UltraCart İnceleme 2016


UltraCart

Siteyi ziyaret et

8.8


AWA Puanı

UltraCart

UltraCart, ana şirket BPS Info Solutions tarafından oluşturuldu ve 15 yıldır sağlam bir şekilde çalışıyor. Diğer alışveriş sepeti platformlarının aksine, UltraCart mevcut web sitenize entegre edilmek içindir. Tamamen yeni bir e-Ticaret web sitesi ve mağazası oluşturmak yerine, doğrudan alışveriş sepetini ve "Şimdi al" ve satışa başlayın. Aşağıdaki UltraCart incelememizi okuyun.

Artıları

 • 30 Günlük Ücretsiz Deneme
 • Hızlı ve Kolay Sipariş Düzeltmeleri
 • Siteden Alışveriş Sepetine Sorunsuz Geçiş
 • Yüklenecek Komut Dosyası Yok

Eksileri

 • 7/24 Destek Eksikliği
 • Video Eğiticisi Yok
 • Akıllı Telefon Entegrasyonu Yok

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.UltraCart.com
 • Merkez: Tucker, GA
 • Kuruluş Yılı: 1997
 • Kategori: e-Ticaret Yazılımı
 • Ücretsiz deneme: 30 gün

UltraCart, mevcut sitelerine mağaza eklemek isteyen satıcılar içindir. Sıfırdan veya bir şablondan çevrimiçi bir mağaza kurmak istiyorsanız iyi bir seçim değildir. Mevcut özellikler, her şeyden çok envanter ve ürün yönetimine odaklanıyor.

Standart Özellikler:

 • Ürün katalogları
 • Vergi ve nakliye hesaplayıcıları
 • SEO ve pazarlama araçları
 • İndirim ve kupon sunabilme
 • Çeşitli gönderim seçenekleri
 • Anlaşmazlık yönetimi araçları

Sadece standart özelliklere bir göz atarak, UltraCart’ın özellikle ürün yönetimi yetenekleriyle ilgilenen satıcıları hedeflediğini görmek kolaydır. Fiyatlandırma planları kaç ürün listelediğinize göre değişir. Her paket aynı özellikleri içerir, yani UltraCart tamamen ölçeklenebilirdir. Daha fazla ürün eklemeniz gerekiyorsa, planınızı yeni sürüme geçirin.

Sınırlamalar

Bu yazılımın en göze çarpan sınırı, bir mağazayı sıfırdan tasarlamanıza izin vermemesidir. Tasarımcılarına sizin için bir dükkan inşa etmeleri için ödeme yapabilirsiniz, ancak UltraCart web sitesi olmayan yeni başlayanlar için değildir. Bunun yerine, mevcut bir siteye bir kod snippet’i gömüp satışa başlayabileceğiniz düşünülmektedir. Henüz bir web siteniz yoksa, bu sizin için bir program değildir.

İptal Politikası

UltraCart aboneliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Ancak, bir faturalandırma döngüsünün ortasında iptal ederseniz, yine de o ayın tam maliyetinden siz sorumlusunuz.

Ödüller ve İtibar

15 yıldır var olmasına rağmen, UltraCart alışveriş sepeti platformlarının ikinci kademesinde oturuyor gibi görünüyor. Çünkü çoğunlukla çok özel bir odaklanma sunar. Web sitenizi tasarlamanıza izin veren daha işlevsel ve kapsamlı alışveriş sepeti platformlarıyla karşılaştırmak adil görünmüyor.

UltraCart, mevcut sitenizi genişletmenize ve bir mağazaya dönüştürmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır. Bu çok iyi yaptığı bir şey. Kendi başına ve ne yapmaya çalıştığı bağlamında incelendiğinde, UltraCart işarete ulaşır. Bunun için kaliteli hizmet veren güvenilir bir şirket olarak ün kazanmıştır..

Neden UltraCart’ı Seçmelisiniz??

Zaten bir web siteniz varsa ve mümkün olan en kısa sürede satışa başlamak istiyorsanız, UltraCart mükemmel bir araçtır. Sitenize işlevsellik katan gelişmiş bir uzantı işlevi görür. Tamamen yeni bir e-Ticaret web sitesi oluşturmakla uğraşmayın. Yalnızca mevcut sitenizi dönüştürün ve para kazanmaya başlayın.

