Web Sitesi Oluşturucuları Yorumlar


Web Sitesi Oluşturucu İncelemelerini Okuyun

Kullanılacak doğru web sitesi oluşturucuyu bulmakla uğraşırken kendi web sitenizi oluşturma konusundaki heyecanı sürdürmenin ne kadar zor olduğunu anlıyoruz. Belki ne arayacağınızı bilmiyorsunuz veya belki de hangi özelliklere ihtiyacınız olduğunu, hatta dışarıda neler olduğunu bilmiyorsunuzdur. Bu yüzden sizin için soruşturma yaptık. Her bir web sitesi oluşturucusunun neler sunduğunu ve her birinin en iyi neler yaptığını öğrenmek için web yöneticileri incelemelerimizi okuyun.

  SON GÜNCELLEME: 10 Mart 2017

AAWebmasters.com bağımsız bir webmaster derneği ve burada sitede ifade edilen görüşler, yorumlar ve sıralamalar AWA’ya aittir. Site, incelenen ürün ve hizmetlerden tazminat almaktadır. AAWebmasters.com her bir ürünü veya hizmeti iyice test eder ve en iyilere yüksek dereceler verir. AAWebmasters.com, mevcut tüm e-Ticaret platformları, web sitesi oluşturucuları veya web barındırıcıları hakkında bilgi yayınlamaz. Daha fazla detay görmek için buraya tıklayın.

Reklamveren Açıklaması

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Squarespace

Çarpıcı görünüyorlar mı önemli? Web siteniz, fotoğrafçılar, sanatçılar, restoranlar ve düğün planlamacıları için görüntü yoğunsa, Squarespace kesinlikle görülmeye değer. Profesyonel görünümlü güzel web siteleri herhangi bir kodlama deneyimi olmadan kolayca oluşturulabilir ve bloglama platformu da eleştiriler kazanır.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Wix

Teknik beceri yok? Wix, herhangi bir teknik veya tasarım bilgisine ihtiyaç duymadan hızlı ve kolay bir şekilde kendi göz alıcı web sitenizi oluşturmak için profesyonel olarak tasarlanmış 500’den fazla ücretsiz şablon arasından seçim yapmanızı sağlar. Wix, çok kısa bir öğrenme eğrisiyle kullanımı oldukça sezgiseldir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Weebly

Küçük bir işletmeye sahip olun? Weebly, ciddi blog yazarlarının, girişimcilerin ve küçük işletmelerin web üreticisi seçimidir. Trafik kontrol paneli, sitenize yapılan ziyaretlerle ilgili her türlü istatistikleri gösterir. Teknik olarak eğimli olanlar için, daha ayrıntılı özelleştirme için HTML / CSS kodlamasına erişim vardır.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Yola

Bir web sitesi acemi misin? Yola, kendi web sitelerini oluşturarak para kazanmak isteyen küçük ve mikro işletme sahipleri içindir. Öğeleri sürükleyip bırakarak kullanımı gerçekten kolaydır ve web sitenizi birkaç saat içinde çalışır hale getirebilirsiniz.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Jimdo

E-Ticaret ile bir web sitesine ihtiyacınız var? Jimdo, e-ticaret çözümünün yanı sıra web oluşturma hizmeti de sunar. Jimdo işlevsellik hakkında, ortalama web yaratıcısını aramaktan daha fazlasıdır, ancak kodlama hakkında biraz bilginiz varsa tamamen özelleştirilebilir. Aktif topluluk forumunda yardım var.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Webs

Üyelik sitesine ihtiyacınız var? Herkes Web’lerle bir web sitesi oluşturabilir, ancak sağladığı özellikler küçük işletmeler ve girişimciler için en uygunudur. Bu özelliklerden biri, harici bir uygulama kullanmak zorunda kalmadan kolayca bir üyelik sitesi kurma yeteneğidir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Moonfruit

Eski tarz web sitelerini sevin? Moonfruit, daha modern rakiplerinin tüm çanlarını ve ıslıklarını içermeyen eski bir web sitesi oluşturucusudur. Moonfruit, web sitelerini oluşturmak için zaman ve sabrı olan ve yeni başlayanlar veya teknopolar olmayan insanlar için en iyisidir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

WebsiteBuilder.com

Seçim için ödeme yapmaya istekli? WebsiteBuilder.com, 10.000’den fazla şablon, stok fotoğraf görüntüsü, birden fazla site ve tam özellikli bir sete sahiptir, ancak bunlar yazılımın ücretsiz sürümünde mevcut değildir. Site oluşturma arayüzü temiz ve kullanımı kolaydır, ancak yükselen reklamlar sıktır.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Themify Oluşturucu

WordPress teması istiyorum? Themify web sitesi oluşturucu 40’tan fazla WordPress temasını destekler ve üçüncü taraf temalar için bir eklenti sağlar. Diğer web sitesi oluşturucu sağlayıcılarının aksine, Themify bir alan adı veya web sitesi barındırma sağlamaz; bunları elde etmek için tek başınızasınız.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

GoDaddy Web Sitesi Oluşturucu

Neye ihtiyacınız olduğundan emin değilim? GoDaddy’nin Web Sitesi Oluşturucu genel olarak
kendi web sitesini kurmak isteyen herkese yöneliktir. Şablonlar, işletme sahipleri için bir e-ticaret mağazası içerir. GoDaddy’nin müşteri destek sistemi çok güçlü ve canlı sohbet içeriyor.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

