Jimdo İnceleme 2016


Jimdo

Siteyi ziyaret et

9.3


AWA Puanı

Jimdo

Jimdo web sitesi oluşturucu 2007 yılında bir Alman geliştirici ekibinden doğdu ve dünya çapında uydu ekipleriyle tam teşekküllü bir web sitesi oluşturucu haline geldi. Platform, basit bir site oluşturmak isteyen küçük işletmeler için güçlü bir seçimdir. Bu ifade, özellikle temel entegre e-Ticaret işlevselliğine ihtiyaç duyanlar için geçerlidir. Aşağıdaki Jimdo incelememizi okuyun.

Artıları

 • Kapsamlı e-Ticaret paketi
 • Blog yazmak için iyi
 • İOS ve Android uygulamalarıyla çalışır
 • HTML ve CSS düzenleme mevcut
 • Ücretli planlar için güçlü SEO seçenekleri

Eksileri

 • Ücretsiz Plan için sınırlı hesap
 • Düzenleyicide gezinmek kolay değil
 • Birden fazla katkıda bulunanlara izin vermez
 • Sınırlı şablonlar
 • Site dışa aktarma seçeneği yok

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.jimdo.com
 • Merkez: Hamburg, Almanya
 • Kuruluş Yılı: 2007
 • Çalışanlar: 200
 • Oluşturulan Siteler: 15.000.000+
 • Kategoriler: Website Maker Yazılımı
 • Diller: İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Japonca, Rusça, Flemenkçe 
 • Ücretsiz deneme: 30 gün
 • Para iade garantisi: 30 gün

Jimdo’nun DIY web sitesi oluşturucuları dünyasına özel teklifi, hedeflenen e-Ticaret çözümlerinde yatmaktadır. Platform, sınırlı şablon seçimiyle ancak sitenizi oluşturmanıza yardımcı olacak sağlam bir web sitesi eklentileri grubuyla ücretsiz ve ücretli planlar sunar. Ücretli planlar, analiz, SEO ve birden çok e-posta adresi gibi özelliklerle paranızın karşılığını tam olarak verir.

Editör saf sürükle ve bırak değildir, ancak bir şablon seçildikten sonra birçok seçenek sunar ve mevcut seçeneklerden geçebilirsiniz.

Jimdo’yu kullanmanın en iyi yanı nedir?

Jimdo, önceden kodlama bilgisi olmadan bir çevrimiçi mağaza açmanıza izin verir. JimdoFree planıyla bile mağazanıza en fazla beş öğe ekleme seçeneğiniz vardır. Magento ve Gambio gibi oyuncular kadar ağır değil, ancak hepsini kendiniz yapabilirsiniz.

Jimdo kimin için?

Jimdo, çevrimiçi bir mağazası olan küçük işletmeler için iyi bir seçimdir. PayPal aracılığıyla öğelerinizi ekleyin, envanter kontrolü yapın, ödemeleri işleyin. Bu kolay. Etsy mağaza sahibiyseniz ve farklı bir platform arıyorsanız, Jimdo mükemmel bir seçim olabilir.

Jimdo’nun yerleşik olarak oldukça iyi bir blog platformu olduğundan, bunun için de kullanmak isteyebilirsiniz – özellikle de mobil uygulamaları sayesinde hareket halindeyken güncellemeyi seviyorsanız.

Sanatçılar, tasarımcılar veya yaratıcı türler için sizin için en iyi platform olmayacaktır – araç, oyundaki diğerleri kadar yaratıcı bir şekilde yapılandırılamaz. Yaygın olarak çevrimiçi satış yapanlar için başka bir çözüm denemek isteyebilirsiniz.

Jimdo web sitesi ne kadar ölçeklenebilir?

Teknik olarak, bir Jimdo web sitesi olmasını istediğiniz kadar büyük olabilir! Jimdo Professional planı sınırsız miktarda depolama alanı sunar, böylece istediğiniz kadar medya açısından zengin olabilir. JimdoFree planı 500MB’dan başlıyor.

Bir gün bir mamut haline gelmek isteyebileceğiniz bir çevrimiçi mağaza açmak istiyorsanız, başka bir yerde aramak daha iyi olabilir. Diğer platformlar büyük mağazalar için daha iyi yönetim sunar, ayrıca Jimdo’nun başka bir yere taşınmanız gerektiğinde içeriğiniz için dışa aktarma seçeneği yoktur.

