SiteGround İncelemesi 2016


SiteGround

Siteyi ziyaret et

95


AWA Puanı

SiteGround

SiteGround şu anda dünyanın en iyi web hosting şirketlerinden biridir, her büyüklükteki iş ve kişisel kullanıcı için güvenli ve yenilikçi çözümler sunar. Onlar küçük ve orta ölçekli işletmeler için hizmetlerini verimli hale getirir web hosting platformu var. Bir geliştirici, web sitesi sahibi veya bir e-ticaret işletmesi kullanıyorsanız, SiteGround sizin için mükemmel bir barındırma seçeneğidir. Aşağıdaki SiteGround ana bilgisayar incelememizi okuyun.

Artıları

 • Ücretsiz Web Sitesi Geçişi
 • Kolay ve Hızlı Kurulum
 • Günlük Yedekleme
 • % 99,9 Kesintisiz Çalışma Garantisi

Eksileri

 • Özellikler Yerine Kapaklara Göre Fiyatlandırma Planları
 • Paylaşılan Planlarda Disk Alanı Sınırlaması

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.siteground.com
 • Merkez: Sofya, Bulgaristan
 • Kuruluş Yılı: 2004
 • Çalışanlar: 280
 • Barındırılan Alanlar: 450.000+
 • Kategoriler: Ağ sağlayıcısı
 • Hizmetler: Paylaşımlı Hosting, Bulut Hosting, Dedicated Sunucular, WordPress Yönetimli Hosting
 • Para iade garantisi: 30 gün

Sağladıkları hizmetler, SiteGround’u Drupal, WordPress, Magento ve Joomla gibi yaratıcı platformları kullanan herkes için ideal bir çözüm haline getiriyor. Barındırma planları sayesinde küçük, orta ve büyük işletmeleri çevrimiçi olarak rahatça destekleyebilirsiniz.

Hizmetlerinin öne çıkmasının nedenlerinden biri, internetteki en yüksek barındırma hızlarından bazılarını sunmaları, çalışma sürelerinin etkileyici olması ve uygun fiyatları nedeniyle güvenilir müşteri hizmetinin tadını çıkarabilmeleridir..

Şirket 2004 yılında kuruldu ve o zamandan beri 500.000’den fazla alanı desteklemek için büyüdü. Hepsi Avrupa, ABD ve Singapur’da stratejik olarak konumlandırılan, tüm büyük pazarlara erişmelerine ve gerektiğinde ilgili hizmetleri sunmalarına olanak tanıyan paylaşımlı ve adanmış sunucular, VPS barındırma ve diğer birçok barındırma platformları var..

Belki de yarışmada kalabilmelerinin ana nedenlerinden biri, şu ana kadar piyasadaki en iyi çalışma sürelerinden bazılarına (% 99.9) sahip olmaları gerçeğine dayanıyor. Bu önemli bir noktadır, duruş sürelerinin müşterileri göndermenin bir yolu olduğu ve e-Ticaret işletmeleri için bu, gelirinizde çok fazla kayıp ve muhtemelen rekabetinizde müşteri kaybı anlamına gelir..

Bu özelliklerin dışında, her şey dahil, çok esnek, hızlı, ölçeklenebilir ve güvenli olan barındırma planları için inanılmaz oranlara sahiptirler. Geliştiriciler için, sadece işinizi kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda daha hızlı hale getirir.

Rekabet ile ilgili olarak, SiteGround’u kullandığınızda, orada ortalama barındırma hizmetlerinden biraz daha fazla ödeme yapacaksınız. Ancak daha sonra, geri kalanı, programlama konusunda hiçbir deneyiminiz olmasa bile, bunu şimdiye kadarki en iyi teknik platformlardan biri haline getiren sağlam güvenlik, müşteri hizmetleri ve öğreticileri garanti edemez veya sunamaz..

Ana Özellikler

 • 7/24 Destek
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Gelişmiş Kontrol Paneli
 • Sülük Koruması
 • CloudFlare Entegrasyonu
 • E-ticaret Çözümü
 • 60’tan Fazla Ücretsiz WordPress Teması
 • Otomatik Eklenti Güncellemesi
 • Web Sitesi Sihirbazı
 • Komple Web Sitesi Güvenlik Araçları
 • Yüzlerce Açık Kaynak Uygulamasını Destekler
 • SiteGround Süper-Cacher Aracı

Hızlı Linkler

Site Uzmanları Sektör Uzmanları Kararı

Hosting HizmetleriUzmanların Siteground hakkında ne söylemesi gerekiyor? Onlar da müşteriler gibi müşteri hizmetlerini kusursuz buldular ve hizmetin ilk zamanlayıcılar veya kendileri yapan ve çok fazla soru sorması gerekebilecek küçük işletmeler için iyi bir seçim olduğunu düşündüler..