Ana Özellikler

 • SEO Dostu Katalog Sistemi
 • Gerçek Zamanlı Çoklu Paket Nakliye Hesaplaması
 • Entegre Satış Ortaklığı Yönetim Sistemi
 • Özel SSL Sertifikası Desteği
 • Gelişmiş E-posta Pazarlama Sistemi
 • Özelleştirilebilir Ödeme Süreci
 • Özel SSL Sertifikası
 • Otomatik e-Ticaret Bağlantı Üretimi
 • Gelişmiş Özelleştirme
 • PCI Seviye 1 Uyumlu
 • Özel Kupon Kodları
 • Ücretsiz Quickbooks Entegrasyonu

UltraCart Sektör Uzmanları Kararı

Genel olarak, eleştirmenler UltraCart’a ortalamanın üzerinde bir puan verir. Farklı incelemelerde yapılan bir araştırma, çoğu uzmanın UltraCart’a 5 üzerinden 4 yıldız veya B notu verdiğini gösteriyor. İşte daha iyi incelemeler almamasının birkaç nedeni:

 • Maliyet. UltraCart birçok özellik ile hazır olsa da, piyasada daha uygun fiyatlı seçenekler var.
 • Ödeme yönlendirmesi. Müşteriler son satın alma işlemlerini gerçekleştirdiklerinde bir UltraCart sayfasına yönlendirilirler. Her şey tamamen güvenli olsa da, alışveriş yapan kişi sinirlendirebilir ve satış kaybına neden olabilir.
 • Müşteri servis araçlarının eksikliği. Birçok alışveriş sepeti, müşterilerinizle etkileşimde bulunmanıza ve sorunları çözmenize olanak tanıyan kapsamlı CRM özellikleri sunar. UltraCart, ödeme işleme ve çevrimiçi pazarlamaya daha fazla odaklanmıştır – özellikler, sitenizi ziyaret eden müşteriler için başka bir fırsat olabilir.

Bu dezavantajlara rağmen, uzmanlar hala UltraCart’ı doğru şirketlere tavsiye etme konusunda iyi hissediyorlar. Mevcut bir web sitesinden para kazanmak istiyorsanız, UltraCart seçenek listenizde olmalıdır. Kesinlikle ürün satmanıza yardımcı olacak çekici ve işlevsel bir mağaza oluşturmak için yeterli araç, özellik ve eklenti sağlar.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/ultracart-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/ultracart/#review

UltraCart’ta Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

UltraCart’ın olumsuz yorumlarından bazıları biraz haksız görünüyor, çünkü programı tamamen barındırılan seçeneklerle karşılaştırıyorlar. UltraCart tamamen farklı bir kitleye hitap ediyor ve doğası gereği pek çok aynı özelliği içermiyor. Müşteriler, UltraCart ile diğer eklenti programlarıyla karşılaştırıldığında daha olumlu deneyimler bildirdi.

Memnun müşteriler bu özellikleri kaydetti:

 • Markanızı yansıtacak şekilde özelleştirilebilir bir ödeme sayfası.
 • QuickBooks ve eBay gibi büyük isimlerden yüksek güçlü entegrasyonlar.
 • Sorunları gidermenize ve mağazanızı yönetmenize yardımcı olacak kapsamlı belgeler.

Muhtemelen müşteri hizmetleri ile ilgili bazı olumlu eleştiriler olduğu da belirtilmelidir. Buna ek olarak, piyasadaki diğer seçenekleri deneyen kullanıcılar, UltraCart’ı üstün seçim olarak önerdi.

UltraCart’ta Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Ne yazık ki, UltraCart söz konusu olduğunda web’de tonlarca geri bildirim yok. Ancak, bu iyi bir şey olarak görülebilir. Program hakkında çok fazla sohbet olmasa da, bu aynı zamanda çok az şikayet olduğu anlamına da geliyor. Şirketin sosyal medya sayfalarına hızlı bir bakış, son birkaç ay içinde bazı teknik zorluklarla karşılaştıklarını, ancak belirli bir ödeme ağ geçidinin hatası olduğunu gösteriyor.

UltraCart hakkında çok fazla geri bildirim olmamasının bir diğer ana nedeni, mevcut sitenize basitçe eklenen yazılımlar sağlamasıdır. Daha az karmaşık bir program demek daha az demek olabilir. Bu aynı zamanda müşterilerin oldukça basit ve zamanın gerisinde kaldığı anlamına gelir.

 • www.zippycart.com/1shoppingcart-customer-reviews/
 • https://www.facebook.com/UltraCart-118783281518659/

tasarlamak & Özelleştirme

UltraCart’ın tasarım özellikleri söz konusu olduğunda söylenecek çok şey yok. Tema seçme veya premium şablon için ödeme yapma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Tek yapmanız gereken mevcut sitenize biraz kod kopyalayıp yapıştırmak. Bu, sitenizin genel görünümünü değiştirmeden bir “Sepete Ekle” veya “Şimdi Satın Al” düğmesi oluşturmanıza olanak tanır.

