Moonfruit İncelemesi 2016


Moonfruit

Siteyi ziyaret et

8.9


AWA Puanı

Moonfruit

Moonfruit. Biraz komik sondaj adını duymamış olsanız da, web sitelerine göre, Birleşik Krallık’ta barındırılan bir numaralı web sitesi oluşturucusudur. 15 yılı aşkın bir süredir Moonfruit, kodlama deneyimi olmayan kullanıcıların kendilerini yönetmek için profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmalarına yardımcı olan geleneksel bir web sitesi oluşturucu sunuyor. Aşağıdaki Moonfruit incelememizi okuyun.

Artıları

 • Sağlam temalar aralığı
 • Daha yüksek planlar için Getty Images
 • Toplu yüklemelerle Dosya Yöneticisi
 • Tanıdık his
 • Ücretsiz plan ile e-ticaret

Eksileri

 • Diğer web sitesi üreticileri kadar kolay değil
 • Editör modası geçmiş hissediyor
 • Yerleşik widget’ların olmaması
 • Sınırlı sosyal medya entegrasyonu
 • Diğer web sitesi üreticileri kadar kolay değil

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.moonfruit.com
 • Merkez: Londra, Birleşik Krallık
 • Kuruluş Yılı: 1999
 • Oluşturulan Siteler: 5.000.000+
 • Kategori: Website Maker Yazılımı
 • Ücretsiz deneme: 14 gün
 • Para iade garantisi: 14 gün

Moonfruit, nostalji duygusuna hitap edebilecek meraklı bir web sitesi oluşturucusudur. Kendisini tam teşekküllü başka bir web sitesi oluşturucu olarak konumlandırırken, Wix ve Squarespace gibi kapsamlı platformların modern dokunuşundan yoksundur..

Editör size eski Windows masaüstü uygulamalarını hatırlatacaktır; bu, en rahat hissettiğiniz şeyse mükemmeldir. Tam bir widget kütüphanesinin veya her şey dahil sosyal medya ve SEO entegrasyonlarının tüm çanlarını ve ıslıklarını içermez, ancak bunları kullanmayacaksanız, neden onları?

Moonfruit kim için iyi olacak?

Moonfruit, düzenleyicinin doğası nedeniyle eski Windows tarzı tasarım araçlarını ve uygulamalarını kullanmaktan rahat olanlar için mükemmeldir.

Küçük bir işletme işletiyorsanız veya küçük bir çevrimiçi mağaza açmak istiyorsanız bu bir platform olabilir. Tasarımcılar, fotoğrafçılar ve sanatçılar veya benzersiz bir etkinlik sayfası oluşturmak isteyenler için de yararlı olabilir.

Moonfruit’ten kimler kaçınmalıdır??

Web sitenizin Instagram feed’inizin aşağı doğru kaydırıldığını, müşterilerinizin satın alması için bazı indirilebilir melodiler veya insanların bu günlerde bekleyebileceği diğer modern özellikler olduğunu düşünüyorsanız, şansınız kalmaz. Moonfruit yakın zamanda bu tür özelliklere girecek gibi görünmüyor.

Web sitenizi oluşturmak için fazla zamanınız yoksa, Moonfruit uyum sağlamak için uygun olabilir. Ve inşaatçınızı kullanırken modern bir görünüm ve his istiyorsanız, başka bir yere de bakın.

Moonfruit’un web siteleri ne kadar ölçeklenebilir?

Kendinize ücretsiz bir Moonfruit web sitesi aldığınızda, oynayabileceğiniz 20 MB depolama alanı, sınırlı bant genişliği, beş sayfa ve 10 adede kadar öğe içeren bir mağazanız olacak. Moonfruit’ün en üst düzey fiyatlandırma planları, mağazanızda 20 adede kadar site, sınırsız sayfa ve bant genişliği, 10 GB depolama alanı ve 1000 adede kadar öğe ayırıyor.

CDN’li Moonfruit web sitelerini barındırdığı için, trafikte büyük bir artış bekliyorsanız, hizmetlerine güvenmeniz gerekecektir..

Moonfruit’ün itibarı nedir?

Moonfruit müşterileri çitin bir tarafında ya da diğer tarafta görünüyorlar: sitelerini ve sağlanan hizmetleri seviyorlar ya da nefret ediyorlar ve müşteri hizmetlerini sorunlarını yavaşlatmaya çalışıyorlar. Okuduğumuzdan, sorunlu olanların talimatları doğru bir şekilde okumamış veya editörün basitçe yapamayacağı şeyleri yapmaya çalışıyorlar.