İşte faydaları:

 • Mükemmel ve yardımsever müşteri hizmetleri sağlarlar
 • Paylaşımlı barındırma veya WordPress yönetimli barındırma için GoGeek planı sağlam bir seçimdir
 • Siteground, farklı hizmetler oluşturmak için bazı iyi eğitimler ve sihirbazlar sunar
 • CloudFlare ile entegrasyon bir artı
 • Şüpheli etkinlik ve güvenlik endişelerini izlemek için iyi eklentiler

Ve onların kötü yanları?

Pahalı fiyatlandırma, eklentiler ve otomatik yenilemeler

Bu barındırma hizmeti durumunda, müşteri yorumları ve uzman incelemelerinin eşit düzeyde geldiği anlaşılıyor. Uzmanlar bunu bazı rakiplerin hizmetleri kadar yüksek derecelendirmese de, müşteriler (çoğunlukla), özellikle de müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda mutlu görünüyorlar. Bu otomatik yenilemelere dikkat edin ve maliyet ekleyin.

SiteGround’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Siteground müşterileri genellikle olumlu bir deneyim bildirir:

 • Gerektiğinde mükemmel ve hızlı teknik destek
  Canlı sohbet özellikleri kullanışlı ve en önemlisi duyarlı ve sorunlar hızlı bir şekilde çözülüyor (yani saatler değil dakikalar içinde).
 • WordPress siteleri için mükemmel bir seçenek
  Tüm web sitelerinin dörtte birinden fazlasının WordPress’ten geliştirildiği düşünüldüğünde, bu iyi bir şeydir!
 • Özellikle GoGeek paketi, sitelerinizi hızlı hale getirmek için iyidir
  Bunun nedeni, dahil edilen Cloudflare Railgun desteği ve Memcache ve Vernik önbelleklemesi.
 • Diğer barındırma hizmetlerinden geçiş yaptıktan sonra çok mutlu müşteriler
  Diğer rakiplerin Site Alanı kadar iyi gitmediği anlaşılıyor!

SiteGround’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Siteground’ın müşterilerinin çok az tutumu vardır, ancak genellikle yalnızca bazılarının umurunda olabileceği çok spesifik konular gibi görünmektedirler..

 • Güvenlik eksikliği
  WHM ve CPanel’leri SSL sertifikalı değildir.
 • Sınırlı yedeklemeler
  Sitenizin yedekleri yalnızca 7 gün boyunca saklanır ve kendiniz yapmak yerine onlara erişmek için müşteri desteğini almanız gerekir – ayrıca bir maliyet söz konusu olacaktır.
 • Birçok kontrol müşterilerden gizlenir
  Diğer barındırma şirketlerinin Siteground ile yapmasına izin verebileceği birçok bakım işi yapamazsınız.
 • Onlardan bir şeyleri düzeltmelerini istemelisin
  Çoğu insan için, sadece web sitelerinin çalışmasını ve hata atmamasını ve kaynaklarının tükenmesini istemezler. Bu olağandışı bir olay olmasına rağmen, eğer gerçekleşirse, onu kovalamanız gerekir..
 • Bazı fiyatlandırma hileli hissediyorum
  Bu platformda kayıt olmanız için çok fazla fırsat var. Deneme süreniz sona erdikten sonra, aboneliğinizi daha yüksek oranda otomatik olarak yenileyecek ve bu da birkaç müşteriyi daha fazla rahatsız edecektir.

Güvenilirlik & uptime

% 99,9 kesintisiz çalışma garantisi, güvenli sunucularına günlük düzenli yedeklemeler, diğer özelliklerin yanı sıra sınırsız bir MySQL depolama veritabanı olan CloudFlare CDN’yi düşündüğünüzde, bu sizin için ideal bir platformdur. Ayrıca arka planda çalışan, sunucu sorunlarını önleyen ve bunları insan müdahalesi olmadan gerçek zamanlı olarak sıralayan inanılmaz bir kesinti önleme yazılımı çalıştırıyorlar..

Bunun dışında, şu ana kadar piyasadaki en iyi önbellek sistemlerinden biri olan ve performansınızı ve hızınızı etkili bir şekilde artıran bir SuperCacher sistemi de kullanıyorlar. Bu sayede işletmeniz için dinamik veya statik önbellek, HHVM veya Memcached platformlarını seçebilirsiniz.

