.
Ziyaretçi İstatistikleriWeb’ler, İstatistikler aracılığıyla gelişmiş web analizi sunar. Web sitenizin trafiği hakkında daha fazla bilgi edinir ve oluşturduğunuz istatistiklere göre işlem yaparsınız.
Fotoğraf, Video ve SesDevasa çevrimiçi rekabet sayesinde ses, fotoğraf ve videolar küçük işletmelerin başarısı için çok önemlidir. Web’lerin bu bileşenleri eklemek için kullandıkları arayüz, oluşturma çubuğu aracılığıyla anlaşılır ve yönetilebilir. Resim, Fotoğraf Galerisi, Video, Düğme ve daha fazlasını seçin.
BlogBlog sitesi kullanılarak bir blog sitesi eklenebilir. Otomatik yayınlar ekleyebilirsiniz. Web bloglama diğer bazı web sitesi üreticileri kadar kolay ve sağlam değildir. Kurulumu yapmak için Web’lerin yardım sayfasına güvenmeniz gerekebilir. Diğer bazı web sitesi oluşturucuları bloglamanın değerinde daha fazla esneklik sunar.
Google HaritalarWeb’ler, Google haritalarını hızlı ve kolay bir şekilde eklemenizi sağlar.
HTML DüzenleyiciHTML düzenleyici Web’lerde desteklenmez; ancak bir kod kutusu sayfaya eklenebilir.
Sosyal Medya Entegrasyonu
Formlar ve anketlerBir sayfadaki HTML kodu kutusunu kullanarak formları ve anketleri gömmek mümkündür. Bu özellik, bilgisayar bilginiz yoksa Web’ler yardım sayfasında biraz araştırma gerektirebilir.
Depolama alanıKullanıcılar ücretsiz hizmet için 500 MB, Başlangıç ​​planı için 1 GB, Gelişmiş Plan için 5 GB ve Profesyonel plan için sınırsız depolama alanı alır.
Bülten AracıWeb’ler, haber bültenleri ve posta gönderenler için e-posta yakalama yapmak üzere ContactMe ile ortaklık kurar. Aylık 5 ABD doları ek ücret alınmasını bekleyin. Başka bir seçenek de, sayfadaki kod kutusuna bir HTML yakalama gömmek..
Forum DesteğiWeb’ler, ücretsiz aboneler için forum desteği sağlarken, abonelere hem forum desteği hem de canlı sohbet desteği almaları için ödeme yapar. Telefon desteği için abonelerin Pro planına kaydolması gerekir.
E-Ticaret / Online Mağaza20 veya daha fazla mağaza için Web Geliştirilmiş veya Profesyonel plana ihtiyacınız olacak. Maliyet makul ve Pro planı arama motoru gönderme ve optimizasyonu, Google reklamcılığı, e-posta, canlı sohbet ve telefon desteği içerir. Web e-ticaret çözümleri küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygundur.
Ağ Geçidi EntegrasyonuSınıfındaki bazı web sitesi üreticilerinin aksine, Webs, müşterilerinize genişletilebilecek üyelik ağ geçidi hizmetleri sunar. Bu, doğrudan pazarlamanıza ve üye tarafından sayfa görüntülemeyi kilitlemenize yardımcı olur.
SEO DostuWeb’ler, bir uygulama mağazası aracılığıyla SEO araçları sunar. Pro planı, web müşterilerini bulmanıza yardımcı olmak için SEO Booster dahil bazı pazarlama araçları sunar. Web’ler de listeleri Google, YP.com ve Yahoo dahil olmak üzere yerel çevrimiçi dizinlere gönderir.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Web kullanıcıları, sitelerine istedikleri zaman giriş ve düzenleme için şifre korumalı bir hesap oluşturur.
Google® AnalyticsWeb’ler Google App Suite ile entegre olur (bu biraz daha anlaşılması ve bazı yardım dosyalarının başlaması gerekebilir). Web’ler, analiz için varsayılan olarak İstatistikleri kullanır.
Web Sitesi Oluşturucu GüvenliğiWeb’ler, tüm site oluşturucular gibi güvenliği ciddiye alır ve önde gelen müşteri şifre koruma seçeneklerini kullanır. Bu şirketin geçmişi ve büyüklüğü ile güvenlik önceliklidir.
Birden Fazla DilWebs web sitesi 13 dili desteklemektedir. Webs bu diller için web sitesi oluşturma sunuyor ve daha fazlasını içerecek şekilde artıyor gibi görünüyor.
Mobil OptimizasyonWeb’ler 450 yeni şablonda, müşterilerinizin ürünlerinizi ve hizmetlerinizi mobil bir cihazdan inceleyip satın alabilmeleri için mobil optimizasyon bulunur. Mobil şablonlar ücretsiz hizmete ve Web’lere de üç fiyatlandırma planı dahil edilmiştir.
CDN TeknolojisiWeb’ler, Gelişmiş DNS hizmetleri, yüksek kullanılabilirlik ve yüksek performans için Ağ Çözümleri adlı benzer bir platforma sahiptir..