Mağaza oluşturmanıza yardımcı olması için bir UltraCart tasarımcısı işe alma seçeneğiniz vardır, ancak bu seçenek mantıklı değildir. Ücretsiz şablonlar ve gittikçe web sitenizi düzenlemenin çeşitli yollarını sağlayacak birçok alışveriş sepeti vardır. UltraCart ve tasarım bir arada değil.

Özelleştirme Seçenekleri

Tüm bilgilerinizi girdikten sonra, ödeme sayfanızı özelleştirme olanağına sahip olacaksınız. E-posta bildirimlerini ve temel yapılandırmaları içeren çeşitli ayarlar arasından seçim yapabilirsiniz. Ödeme sayfanızı oluşturmak, sayfayı gerçekten özelleştirmek yerine mevcut seçeneklere tıklamakla ilgilidir.

UltraCart Arka Uç

Envanter ve izleme araçları söz konusu olduğunda, arka uç özelliklerle doludur. Genel olarak, arka uçta gezinmek kolaydır, ancak tam olarak etkileyici değildir. Biraz tarihli ve sönük göründüğünü fark edeceksiniz.

Mobil Site Oluşturma

Çevrimiçi alışveriş yapanların çoğu alışverişlerini bir mobil cihazdan yapıyor. Bu, web sitenizin duyarlı bir tasarıma sahip olmasını özellikle önemli hale getirir. Bir müşteri bir ürünü doğru bir şekilde görüntüleyemediği için satışı kaybetmek istemezsiniz. Ne yazık ki, UltraCart, mobil uyumlu siteler söz konusu olduğunda zamanın çok gerisindedir. Yazılımı eklemek, web sitenizi daha duyarlı hale getirmek için hiçbir şey yapmaz.

Sosyal bütünleşme

Sosyal medya, bir çevrimiçi işletme yürütmenin diğer bir önemli bileşenidir. Aynı zamanda UltraCart’ın yetersiz kaldığı başka bir alandır. Evet, yerleşik sosyal entegrasyonlar var, ancak kalibrede değil, modern bir alışveriş sepetinden bekleyebilirsiniz. Bir Facebook sayfası oluşturabilirsiniz ve işte bu.

