Themify Builder İncelemesi 2016


Themify Oluşturucu

Siteyi ziyaret et

9.2


AWA Puanı

Themify Oluşturucu

Themify, Kanada merkezli bir platformdur. "güzel tasarlanmış ve modern" WordPress tema web siteleri. Themify adlı bir sürükle bırak arayüzü kullanıyor "kurucu." 2011 yılında kurulan ve Aralık 2015’te yenilenen Themify, 40.000’den fazla kullanıcıyı desteklemektedir. Son yenilenme, daha sofistike bir özellik seti ve mobilite için duyarlı temalar ile daha hızlı ve daha güçlü bir arayüz sunuyor. Aşağıdaki Themify site oluşturucu incelememizi okuyun.

Artıları

 • Gelişmiş web siteleri için gereken özellikler
 • Çok yönlü yıllık fiyatlandırma planları
 • Günümüz İnternet için modern temalar
 • HTML / CSS kodlaması mevcut
 • Seçim için 40+ tema
 • Çok dilli bir eklentiyi destekler
 • Diğer birçok platformla bütünleşir
 • Bloglama üstündür

Eksileri

 • Yeni başlayanlar için kolay bir arayüz değil
 • Dolaylı eklentiler ve eklentiler ile yerleşik
 • Ayrı barındırma gerekli
 • Temel web sitesi ihtiyaçları için pahalı

genel bakış

Themify platformu, çok yönlü arayüzü ve kendin yap web geliştiricisinde istenen bazı özellikler ve işlevler nedeniyle rakipler arasında üst sıralarda yer almaktadır. WordPress Foundation’a dayanarak, 40’tan fazla temayı destekler ve üçüncü taraf temalar için bir eklenti sunar. Kullanıcılar çok dilli bir eklenti, Google yazı tipleri, WooCommerce ve diğerleri için WordPress temalarını seçebilir. Bu özelliklerin oluşturulmadığını unutmayın.

Kimler Themify Tavsiye Edilir?

Themify web sitesi oluşturucu, modern bir tema kullanan bir web sitesine ihtiyaç duyan biraz daha deneyimli web sitesi oluşturucuları için önerilir. Üçüncü taraf aracılığıyla bir alan adı ve web sitesi barındırma işlemi oluşturulmalıdır. Eklentileri ekleme ve kodla çalışma deneyiminiz varsa, bu kendi WordPress platformunuzu oluşturmak e-Ticaret için iyi bir seçimdir.

Themify’ın Odak Alanı / Uzmanlıkları

Themify, farklı özelliklere ve bazı gelişmiş işlevlere odaklanmıştır. Bazı Themify spesiyaliteleri arasında güçlü bir sürükle ve bırak arayüzü, modern mobil uyumlu temalar, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli düzenler, tam HTML / CSS kod kontrolü ve bazı mükemmel destek ve fiyatlandırma modelleri bulunur. Bloglama, WordPress platformu aslında bir blog oluşturma aracı olduğundan Themify’ın en iyi özelliklerinden biridir.

Themify’ın Teknik Özellikleri / Sınırlamaları

Themify’ın teknik özellikleri arasında mobil uyumlu temalar, WordPress eklentileri, site istatistikleri, kodlama seçenekleri, ek yardım ve destek, optimizasyon ve sezgisel sürükle ve bırak arayüzü kullanma yeteneği bulunur.

Themify, çevrimiçi bir mağaza için gereken eklentileri ve eklentileri yönetebilen gelişmiş e-Ticaret geliştiricileri için uygundur. Bu site kurmak ve korumak için bilgisayar meraklı bireyler gerektiren daha karmaşık bir web sitesi kurucusudur. Bir alan adı ve barındırma başka bir yerden edinilmelidir.

Yeterli Ölçeklenebilirlik / Büyümek İçin Oda Var mı?

Themify sınırlı özelliklere ve desteğe sahip ücretsiz bir plan sunuyor. Ayrıca 49 $ ila 69 $ arasında değişen iki temel fiyatlandırma planı veya 79 ila 139 $ arasında değişen üç fiyatlandırma planına sahip bir kulüp üyeliği de vardır. Kulüp üyelikleri, şablonlar ve temalar, Photoshop dosyaları, geliştirici seçenekleri, eklentiler ve ciddi web sitesi oluşturucuları, işletme sahipleri ve blog yazarları için eksiksiz bir kitaplık sunmak için farklılık gösterir. Themify ölçeklenebilirlik ve büyüme için seçenekler sunar.

