SimpleSite İncelemesi 2016


SimpleSite

Siteyi ziyaret et

8.6


AWA Puanı

SimpleSite

SimpleSite’ı hiç duymadınız mı? Şaşırtıcı bir şekilde, şirket 2003’ten beri var. Platformlarını denemeye karar verirseniz, 2003’e de geri gittiğinizi düşünebilirsiniz. Aşağıdaki SimpleSite incelememizi okuyun.

Artıları

 • Muhtemelen kullanımı en kolay e-ticaret web sitesi oluşturucu
 • Mobil cihazlar için otomatik olarak optimize edildi

Eksileri

 • Özelleştirme eksikliği
 • Çok tarihli
 • Çok fazla müşteri desteği yok
 • Rekabetçi fiyatlandırılmaz
 • Kullanıcıları “Ücretsiz” paketleriyle kandırabilir

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.simplesite.com
 • Merkez: Kopenhag, Danimarka
 • Kuruluş Yılı: 2007
 • Çalışanlar: 20+
 • Kategoriler: Web Sitesi Oluşturucu
 • Hizmetler: Web Tasarım Bulut Yazılım, Web Hosting
 • Ücretsiz deneme: 30 gün

SimpleSite hakkında ne söyleyebiliriz? İyi olmaya çalışıyorsak, basit bir web sitesini veya çevrimiçi mağazayı açıp çalıştırmanın inanılmaz derecede kolay olduğunu söyleyeceğiz. Eğer iyi olmaya çalışmazsak, her şeyin çok eski ve çirkin hissettiğini söyleyeceğiz.

SimpleSite web sitesine geldiğinizde, profesyonel ve temiz görünüyor, ancak bir kez kaydolduktan ve platformu kullanmaya başladığınızda, aslında, editörün 2003’ten beri güncellenmediğini düşünebilirsiniz. Renk kombinasyonları, yazı tipleri ve mizanpajlar 1990’larda geliştirilmiş gibi görünebilir. Dışarıdaki muhteşem yarışmaya kıyasla iyi bir görünüm değil.

Ve aynı zamanda iyi bir anlaşma değil. Bu tıknaz kalıntıdan daha rekabetçi fiyatlara sahip çok sayıda daha iyi platform var.

Bu konuda iyi bir şey söyleyebilir misiniz??

Kesinlikle! Bir site kurmanın en hızlı yolu SimpleSite olmalıdır. Web siteniz 5 dakikadan kısa bir süre içinde yayında. Endişelenecek çok fazla özelleştirme seçeneği yoktur ve her şey o kadar basittir ki, iki yaşında bir çocuk muhtemelen bunu kullanabilir.

SimpleSite ile bir çevrimiçi mağaza kurmak da çok kolay.

SimpleSite kimler için uygundur??

SimpleSite, 10 dakikadan kısa bir sürede profesyonel olmayan görünümlü bir web sitesi kurması gereken kişiler için dikkate alınması gereken bir platform olabilir. Ayrıca, bilgisayar becerileri çok sınırlı olan ancak yine de sitelerini yapmak isteyenler için de olabilir..

Ve kim SimpleSite’dan uzak durmalı?

Yukarıdaki paragrafta adlandırdığımız iki kategoride yer almayan herkes için veba gibi SimpleSite’dan uzak durmanızı öneririz. Basit bir şey isteseniz bile çok daha iyi platformlar var – süper kolay bir inşaatçı için Yola’ya göz atın.

SimpleSite web sitesi ne kadar ölçeklenebilir?

SimpleSite’ın Profesyonel planı ile sınırsız sayıda sayfa, resim ve videoya sahipsiniz, bu yüzden teorik olarak SimpleSite sayfanız istediğiniz gibi ölçeklenebilir. Temel ücretsiz deneme sürümü ve Pro hesapları, çevrimiçi mağazanızda E-Ticaret planında sınırsız artış gösteren beş öğe sunar.

SimpleSite itibarı nedir?

SimpleSite hakkında çok fazla sayıda kullanıcı incelemesi yok, ancak gördüklerimizden karışık olduklarını gördük. Web sitelerini bu kadar hızlı ve kolay bir şekilde kurabilmekten memnun olan çok sayıda mutlu müşterileri var, ancak mevcut yardım eksikliği ve fiyatlandırma sorunlarından şikayet eden çok sayıda mutsuz müşteri var..