Dikkate alınması gereken bir diğer husus, Moonfruit’un son bir yıl boyunca uğradığı kesinti süresidir. Moonfruit teknik sorunlarla ilgilenirken, kullanıcıların web siteleri bir gün boyunca çevrimdışı olabilir. Aralık 2015’teki bir DDOS saldırısı, bazı kullanıcıları üç güne kadar siteleri olmadan bıraktı.

Moonfruit ile para iade garantisi var mı?

Kesinlikle var. Web sitenizi 15 günlük ücretsiz deneme sürümüyle oluşturabilirsiniz (ki bu sınırsız bir şekilde genişletilebilir, planınızı yükseltmenizi isteyen can sıkıcı pop-up’lara kaydedin) ve tüm ücretli planlar 14 günlük para iade garantisi ile gelir.

Bu süre içinde sitenizi tam olarak oluşturmanızı öneririz. Moonfruit, sitenizi yavaşça oluşturmaya karar verirseniz, çok geç olana kadar istediğinizi fark etmeyebileceğiniz bazı özelliklerden yoksundur..

Ana Özellikler

 • Esnek ve Kullanıcı Dostu Arayüz
 • Özel kod
 • Mobil Uyumlu
 • Yerleşik e-Ticaret Araçları
 • PayPal Mobil Ödeme Widget’ı
 • Her Sayfa için Şifre Koruması
 • Shop’u Facebook’a entegre et
 • 62 Şablonlar
 • İçerik Yönetimi için Dosya Yöneticisi
 • Özel Alan Adı
 • Özel HTML Parçacıkları
 • Google Analytics ve Web Yöneticisi Hesap Entegrasyonu

Sektör Uzmanları Ay Meyvesi Kararı

Genel olarak, uzmanlar Moonfruit’e adil bir puan veriyor. Programın bazı net sınırlamaları vardır, ancak doğru kişi için uygun fiyatlı bir araç olabilir. Moonfruit ucuz fiyatlandırma planları, güçlü bir bloglama aracı ve bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştıran diğer kullanıcı dostu araçlar sunar. Eleştirmenler için, Moonfruit ile ilgili temel sorun, zamana veya rakiplerine ayak uydurmamış olması.

Uzmanlar, arayüzün modası geçmiş olduğunu ve buggy olabileceğini söyledi. Program ayrıca raporlama araçlarından yoksundur. Bu, bir site oluşturmak ve markalarını büyütmek isteyen işletmeler için büyük bir dezavantaj olabilir. Sınırlı fotoğraf düzenleme araçları amatörce görünen web sitelerine de yol açabilir.

Moonfruit vaatlerini yerine getiriyor, ancak uzmanlar karşılaştırılabilir bir fiyat için ek özellikler sunan daha modern alternatifler olduğuna dikkat çekiyorlar. Moonfruit sağlam bir seçimdir, ancak belki de en iyi seçim değildir.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,29017,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/moonfruit
 • 20 Nisan 2016

Moonfruit Hakkında Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Moonfruit ile ilgili her olumsuz kullanıcı incelemesi için en az iki ezici çoğunlukla olumlu yorum vardır. Müşteri hizmetleri tarafından tamamen hayal kırıklığına uğrayan ve hatta kızdıran bazı insanlar, aldıkları hizmetin kalitesinden ve hızından memnun kaldılar. Çoğu kullanıcı sorunlarının hızla çözüldüğünü bildirdi.

Memnun müşteriler, web sitesi oluşturucunun kullanımı kolay ve çok az veya hiç tasarım deneyimi olmayan yeni başlayanlar için süper kolay buldular. Kullanıcılar, programın sezgisel, sorunsuz bir şekilde çalıştığını ve kullanımı basit olduğunu söyledi. Moonfruit çok fazla zil ve ıslık ile gelmiyor, bu da çok fazla özellikte saplanmak istemeyen yeni başlayanlar için mükemmel olabilir. Basit ve anlaşılır bir ürün arayan müşteriler Moonfruit’ten memnun kaldılar.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com
 • http://www.sitejabber.com/reviews/www.moonfruit.com

Moonfruit’ta Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Belki de her zaman ücretsiz olarak ilan edilen bir şeye dikkat etmek en iyisidir. Moonfruit kullanıcıları gerçek web sitesi oluşturucu hakkında söylenecek bazı olumlu şeyler olsa da, faturalandırma uygulamalarından ve müşteri hizmetleri eksikliğinden daha az memnunlar. Görünüşe göre “özgür” bazı dizeler eklenmiş olarak geliyor. Kullanıcılara göre, Moonfruit tam olarak şeffaf faturalandırma sunmuyor ve istenmeyen masrafları çözmek gerçek bir baş ağrısı yaratabilir.

