SiteBuilder.com İnceleme 2016


SiteBuilder.com

Siteyi ziyaret et

8.9


AWA Puanı

SiteBuilder.com

SiteBuilder.com, 2014 yılından itibaren yeni bir çevrimiçi web sitesi kurucusudur. Şirket, "beceri gerekli değil" deneyim. Aşağıdaki SiteBuilder.com incelememizi okuyun.

Artıları

 • 5 $ ile 10 $ arası adil ve rekabetçi fiyatlandırma planları
 • Ücretsiz hosting ve alan adı ile ücretsiz temel web sitesi
 • 10.000 iş şablonu
 • Tüm planlarla 500 MB depolama alanı
 • Bileşen eklemek ve düzenlemek kolay
 • Fotoğraf galerisi dahil
 • İş gereksinimlerini karşılamak için e-ticaret seçenekleri
 • Marka ve pazarlama seçenekleri

Eksileri

 • Premium plandakiler dışında telefon desteği sınırlıdır
 • Biraz sınırlı e-Ticaret tabanlı şablonlar
 • planların fiyatlandırması hakkında bilgi edinmek için bir hesap oluşturmalı
 • Siteyi yeniden oluşturmadan farklı bir şablonla değiştirilemez
 • Ücretsiz SiteBuilder planı, e-ticareti genişletme işleviyle sınırlıdır

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.sitebuilder.com
 • Merkez: Ohio, ABD
 • Kuruluş Yılı: 2014
 • Kategoriler: Web Sitesi Oluşturucu
 • Hizmetler: Web Tasarım Bulut Yazılım, Web Hosting
 • Ücretsiz deneme: 14 gün

SiteBuilder, bugünün web sitesi üreticilerinin aradığı çözümleri minimum sınırlamalarla sunuyor. Şirket, çağdaş bir görünüm ve his arayan yeni işletme sahipleri ve web tasarımcıları ile adım atıyor.

SiteBuilder; değer, özellikler, kullanım kolaylığı ve şablon çeşitliliği bakımından üst sıralarda yer almaktadır. Yeni başlayanlar için tasarlanan ve nispeten karmaşık web siteleri için uygun olan SiteBuilder, günümüzün küçük işletme yöneticileri için doğru.

SiteBuilder, sürükle ve bırak düzenleme ile kullanılabilen 10.000’den fazla şablonla birlikte ücretsiz bir alan adı ve ücretsiz e-posta sunar. Başlamak ücretsizdir ve kullanıcılar özellik sınırlı ücretsiz bir hesapta kalabilir. Aboneler ücretsiz bir alan adı alır ve sonunda aylık veya yıllık faturalandırmayı seçebilir. Fiyatlandırma tablosu ana sayfada mevcut değildir. Aşağıda daha iyi baskı.

Kimler SiteBuilder Tavsiye Edilir?

Bu web sitesi oluşturucu kendiniz yapmak için tasarlanmıştır. Sınıfındaki çoğu web üreticisi gibi, canlı destek tam bir web sitesi tasarım firmasından daha sınırlıdır. SiteBuilder küçük işletme yöneticileri, evden çalışan girişimciler, üçüncü taraf web tasarımcıları ve bir miktar kontrolü korumak isteyen kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için uygundur. Ürün satmak için Ecwid entegrasyonunu kullanarak e-Ticaret çözümleriyle ilgili orta düzeydedir.

SiteBuilder’ın Odak Alanı / Özellikleri

SiteBuilder, kişisel ve ticari web siteleri için profesyonel ve temiz mobil uyumlu şablon tasarımlarına odaklanmıştır. Bu site oluşturucu, şablonların sayısı ve stilinde ve sürükle ve bırak arayüzünde güç gösterir.

Uzmanlık alanlarından bazıları SEO kontrolü ve kaynakları, e-posta pazarlama hesapları, bazı HTML düzenleme, iyi bir bloglama seçeneği, ses, video ve çeşitli müşteri destek kaynaklarını içerir. SiteBuilder, çevrimiçi ürün ve hizmet satmak için mükemmel bir platformdur. Daha büyük e-Ticaret ihtiyaçları için daha iyisini yapan bazıları var.

