Webflow Web Sitesi Oluşturucu İncelemesi 2017


WebFlow

Siteyi ziyaret et

9.1


AWA Puanı

WebFlow

Web akışı 2013 yılında, web tasarımcılarının kapsamlı kod öğrenmeyi gerektirmeyen özel yapım duyarlı web siteleri oluşturmasının bir yolu olarak iki kardeş tarafından başlatıldı. Webflow CMS sadece bir yıldan fazla bir sürede 30.000’den fazla üye kazandı ve bugün 400.000’den fazla web sitesi oluşturan kullanıcılar ile genişlemeye devam etti. Aşağıdaki Webflow incelememizi okuyun.

Artıları

 • Siteleri diğer platformlara aktarma
 • Deneyimli tasarımcılar için harika
 • Şablon veya boş tuvalin kullanılabilir seçenekleri
 • İstenirse HTML / CSS platformu
 • E-Ticaret çözümlerini entegre edin
 • Müşteri destek seçenekleri 40’tan fazla kurs içerir
 • Çok dilli çözümler entegre edilebilir

Eksileri

 • Yeni bir kullanıcı için karmaşık bir arayüz
 • Karmaşık e-Ticaret eklentileri ve eklentileri; yerleşik değil
 • Temel web sitesi ihtiyaçları için pahalı
 • Sınırlı sayıda şablon
 • Photoshop ve InDesign deneyimi faydalı

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.webflow.com
 • Merkez: San Francisco, CA
 • Kuruluş Yılı: 2013
 • Kategori: Website Maker Yazılımı
 • Para iade garantisi: 30 gün

Web akışı, herhangi bir deneyimi olan kendin yap kullanıcıları için olmayabilir, ancak tasarımcıların daha fazla esneklik ve kontrole sahip olmak istediği şey budur. Bu tür web geliştiricileri sitelerini hazırlıyor veya kitleler için site kuruyor olabilir.

Webflow, kendi sınıfında öne çıkan birkaç web sitesi oluşturucusu gibi Photoshop tarzı bir düzenleyici kullanır. Webflow kullanıcılarının kod öğrenmesi gerekmese de, tasarımları değiştirmek ve kaliteli web sitelerini müşterilerinin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirmek için bir HTML düzenleyicisi kullanma olanağına sahiptir. Bu tür bir web sitesi oluşturucu ile bazıları için bir öğrenme eğrisi var.

Webflow Kimlere Tavsiye Edilir??

Webflow web sitesi oluşturucu, başkaları için web siteleri tasarlayan daha deneyimli tasarımcılar ve geliştiriciler için oluşturuldu. Bu web sitesi oluşturucu, belirli sonuçlar elde etmek için gelişmiş araçlar ve teknoloji ile siteler oluşturmanın çözümüdür. Webflow’un web siteleri, işletme sahipleri, mağaza önlükleri, blogcular ve hemen hemen sağlam ve etkileşimli bir web sitesine ihtiyaç duyan herkes için çözümdür.

Webflow’un Odak Alanı / Uzmanlıkları

Web akışı, sınıfındaki sadece birkaçı gibi, bir web sitesi oluşturucusunu tam kapasitesiyle kullanabilen deneyimli tasarımcılar tarafından esnek ancak kodsuz tasarıma odaklanmıştır. Webflow, en üst düzey iş gereksinimlerini karşılayan zengin özelliklere sahip bir platformdur.

Web akışı uzmanlıklarından bazıları nispeten sezgisel bir düzenleme alanı, onu tercih edenler için HTML / CSS’ye kolay erişim, siteyi geliştirici özelleştirme için dışa aktarma seçeneği ve onu yönetebilenler için kod içermeyen gelişmiş bir platform içerir.

Webflow’un Teknik Özellikleri / Sınırlamaları

Web akışı özellikleri arasında Google fontları, düz dosya CMS, barındırma, tasarım ve geliştirme bir arada, koda erişim, Photoshop stil düzenleyici ve kod ihracatı ile birlikte iyi bir web sitesi oluşturucunun tüm standart widget’ları ve öğeleri bulunur.

Webflow bir tasarımcının tercihi olduğundan, önceden tasarlanmış şablonlarda bazı sınırlamalar vardır. Webflow’un web sitesi oluşturucu rakiplerinin yönetimi daha kolaydır, ancak doğru beceriler ve deneyimlerle programcılar ve geliştiriciler Webflow arayüzünün özelliklerini değiştirebilir. Şablon değiştirme, bir seçenek değildir.