Onların haksız yere suçlandığını veya sitelerine açıklanamayacak şekilde reddedildiğini hissedenler, tüm kurulumun paralarını almak için tasarlanmış bir aldatmaca olduğunu hissetmeye başladı. Endişe sebebi yaratmak için aynı sorunları yineleyen yeterli şikayet var. “Ücretsiz” kelimesi tarafından kör edilmemeye dikkat edin.

 • https://www.trustpilot.com/review/moonfruit.com

tasarlamak & Özelleştirme

Web sitenizi Moonfruit ile başlatmak, editöre aşina olmak için etrafa tıklamak için birazcık gerekli olacaktır. Şablona eklediğiniz veya şablondan seçtiğiniz her öğe, sürükleyip bırakma, yeniden boyutlandırma, yazı tiplerini değiştirme, eklenen bağlantılar vb. Gibi herhangi bir yere taşınabilir..

Bu editörün kendisi eski tasarım programlarının veya metin editörlerinin anılarını uyandıracaktır. Rahat bir his, ama neden biraz modernleştirmeye çalışmadıklarını merak edeceksiniz. Web sitenizin çeşitli bölümleri arasında gezinme, örneğin blog sayfaları, mağaza, normal sayfalar ve analitik, takılmak için nispeten kolaydır.

Ekleyebileceğiniz kadar çok öğe olmasa da, her biri oldukça genişletilebilir ve sayfanın herhangi bir yerine taşınabilir.

İşte platformun bazı tasarım özellikleri:

özellikgenel bakış
Web Sitesi ŞablonlarıMoonfruit, ücretsiz bir plan ya da üst katman planı olsun, 62 şablon arasından seçim yapmalarına bakılmaksızın tüm kullanıcılara sunmaktadır. 62 şablon korkunç bir lot gibi görünmese de, diğer bazı sitelerin aksine, her biri arasındaki çeşitlilik oldukça doğru.

Şablonlar web sitesi modasında en güncel olmayabilir, ancak profesyonel ve temizdir ve 2016’da yersiz görünmeyen bir web sitesi üretmek için fazlasıyla yeterlidir.

Uyarı kelimesi: Şablonları seçtikten sonra değiştiremezsiniz – farklı bir şey istediğinize karar verirseniz sıfırdan yeniden başlatmanız gerekir.

Web Sitesi Oluşturucu ArayüzüWeb sitesi oluşturucu arayüzü tarihli ve bu konuda iki yol yok. Her ne kadar iyi düşünülmüş ve tek bir yerde ihtiyacınız olan her şeye sahip olmasına rağmen, piyasadaki diğer web sitesi kurucuları ile karşılaştırıyorsanız, hayal kırıklığına uğrayacaksınız..

Düzenleyicinin kendisinde geçerli sayfanızın ortasında, genel site kontrolü için en üstte bir işlem çubuğunun, mevcut sayfa kontrolü için sol taraftaki başka bir çubuğun ve öğe kontrolü için bir kayan kutunun görüntülenmesini ( seçili bir öğeye sahip olmak).

Sayfa Stilini ÖzelleştirmeSayfadaki her öğe tamamen özelleştirilebilir ve herhangi bir yere taşınabilir. Bazı şeyleri “tam” yapmaya çalışırken sinir bozucu olabilir. ‘Sayfa Ana Sayfası ‘özelliği, çalışan temayı sayfalar arasında da düzenleme seçeneği sunar.
site navigasyonuSitede gezinme, düzenleyicinin sol üst köşesindeki, üstteki işlem çubuğunun hemen altındaki bir açılır kutu menüsü ile kolaylaştırılmıştır. Bu menüde her sayfa listelenir ve düzenleme için seçilebilir.
İçerik yönetimiMoonfruit, dosya yükleyebileceğiniz ve sayfalara yerleştirebileceğiniz dosya yükleyebileceğiniz kullanışlı bir Dosya Yöneticisine sahiptir.
Fotoğraf ve GalerilerNe yazık ki, yalnızca yerel makinenizden resim yükleyebilirsiniz ve bunları Moonfruit’ta düzenleyemezsiniz, bunları önceden sıralamanız gerekir. Onları Facebook’tan çekemezsiniz, vb..

