LemonStand İncelemesi 2016


LemonStand

Siteyi ziyaret et

9.2


AWA Puanı

LemonStand

LemonStand 2010’da piyasaya sürüldü. Ancak mevcut sürüm ilk üründen kökten farklı. Nispeten pahalı indirilebilir bir yazılım olarak başladı. O zamandan beri, hızlı büyüme yaşayan işletmeleri hedefleyen web tabanlı bir e-ticaret alışveriş sepetine dönüştü. Artık ölçeklenebilir bir e-Ticaret çözümüne ihtiyaç duyanlar için uygun bir seçenek. Aşağıdaki LemonStand incelememizi okuyun.

Artıları

 • Kolay Entegrasyon
 • Sınırsız Ürün Seçenekleri
 • 14 Gün Ücretsiz Deneme
 • Esnek Kategoriler

Eksileri

 • Pahalı Fiyatlandırma
 • Minik Mağazalar için Uygun Değil

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.LemonStand.com
 • Merkez: Scottsdale, AZ
 • Kuruluş Yılı: 2005
 • Çalışanlar: 50-100
 • Barındırılan Siteler: 2.000.000+
 • Kategoriler: Ağ sağlayıcısı
 • Hizmetler: Paylaşılan, VPS ve
 • Dedicated Sunucular
 • Ücretsiz deneme: Müsait değil
 • Para iade garantisi: 30 gün

En önemlisi, LemonStand yeni başlayanlar için değildir. Acemi bir mağaza kurabilirken, bir siteyi özelleştirmek için teknik bilgi ve kodlama deneyimi gerekir. Bazı şirketler için bu, kod oluşturmak için bir geliştiriciyi işe almak anlamına gelir. İşletmeniz profesyonel bir geliştiriciye yatırım yapabilirse ve site tasarımıyla başa çıkmak için zamanınız yoksa, LemonStand bunu mükemmel bir seçenek haline getirir. Çok çeşitli kişiselleştirme seçenekleri ile birlikte gelir. Bu tek başına onu pazardaki en iyi alışveriş sepeti platformlarından biri haline getiriyor.

Standart özellikler şunları içerir:

 • Tamamen özelleştirilebilir bir web sitesi için açık bir API
 • İşlem ücreti yok
 • Hızlı büyüyen işletmeler için tamamen ölçeklenebilir
 • Tüm fiyatlandırma planları için sınırsız ürün
 • Özel SSL
 • SEO ve pazarlama araçları

LemonStand’ın Hedef Kitlesi

Diğer mevcut alışveriş sepetleri ile karşılaştırıldığında, LemonStand istediğiniz tüm özelliklere sahiptir. Yazılım kodlamasına tam erişime izin vermesi benzersizdir. Piyasadaki veya tasarımdaki bir uygulamayı ve özel bir uygulamayı pratik olarak entegre edebilirsiniz. Özelleştirme konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Ayrıca, LemonStand, şirketiniz genişledikçe hızla uyum sağlamak ve büyümek için geliştirilmiştir. Eşsiz ölçeklenebilirliği, hızlı büyümeyi ele almaya hazırlanıyor.

Teknik Sınırlamalar

LemonStand, internetin çalışmasını gerektiren tamamen barındırılan bir SaaS programıdır. Platform en iyi hızlı internet bağlantısı ve en son güncellenmiş yazılım ile çalışır. Herhangi bir modern işletme için, bu gereksinimler bir sorun olmamalı.

Hesabınızı İptal Etme

Tüm planlar bir aydan bir kontratta mevcuttur. İstediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. Uzun vadeli bir sözleşmeye kilitlenmek konusunda endişelenmenize gerek yok.

LemonStand’ın İtibarı

LemonStand artık bulut tabanlı bir sürüme geçtiğine göre, insanlar ikinci bir görünüm için geri dönüyor. Değişikliklere verilen yanıt çok olumlu oldu. Güvenliği öncelikli kılmak ve sürekli yeni özellikler eklemek konusunda güçlü bir üne sahiptirler. LemonStand’ın müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını iyileştirmeye ve karşılamaya devam edeceği anlaşılıyor.

Ödüller

LemonStand önemli bir ödül almamış olsa da, platformun 20’den fazla ülkedeki işletmeleri desteklediğini belirtmek gerekir..

Neden LemonStand e-Ticaret Yazılımını Seçmelisiniz??

LemonStand, hızla büyüyen işinize ayak uydurabilecek ve tamamen ölçeklenebilir bir platform sunabilecektir. Ayrıca web sitenizin her ayrıntısını özelleştirmenizi sağlar. Bir geliştirici tutmanız gerekebileceğini unutmayın.