WebFlow

Başkaları için web siteleri oluşturma? WebFlow, daha gelişmiş, kod içermeyen bir web oluşturma platformu isteyen deneyimli tasarımcılar ve geliştiriciler için ciddi bir seçenektir. WebFlow, gerektiğinde koda erişerek gerçekten özel web sitelerinin oluşturulmasına izin verir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Webydo

Bir tasarımcı web sitesi ister? Webydo, istisnai web siteleri üretmek isteyen ancak nasıl kod yazacağını öğrenmek istemeyen profesyonel web tasarımcıları için web tasarımcıları tarafından oluşturulmuştur. Geleneksel tasarım öğelerinin ötesinde inanılmaz animasyon efektleri ve duyarlı tasarıma odaklanma.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Çarpıcı

Sadece bir sayfaya ihtiyaç var? Şık, tek sayfalık, mobil uyumlu bir web sitesine ihtiyacınız varsa Çarpıcı bir şekilde göz atın. Ücretsiz mobil uyumlu şablonları kullanırken kısa sürede kolayca bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Web sitenizin uzun bir sayfalık biçimine alışmak biraz zaman alabilir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Webnode

Birden çok dil önemli mi? Global olarak iş yapan işletme sahipleri WebNode ile 20 dilde müşterilere ulaşabilir. Tüm şablonlar tamamen işlevseldir, ancak mevcut yüksek kaliteli, parlak tasarım beklentilerine ulaşmak için bazı özelleştirmelere ihtiyaç duyabilir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Webstarts

Boş bir tuval istiyorum? Herhangi bir tasarım öğesini web sayfanızın herhangi bir yerine sürükleyerek Web Designer ile iç tasarımcınızı serbest bırakın – tamamen yapılandırılmamış. Temalar daha da özelleştirilebilir ve otomatik olarak mobil cihazlara duyarlı sitelere dönüşür.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Web.com

Birisinin inşa etmesini isteyin? Webs.com, temel, sorunsuz bir işlevsel web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan DIY web oluşturucu yazılımı sağlar. Bununla birlikte, rüya web sitenizi tanımladığınız ve sizin için oluşturdukları tamamen özelleştirilmiş bir web tasarım hizmeti de sunarlar..

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

SiteBuilder.com

Tasarımınız hakkında seçici? 10.000’den fazla iş şablonuyla, küçük işletme sahipleri SiteBuilder ile beğendiklerini bulmak zorundalar. Başlangıç ​​düzeyindeki web sitesi içerik oluşturucuları, sürükle ve bırak düzenleyicisiyle kolayca profesyonel görünümlü siteler oluşturabilir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

toprak parçası

Sadece bir iş kurmak? Homestead, oldukça basit web sitelerine ihtiyaç duyan küçük işletmelere yöneliktir. Bir süredir var ve şablonları diğer web sitesi oluşturucularınınki kadar modern değil. Homestead’i test etmek için 30 günlük kapsamlı denemeyi kullanabilirsiniz.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

virB

Portföyünüzü oluşturma? Virb, görüntü açısından ağır bir portföy kuranlar için uygundur. Web sitenizi oluşturmak ve farklı temalarla deneme yapmak kolaydır ve galeriler ve fotoğraf sayfaları için seçilebilecek çok az şey vardır. Doğrudan Flickr ve Vimeo’dan fotoğraf eklemek çok kolay.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

IM Oluşturucu

Yalın bir web sitesi istiyorum? IM Creator hızlı ve yalın ve profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmanızı sağlar. Bu durumda, “yalın”, tümü örnek içerikle önceden doldurulmuş 70’ten fazla iyi tasarlanmış şablondan birini temel alan kaygan ve ağır resim anlamına gelir. “Hızlı”, mükemmel sürükle ve bırak düzenleyicisinden kaynaklanıyor.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

SimpleSite

Basit ve hızlı arama? SimpleSite, bir web sitesini hızlı bir şekilde almak ve nasıl göründüğüne çok fazla önem vermek istemeyenler için iyi bir seçimdir. SimpleSite aracılığıyla oluşturulan web siteleri çok profesyonel görünmüyor ve sınırlı özelleştirme seçenekleri var.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

uCoz

Özelleştirme hakkında emin değilim? uCoz, çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleriyle tam özellikli web siteleri oluşturmanıza olanak tanır. 250 kullanılabilir şablonu kullanarak hiç biriyle başlayın veya sayfa stilini değiştirin ve eklentiler ekleyin veya tam özelleştirme için ellerinizi HTML / CSS koduna alın.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

MotoCMS

Basit ve güzel bir tasarıma ihtiyacınız var? MotoCMS, WYSIWYG (Ne Görüyorsanız onu Al) modunda profesyonel web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucusudur. 2008’deki ilk lansmanından bu yana, özellikle yeni başlayanlar arasında çok sayıda hayran ve destekçiye ulaştı.

En son makaleler

Tüm Haberleri Gör

görüntü yok

InMotion Hosting ile FatCow Karşılaştırması: Hangisi En İyisi …

UPDATED 6 Oca 2017

görüntü yok

InMotion Hosting ile Arvixe Karşılaştırması: Hangisi En İyisi …

UPDATED 5 Oca 2017

görüntü yok

InMotion Hosting ile A2 Hosting Karşılaştırması: Hangisi B…

UPDATED 4 Oca 2017
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map