Çalışma Süresi Garantisi

Sunuculardaki olası sorunların gerçek zamanlı tespiti sayesinde,% 99,9 sunucu çalışma süresi garantisinden emin olabilirsiniz. Bu, SiteGround’u internet iş dünyasında en çok aranan platformlardan biri yapar. Sık sık% 100 çalışma süresi vaat eden birçok barındırma platformu vardır, ancak bunların çoğu bu taahhüdün altında kalmaktadır. Şirketin otomatik olarak çalıştırdığı özel izleme aracı, sunucu sorunlarının% 90’ına kadar anında çözebilir. Bu iyi bir şey çünkü diğer sağlayıcıların sunucu sorunlarına tepki vermeleri 20 dakikaya kadar sürebilir.

SiteGround, güvenlik açığı olan hesapların tüm sunucuyu devralmasını önlemek için yalıtıldığı bir yalıtım protokolü oluşturan ilk platform olduklarını düşünerek sektörde bir öncüdür. Bu nedenle, bu onların paylaşılan barındırma çok daha iyi yapar, çünkü özel bir barındırma planı ile alacağınız kadar güvenli.

Ayrıca işleri, sunucuları izlemeyi, potansiyel tehditleri değerlendirmeyi ve bunlara hemen yanıt vermeyi, olası tehditleri otomatik olarak değerlendirmeye yatırılan ek envanteri içeren insanlara sahiptir. Bu, incelemelerinin etkileyici olmasının ana nedenlerinden biridir..

Sunucu yanıt oranı

Neredeyse herhangi bir web yöneticisi veya web sitesi sahibi, bakmaları gereken önemli alanlardan birinin kullandıkları dosyaların güvenliği olduğu eylemini kanıtlayacaktır. Bunun dışında gerçekten hızlı yükleme sürelerinde güvenceye ihtiyaç duyarlar. Bu kriterlerin fizibilitesini belirlemek için, SiteGround genellikle işletme sahiplerinin endişelenecek bir şeyleri olmadığından emin olmak için en iyi platformlardan bazılarını çalıştırır.

Şu anda Singapur, Amsterdam ve Chicago, IL’de, 1H boyunca çalıştırılan ve izlenen bazı veri merkezleri var, bu da sorunları tanımlamayı kolaylaştırmak ve çözümü daha da hızlı hale getirmek için. 1H, sorunları tanımlama hızları ile ünlüdür ve bir sunucuda güvenliği ihlal edilmiş olabilecek hesapları ayırır.