SiteBuilder’ın Teknik Özellikleri / Sınırlamaları

SiteBuilder’ın web sitesi oluşturma arayüzünde özellik sıkıntısı yoktur. Bir işletme sahibi veya bireyin ihtiyaç duyabileceği her özellik, bir alışveriş sepeti, 500 MB depolama alanı, sınırsız bant genişliği, ses, video, destek ve daha fazlası dahil olmak üzere listelenir.

SiteBuilder ücretsiz bir deneme sunuyor, ancak ana sayfadan nelerin dahil olduğu tamamen açık değil. Kullanıcıların ücretsiz bir alan adı, 10.000’den fazla şablon, ücretsiz bir e-posta adresi, arama motoru optimizasyon araçları, e-Ticaret çözümleri ve bir blog sitesi aldığı anlaşılıyor. Bu özelliklerin çoğunda ayrı ödemeler bulunur.

.Eklenen özellikler ve site fiyatlandırma ayrıntılarını ön tarafta görmüyorsunuz. Ana sayfadaki tek seçenek ücretsiz bir denemeye başlamaktır. Listelenen özelliklerin hangilerinin ücretsiz plana dahil edildiği açık değildir. Bunu öğrenmenin tek yolu bir hesap oluşturmak ve adınızı ve e-posta adresinizi eklemektir. Ana sayfanın altında bazı ayrıntılar sağlayan bir destek bağlantısı var.

İşlevselliğe ilişkin olarak, SiteBuilder ile ilgili yalnızca birkaç sınırlama vardır. Bir içerik seçtikten ve içerik girdikten sonra şablonları kolayca değiştiremezsiniz. Farklı bir şablon seçmek için tekrar başlamanız gerekir. Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda e-Ticaret tabanlı şablon yoktur. Otomatik kaydetme özelliği yoktur ve üçüncü düzey plan dışında canlı destek biraz sınırlıdır.

Yeterli Ölçeklenebilirlik / Büyümek İçin Oda Var mı?

SiteBuilder aylık veya yıllık olarak ödenebilecek üç plan sunmaktadır. Bu planlar, 5 $ ile 10 $ / ay arasında değişmektedir. Seçim yapabileceğiniz Kişisel, Profesyonel ve Premium planlarla küçük işletmeler ölçeklenebilirlik ve büyüme seçeneklerine sahiptir. Her üç plan da ücretsiz alan adı, ücretsiz barındırma ve ücretsiz reklam kredileri içerir. Bazı bireysel e-Ticaret özellikleri için daha fazla ödeme yapmayı bekleyin.

MoneyBack Garanti Politikası nedir?

Ücretsiz bir deneme ve para iadesi garantisi sunulur (SiteBuilder aracılığıyla bir alan adı satın alma maliyetini içermez). Bir test kullanıcısı bir hesabı iptal etmekte zorlanmasına rağmen, site bir iptal sağlar.

SiteBuilder ’İtibarı nedir?

Yeni başlayan biri olarak, SiteBuilder orada oldukça iyi bir üne sahiptir. 3-5 yıldız ve bol miktarda iyi müşteri yorumu gösteriyorlar. Kullanıcılar platformu, etkileşimli düzenleme seçeneklerini, şablonları ve HTML kodlamasındaki esnekliği sever. Değerin fiyatı iyi yığılmış.

SiteBuilder, En İyi Sosyal Ağ Platformu ve Topluluklar için En İyi CMS kategorilerinde Halkların Seçimi Ödülü Sahibi.

Neden SiteBuilder’ı Seçmelisiniz??

Düzgün bir arayüzle birlikte küçük bir işletme için çağdaş bir web sitesi tasarımına ihtiyaç duyan işletme yöneticileri veya bireyler için SiteBuilder iyi bir derecelendirmeye sahiptir. Kullanıcılar, ihtiyaç duydukları özellikler için ücretsiz bir web sitesi oluşturabilir veya düşük bir aylık ücretle abone olabilirler. 10.000’den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz ve ücretsiz hizmetler fazlasıyla yeterlidir. Araç seti, bir işletme sahibinin küçük bir işletme çalıştırmak için ihtiyaç duyduğu web sitesi bileşenlerinin çoğunu içerir.

