Webnode İncelemesi 2016


Webnode

Siteyi ziyaret et

9.1


AWA Puanı

Webnode

Webnode, 2008 yılında küresel bir web sitesi kurucusu olarak "kullanıcı dostu, kalite ve görsel çekicilik." Webnode, web siteleri oluşturmak ve başlatmak için bu etkileşimli sürükle ve bırak programını kullanan 22.000.000’den fazla kullanıcı olduğunu iddia ediyor. Hızlı ve kolay bir süreç olarak tanımlanan Webnode, bir web sitesini başlatmak ve yönetmek için nispeten basit bir platform sunar. Aşağıdaki Webnode incelememizi okuyun.

Artıları

 • Kolay kullanıcı arayüzü
 • Basit web siteleri için ücretsiz web sitesi seçeneği
 • HTML / CSS kodlaması mevcut
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce temel şablon
 • Kapsayıcı Resimler ve medya
 • 20 dili destekler
 • İyi arama optimizasyonu

Eksileri

 • İşlevsel şablonlar ama modern değil
 • Doğrudan bülten seçeneği yok, ancak geçici çözümler var
 • Gelişmiş bloglama için ideal değil
 • Ayrı olarak fiyatlandırılmış alan adları
 • Sıralaması zor fiyatlandırma planları

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.webnode.com
 • Merkez: İsviçre
 • Kuruluş Yılı: 2008
 • Çalışanlar: 90+
 • Oluşturulan Siteler: 22000000+
 • Kategori: Website Maker Yazılımı

Webnode platformu kullanım kolaylığı, özellikler, tasarımdan lansmana kadar geçen süre (beş dakika) ve genel hız açısından üst sıralarda yer almaktadır. Webnode, 20’den fazla dili destekleyen popüler bir hepsi bir arada içerik yönetim sistemi olarak öne çıkıyor. Bu web sitesi oluşturucu, bireyler ve küçük işletmeler için gerekli özelliklere sahiptir. Webnode kullanıcıları ücretsiz bir web sitesi oluşturabilir veya dokuz benzersiz fiyatlandırma planından birine abone olabilir. Webnode, web sitesi oluşturucu için bazı ayrıntılar aşağıdadır:

Webnode Kimlere Tavsiye Edilir??

Webnode web sitesi oluşturucu, küçük şirket profesyonelleri, blogcular, çevrimiçi mağaza sahipleri, öğrenciler, sanatçılar ve diğerleri için önerilir. Bu site oluşturucu hızlı ve kolay bir web sitesine ihtiyacı olan herkesi çekiyor.

Webnode’un Odak Alanı / Uzmanlıkları

Webnode, birçok özelliğe sahip uygun kendin yap web sitesi oluşturma üzerine odaklanmıştır. Webnode spesiyaliteleri kolay sürükle bırak arayüzünde, değiştirilebilir mobil dostu şablonlarda, çeşitli iş ve kişisel site tasarımlarında, bazı HTML kodlarında, ses optimizasyonunda ve etkileyici bir çoklu dil setinde bulunur.

Webnode’un Teknik Özellikleri / Sınırlamaları

Webnode teknik özellikleri, beş dakika içinde canlı olabilen ücretsiz bir hesap içerir (gerçekçi olarak çoğu kullanıcı, sitelerini oluşturmak en az yarım gün veya daha uzun sürer). Ücretsiz veya ücretli bir hesapta kullanıcılar, alan adı seçenekleri, sosyal medya, e-posta, bloglar, formlar, görüntüler, istatistikler ve çevrimiçi web sitesi oluşturucuda beklediğiniz standart özelliklerin çoğunu alır.

Sınırlamalar ile ilgili olarak, bu site oluşturucu, çok fazla yetenekleri olmayan temel fonksiyonel şablonlarla iyi olanlar için iyidir. Platform, çağdaş tasarımlardaki sınırlamalarla, güncellemelere ihtiyaç duyuyor. Güçlü bir bloglama çözümü olarak Webnode biraz düşük.

Yeterli Ölçeklenebilirlik / Büyümek İçin Oda Var mı?