Özellikleri & Araçlar

özellikgenel bakış
Kontrol PaneliOldukça basit bir cPanel sundukları kadar, bazı özel özellikler de içine yerleştirildi, böylece kullanmanız daha profesyonel hale geldi. Bu ayrıca site yönetimini, özellikle de faturalandırma işlevine sahip e-ticaret web sitelerini kolaylaştırır. Ayrıca, açık kaynak uygulamalarını kullanmanızı kolaylaştıran kontrol panelinde tasarlanmış bazı özel uygulamalar da vardır. Bu panel aracılığıyla, ilgili tüm geliştirici özelliklerini görebilecek ve CPU’nuzun kaynak kullanımını izleyebileceksiniz..
Web Sitesi OluşturucuBelki de SiteGround hakkında fark edeceğiniz en önemli şeylerden biri, bir şey hakkında endişelenmenize gerek kalmadan sitenizi hızlı bir şekilde oluşturabilmenizdir. Öncelikle ihtiyacınız olan web sitesinin türünü seçmeli ve daha sonra oluşturmalısınız. Web Sitesi Sihirbazı aracılığıyla, tek bir kod satırı yazmanıza gerek yoktur, ancak sitenizi hala çalışır duruma getirebilirsiniz. Ayrıca tasarımda, bu görev için Web Sitesi Sihirbazı’nın nasıl kullanılacağına dair bir video eğitimi eklediler, bu da takip edilmesi çok kolay.
Açık Kaynak Kodlu UygulamalarSiteGround’u kullanmayı seçerseniz, size en uygun açık kaynak uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu özellikle sezgisel ve işlevsel web siteleri bulmanız gerektiğinde önemlidir. WordPress ve Joomla gibi farklı CMS platformları platforma kolayca entegre edilebilir, bu nedenle sizin için neyin en iyi olduğunu belirlemeniz çok kolay olacaktır.
WordPress Site BarındırmaSiteGround sizin için WordPress’i zaten yüklediğinden, yapacak çok işiniz yok. Önceden var olan bir web siteniz varsa, bunlar sizin için hızlı bir şekilde eski sunucudan yenisine taşınır. Ayrıca ücretsiz olarak kullanılabilir 60’dan fazla teması var, bunlarla bir hesap bile olmadan kullanabilirsiniz. Tasarım öğeleri dışında, web sitenizi daha kullanıcı dostu hale getiren günlük yedeklemeler, gelişmiş güvenlik ve eklentilerin otomatik güncellenmesinden de yararlanabilirsiniz. Yönetilen WordPress planlarının, sizin için en iyi olan plana bağlı olarak iki veya üç yıl sonra, bir kez kaydolabileceğiniz ve yıllık olarak yenileyebileceğiniz paylaşılan barındırma planlarıyla elde edeceğinize oldukça benzer olduğunu fark edeceksiniz..
Web Sitesi Önbelleğe AlmaWeb sitesi önbelleğe alma, etkili bir şekilde sitenizin yanıt süresini artırması açısından önemlidir. WordPress veya Joomla’da çalıştığı sürece web sitenizin performansını hızlandıracak olan Ir eklentisini tasarladılar. Tek yapmanız gereken eklentiyi açmak, cPanel’den açmak ve gitmek için iyi olacaksınız.
e-Ticaret ÇözümüPlatformda, e-ticaret web sitenizi kolayca çalıştırmanızı kolaylaştıran birçok destek işlevi bulunmaktadır. Kullandığınız uygulamanın önemi yok, Magento veya PrestaShop olsun, tüm bunlar desteklenir. Mevcut farklı simgeleri kullanabildiğiniz için e-Ticaret hizmetlerini çalıştırmanız daha da kolaydır, bu da istediğiniz herhangi bir şeyi hemen yüklemenizi kolaylaştırır. Magento kullanmayı tercih edenler için, sürükle ve bırak fonksiyonu sonunda programlama için herhangi bir işi kolaylaştırır, çünkü herhangi bir programlama bilgisine ihtiyacınız yoktur.
Web Sitesi YedeklemeSiteGround’un işe yaradığı önemli alanlardan biri, günlük olarak düzenli yedeklemeler sağlamalarıdır. Bu nedenle, sisteminizi nasıl yedekleyeceğiniz konusunda endişelenmenize gerek kalmadan bu kadar çok şey yapmanız daha kolaydır. Neredeyse her gün çevrimiçi yeni yayınlar gönderen kişi sizseniz, web sitenizin güvenliği ihlal edildiğinde bu özellik sizin için kullanışlı olacaktır.
Güvenlik özellikleriSiteGround’da kullanılabilen ve şimdiye kadarki en iyi performansı elde etmenizi sağlayan oldukça bazı güvenlik özellikleri vardır. Aylık olarak 1 ABD doları tahsil edilen HackAlert’i çalıştırıyorsanız, web siteniz veya ağınız saldırı altındaysa size bildirilir. IP adresinizi koruyan ve hatta şüpheli diğer kişileri engelleyen başka özellikler de vardır. Bunun dışında, kullanıcıları bilmeden şifrelerini herkese açık erişime karşı koruyan bu Sülük Koruma özelliğine de sahiptirler. En üst düzey barındırma sağlayıcılarının çoğu gibi, güvenliğine ve web sitenizin performansını artıran platformlarına entegre edilmiş CloudFlare de var. SiteGround, şüpheli kodları bulmak için sitenizi otomatik olarak tarayan SiteCheck’i çalıştırır.
Ek özelliklerBu platformu kullananlar için de bazı eklentiler var. Yönetici olarak, web sitenizin genel performansını artıracak ve daha kullanıcı dostu hale getirecek bazı eklentiler veya ihtiyacınız olan diğer uygulamaları ekleyebilmeniz gerekir. Joomla ve WordPress araç setlerini tüm barındırma planlarına kolayca yükleyebilir, gerekirse yönetici şifrelerini sıfırlayabilir, SSL’yi yapılandırabilir ve hatta kırık izinleri düzeltebilirsiniz. Bir geliştirici olup olmamanız veya tasarımda hiçbir deneyiminiz olmaması önemli değildir, kesinlikle SiteGround’u kullanmanın keyfine varacaksınız.

Planlar & Fiyatlandırma

Barındırma ile ilgili gereksinimleriniz ne olursa olsun, SiteGround’un sizi kapsamak için yeterli olduğundan emin olabilirsiniz. Sahip oldukları barındırma planlarının her biri, uygulama yüklemeleri, site aktarma yeteneği, MySQL veritabanları ve benzeri gibi temel özelliklerle birlikte gelir. Bununla birlikte, özellikle büyük işletmeler için temel özelliklerden daha fazlasına ihtiyacınız varsa, daha fazla ödeme yaparsanız alabileceğiniz çok daha fazla şey vardır..

