Prestashop İncelemesi 2016


PrestaShop

Siteyi ziyaret et

8.9


AWA Puanı

PrestaShop

PrestaShop, 2007 yılında piyasaya sürülen açık kaynaklı bir alışveriş sepeti. Bugün Miami ve Paris’te 100’den fazla geliştiriciden oluşan bir ekibe ev sahipliği yapan ofisleri var. Platform, dünyanın her yerinden 250.000’den fazla müşteriyle uluslararası bir erişime sahiptir. Açık kaynaklı bir ürün olarak, sürekli bir gelişme ve gelişme halindedir. Aşağıdaki PrestaShop incelememizi okuyun.

Artıları

 • Sınırsız Ürün ve Kategoriler
 • Kurulumu ve Kurulumu Kolay
 • Kullanımı Kolay Dosya Yükleyici
 • Canlı Şablon Özelleştirme

Eksileri

 • Genişletilmesi Zor
 • Pahalı Modüller
 • Büyük Ölçekli İşletmeler İçin Uygun Değil
 • Okunamayan Temalar

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.PrestaShop.com
 • Merkez: Paris, Fransa
 • Kuruluş Yılı: 2007
 • Kategoriler: Çevrimiçi Mağaza Oluşturucu

Açık kaynaklı bir platform kullanmanın belirgin avantajı, ücretsiz olarak başlayabilmenizdir. Yazılım sadece birkaç saniye içinde indirilebilir. E-posta adresinizi eklemeniz bile gerekmez. Öte yandan, bir etki alanı kaydetmek, bir barındırma sunucusuna bağlanmak ve diğer gerekli kurulum görevlerini yerine getirmekle sorumlusunuz..

Ücretli platformlar bu ayak işini sizin için yapacak, ancak PrestaShop ile bu adımları kendiniz atmalısınız. Başlarken ve önerilen barındırma hizmetleri için bir rehber olsa da, bu süreç sınırlı teknik deneyime sahip herkes için çok zor olabilir.

PrestaShop Kimler İçin Tasarlanmıştır??

Kullanıcılar iki kategoriye ayrılır:

 1. Bir site kurmak ve tasarım çalışması yapmak için teknik bilgi birikimine sahip olanlar.
 2. Paralarını ve kaynaklarını geliştirenler ve mağazalarını yerden kaldırmak için diğer uzmanları işe alacaklar.

Tamamen e-Ticaret konusunda yeniyseniz, PrestaShop aynı anda üstlenecek çok şey olacaktır. Bilgi ya da kaynaklara sahip olanlar için PrestaShop’tan tam olarak faydalanabilmek için açık faydaları vardır. Mağazanız tamamen özelleştirilebilir olacak. Üçüncü taraf entegrasyonuna herhangi bir araç veya işlev eklenebilir.

Odaklanma Alanları

PrestaShop’u benzersiz kılan, herhangi bir geliştiricinin bir eklenti oluşturabilmesi ve yazılıma katkıda bulunabilmesidir. Bu, platformun oluşturulmasından ve geliştirilmesinden tüm topluluğun sorumlu olduğu anlamına gelir. Gerçek zamanlı çözümler için çok daha fazla potansiyel var.

Sınırlamalar

Yine, büyük dezavantaj, ilk kurulumda daha fazla zaman ve para harcamanız gerekecek. Eklentilerin çoğu bir fiyat etiketi ile birlikte gelir ve maliyetler hızlı bir şekilde birikebilir. Yazılım ücretsiz olabilir, ancak sitenizi tam istediğiniz şekilde elde etmek,.

Ölçeklenebilirlik

Web sitenizin ve işletmenizin ne kadar büyük olabileceğine dair bir sınırlama yoktur. Genişlemenizi sağlayacak doğru ödeme ağ geçitlerini ve diğer araçları seçmek tamamen size kalmış. Tamamen ölçeklenebilir bir site cazip gelebilir, ancak birçok özelliğin otomatik olmadığını unutmayın. Hayati bir özelliğin üstesinden gelirseniz, yeni bir sağlayıcı aramanız ve entegre etmeniz gerekir.

itibar

PrestaShop, kullanıcılar ve geliştiriciler tarafından iyi karşılandı. Açık kaynaklı programlar bir topluluğa veya geliştiricilere güvenir. Ancak, her topluluk uyumlu ve güvenilir değildir. PrestaShop ile, yararlı bilgiler sağlayan etkileşimli bir grup kullanıcı ve forumun keyfini çıkarabilirsiniz. Bu açıdan PrestaShop, açık kaynak programlarıyla ilgili bazı yaygın sorunların üstesinden gelmeyi başarmıştır..

