Web.com İncelemesi 2016


Web.com

Siteyi ziyaret et

8.9


AWA Puanı

Web.com

Alana katılan en eski web sitesi tasarım şirketlerinden biri olan Web.com, 1999’da Web Sitesi Profesyonelleri olarak başladı. Merkezi Florida’da bulunan Web.com, 2007 yılında Web.com da dahil olmak üzere web ile ilgili çeşitli şirketleri satın alan farklı bir altyapıya sahiptir. , şirket hem kapsamlı web sitesi tasarım hizmetleri hem de DIY web sitesi üreticileri, barındırma, İnternet pazarlama ve e-ticaret en büyük sağlayıcılarından biri haline geldi. Aşağıdaki Web.com incelememizi okuyun.

Artıları

 • En büyük ve köklü şirketlerden biri
 • Orijinal e-Ticaret çözümü
 • Binlerce şablon
 • Google Analytics ile entegre olur
 • 800 numara ile canlı destek
 • Üstün güvenlik

Eksileri

 • Fonksiyon ve estetik için tasarlanmış geleneksel şablonlar
 • Doğrudan listelenmeyen fiyatlandırma ve özellikler tablosu
 • Kapsamlı teslim edilebilirler listesi, ancak bütçedeki işletmeler için değil
 • Yeni kullanıcılar için karmaşık arayüz

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.web.com
 • Merkez: Jacksonville, FL
 • Kuruluş Yılı: 1997
 • Çalışanlar: 2,200+
 • Oluşturulan Siteler: 55000000+
 • Kategoriler: Web sitesi yapımcısı yazılımı
 • Hizmetler: Web sitesi barındırma, Web sitesi tasarımı, Elektronik pazarlama, e-Ticaret
 • Para iade garantisi: 30 gün

3.3 milyondan fazla abonesi, 2.200 çalışanı ve 20’den fazla fiziksel lokasyonu ile Web.com kendi sınıfındadır. Web.com destekleyici bir şirket kültürünü, değerlerini ve ekip çalışmasını paylaşır ve bu bilgileri web sitesinde açıklar. Böyle uzun ve geniş bir duruşa sahip bir şirkette avantajlar ve dezavantajlar vardır.

Web.com, herhangi bir web sitesi üreticisinin en büyük, en çok yönlü ürün ve hizmet portföylerinden birini sunar. Şablonlar geleneksel, işlev için tasarlanmış olsa da, Web.com bir DIY dükkanından daha fazlasıdır. Web.com aynı zamanda tam hizmet web sitesi tasarımı sağlar. Bu seçeneklerin her ikisi de bir web sitesi kurması ve sürdürmesi gereken bireyler veya işletme sahipleri için olumlu sonuçlar verebilir. Web.com’un kapsamlı özellikleri ve hizmetleri için biraz daha yüksek ücretler ödemeyi bekleyin.

Web.com Kimin İçin Önerilen?

Web.com’un web sitesi oluşturucusu, işletme sahipleri, mağaza sahipleri, blogcular ve işlevsel, etkin bir siteye ihtiyaç duyan diğer kullanıcılar için önerilir. Temel bir site kurmak isteyenler veya onlar için daha karmaşık bir site oluşturmak için birine ihtiyaç duyanlara uygundur..

Web.com’un Odak Alanı / Uzmanlıkları

Web.com, bireysel veya iş gereksinimlerini karşılayan işlevsel, fırfırsız web sitelerine odaklanmıştır. Artan şablon seti ile Web.com, içerik eklendikten sonra kolayca değiştirilebilen 2.500’den fazla şablon sunar. Şablonlar biraz tarihli görünür, ancak sahipler özel tasarım ihtiyaçlarını karşılayan özelleştirilmiş bir web sitesi alabilir. Unix, Linux ve Windows barındırma paketleri mevcuttur. Web.com, harika eklenti ve eklenti özellikleriyle iyi bir e-ticaret işi yapar.

Web.com’un Teknik Özellikleri / Sınırlamaları

Web.com, başarılı bir web sitesi için standart DIY web sitesi oluşturucu özelliklerini ve birisinin sizin için işi yapmasına izin verme seçeneğini sunar. Yerleşik çözümler ve etkileşimli gösterge paneli seçenekleriyle e-Ticaret için işlevsel, iyi tasarlanmış bir platformdur.