Oluşturucu, sadece bir satır görüntü olan temel bir galeri widget’ına sahiptir. Durumunuza bağlı olarak, bu platformu değerlendirmenizde bir eksiklik veya kırılma yetersizliği olabilir.

Mobil Site OluşturmaTasarım cep telefonlarına sığacak olsa da, siteniz için mobilde en iyi görünümü bulmak için Mobil Editör’de bir keman bulmanız gerekir. Masaüstü düzenleme sürümü kadar çok tasarım seçeneğine yakın bir yer yok, ancak üst menüden erişmek kolaydır.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuYerleşik paylaşım widget’ı yok. Paylaşım düğmeleri oluşturmak için özel bir HTML öğesi kullanabilirsiniz.
Tasarım HizmetleriŞirket içi tasarım hizmeti sunulmuyor.

Özellikleri & Araçlar

Moonfruit, diğer web sitesi üreticilerinin sunduğu kadar çok sayıda dahili özelliğe sahip olmayabilir. Aşağıdakilere sahip olduklarını kontrol edin.

özellikgenel bakış
KurmakKullanıcı adı, e-posta, şifre – gitmeye hazırsınız! Şablonunuzu seçtikten sonra, ilk sitenizi kurmanız biraz daha uzun sürecektir. Moonfruit, başlamak için örneğin Weebly demekten biraz daha hileli.
Web TasarımRenkleri, yazı tiplerini, konumları, bağlantıları ve arka planları değiştirin. Editörden beklediğiniz tüm geleneksel öğeler.
Özel alan adıZaten bağlanan özel bir alan adınız zaten var ve tüm planlar için kullanılabilir. Henüz bir hesabınız yoksa, Standart planla, ikisi Artı planıyla ve üçü de Max planıyla alırsınız
Gezinme DerinliğiYalnızca bir seviye gezinme.
Widget’lar ve UygulamalarStandart aralığın ötesinde çok fazla widget yoktur (metin, başlıklar, formlar, bağlantılar, HTML snippet’i, resim, menü, dosya ekleme). Bir Chatango sohbet widget’ı, Google Haritalar, Soundcloud, bir Photosnack slayt gösterisi, bir Twitter yayını ve bir Vimeo veya YouTube videosu var. Birkaç dahili Mağaza ve Blog widget’ı var, ancak başka bir şey için bazı özel HTML kodlarına ihtiyacınız olacak.
Para KazanmaÇevrimiçi bir mağaza işletmenin yanı sıra, para kazanılan banner’ları istiyorsanız, HTML snippet parçası aracılığıyla bunların eklenmesi gerekir.
Ziyaretçi İstatistikleriBir Google Analytics hesabını ve bir Google Web Yöneticisi hesabını sitenize kolayca bağlayabilirsiniz.
Fotoğraf, Video ve SesÇok temel fotoğraf seçenekleri mevcuttur, ses istiyorsanız, bir Soundcloud widget’ı aracılığıyla olması gerekir ve video için Vimeo ve YouTube widget’ları vardır.
BlogTemel bir blog platformu platformda standart olarak gelir. Yayınları veya süslü herhangi bir şeyi planlama seçeneğiniz yoktur.
Google HaritalarGoogle Haritalar widget’ı kullanılabilir
HTML DüzenleyiciToplam sayfayı düzenleyemezsiniz, ancak özel HTML snippet’leri ekleyebilirsiniz.
Sosyal Medya EntegrasyonuYalnızca bir Twitter yayın widget’ı dahili. Diğer tüm sosyal medya eklentileri için özel HTML snippet’leri gerekir. Çevrimiçi mağazanız için bir Facebook mağazası oluşturma seçeneği vardır. Bu kadar. Bu bizim görüşümüze göre önemli bir dezavantaj.
Formlar ve anketlerEditör ile kolayca bir form ekleyebilirsiniz. Ücretsiz ve Basit planlarda yalnızca temel bir form (ad, e-posta, mesaj) mevcuttur.
Depolama alanıDiğer bazı editörlerden farklı olarak, burada sınırsız depolama seçeneğiniz yoktur. Ücretsiz plan için 20 MB, Basit plan için 500MB, Standart plan ile 1GB, Artı planında 5GB ve Max planı için 10GB.
Bülten AracıYerleşik bir bülten aracı yoktur. MailChimp gibi özel bir HTML widget’ı eklemeniz gerekecek.
forumForum eklemek için dahili bir seçenek yoktur.
E-Ticaret / Online MağazaHer planda bir online mağaza mevcuttur. Seçtiğiniz plana bağlı olarak 10 ila 1000 öğe ekleyebilirsiniz. Çevrimiçi mağazanızı yönetmek için kullanılabilecek seçenekler birçok kişinin istediği kadar kapsamlı değildir. Çevrimiçi mağaza, yalnızca temel mağaza işlevselliği ve yönetim özelliklerine ihtiyaç duyanlar için önerilir.
Ağ Geçidi EntegrasyonuKullanılabilir tek ödeme ağ geçidi PayPal’dır.
SEO DostuSayfa meta etiketlerini düzenleme seçeneği ve SEO için kısa bir kılavuz var, ancak hepsi bu.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Parola koruması her sayfada mevcuttur. Seçildiğinde yalnızca site yöneticileri erişebilir.
Google® AnalyticsMoonfruit sitenizi Google Analytics hesabınıza kolayca bağlayın.
Web Sitesi GüvenliğiParolalar vb. İle ilgili doğru internet güvenliği prosedürlerini izlemeniz gerekir. PayPal işlemleri güvenlidir.
Birden Fazla DilMoonfruit Fransızca olarak da mevcuttur.
Mobil OptimizasyonSiteler biraz mobil cihazlar için optimize edilmiştir, ancak Mobil düzenleyici aracılığıyla daha fazla ince ayar yapılması gerekecektir..
CDN TeknolojisiMoonfruit artık ABD müşterileri için daha hızlı kullanım için bir CDN (İçerik Dağıtım Ağı) kullanıyor.