Ödüller

2010 ve 2011 Packt Yayıncılık Açık Kaynak Ödülleri

Ana Özellikler

 • Sınırsız Nakliye Taşıyıcıları
 • Ürün Alanlarını Özelleştirme
 • RSS Feed Aboneliği
 • Tek Tıkla Modül Etkinleştirmesi
 • WYSIWYG Editör
 • Sipariş Durumlarını Özelleştirme
 • Önceden Tanımlı Sipariş Mesajları
 • Gerçek Zamanlı Analytics Gösterge Tablosu
 • Çoklu Para Birimlerini ve Dilleri Destekler
 • Özel URL
 • Entegre Tahmin Araçları
 • Otomatik Takip E-postaları

Endüstri Uzmanları PrestaShop’ta Karar

eTicaret Platformu Sonunda PrestaShop uzmanlar tarafından şiddetle tavsiye edilir. Program, piyasadaki en iyi açık kaynak seçeneklerinden biri olarak övgü alıyor ve daha büyük işletmeler için mükemmel. Dikkat edilmesi gereken tek nokta, PrestaShop’un geniş bir ürün envanteri olmayan küçük şirketler için bir fikir olmayabilir. Büyümeye yatırım yaparken genel maliyetleri en aza indirmeye çalışan daha küçük işletmeler, PrestaShop ile ilişkili ek maliyetin herhangi bir potansiyel faydaya değmeyeceğini görebilir.

Potansiyel maliyet meselesinin dışında, eleştirmenlerin PrestaShop hakkında söyleyecek olumlu şeylerden başka bir şeyleri yok. İşte birkaç önemli nokta:

 • Şık ve iyi organize edilmiş gösterge tablosu.“Arka ofis” çok karmaşık olmaktan kaçınır, bu da e-ticaret programları arasında yaygın bir sorundur. Farklı menüler ve sayfalar arasında gezinmek kolaydır, bu yüzden ihtiyacınız olanı bulun.
 • Tanınmış raporlama araçları.Gösterge tablonuzu açtığınız anda site performans istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.
 • Kullanıcı dostu envanter yönetimi araçları.Ürün eklemek kolaydır ve istediğiniz kadar ayrıntı içerebilir. Tam kontrolü önemsiyorsun.

Belki de PrestaShop ile ilgili en iyi haber, sadece dünyanın dört bir yanındaki geliştiriciler iyileştirmeler yapmaya devam ettikçe daha iyi olacağıdır..

  • http://www.merchantmaverick.com/reviews/prestashop-review/
  • https://reviews.financesonline.com/p/prestashop/#review
  • https://www.cmscritic.com/prestashop-review/
  • 20 Nisan 2016

PrestaShop’ta Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

PrestaShop’u işletmek için bilgi ve kaynaklara sahip müşteriler arasında yorumlar çok olumlu. Farklı inceleme sitelerinde yapılan bir anket, programın genellikle 8 ila 9 yıldız aldığını ve sosyal medya sitelerinde yüzlerce olumlu söz aldığını göstermektedir..

Olumlu eleştirilerde en sık bahsedilen özelliklerden bazıları şunlardır:

 • Temalar: PrestaShop, tamamen özelleştirilebilen çeşitli çekici temalar sunar. Değişiklik yapma konusunda endişelenmeden önce sağlam bir temel ile başlayabilirsiniz..
 • Modüller: PrestaShop ile hemen hemen herhangi bir modül (veya uygulama) satın alabilir ve mağazanızın işlevselliğini artırabilirsiniz. Pratik olarak tüm büyük isimler mevcuttur.
 • SEO Araçları.PrestaShop’a geçiş yapan tüketiciler, arama motorlarından gelen organik trafikte belirgin bir artış olduğunu bildirdi.

Yine, PrestaShop’u çalıştırmak için ne gerektiğini bilenler, programdan çok memnun kaldılar.

PrestaShop’ta Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

PrestaShop’un, dünyanın her yerinden bir geliştirici topluluğu tarafından indirilmesi ve bakımı ücretsiz olan açık kaynaklı bir ürün olduğunu belirtmek önemlidir. Bu, PrestaShop’u başarılı bir şekilde çalıştırmak için deneyimli bir geliştiricinin veya kaynakları geliştiren kaynaklara sahip bir şirketin gerekli olduğu anlamına gelir. Bazıları için gerekli teknik bilgi miktarı PrestaShop için önemli bir dezavantajdır. Ancak, bunun açık kaynak programlarının doğası olduğunu unutmamak önemlidir..