Ana Özellikler

 • Ücretsiz Alan Adı
 • 10.000’den Fazla Şablon
 • Sınırsız E-posta Adresi
 • SEO Araçları
 • Sayfa Stilini Özelleştirme
 • Sezgisel Görsel Düzenleme Arayüzü
 • Kapsamlı Fotoğraf Galerisi
 • Sosyal Paylaşım Entegrasyonu
 • Tek Tıkla Ücretsiz Hesap
 • Hızlı ve Kolay Blog Sayfası Kurulumu
 • Basit Bloglama Sayfa Düzeni
 • 500MB Depolama Alanı

Site Uzmanları Kararı SiteBuilder.com’da

Bu, potansiyel olarak bulanık bir başka alandır. “Uzman” incelemelere bakarsanız, gerçekten nesnel bir kaynaktan iş okuduğunuzdan emin olun. Güvenilir sitelerden daha az yayınlanan ve parlak bir şey SiteBuilder.com hakkında söylenecek başka bir şey yoktu değerlendirmeleri bol geldi. Aklımda, sunacak bir eleştiriniz veya öneriniz yoksa, muhtemelen servise yakından bakmadınız.

Biraz kazma yapanlar arasında, söyledikleri buydu:

 • Fiyatlandırma sistemi belirsiz ve kafa karıştırıcıdır. Aslında, ücretsiz plandan yükseltme yapmadan fiyatları bile görüntüleyemezsiniz.
 • Basit ve temel bir web sitesi oluşturucu sağlar, ancak daha karmaşık araçlar içerecek şekilde yükseltme yapmak pahalı olabilir.

Nihayetinde, şirket çok fazla gölgeli uygulama yapmadıysa, web sitesi oluşturucu aslında yararlı bir araç olabilir. Uzak durmak daha iyidir.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/sitebuilder-review/
 • 20 Nisan 2016

SiteBuilder.com’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Temel olarak, okuduğum olumlu müşteri incelemelerine güvenmiyorum. Ben negatif tanıtım karşı koymak için inceleme siteleri ziyaret ve kendi değerlendirmeleri sonrası bu şirketin koymak değildir. Bir site, ortalama tüketici tarafından yazılmış gibi görünmeyen mükemmel incelemeler ve metinlerden başka bir şey içermez. Ve aynı hatlar boyunca onlarca incelemeden bahsediyoruz. Sadece satın almıyorum ve şirkete bakarak 3 dakikadan fazla harcama yapan herhangi bir potansiyel müşterinin de olacağını düşünmüyorum. Bu nedenle, bu web sitesi oluşturucusu hakkında söylenecek olumlu eleştiriler veya iyi şeyler olmadığını söyleyeceğim..

 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/sitebuilder/review?page=6#customer-reviews-title

SiteBuilder.com’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Her şeyden önce, SiteBuilder.com WebsiteBuilder.com, Sitey.com ve Sitelio.com ile aynı şirkettir. Aynı ürünü biraz farklı fiyatlandırma planları ile alacaksınız. Buna yakalanan tüketiciler, bir şirketin farklı alan adları altında yayıldığı fikriyle anlaşılır bir şekilde kapatıldı.

Diğer tüketici yorumları şu sözleri içerir: “Dodgy, crooks, appalling, scam” ve bu hat boyunca diğer pek çok. Kullanıcılar çok sayıda faturalandırma sorunuyla karşılaştılar, kendilerine ait alan adlarını satmaya çalışan satış temsilcileri ve diğer her türlü şüpheli etkinlikle bağlantı kurdular. Tüketici incelemelerine dayanarak, bu sitenin hala çalışır durumda olduğundan ve bekçi kurumları tarafından tamamen kapatılmadığından şaşırıyorum. Bu bir zaman meselesi olabilir.