Planlar & Fiyatlandırma

Moonfruit ile başlarken, otomatik olarak 15 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolacaksınız. Size söylemedikleri şey, bu denemenin Ücretsiz planlarının bir parçası olarak sonsuza kadar uzatılabileceğidir..

Her planın editöre, 62 şablona, ​​blog işlevselliğine ve çevrimiçi bir mağazaya erişimi vardır. Fiyatlandırma noktaları, diğer web sitesi oluşturucularla makul ölçüde karşılaştırılabilir.

Ücretsiz Plan

Ücretsiz plan, kullanıcılara en azından altı ayda bir web sitelerini güncelledikleri sürece sunulur. Kullanıcılar çevrimiçi mağazalarında 20 MB depolama alanı, 1 GB bant genişliği, beş sayfa ve on öğe alır. Müşteri hizmetlerine erişemezsiniz (öğreticilere ve topluluk panolarına göz atmanın yanı sıra) ve sitenizde Moonfruit reklamları vardır. Web sitenizin adresi username.moonfruit.com gibi görünecek.

Basit Plan
Yıllık 4,50 ABD doları / ay, aylık 6 ABD Doları

Lite planı size 10 GB’a kadar bant genişliği ve 500 MB depolama alanı sunar. Mağazanızda en fazla 20 ürün satabileceksiniz ve Moonfruit reklamları sitenizden kaybolacak. Sitenize şimdi bir alan adı bağlayabilir veya Moonfruit aracılığıyla (ücretli) bir alan adı satın alabilirsiniz. Artık Moonfruit’ün e-posta desteğine de erişebileceksiniz.

Standart Plan
Yıllık 9 ABD doları / aylık, aylık 12 ABD doları

Standart planda artık sınırsız sayfa, 20 GB bant genişliği ve 1 GB depolama alanınız olabilir. Çevrimiçi mağazanızda 50 adede kadar öğe bulabilirsiniz. Bir Form Oluşturucu’ya ve Getty Images kitaplığına erişebilirsiniz. Yıllık plana kaydolursanız, işletmenizi oluşturmak için 75 TL değerinde Google AdWords kredisi ve bir alan adı alırsınız..

Artı Planı
Yıllık 15 ABD doları / ay, aylık 20 ABD doları

Artık en fazla 10 farklı web sitesi ekleme olanağına sahipsiniz. Standart plandaki her şeyin yanı sıra sınırsız bant genişliği, 5 GB depolama alanı ve çevrimiçi mağazanızda en fazla 150 öğe elde edersiniz. Yıllık olarak satın alanlar için AdWords kredisi ve en fazla 2 alan adı alırsınız. Telefon desteği Plus planında da mevcuttur.