Webnode, web sitesi karmaşıklıklarına göre bazı aylık fiyatlandırma planları sunar. Storeowners, blogcular ve diğerleri küçük başlayabilir ve ihtiyaç duydukları özelliklere sahip fiyatlandırma planına geçebilirler. Webnode dokuz web sitesi fiyatlandırma planı sunar (temel ve gelişmiş e-Ticaret dahil) – daha fazla plan herhangi bir web sitesi oluşturucu. Fiyatlandırma planlarının anlaşılması karmaşıktır, ancak işletmelerin büyümesi için yer bırakır

MoneyBack Garanti Politikası nedir?

Yalnızca Premium planında 15 günlük para iade garantisi alırsınız.

Webnode’nun İtibarı Nedir?

Webnode, temel ve ticari web siteleri için sağlam bir platformla birlikte iyi bir takibe sahiptir. Modernite arayanlar için çok çekici olmasa da, işlevselliği ve çok sayıda memnun müşterisi vardır. Webnode en iyi çok dilli setlerden birine sahiptir ve kullanıcı dostu bir Microsoft tarzı düzenleme arayüzü kullanır. Çeşitli fiyatlandırma seçenekleriyle çok yönlü ve mobil uyumludur. Düşük maliyetli olabilir, ancak gelişen işletmeler ihtiyaç duydukları şeyi elde etmek için daha fazla ödeme yapmak zorunda kalacaklar. Genel olarak, Webnode sektörde iyi bir üne sahiptir.

Neden Webnode’u Seçmelisiniz??

Webnode, çoğu web sitesi stilini ve gereksinimini desteklemek için makul işlevselliğe sahip kararlı bir platform sunar. Ücretsiz veya makul bir fiyat planı seçeneği ile, çeşitli kullanıcılar için özellik setleri sunmak üzere tasarlanmıştır. Küçük işletmeleri desteklemek için yapılandırılmış kapsamlı özelliklerle daha fazla ödeme yapmayı düşünmüyorsanız e-Ticaret için çok uygundur. Ayrıca, yalnızca çağdaş şablonlara ihtiyaç duymayan blogcular, sanatçılar ve öğrenciler için mükemmeldir..

Ana Özellikler

 • Yüzlerce Şablon
 • Kendi Alan Adınızı Kullanın
 • Gelişmiş SEO Teknikleri Desteği
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Sıfır Başlangıç ​​Maliyetleri
 • Çoklu Dil Desteği
 • Yedekleme ve kurtarma
 • Altbilgiyi Özelleştir
 • 15 günlük geri ödeme politikası
 • Çevrimiçi Mağaza Oluşturucu
 • 2 GB’tan Sınırsız Bant Genişliğine
 • Forum Entegrasyonu

WebNode Sektör Uzmanları Kararı

Web Sitesi Oluşturucu Uzmanları, WebNode’u önerme ve ortalamanın üzerinde bir puan verme olasılığı yüksek. Tüketiciler gibi eleştirmenler de müşteri hizmetleri ve e-ticaret araçlarını programdaki en büyük hatalar olarak belirtiyorlardı. Bununla birlikte, daha fazla ödeme yapabilir ve özel e-Ticaret paketini seçebilirsiniz. Çevrimiçi satış söz konusu olduğunda normal iş planlarının sınırlı olduğunu bilin.

Aksi takdirde, gerçek web sitesi oluşturucu çok saygın. Kullanım kolaylığı ve sınıfının en üstünde olan yüksek kaliteli sürükle ve bırak editörü için puan kazandı. Uzmanlar, SEO araçlarının sayısı ve kalibresinden de etkilendiler. WebNode, sitenizi ve işletmenizi tanıtmanıza yardımcı olacak çeşitli mükemmel araçlarla standart olarak gelir.

Nihayetinde, uzmanlar WebNode’u toplam ondan ortalama 8 ila 9 yıldızla kullanıcılardan bile daha yüksek puan aldılar. Eleştirmenlere göre, WebNode incelemeye değer.

 • www.websitetooltester.com/en/reviews/webnode-review/
 • www.superbwebsitebuilders.com/webnode-review/

WebNode üzerinde Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Memnun müşteriler genellikle bu üç alandan bahsetmiştir:

 • Fiyatlandırma. Evet, ücretsiz olarak profesyonel ve çekici bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Yükseltilmiş paketler daha fazla tema seçeneği sunuyor, ancak ücretsiz sürüm başlamak için yeterli.
 • Kullanım kolaylığı. Yeni başlayanlar için, basit arayüz gezinmek kolaydır ve çok etkilidir. Hesap bilgilerinizi ayarlar oluşturmaz web sitenizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.
 • Özellikleri. WebNode, web sitenizi pazarlamanıza yardımcı olacak SEO araçları sunar. Aynı zamanda harika blog özellikleri, sosyal medya entegrasyonu ve site istatistikleri ile birlikte gelir.