Sınırlamalar ile ilgili olarak, kullanıcı arayüzü Web.com’un yeni rakiplerinden bazıları kadar kullanıcı dostu değildir ve Web.com’un ücretsiz deneme sürümü sunduğu görülmemektedir. Bu fiyatlandırma için aylık fiyatlandırma seçenekleri biraz daha yüksek, platform oldukça gelişti.

Yeterli Ölçeklenebilirlik / Büyümek İçin Oda Var mı?

Fiyatlandırma planları Web.com web sitesinde açıkça belirtilmemiş olsa da, tam bir barındırma çözümü için kapsamlı bir aylık ödeme planları ve bir işletmeyi tanıtmak için başarılı pazarlama için iyi bir dizi var gibi görünüyor. Ucuz olmayacak, ancak Web.com çevrimiçi başarı için gerekli gerçek pazarlama sunuyor.

MoneyBack Garanti Politikası nedir?

Web.com 30 günlük para iade garantisi sunar, ancak web sitesinde bu bilgileri kolayca bulamazsınız. Kullanıcılar kaydolduktan sonra iptal etme zorluğundan şikayet ediyor.

Web.com’un İtibarı Nedir?

Web sitesi alanında uzun bir geçmişe sahip olduktan sonra, Web.com’un yeni kendin yap müşterileri ile arka koltukta yer aldığı anlaşılıyor. Bir kez en güçlü ve başarılı web sitesi oluşturma çözümleri, Web.com bazı şekillerde yetişmek için başarısız gibi görünüyor.

Şirket, büyük bir takipçiye ve en geniş hizmet yelpazelerinden birine sahip olsa da, çok sayıda dönüşüm geçirdi ve verimli web sitesi oluşturmak için yeni üst düzey performansçılara karşı birikmelidir. Hâlâ onlar için iş yapmak için bir web tasarımcısı olmayı tercih edenler için, Web.com sektörde iyi fuarlar. Son incelemeler, Web.com’u tam hizmet tasarımcıları arasında iyi bir üne ve kendin yap site sahipleri arasında adil bir üne sahip olduğunu gösteriyor. ‘

Neden Web.com’u Seçmelisiniz??

Web.com site oluşturucu aşağıdaki, büyük bir özellik seti, web sitesi tasarımı ve geliştirme için birden fazla seçeneğe sahiptir ve büyük işletmeleri ve gelişmiş e-Ticaret’i desteklemeye değer. Bu şirket her şeyi yapıyor.

Soru şu ki, iyi yapıyorlar mı? Geçmişi ve kapsamlı web sitesi tasarım hizmetleri sunma yeteneği olan tecrübeli, zengin bir şirket istiyorsanız, parayı harcayın ve Web.com’a yatırım yapın. Basit bir kendin yap web sitesine ihtiyaç duyan küçük bir işletme iseniz, ihtiyaçlarınıza uygun Squarespace ve Weebly gibi düzinelerce uygun maliyetli web sitesi oluşturucu alternatifi vardır.

Ana Özellikler

 • Ücretsiz Alan Adı
 • Sınırsız Web Depolama Alanı
 • 30 Kategoride 2500’den Fazla Şablon
 • Gösterge Tablosu Stil Editörü
 • Sayfa Stilini Özelleştirme
 • Google Analytics Entegrasyonu
 • Mobil Site Oluşturma
 • Özel Tasarım Hizmeti
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • WordPress Entegrasyonu
 • HTML Düzenleyici
 • Ödeme Ağ Geçidi Entegrasyonu

Web Uzmanları Web.com Kararı

Sonunda, uzmanların Web.com hakkında benzer duyguları var, ancak ifadelerinde biraz daha diplomatik ve web sitesi oluşturucusuna her beşten en az 2 ila 2.5 yıldız vermek istiyorlar. Eleştirmenler müşteri hizmetlerinden memnun kaldılar ve şeffaf fiyatlandırma uygulamalarından daha az rahatsız olmuş gibi görünmüyorlardı.

İşte uzmanların sunması gereken bazı daha derinlemesine eleştiriler:

 • Kafa karıştırıcı arayüz. Gezinmek zor ve metin giriş araçları kapalı görünüyor.
 • Oluşturucu bir blogla gelmiyor ve bir WordPress blogunu içe aktarmak zor.
 • Web.com güvenilir müşteri desteği sunarken, canlı sohbet özelliğine sahip değildir. Müşteriler acil yardım almak için arayacaklar.
 • DIY versiyonu ciddi sınırlamalar ve ipler ekli olarak gelir.

