IM Creator İncelemesi 2016


IM Oluşturucu

Siteyi ziyaret et

8.8


AWA Puanı

IM Oluşturucu

IM Creator, işleri, etkinlikleri veya kendi kendileri için bir web sitesi oluşturmak isteyen, ancak HTML programlama becerilerine sahip olmayan biri için bir web sitesi oluşturucusudur. Ürün, siteyi bir alan adı satın almak için tamamen oluşturmayı kolaylaştırır. Ayrıca bir e-ticaret şirketi ile kendi sitesinde bir zahmetsizce ürün ürünleri satmak için ortaklık yaptılar. Aşağıdaki IM Creator incelememizi okuyun.

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.imcreator.com
 • Merkez: New York City
 • Kuruluş Yılı: 2011
 • Kategoriler: Web Sitesi Oluşturucu
 • Hizmetler: Web Tasarım Bulut Yazılım, Web Hosting
 • Ücretsiz deneme: 14 gün

IM Creator’ın yaptığı şey, hem bir web sitesi oluşturmanıza hem de bunları barındırmak için bir platform sağlamanıza izin vermektir. Programlama becerisi olmayan kişiler için tasarlanmıştır. Hedef pazarları genel kullanıcıdır. Belirli bir pazara, böyle bir fotoğrafçıya odaklanmazlar. Genel işletmeler, restoranlar ve hatta düğünler için şablonlar var.

Birkaç teknik sınırlama vardır, ancak çok fazla değildir. Örneğin, JavaScript veya stil sayfaları için herhangi bir hüküm yoktur. Kodları sayfanın yalnızca bir bölümü için geçerli olan basit bir HTML düzenleyicisine sahiptirler; bu, üstbilgi gibi belirli bir sayfa bölümünü değiştiremeyeceğiniz anlamına gelir. DOM’u değiştirmek için Jquery kullanmak gibi karmaşık bir şey de yapamazsınız. Ancak kullanıcı bunun nasıl yapılacağını bilseydi, IM Creator’ı zaten kullanmazlardı, bu yüzden sıradan kullanıcı için önemli değil.

Kullanıcı istediği kadar sayfa ekleyebildiğinden, sınırsız depolama alanı sunduğundan ve sistemlerini sağlam Amazon AWS sanal makine platformunda çalıştırdıklarından, ölçeklenebilirlik veya büyümek için alan hakkında endişelenmenize gerek yok..

Çok sayıda kullanıcısı (8 milyonu olduğunu belirtiyorlar) itibarlarıyla konuşuyorlar, ancak tasarım ödülleri veya sertifikaları yok. Web sitelerinde CNN, The NY Times ve The Next Web’den, sanki orada yazılmışlar gibi bahsediyorlar, ancak herhangi bir makaleye link vermiyorlar,.

Ana Özellikler

 • Sınırsız Bant Genişliği ve Barındırma
 • duyarlı
 • SEO Dostu
 • Ölçeklenebilir
 • E-ticaret Entegrasyonu
 • Mobil uygulama
 • Kenar Boşlukları ve Dolgularda Tam Kontrol
 • Kendi Alan Adınızı Bağlayın
 • Reklamsız
 • Ücretsiz simgeler
 • Sosyal ve İş Uygulamaları Entegrasyonu
 • Google Analytics Entegrasyonu

Endüstri Uzmanları, IM Creator hakkındaki Kararı

Uzman değerlendirmelerine hızlı bir bakış, ortalama 5 üzerinden 2-3 puan gösterir. Bu derin bir onay gibi görünmese de, IM Creator’ın gerçek eleştirileri yıldız derecelendirmesinin ima ettiğinden çok daha olumlu geliyor. Birçok eleştirmen daha yüksek puanlar vermekte tereddüt ediyordu çünkü IM Creator belirli bir kitle için ideal. Küçük kalmayı bekleyen küçük işletme sahipleri ve kişisel bir web sitesi oluşturmak isteyenler, IM Creator’ın harika bir araç olduğunu görecektir. Yeni başlayanlar için ezici hale gelebilecek kadar çok şey içermeyen bol miktarda özelliğe sahiptir. Uzmanlar ayrıca kullanıcı arayüzü ve düzenleme araçlarına övgüde cömertler. Ana dezavantajı ve IM Creator’ın daha iyi puan almamasının büyük nedeni, programın daha büyük işletmeler veya sitelerini SEO yoluyla aktif olarak tanıtmak isteyenler için en iyi seçenek olmamasıdır..