Para iade garantisi var mı?

Ücretli Pro veya E-Ticaret planları ile 14 günlük bir soğutma süresi vardır, bu süre boyunca aboneliğinizi iptal etmeyi ve paranızı iade etmeyi seçebilirsiniz.

SimpleSite herhangi bir ödül kazandı mı??

SimpleSite, teknoloji girişimlerini tanıyan 2015 Red Herring 100 Avrupa Ödüllerinin kazananları arasındaydı. Ayrıca büyüme korsanlığına adanmış İskandinav Büyüme Hackerları grubunu başlattılar.

Ana Özellikler

 • Yüzlerce Eşsiz Düzen ve Tasarım
 • Kişisel Alan Adı
 • Web Mağazası Entegrasyonu
 • 7/24 Müşteri Hizmetleri
 • Mobil Cihazlar için Optimize Edildi
 • Sosyal Paylaşım Entegrasyonu
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Ücretli Planlar için Sınırsız Depolama Alanı
 • PayPal Ağ Geçidi Entegrasyonu
 • Birden Çok Dili Destekler
 • Basit Bloglama Sayfa Düzeni
 • Video, Müzik, Oyunlar ve Harita Entegrasyonu

Endüstri Uzmanları SimpleSite Hakkında Karar

SimpleSite söz konusu olduğunda, uzmanların tüketicilerden daha yüksek standartlara sahip olduğu görülmektedir. Eleştirmenler, web sitesi oluşturucularında gezinmek için kullanılır ve performans söz konusu olduğunda daha yüksek beklentilere sahiptir. Çoğu için SimpleSite çok basit. Yeterli özellik sunmuyor ve beklenen belirli bir özelleştirme düzeyinden yoksun. Editör sadece temel değil. Güncel değil. Bu, müşterilerin öngördüğü web sitesini oluşturamayabilecekleri ve programın sınırları dahilinde çalışmak için yerleşmek zorunda kalacakları anlamına gelir. Bu, bazı kullanıcılar için yeterli olsa da, uzmanlardan düşük bir genel puan almasının nedeni.

Ayrıca eleştirmenler SimpleSite’ın çok pahalı olduğu sonucuna varıyorlar. Mevcut araçlar göz önüne alındığında, çekici bir değer sunmaz. Çok daha iyi bir fiyata güncellenmiş şablonlar, araçlar ve özellikler sağlayacak daha iyi seçenekler var.

 • http://www.websitebuildertop10.com/builders-reviews/simplesite
 • http://www.top10webbuilders.com/builders-reviews/simplesite/review
 • 20 Nisan 2016

SimpleSite’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Beklenmedik ücretlerle kör olmayanlar, web sitesi oluşturma araçlarının gerçek işlevlerinden çok memnun kaldılar. Kullanıcılar SimpleSite’ın kullanımının gerçekten basit olduğunu bildiriyor. Yeni başlayanlar kolayca çekici bir web sitesi oluşturabilir. Sunulan araçlar çok basit ve anlaşılır. Bazıları için bu ideal bir kurulumdur:

“Sadece bilgisayar teknolojisi konusunda temelleri nasıl yerine getireceğimi bilerek, kendi web sitemi kurmanın ne kadar basit olduğuna şaşırdım ve sonuçlardan çok memnunum!”

Karmaşık tasarım araçlarını öğrenmek istemiyorsanız ve sitenizi mümkün olan en kısa sürede başlatmak istiyorsanız, SimpleSite size yardımcı olabilir. Temiz kullanıcı arayüzü, sitenizin en önemli bölümlerine odaklanmanıza yardımcı olacaktır.

 • http://www.simplesite.com/
 • http://blogjob.com/freelancewritingwhisperings/2015/01/18/simplesite-free-with-a-catch/

SimpleSite Üzerinde Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Tüketici incelemelerine hızlı bir bakış ve ortak bir tema şekillenmeye başlar: yetkisiz ücretlerle ilgili sorunlar. Nominal bir ücret ödeyeceklerini düşünen, ancak hesaplarını çok daha büyük miktarlarda hazırlayan müşterilerden oldukça az şikayet var. Bazıları bunu sadece şartlar ve koşulları tam olarak okumayan müşterilere tebeşirlendirebilir, ancak çok fazla insan benzer sorun yaşıyorsa, SimpleSite faturalandırma politikalarıyla daha şeffaf olmaya çalışmak zorunda kalabilir.