PrestaShop’a karşı bir diğer büyük şikayet maliyetle ilgilidir. Yazılım ücretsiz olsa da, çeşitli maliyetlerin hızla arttığını görebilirsiniz. Barındırma, eklentiler ve bir geliştirici için ödeme arasında, PrestaShop küçük bir şirketin bütçesini hızla aşabilir.

Tüketici geri bildirimlerine dayanarak, PrestaShop aracılığıyla rakiplerin çoğundan daha fazla web sitesi oluşturmak için daha fazla zaman ve para yatırmaya hazır olun.

 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/prestashop-review/
 • https://reviews.financesonline.com/p/prestashop/

tasarlamak & Özelleştirme

PrestaShop ile sıfırdan bir web sitesi oluşturabilir veya başlamak için bir ücretsiz şablonu kullanabilirsiniz. Aksi takdirde, bir tema satın almanız gerekir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda şık ve profesyonel şablon var. En iyi görünenlerin de en pahalı olması sürpriz olmamalı. Gerçekten zarif bir tema için birkaç yüz dolar ödemeye hazır olun.

Bir tema yüklemek, zorluklarla birlikte gelebilir. Belirli bir teknik deneyime sahip olmadığınız sürece, bir profesyonelin yardımını almak isteyeceksiniz. Bu daha fazla maliyete dönüşebilir.

Prestashop en iyi kodlama becerisine sahip kişiler için uygundur. Bir uzman, temanın herhangi bir yönünü birkaç tuşa basarak değiştirebilir. İyi haber, ön ucun canlı bir şablon düzenleme özelliği içermesidir. Bu araç renkleri, yazı tiplerini ve diğer ayrıntıları düzenlemenizi sağlar. Ayrıca içerik yönetimini nispeten kolaylaştırır. Sitenin kemikleri oluşturulduktan sonra, açıklamalar ve resimler eklemek sezgiseldir.

Mobil Site Oluşturma

Bir tema seçerken, duyarlı mobil seçenekler aradığınızdan emin olun. Tüm temalar mobil uyumlu ve duyarlı değildir. Tarayıcı boyutuna uyum sağlayacak ve herhangi bir cihazda iyi görünecek duyarlı bir tema ile başlayarak kendinizi baş ağrısından kurtarın. Sitenizi düzenlerken, farklı cihaz türlerinde sitenizin nasıl görüneceğini görebilirsiniz.

Sosyal paylaşım

Ücretsiz bir sosyal paylaşım eklentisi bulabilirsiniz, ancak bu işlevi web sitenize eklemek için ödeme yapmanız gerekecektir. Eklentilere biraz para harcamaya hazır olun. Onlar olmadan, pazarlama araçlarının yolunda çok fazla şey olmayacak.

Tasarım Hizmetleri

İşletmelerin çoğunluğu tasarım hizmetlerine yatırım yapmak isteyecektir. Serbest çalışan kiralamak size kalmış. PrestaShop tasarım hizmeti sunmaz. Topluluk forumunu ziyaret etmek ve önerilerde bulunmak isteyebilirsiniz.