MoneyBack Garanti Politikası nedir?

Themify 30 günlük para iade garantisi sunuyor.

Themify’ın İtibarı Nedir?

Themify, gelişmiş işlevselliğe ihtiyaç duyan gelişmiş bilgisayar kullanıcılarıyla mükemmel bir üne sahiptir. Themify’ın yıllık üyelik seçeneği biraz daha pahalıdır, ancak destek ve işlevsellik, kendin yap birçok üreticiyle elde ettiğinizden daha yüksektir.

Daha fazlasını yapmanız gerekiyorsa, Themify son derece profesyonel web siteleri için esneklik ve işlevsellik sunar. Bazı büyük web sitesi oluşturucuları kadar kolay değildir ve acemi kullanıcılar için zor olabilir. Themify, daha yüksek deneyime sahip olanlar için mükemmel bir üne (4 yıldız) sahiptir..

Neden Themify’ı Seçmelisiniz??

Themify, profesyonel, kapsamlı web sitelerini desteklemek için yüksek işlevselliğe ve modern temalara sahip daha gelişmiş bir platform sunar. Ücretsiz bir plan veya daha yüksek fiyatlı kapsamlı bir plan seçeneği ile, bir kullanıcının daha fazlasını yapmasına izin vermek için tasarlanmıştır.

Çoğu gelişmiş özelliğe WordPress eklentileri ve eklentileri aracılığıyla erişilir, böylece bilgisayar deneyimine sahip olanlar Themify’ı yönetmeyi kolay bulur. Temel bir web sitesine ihtiyaç duyan yeni bir kullanıcı için uygun değildir. Themify, kapsamlı özelliklere sahip olmak için daha fazla ödeme yapmayı düşünmeyen programcılar ve teknisyenler için mükemmeldir.

Ana Özellikler

 • 40’tan Fazla Önceden Tasarlanmış Düzen
 • Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu
 • Alma / Verme Modülü
 • Yeniden Kullanılabilir Yerleşim Parçaları
 • 60’tan fazla Animasyon Efekti
 • duyarlı
 • % 100 SEO Dostu
 • Çoklu Saha Desteği
 • Modüler Tabanlı
 • Genişletilebilir Eklentiler
 • Zengin Metin Biçimlendirme, HTML ve Kısa Kod Desteği
 • Tüm Eklentilerle Çalışır

tasarlamak & Özelleştirme

Tasarım ve özelleştirme seçenekleri, kullanıcıların tema şablonlarını değiştirme ve renkleri, stilleri ve içeriğin yerleşimini özelleştirmesini içerir. Themify, çevrimiçi web sitesi oluşturucu alanındaki muhtemelen en gelişmiş tasarım ve özelleştirme seçeneklerinden bazılarını sunar.