Yeterli Ölçeklenebilirlik / Büyümek İçin Oda Var mı?

Webflow, temel web siteleri için ücretsiz bir ömür boyu planın yanı sıra tasarımcılar ve ajanslar için üç orta ila yüksek fiyatlı yıllık plan sunar. Kod içermeyen inşaatçılar ile daha fazla ödeme yapmayı beklersiniz. Bu planlar kişisel veya ticari büyümeye yer açar, ancak ucuz olmayacaktır. Web sitesi barındırma ve CMS barındırma ek ücret karşılığında kullanılabilir.

MoneyBack Garanti Politikası nedir?

Webflow, ödeme gerekmeden ücretsiz tasarım seçeneği sunar.

Webflow’un İtibarı Nedir?

Web akışı, web sitesi yapı alanında nispeten yeni ve daha deneyimli tasarımcılar için farklı bir kodsuz yaklaşım sunuyor. Bu yüksek fiyatlı, gelişmiş çözüm için minimum rekabetle, şu anda bu sınıf arasında mükemmel bir üne sahipler. Yorumlar orta ve üstü (3 yıldız ve üstü). Temel web sitesi sahiplerine gelince, itibar neredeyse iyi değil, çünkü yeni başlayanlar genellikle Webflow’u çok zor buluyor.

Müşteriler için Satış Ortaklığı Programı

Web akışı henüz müşteriler için bir satış ortağı programı sunmuyor, ancak önerildi.

Neden Web Akışı Seçilmeli??

Web akışı, daha fazla denetim ve kendileri veya devam eden müşteriler için bir site tasarlama yeteneği isteyen tasarımcılar, geliştiriciler veya ajanslar için mükemmeldir. Kendin yap çözümü isteyen yeni başlayanlar için bu ihtiyaca uygun başka alternatifler de var.

Web akışı tasarımcıları, istenirse HTML / CSS koduna erişme ve yönetme özelliğinin yanı sıra Adobe Photoshop ve InDesign tarzı düzenleme arayüzünün tadını çıkaracaklar. Karar vermeden önce ücretsiz hesabı deneyin.

Ana Özellikler

 • Görsel Editör
 • Özelleştirilebilir ve Duyarlı Izgara Yapısı
 • Üretime hazır HTML ve CSS
 • Sıfır Kodlamalı Benzersiz Sürgü
 • Özelleştirilebilir Duyarlı Gezinme
 • Benzersiz Etkileşimler ve Animasyonlar
 • Otomatik Kaydet ve Geri Yükle
 • Sürükleyip Bırakılan Sosyal Widget’lar
 • Tek Tıklamayla Kod Dışa Aktarma
 • 600’den fazla Web Yazı Tipi
 • 500’den fazla İş Uygulaması
 • Kolay Gömme

Web Uzmanları Sektör Uzmanları Kararı

Bazı uzmanlar için Webflow, görsel ve CSS dostu web sitesi oluşturma araçlarının yeni bir evrimini temsil eder. Diğerleri için, Webflow kendisini gerçekten yeni ve heyecan verici bir program olarak ayırmak için yeterli değildir. Web tasarımında kodlama ve deneyim konusunda deneyimli olan eleştirmenler, Webflow’u değirmen işletmesi olarak derecelendirme eğilimindeydi. Bununla birlikte, programı bir kullanıcının bakış açısından inceleyen eleştirmenler, Webflow’un sunabileceği çok şey buldular. Editörün hem esnek hem de kullanıcı dostu olduğunu takdir ettiler. Diğer geliştiricilerin aksine Webflow, sitenin farklı bölümlerinin çok fazla boyutlandırma ile uğraşmak zorunda kalmadan yerine oturmasına yardımcı olan bir ızgara sistemi kullanır. Webflow adlı en zarif eleştirmenler bile “zarif” ve devrimci olmasa da kesinlikle sağlam bir seçenek olduğunu itiraf etmek zorunda kaldılar. Sonuç olarak, uzmanlar programa bir göz atmanızı önerir..