Ana Özellikler

 • Özel Sipariş Durumları
 • Tasarımı Özelleştir
 • Otomatik E-postalar
 • Site Genelinde SSL
 • Özel URL’ler
 • Mobil cihazlar için uygun
 • Çoklu Ödeme Yöntemleri
 • Bitcoin Entegrasyonu
 • Duyarlı Temalar
 • ShipStation Entegrasyonu
 • Tek Sayfalı Ödeme
 • LemonSync Geliştirici Aracı

Endüstri Uzmanları LemonStand Hakkında Karar

Uzmanların hala biraz şüpheci ve LemonStand’a övgüde bulunmaktan çekiniyor gibi görünüyor. Eleştirmenler genel tasarımı ve yönetici arayüzünü takdir ederler, ancak bireysel özellikleri kafa karıştırıcı bulurlar. Ürün eklemek, vergi oranlarını belirtmek ve günlük görevleri tamamlamak, o kadar çok seçenek içerir ki, hepsinin ne anlama geldiğini anlamak zor olabilir.

Birkaç uzman, LemonStand’ın yalnızca yaklaşık bir düzine ücretsiz şablonla geldiğini ve sürükle ve bırak düzenleyicisinden yoksun olduğunu belirtmek için hızlıydı. Bu kesinlikle doğru olsa da, LemonStand yeni başlayanlar için tasarlanmış bir program olarak kendini faturalandırmıyor. LemonStand’ın belirli miktarda kodlama bilgisi gerektirdiğinin farkında olmalısınız. Bu, piyasadaki en ölçeklenebilir seçeneklerden biri olmasına yardımcı olur, ancak bunun herkes için olması gerekmediği anlamına gelir..

LemonStand’a hedef kitlesi açısından bakan uzmanlar arasında incelemeler daha parlaktı. Ölçeklenebilirlik konusunda, LemonStand gerçekten etkileyici. LemonStand, işletmenizle birlikte büyüyebilir ve sizi küçük bir başlangıçtan uluslararası bir lidere götürebilir. Bazı uzmanlar, LemonStand’ın eski itibarlarını kaybettiklerinde ve pazarlama çabalarını artırdıklarında giderek daha popüler bir seçenek olacağını tahmin ediyorlar..

Olumlu Tüketici Görüşleri ve Görüşleri

Yine, olumlu kullanıcı deneyimleri söz konusu olduğunda bile çok fazla bilgi yok. LemonStand web sitesine hızlı bir bakış, programı kullanan tanınmış markaların kapsamlı bir listesine sahiptir. Zippo, Bose ve Sweet Maria’ların hepsi sitelerine güç vermek için LemonStand kullanıyor. Her zaman kendi kendine tanıtım malzemelerini bir tuz tanesi ile almalısınız, ancak bu, LemonStand’ın ölçeklenebilir ve büyük işletmeleri idare edebildiğini gösteriyor.

LemonStand’ın bir diğer belirgin yararı da tamamen özelleştirilebilir olmasıdır. HTML biliyorsanız veya bir web tasarımcısı kiralamak için kaynaklara sahipseniz, görüntülemekle gurur duyacağınız profesyonel ve çekici bir mağaza oluşturabilirsiniz..

Tüketiciler, LemonStand’ın yeni sürümü ile gemiye geçmek için yavaş olsa da, duyarlı bir tasarım sunan birkaç platformdan biridir. Bu özellik tek başına ikinci bir görünüme değer.

Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Dürüst olmak gerekirse, internette LemonStand hakkında çok fazla sohbet yok. Bu kısmen 2010’da yaşanan oldukça kasvetli bir sunumdan kaynaklanıyor olabilir. O zamanlar, hatalarla dolu pahalı, lisans tabanlı bir yazılımdı. O zamandan beri, aylık abonelik planını içeren daha yaygın bir web tabanlı çözüme dönüştü.

Tüketicilerin olumsuz çevrimiçi incelemelerinin çoğunun programın orijinal sürümüne atıfta bulunduğu anlaşılıyor. Bu kesinlikle yanlış izlenim verebilir muhtemelen büyüme engelledi.