özellikgenel bakış
Temaları TemalarDeğişen sayfa düzeni seçenekleri ile birlikte 40’tan fazla modern iş ve kişisel tema arasından seçim yapabilirsiniz. Kullanıcılar bir sürükle bırak ön uç arayüzü ve arka uç düzenleme ve ek kontrol için bir CSS editörü alır. Web sitesi içeriği ve tasarım aşamaları tamamlandıktan sonra veya sonrasında temalar arasında geçiş yapabilirsiniz.
 • Şablonların çeşitliliği ve kalitesi ve renk paleti. 20 WordPress teması moderndir ve çeşitli düzenler web oluşturuculara daha fazla esneklik sağlar. İşletmenizin markasına uyum sağlamak için Google yazı tiplerini ve stillerini kullanarak renkleri değiştirmek kolaydır.
 • Önceden Seçilen Şablonlar ve Scratc’tan Web Sitesi Oluşturmah. Themify, nihai sonuçları oluşturmak için önceden tasarlanmış temalar, sayfa düzenleri ve kod kullanan kendi oluşturduğunuz bir programdır. Themify büyük bir web sitesi tasarımcısı olmasa da, sınıfındaki çoğu web sitesi üreticisinden daha fazla esneklik ve gelişmiş işlevler sunar. Tam ölçekli bir web sitesi tasarımcısından biraz daha fazla ama önemli ölçüde daha az maliyetli.
Themify ArayüzüThemify tasarım arayüzü, kullanıcıların web sitesi sayfalarını önceden görselleştirebilmeleri için hem ön uç hem de arka uç görünümleri sunar. Kullanıcılar, sezgisel kullanıcı arabirimi düzenlemesini rapor eder. İhtiyacı olanlar için, deneyimli işletme sahipleri düzenleri ayarlamak ve eklentilerle çalışmak için ek seçeneklerden yararlanabilir.
Sayfa Stili Özelleştirme SeçenekleriThemify, bir web sitesini kişiselleştirmek ve özelleştirmek için tonlarca seçenek sunmada mükemmeldir. Yönetilmesi biraz daha karmaşık olsa da, Themify sayfa stili özelleştirme için sınıfının en iyilerinden biridir.
 • Kişiselleştirme için tasarım seçenekleri. Themify, kullanıcıların sürükleyip bırakma arayüzünde temaları özelleştirmesine olanak tanır. Widget’lar, yayınlar, video arka planları, görüntüler, kaydırıcılar ve daha fazlası gibi ekran seçeneklerine çeşitli içerik modülleri eklenebilir.
 • İçeriği taşıma, yeniden boyutlandırma ve düzenleme özgürlüğü. Themify düzenleme işleminin ön uç düzenleyicide gerçekleştirilmesi kolaydır. İçeriği ve öğeleri kolayca düzenleyebilir, silebilir, taşıyabilir veya yeniden boyutlandırabilirsiniz.
 • HTML / CSS koduna erişim var mı? Evet, Themify her sayfada arka uç CSS düzenleyicisi ile daha fazla teknik kullanıcı için bu çok istenen özelliği sunuyor.
 • Görsel düzenleme kullanıcı arayüzü. Themify’ın görsel düzenleme yetenekleri üstündür, çünkü her şey farklı ekran seçenekleriyle ekranda yapılır.

Themify kullanıcıları özelleştirme seçeneklerinden çok memnunlar, ancak bu seçeneklerden bazıları için belirli bir deneyim ve sabır gerekir.

site navigasyonuThemify temaları, seçtiğiniz şablona göre çeşitli düzeylerde site gezintisi sunar. Bir WordPress eklentisi, bir tema ile gelen menüleri değiştirmenizi sağlar.
İçerik yönetimiThemify’ın arkasındaki WordPress platformu nedeniyle, içeriği yönetmek sezgisel ve nispeten basittir. Bir tema küçük bir temizleme ile değiştirilebilir ve Themify, Themify web sitesinden güvenli kullanıcı girişinde web sitelerine erişim sağlar.
Fotoğraf ve GalerilerThemify, kullanıcılara bir fotoğraf galerisi ve diğer sayfa öğeleri arasında görüntüler sağlamak için içerik modülleri kullanır. Bu modüller, tasarımcıları kolaylaştırmak için benzersiz seçenekler ve ayarlar içerir.
Mobil Site OluşturmaMobil cihazlar için uygun 46 duyarlı mizanpajdan 35’i ile ziyaretçileriniz ve müşterileriniz web sitenizi çoğu cihazda kolayca görüntüleyebilir ve gezinebilir.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuThemify, Facebook ve Twitter dahil olmak üzere tüm önde gelen sosyal medya platformlarıyla entegre oluyor.
Tasarım HizmetleriÇoğu web sitesi oluşturucusu gibi Themify, yönetilen web sitesi tasarım hizmetleri sunmaz. Bu kendi programınız, profesyonel web siteleri üretmek için WordPress temalarına dayanmaktadır. Themify kapsamlı bir tasarım hizmeti olmasa da, daha fazla deneyime sahip olanlar için gelişmiş işlevselliğe sahip daha sağlam bir platformdur ve bir tasarımcı kiralamaktan daha ucuzdur.

Özellikleri & Araçlar

Web sitesi oluşturucuları dışında, Themify WordPress temeli ve temaları, eklentileri ve eklentileri nedeniyle en sağlam özellik kümelerinden birine sahiptir. Son derece profesyonel ve daha kapsamlı web siteleri için tasarlanan Themify, çoğu kullanıcıyı, özellikle de biraz daha fazla işlevsellik arayan daha fazla deneyime sahip kullanıcıları memnun edecektir. Aşağıda ince baskı bir bakış.