Özellikleri & Araçlar

özellikgenel bakış
Çevrimiçi Mağaza KurulumuKopyalayıp yapıştırabiliyorsanız, UltraCart’ı ayarlayabilirsiniz. Abone olduktan sonra, sitenize yerleştirmeniz gereken bağlantıları içeren bir e-posta alacaksınız. Ayrıca daha doğru talimatlar içeren bir dizi e-posta alacaksınız. Ancak, ek yardım sağlamak için rehberlik veya çevrimiçi öğreticiler sunan bir kurulum sihirbazı yoktur..
Bant Genişliği ve DepolamaBant genişliği ve depolama sınırlamaları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Paketler, göndereceğiniz öğe sayısına ve aylık satış hacmine göre ayrılır.
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve EklentileriUltraCart, eklentileri entegre edebileceğiniz bir “Ekstralar” bölümü sunar. Platform, Constant Contact, QuickBooks, Amazon ve MailChimp gibi popüler iş uygulamalarıyla uyumludur.
Sipariş Yönetimi`UltraCart ile siparişin her yönünü takip edebilirsiniz. Hemen hemen her şey için e-posta güncellemeleri bile alabilirsiniz. Ne zaman satış yapıldığını bilmek ister misiniz? Bir sipariş reddedildiğinde bilgilendirilmek ister misiniz? İstediğiniz tüm bilgileri toplayın ve her siparişi yönetin.
Envanter yönetimiİşte tam da UltraCart’ın parladığı yer burası. Aslında, sipariş yönetimi söz konusu olduğunda program o kadar kapsamlı ki denize girmiş olabilir. Bir ürün yüklerken bazı alanlar girmenizi gerektirir. Bu, eklemeyi düşündüğünüzden daha fazla bilgi olabilir.
Gönderi TakibiUltraCart, büyük küresel nakliye şirketleriyle entegre olur. Bu, takip numaralarını hızlı bir şekilde oluşturabileceğiniz ve görüntüleyebileceğiniz anlamına gelir
CRM ÖzellikleriUltraCart, müşteri anlaşmazlıklarının üstesinden gelmeyi kolaylaştıran birkaç platformdan biridir. İletişimi kolaylaştıran ve satıcıyı korumaya yardımcı olan birkaç araç vardır.
Şablonlar ve TemalarHangi temayı seçeceğiniz konusunda endişelenmenize gerek yok. Sadece mevcut web sitesi tasarımınızdan en iyi şekilde yararlanın.
Entegrasyonlar ve EklentilerUltraCart tema kullanmadığından, eklenti sayısı oldukça sınırlıdır. Popüler sosyal medya, pazarlama ve muhasebe yazılımlarını entegre edebilirsiniz. Ancak, bunları UltraCart ile veya UltraCart olmadan yapabilirsiniz
Mobil e-TicaretUltraCart eklemek sitenizi mobil cihazlara uygun hale getirmez. En baştan itibaren duyarlı bir web sitesi oluşturmanız gerekecek
Ağ sağlayıcısıUltraCart’ın bulut tabanlı programını ve sağlam sunucularını kullanın. Ek yazılım indirmeniz gerekmeyecek, ancak barındırma ve alan adı için ödeme yapmanız gerekecek.
Uygulama mağazasıBir uygulama mağazasından bahsedecek çok şey yok. Programları entegre edebilirsiniz, ancak ihtiyacınız olacak tüm özellikler zaten UltraCart’ta yerleşiktir.
BlogYine, sitenizde gerçekten bir blog çalıştırabilirsiniz, ancak UltraCart bir blog başlatmanıza yardımcı olmak için tasarlanmamıştır.
SEO ve PazarlamaUltraCart kullanımı mevcut SEO ayarlarınızdan hiçbirini etkilemez. Pazarlama araçlarınızı geliştirmek istiyorsanız, üçüncü taraf sağlayıcıları entegre etmeyi düşünün.
Haber bültenleriBültenleri ve e-posta patlamalarını pazarlama aracı olarak kullanmak isterseniz, ek bir program kullanmanız gerekecektir. UltraCart, e-postanıza düzenli güncellemeler göndermek için tasarlanmıştır, ancak bülten özelliklerini genişletmez.
Güvenlik özellikleriUltraCart PCI uyumludur. Güvenlik söz konusu olduğunda budur. Etkileyici güvenlik duvarları veya şifreleme oluşturma yollarından çıkmadılar. Alışveriş sepeti güvenlik özellikleri kesinlikle yeterli, ancak ev hakkında yazacak bir şey yok.
PCI SertifikasıSeviye 1 sertifikalı.
İçerik yaratımıİçerik eklemek için mevcut düzenleyicinizi kullanmanız gerekir. UltraCart, bu işlevselliği hiç genişletmek veya geliştirmek anlamına gelmez.
Hediye sertifikalarıHediye çekleri, kuponlar ve indirimler oluşturmak yalnızca birkaç tıklama alır.
Ödeme seçenekleriUltraCart, önde gelen tüm üçüncü taraf ödeme işlemcileriyle entegre olur. Müşteriler PayPal, Google Checkout ve kredi kartlarını kullanabilir. Hatta birçok uluslararası ödeme seçeneği sunar.
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıÜrün eklemeye başlamadan önce tüm vergi ve gönderim ayarlarınızı yaparsınız. Yerleşik hesap makineleri otomatik olarak bu ücretleri oluşturur.
RaporlarÇok sayıda yerleşik raporlama aracının keyfini çıkarın. Envanterinizin ve ürünlerinizin hemen hemen her yönünü izleyebilirsiniz.
Site İstatistikleriUltraCart yeterli raporlama araçları içermekle birlikte, istediğiniz zaman Google Analytics’e geçebilirsiniz. Ücretsiz sürüm daha kullanıcı dostu ve bilgilendirici.

Planlar & Fiyatlandırma

UltraCart’ın tasarım özelliklerini içermediği göz önüne alındığında, fiyat nispeten yüksektir. Temel planın ücreti aylık 49,95 dolar. Bu, çoğu rakipten yaklaşık 20 $ daha yüksek. UltraCart tam bir platformun daha fazla bir web sitesi uzantısı olduğundan, bu ekstra paranın size ne aldığını söylemek zor.