Web Akışında Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Webflow Facebook sayfası kullanıcılardan gelen olumlu eleştirilerle doludur. Bunlar programın güçlü yönleri hakkında bir fikir verebilirken, bir tuz tanesi ile alınmalıdır. Webflow’u mümkün olan en iyi ışıkta göstermek için incelemeler açıkça seçilmiştir. Olumlu eleştiriler arasındaki ortak temalardan bazıları:

 • Kullanımı kolay. Web akışı herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmez ve geliştirici olmayanlar kolayca profesyonel web siteleri oluşturabilir.
 • Bilgilendirici öğreticiler. Kendi web sitesi tasarımı biraz daha rehberlik isteyenler video eğitimlerini çok yararlı buldum.
 • Duyarlı siteler oluşturur. Bu bir endüstri standardı olsa da, birçok şirket hala sadece mobil uyumlu tasarımları yakalamaya çalışıyor. Ancak, Webflow bu temel özelliği ilk günden içerir.

Web Akışı Üzerindeki Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Web sitesi oluşturucularının dünyasında, Webflow hala göreceli yeni bir oyuncu. Şimdiye kadar, bu program hakkında web’de çok fazla sohbet yok. Sonuçta, özellikle Webflow’un son üç yılda on binlerce kullanıcı edinmeyi başardığı göz önüne alındığında, muhtemelen iyi bir işarettir. Webflow’un herhangi bir büyük sorunla karşılaşmadığını varsayalım. Webflow’un, yazılımı kullanarak başkalarının nasıl hata yaptığını gerçekten anlayacak kadar medya üretebilmesi için birkaç yıl daha piyasada olmanız gerekebilir..

tasarlamak & Özelleştirme

Gelişmiş kullanıcılar, sezgisel tasarım ve özelleştirme ile bir web sitesi oluşturucu ister ve Webflow, ne yaptığını bilenler için mükemmel bir seçimdir. Bir web mühendisi, web sitesi sonuçlarını almak için kodu manipüle etme esnekliğini takdir edebilir. Webflow, yetenekli kullanıcılar için açık bir tuval veya başlamak için bir yere ihtiyaç duyanlar için bazı hazır şablon düzenleri sunar.

özellikgenel bakış
Web Akışı ŞablonlarıAralarından seçim yapabileceğiniz ücretsiz ve ücretli önceden tasarlanmış şablonlar vardır, ancak Webflow, profesyonel web tasarımcıları için açık bir tuvali teşvik eder.
 • Şablonların çeşitliliği ve kalitesi ve renk paleti. Küçük tasarım şablonları koleksiyonu çekici veya daha büyük bir seçim için 15 ila 20 $ ödeyin. Tasarımcılar ister bir şablonla ister boş bir tuvalle başlasın, her şey özelleştirilebilir.
 • Önceden Seçilmiş Şablonlar ve Scratc’tan Web Sitesi Oluşturmah. Webflow, önceden seçilmiş şablonlar veya kendi oluşturduğunuz bir platform sunar, ancak sonuçta kendi başınıza tasarım kararları almayı bekler.
Web Akışı ArayüzüGeçmişte Adobe yazılım programlarını kullandıysanız, aradığınız arayüz bu olabilir. Webflow, tanıdık araçlarla hizalamak için bir arayüz oluşturdu, böylece tasarım zorlukları azaldı. Bu web sitesi oluşturucu, Photoshop ve InDesign kullanıcıları veya işleri çözebilecek diğer ileri düzey kullanıcılar için daha kolaydır. Bu site oluşturucu, gerekli becerilere sahip olmayan yeni tasarımcılar için zordur.
Sayfa Stilini ÖzelleştirmeWebflow, sayfa stili özelleştirmede güç sahibidir, çünkü ileri düzey kullanıcılar HTML kodu kullanarak boş bir tuval üzerinde arayüz içindeki birçok tasarım seçeneğine güvenebilir.
 • Kişiselleştirme için tasarım seçenekleri.Kişiselleştirme önceden tasarlanmış şablonlarla daha yapılandırılmış bir düzende yapılabilir veya boş bir tuval üzerinde yapılabilir. Bu oluşturucu, tasarım işini yapabilen yaratıcı zihinler için oluşturuldu.
 • İçeriği taşıma, yeniden boyutlandırma ve düzenleme özgürlüğü.Web akışı düzenleme oldukça sezgiseldir, özellikle Adobe ürünlerini iyi anlarsanız.
 • HTML / CSS koduna erişim var mı? Evet, Webflow tasarımcılara daha gelişmiş programlama için çok istenen HTML / CSS kodu düzenleme olanağı sunar.
 • Görsel düzenleme kullanıcı arayüzü. Düzenleme, bileşenler, eklentiler, widget’lar ve daha fazlasını eklemek için bazı sürükle ve bırak özellikleriyle ekranda gerçekleştirilir.