Piyasada çok sayıda mükemmel web sitesi oluşturucu ile uzmanlar Web.com’da zamanınızı veya paranızı boşa harcamak için hiçbir neden olmadığını kabul ediyorlar.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/web-com
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2426338,00.asp

Web.com üzerinde Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Düzinelerce tüketici yorumu dışında, sadece birkaç olumlu yorum buldum. Bunların çoğunun web sitesi oluşturucu hakkında belirli bir şey içermediğini unutmayın. Bir müşteri, Web.com’un web sitesi oluşturucusuna geldiğinde kullanım kolaylığından oldukça memnun kaldı. Web sitesi oluşturmada tamamen yeniydiler ve inşaatçının basitliğini ve özelliklerini takdir ettiler. Diğerleri bu unsurları profesyonel görünümlü bir site oluşturmak için çok basit ve sınırlı olarak tanımladılar. Her şey bir perspektif meselesine inebilir, ancak kullanıcıların büyük çoğunluğu olumlu bir şey bulamadım.

Beklentiler düşükse ve şirketin aldatıcı faturalandırma uygulamalarının farkındaysanız, hayal kırıklığına uğramayabilirsiniz.

Web.com’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Nereden başlamalı? Kısacası, Web.com tüketiciler tarafından iyi bir şekilde gözden geçirilmiyor. Sadece kullanıcı yorumlarını okumak olsaydı, hizmet ve sundukları için bile bir fikir edinmek neredeyse imkansız olurdu çünkü şikayetlerin çoğunun faturalandırma sorunları ile ilgisi var. Birçok kişi, yalnızca deneme süresi boyunca borçlandırıldıklarını belirledikten sonra Web.com fiyatlandırma uygulamaları tarafından yanıltıcı hissetti. Müşteriler ayrıca diğer birçok gizemli ücretten de şikayet ettiler.

Şüpheli faturalandırma uygulamalarının ötesinde, Web.com’un gerçek web sitesi oluşturma genellikle “korkunç” olarak tanımlanır. Sadece kullanımı zor olmakla kalmaz, aynı zamanda zamanın sadece küçük bir kısmında çalışır. Sonuçta, program bir aldatmaca gibi geliyor.

 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.web.com

tasarlamak & Özelleştirme

Kendi başınıza yönetebileceğiniz tasarım ve özelleştirme seçeneklerine ihtiyacınız varsa veya bunu sizin için yapabilen bir şirkete yatırım yapmayı tercih ederseniz, Web.com’un yetenekleri vardır, ancak ödeme yapmayı bekler. Aşağıda, Web.com’un tasarım ve özelleştirme seçeneklerinden neler bekleyebileceğinizle ilgili bazı ince ayrıntılar verilmiştir.