WebNode’u derecelendirme konusunda müşteri puanları biraz tutarsızdı, ancak 10 yıldızlı bir incelemede 7’nin altında bir şey bulamadık. Aslında, birçok skor çok daha yüksekti.

WebNode’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Bazı tüketiciler kaydolduktan sonra web sitelerine erişmekte sorun yaşıyorlar. Alan adıyla ilgili bir sorun olsa da, yalnızca yönetici hesaplarına giriş yapamıyorsa, bir kaş oluşturmak için bu tür sorunlardan yeterince bahsediliyor. Bu zorlukların müşteri hizmetleri tarafından büyük ölçüde etkilenmediğine yardımcı olmuyor. Diğer tüketiciler de WebNode’un yalnızca onlar için olmadığına karar verdikten sonra hesaplarını iptal etmekte sorun yaşadıklarını bildirdi.

Ayrıca, WebNode’un sınırlı e-Ticaret araçlarıyla geldiğinin de farkında olmalısınız. Tüketiciler, programın perakende açısından daha kolay olmadığı için hem şaşırmış hem de hayal kırıklığına uğramış görünüyordu. İşletme web sitesini çevrimiçi bir mağazaya dönüştürmek isteyenler için, ürün satmaya yardımcı olacak daha standart e-Ticaret araçlarıyla daha iyi seçenekler var.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.webnode.com

tasarlamak & Özelleştirme

Tasarım ve özelleştirme seçenekleri genellikle kullanıcıların şablonları değiştirebilme ve stilleri, renkleri ve yerleşimi özelleştirebilme derecesini belirtir. Webnode, yönetilmesi kolay olan çeşitli tasarım ve özelleştirme seçenekleri sunar.

özellikgenel bakış
Webnode ŞablonlarıDört sayfa mizanpaj seçenekleri ile seçim yapabileceğiniz birçok mobil cihaz dostu kişisel ve iş şablonu ve istenirse arka uç düzenleme için bir CSS düzenleyici vardır. Ayrıca, kullanıcılar veri saklandıktan sonra fikrini değiştirebilir ve farklı bir şablon seçebilir. Şablonlar biraz modası geçmiş olarak tanımlanır, ancak birçok öğe için yaratıcı olabilir ve varsayılan ayarı değiştirebilirsiniz.
 • Şablonların çeşitliliği ve kalitesi ve renk paleti. Aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli kategorilerde “yüzlerce” şablon vardır. Şablonlar renk kodludur, bu nedenle iş logonuzla vb. Çakışan renkleri bulabilirsiniz. Varsayılan yazı tipi stilleri tarihli, ancak bunları düzenleyebilirsiniz ve Webnode yakında modernleşeceklerini belirtti.

Scratc’tan Önceden Seçilmiş Şablonlar ve Web Sitesi Oluşturmah. Webnode, önceden tasarlanmış şablonlara ve buna ihtiyaç duyanlar için HTML / CSS kodunun eklenmesine dayanan kendi oluşturduğunuz bir programdır. Tam ölçekli web sitesi tasarımı ve geliştirme için, bu tür bir hizmet sunan, ancak çok daha fazla ödeme yapmayı bekleyen şirketleri çevrimiçi olarak aramak isteyeceksiniz..

Web Sitesi OluşturucuWeb sitesi tasarım arayüzü, Webnode’u favori yapan şeydir. Kullanıcı dostu bir Microsoft tarzı kontrol paneli sunar ve kullanıcılara aralarından seçim yapabileceği birçok özellik sunar. Fikrinizi şablonda ve her web sitesi sayfası için değişen düzenlerde değiştirebilirsiniz. Bu hareket halindeyken tasarım platformu için yardım araçları mevcuttur.
Sayfa Stili Özelleştirme`Web sitenizi temel şablonun ötesinde kişiselleştirip özelleştirebildiğinizde, buna sayfa stili özelleştirme denir. Webnode, sayfa stili özelleştirme sınıfında ortalama.

