Web Hosting İncelemeleri


En büyük zorluğunuz bir web barındırma hizmeti bulmak değildir. Hangisinin ihtiyaçlarınızı karşıladığına karar verir. Ama ne aramalısın? Bazı özel önkoşullarınız olacaktır. Ancak önemli ortak özellikler bu karar alma sürecinin bir parçası olmalıdır..

Depolama ve bant genişliği sınırlamalarına bakın. Birden fazla alan adı kısıtlamasına dikkat edin. Teknik destek de önemlidir. Aşağıda sunulan web barındırma incelemelerini keşfederken bunları aklınızda bulundurun.

SON GÜNCELLEME: 28 Şub 2016

AAWebmasters.com bağımsız bir webmaster derneği ve burada sitede ifade edilen görüşler, yorumlar ve sıralamalar AWA’ya aittir. Site, incelenen ürün ve hizmetlerden tazminat almaktadır. AAWebmasters.com her bir ürünü veya hizmeti iyice test eder ve en iyilere yüksek dereceler verir. AAWebmasters.com, mevcut tüm e-Ticaret platformları, web sitesi oluşturucuları veya web barındırıcıları hakkında bilgi yayınlamaz. Daha fazla detay görmek için buraya tıklayın.

Reklamveren Açıklaması

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

InMotion Barındırma

Bir işletme web sitesi planlama? Bu ev sahibi odağını orada tutuyor. Destek için ücret alıyorlar. Ödünç verme, gelirinizi artırmanıza yardımcı olan mükemmel bir tavsiyedir. 3 hosting planı vardır, bunlardan 2 tanesi e-ticaret için hazırdır. Bir SSL sertifikası ve çoğu durumda özel bir IP ile geldikleri anlamına gelir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

SiteGround

Teknik destek en büyük endişeniz mi?? Bu ev sahibinin böyle bir ünü var. Siteground, web sitenizin boyutuna uyacak şekilde uyarlanmış 3 paylaşılan web barındırma planı sunar. Temel barındırma için STARTUP planı ile devam edin. GROWBIG ve GOGEEK planları ekstra önbellek desteği sunar ve fiyatlandırma bunu yansıtır.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

iPage

İlk kez web sitesi sahibi? iPage tek adresli çözümünüzdür. Yaklaşık 6 dakika içinde barındırma ayarlayabilir ve site oluşturucu olarak goMobi, Web Sitesi Oluşturucu veya Weebly’yi kullanabilirsiniz. Barındırma paketleri ayrıca Google, Yahoo, Bing ve Facebook’ta tanıtım için 300 $ pazarlama kredisi verir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Bluehost

Bir WordPress siteniz var mı? WordPress bu web barındırma hizmetini onaylar. En iyi fiyatlandırma 3 yıllık bir taahhüt gerektirir. Ancak fikrinizi değiştirirseniz geri kalan ücretlerinizi geri ödeyeceklerdir. Müşteri desteği için ödül kazandılar, böylece ihtiyacınız olduğunda uzman yardımı bekleyebilirsiniz.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Arvixe

Alan numaraları seçiminize karar verecek mi?? Kaç alan barındırılması gerektiğini temel alarak planınızı seçersiniz. En ucuz paket size 6’ya kadar puan verir. Arvixe personeli uzaktan kurulur. İşletme maliyetlerindeki tasarruflar, Arvixe’nin uygun fiyatlı hosting sunmasına olanak tanır. Performanstan ödün vermiyor.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Web Hosting Merkezi

Küçük kalmayı planlayın? Bu ev sahibi, ziyaretçilerin fazla büyümesini beklemeyen daha küçük siteler için ucuz paketler sunuyor. Ücretsiz alan adı ve sınırsız alan, fiyattan ödün vermeyeceğiniz anlamına gelir. Bu ana bilgisayarla bir e-Ticaret sitesi bile çalıştırabilirsiniz.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Greengeeks

Çevreye karşı sorumlu kalmak istiyorum? Bu ev sahibi tamamen Yeşil Hareket hakkında. Yenilenebilir enerji sunucularına güç sağlar. Rekabetçi fiyatlar ve yüzlerce özellik bu barındırma kolay çevre yapmak. Ancak bir web sitesi çalıştırmak için ihtiyacınız olan hiçbir şeyi feda etmek zorunda değilsiniz.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

HostGator

Esneklik destekten daha mı önemlidir?? Bu ev sahibi yeni başlayanlar için değil. İhtiyacınız olanı çok geniş bir özellik listesinden seçersiniz. Barındırma özelleştirmenizi sağlar ve yalnızca ihtiyacınız olanı ödersiniz. HostGater ayrıca Google, Yahoo ve Bing’de reklam vermek için kredi sunar.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

1and1

Küresel planlarınız var mı? Almanya merkezli bu ev sahibinin dünya genelinde 13 veri merkezi var ve 11 milyon müşteriye ev sahipliği yapıyor. CDN seçeneğine sahip planlar, dünya çapında 62 merkezde önbelleğe alınmış yerel içerik sunmanıza olanak tanır. Kapsamlı bir güvenlik paketi ve bir e-Ticaret sitesi oluşturucu ile daha fazla işlevsellik ekleyin.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

A2 Hosting

Hız ve performans odak noktanız mı?? A2 Hosting bunları öncelikli hale getirir. Optimize edilmiş teknolojileri, diğer ana bilgisayarlardan 20 kat daha hızlı sayfa yükleri sunar. Fiyatlandırma, bulabileceğiniz en düşük fiyat değildir, ancak müşteriler, ödeyeceklerini aldıklarını bilirler..