İyi haber, satın aldığınız fiyatlandırma paketi ne olursa olsun aynı özelliklerin keyfini çıkarmanızdır. Temel fark, kaç ürünü listelemek istediğinizdir. Planların dökümü:

 • 49.95 $ – 0-250 ürün ve aylık 0-50.000 $ satış
 • Aylık 69.95 – 251-500 ürün ve 50.001 – 70.000 $ satış.
 • 104,95 – 501-1.000 ürün ve aylık 70.001 – 100.000 dolar satış.
 • 154,95 $ – 1,001-5,000 ürün ve aylık 100,001 $ – 150,000 $ satış

Ek Maliyetler ve Hizmetler

5.000’den fazla ürün listelemeyi planlıyorsanız, 5.000 öğeden oluşan grup başına ayda 50 $ ek ücret alınır. Ayrıca, eğitim çağrıları ve özel kupon oluşturma konusunda yardım içeren profesyonel hizmetlere kaydolabilirsiniz. Bir faturalandırma döngüsünün ortasında iptal ederseniz peşin ödeme için indirim yapılmaz ve geri ödeme yapılmaz.

Deneme süresi

UltraCart 30 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor. Kredi kartına gerek yok. Bu, çoğu e-ticaret platformunun sunduğunun iki katıdır. Bu 30 günlük süre boyunca ücretsiz e-posta ve telefon desteğinin tadını çıkaracaksınız.

Müşteri desteği

UltraCart’ın müşteri destek hizmetleri karışık bir çantadır. İyi haber, satış ve teknik personeli ve güleryüzlü, bilgili ve yardımcı olmasıdır. Sorularınıza hızlı bir şekilde kapsamlı yanıtlar alabilirsiniz. En büyük dezavantajı, sadece tipik çalışma saatlerinde mevcut olmasıdır. (Pazartesi – Cuma, 08:30 – 17:00 EST). Saatler sonra bir sorunla karşılaşırsanız, beklemeniz veya kendiniz sorun gidermeye çalışmanız gerekir..

Yardıma mı ihtiyacınız var? Mevcut kaynakların bir listesi:

 • Telefon
 • E-posta
 • Skype ile canlı sohbet
 • Facebook ve Twitter (Bu hesaplar çok aktif görünmese de).
 • SSS sayfası
 • PDF formatında teknik el kitabı

UltraCart’ın sahip olmadığı etkin bir topluluk forumu, eğiticilere sahip bir YouTube kanalı veya kapsamlı bir bilgi tabanıdır. Bir yandan, bir temsilciye başvurduğunuzda müşteri hizmetleri birinci sınıftır. Öte yandan, özellikle diğer programlara kıyasla, kaynak seçenekleriniz nispeten sınırlıdır.

Kullanım kolaylığı

Kurulum yapmak kolaydır, ancak yardım almak daha zordur. Mağazanızı kurmak yalnızca birkaç bağlantıyı kopyalayıp yapıştırmayı içerir. Bu, doğru kodu yerleştirecek ve web siteniz için bir alışveriş sepeti oluşturmanıza izin verecektir.

Yönetici bölümünü keşfetmeye başladığınızda işler daha karmaşık hale gelebilir. Birkaç eğitim e-postası alacaksınız, ancak adım adım kılavuz yok. Yolunuzu bulmak söz konusu olduğunda tek başınasınız.

Dürüst olmak gerekirse, arka ucu bulmanız uzun sürmez. Ancak, program tam olarak kullanıcı dostu değildir. Harika öğreticiler ve modern arayüzler içeren diğer birçok platform var ve bu araçlar neredeyse bekleniyor. Onlar olmadan, UltraCart daha tarihli görünmeye başlar. Genel olarak, kullanıcı deneyimi korkunç değil, ama cansız.

Sonuç

UltraCart Sizin İçin Doğru Seçim mi?

Dürüst olmak gerekirse, UltraCart’ın neden ilgili bir seçenek olduğunu görmek zor. Özellikle fiyat göz önüne alındığında net bir fayda sağlamaz. Evet, mevcut sitenize bir alışveriş sepeti takmanın kolay bir yoludur. Ve bununla ilgili.

Alışveriş sepeti platformları söz konusu olduğunda çok daha iyi seçenekler var. Aslında, biraz kazma yaparsanız muhtemelen siteniz için daha uygun fiyatlı eklentiler bulabilirsiniz. UltraCart “Şimdi Satın Al” düğmeleri ve ödeme sayfası eklemenize izin verirken, web sitenizin işlevselliğini artırmak için başka bir şey yapmaz. Nihayetinde, program güncelliğini yitirmiş ve zamanın çok gerisindedir. Farklı bir e-Ticaret yazılımında daha az harcama yapın ve daha fazlasını elde edin.

Karşılaştırmak

UltraCart

88

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map