 • Kişiselleştirme için tasarım seçenekleri. Webnode kullanıcılara kişiselleştirme için iyi bir kontrol sağlar. Sayfalarınız için seçebileceğiniz dört farklı düzen vardır ve şablonu istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Şablonlara yerleştirilmiş düzinelerce renk şeması var.
 • İçeriği taşıma, yeniden boyutlandırma ve düzenleme özgürlüğü. Webnode, etkileşimli bir kontrol panelinde düzenlemeyi stressiz hale getirir. İçeriği veya öğeleri hızlı bir şekilde düzenler, taşır, yeniden boyutlandırır veya silersiniz.
 • HTML / CSS koduna erişim var mı? Teknik kullanıcılar için çok istenen bir özellik olan Webnode, bazı arka uç kodlamaları için bir CSS editörü sunar.
 • Görsel düzenleme kullanıcı arayüzü. Kullanıcılar Webnode’un görsel düzenleme yeteneklerini sever. Widget eklemek nispeten kolaydır ve aralarından seçim yapabileceğiniz bir sayı vardır. Bunları bir sayfaya eklediğinizde bazı yerleşim kısıtlamaları olabilir

Genel olarak, Webnode kullanıcıları özelleştirme seçeneklerinden memnun olurken, şablonlarda yerleşik bazı stil kümeleri vardır. Sunulan şablonların son derece işlevsel olduğunu ve estetikle ilgili olmadığını unutmayın, ancak bunun üstesinden gelmek için özelleştirebilirsiniz.

site navigasyonuWebnode şablonları, hemen hemen her web sitesi için en az altı düzeyde site gezintisi sunar. Gezinme düzeni seçtiğiniz şablonu temel alır ve bazı özelleştirmeler yapılabilir. Duyarlı mobil gezinme de bekle.
İçerik yönetimiWebnode’daki şablon yapısı nedeniyle, içeriği yönetmek kolay ve sezgiseldir. Şablon az temizlik ile değiştirilebilir. Webnode, web sitelerinde güvenli bir kullanıcı girişi sağlar ve değişiklikleriniz anında yüklenir.
Fotoğraf ve GalerilerWebnode bir fotoğraf galerisi ile donatılmıştır ve galerinizi ürünlerinizi sergileme yeteneğine sahipsiniz. Fotoğraf galerisi, fotoğraflarınızı sayfalandırmanıza, küçük resim boyutunu düzenlemenize ve açıklama eklemenize olanak tanır.
Mobil Site OluşturmaMobil site oluşturma, Webnode şablonlarına yerleştirilmiştir, böylece siz ve müşterileriniz bir mobil cihazdan kolayca görüntüleyebilir ve bu cihazdan gezinebilirsiniz. e-Ticaret mobil platformda da desteklenir.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuFacebook, Twitter ve YouTube gibi popüler sosyal medya platformlarıyla entegrasyon için Webnode web sitelerine sosyal medya simgeleri eklenebilir.
Tasarım HizmetleriWebnode, sınıfındaki çoğu web sitesi üreticisi gibi, yönetilen web sitesi tasarım hizmetleri sunmaz. Kendin yap site oluşturucusudur. Tam tasarım ve geliştirme hizmetlerine ihtiyacınız varsa, premium fiyata bir web sitesi tasarımcısı için çevrimiçi arama yapın.

Özellikleri & Araçlar

Webnode, küçük mağaza sahiplerini, blog yazarlarını ve ürünlerini ve hizmetlerini göstermek veya satmak isteyen diğer kişileri barındıracak sağlam bir özelliğe sahiptir. Webnode, rakipleri arasındaki özellikler için en iyi şöhretlerden birine sahiptir. Aşağıda bazı detaylar.