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Küçük Portakal

Marka ve kimlik konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?? Bu barındırma hizmeti “sınırsız” kelimesini fazla kullanmaz. Hiçbir gizli ücret bulamazsınız. Paketler için nasıl istediğinizi ödeyin. Yazılımları ve kullanıcı arayüzleri müşteri odaklıdır. Müşterilerinize de odaklanmanıza yardımcı olur.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

HostMonster

Büyüme ve ölçeklendirme konusunda endişeli misiniz?? BlueHost’un kardeş şirketi, uygun fiyatlı yükseltme yolları sunan başlangıç ​​planlarına sahiptir. Paylaşılan bir çözümle başlayın ve kolay bir yükseltme geçişi yapabileceğinizden emin olun. Aylık ödeme seçeneği yok.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

eHost

Sitenizi oluşturmak için yardıma ihtiyacınız var mı? eHost iyi bir seçimdir. 1.000’den fazla şablon kullanan bir web sitesi oluşturucu içerirler. Kısa sürede kaliteli bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Bu web siteleri mobil cihazlar için optimize edilmiştir. Sosyal medya seçimlerini entegre etmek için uygulamaları kullanabilirsiniz.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Medya Tapınağı

Trafik artışlarından endişe duyuyor musunuz?? Bu bulut tabanlı ana makine otomatik ölçeklenebilirliği ile bilinir. Barındırma fiyatı diğerlerine göre daha dik görünebilir, ancak ızgara tabanlıdır. Daha iyi performans ve güvenilirlik elde edersiniz. En popüler paket en fazla 10 siteyi barındırmanıza izin verir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

WP Motoru

“Her şey WordPress” misiniz? WordPress bu barındırma hizmetinin sahibidir ve yalnızca WordPress web siteleri içindir. En ucuz plan aylık 29 dolar. Diğer paketler aylık ziyaretçilere göre ücretlendirilir. Fiyatlar ayrıca, web sitelerinizi yönetmeniz gereken WordPress yükleme sayısını da temel alır.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Pagely

Amazon hayranı mısınız? Bu ev sahibi ilginç bir melez. Yalnızca WordPress platformunu kullanan web sitelerini destekler. Ancak bu siteleri barındırmak için Amazon Web Services kullanıyor. Verileriniz mevcut en iyi sunuculardan bazılarında. Amazon S3 depolama hizmetine otomatik yedeklemeler alır.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

JustHost

3 yıllık taahhütle iyi misin? BlueHost ve HostMonster için bu kardeş şirketi düşünün. Ucuz ama güvenilir barındırma ve kaliteli müşteri hizmeti alacaksınız. 100’den fazla Açık Kaynak uygulaması, eklentisi ve tema değeri artırır. Tasarruflar 1 yıllık bir taahhütle başlar ve 3 yılda çok daha iyi olur.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

GoDaddy

Bildiğiniz bir isimle gitmek önemli mi? GoDaddy, alan adı kayıt şirketlerinin kralıdır. Buradan başlarsanız, GoDaddy’yi web sitenizin barındırıcısı olarak da düşünebilirsiniz. Bunu yaparsanız, alan adınızı kaydetmek ücretsizdir. Başlangıç ​​paketi, her yerde bulabileceğiniz en düşük fiyatlardan birine sahiptir.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

DreamHost

Kâr amacı gütmeyen bir kuruluş musunuz?? Bu hizmet sizin için ücretsiz hosting sunuyor. DreamHost’a IRS tarafından verilen 501 (c) (3) tespit mektubunu verin. Bunu onaylayacaklar ve daha sonra hosting kurmak için sizinle birlikte çalışacaklar. Birkaç web barındırma şirketi bunu sunuyor.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

Şişman inek

E-posta sizin için önemli mi? Web sitesi tüm inek şakalar geçmiş olsun. Sınırsız e-posta adresleri içeren ucuz paketler sunduklarını göreceksiniz. Ayrıca e-ticaret ve ücretsiz alan adı ile web sitesi oluşturucuları sunuyoruz. Hızlı başlayabilirsiniz.

İNCELEME OKU
ŞİMDİ DENE

LiquidWeb

Eller serbest barındırma istiyor musunuz? LiquidWeb, yönetilen barındırma konusunda uzmanlaşmıştır. Altyapı yönetiminizi ele alırlar, böylece içeriğe odaklanabilirsiniz. Bulut tabanlıdırlar, böylece hazır olduğunuzda ölçeklendirebilirsiniz. Destekleri o kadar iyi ki, 59 saniyelik bir telefon görüşmesi garantisi sunuyorlar.

En son makaleler

Tüm Haberleri Gör

görüntü yok

InMotion Hosting ile FatCow Karşılaştırması: Hangisi En İyisi …

UPDATED 6 Oca 2017

görüntü yok

InMotion Hosting ile Arvixe Karşılaştırması: Hangisi En İyisi …

UPDATED 5 Oca 2017

görüntü yok

InMotion Hosting ile A2 Hosting Karşılaştırması: Hangisi B…

UPDATED 4 Oca 2017
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map