özellikgenel bakış
Web.com ŞablonlarıWeb.com ile kullanıcılar ve tasarımcılar 30 kategoride 2.500’den fazla şablon arasından seçim yapacak. Şablonlar modernlik üzerinde işlev görmeye dikkat ederek oldukça gelenekseldir. Şablonlar, anahtar kelimeye veya renge göre bir arama seçeneği içerir. Web sitesi bilgilerini ve bileşenlerini girdikten sonra bile şablonlar arasında geçiş yapmak mümkündür. Web.com mobil ekranı alternatif bir görünümde yönetir. Ya da, Web.com sitenizi istediğiniz özelleştirme ve mobilite seçenekleriyle sizin için oluşturabilir.
 • Şablonların çeşitliliği ve kalitesi ve renk paleti. Kendiniz yapın seçeneği için, kişisel veya iş gereksinimlerini karşılamak için her stilde ve renkte şablonlar vardır. Renk şemaları tamamlayıcıdır ve düzenler sezgiseldir.
 • Scratc’tan Önceden Seçilmiş Şablonlar ve Web Sitesi Oluşturmah. Web.com her ikisini de sunar. Kendin yap şablonlar arasından seçim yapar veya Web.com’un tasarımcıları sitenizi sıfırdan oluşturabilir (beğendiğiniz bir tema kullanarak). Bu profesyoneller sitenizi daha da özelleştirmek için HTML / CSS kodu konusunda deneyime sahiptir.
Web.com ArayüzüWeb.com, kullanıcıların bir web sitesi geliştirme veya şirketin karmaşık iş ihtiyaçları için bir site tasarlamasına ve geliştirmesine izin verme seçeneğine sahip olması bakımından çok yönlüdür. Arayüze başlamak nispeten kolaydır ve profesyonel bir pano stil editörü sunar. Aklınıza gelebilecek her şeyi ve daha fazlasını yapabilirsiniz, ancak bu kadar kolay görünmüyor.
Sayfa Stili Özelleştirme`Web.com’un sayfa stili özelleştirme seçenekleriyle, bir web sitesi sitesini kişiselleştirme ve çevrimiçi ihtiyaçlarınızı karşılamak için içeriği ve bileşenleri değiştirme olanağına sahipsiniz. Web.com’un yetenekleri vardır, ancak bunu sizin için yapmak için geliştiricilerine bırakmak isteyebilirsiniz..
 • Kişiselleştirme için tasarım seçenekleri. Web.com kişiselleştirme araçlarına sahiptir, ancak yeni başlayan kullanıcılar bir öğrenme eğrisine sahip olacaktır.
 • İçeriği taşıma, yeniden boyutlandırma ve düzenleme özgürlüğü. Kurulumdan sonra temel düzenleme çok karmaşık değildir.
 • HTML / CSS koduna erişim var mı? Bazı HTML kodları mümkün görünüyor, ancak bu Web.com geliştiricileri tarafından daha iyi ele alınabilecek başka bir bileşendir.
 • Görsel düzenleme kullanıcı arayüzü. Görsel düzenleme iyi görünüyor, ancak aslında birçok DIY kullanıcısı arayüzün ve özelliklerin kullanımından şikayet ediyor.

Web.com’u sizin için premium fiyata tasarlamanız, sonuçları özelleştirmenin bir yolu gibi görünüyor. Bunu yapmak için oturum açan kullanıcılar, kullanıcı incelemelerine göre hoşnutsuz ve hayal kırıklığına uğramış görünüyorlar..

site navigasyonuWeb.com sitesinde gezinme, şablonlara dayalıdır, ancak tam hizmet tasarımı seçeneği size iş gereksinimlerinizi karşılayacak gezinme olanağı sağlar. Bir web sitesini mobil cihazda görüntülemek için bazı ek çalışmalar gereklidir
Fotoğraf ve GalerilerWeb.com sitesinde gezinme, şablonlara dayalıdır, ancak tam hizmet tasarımı seçeneği size iş gereksinimlerinizi karşılayacak gezinme olanağı sağlar. Bir web sitesini mobil cihazda görüntülemek için bazı ek çalışmalar gereklidir.
İçerik yönetimiWeb.com’daki içeriği yönetmek deneyimi olmayanlar için değildir. Başlangıç ​​DIY kullanıcıları hayal kırıklığına uğradı, bu nedenle bu kitle için tam hizmetler için Web.com’u kullanmanız önerilir. Yeni başlayanlar, diğer özel web sitesi oluşturucularına daha iyi seçenekler bulabilirler. Gelişmiş bir kullanıcı Web.com platformunun karmaşıklıklarından memnun olabilir.
Fotoğraf ve GalerilerWeb.com’un hemen hemen her türlü görüntüyü entegre etme seçenekleri vardır. Önceden incelemek için bir galeri bulmak bir seçenek değildi.
Mobil Site OluşturmaWeb.com mobil site oluşturma seçenekleri sunar, ancak daha modern web sitesi oluşturucularında bulacağınız gibi şablonlara yerleştirilmez. Çok fazla iş yapmadan ayrı bir mobil görünüm eklenebilir. Mobil site oluşturma, Web.com’un tam tasarım hizmeti ile kolayca uygulanabilir.
Sosyal Medya EntegrasyonuBazı sosyal medya seçenekleri ve sosyal medya entegrasyonu Web.com adresinde bulunmaktadır. Bu önemli özellik, işletmelerin ve mağaza sahiplerinin müşterilere ulaşması için sunulan birçok özellikten biridir.
Özel Tasarım HizmetleriWeb.com’un birincil hizmeti – kendi çevrimiçi web sitesi oluşturucularınızın çoğunun aksine – önemli bir web sitesi tasarımı ve geliştirme hizmetidir. Web.com bunu daha iyi yapıyor. DIY alanına sığdırmaya çalışırken, kullanıcılar bu eski programın karmaşıklıklarından hayal kırıklığına uğrarlar. Daha temel web siteleri için basitleştirilmiş bir DIY platformu için, diğer web sitesi oluşturucularını keşfetmek isteyeceksiniz. Web.com gelişmiş, fonksiyonel web siteleri içindir ve sizin için bir web sitesi tasarlama konusunda en iyisidir.