özellikgenel bakış
Webnode KurulumuWebnode, kaydolmadan önce her işletme veya kişisel kategorideki yüzlerce duyarlı şablona bakmanıza olanak tanır. Ücretsiz bir hesap seçme ve daha sonra isterseniz plana yükseltme seçeneğiniz vardır. Kurulumu kolaydır ve Webnode sizi web sitenizi tasarlamak için çevrimiçi bir işlemden geçirir.
Web TasarımWebnode şablonları, düşünmenizi sağlayacak yüzlerce harika fikir sunar. Web siteniz için bir ad, bir e-posta adresi ve yeni bir şifre ile kaydolduktan sonra, web tasarım sürecine başlarsınız. Bir düzen seçiyor, metin ekliyor ve ihtiyacınız olan öğeleri sayfalarınıza sürükleyip bırakıyorsunuz. Gerekirse HTML / CSS kodu ekleyin.
Gezinme DerinliğiWebnode, herhangi bir kişisel veya işletme web sitesi için fazlasıyla yeterli olan en az altı düzey web sitesi gezintisi sunar.
Widget’lar ve UygulamalarBir uygulama mağazasından bahsetmemekle birlikte, Webnode bazı uygulamalarla uyumludur ve HTML’de kodlayabilirsiniz. Web sitesi sayfalarınıza sürükleyip bırakmak (veya kodlamak) için çok sayıda widget vardır.
Para KazanmaWebnode Google AdSense entegrasyonu sunar, ancak belirli bir bölümde kodlanması gerekir. Mağaza sahipleri PayPal dahil standart ödeme seçeneklerini ekleyebilir.
Ziyaretçi İstatistikleriDahili ziyaretçi istatistikleri araçları yararlıdır ve kullanıcılar Google Analytics ekleyebilir.
Fotoğraf, Video ve SesWebnode, bir resim galerisi, videolar ve ses dosyaları seçeneği ve daha fazlası dahil olmak üzere herhangi bir web sitesi sahibine uyacak bir medya araç setine sahiptir..
BlogWebnode bloglama seçeneği ciddi blogcular için değil sıradan blogcular içindir. Yorum ve yanıtlarla ilgili bazı sınırlamalar vardır, ancak Disqus yardımcı olabilecek bir eklentidir.
Google HaritalarWebnode, Google Haritalar ve Bing Haritalar’ı hızlı bir şekilde eklemenizi sağlar.
HTML DüzenleyiciWebnode öğelerinin varlıklarından biri, bir CSS düzenleyicide yapılabilecek HTML / CSS site kodunu ekleme ve düzenleme yeteneğidir.
Sosyal Medya Entegrasyonu
Formlar ve anketlerFormlar, yoklama seçenekleri ve anketler için Wufoo formlarını, Survio entegrasyonlarını ve Box.net dosyalarını seçin.
Depolama alanıAboneler, seçtiğiniz plana bağlı olarak 300MB ile sınırsız depolama alanı ve 3GB ile sınırsız bant genişliği alır.
Bülten AracıHaber bülteni aracı olmasa da, kullanıcılar Mailchimp, Aweber ve diğerleriyle entegre olabilir. Her şey dahil Webnode e-posta hesapları bu etkinliği destekleyecek.
Forum DesteğiWebnode, forumları resmi olarak desteklemese de, müşteriler çevrimiçi yorumlar veya sorular yapabilir.
E-Ticaret / Online MağazaE-Ticaret için tasarlanan Webnode, mağaza sahiplerinin ihtiyaç duyduğu özelliklerin çoğunu sunar. Abonelerin ihtiyaç duydukları araçları ve desteği almak için daha yüksek fiyatlı plana yatırım yapmaları gerekecektir. Daha küçük satış platformları için daha az pahalı seçenek olmasına rağmen, belirli e-Ticaret planı en karmaşık olanıdır.
Ağ Geçidi EntegrasyonuÖdeme ağ geçidi hizmetleri Webnode’da mevcuttur ve çalışmak oldukça kolaydır.
SEO DostuWebnode, sayfa ALT ve resim başlıklarının yanı sıra resim ALT etiketleri ve URL alanları ile düzenlenebilir, Webnode için bir uzmanlık olduğu için SEO için dört yıldız alır!
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Webnode, kullanıcılara çevrimiçi hesap oturum açma, düzenleme ve özelleştirme işlemleri için parola koruması sunar.
Google® AnalyticsWebnode, bilinen hiçbir sorun olmadan Google Analytics ile entegre oluyor.
Web Sitesi GüvenliğiWebnode, çoğu çevrimiçi şirkette olduğu gibi kullanıcıların ve müşterilerin güvenliğini çok ciddiye alır. Hem genel hem de e-Ticaret web siteleri için gerekli şifreleme ve şifre korumasını sunarlar.
Birden Fazla DilWebnode, muhtemelen herhangi bir web sitesi üreticisi tarafından en çok desteklenen 20 dili destekler. Bu özellik için beş yıldız.
Mobil OptimizasyonWebnode’un şablonları mobil optimizasyon sağlar, böylece kullanıcılar ve istemciler çoğu mobil cihazda başarıyla görüntüler, gezinir ve satın alır.