İyi haber, geliştiricilerin müşterilerin bir e-Ticaret platformundan istediklerini çok hızlı bir şekilde yakalamaları ve modellerini değiştirmeleridir. Belki de şu anki en büyük şikayet, programın hala bir akış durumunda olmasıdır. LemonStand’dan büyük şeyler bekleyebilirsiniz; biraz sabırlı olmalısın.

tasarlamak & Özelleştirme

Şu an, LemonStand on ücretsiz tema sunuyor. Her tema, marka logonuz ve renklerinizle özelleştirilebilir. Bu küçük değişiklikleri yapmak nispeten kolaydır. Ancak, temel ince ayarların ötesine geçmek bir geliştiricinin yardımını gerektirecektir. İyi haber, ücretsiz temaların çok modern ve çekici olmasıdır. Sadece birkaç dakika içinde bir mağaza yaratmanıza izin verecekler. Ayrıca, her ücretsiz tema, seçimlerinizi daraltmanıza yardımcı olabilecek farklı ürünleri vurgulamaya yardımcı olmayı amaçlamaktadır..

LemonStand, premium tema seçeneğinin üzerinden atlar ve bir tasarımcı ile çalışmaya başlar. Bu, açık API’larına ve tamamen özelleştirilebilir web sitelerine bakmanın en iyi yoludur. Diğer tasarım seçenekleri:

 • LemonStand web tasarım hizmetleri satın alma
 • LemonStand onaylı tasarımcıları işe alma
 • Tasarımcınızı işe alma.

Her iki durumda da, bunun önemli bir maliyet olacağını unutmayın. Bir geliştiriciyi işe almak tüm işletmeler için uygun bir seçenek değildir.

Web Sitesi Oluşturucu Arayüzü

Gösterge panosu, kodlama değişiklikleri yapmak için HTML ve CSS kullanmanızı sağlar. Arka uç WordPress’e benzer, ancak daha da kullanıcı dostu. Büyük düğmeler ve simgeler sekmeler arasında gezinmenize yardımcı olur. Ürün ve içerik eklemek sadece birkaç dakikalık veri girişi gerektirir. Ön uç ve arka uç arasında anında geçiş yapmanızı sağlayan hızlı bir bağlantı bile vardır. Özel değişiklikler yapmak isteyene kadar işler karmaşıklaşmaya başlamıyor.

Mobil Site Oluşturma

Her tema mobil uyumlu ve tamamen duyarlı. Ayrı bir mobil web sitesi oluşturma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Müşteriler herhangi bir cihazdan alışveriş yapabilir. Siteniz her boyutta ekranda harika görünecek.

Sosyal Paylaşım Entegrasyonu

Sosyal medya hesaplarınızı yeni web sitenizle senkronize etmek çok kolaydır. LemonStand, birçok pazarlama aracıyla birlikte gelir. Herhangi bir programı entegre etmeyi de seçebilirsiniz.

Tasarım Hizmetleri

LemonStand’ın tasarım hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için doğrudan şirketle iletişim kurun. Sizi bir tasarımcıya bağlayacak ve size özel bir teklif sunacaklar.