Özellikleri & Araçlar

Orijinal komple web sitesi inşaat şirketlerinden biri olarak, özellik seti çok büyük. Özel ilgi gerektiren daha büyük ve daha karmaşık siteler veya web sitesi tasarımı ile çalışan daha gelişmiş bir programcı için uygun olan Web.com, e-Ticaret ve iş özellikleri ile ilgili talepleri karşılayacaktır:

özellikgenel bakış
Web.com KurulumuWeb.com, Başlarken düğmesini tıklamadan önce bazı örnek siteleri ve şablonların anlık görüntüsünü gösterir. Özelleştirmek ve yayınlamak için bir alan adı girmeniz, bir hesap oluşturmanız ve bir şablon seçmeniz gerekir. İlk ay ucuz, ancak üç planın her biri bundan sonra yükseliyor.
Web TasarımBir Web.com şablonu seçtikten sonra mutlaka web tasarım sürecine başlarsınız. Web.com dört tasarım seçeneği sunar: benim için yap web tasarımı, özel tasarım, kendin yap web tasarımı ve mobil web sitesi
Gezinme derinliğiWeb.com, önceden tasarlanmış herhangi bir şablonda standart gezinme derinliğini sağlıyor gibi görünüyor veya web sitenizi sizin için oluşturmasını istediğiniz her şey mümkün.
Widget’lar ve UygulamalarWeb.com, gelişmiş e-Ticaret, portföyler ve diğer karmaşık web sitelerini barındırmak için düzinelerce uygulama, widget ve eklenti ile uyumludur.
Para KazanmaYıllar içinde bazı markaları satın alan güçlü bir e-ticaret platformu olan Web.com, mağaza sahipleri için gerekli araçları sunar. Web.com markaları arasında Register.com, Network Solutions, 1ShoppingCart.com ve daha fazlası bulunmaktadır..
Ziyaretçi İstatistikleriWeb.com’un izleme ve raporlama için Google Analytics’i kullanarak ziyaretçi istatistikleriyle ilgili bir sorunu olmayacak.
Fotoğraflar, Videolar ve SesWeb.com markanızı pazarlamak için ihtiyacınız olan görsel ve medya araçlarıyla bütünleşir. Görüntüleri veya medya düğmelerini kolayca değiştirin.
Fotoğraf ve GalerilerWeb.com’un hemen hemen her türlü görüntüyü entegre etme seçenekleri vardır. Önceden incelemek için bir galeri bulmak bir seçenek değildi.
Mobil Site OluşturmaWeb.com mobil site oluşturma seçenekleri sunar, ancak daha modern web sitesi oluşturucularında bulacağınız gibi şablonlara yerleştirilmez. Çok fazla iş yapmadan ayrı bir mobil görünüm eklenebilir. Mobil site oluşturma, Web.com’un tam tasarım hizmeti ile kolayca uygulanabilir.
BlogBloglama, Web.com’un WordPress ile entegrasyonu ile nispeten kolaydır. Süreç biraz araştırma gerektirecek
Google HaritalarWeb.com, Google Haritalar’ı, diğer haritaları ve bazı popüler widget’ları hızlı bir şekilde yüklemenizi sağlar.
HTML DüzenleyiciHTML snippet’leri görünür ve Web.com ile bazı kodlar mümkündür. Bu, Web.com kapsamlı tasarım hizmetindeki bir özellik olacaktır.