Jimdo’nun nasıl bir ünü var?

Jimdo, web sitesi oluşturma oyunundaki en büyük isimlerden biri değil, ancak sekiz yıldır iyi bir yerdeydi. Platform, birkaç göze çarpan yükseltmelerden geçti ve insanların bitmiş projelerinin hizmetin önceki yinelemelerinden daha profesyonel ve modern görünmesini sağladı. Jimdo tarafından şu ana kadar 15 milyon web sitesi oluşturuldu.

Platform, başkalarına benzer bir gizlilik politikası sunar. Hesabınızı devre dışı bırakmadığınız sürece çerez bilgileriniz saklanır, çerez kullanır, IP’nizi günlüğe kaydeder. Ayrıntılar asla satılmayacak. Web sitenize yüklenen resimler veya dosyalar Amazon S3 veya Nirvanix bulut hizmetlerinde saklanabilir. Diğer tüm veriler Jimdo’nun sunucularında depolanır.

Jimdo’nun para iade garantisi var mı?

Neyse ki, evet ve bu konuda çok şey var! Jimdo, hem JimdoPro hem de JimdoBusiness planlarının 30 günlük ücretsiz denemelerini sunar. Bir JimdoFree planıyla başlayın ve işler iyi görünüyorsa JimdoPro veya JimdoBusiness ücretsiz deneme sürümüne geçin.

Ana Özellikler

 • Mobil uygulama
 • Şifre Koruması
 • Kapsamlı Bloglama Platformu
 • SEO Video Dersleri
 • PayPal Ödeme Ağ Geçidi Entegrasyonu
 • Özel Alan Adı
 • Sosyal Widget’lar
 • Mobil Cihazlar için Optimize Edildi
 • Google Haritalar Entegrasyonu
 • Google Analytics Entegrasyonu
 • 500MB – Sınırsız Depolama Alanı
 • 8 Farklı Dili Destekler

Endüstri Uzmanları Jimdo hakkında karar

Genel olarak, uzmanlar Jimdo’ya iyi veya ortalama bir puan verir. Jimdo, kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu oluşturmak için yola çıktı ve eleştirmenler kesinlikle bu hedefe ulaştıklarını düşünüyorlar. İşleri aşırı karmaşıklaştırmamak amacıyla yeni özellikler bile eklenir. Jimdo ile, kullanıcı deneyimi önce gelir ve hem iş hem de ürün yaklaşımlarında bu açıktır.

En yaygın eleştiri Jimdo’nun şablonlarıyla ilgilidir. Web sitesi oluşturucuları arasında bu yaygın bir şikayettir. Özellikle her kullanıcı farklı zevklere ve beklentilere sahip olduğunda herkesi memnun etmek zordur. İyi haber şu ki Jimdo düzenli olarak yeni şablonlar ekliyor ve sağlam, mobil uyumlu seçenekler sunuyor.

Sonuçta, uzmanlar Jimdo’yu değer ve kullanım kolaylığı arayan herkese tavsiye etmekten mutluluk duyarlar. Bunlar en önemli önceliklerinizse, yazılımdan hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2470481,00.asp
 • http://www.sitebuilderreport.com/website-builders/review/jimdo
 • 20 Nisan 2016

Jimdo’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Jimdo’nun ücretsiz sürümü kesinlikle bazı sınırlamalarla birlikte gelirken, ücretsiz olarak sağlanan araç ve özellik miktarından memnun olan çok sayıda kullanıcı vardı. Bu, herkesin bir web sitesi oluşturmasına ve çevrimiçi olarak kendileri için bir ad oluşturmasına izin verir. Ayrıca, güçlü e-Ticaret araçlarıyla, bir web sitesini tamamen işlevsel bir mağazaya dönüştürmek kolaydır.

Övgüyle karşılanan diğer özellikler şunlardır:

 • WYSIWYG editörü. Sürükle ve bırak olmasa da, bir web sitesi oluşturmak için hala çok kullanıcı dostu ve yararlı.
 • Sosyal entegrasyonlar. Sosyal medyadan uzaklaşmak yok ve Jimdo bu araçlardan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı oluyor.
 • Mobil siteler. Müşteriler sitenizi herhangi bir cihazda kolayca görüntüleyebilir.
 • http://www.websitetooltester.com/en/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

Jimdo’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Jimdo aleyhindeki şikayetlerin çoğu ücretsiz versiyona yöneliktir. Kullanıcılar şablon seçeneklerinden daha az etkilendiler ve Jimdo’nun logosunu hizmetleri için bir reklam olarak gösterdiği gerçeğinin hayranı değil. Ancak, bu özgür yazılım için oldukça standart bir uygulamadır ve fiyat etiketi göz önüne alındığında çok fazla tartışılması zordur.