Özellikleri & Araçlar

özellik
genel bakış
Çevrimiçi Mağaza KurulumuMağazanızı kurmak için ücretsiz bir tema kullanmak daha kolay olamazdı. Sadece birkaç dakika içinde başlayabilirsiniz. Ancak, özelleştirilmiş bir mağaza oluşturmak daha fazla zaman alabilir. Hem teknik hem de kodlama bilgisi gerektirir.
Bant Genişliği ve Depolamaİstediğiniz kadar ürün ekleyin. Her fiyatlandırma paketi ile sınırsız depolama ve bant genişliğinin keyfini çıkarın.
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve EklentileriLemonStand, piyasadaki herhangi bir eklenti ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Sitenizi nasıl özelleştirebileceğiniz konusunda herhangi bir sınırlama yoktur. Piyasadaki en popüler programlardan bazılarına erişimin tadını çıkarın.
Sipariş yönetimiHerhangi bir sipariş yönetimi özelliğini uygulayın. Sitenizin bu yönü bile tamamen özelleştirilebilir.
Envanter yönetimiTam stok kontrolü ve düşük stok uyarılarının keyfini çıkarın. Standart olmayan tüm fonksiyonlar kolayca entegre edilebilir.
Gönderi TakibiEn sevdiğiniz gönderim seçeneklerini seçin,
CRM ÖzellikleriGökyüzü, limittir. Müşteri sorunlarını hızla çözebilirsiniz. Daha iyi hizmet için çeşitli özel özellikleri entegre edin. Başvuru bilet sistemlerini ve e-posta yanıtlarını ekleyebilirsiniz. Kolay kullanım için birçok araç tam otomatik hale getirilebilir.
Şablonlar ve TemalarBaşlamanıza yardımcı olacak on ücretsiz tema var. LemonStand’ın sürekli bir büyüme durumunda olduğu için bu sayının artacağından emin olabilirsiniz. Mevcut temalar logonuzu eklemeyi, renk düzenini değiştirmeyi ve gerekli değişiklikleri yapmayı kolaylaştırır. Sitenizin tüm potansiyelini keşfetmek için kodlama deneyimine sahip bir geliştirici tutmanız gerekir.
Entegrasyonlar ve EklentilerLemonStand, uygulama entegrasyonları ve eklentileri ile son derece uyumludur. Diğer e-Ticaret seçenekleri yalnızca belirli programlar ve sağlayıcılarla iş ortaklığı yapar. LemonStand, çok çeşitli eklentilere erişmenizi sağlar.
Mobil e-TicaretWeb siteniz tamamen duyarlı ve mobil uyumlu olacak. Müşteriler herhangi bir cihazdan kolayca alışveriş yapabilir. Mağazanızı bir mobil cihazdan yönetebilirsiniz.
Ağ sağlayıcısıLemonStand ile bir üçüncü taraf sağlayıcıdan bir alan satın almanız gerekecektir. Çoğu platform, doğrudan kontrol panelinden özel bir URL satın almanıza olanak tanır. İyi haber, LemonStand’ın tamamen barındırılan bir hizmet sunmasıdır. Sunucularınızı çalıştırmak için endişelenmenize gerek yok.
BlogYerleşik bir blog, gelecek özellikler listesinde yer alıyor. Bu arada, müşterilere ulaşmak için bir WordPress blogu ekleyebilirsiniz.
Uygulama mağazasıÇok çeşitli uygulamaları görüntülemek ve indirmek için LemonStand entegrasyonları sayfasını ziyaret edin.
SEO ve PazarlamaÜrün sayfalarındaki SEO bilgilerini kolayca değiştirin ve saniyeler içinde bilgileri güncelleyin. Ayrıca, yerleşik özellikler ve mevcut entegrasyonlar sayesinde en son pazarlama araçlarına erişimin keyfini çıkarın.
Haber bültenleriDüzenli bültenler gönderin. Bir posta listesi derleyin ve ürünleri e-posta pazarlama araçlarıyla tanıtın. İhtiyaçlarınıza en uygun programı seçin.
Güvenlik özellikleriLemonStand, verilerinizi korumak için 36 global sunucu kullanır. Her sayfada yedekli bir tasarım ve SSL şifrelemesi sunar.
PCI SertifikasıLemonStand hala PCI sertifikası alma sürecindedir. Bununla birlikte, müşterilere korumalarının PCI standartlarını karşıladığını ve aştığını garanti ederler. Herhangi bir müşteri bilgisi depolamazlar ve ağ sürekli olarak izlenir. Nihai onay almaları sadece zaman meselesi olmalı.
İçerik yaratımıWordPress hakkında bilginiz varsa, hızlı bir şekilde içerik ekleyebileceksiniz.
Hediye sertifikalarıHer fiyatlandırma planı hediye çeki satmanıza izin verir. Kuponlar ve indirim kodları da oluşturabilirsiniz.
Ödeme seçenekleriÜçüncü taraf bir işlemci kullanmanız gerekecektir. API bunu nispeten kolaylaştırır. Desteklenen ödeme ağ geçitleri şunları içerir:
 • PayPal
 • Google Kontrol etme
 • Braintree
 • SagePay
 • WorldPay
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıYerleşik araçlarla oranları ve son fiyatları hesaplayın.
RaporlarLemonStand birçok raporlama aracı sunar. Renkli grafikler performansınızı görselleştirmenize yardımcı olacaktır. Gösterge tablonuzu her açtığınızda özelleştirilmiş bir raporu görüntüleyebilirsiniz. Sizin için en önemli metriklere odaklanın. Site İstatistikleri: Gelişmiş analizler LemonStand’a entegre edilmiştir. Ancak, site performansına bakmak için istediğiniz zaman başka programlar ekleyebilirsiniz.
Site İstatistikleriGelişmiş analizler LemonStand’a entegre edilmiştir. Ancak, site performansına bakmak için istediğiniz zaman başka programlar ekleyebilirsiniz.

Planlar & Fiyatlandırma

Satın almadan önce programı denemek için 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanın. Aylık olarak ödeme yapın veya tüm yıl boyunca peşin ödeme için indirim alın.

En uygun fiyatlı paket 49 $ / ay. Bu, yeni işletmeler için tasarlanmıştır. İzin verir Ayda 200 yüz sipariş.