Deneyimli Webflow kullanıcıları çok çeşitli özelleştirme seçeneklerinden yararlanabilir.

site navigasyonuWeb akışı, tasarımcılara yalnızca şablonlara güvenmek yerine istedikleri şekilde site gezintisi oluşturma esnekliği sağlar veya bir şablon seçilebilir.
İçerik yönetimiWebflow, web sitelerinin kod deneyimi olmadan oluşturulabileceği görsel bir içerik yönetim sistemidir (CMS). İçerik, diğer web sitesi oluşturucular gibi çevrimiçi bir Web akışı hesabından yönetilir, ancak yetenekli kullanıcılar için daha fazla fırsat vardır.
Fotoğraf ve GalerilerWeb akışı, resimler, videolar, haritalar, düğmeler ve daha fazlası dahil olmak üzere harika görsel içerik türlerine sahiptir.
Mobil Site OluşturmaWebflow’un şablonları ve serbest biçimli tasarım tuvali duyarlı olup mobil cihaz kullanıcıları, müşteriler ve çoğu cihazdaki ziyaretçiler için üretilmiştir.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuÇoğu web sitesi üreticisi gibi Webflow, pazarlama ve müşteri paylaşımı için tüm standart sosyal medya simgelerini sunar.
Tasarım HizmetleriWebflow, gelişmiş web siteleri oluşturmak isteyen ajanslar ve tasarımcılar için yapılmış kapsamlı bir web sitesi oluşturucusudur. Webflow bazı web sitesi üreticilerinden daha karmaşık olsa da, hizmet tabanlı bir tasarım şirketi değildir. Tasarım, içerik ve geliştirme hizmetleri sunan bir firmaya ihtiyacınız olduğunda, kendin yap web sitesi oluşturucuları doğru seçim değildir.

Özellikleri & Araçlar

Orijinal komple web sitesi inşaat şirketlerinden biri olarak, özellik seti çok büyük. Özel ilgi gerektiren daha büyük ve daha karmaşık siteler veya web sitesi tasarımı ile çalışan daha gelişmiş bir programcı için uygun olan Web.com, e-Ticaret ve iş özellikleri ile ilgili talepleri karşılayacaktır:

özellikgenel bakış
Web Akışı KurulumuAdınız, e-postanız ve yeni bir şifrenizle ücretsiz bir hesap için kaydolun. Webflow’un gizlilik politikasını ve hizmet şartlarını da kabul edersiniz. Ücretsiz bir şablon seçimi ile başlayacaksınız.
Web TasarımBir tasarım şablonu seçin veya Adobe ürünlerine benzer denetimlere sahip bir tuval tarzı düzenleyicide kendi şablonunuzu oluşturmayı seçin. Arayüz ortalama bir web sitesi oluşturucusuna benzemez, ancak teknik bilgiye sahipseniz bir HTML / CSS düzenleyicisiyle birlikte sürükle ve bırak düzenlemesi mümkündür.
Özel Alan Adı
Gezinme derinliği:Webflow’un özel gezinme özellikleriyle, tasarımcılar herhangi bir işletme veya kurumsal web sitesi için gereken gezinme derinliğini oluşturabilir.
Widget’lar ve UygulamalarDeneyiminiz varsa, Webflow, web uygulamaları oluşturma platformuna sahip gibi görünüyor. Bu tamamen test edilmemiştir ve çok az bilgi mevcuttur. Sosyal medya, haritalar, e-posta formları ve duyarlı kaydırıcılar dahil özelleştirilebilir widget’lar standarttır.
Para KazanmaWeb akışı e-Ticaret çözümleriyle entegre edilebilir, ancak tasarımcıların bunu geliştirmesi gerekir.
Ziyaretçi İstatistikleriWeb akışı Google Analytics ile iyi entegre olur ve bir Web akışı gösterge tablosu web sitesi ziyaretçi istatistiklerini gösterebilir.
Fotoğraf, Video ve SesWebflow, müşterileri resimler, videolar, widget’lar ve daha pek çok şeyle ilgilenmek için standart seçenekler sunar.
BlogWebflow’un yerel bir bloglama platformuna sahip görünmese de, etkili bir blog sitesi oluşturma yeteneği hakkında olumlu raporlar var.
Google HaritalarKullanıcılar Google Haritalar’ı yerleştirebilir.
HTML DüzenleyiciWebflow’un öğelerinden biri, ayrıntılı kodu bilmeden HTML / CSS düzenleme için bir seçenektir.
Sosyal Medya Entegrasyonu
Formlar ve anketlerWebflow ile kullanıcılar form ekleyebilir ve ihtiyaç duydukları sonuçlar için özelleştirebilir.
Depolama alanıWebflow’un üç fiyatlandırma planına dayanarak, bir web sitesinin her boyutu ve ölçeği için bol miktarda depolama alanı var gibi görünüyor. Fiyatlandırma planları depolama alanını açıklamaz.
Bülten AracıWeb akışı belirli bir bülten aracı sunmuyor, ancak bu kodlanabilir.
Forum DesteğiÜcretsiz Başlangıç ​​planı ve Kişisel, Profesyonel ve Ekip planları ile bir Webflow istemci forumu mevcuttur.
E-Ticaret / Online MağazaWebflow ile entegre olan harici e-Ticaret çözümlerine güvenmeniz gerekir. Ecwid, daha iyi eklentilerden biri gibi görünüyor ve muhtemelen uyumlu.
Ağ Geçidi EntegrasyonuWebflow ile entegre edilebilecek üçüncü taraf e-Ticaret çözümlerine dahil edilen ödeme ağ geçidi hizmetleri vardır.
SEO DostuYine, arama motoru optimizasyonu teknikleri için Google Analytics gibi harici çözümlere ve daha fazlasına güvenmeniz gerekecek.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Webflow, kaydolan herkes için şifre korumalı bir hesap sağlar.
Google® AnalyticsGoogle Analytics’i Webflow’a entegre etmeyle ilgili bilinen bir sorun yok.
Web Sitesi Oluşturucu GüvenliğiWeb akışı rakipleriyle birlikte, güvenliği herhangi bir web sitesi etkinliği için yüksek öncelik haline getirecektir.
Birden Fazla DilÇok dilli seçenekler bir kod aracılığıyla kullanılabilir ve rehberlik için bazı çevrimiçi sohbetler ve forumlar vardır.
Mobil OptimizasyonNeredeyse tüm Webflow’un şablonları ve özelleştirme seçenekleri mobil cihazları destekler.

Planlar & Fiyatlandırma

Webflow, bir tasarımcının deneyimine ve ajansların ihtiyaç duyduğu web sitesinin genişliğine dayalı üç yıllık fiyatlandırma planının yanı sıra ücretsiz bir Başlangıç ​​hesabı sunar. Sitede gösterilen bu aylık ücretler yıllık olarak ödenmelidir. Hosting ve CMS aylık bir ek ücrettir.

Sunulan Yıllık Fiyatlandırma Planları

Ücretsiz Başlangıç. Fya da herhangi biri.

Kişiye özel. Çeşitli projelerde çalışan tasarımcılar için. 16 ABD doları / ay veya 192 ABD doları.

Profesyonel. Serbest çalışanlar ve şirket içi profesyoneller için. Aylık 35 ABD doları veya 420 ABD doları.

Takım. Büyük ekipler ve ajanslar için. $ 78 / ay veya 936 $.
Webflow, ajans ölçeğinde sunulan hizmetlere göre ücretlendirilir. Tasarımcılar, uzun vadede düşük maliyetli olabilecek bir fiyatlandırma planında birden çok site oluşturmak için kurulur.