Ücretli sürümü seçenler için, kullanıcı arayüzünü biraz eksik buldular. Düzenleyicinin kullanımı nispeten kolay olsa da, özellikle rakiplerle karşılaştırıldığında, gerçek bir sürükle ve bırak aracı değildir. Bir web sitesi oluşturmanın en kolay yolunu arayan yeni başlayanlar için bu gerçek bir anlaşma kırıcı olabilir.

 • http://www.websitetooltester.com/en/reviews/jimdo-review/#jimdo-cons

tasarlamak & Özelleştirme

Jimdo web sitesini ziyaret ettiğinizde, Jimdo Free planlarına başlamanız için hazır ve bekliyorlar. Sayfanın önünde ve ortasında neredeyse size çığlık atıyor FREE ÜCRETSİZ WEB SİTENİZİ OLUŞTURUN.!

Buradan, şablonlar sayfasını ziyaret etmeye yönlendirilirsiniz ve buradan başlamak için 15 seçim yapabilirsiniz. Sınırlı, biliyorum, ama JimdoFree planında seçim yapabileceğiniz 40 ve ücretli planlarda daha fazlası olduğu için, başladıktan sonra değiştirebilirsiniz. İsterseniz harici sağlayıcılardan şablon da satın alabilirsiniz. CSS ve HTML kodlaması konusunda iyiyseniz, boş bir şablon bile vardır.

Hangi şablonla çalışmak istediğinizi anladıktan sonra editöre aktarılırsınız. Jimdo editörü düzenli ve modern. Sayfanın sağ tarafında küçük bir düzenleme çubuğu var. Web sayfası mizanpajındaki her bir öğeye tıkladığınızda, öğeyi değiştirme seçenekleri sunulur, ancak öğeleri kolayca hareket ettiremezsiniz. Daha önce değindiğimiz gibi, bu tam olarak sürükleyip bırakmak değil.

Sitenizi bir araya getirmeye başlamadan önce editördeki öğelerle oynamak için biraz zaman harcamanız gerekir. Alışmak en kolay editör değildir ve başlamanız için çevrimiçi yardımın veya YouTube videolarının bazılarına göz atmanızı öneririz..

Düzeninize öğeler ekleme ve bunları özelleştirme elinize geçtikten sonra, işler gezinmek için belirgin şekilde daha kolay olacaktır. Karşılaştığımız en iyi editör değil, ama en kötüsü de değil. Sayfanıza eklenecek çok iyi düşünülmüş öğeler var.

Fotoğraflar bilgisayarınızın dizininden veya DropBox hesabınızdan eklenebilir ve eklemek istediğiniz videoların bir bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Maalesef, seçebileceğiniz tüm dosyalarınızın çevrimiçi bir deposu yok. Ayrıca dahili bir fotoğraf düzenleyici de yoktur, bu yüzden görüntülerinizi eklemeden önce düzeltmeniz gerekir.

Arka planlarınızı ayarlarken sabit bir resim veya stil, slayt gösterisi veya video seçeneğiniz vardır.

Yarı yolda olduğunuzda veya çalışmanız bittiğinde şablonunuzun görünme şeklini beğenmiyorsanız endişelenmeyin. Jimdo’nun tasarımı, şablonunuzu veri kaybetmeden istediğiniz zaman değiştirebileceğiniz anlamına gelir.

Özellikleri & Araçlar

Jimdo’nun rekabetin yapamayabileceği bazı harika şeylere biraz bakalım.

Mobil Geliştirme

Sürekli hareket halindeyseniz veya web sitenizde her zaman düzenli yayınlar yapmanız gerekiyorsa, Jimdo sizi bekliyor. Tüm web sitesi geliştirme işlemlerinizi yalnızca iOS veya Android Jimdo uygulamalarını kullanarak yapabilirsiniz. Her ikisi de kendi uygulama mağazalarında kullanılabilir.