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • https://www.itpages.com/im-creator-review/
 • https://www.comparakeet.com/best-website-builders/im-creator-review/
 • 20 Nisan 2016

IM Creator’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

IM Creator’ın bunun için bazı büyük artıları var. Şablonlar hem modern hem de güzel ve web sitesi oluşturma arayüzü kullanımı çok kolay ve sezgisel. Herkes herhangi bir kodlama deneyimi olmadan hızlı bir şekilde bir web sitesi oluşturabilir. Kullanıcılar özellikle sürükle ve bırak düzenleyicisinin kolaylığının tadını çıkarır.

Müşteriler de fiyatlandırma paketlerinden memnun kaldılar ve mükemmel müşteri hizmetleri bildirdiler. Yeni başlayanlar öğreticileri izleyebilir, kapsamlı bir bilgi tabanına erişimin keyfini çıkarabilir ve gerektiğinde doğrudan müşteri desteğiyle iletişime geçebilir. Bu avantajlar IM Creator’ı blogcular ve küçük işletmeler için mükemmel bir seçenek haline getiriyor.

IM Creator ile ilgili herhangi bir ölçeklenebilirlik sorununun farkında olan kullanıcılar arasında, incelemeler son derece olumluydu. Kullanıcı dostu bir web sitesi oluşturucu sağlama söz konusu olduğunda, IM Creator beklentileri ölçer.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

IM Creator’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

IM Creator, mevcut her zil ve ıslık ile gelen özellik dolu seçeneğiniz değildir. Bazı tüketiciler için bu büyük bir dezavantajdı. Arama motoru sıralamalarını iyileştirmek isteyen büyük ölçekli işletmeler için tasarlanmamıştır. SEO ayarları çok sınırlıdır, bu da web sitenizin arama motorları tarafından düzgün bir şekilde endekslenmesini sağlamak neredeyse imkansız hale getirir.

Programın bir diğer büyük dezavantajı, bir mobil site editörü sunmamasıdır. Ziyaretçiler sitenizi herhangi bir cihazda görüntüleyebilse de, sitenin görünümünde iyileştirmeler yapmak zor olacaktır.

IM Creator bir web sitesi oluşturmayı kolaylaştırabilirken, pazarlama ve trafiği artırma konusunda yetersiz kalır.

 • http://www.cmscritic.com/im-creator-review/
 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/im-creator

tasarlamak & Özelleştirme

İlk olarak bazı tasarım seçeneklerine bakıyoruz.

özellikgenel bakış
Web Sitesi ŞablonlarıKendi başlarına oluşturdukları şablonlara sahipler, ancak açık kaynaklı bir ürün gibi üçüncü taraflar değil, bunların sayısını büyük ölçüde artıracak şablonlar var. Ancak çok sayıda şablon var ve zarif bir şekilde düzenleniyorlar. Bunlar moda, serbest çalışan, restoran, düğün, yetenek, mimari, danışman ve mobil şablonlar dahil diğerleri.
BedavaÜcretsiz bir seçenekleri var, ancak bunun kendi alanınızda değil, kendi alan adında barındırılması gerekiyor.
ÖdülPremium tanımları, alan adınızı kullansanız bile burada sıkışmış olan XPRS etiketlerini sitenizden kaldırmaları anlamına gelir. Başka bir deyişle, siteniz gerçekten markalaşır. (İşte XPRS-ImCreator karışıklığının bir başka örneği. XPRS’nin “yeni” olduğunu söyledikleri için, bunların hepsiyle ilgili geçiş halinde olmaları gerekiyor.)
Web Sitesi Oluşturucu ArayüzüKullanıcı arayüzü, sistemlerinin önemli bir özelliğidir. Dediğimiz gibi, iki tane var, bu da karışıklığa yol açıyor.
Sayfa Stilini ÖzelleştirmeKılavuzunda sayfa şablonunun nasıl özelleştirileceği açıklanmaktadır.
site navigasyonuBir başka karışıklık da, sitelerinde gezinirken temaları değiştirdi. Bu yüzden kendimizi tamamen farklı bir menü yapısında çalışırken bulduk.
İçerik yönetimiBir ekibin aynı sitede birlikte çalışmasına izin verecek araç yoktur. Hiçbir sürüm yok, örneğin.
Fotoğraf ve GalerilerFotoğrafları kırpabilir, ancak düzenleyemezsiniz. Fotoğraf eklemek kolaydır. Fotoğraf yüklemek için galeri widget’ını tıklamanız yeterlidir.
Mobil Site OluşturmaVarsayılan bir mobil şablon sağlar ve ardından değiştirmenize izin verir.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuBunlar hazır.
Tasarım HizmetleriHayır. Sitenizi oluşturmanıza hizmet vermiyorlar.