Müşteri bu şikayetleri SimpleSite’a getirdiğinde, şirket herhangi bir karışıklığı ve / veya para iadesini çözmeye yardımcı olmak istemiyordu. Kullanıcılar ayrıca sık ve agresif satış uygulamalarından şikayet ettiler. Tüm bu faktörler bir araya geldiğinde SimpleSite’ın güvenilirliğini kesinlikle ortadan kaldırıyor.

 • https://www.trustpilot.com/review/www.simplesite.com

tasarlamak & Özelleştirme

Beş dakikadan kısa bir sürede yayınlanan web sayfanızı oluşturmak için SimpleSite’ın ana sayfasından gidin.

Tek yapmanız gereken here Buradan başlayın ’,‘ kişisel / blog ’,‘ iş ’veya‘ diğer ’, bir alt kategori sayfası, bir renk şeması, bir özellik resmi, bir arka plan, bir başlık seçmek. Ardından bir kullanıcı adı (alan adı), şifre, e-posta adresiniz ve artık hazırsınız – siteniz yayında.

özellikgenel bakış
Web Sitesi ŞablonlarıBuradan özelleştirebileceğiniz tek bir temel düzen vardır. Özelleştirme çok sınırlıdır.
Web Sitesi Oluşturucu ArayüzüAçılış sayfanızda görüntülendiğinde sayfanızın Web’de nasıl göründüğüne ve üst ve sağ tarafa sıçrayan rahatsız edici banner’ların yanı sıra Pro sürümüne yükseltmenizi hatırlatırsınız. Sağ tarafın yanı sıra, ‘Sayfayı düzenle’, ‘Yeni sayfa ekle’, ‘Çevrimiçi mağaza ekle’ ve ‘Ayarlar’ (‘Sayfaları Yönet’, ‘Tasarımı düzenle’ ve ‘Hesap’ seçeneklerine de sahip olacaksınız. ). Bunların her birine tıkladığınızda yeni bir ekran görüntülenir. Pages Sayfaları Yönet ’altında,‘ İstatistikler ’ve a Bir arkadaşınıza anlatın’ gibi web sitenizle ilgili en fazla 100 alıcıya basit e-postalar göndermenize olanak tanır..
Sayfa Stilini ÖzelleştirmeRenklendirmeyi ve yazı tiplerini ve benzerlerini değiştirmek için ‘Tasarımı düzenle’yi seçerek SimpleSite sitenizi özelleştirebilirsiniz. This Bu sayfayı düzenle ’, size sayfa adını değiştirme, metin, fotoğraf, video, slayt gösterisi, sütunlar, haberler, imza veya belge öğeleri, metin bölümleri veya fotoğraflar ekleme seçeneği sunar. Web sitelerinize standart sayfa, fotoğraf albümü, ziyaretçi defteri, blog veya fiyat listesi gibi farklı sayfa türleri eklemeyi seçebilirsiniz. Düzen sürükleyip bırakmaz ve yalnızca çok sınırlı bir dizi eylem gerçekleştirebilirsiniz.
site navigasyonu‘Ayarlar’daki pages Sayfaları yönet’ seçeneğiyle sayfalarınız arasında kolayca gezinebilirsiniz. Burada sayfaları görüntüleyebilir, düzenleyebilir veya silebilir ve alt sayfalar ekleyebilirsiniz.
İçerik yönetimiSimpleSite’da içerik yönetim sistemi yoktur. Sitenizdeki başka bir yere koymak istiyorsanız tüm medyanın tekrar yüklenmesi gerekir.
Fotoğraf ve GalerilerResim ekleyebilir veya en fazla beş fotoğraf galerisi ekleyebilirsiniz. Fotoğraf düzenleyici yoktur ve fotoğraf boyutlarını veya mizanpajda göründükleri yerleri değiştiremezsiniz.
Mobil Site OluşturmaSimpleSite web sitelerinin tamamı tamamen duyarlıdır, bu nedenle hepsi başka bir işlem yapmadan mobil cihazlarda mükemmel çalışır
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuFacebook’ta paylaş, Twitter’da paylaş ve Google+’da paylaş düğmelerinin tümü, web sitenizin her sayfasında otomatik olarak görünür.
Tasarım HizmetleriHiçbir tasarım hizmeti sunulmaz – sitenizi SimpleSite ile oluşturmak için yardıma ihtiyacınız olursa adil olsanız da yine de başka bir yere gitmekten daha iyi olursunuz.