E-postalar

Çevrimiçi olarak profesyonel bir işletme sitesi istiyorsanız, e-posta adresinizi isteyeceksiniz – [email protected]. Bu JimdoFree sürümünde mevcut değildir, ancak JimdoPro ve JimdoBusiness planlarında sırasıyla bir e-posta adresi (en fazla 3 yönlendirme adresi ile) ve 20 e-posta adresi (sınırsız yönlendirme adresi ile) alırsınız..

Site Barındırma

Jimdo, depolama için harici bir sağlayıcı arama konusunda endişelenmenize gerek olmadığı için kendi barındırma anlamına gelir. Bu aynı zamanda ağır medya yüklüyse yükleme sürelerinizi optimize etmenin zor olabileceği anlamına gelir – ve başka seçenekleriniz olmaz.

Mobil Optimizasyon

Mobil optimizasyon Jimdo ile bir esinti – onlar sizin için her şeyi yapıyor! Sağ taraftaki araç çubuğunuzdaki cihaz önizleme seçeneğini kullanarak mobil sitenizin nasıl göründüğünü kontrol edebilirsiniz..

Şifre koruması

Jimdo, sitenizin bir sayfasını JimdoFree planı, beş sayfası JimdoPro planı ve sınırsız sayfaları JimdoBusiness planı ile parola ile koruma özelliği sunar.

Blog

Jimdo ile birlikte oldukça kapsamlı bir blog platformu var. Bu, GoogleMaps, dosya indirme, yorum bölümleri, özel HTML widget’ları ve daha fazlasını ekleme yeteneğini içerir. Bloglama işlevinin tek dezavantajı, yayınlarda zamanlama yapamamanızdır.

SEO

Jimdo, JimdoPro ve JimdoBusiness planı kullanıcılarına yardımcı olmak için RankCoach’tan SEO video eğitimlerine ve her plan için çeşitli SEO genişletilebilirlik derecelerine sahiptir.

e-Ticaret Çözümü
Jimdo küçük işletmeler için mükemmel bir seçenektir. Platform, küçük bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için mükemmel bir tabana sahiptir. Arka uç, kullanıcıların envanteri izlemesine, müşterilere e-posta yanıtlarını otomatikleştirmesine ve siparişlerinizi açıp kapatmasına olanak tanır.

Jimdo tarafından tamamen kolaylaştırılan tek ödeme ağ geçidi PayPal’dır. İşlemleriniz için bir PayPal Ticari hesabı kullanmanız önerilir. Tüm işlemlerin Jimdo’nun tarafında herhangi bir ücreti yoktur.

özellikgenel bakış
KurmakSistemle tanışmak biraz zaman alıyor
Web TasarımSayfa düzenleri seçin, renkleri değiştirin, doku ekleyin ve çok daha fazlasını yapın. Son derece yapılandırılabilir ancak saf sürükleyip bırakma
Özel alan adıJimdoPro ve JimdoBusiness Planları ile kullanılabilir
Gezinme Derinliğiİki alt seviye mevcut
Widget’lar ve UygulamalarFotoğraf galerileri, YouTube, sosyal medya vb..
Para KazanmaGoogle AdSense kullanılabilir, satış ortağı bağlantıları, banner reklamlar
Ziyaretçi İstatistikleriGoogle Analytics aracılığıyla ücretli planlarda kullanılabilir
Fotoğraf, Video ve SesMultimedya için sınırlı format seçenekleri – yalnızca ses için gömülü kod
BlogStandart blog platformu. Daha kullanışlı bir yorum bölümü için Discus’a ekleyin
Google HaritalarGoogle Haritalar öğesi kullanılabilir
HTML DüzenleyiciHem masaüstü hem de mobil siteler için HTML düzenleme mevcut
Sosyal Medya EntegrasyonuFacebook gibi düğmeler, Twitter yayını vb. Ekleyin.
Formlar ve anketlerForm öğesi mevcut
Depolama alanıJimdoFree planı için 500MB, JimdoPro Planı için 5GB, JimdoBusiness Planı için sınırsız
Bülten AracıJimdo, web sitenize MailChimp kayıt formu eklemenizi ve hizmetlerini kullanmanızı önerir
forumYalnızca ziyaretçi defteri işlevi
E-Ticaret / Online MağazaKapsamlı çözümler
Ağ Geçidi EntegrasyonuPayPal
SEO DostuJimdoPro Planı – meta açıklamalar, URL’ler, resim etiketleri. JimdoBusiness Plan – sayfaları hariç tut, 301 yönlendirmeleri
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)JimdoFree planı için bir sayfada, JimdoPro planında beş sayfa ve JimdoBusiness planında sınırsız şifre koruması. Blog yayınlarında şifre seçeneği yok
Google® AnalyticsÜcretli planlarda mevcut
Web Sitesi GüvenliğiWeb siteleri Jimdo’nun güvenli sunucularında depolanır
Birden Fazla DilPlatform ve forumlar 8 farklı dilde mevcuttur
Mobil OptimizasyonMobil cihazlar için otomatik olarak optimize edildi
CDN TeknolojisiFarklı ülkelerde birden fazla sunucu