 • https://www.trustpilot.com/review/sitebuilder.com

tasarlamak & Özelleştirme

SiteBuilder.com’daki tasarım ve özelleştirme, bazı rakiplerin yanında oldukça sağlamdır. 10.000’den fazla tasarım şablonu çok çeşitli seçenekler sunar ve özelleştirilmiş sayfalar için etkileşimli platformda gezinmek kolaydır. Aşağıda, SiteBuilder’in tasarım ve özelleştirme özellikleri hakkında bazı notlar bulunmaktadır.

özellikgenel bakış
SiteBuilder ŞablonlarıSiteBuilder, mobil cihaz dostu seçenekler de dahil olmak üzere 10.000’den fazla seçenekle, pazarlarda şablonlara sahiptir. Seçilecek daha az e-Ticaret şablonu var, ancak işletme sahipleri ihtiyaç duyduklarını buluyor ve özelleştirebiliyorlar.
 • Şablonların çeşitliliği ve kalitesi ve renk paleti. Her işletme, her kişilik, yüzlerce renk paleti ve stilde şablonlar vardır. Boş bir tuval tasarımcılara esneklik sağlar; ancak önceden tasarlanmış mizanpajlarla çalışmak genellikle daha kolaydır. Ayrıca, içerik kaybetmeden fikrinizi değiştiremez ve farklı bir şablon seçemezsiniz.
 • Scratc’tan Önceden Seçilmiş Şablonlar ve Web Sitesi Oluşturmah. SiteBuilder, şablonlara dayanan bir kendin yap programıdır. Birisinin sizin için web sitenizi oluşturmasını istiyorsanız, web sitesi tasarımı ve geliştirme şirketlerine bakmak istersiniz..
SiteBuilder ArayüzüSiteBuilder, içerik ve bileşenleri tasarlamak ve değiştirmek için sezgiseldir. Yeni kullanıcılar ses dosyaları, videolar, görüntüler, renkler, içerik ve stille kolayca çalışır. SiteBuilder, web sitenizdeki anlık güncellemeler için revizyon yapabilmeniz için ana sayfadan veya destek sayfasından güvenli bir giriş sunar.
Sayfa Stilini ÖzelleştirmeSayfa stili özelleştirmesi, web sitenizi kişiselleştirmenize ve web sitenizin gereksinimlerini karşılamak için içerik ve bileşenleri değiştirmenize olanak tanır. Kullanıcılar genellikle HTML / CSS kodunu değiştirmek isterler. SiteBuilder, sayfa stili özelleştirmenin çoğu yönü için mükemmeldir.
 • Kişiselleştirme için tasarım seçenekleri. SiteBuilder şablonları kişiselleştirilebilir. Resimlerinizi yükleyin, içeriği değiştirin ve widget’lar ekleyin. Belirli öğelerin yerleştirilmesinde bazı sınırlamalar vardır.
 • Hareket, yeniden boyutlandırma ve düzenleme özgürlüğü. Düzenleme öğeleri SiteBuilder için güçlüdür. İçeriği ve öğeleri hızlı bir şekilde düzenleyin, taşıyın, yeniden boyutlandırın veya silin. Şablonlarda bazı özelleştirme seçenekleri vardır.
 • HTML / CSS koduna erişim var mı? SiteBuilder için HTML / CSS kodunu düzenlemek bir seçenektir. Bu, SiteBuilder destek merkezinde biraz araştırma gerektirebilir.
 • Görsel düzenleme kullanıcı arayüzü. SiteBuilder’da sezgisel olarak görsel düzenleme, yeni başlayanlar için tasarlanmıştır. SiteBuilder önceden tasarlanmış mizanpajlar yerine açık bir tuval kullandığından yaratıcılık becerileriniz işe yarayacaktır. Bunun için bir geçici çözüm olabilir. Satış amacıyla veya kitleyle etkileşim kurmak için hızlı bir şekilde ses dosyaları, videolar, haritalar ve fotoğraflar ekleyin.