Planlar & Fiyatlandırma

Webs, müşterilere ücretsiz devam eden bir web sitesi ve barındırma hizmeti sunar! E-Ticaret özellikleri gerektiren web siteleri için, bir ücretsiz ve üç fiyatlandırma planı cömerttir. Şirket, fiyatlandırma planlarını ve seçeneklerini sitede görüntüler. Ücretsiz olarak kurulabilir veya iş ihtiyaçlarınıza göre üç rekabetçi aylık fiyatlandırma planı arasından seçim yapabilirsiniz. Her üç ücretli plan şunları sunar:

 • Ücretsiz konaklama
 • Sınırsız Sayfa
 • Web Markaları Kaldırıldı
 • Sayfalar için Şifre Koruması
 • Mobil Optimizasyon
 • İstatistik

Sunulan Fiyat Planları

 • Bedava. Yalnızca beş ürünü ve bir resmi olan şirketler için ücretsiz satış yapabilirsiniz.
 • starter. Küçük e-Ticaret işletmeleri için aylık 5,99 ABD doları Başlangıç ​​planı, madde işaretli liste, on ürün ve iki resim, bazı reklamlar, e-posta desteği ve 1 GB depolama alanı sunar.
 • Geliştirilmiş. Daha kapsamlı e-Ticaret özellikleri gerektiren küçük veya orta ölçekli işletmeler için, aylık 12,99 ABD doları Geliştirilmiş plan, madde işaretli liste, 20 mağaza ürünü, daha fazla tema, üç e-posta adresi, e-posta ve canlı sohbet desteği ve 5 GB depolama alanı sunar.
 • profesyonel. Çoğu orta ölçekli işletme sahibi için aylık 22,99 ABD doları Pro planı, madde işaretli liste, sınırsız mağaza ürünleri, daha fazla tema, 25 e-posta adresi, arama motoru gönderme ve güçlendirici, Google reklamlarında 100 ABD doları, e-posta, canlı sohbet ve telefon desteği sunuyor ve 5 GB depolama alanı.

Web’ler, her küçük işletme sahibine veya kar amacı gütmeyen kuruluşa uyum sağlamak için çok rekabetçi planlar sunar. Her şey dahil seçenekler, sınıflarındaki birçok web üreticisinden daha cömerttir.

Fiyatlandırma ile ilgili aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Ücretsiz bir plan sunuyor mu?? Evet, işletme sahipleri uzun vadede ücretsiz bir web sitesinin veya Webs üç fiyatlandırma planından birinde 30 günlük deneme süresinin tadını çıkarabilir.
 • Deneme süresi var mı veya katılmak için kredi kartı gerekiyor mu? Ücretsiz olarak katılabilir, 30 günlük ücretsiz denemeye katılabilir veya üç plandan birine abone olabilirsiniz; bu durumda ödeme için bir kredi kartı numarası veya PayPal hesabı gerekir.
 • Premium paketlerin rakiplerine kıyasla ne kadar uygun olduğu? Web’ler, çoğu işletme sahibi için çok uygun bir seçenektir ve temel ihtiyaçlar için çok sayıda freebie bulunur.
 • Yalnızca ücretsiz sürümü kullanarak profesyonel web sayfaları tasarlayabilir misiniz?? Evet, sitenizi ücretsiz olarak tasarlayabilir ve istediğiniz sürece ücretsiz planda kalabilirsiniz.
 • Ödeme aylık / yıllık olarak mı yapılıyor?? Aylık fiyatlar iki yıllık planlara dayanmaktadır.

Müşteri desteği

Web sitesi oluşturma işinde 15 yılı aşkın süredir Web’ler iyi müşteri destek seçenekleri oluşturmuştur ve müşteriler oldukça memnun görünmektedir. Webs kurulumu oldukça basit olduğundan, bu kendin yap platformu minimum destek için tasarlanmıştır. Web’ler, Yardım ve İletişim web sayfasından istemcileri desteklemek için Zendesk’i kullanır.