Planlar & Fiyatlandırma

Web sitesi oluşturucunun sizin için doğru seçim olabileceğini düşünüyorsanız Jimdo’nun JimdoFree planını denemeye çalışın. Tüm öğelerinizi ve işlevselliğinizi ekleyin ve işe yarayıp yaramadığını görün ve ardından mutlu olursanız Ücretli plan ücretsiz denemelerinden birine geçiş yapabilirsiniz. Ücretsiz denemeler 30 gün sürer, bu yüzden bunları test etmek için bolca zamanınız vardır..

JimdoFree Planı

JimdoFree, çalışmak için sınırlı bir temel işlev yelpazesi sunar. Ciddi bir şey yapmaya çalışan kimseye tavsiye etmiyoruz. Ücretli planların ihtiyaçlarınız için uygun olup olmadığını görmek daha da zevklidir..

JimdoFree planı aşağıdakilerle birlikte gelir:

 • 500 MB depolama alanı
 • bir şifre sayfayı korumalı
 • iOS veya Android uygulaması – kullanmayı seçerseniz
 • çok sınırlı SEO – ana sayfa meta başlığı ve meta açıklaması, Google dizin oluşturma kontrolü ve Google girişinizin önizlemesi
 • 5 mağaza girişine kadar
 • maksimum gönderim bedeli
 • büyük siparişler için ücretsiz nakliye ayarlama yeteneği

Ücretsiz sürüm, web sitenizin alt kısmında Jimdo altbilgi reklamlarını içerecektir. Web sitenizin adı web siteniz.jimdo.com biçiminde de olacaktır. Bunun yararı, Jimdo ücretsiz sitenizi sonsuza kadar saklayabilmenizdir.

Ücretli Planlar

Web siteniz konusunda ciddi iseniz, Jimdo’nun ücretli planlarından birine çarpmak isteyeceksiniz. Fiyatlandırma, diğer çevrimiçi mağaza üreticilerine kıyasla çok rekabetçi. Planlar reklamsız, meslektaşlarının aksine. Alan adınızı bu planlardan birine aktarabilir veya yeni bir özel plan (www.yourwebsite.com biçiminde) alabilirsiniz..

JimdoPro
US $ 7.50 / ay (yıllık)

JimdoPro planı, JimdoFree planındaki her şeyi içerir:

 • 5 GB depolama alanı
 • Beş şifre korumalı sayfa
 • Bir e-posta adresi ve en fazla 3 yönlendirme adresi
 • gelişmiş müşteri desteği
 • site istatistikleri
 • senin alt bilgin
 • mobil hızlı sayfa
 • daha fazla SEO – özel sayfa URL’leri, meta sayfa başlıkları, sayfa meta açıklamaları, XML site haritası, sıralama
 • 15 mağaza girişine kadar
 • liste fiyatı belirleme yeteneği

Jimdoİş Planı
Aylık 20 ABD doları (yıllık)

JimdoBusiness, Jimdo tesislerinin eksiksiz paketini sunmaktadır. JimdoPro planında sağlanan özelliklere dayanır. En yararlı fayda, hissettiğimiz, mağazanıza sınırsız ürün ekleme yeteneğidir. Diğer avantajlara da göz atın:

 • sınırsız depolama
 • sınırsız şifre korumalı sayfalar
 • 20 e-posta adresi ve sınırsız yönlendirme adresi
 • üst düzey müşteri desteği
 • Yeni bir özel alan adı
 • genişletilmiş SEO – robot meta etiketleri ve URL yönlendirmeleri
 • sınırsız mağaza girişi
 • İndirim Kodları
 • özel sipariş onay sayfası
 • ağırlık bazlı nakliye
 • etiket tabanlı gönderim
 • Şerit ödeme seçeneği

Not: Premium alanlar (ör. .Deals, .supply) gibi satın alabileceğiniz ek eklentiler de vardır.