özellikgenel bakış
Themify KurulumuThemify, demoyu hazırlamanız için belirli kişisel veya iş gereksinimlerinize göre temaları ve düzenleri görüntüler. Size yardımcı olmak için görüntülenecek ana sayfa videoları vardır. Başlamaya karar verdiğinizde, Şimdi Dene (ücretsiz) veya Şimdi Abone Ol (planlar) düğmesini tıklamanız ve e-posta adresinizi girmeniz yeterlidir. Ana sayfanın alt kısmında indirimler aradığınızdan emin olun.
Web TasarımThemify ön uç web sitesi oluşturucu, diğer web sitesi oluşturucularından biraz farklıdır, ancak Themify Özel Panelinde onlarca seçenek vardır. Arayüz kullanıcının biraz alışması ve daha fazla zaman alır. Öğelerinizi sürükleyip bırakın, istediğiniz gibi düzenleyin ve HTML / CSS kodu ekleyin. Ekrandaki sonuçları hemen görmek için görünümler arasında geçiş yapın.
Gezinme derinliğiThemify’ın gezinme derinliği belli olmasa da, herhangi bir işletme veya bireysel ihtiyacı desteklemek için yeterli düzeyden fazlası var gibi görünüyor.
Widget’lar ve UygulamalarWidget’lar ve uygulamalar söz konusu olduğunda, hepsi yerleşik olmasalar da, Themify bu eklentiler ve eklentiler için en iyi platformlardan birine sahiptir. İçerik Modülü eklentileri, Themify kullanıcılarının web sitesi sayfalarınızın görünümünü ve izlenimini özelleştirmek için çok sayıda widget, uygulama ve diğer sayfa öğeleri eklemesine izin verir. Ayrıca, istediğiniz web sitesi sonuçlarını almak için daha fazla oluşturucu eklentisi var.
Para KazanmaThemify, ürün veya hizmet satmak için Paypal ve diğer ödeme ağ geçitlerini içeren WooCommerce ile doğrudan entegre olur.
Ziyaretçi İstatistikleriWordPress yerleşik istatistiklere, raporlamaya ve analitiklere sahiptir. Yoast gibi diğer eklentiler de kullanılabilir
Fotoğraflar, Videolar ve SesThemify, müşteri ürün ve hizmetlerini pazarlamak ve markalaştırmak için içerik modülleri aracılığıyla çeşitli medya seçenekleri sunar. Bunlar arasında fotoğraf görüntüleri, videolar, video arka planları, ses dosyaları ve çok daha fazlası bulunur
BlogEn iyi blog platformlarından biri olan Themify, WordPress’in orijinal blog temeline dayanmaktadır. Themify, TypePad, Tumblr ve Livejournal gibi sitelerden zamanlanmış otomatik gönderiler, birden çok kullanıcı yayını, izinler ve blog içe aktarma sunar
Google HaritalarThemify, 40’tan fazla harita stili için Maps Pro ile entegre olur!
HTML DüzenleyiciThemify’ın varlıklarından biri, daha teknik kullanıcıların ve web sitesi tasarımcılarının sevdiği bir ön uç düzenleyici ile bir HTML / CSS kod sayfası arasında geçiş yapabilmesidir. Özelleştirmeler için harika. Themify ayrıca geliştiriciler için Akış çerçevesi sunar.
Formlar ve AnketlerThemify ile kullanıcılar işi tamamlamak için önemli bir iletişim formu ekleyebilir veya Gravity Forms ve Ninja Forms gibi bir WordPress eklentisi alabilir
Depolama alanıWeb sitesinde, Themify fiyatlandırma planlarının her biri için sunulan depolama alanı miktarı net değildi. Üst düzey web siteleri için daha pahalı kulüp üyelikleri, sınırsız depolamayı gösteren bazı harika özellikler içerir. Daha fazla test gerekiyor.
Bülten AracıThemify, WordPress’teki bir eklenti aracılığıyla web sitenizden e-posta yakalama ve bülten aboneliği sunar.
Forum Desteği.Aktif kendi kendine yardım forumları bir web sitesi oluşturucu veya kullanıcı olarak kullanılabilir, ancak web sitesi müşterileriniz için hiçbir forum yoktur. Gerçekten doğru miktarda deneyime sahip bir forum kurulabilir.
E-Ticaret / Online MağazaWordPress eklentileri ve eklentileri aracılığıyla e-ticaret için tasarlanan Themify, mağaza sahiplerinin ihtiyaç duyduğu çoğu özellik sunar. Aboneler, ihtiyaç duydukları her şeyi elde etmek için daha yüksek fiyatlı bir kulüp üyeliğine yatırım yapmak isteyeceklerdir. Bu platform bazıları kadar kolay olmasa da, özellikler ve seçenekler ileri teknoloji profesyonel e-Ticaret ve çevrimiçi satış konusunda gelişmiş ve destekleyici.
Ödeme Ağ Geçidi Entegrasyonu.Themify ile entegre edilebilen bir dizi ödeme ağ geçidi hizmeti vardır.
SEO DostuThemast’ta SEO için, Yoast WordPress eklentisi ile birlikte site ve başlık etiketi düzenleme dahil olmak üzere çeşitli seçenekler vardır. Bu eklenti ile doğrudan her sayfada düzenleme yapabilirsiniz.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Themify, web sitesi hesabı girişleri için şifre koruması sunar.
Google® AnalyticsThemify, WordPress yerleşik istatistiklerine, raporlamaya ve analize veya diğer eklentilere dayanabilir.
Web Sitesi Oluşturucu GüvenliğiThemify, her rekabetçi kendin yap web sitesi oluşturucusunda olduğu gibi güvenliği de birinci öncelik haline getirir. Gelişmiş e-Ticaret için uygun koruma sunar.
Birden Fazla DilBirçok Themify özelliği gibi, bu web sitesi oluşturucu da çok dilli web sitelerini destekler, ancak bir WordPress Çok Dilli eklenti kullanarak.
Mobil OptimizasyonThemify’ın 40’tan fazla temasının neredeyse tamamı mobil cihazlar için optimize edilmiş ve duyarlı.