Planlar & Fiyatlandırma

Webnode, müşterilere üç kategorideki şaşırtıcı fiyatlandırma planları ile birlikte ücretsiz bir hesap sunuyor. Web siteniz için gerekli araç ve özelliklerin seviyesine bağlı olarak, herkes için bir fiyatlandırma planı vardır. Alan adları ayrı fiyatlandırılır. Webno fiyatlandırması ana sayfada belli değildi, ancak “Webnode Pricing” ile ilgili bir Google araması planları gündeme getirdi.

Sunulan Fiyat Planları

Bedava. Siteyi oluşturun, içeriği yönetin, birçok özellik ve destek alın.

Kişisel Web Siteleri

Tüm kişisel web sitesi fiyatlandırma planları bir mobil şablon, alan adınızı atama yeteneği, şifre koruması, premium destek ve bir yedekleme ve kurtarma planını içerir.

 • Mini. 300 MB depolama alanı, 3 GB bant genişliği ve bir posta kutusu için 6,95 USD / ay.
 • Standart. 1.000 MB depolama, 20 GB bant genişliği, 20 posta kutusu ve altbilgiyi özelleştirme yeteneği için 13,75 ABD doları / ay.
 • Profi. 4.000 MB depolama, sınırsız bant genişliği, 100 posta kutusu, birden çok dil ve web sitesinin çevrimdışı sürümü için 24,95 ABD doları.

İşletme Web Siteleri

Tüm işletme web sitesi fiyatlandırma planları bir mobil şablon, alan adınızı atama yeteneği, premium destek, haberler ve makaleler içerir.

 • Mini. 500 MB depolama alanı, 3 GB bant genişliği ve üç posta kutusu için 6,95 USD / ay.
 • Standart. 2.000 MB depolama, 10 GB bant genişliği, 20 posta kutusu, haber ve makale için 13.75 $ / ay, listeler oluşturma, birden çok dil, altbilgiyi özelleştirme yeteneği ve şifre koruması.
 • Profi. 5.000 MB depolama, sınırsız bant genişliği, 100 posta kutusu, haber ve makale, liste oluşturma, birden çok dil, altbilgiyi özelleştirme yeteneği, şifre koruması ve web sitesinin çevrimdışı sürümü için 24,95 ABD doları.

e-Ticaret Web Siteleri

Tüm e-ticaret web sitesi fiyatlandırma planları bir mobil şablon, kredi kartı, alan adınızı atama yeteneği, premium destek ve bir yedekleme ve kurtarma planını içerir.

 • Mini. 300 MB depolama alanı, 3 GB bant genişliği, bir posta kutusu ve 100 ürün için aylık 9,95 ABD doları.
 • Standart. 1.000 MB depolama, 20 GB bant genişliği, 20 posta kutusu, 1.000 ürün, ayrıntılı işletme istatistikleri, ürün varyasyonları, altbilgiyi özelleştirme yeteneği, ürün feed’i ve ürünleri içe / dışa aktarma kapasitesi için 24,95 $ / ay.
 • Profi. 4.000 MB depolama, sınırsız bant genişliği, 100 posta kutusu, sınırsız ürün, ayrıntılı işletme istatistikleri, ürün varyasyonları, altbilgiyi özelleştirme yeteneği, ürün feed’i, ürünleri içe / dışa aktarma kapasitesi, şifre koruması ve web sitesinin çevrimdışı sürümü için 49,95 ABD doları.

Kişisel veya iş web siteniz için tam olarak ihtiyacınız olan yapılandırmayı anladıktan sonra Webnode rekabetçi fiyatlandırma sunar.