Müşteri desteği

Jimdo’da büyük bir topluluk forumu var ve sadece bu değil, sekiz farklı dilde geliyorlar! Forumlar kullanıcıların soru yönelttiği ve diğer kullanıcıların ya da forum moderatörlerinin cevap verdiği bir yerdir. Etrafta dolaşmak veya kendinize bir soru sormak, aradığınız cevabı almalıdır.

“SEO ile ilgili temel bilgiler” gibi konularda size yardımcı olacak bazı ücretsiz canlı web seminerlerini ve temel bilgileri adım adım incelemek için çevrimiçi eğitimlere göz atabilirsiniz..

Yanıt oranları ekibe soru gönderirken değişir. Ücretli planlar için 1 ila iki iş günü arasında bakıyorsunuz, oysa ücretsiz kullanıcılar bundan biraz daha uzun süre bekleyebilir.
Web sitesinde her zaman canlı sohbet seçeneği vardır – ancak bekleme süreleri 2 saate kadar olabilir. Başka şeyler yaparken bilgisayarınızın önünde oturmak için zamanınız varsa yardımcı olur. Hizmet sadece 09: 00-17: 00 PST’de kullanılabilir, bu nedenle dünyanın diğer bölgelerindeki insanlar için çalışmayabilir.

Kullanım kolaylığı

Jimdo başlangıçta takılmak için en kolay platform değil. Nasıl kullanılacağını öğrenmek için birkaç saatliğine yerleşmeniz gerekecek. Editör, karşılaştığımız diğerleri kadar sezgisel değil. Bununla birlikte, ustalaştıktan sonra web sitenizi yapılandırmak kolaydır.

Ortalama bir kullanıcı herhangi bir sorun olmadan bir hafta sonu kendi web sitesi kamçı mümkün olmalıdır. Buna Jimdo platformunun mağaza işlevselliği de dahildir.

Jimdo ile ilgili en iyi şey, bir kez kurulduktan sonra, ekstra elemanlar eklemenin veya tasarımları değiştirmenin oldukça kolay olmasıdır. Web sitenizde çok fazla güncelleme yaparsanız, Jimdo kullanmak için iyi bir platform olacaktır..

Aşırı özelleştirilemez – ancak çoğunlukla kullanıcılar aldırmaz. Tasarım konusunda titiz değilseniz ve hala iyi görünen ancak daha çok işlevselliği – o zaman şanslı olabilirsin. Eğer sen yapmak HTML veya CSS’yi bilirseniz, kalbinizin içeriğini özelleştirebilirsiniz.
Sizin için, web sitesi yönetimi ücretli planlar yerleşik analitik var ve aynı zamanda oldukça iyi bir SEO seçenekleri yelpazesi sunuyor. Jimdo tarafından oluşturulan ve sonuçlarının en üstünde yer alan siteler var – ancak önce biraz zor iş yapmanız gerekiyor.

Sonuç

Jimdo, küçük mağazanızı çevrimiçi açmak istiyorsanız, bakmak çok mantıklıdır. EBay veya Etsy gibi bir platformdan çıkmak ve bunun yerine kendi şeylerini yapmak isteyenler için mükemmeldir. Ücretli planlar iyi fiyatlandırılır ve platformun yapısı, asıldıktan sonra minimal yaygara ile çalışır.

Güncellemeler kolaydır ve yalnızca PayPal’ı (veya JimdoBusiness kullanıcıları için Stripe’yi) kullanmaktan memnunsanız, web dilimi kapmak için stressiz bir yoldur. Jimdo’nun SEO özellikleri, sizi biraz pratik yaparak iyi performans gösteren bir web sitesi bile yapabilir.

Kodlamada bir kilitlenme kursu yapmaktan endişe etmeden küçük e-Ticaret sitenizi oluşturmak istiyorsanız, Jimdo muhtemelen sizin için.

Dünyanın blogcuları da Jimdo’yu doğru bir seçim bulabilir. Platformun blog tarafı oldukça geniştir ve yayınları planlayamasanız da taslakları daha sonra kullanmak üzere kaydetme seçeneğiniz vardır.

Bu kategorilerden birine girerseniz veya kişisel projeniz için başka web sitesi oluşturucularını denediyseniz ve henüz doğru kategoriyi bulamadıysanız Jimdo’ya göz atmanızı öneririz..

Karşılaştırmak

Jimdo

93

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map