Fiyatlandırma ile ilgili aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Ücretsiz bir plan sunuyor mu?? Evet, Webflow, gelişmiş özelliklere ihtiyaç duyulmaması durumunda ücretsiz olarak devam edebileceğinden ücretsiz bir başlangıç ​​planı sunar.
 • Deneme süresi var mı veya katılmak için kredi kartı gerekiyor mu? Tasarımcılar Webflow’u tasarım modundayken ücretsiz olarak kullanabilir.
 • Premium paketlerin rakiplerine kıyasla ne kadar uygun olduğu? Web akışı, bir web sitesi oluşturucusunun bu sınıfı için biraz pahalı ama standarttır. Programcılar ve geliştiriciler özelleştirme kodunda daha fazla esneklik kazanıyor.
 • Yalnızca ücretsiz sürümü kullanarak profesyonel web sayfaları tasarlayabilir misiniz?? Evet, ücretsiz profesyonel bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Ödeme aylık / yıllık olarak mı yapılıyor?? Webflow, yıllık fiyatlandırma sitesi sunuyor.

Müşteri desteği

Webflow, müşterilere etkileyici çeşitli müşteri destek seçenekleri sunar. Yardım Merkezi, SSS, Kurslar (40’ın üzerinde), Başlarken eğiticisini ve bazı tam site eğitimlerini içeren bir seçim görüntüler. Öncelikli destek, Profesyonel ve Ekip fiyatlandırma planları altında mevcuttur. E-posta desteği Kişisel planın altında bulunur. Ücretsiz Başlangıç ​​planı için bir forum mevcuttur.

Kullanım kolaylığı

Webflow, deneyimi olmayan ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış olsa da, az sayıda kod içermeyen web sitesi üreticisinden biri olarak rekabet etmektedir. Doğru reklam kitlesi için kullanıcılar Webflow ile istedikleri her şeyi yapabilir. Tam bir DIY deneyimi arayan yeni başlayanlar için, web sitesi oluşturucularının dikkate alması gereken başka sınıflar da vardır. İleri düzey kullanıcılar Webflow’u kullanmak için yeterince kolay bulabilir.

Arayüzün sadeliği . Web akışı, deneyimli tasarımcılar için sezgiseldir ve basitlik için tasarlanmamıştır. Sonuçlar ne yaptığını bilenler için olumlu olabilir.

Yeni Başlayanlar / İleri Düzey Kullanıcılar için Uygun . Web akışı, yeni başlayanlar için web sitesi oluşturucu sınıfında değildir. Kod içermeyen bir ortam isteyen ancak HTML / CSS seçeneğinde esnekliğe sahip gelişmiş kullanıcılar için uygundur.

Web Sitesi Üzerinde Her Zaman Kontrolü Elinizde Tutun. Web tasarımcıları sitenin tam kontrolünü sağlar.

Editör İçi Yardım Sağlandı. Editör içi yardım bazıları için uygundur ve sitede başka yardım seçenekleri de vardır.

Web akışı, bu site oluşturucunun kullanımını kolay bulabilecek deneyimli tasarımcılar için uygundur.

Sonuç

Deneyimli tasarımcılar ve geliştiriciler için Webflow’u sevebilirsiniz. Bu kodsuz ancak kod erişilebilir web sitesi oluşturucuda, işletme web sitesinin her boyutu ve ölçeği için seçenekleriniz vardır. Gelişmiş e-Ticaret için, ihtiyacınız olan sonuçları almak için harici araçları, widget’ları ve eklentileri entegre edebiliyorsanız kabul edilebilir görünmektedir.

Yeni başlayanlar, ücretsiz bir hesaptan ve Webflow’un sınırlı şablonlarından memnun olmadıkça Webflow ile mücadele edeceklerdir, ancak fiyat noktası gerçekten daha fazla şey yapılması gereken daha yüksek uç siteler içindir. Bir web sitesini hızlı ve kolay bir şekilde kurmak isteyen yeni kullanıcılar, farklı bir web sitesi oluşturucu sınıfına bakmalıdır ve piyasada bunlardan çok sayıda var.

Webflow, kodsuz bir deneyim arayan, ancak kod ekleme ve düzenleme esnekliğine sahip gelişmiş web tasarımcıları tarafından özel web siteleri için potansiyele sahiptir. Daha gelişmiş bir platform arıyorsanız, Webflow sınıfındaki birkaç DIY seçeneğinden biridir. İhtiyaçlarınıza ve deneyimlerinize bağlı olarak Webflow iyi bir çözüm olabilir. Ücretsiz Başlangıç ​​hesabı, kontrol etmenin en iyi yoludur.

Karşılaştırmak

WebFlow

92

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map