Ek fiyatlandırma paketi şunları içermeyi planlıyor:

99 $ / ay için profesyonel

 • 400 siparişler / ay
 • Standart e-posta desteği
 • Dijital ürün satışı

Aylık 199 ABD doları büyüme

 • Tüm standart özellikler
 • 1000 sipariş / ay
 • Toptan özellikleri
 • Premium e-posta desteği

Aylık 599 $ Premium

 • Tüm büyüme özellikleri
 • 5000 sipariş / ay
 • Özel başarı koçu
 • Premium e-posta ve telefon desteği

Ayda 5000’den fazla siparişi olan işletmeler için Kurumsal planını seçin. LemonStand ihtiyaçlarınızı karşılayacak özel bir plan oluşturacaktır. Şartlar için onlarla iletişime geçin.

LemonStand’ın fiyatlandırma planları diğer platformlardan daha pahalıdır. Ancak, herhangi bir işlem veya gizli ücret yoktur. Aylık faturanız her zaman aynı olacaktır.Ayrıca, fiyatları karşılaştırırken hedef kitleyi dikkate almanız gerekir. LemonStand hızla büyüyen işletmeler içindir. Sonunda, sınırsız özellikler ekstra paraya değer.

Müşteri desteği

LemonStand’ın mükemmel müşteri hizmetlerine sahip olması mantıklı. Tüm iş modeli, işletmeler hızlı büyüme ile çarpıldığında devralmaya dayanıyordu. Sorunları çözmek konusunda deneyimli uzmanlar.

Müşteri desteğine telefon veya e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Yükseltilmiş paket planları tercih edilen desteği içerir. Standart destekle birlikte, bir e-posta sorgusuna yalnızca birkaç dakika içinde yanıt bekleyebilirsiniz. Ve genel bir form tepkisinden bahsetmiyoruz. Herhangi bir cevap, sorununuzu ele alan ayrıntılı bilgiler sağlayacaktır.

Sosyal medya hesaplarından onlara ulaşmayı da deneyebilirsiniz. LemonStand canlı sohbet sunmuyor. Belki de yakında eklenecek. Diğer yardımcı kaynaklar şunları içerir:

 • SSS ve Destek Belgeleri
 • Kullanım kılavuzları
 • Şirket Blogu

Sağlam müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda, gerçekten başka bir şey isteyemezdiniz.

Kullanım kolaylığı

Platformun kontrol paneli iyi tasarlanmış. Mağaza açmak sadece birkaç dakika sürer. İşletmeler herhangi bir eklentiyi entegre edebilir. Bu manada, LemonStand, kullanım kolaylığı konusunda şüphesiz üst sıralarda. Yeni başlayanlar arka uçta gezinebilir. Kurulum kılavuzu her zaman adım adım talimatlar sağlar. Temalar, birçok değişiklik yapmadan kendi başlarına duracak kadar iyi görünüyor..

Daha fazla uzman bilgisi gerektiren siteleri özelleştiriyor. Siteyi kendiniz kodlamanız veya bir geliştirici kiralamanız gerekir. LemonStand açıkça daha uzman bir kitle içindir. Ve geliştiriciler LemonStand için eleştiriler yaptı. Yapabilirler açık API’ya erişin ve değişiklik yapmak için HTML veya CSS kullanın.

Genel olarak, LemonStand çok kullanıcı dostudur. Aradaki fark, sürükle ve bırak editörü isteyen yeni başlayanlar için değil. LemonStand belirli işleri hedefliyor. Sınırlı fonu olan başlangıçlar diğer seçenekleri göz önünde bulundurmalıdır.

Kodlamayı biliyorsanız, kullanıcı deneyiminin keyfine varacaksınız. LemonStand harika bir gösterge paneli sunar. Büyük düğmeler ve simgeler yolu gösterir. LemonStand’ı doğru nedenlerle satın aldığınızda, memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz..

Sonuç

LemonStand benim için doğru seçim mi?

Aşağıdaki durumlarda LemonStand doğru seçimdir:

 • Zaten kurulmuş bir işletmeniz var
 • Bir geliştirici kiralamak için paranız var
 • İşletmeniz, başa çıkmanız için çok hızlı bir hızda büyüyor
 • Mükemmel müşteri hizmeti istiyorsunuz
 • Sitenizin tüm yönlerini özelleştirebilmek istiyorsunuz

Sonuçta, LemonStand harika bir alışveriş sepeti platformudur. Çok çeşitli işlevler sağlar ve tamamen ölçeklenebilir. Sadece yeni başlayanlar için olmadığını unutmayın.

Karşılaştırmak

LemonStand

92

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map