Formlar ve AnketlerFormların ve anketlerin öğeleri entegre edilebilir veya bu hizmet için Web.com programcılarını arayabilirsiniz.
Depolama alanıAbone olduğunuz plana bağlı olarak, web sitenizi desteklemek için 300 GB, 500 GB veya sınırsız depolama alanı alırsınız. Linux, Unix ve Windows barındırma planlarından bazıları sınırsız depolama alanı ve bant genişliği sunar.
Bülten AracıWeb.com, müşteri haber bültenlerini, makaleleri, blogları, postaları ve daha fazlasını yönettikleri sağlam bir pazarlama paketi sunar.
Forum DesteğiWeb.com kullanıcı forumlarını destek planlarının bir parçası olarak sunar. Müşteri web sitesi forumları oluşturulabilir.
E-Ticaret / Online MağazaWeb sitesi e-Ticaret’in orijinal komutanı olan Web.com, işletme sahipleri ve mağaza sahipleri için e-Ticaret siteleri tasarlamakta en iyisidir. Sadece bu da değil, bu platform için bazı yeni araç setlerine sahipler. Bu, Web.com’un eksiksiz tasarım hizmetleri paketinin bir başka avantajı.
Ağ Geçidi EntegrasyonuÖncelikli portföylerinin bir parçası olan Web.com ile ödeme ağ geçidi hizmetleri basittir.
SEO ve Çevrimiçi PazarlamaWeb.com arama motoru optimizasyonu ve pazarlama seçenekleri, SEO paketlerinde sunulan videolar, makaleler ve basın bültenleriyle geniş. Tam hizmet seçeneği, mağaza sahiplerine müşterilere ulaşmaları ve Google, Yahoo ve Bing aramalarında puan sıralamaları konusunda rehberlik konusunda güçlüdür. Web.com tıklama başına ödeme reklamcılığı, blog yönetimi, sosyal medya ve çok daha fazlasını sunar. Ödeme bekliyoruz.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Web.com, kaydolduğunuzda hesap girişi sağlar ve istemciler istedikleri zaman düzenleme ve özelleştirme için parola korumalı bir ortama erişir.
Google® AnalyticsWeb.com, Google Analytics ile bilinen hiçbir sorun olmadan entegre oluyor.
Web Sitesi Oluşturucu GüvenliğiWeb.com, CatchGuard üzerinden spam koruması, e-posta virüs koruması ve aylık yaklaşık 5 $ eklenti SSL sertifikası ile güvenliği ciddiye alır.
Birden Fazla DilWeb.com’un diğer dilleri destekleyip desteklemediği açık olmasa da, bu nispeten kolay bir kodlama meselesi gibi görünüyor. Daha fazla araştırmaya ihtiyaç var veya Web.com’un bunu sizin için yapmasına izin verin.
Mobil OptimizasyonWeb.com şablonları mobil uyumlu olmasa da, mobil cihazlarda başarılı bir görünüm sağlamak için bir mobil düzenleme özelliği vardır.
CDN TeknolojisiCDN teknolojisi yerine Web.com, karşılaştırılabilir gelişmiş DNS hizmetleri sunmak için Network Solutions ile ortaklık kuruyor.