Özellikleri & Araçlar

özellikgenel bakış
Çevrimiçi Mağaza KurulumuYazılımı edinmek için tek yapmanız gereken PrestaShop web sitesini ziyaret etmek ve indir düğmesine tıklamaktır. Oradan işler daha karmaşık hale gelebilir. Mağazanızı başarıyla başlatmak için farklı öğelerin bir kontrol listesini eklemeniz gerekecek. Güvenli hosting’i nerede bulacağınızdan veya sizin için en uygun ödeme ağ geçidinin hangisi olacağını bilmiyorsanız, bu işlem göz korkutucu olabilir.
Bant Genişliği ve DepolamaBu, hangi barındırma hizmetini seçtiğinize bağlıdır.
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve EklentileriPrestaShop eklenti pazarında 5.000’in üzerinde seçenek ve sayım bulunmaktadır. Herhangi bir önemli programı bulabilir ve web sitenizi tamamlamak için daha az bilinen seçenekleri keşfedebilirsiniz.
Sipariş yönetimiPrestaShop’un belirgin bir avantajı şık gösterge paneli ve yönetici panelidir. Arka uç tasarımı, işinizi yürütmenin günlük yönetimini kolaylaştırır. Platform ayrıca sipariş yönetimine yardımcı olabilecek sağlam raporlama ve istatistikler de sunar. Temel ve daha ayrıntılı sipariş bilgileri kontrol panelinde açıkça görüntülenir.
Envanter yönetimiEnvanter yönetimi araçları, sipariş yönetimi araçları kadar keskin ve etkileyici. Eklentileri entegre etmeyi seçtiğiniz birçok alan olabilir, ancak yerleşik yönetim araçlarının fazlasıyla yeterli olması ihtimali vardır.
Gönderi TakibiBüyük taşıyıcılar aracılığıyla gönderim seçeneklerini ayarlamak son derece kolaydır. Belirli bir değerden başlayarak ücretsiz gönderim de yapabilirsiniz. Başlamak sadece birkaç saniye sürüyor.
CRM ÖzellikleriPrestaShop, entegrasyon müşteri yönetimi araçlarıyla birlikte gelir. Küçük işletmeler ve yeni başlayanlar için, bunlar sorunları çözmek ve sağlam müşteri hizmeti sunmak için fazlasıyla yeterli olmalıdır. Daha kapsamlı bir yönetim sistemi istiyorsanız, pazardan alışveriş yapmanız gerekecek.
Şablonlar ve TemalarPrestaShop, kutunun dışında bir ücretsiz tema sunuyor. Kodu biliyorsanız başlamak için yeterlidir. Aksi takdirde, bir tema satın almak için yatırım yapmak isteyeceksiniz. Göz atmaya başladığınızda, çok çeşitli seçenekler göreceksiniz. Kesinlikle bazı gerçek dudlar olsa da, gerçekten etkileyici ve güzel temalar bulabilirsiniz.
Entegrasyonlar ve EklentilerBir ton seçenek var. En kaliteli ürünleri elde etmek için saygın markaları veya sertifikalı programları arayın. Bu belirli bir kalite seviyesini garanti eder ve size zaman ve para tasarrufu sağlar.
Mobil e-TicaretTemalar üçüncü taraf geliştiriciler tarafından tasarlanmıştır, yani standartlar yoktur. Bazı temalar duyarlı. Bazıları değil. Mobil ve duyarlı bir tema seçmek için ince baskıyı okumak zorunda kalacaksınız.
Ağ sağlayıcısıUnutmayın, diğer platformların aksine, barındırma dahil değildir. Bazı öneriler almak için servis bölümü altındaki hosting modülünü ziyaret edebilirsiniz. Aksi takdirde, bir sağlayıcı seçmek söz konusu olduğunda kendi başınasınız.
Uygulama mağazasıUygulama mağazasında kategoriye veya anahtar kelimeye göre hızlı bir şekilde arama yapabilirsiniz. Tek tıklamayla kurulum da entegrasyonu bir esinti haline getiren mükemmel bir araçtır.
BlogPrestaShop’un sunduğu tüm harika yönetim araçlarıyla, basit bir blog özelliği de içereceklerini düşünürdünüz. Çok değil. Aslında, bir blog eklemek 100 dolardan fazla tutabilir. Bu biraz saçma görünüyor, özellikle de tüm ücretsiz blog programlarını düşündüğünüzde.
SEO ve PazarlamaÜrün ekledikçe meta başlıklar, açıklamalar ve özel URL’ler ekleyebilirsiniz. Bunun ötesine geçen pazarlamaların bir üçüncü taraf programı aracılığıyla yapılması gerekecektir. Yine, açık kaynaklı bir programla, pazar yerlerini sık sık ziyaret etmeyi ve eklentileri satın almayı bekliyoruz.
Haber bültenleriKötü haber, bülten patlamaları göndermek için bir program veya modül eklemeniz gerekecek. İyi haber, birçok güvenilir uygulamanın belirli sayıda kullanıcıya kadar ücretsiz olmasıdır. Bir kuruş ödemek zorunda kalmadan 2.000’den fazla müşteriye bülten gönderebilmelisiniz.
Güvenlik özellikleriGüvenlik söz konusu olduğunda araştırmanızı yaptığınızdan emin olun. Barındırma sağlayıcınız bolca koruma sunmalıdır, ancak bir e-Ticaret sitesi ile özellikle uyanık olmak istersiniz. İyi bilgilendirilmiş müşteriler kredi kartı bilgilerini vermeden önce belirli güvenlik özelliklerini arayacaktır. PrestaShop pazarından bir güvenlik aboneliğine yatırım yapmaya değer olabilir.
PCI SertifikasıTemel olarak, eklemeyi seçtiğiniz herhangi bir ödeme ağ geçidi PCI sertifikalı ve uyumlu olacaktır.
İçerik yaratımıPrestaShop’a ürün ve içerik eklemek çok basit olmadan kolaydır. Kayıt tutma için birçok ilgili ürün detayı ekleyebilirsiniz. Alanların hiçbiri zorunlu değildir, bu nedenle yalnızca veri girişi yaptığınızı hissetmezsiniz. Her ürünü işletmeniz için gerekli olan bilgilerle özelleştirin.
Hediye sertifikalarıHediye çeki ve hediye çeki oluşturma yeteneği, birkaç yerleşik pazarlamadan biridir
Ödeme seçenekleriPrestaShop etkileyici sayıda ücretsiz ödeme seçeneği sunmaktadır. PayPal, Stripe ve Skrill’i diğerlerinin yanında kullanabilirsiniz. Uygulama mağazasında, yaklaşık 215 ödeme seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz. İyi haber şu ki PrestaShop, kullanıcılara yardımcı olacak bir kurulum kılavuzu içeriyor.
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıBu standart araçların tek dezavantajı, gösterge tablosunda iki ayrı sayfayı ziyaret etmeniz gerekecek. Kabul edilirse, bu bir anlaşma kırıcı değil, aynı zamanda tamamen mantıklı değil. Tüm vergi ve gönderim sorunlarını tek bir sekmede ele almak yeterince basit görünüyor.
RaporlarGösterge tablosuyla ilgili ilk fark edeceğiniz şeylerden biri, her şeyin istatistiklerle ilgili olmasıdır. Sitenizi takip etmenize yardımcı olacak çeşitli sayaçlar ve grafikler vardır. Bir veri neresi olmasanız bile, yardım edemezsiniz, ancak tüm sayılara yetişebilirsiniz. Eğilimleri izlemek ve gerçek zamanlı istatistikleri görmek çok güzel.
Site İstatistikleriPrestaShop, ziyaretçi etkinliğini, açık ve terk edilmiş alışveriş sepetlerini ve çok daha fazlasını görüntülemenizi sağlar. Daha da fazla veri madenciliği yapmak istiyorsanız, Google Analytics’i kolayca ekleyebilirsiniz. Müşterilerinizi ve site performansınızı anlayabilmek için bir kuruş ödemeniz gerekmiyor. Bu, PrestaShop’un en başından beri teslim ettiği bir alandır.