Planlar & Fiyatlandırma

Themify, temel ihtiyaçlar için ücretsiz bir web sitesi ve her ölçekte işletme sahiplerine uygun bazı yıllık stratejik fiyatlandırma planları sunmaktadır. Themify, rakiplerinin çoğunun aksine, kapsamlı özellik setleri ile yıllık kulüp üyeliği sunuyor. Unutmayın, alan adları ve web hosting başka bir yerde edinilmelidir. Themify’ın yıllık fiyatlandırma planları web sitesinde paylaşılır, ancak ana fiyatlandırma sayfasında özellikle ne elde edeceğinizi deşifre etmek zordur.

Sunulan Yıllık Fiyatlandırma Planları

Bedava. Tüm temalara erişim, destek yok.

Tek Temalar. Bir yıllık destek ve güncellemelerle bir tane satın alın ve bir tane ücretsiz edinin. 49 $

Themify Kulübü. Tüm temalara erişim ve bir yıllık destek ve şu üyeliklerle güncelleme:

 • Standart Kulüp. $ 79
 • Geliştirici Kulübü. Photoshop dosyaları ekleyin. 99 $
 • Usta Kulübü. Photoshop dosyaları, eklentileri ve eklentileri ekleyin. $ 139
 • Ömür Boyu Usta. Tüm temalara, eklentilere, eklentilere, desteğe ve güncellemelere ömür boyu erişim. 399 $

Themify, birçok web sitesi oluşturucusunda görmeyeceğiniz bazı çekici modellerde rekabetçi fiyatlandırma sunar. Büyük e-Ticaret ve sağlam internet siteleri için bu yol.