SiteBuilder.com’a adınız ve e-posta adresinizle kaydolduktan sonra, şablonların önizlemesini yapabilirsiniz. İçerik ve bileşenler ekledikten sonra hızlı bir şekilde farklı bir şablon seçemediğiniz için bir tane seçtiğinizden ve ona bağlı kaldığınızdan emin olun.

site navigasyonuSitede gezinme öncelikle seçtiğiniz şablonu temel alır, ancak müşteri kitleniz için uygun konumlarda görünecek şekilde özelleştirilebilir. İçeriğinizin ve düzeninizin mobil müşterilerinize nasıl görüneceğini doğrulamak için bir mobil görünüm seçebilirsiniz.
İçerik yönetimiSiteBuilder’daki içeriği yönetmek, tıpkı diğer site oluşturucular gibi, oldukça basittir ve yapılması kolaydır. SiteBuilder’ın ana sayfasından veya destek sayfasından hesabınıza giriş yapmak için yalnızca İnternet bağlantınızın olması gerekir. Düzenlemelerin gerçekleştirilmesi kolaydır ve kişisel web sitenize hızlıca yüklenir.
Fotoğraf ve GalerilerSiteBuilder fotoğraf galerisi oldukça geniştir veya fotoğrafınızı karşıya yükleme seçeneğiniz vardır. Sadece bu değil, fotoğraf sayfalarınızı boşluk, öğe sayısı, geçişler, sütunlar vb..
Mobil Site OluşturmaSiteBuilder binlerce mobil cihazlar için optimize edilmiş şablon sunar ve bunları hesabınızda çalışırken incelenmek üzere görüntüleyebilirsiniz. SiteBuilder, web sitesi oluşturucu pazarında nispeten yeni olduğundan, mobilite verilir. Birçok yeni platform, web sitelerini bir mobil cihazda görüntülemek için işlevselliğe yeni şablonlar eklemek zorunda kalıyor.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuSosyal medya entegrasyonu SiteBuilder için verilen bir diğer özelliktir. Pazarlama, müşterilere ulaşma ve hizmet paylaşma konusundaki sosyal medya ile bu web sitesi oluşturucu birincil sosyal medya platformlarını (Facebook ve Twitter) içerir. Sosyal medya pazarlamanız için SocialBooster’ı da kullanıyorlar.
Tasarım HizmetleriSiteBuilder kapsamlı web sitesi tasarımı sağlama işinde değil. Herhangi bir kullanıcı seviyesi için kendin yap bir web oluşturma platformu olarak kabul edilir.

Özellikleri & Araçlar

SiteBuilder, tasarımcıların çoğunun bulunduğu büyük bir web sitesi oluşturucusudur ve işletme sahipleri bir site aramaktadır. SiteBuilder kullanıcılarının erken başarı öyküleri ile gelecek umut vericidir. Zengin özelliklere sahip bir platformdur, kullanımı kolaydır ve çoğu küçük veya orta ölçekli işletme için yeterlidir. Yine, aşağıda ince baskı daha.