Fiyatlandırma ile ilgili aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Ücretsiz bir plan sunuyor mu?? Evet, herkes temel bir web sitesi için ücretsiz bir hesap oluşturabilir ve kullanmaya devam edebilir. E-Ticaret çözümleri için ücretli bir hesaba abone olmayı bekleyin.
 • Deneme süresi var mı veya katılmak için kredi kartı gerekiyor mu? Ücretsiz hizmet için bir hesap oluşturabilir veya kredi kartı veya PayPal ile abone olabilirsiniz. Yalnızca Premium plan için 15 günlük ücretsiz deneme var.
 • Premium paketlerin rakiplerine kıyasla ne kadar uygun olduğu? Webnode uygun bazı fiyatlandırma planları sunar, ancak alan adı ayrı olarak fiyatlandırılır. Fiyat küçük işletme veya e-ticaret ihtiyaçları için rekabetçi. Tüm e-Ticaret özellikleri için, bazılarından daha yüksektir, ancak satmanız gereken şeyi alırsınız.
 • Yalnızca ücretsiz sürümü kullanarak profesyonel web sayfaları tasarlayabilir misiniz?? Evet, profesyonel bir web sitesini ücretsiz olarak geliştirebilir ve ücretsiz tutabilirsiniz.

Ödeme aylık / yıllık olarak mı yapılıyor?? Aylık ödeme planı sunulur.

Müşteri desteği

Webnode’un müşteri destek hizmetleri çoğu kendi kendine yap web sitesi kurucularına benzer. Çevrimiçi destek iyidir. Telefon ve e-posta desteği biraz sınırlıdır, ancak bir SSS ve soru forumu vardır. Tüm fiyatlandırma planları için bir miktar destek sunulmaktadır.

Kullanım kolaylığı

Webnode, DIY web siteleri yapmak için nispeten kolay bir web sitesi oluşturucu olarak tanımlanır. Herhangi bir beceri seviyesindeki kullanıcılar için oluşturuldu. Başlamak ve yönetmek kolaydır. e-Ticaret sitelerinin kurulması ve bakımı biraz daha planlama ve zaman alacaktır.

Arayüzün sadeliği.Webnode arabirimi, kontrol paneli stil düzenleme, etkileşim ve kullanım kolaylığı açısından çok yüksek puanlar alıyor.

Yeni Başlayanlar / İleri Düzey Kullanıcılar için Uygun. Webnode, HTML / CSS’de kodlama yeteneği de dahil olmak üzere hem yeni başlayanlar hem de deneyimli tasarımcılar için mükemmeldir. İleri düzey kullanıcılar kod ekleyebilirken yeni başlayanlar sürükle bırak düzenleme gibi.

Web Sitesi Üzerinde Her Zaman Kontrolü Elinizde Tutun.Kullanıcılar Webnode’da çevrimiçi mal ve hizmet satan kişiler veya mağaza sahipleri için tasarlanmış güvenli bir girişle tam kontrol elde eder.

Editör İçi Yardım Sağlandı. Editör içi iletişim kutusu ve yardım seçenekleri iyidir. Canlı destek sınırlıdır ve çok sınırlı yardım dosyalarının raporları vardır.

Webnode, kullanımı kolay ve gereksinimlerinize bağlı olarak birkaç sınırlama ve biraz rekabetçi fiyatla her tür site için özellikler sunan rekabetçi bir web sitesi oluşturucusudur..

Sonuç

Webnode, özellikle mağaza sahipleri için, 20 dil ve dokuz fiyatlandırma planıyla web sitesi oluşturucular listesinde üst sıralarda yer alıyor. Çeşitli kitlelerde uzmanlaşırlar ve birçok özellik sunarlar. Ücretsiz olarak kaydolabilir veya ihtiyaçlarınıza uygun dokuz fiyatlandırma planı arasından seçim yapabilirsiniz. Webnode, e-Ticaret için daha iyi tekliflerden birine sahiptir. Fiyatlandırma seçeneklerini bulmak zor ve sıralamak da zor, ancak çok yönlü.

Webnode arabirimi, çalışmak için Microsoft tarzı kontrol paneli ile mükemmel. Tek dezavantajı, günümüz İnternet için daha modern görünmelerini sağlamak için bazı özelleştirme gerektiren güncel olmayan şablonlardır. Aslında işlevseldirler. Sonuç olarak:

Webnode, sınıfında çeşitli e-Ticaret ve kişisel web sitelerini destekleyen güçlü bir web sitesi oluşturucusudur. Çoğu kullanıcıyı barındıracak işlevselliğe, özelliklere ve fiyatlandırma planlarına sahiptir. Eğer işlev arıyorsanız, mükemmel bir seçimdir. Estetik ve modern tasarım konusunda, bunu eklemek sizin için biraz daha çaba gerektirecektir. Muhtemelen özellikler ve çok dilli seçeneklerle ilgili en iyi seçeneklerden biridir.

Karşılaştırmak

Webnode

91

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map