Planlar & Fiyatlandırma

Bedava! Yine de, gerçek olamayacak kadar iyi görünen şeyler hakkında ne söylediklerini biliyor musunuz? Evet, bir demo sitesinde gezinebilir ve yazılımı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Hiçbir e-posta adresi gerekmez. İşlem veya aylık ücret yok, ancak bu, başlamak için biraz para harcamanız gerekmediği anlamına gelmez.

<Aklınızda bulundurmanız gereken birkaç başlangıç ​​maliyeti:

 • Web barındırma – genellikle yaklaşık 10 $ / ay çalışır
 • Tema / şablon – yüksek kaliteli bir tema için yaklaşık 300 $ ödeme yapmayı bekliyoruz
 • Web Tasarımcısı – Kodlama deneyiminiz yoksa, muhtemelen sitenizi tasarlamak için biraz yardım isteyeceksiniz. Saatte 100 dolar karşılığında birini bulmak pazarlık olur.
 • BT Uzmanı – Yine, her şeyi ilk günden itibaren almak isteyeceksiniz. Bu bir uzmanın yardımını gerektirir. Profesyonel yardım, profesyonel bir fiyat etiketi ile birlikte gelir.
 • Eklentiler ve modüller – $$$

Tabii ki, PrestaShop başlamak için ücretsizdir, ancak maliyetler hızla artabilir. Sitenizin ne kadar karmaşık ve işlevsel olmasını istiyorsanız, o kadar fazla ödeme yapmayı bekleyebilirsiniz.

Müşteri desteği

Herkes PrestaShop’a katkıda bulunabileceği ve bir eklenti oluşturabileceği için müşteri desteği karmaşık olabilir. Sürekli değişen bir platform hakkındaki soruları cevaplamaya yetkin bir avuç insanın olması imkansızdır.