özellikgenel bakış
SiteBuilder KurulumuSiteBuilder tek tıklamayla ücretsiz bir hesap sunar, ancak başlamak için adınızı ve e-postanızı paylaşmaya hazır olun. İşletmenizle uyumlu olanı seçmeden önce binlerce şablonu inceleyin. Başlamak ücretsiz ve basittir.
Web TasarımDoğru şablonu seçtikten sonra, web tasarım sürecine başlamaya hazırsınız. SiteBuilder, bileşen eklemek ve sitenizi oluşturmak için bir menü çubuğuna sahip boş bir sayfa veya tuval sunar. Tam bir yeniden tasarım yapmadan şablondaki fikrinizi değiştiremezsiniz, bu yüzden doğru olanı seçtiğinizden emin olun.
Gezinme DerinliğiÜcretsiz plan veya SiteBuilder’ın üç fiyatlandırma planıyla, müşteri gezinme seçenekleri ve sayfa sayısı her işletme tasarımı için yeterlidir. Uygun düzeni sunan bir şablonla başlayın ve oradan genişletin.
Widget’lar ve UygulamalarKullanıcıların daha fazla müşteri etkileşimi için seçim yapabileceği bazı sayfa widget’ları vardır. Uygulamalara gelince, kullanıcılar Google’dan uygulama ekleyebilirler, ancak SiteBuilder uygulamalarıyla birlikte gelmiyor. Bu biraz araştırma gerektirebilir.
Para KazanmaSiteBuilder, geçtiğimiz yıl içinde bazı satış web sitelerine hizmet veren nispeten iyi seçenekler sunuyor. Bu site oluşturucu, alışveriş sepeti entegrasyonu için “e-Ticaret widget’ları” için kısa olan Ecwid’i kullanıyor.
Ziyaretçi İstatistikleriBugün çoğu site oluşturucu doğru ve gerçek zamanlı ziyaretçi istatistikleri sunar ve SiteBuilder bir istisna değildir. SiteBuilder, ziyaretçileri, web sitesi trafiğini ve daha fazlasını izlemek ve raporlamak için Google Analytics kodunu eklemenize olanak tanır.
Fotoğraf, Video ve SesSiteBuilder etkileşimli medya ve görüntü seçenekleriyle iyi bir iş çıkarıyor. Bunlar günümüzün çevrimiçi işletme sahipleri için gereklidir ve SiteBuilder, müşterilerle etkileşim kurmak için ses dosyaları, fotoğraflar, videolar ve daha fazlasını eklemenize olanak tanır.
BlogBir blog sayfasının, sınıfındaki diğer web oluşturucularının aksine SiteBuilder üzerinde kurulması ve bakımı oldukça kolaydır. Bu özellik, SiteBuilder kullanıcılarını daha iyi desteklemek için yükseltildi.
Google HaritalarSiteBuilder, Google haritalarını hızlı bir şekilde eklemenizi ve sayfayı da özelleştirmenizi sağlar.
HTML DüzenleyiciBir HTML düzenleyicisi belirgin olmasa da, SiteBuilder, ek kontrol için HTML etiketlerini, başlıkları ve diğer öğeleri özelleştirmenizi sağlar.
Sosyal Medya EntegrasyonuTemel form oluşturucu kullanılabilir, ancak radyo düğmeleri, metin kutuları, onay kutuları vb. İle sınırlıdır. Temel bir form mümkündür, ancak bu anketler için ideal değildir..
Formlar ve anketlerTemel form oluşturucu kullanılabilir, ancak radyo düğmeleri, metin kutuları, onay kutuları vb. İle sınırlıdır. Temel bir form mümkündür, ancak bu anketler için ideal değildir..
Depolama alanıAboneler tüm planlarla 500 MB depolama alanı alır.
Bülten AracıSiteBuilder, bülten postalarını yönetmek için bir iş e-posta hesabı sunar.
forumSiteBuilder bir topluluk forumu sağlıyor gibi görünmüyor, ancak SiteBuilder’in her yönü için çok sayıda yardım dosyası, yardım istemek için bir e-posta seçeneği ve aradığınızı bulmak için SSS var. Premier telefon planı dışında bir destek telefon numarası bir seçenek değildir.
E-Ticaret / Online MağazaSiteBuilder, e-Ticaret için Ecwid adlı üçüncü bir tarafla entegre olur. Bir showtopper olmasa da Ecwid, endişe kaynağı olabilecek bir eklenti aracıdır. Kullanıcıların nüansları bulmak ve mağazalarını kurmak için ek desteğe ihtiyacı olabilir.
Ağ Geçidi EntegrasyonuÜyelik ağ geçidi hizmetleri bir hizmet gibi görünmüyor, ancak daha fazla sınama gerekiyor.
SEO DostuSiteBuilder, bir uygulama mağazası aracılığıyla SEO araçları sunar, ancak ek ücretler uygulanabilir. Arama motorlarını desteklemek için bazı pazarlama, optimizasyon ve mobil araçlar vardır.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)SiteBuilder kullanıcıları, istemci girişi ve web sitesinin düzenlenmesi için şifre korumalı bir hesap.
Google® AnalyticsSiteBuilder Google Analytics ile entegre oluyor, ancak bunu anlamak için biraz araştırma yapmayı bekliyor.
Web Sitesi GüvenliğiSiteBuilder, diğer web sitesi oluşturucuları gibi, web siteleri ve e-Ticaret platformları için şifre koruma seçenekleriyle kullanıcı ve müşteri güvenliğini bir öncelik haline getirir.
Birden Fazla DilSiteBuilder, İngilizce dışındaki dillerde sunulmuyor gibi görünüyor.
Mobil OptimizasyonSiteBuilder şablonları, ziyaretçilerin ve müşterilerin ürünlerinizi mobil cihazlardan kolayca erişebilmeleri için mobil optimizasyon içerir. Web sitesi doğru bir şekilde görüntüleniyor ve müşterilerin satın alma yapmalarına izin veriyor.
CDN TeknolojisiSiteBuilder, yüksek kullanılabilirlik ve yüksek performans için teknolojinizi “güçlendirmek” için CDN barındırma hizmeti sunduğunu iddia ediyor.