 • SSS. SSS bölümünde bilgi arama.
 • Canlı sohbet. Canlı Sohbet’te soru sorun.
 • Topluluk Forumu desteği. Yanıtları Destek Topluluğu forumunda arama.
 • Destek Merkezi. Destek Merkezi’ndeki bir konuya göre soruların yanıtlarına bakın.
 • Bir konu seç. Yanıt almak için belirli bir konu seçin.
 • Kaynak Merkezi. Yeni bir web sitesine başlamak için Kaynak Merkezi’ni ziyaret edin.
 • Hesap girişi. Müşteriler doğrudan Webs web sitesinden giriş yapar.

Genel olarak, Web’ler bazı müşteri destek seçenekleri sunar. Web sayfalarında hiçbir numara görünmediğinden, Pro planına abone olmadıkça bir telefon görüşmesi yapılması önerilmez. Bir miktar yardımda, bir telefon numarası sunulur.

Kullanım kolaylığı

Kullanıcılar Web’leri kullanmaya başlamayı, kurulumu hızlı ve bakımı kolay bulur. Bir tasarım şablonu ve altı mizanpaj seçeneği kullanarak web sitenizi hareket halindeyken oluşturursunuz. Web’ler, acemi ve ileri düzey kullanıcılar için mükemmel bir DIY deneyimi sunar.

Beceri seviyeleri yeni bir web sitesine ihtiyaç duyan ve kendi web sitelerini oluşturmak isteyenlere göre değişse de, kolaylık ya da zorluk her kişi için farklıdır. Web’ler ücretsiz bir web sitesi sunduğundan, süreç boyunca çalışmak ve abone olmak isteyip istemediğinizi öğrenmek için zaman ayıracak hiçbir şey yoktur. Kullanıcılar Web’leri sezgisel, kullanıcı dostu ve kurulumu ve yönetimi kolay bulur.

Arayüzün sadeliği. Arayüz hem görsel hem de etkileşimlidir, çoğu kullanıcı, her tür web sitesi için uygundur.

Yeni Başlayanlar / İleri Düzey Kullanıcılar için Uygun. Webs web sitesi oluşturucu, hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için mükemmeldir. Piyasada daha gelişmiş site oluşturucular ve web tasarımcıları varken, Web’ler küçük bir işletme sahibinin ihtiyaç duyduğu her şeyi uygun bir maliyetle sunar.

Web Sitesi Üzerinde Her Zaman Kontrolü Elinizde Tutun. Günümüz pazarında çoğu site oluşturucu gibi Web’in çalışma süresi mükemmeldir ve siteniz üzerinde tam kontrol sahibi olursunuz.

Editör İçi Yardım Sağlandı. Web’ler, editör yardımı, canlı sohbet, telefon desteği ve normal bir blog gibi bazı çevrimiçi yardım seçenekleri sunar.

Web’ler, değişen işinize iyi uyum sağlayan ölçeklenebilir bir çözüm sunar. Bir şablona ve fiyatlandırma planına karar verirken, işletmenizin durumunu ve web sitesi seçeneklerinizin potansiyel geleceğini göz önünde bulundurmaya yardımcı olur.

Sonuç

Webs web sitesi oluşturucusunun güçlü bir takipçisi var. Web’ler, bireyler, küçük işletme sahipleri ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için ücretsiz bir plan veya üç makul fiyatlandırma planı sunar. Planlar daha cömert ve diğer birçok site oluşturucunun sizin için ödemeyi beklediği bazı özellikleri içeriyor.

Arayüz ile çalışmak kolaydır ve kodlama ve doğrudan telefon desteği konusunda sadece birkaç sınırlama vardır. Genel artıları geniş ve eksileri iş web sitenizi oluşturmak için Web seçerken az.

Web’ler, birçok küçük ve orta ölçekli e-Ticaret veya e-Ticaret dışı işletme için nispeten sağlam bir web sitesi oluşturucusudur. Özellikler, sadece birkaç endişe ile kapsamlıdır. Web’ler ücretsiz veya rekabetçi fiyatlandırma sunar. Modern şablon tasarımları, mobilite seçenekleri ve ölçeklenebilirlik gerektiren genişleyen şirketler için, Websitesi web sitesi oluşturucusu ihtiyacınız olan her şeye sahiptir. En iyi seçim, ücretsiz olarak test etmek ve kendiniz bulmaktır.

Karşılaştırmak

Webs.com

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map