Yardım için başvuracağınız en iyi yer topluluk forumudur. Açık kaynak programlarına gelince, PrestaShop, yardım etmeye hazır geniş ve iyi bağlantılı bir kullanıcı topluluğuna sahiptir. Bu insanların çoğu sorunları çözmeyi seven geliştiricilerdir. Sorunuz sadece aradıkları proje olabilir.

Diğer bazı yararlı kaynaklar:

 • Kullanım kılavuzları – Dikkat: bazı kullanım kılavuzları 500+ sayfadır. Tam olarak sindirilebilir bir bilgi değil.
 • SSS Sayfaları – Kurulum işlemi söz konusu olduğunda bunlar çok yardımcı olur.
 • Kullanıcı Forumları – Belirli sorularınız olduğunda bu kaynakları ziyaret edin.
 • Web Bileti – Bu seçeneği her zaman deneyebilirsiniz, ancak başka bir kaynağa yönlendirilmesini bekleyebilirsiniz. Kısa bir cevap almanız için ince bir şans var.
 • Destek Planı – Yakmak için paranız varsa, bir destek planına kaydolabilirsiniz. Fiyatlar aşırı ve yılda sadece birkaç saat yardım ile sınırlıdır. Dürüst olmak gerekirse, bilgisayarlara giren kayınbiradörünüzü aramaktan veya BT uzmanınızı aramaktan daha iyidir..
 • Canlı sohbet – Siteyi ziyaret ettiğinizde, canlı sohbet özelliği mevcuttur. Bir temsilci cevap verebilir veya cevaplamayabilir. Varsa, satış konuşması ve sıfır yararlı bilgi duymaya hazır olun. Genellikle sohbet, size bir kullanım kılavuzu e-postası göndererek sona erer. Kendi zamanınızı kurtarmak ve doğrudan kullanıcı kılavuzuna gitmek en iyisidir.

PrestaShop müşteri hizmetlerinin kötü olduğunu söylemek haksızlık gibi görünüyor. Platform, piyasadaki diğer ürünlerle çalışacak şekilde tasarlanmamıştır. Açık kaynaklı bir programla, müşteri hizmetleri ve desteği söz konusu olduğunda aynı beklentiler söz konusu değildir. Bununla birlikte, desteğe kolay erişim istiyorsanız, açık kaynaklı bir program sizin için doğru seçim değildir.

Kullanım kolaylığı

Açıkçası, sitenizi kurmaya gelince, açık kaynaklı bir ürünle ilgili biraz daha fazla çalışma var. Ancak, tasarım kolaylığı söz konusu olduğunda, PrestaShop’un sunabileceği çok şey var.

CSS ve HTML’ye ek olarak, kullanıcılar gerçek zamanlı değişiklikler yapmak ve görüntülemek için kullanıcı arabirimi düzenleyicisinden yararlanabilir. Bu özellik başlangıç ​​dostudur. Acemi her küçük değişiklik için bir tasarımcı çağırmak zorunda kalmadan giderken küçük değişiklikler yapabilir.

Arka uçtaki her sayfada sağ üst köşede bir “Yardım” düğmesi bulunur. Bu muhtemelen bilgi için en iyi bahistir ve her zaman görüş alanınızdadır. İlk kurulumdan sonra, temel teknik deneyime sahip çoğu işletme sahibi, sitelerini kolayca çalıştırabilmelidir.

Sonuç

Çevrimiçi Mağaza oluşturmak için PrestaShop’u Seçmeli miyim?

Esnek bir bütçeniz varsa ve orta ila büyük bir çevrimiçi mağaza oluşturmak istiyorsanız, evet. Açık kaynak platformlarına gelince, PrestaShop mükemmel bir aday. Sağlam bir pazara sahiptir ve tamamen özelleştirilebilir profesyonel, işlevsel ve çekici bir web sitesi oluşturmanıza izin verir..

Başlamak için sadece bir düzine ürün satan küçük işletmeler için kurulum maliyetleri muhtemelen buna değmez. Her şey bütçeye düşüyor.

Eklentiler satın almanız ve tasarım ve BT uzmanlarının yardımını almanız gerektiğini unutmayın. Bu maliyetler sizi aşamazsa, PrestaShop sınırsız seçenekleri deneyimlemenin ve sürekli gelişen bir programın parçası olmanın harika bir yoludur.

Karşılaştırmak

PrestaShop

89

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map