Planlar & Fiyatlandırma

SiteBuilder, müşterilere üç ucuz seçenekle birlikte ücretsiz bir hesap sunuyor. SiteBuilder, bir hesap oluşturmak için adınızı ve e-posta adresinizi girdikten sonra bu bilgileri açıkladığından, planların neyi dahil ettiğini veya hariç tuttuğunu veya maliyetini değerlendirmek zordur. Her üç ücretli plan şunları sunar:

 • 50 indirim
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Ücretsiz konaklama
 • Ücretsiz Reklam Kredisi

Sunulan Fiyat Planları

 • Bedava. Web sitesinde tam olarak hangi ücretsiz seçeneklerin dahil olduğu net değil.
 • Kişiye özel. Küçük şirketler için maliyet yaklaşık 5 $ / ay ve yukarıdaki madde işaretli listedeki özellikleri sunuyor.
 • profesyonel. E-Ticaret özellikleri gerektiren küçük veya orta ölçekli işletmeler için, maliyet yaklaşık 8 $ / ay civarındadır, yukarıdaki madde işaretli listede özellikler, SEO ve pazarlama yardımı ve mobil siteler sunar.
 • Ödül. Ek e-Ticaret özellikleri gerektiren küçük veya orta ölçekli şirketler için maliyet yaklaşık 10 $ / aydır ve yukarıdaki madde işaretli listenin, SEO ve pazarlama yardımının, mobil sitelerin, e-posta yardımının ve öncelikli desteğin özelliklerini sunar.

SiteBuilder rekabetçi fiyatlandırma sunar, ancak bazı özelliklerin farklı bir maliyete neden olduğu görülmektedir. SiteBuilder web sitesinde deşifre etmek zor.

Fiyatlandırma ile ilgili aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Ücretsiz bir plan sunuyor mu?? Evet, işletme yöneticileri ve bireyler ücretsiz bir hesap oluşturabilir ve sonunda daha fazla özellik elde etmek için üç fiyatlandırma planı arasından seçim yapabilir.
 • Deneme süresi var mı veya katılmak için kredi kartı gerekiyor mu? 30 günlük ücretsiz deneme süresine giriyorsunuz, ancak SiteBuilder hesabınızı silmek biraz özen gerektiriyor.
 • Premium paketlerin rakiplerine kıyasla ne kadar uygun olduğu? SiteBuilder, temel ihtiyaçlar için çok sayıda freebies ile çoğu işletme sahibi için oldukça uygun fiyatlı. Bazı eklentiler için ayrı ödeme yapmayı bekleyin.
 • Yalnızca ücretsiz sürümü kullanarak profesyonel web sayfaları tasarlayabilir misiniz?? Evet, başlangıçta ücretsiz olarak web sitenizi oluşturabilirsiniz.
 • Ödeme aylık / yıllık olarak mı yapılıyor?? Ödeme için aylık veya yıllık bir plan oluşturulabilir.