Özellikleri & Araçlar

SimpleSite oluşturucunun özellikleri nelerdir? Onlara aşağıdan bakın.

özellikgenel bakış
KurmakTek ihtiyacınız olan bir e-posta adresi – hepsi bu! Siteniz 5 dakikadan kısa bir süre içinde hazır.
Web TasarımEditörde çok, çok az tasarım seçeneği var. Hemen hemen tek biçime hapsedildiniz.
Özel alan adıAlan adınız ücretli planlardan herhangi birinde ücretsizdir ve ayrıca özel e-posta adreslerinizi alırsınız – beş tanesi de Pro planıyla.
Gezinme DerinliğiNavigasyonda bir derinlik seviyesi var.
Widget’lar ve UygulamalarStandart video, fotoğraf vb. Dışında widget ve uygulama yoktur..
Para KazanmaSatış ortağı bağlantıları vb. Eklemediğiniz sürece para kazanma yok.
Ziyaretçi İstatistikleriİstatistikler bölümünde sayfa görüntülemelerini, ziyaretçilerin yorumlarını ve her sayfanın beğenisini görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, genel web sitesi görüntüleme sayısını da gösterir.
Fotoğraf, Video ve SesSes, video ve fotoğraf ekleyebilirsiniz.
BlogBasit bloglama sayfa düzeni sağlanır.
Google HaritalarHayır.
HTML DüzenleyiciHayır.
Sosyal Medya EntegrasyonuHayır. Ziyaretçiler sayfayı yalnızca Facebook, Twitter veya Google’da paylaşabilir+.
Formlar ve anketlerHayır.
Depolama alanıÜcretli planlarla sınırsız miktarda depolama alanı.
Bülten Aracı100 alıcıya kadar sağlanan basit e-posta çıkış özelliği.
forumHayır.
E-Ticaret / Online MağazaPro planına beş maddelik bir mağaza dahil edilebilir; E-Ticaret planı size sınırsız ürün sunuyor.
Ağ Geçidi EntegrasyonuSimpleSite, PayPal ağ geçidini kullanır. Başka seçenek yok.
SEO DostuHayır.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Hayır.
Google® AnalyticsHayır.
Web Sitesi GüvenliğiVeriler SimpleSite’ın sunucularında depolanır.
Birden Fazla DilEditör İngilizce, Endonezyaca, Almanca, İspanyolca, Norveççe, Portekizce, Yunanca, Malezyaca, Danca, Fransızca, Felemenkçe, Fince, Türkçe, Çekçe, İtalyanca, Lehçe, İsveççe ve Rusça dillerinde geliyor.
Mobil OptimizasyonHer şablon tamamen duyarlıdır, bu nedenle zaten mobil cihazlar için optimize edilmiştir.
CDN TeknolojisiHayır.

Planlar & Fiyatlandırma

SimpleSite’ın fiyatlandırma planıyla nereden başlayalım? Başlangıç ​​olarak, açılış sayfalarının her tarafına sıva yapabilir, “ücretsiz bir web sitesi veya blog yapabilirsiniz”, “ücretsiz bir web sitesi oluşturun” ve “ücretsiz”!

Bunun çılgın yanı, bunun doğru olmadığıdır. Site yalnızca 30 gün boyunca ücretsizdir, bundan sonra hizmeti kullanmaya devam etmek için Profesyonel veya E-Ticaret planlarına geçmeniz gerekir..

Platformun ücretsiz sürümü sadece ücretsiz bir denemedir. Bununla birlikte, 15 sayfa, 300’e kadar resim ve 10 dakika video, bir siteniz.simplesite.com web adresi, PayPal ağ geçidi ve sayfanızda SimpleSite reklamı olan beş adede kadar öğe içeren bir web mağazası elde edersiniz.

Uzman Planı
ABD $ 11.95 / ay, ABD $ 29.95 / 3 ay.