Fiyatlandırma ile ilgili aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Ücretsiz bir plan sunuyor mu?? Evet, Themify ücretsiz olarak temel bir web sitesi sağlar. E-Ticaret çözümleri için tek bir temaya veya kulüp üyeliğine abone olmayı bekleyin.
 • Deneme süresi var mı veya katılmak için kredi kartı gerekiyor mu? Para iade garantisi ile 30 günlük ücretsiz denemenin tadını çıkarabilirsiniz. Yıllık planlar için kredi kartı veya diğer ödeme seçenekleriyle ödeme yapmayı bekleyin.
 • Premium paketler rakiplere kıyasla ne kadar uygun? Aldığınız için, Bir alan adı ve barındırma dahil edilmese de, Themify işletme sahiplerine büyük bir değer sunar. Temel web sitesi sahipleri için, bu platform hem özellikler hem de maliyet açısından bir web sitesi oluşturucusunda ihtiyaç duyabileceğinizden daha fazladır. Fiyat, ağır iş veya e-Ticaret ihtiyaçları ile rekabetçi.
 • Yalnızca ücretsiz sürümü kullanarak profesyonel web sayfaları tasarlayabilir misiniz?? Evet, profesyonel bir Themify web sitesini ücretsiz olarak geliştirebilirsiniz.
 • Ödeme aylık / yıllık olarak mı yapılıyor?? Themify yalnızca yıllık fiyatlandırma planları sunuyor gibi görünüyor.

Müşteri desteği

Themify’ın müşteri destek hizmetleri, tek bir temaya veya kulüp üyeliğine abone olduğunuz sürece yeterlidir. Diğer müşteri destek seçenekleri arasında bir e-posta, müşteri forumu, çevrimiçi belgeler ve SSS yer alır..

Kullanım kolaylığı

Themify kullanımı en kolay olanı değil, belki de en gelişmişlerinden biridir. WordPress eklentilerinin kullanımı sayesinde kullanıcılar ve mağaza sahipleri, çoğu iş veya e-ticaret gereksinimlerine uyacak şekilde oluşturabilir, özelleştirebilir ve kişiselleştirebilir. Deneyimli bir bilgisayar kullanıcısı için sorun olmaz, ancak bu gelişmiş bileşenlerle bir web sitesi kurmak biraz zaman ve çaba gerektirebilir.

Arayüzün sadeliği. Themify basit olacak şekilde tasarlanmamıştır, ancak sağlam, etkileşimli ve kapsamlı web siteleriyle sonuçlanır.

Yeni Başlayanlar / İleri Düzey Kullanıcılar için Uygun. Themify, HTML / CSS’de kodlama yeteneğine ihtiyaç duyan deneyimli tasarımcılar veya ileri düzey kullanıcılar için mükemmeldir.

Web Sitesi Üzerinde Her Zaman Kontrolü Elinizde Tutun. Kullanıcılar güvenli bir Themify girişinde tam WordPress kontrolüne sahip olacaklar.

Editör İçi Yardım Sağlandı. Editör içi metin iletişim kutusu da dahil olmak üzere bazı çevrimiçi yardım seçenekleri vardır. Themify’ın yıllık planlarından birine yatırım yaptığınızda canlı destek alabilirsiniz.

Themify, işletme veya ürün tabanlı web siteleri için karmaşık gereksinimleri olanlar için rekabetçi fiyatlı bir web sitesi oluşturucusudur.

Sonuç

Web siteniz üzerinde tam özelleştirme ve kontrol gerektiren bilgili bir bilgisayar kullanıcısıysanız, Themify mükemmel bir seçimdir. Unutmayın, Themify’ın özelliklerinin çoğu eklentiler ve eklentiler için WordPress yeteneğine dayanmaktadır. Tasarımcılar, iş sahipleri ve bilgisayar deneyimi olan ciddi blogcular hemen hemen her şeyi yapabilirler. Kodunuzu girmek için HTML / CSS’ye tam erişim elde edersiniz.

Yıllık fiyatlandırma, e-Ticaret siteleri için en uygun olabilecek ilginç bir seçimdir, ancak bir alan adı ve ana bilgisayara ihtiyacınız olacaktır. Gelişmiş e-Ticaret özellikleri vb. Gerektirmeyen temel kullanıcılar için Themify gerekenden daha pahalı ve daha teknik bir seçim olacaktır.

Themify, gelişmiş web sitesi işlevselliği ve ayarlarına ihtiyaç duyanlar için güçlüdür. Kişisel ve iş ihtiyaçlarına uygun çok çeşitli web sitesi işlevlerinin yanı sıra, farklı deneyim düzeylerine sahip kullanıcılar için birçok harika kendin yap web sitesi oluşturucu vardır..

Seçtiğiniz, neye ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. Daha iyi bir görünüm için bazı ücretsiz web sitesi hesaplarına dalmak için zaman ayırın.

Karşılaştırmak

Themify Site Oluşturucu

92

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map