Müşteri desteği

SiteBuilder’deki müşteri destek hizmetleri, kendin yap modeline yaslanıyor. Bu, yardımın çoğunun bulmanız ve okumanız gereken çevrimiçi yardım dosyalarını içerdiği anlamına gelir. Destek merkezi kapsamlıdır ve her konuyla ilgili yardım içerir. Aradığınızı bulmak birkaç dakika sürebilir.

Bir web sitesi ne kadar karmaşıksa, o kadar fazla yardıma ihtiyaç duyulur. Bu yardım, üçüncü katman fiyatlandırma planı için daha fazla ödeme yapmak istiyorsanız kullanılabilir. SiteBuilder web sitesinde hiçbir numara görünmediğinden, Premium plana abone olmadıkça bir telefon görüşmesi önerilmez. Üçüncü aşama aboneler için bir destek telefon numarası sunulur.

Kullanım kolaylığı

Kullanım kolaylığı, SiteBuilder’daki belki de en iyi özelliktir. Süreci başlatmak kolaydır, oldukça kullanıcı sezgiseldir ve bakımı kolaydır. Yetenek seviyelerinin, bir web sitesi oluşturucu kullanarak web sitelerini oluşturmaya karar verenler için değiştiğini unutmayın. Karar vermenin en iyi yolu ücretsiz deneme tekliflerinden ve denemelerinden yararlanmaktır. Şablon sihirbazlarında gezinirken göz önünde bulundurmanız gereken bazı noktalar şunlardır:

Arayüzün sadeliği. SiteBuilder arayüzü görsel çekicilik ve etkileşim için çoğu kullanıcı için uygun orta ila yüksek puanlar.

Yeni Başlayanlar / İleri Düzey Kullanıcılar için Uygun. SiteBuilder hem acemi hem de deneyimli kullanıcılar için iyi geliyor. Açık tuval düzenleme konsepti biraz daha zordur, ancak ileri düzey kullanıcılar için bazı ek kodlama esnekliği sunar. SiteBuilder, küçük bir işletme sahibinin ürünlerini sergilemek ve satmak için ihtiyaç duyacağı neredeyse her şeyi sunar.

Web Sitesi Üzerinde Her Zaman Kontrolü Elinizde Tutun. Özerklik site sahibinin elindedir ve SiteBuilder platformlarının kanıtı olarak güvenilir çalışma süresine ve memnun müşteriye sahiptir..

Editör İçi Yardım Sağlandı. SiteBuilder’ın yardım ve desteği, yeni tasarımcılara rehberlik edecek bir editör içi iletişim kutusu içerir. Bu özellik diğer benzer web sitesi oluşturucularla uyumludur.

SiteBuilder, kullanımı kolay ve küçük işletme sahiplerinin istediği ve ihtiyaç duyduğu her şeyi, bir site kurulduktan sonra şablonları kolayca değiştirememenin yanı sıra, rekabetçi yeni bir web oluşturucusudur..

Sonuç

SiteBuilder, şirketin ne kadar yeni başlatıldığını göz önünde bulundurarak iyi bir takibe sahiptir. Kullanıcılar ücretsiz olarak kaydolabilir – aslında, bunu kontrol etmek için bunu yapmaları gerekir ve sonunda üç makul fiyatlandırma planından birine abone olurlar. SiteBuilder, kişiler, küçük işletme yöneticileri veya kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için idealdir. Planlar bazı freebies sunuyor ancak çeşitli e-Ticaret ve SEO özellikleri için bazı ek fiyatlandırma bekliyor.

Arayüzün yönetimi kolaydır ve sadece birkaç ciddi sınırlama vardır. Artıları geniş ve SiteBuilder programı ile eksilerini az.

SiteBuilder, e-ticaret alanında yeni başlayan veya genişleyen birçok küçük şirket için sağlam bir web sitesi oluşturucusudur. Özellikler, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda şablonla geniş ve sadece birkaç sınırlama var. Bunun sizin için doğru seçim olup olmadığını öğrenmek için SiteBuilder’ın ücretsiz web sitesinden yararlanın.

Karşılaştırmak

SiteBuilder.com

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map