Maksimum Plan
Yıllık 26,25 ABD doları / ay, aylık 35 ABD Doları

Platforma önemli bir yatırım için Plus planı, 10 farklı depolama alanı ve çevrimiçi mağazanızda 1000 adede kadar öğe içeren 20 farklı web sitesi ile Plus planındaki her şeyi size sunar. Yıllık plana kaydolursanız üç farklı alan adına sahip olma seçeneğiniz de olacaktır..

Müşteri desteği

Moonfruit aracılığıyla sağlanan destek, hangi planı seçeceğinize bağlıdır. 7/24 mevcut değiller, bu yüzden bir cevap beklemek için biraz bekleyin. Hangi seçeneklerin sağlandığını aşağıda görebilirsiniz.

 • Telefon
  Artı ve Maks planlarındaki kullanıcılar için telefon desteği sunulmaktadır.
 • Destek e-postası
  Destek e-postası Hafif Sürüm, Standart, Artı ve Maks planlarında sunulur. Yanıt süreleri genellikle bir gün içinde olmasına rağmen değişir.
 • Sohbet
  Sohbet işlevi yok.
 • Bilgi tabanı
  Çevrimiçi bilgi tabanına Moonfruit Destek aracılığıyla ulaşılabilir.
 • Video Eğiticileri
  İyi, bir dizi video eğitimi mevcut.
 • Destek Forumu
  Topluluk forumu mevcut.
 • Ekstra seçenekler
  Resmi Twitter ve Facebook hesapları aracılığıyla müşterilere hızlı yanıt.

Kullanım kolaylığı

Moonfruit kullanımı ne kadar kolay? Bunun aralığın ortasıyla ilgili olduğunu söyleyebiliriz. Alışmak biraz zaman alır, ama sonunda oraya ulaşacaksınız. Sürükle ve bırak özelliği ve tıklanabilir öğeler, Windows arka planı olan herkes için sezgiseldir.

Sosyal medya veya reklamcılık gibi çok fazla widget’a ihtiyacınız yoksa, büyük olasılıkla özel HTML öğeleri eklemenize gerek yoktur. Özel HTML öğeleri, yeni başlayanların kodlama gerektiğinden umudunu kaybetmeye başladığı bir yerdir!

Tam bir başlangıç ​​veya biraz teknophob iseniz – editör tarafından boğulmuş olabilirsiniz. Geleneksel kelime işlemci ve tasarım uygulamalarına özgü bir tasarım düzeni sunar. Bu tür uygulamalara aşina değilseniz öğrenmek o kadar kolay olmayacak.

Diğerleri için, yaklaşık 15 dakika kadar oynadıktan sonra kendinizi evinizde gibi hissetmelisiniz. Birkaç saat içinde profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturabilir ve yayınlayabilirsiniz..

Editörle mücadele eden ve sayfalarını tasarlayanlar için video eğitimleri ve forumlar aracılığıyla yardım sunulmaktadır.

Sonuç

Moonfruit, kullanıcıların temel bilgisayar bilgilerine sahip olmaları şartıyla, birkaç kısa saat içinde profesyonel görünümlü web siteleri oluşturmalarına yardımcı olabilir. Planları diğer web sitesi oluşturucularıyla karşılaştırılabilir ve yalnızca standart özelliklerden oldukça basit olduğunuz sürece istediğiniz işi yapan kişisel veya işletme sitesi oluşturabilirsiniz..

Soru şu: nedenMoonfruit’u rakiplerinden biri üzerinden seçersiniz. Editör ve mevcut widget’lar, diğer web sitesi üreticilerinin yaklaşık beş yıl gerisindeler. Benzer şekilde fiyatlandırıldıklarında, Moonfruit’un sağladığı faydalara bakmanız gerekir.

Elbette, her sayfada çok fazla özelleştirme var, ancak diğer editörler de bunu sunuyor. Eski tip tasarım editörünü seviyorsanız, Moonfruit seçmek için doğru bir platform olabilir. Ücretsiz bir çevrimiçi mağazanın (10 ürüne kadar) peşindeyseniz ve sayfanızda biraz reklam yayınlamıyorsanız, Ücretsiz plan sokaktan yukarı doğru olabilir.

Moonfruit’a göz atıyorsanız, rekabete de bakmanızı öneririz – çünkü muhtemelen onları koyacaklarını düşünüyoruz.

Karşılaştırmak

Moonfruit

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map