Her ay web sitesi komutlarınızın isabet sayısına bağlı olarak size uygun planı seçebilirsiniz. StartUp planıyla başlayabilir ve işletmeniz trafik arttıkça veya arttıkça GrowBig veya GoGeek planına zaman ilerletebilirsiniz. Planları ayda 3,95 $ ‘dan başlarken GoGeek planı her ay 14,95 $’ a mal oluyor.

SiteGround’u kullanmak paranızın karşılığını almak demektir. Nasıl ödeme yaptığınız önemli değil; asla ihtiyacınız olandan daha fazla ücret alınmayacaktır. Aslında, ödediğiniz paradan memnun değilseniz, 30 günlük iade garantisini çağırabilir ve paranızın tamamen geri ödenmesini sağlayabilirsiniz..

Lorem ipsum dolor sit amet, seçkin adipiscing elit. Açık artırma mauris bir urna aliquam fermentum ve bir lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta ab. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Tamsayı otur amet ultricies neque.

Lorem ipsum dolor sit amet, seçkin adipiscing elit. Açık artırma mauris bir urna aliquam fermentum ve bir lorem. Duis rhoncus ante diam, aliquet lobortis risus porta ab. Quisque tristique ultricies metus, vel viverra ipsum aliquam vel. Aliquam sit amet vestibulum odio. Tamsayı otur amet ultricies neque.

Hosting Planı
Özellikleri
Disk alanı
Bant genişliği
Fiyat
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
Hosting Planı
Özellikleri
Disk alanı
Bant genişliği
Fiyat
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
Hosting Planı
Özellikleri
Disk alanı
Bant genişliği
Fiyat
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
Hosting Planı
Özellikleri
Disk alanı
Bant genişliği
Fiyat
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay
StartUp Paylaşımlı HostingWordPress PHP PostgreSQL CentOS Python Linux10 GBSınırsız3,95 $ / ay

Müşteri desteği

Şirketin çok fazla önem verdiği temel alanlardan biri, müşterilerine değerli bir özenle hizmet verilmesini sağlama ihtiyacı üzerindedir. Herhangi bir sorunuz varsa, mevcut platformlar aracılığıyla şirketle temas kurmaktan çekinmeyin; canlı sohbet, telefon veya biletleme.

Ayrıca, bir asistandan mutlaka yardım almadan da sorularınızın çoğunu yanıtlayabileceğiniz bir çevrimiçi veritabanı (SSS sayfası) çalıştırırlar. Bunun dışında, platforma giden yolu bulmanıza yardımcı olmak için kullanabileceğiniz etkileşimli öğreticiler de vardır, bu da sorunlarınızı kolayca çözmenizi kolaylaştırır. Servisleri ile ilgili en iyi şeylerden biri, müşteri hizmetleri ekibinin 7/24 hizmet verebilmesidir..

Kullanım kolaylığı

SiteGround’un bunca yıldan sonra hala yüksek durmayı başarmasının ana nedenlerinden biri, kullanımı çok kolay olacak şekilde tasarlamalarıdır. Ne tür bir kullanıcı olduğunuz veya deneyim seviyeniz önemli değil, en önemli şey cPanel aracılığıyla ihtiyacınız olan her şeyi bulabilmeniz..

Kullanıcı Arayüzü, çalışmanızı kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanmıştır ve barındırma hakkında en temel bilgiye sahip olmayan yeni başlayanlar için birçok bilgi ile ilgilenir. Ayrıca, kolayca bir uygulama yükleyebileceğiniz veya bir düğmeyi tıklatarak yeni web sitenizi oluşturabileceğiniz endüstri trendini de sürdürdüler. Bu nedenle, bu, platformda yolunuzu bulmaya çalışırken başka türlü kaybedeceğinizden çok zaman kazandırır..

Sonuç

Çalıştırdığınız web sitesinin türü önemli değildir, bilmeniz gereken bir şey SiteGround’un sizi kapsadığıdır. Yardıma ihtiyacınız olan bazı önemli alanları göz önünde bulundurmanız önemlidir, ancak en önemlisi, web sitenizin SiteGround’da tasarlandığı ve barındırıldığı sürece, siteniz hakkında endişelenmeniz gerekmediğini fark etmeniz gerekir..

Karşılaştırmak

SiteGround

95

InMotion Barındırma

96

iPage

94

Bluehost

92

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map