Planlar & Fiyatlandırma

Web sitesinin ön sayfalarında fiyatlandırma veya plan bilgisi yoktu, ancak Web.com dört farklı fiyatlandırma planı sunuyor.

Sunulan Fiyat Planları

 • Web Sitesi Oluşturucu. 1st Ay $ 1.95, Aylık $ 22.95 / ay
 • Web Sitesi + Pazarlama. 1. Ay $ 2.95, Aylık $ 32.95 / ay
 • Web Sitesi + Pazarlama + e-Ticaret. 1. Ay $ 3.95, Aylık $ 42.95 / ay
 • Benim İçin İnşa Et. İlk başta ücretsiz. 114,95 $ ve üstü

Web.com, aldığınız özellik ve hizmetlerin miktarı için oldukça rekabetçi bir fiyatlandırma sunar, ancak barındırma, eklentiler ve eklentiler eklediğinizde dolar toplanabilir. Bu, uygulamalı hizmetler gerektiren daha büyük işletmeler için bir web sitesi tasarım şirketi olabilir.

Fiyatlandırma ile ilgili aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Ücretsiz bir plan sunuyor mu?? Tam olarak değil. Benim için Yap-Yap planı ücretsiz olarak başlıyor.
 • Deneme süresi var mı veya katılmak için kredi kartı gerekiyor mu? Görünüşe göre, ilk ay için küçük bir ücret ödemeniz gerekiyor, bundan sonra iptal edebilirsiniz, biraz çaba sarf ederek.
 • Premium paketlerin rakiplerine kıyasla ne kadar uygun olduğu? Web.com, bu hizmet ölçeğini sunan web sitesi tasarımcılarının kısa listesinde rekabetçidir. Temel ve orta ölçekli web siteleri için daha küçük, kendin yap web sitesi oluşturucularıyla rekabet etmez.
 • Yalnızca ücretsiz sürümü kullanarak profesyonel web sayfaları tasarlayabilir misiniz?? Pek sayılmaz.
 • Ödeme aylık / yıllık olarak gerçekleşti mi?? Aylık ödeme planı sunulur.

Müşteri desteği

Web.com, müşteri destek hizmetleri için ortalamadan daha iyi bir üne sahiptir. Web sitesinden 1-800 numarası da dahil olmak üzere web sitesi oluşturucu alanında duyulmamış çeşitli destek seçenekleri vardır..

Ayrıca, müşteriler e-posta göndermek, bir forum blogunu ziyaret etmek, faydalı makaleler bulmak ve küçük işletme zirvelerine katılmak için tıklayabilirler. Yanıt süreleri iyi görünmektedir ve takip çoğu ihtiyaç için yeterlidir.

Kullanım kolaylığı

Kapsamlı bir web tasarım platformu olarak, kullanım kolaylığı Web.com’daki yetenekli tasarımcıların elindedir. Sitelerini oluşturmaya karar verenler için, web sitesi oluşturucularının oyun alanı o kadar geniş ve basittir ki, Web.com artık bu pazarda iyi rekabet edemez.

Deneyimli ileri düzey tasarımcılar için ileri teknoloji e-Ticaret ve daha büyük ölçekli işletmeleri desteklemek daha değerli bir araçtır. Yeni başlayanlar için kolay olmayacak. Aşağıda, piyasadaki çeşitli web sitesi oluşturucu seçeneklerini keşfederken göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyler vardır:

Arayüzün sadeliği. Web.com arayüzü, web sitesi tasarım alanında deneyime sahip olanlar dışında basit değildir..

Yeni Başlayanlar / İleri Düzey Kullanıcılar için Uygun. Yeni başlayanlar için yapılmış başka inşaatçılar var. Web.com, mükemmel şablon tabanlı çözümler sunarken, müşteriler için eksiksiz tasarım ve geliştirme çözümünde en iyisidir. İleri düzey kullanıcılar iş ihtiyaçlarını karşılamayı daha kolay ve çok yönlü bulacaktır.

Web Sitesi Üzerinde Her Zaman Kontrolü Elinizde Tutun. Kullanıcılar istedikleri aboneliğe göre istedikleri mutlak özerklik seviyesine sahip olurlar.

Editör İçi Yardım Sağlandı. Biraz benn-editör yardımı, bir Web Sitesi Koçu (eğitmenler) ve sitedeki bazı yardım seçenekleriyle birlikte sunulur.

Web.com tam olarak basit değildir. Çoğu kullanıcı geçebilir, ancak ileri düzey kullanıcılar Web.com’un kullanılabilirliğinden çok daha memnun olacaktır.

Sonuç

Web.com kendi sınıfında bir web sitesi kurucusudur, bu da piyasadaki diğer web sitesi kurucularıyla karşılaştırmayı zorlaştırır. Bir şirketin kendileri için bir web sitesi oluşturmasını isteyenler için en uygun olan Web.com tatmin edicidir. Kullanıcı yorumları, deneyimleri olmadıkça sitelerini oluşturmaya çalışan yeni tasarımcılar için en iyisi olmayabileceğini gösteriyor.

Web.com, büyük bir takip ve geniş yetenek ile uzun zamandır var. Günümüz web sitesi ortamında, web tasarımcılarının web sitesi oluşturucularıyla ilgili birçok seçeneği vardır. Web.com hakkında benzersiz olan şey, her iki tasarım hizmeti (DIY ve BIFM) sunmalarıdır. Üst düzey hizmetlerde daha iyi olan Web.com, ağır kaldırma işlemlerine ihtiyaç duyan şirketlere daha uygun görünüyor.

İşletmeniz için doğru seçim olup olmadığına karar vermek için Web.com’un ücretsiz oluştur hizmetinden veya düşük maliyetli ilk aydan yararlanın.

Karşılaştırmak

Web.com

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map