Profesyonel plan, sınırsız sayfa, resim ve videoya sahip olmanızı ve alan adınızı beş özel e-posta adresiyle birlikte atmanızı sağlar. Reklamlar da sayfanızdan kaldırıldı

E-Ticaret Planı
ABD $ 26.95 / ay, ABD $ 74.95 / 3 ay.

E-Ticaret planı, çevrimiçi mağazanızdaki sınırsız sayıda öğeyle birlikte Pro planındaki her şeyi size sunar.

Müşteri desteği

Veya “Ne müşteri desteği?” Demeliyiz. SimpleSite editörü ile ilgili en şanslı şey, muhtemelen sitenizi çalışır duruma getirmek için yardıma ihtiyacınız olmayacak olmasıdır. Kullanıcıların izleyebileceği tek gerçek müşteri hizmetleri caddesi, e-posta müşteri hizmetleri hesabıdır.

Bununla birlikte, e-postalarınıza yanıt almak için iki günlük bir bekleme bekleyebilirsiniz, bu nedenle şimdi bir soruya cevap vermeniz çok yararlı değildir.

 • Telefon
  Telefon desteği yok.
 • Destek e-postası
  Destek ekibine e-posta gönderebilirsiniz – yanıtların iki güne kadar geri dönüşü olacaktır.
 • Sohbet
  Canlı sohbet olanağı yok.
 • Bilgi tabanı
  Çok, çok temel bir Q & Web sitesinde bir bölüm
 • Video Eğiticileri
  Kullanılabilir video eğitimi yok.
 • Destek Forumu
  Kullanıcı destek forumu yok.
 • Ekstra seçenekler
  Başka yardım seçeneği yok.

Kullanım kolaylığı

İşte SimpleSite’ın kullanım kolaylığı açısından mükemmel olduğu bir alan. Tüm süreç çok, çok, çok basit. İçinde yararlı içeriğin bulunduğu ve 10 dakika içinde çalışan tüm bir web sitesine sahip olabilirsiniz.

Düzen temiz (çünkü seçim yapmak için neredeyse hiç seçenek yok). Birkaç tıklama yaptıktan sonra sayfalar arasında gezinmek kolaydır. Bir çevrimiçi mağaza eklemek ve yönetmek çok kolay görünüyor. E-posta postaları iyi çalışıyor.

Bazılarının karşılaşabileceği tek engel, gördüklerinizin ne elde ettiğinizdir (WYSIWYG) editörü olmamasıdır. Bu, sayfaları düzenlerken, siz düzenleme yaparken canlı olduklarında nasıl görüneceklerini göremeyeceğiniz anlamına gelir.

Diğer pek çok web sitesi oluşturucu artık size bir WYSIWYG arayüzü veriyor çünkü bu ‘düzenleme ve sonra geri dönüp nasıl göründüğünü kontrol ediyor’ döngüsünü kaldırıyor..

Bununla birlikte, sayfanızı özelleştirmek için çok fazla seçeneğiniz olmadığı için küçük bir sorundur. Tüm kusurları için SimpleSite ismine sadık kalıyor.

Sonuç

SimpleSite modası geçmiş, işlevsellik ve özelleştirme ile sınırlı, müşteri hizmetleri için tek bir gerçek caddeye sahip (bu yavaş olabilir) ve hepsinden önemlisi nispeten pahalı! Gizli fiyatlandırmaları ve hizmetinizi yükseltmek için sürekli hatırlatıcıları, platforma da istenmeyen bir katkıdır..

Bir web sitesi oluşturucu olarak SimpleSite ile devam etmenizin tek nedeni, çalışan bir web sitesini on dakika içinde devirmek veya çok sınırlı bilgi işlem becerileriniz olması. Diğer herkes için, bu inşaatçıdan çok uzak durmak isteyeceksiniz.

SimpleSite, ait olduğu 2003 yılında bırakılmış olmalıdır. İçeriğinizin iyi görünmesini sağlayan basit bir web sitesi oluşturucu arayan herkes için başka bir yere bakmanızı öneririz. Kullanımı kolay bir şeyin peşindeyseniz Wix ve Yola gibi diğer inşaatçılara göz atabilirsiniz..

SimpleSite sadece rekabete dayanmıyor.

Karşılaştırmak

SimpleSite

86

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map