Özellikleri & Araçlar

İşte çoğu insanın ihtiyaç duyacağı özelliklerin bir listesi. ImCreator’ın bunlara sahip olup olmadığını söylüyoruz.

özellikgenel bakış
KurmakImCreator, alan adınızda yayınlamak için ilk sayfayı oluştururken size yol gösterir.
Web TasarımSayfa düzenleri, temalar, ince ayarlar ve çok daha fazlasını seçebilirsiniz.
Özel alan adıEvet.
Gezinme DerinliğiSınırsız sayfa ekleyebilirsiniz.
Widget’lar ve UygulamalarTwitter yayını, Vimeo, Google Haritalar, SoundCloud, JotForm iletişim formu, normal iletişim formu ve Facebook Beğen düğmesi gibi birçok widget ve uygulama var.
Para Kazanma(Aşağıdaki e-Ticaret hakkındaki yorumlara bakın. Bunun dışında Google Ads widget’ı veya diğer reklamverenleri kullanma yeteneği yoktur.)
Ziyaretçi İstatistikleriZiyaret sayfası raporu yok, ancak analitik kodu ekleyebilir ve ardından bunun için Analytics’i kullanabilirsiniz. Tabii ki, acemi buna yardımcı olması için bazı temel HTML bilgisine sahip bir kişiye ihtiyaç duyacaktır..
Fotoğraf, Video ve SesVimeo veya YouTube videoları ekleyebilir ancak Daily Motion veya BrightCove ekleyemezsiniz. Ancak ilk ikisi insanların büyük çoğunluğu için yeterlidir. MP4 dosyalarında olduğu gibi ses ekleme özelliği yoktur, ancak SoundCloud’u ekleyebilirsiniz, böylece oynatmaya izin verdiği için çoğu insan için çalışır.
BlogEvet, bir bloglama şeridi ekleyebilirsiniz. Şerit, sayfa bölümlerinin her birine dedikleri şeydir.
Google HaritalarGoogle haritalarını gömebilir ve bir başlangıç ​​noktası olarak bir adres verebilirsiniz. Bu adresi dinamik bir şekilde iletmenin bir yolu yoktur.
HTML DüzenleyiciKod destekli tip düzenleyici yoktur, ancak HTML kodunu doğrudan girebilirsiniz. HTML yazan kişi hata yapabilir ve sayfalarının neden çalışmadığını anlamak için biraz zaman harcamak zorunda kalabilir.
Sosyal Medya EntegrasyonuEvet: Sosyal medya simgeleri her sayfada belirgin bir şekilde görüntülenir.
Formlar ve anketlerBir iletişim formu var, ancak özel alanlar oluşturma veya bunları girmek için bir form oluşturma yeteneği yok. Anket özelliği de yok.
Depolama alanıSınırsız.
Bülten AracıBir haber bülteni oluşturma ve ardından e-posta gönderme yeteneği yoktur. Kullanıcı kişileri indirmeli ve ardından bu e-postaları bunun için başka bir hizmete yüklemelidir..
forumHayır.
E-Ticaret / Online MağazaBu karmaşık süreç IM Creator tarafından kolaylaştırılmıştır. Ekranda gösterilen her şeyi satabilme özelliğini eklemek için seçeneği tıklamanız yeterli. Sistem Sprocket eCommerce platformuna bağlı. % 2 komisyon alırlar ve ödeme ağ geçidi olarak Stripe kullanırlar. Sonra site sahibi ödemesini Paypal üzerinden gönderirler.
Ağ Geçidi EntegrasyonuE-Ticaret özelliğini kullanan kullanıcılar Stripe’de otomatik olarak bir satıcı hesabı alır. Bu, manuel olarak bir ödeme ağ geçidi ayarlamanıza gerek olmadığı anlamına gelir. Tabii ki, Sprocket, Stripe ve PayPal’ı kullanmanın bir dezavantajı var, çünkü hepsi dik bir komisyon alıyorlar. Daha büyük bir hacim satmak isteyen biri, pazarlık yapabileceği veya daha az ücret alan satıcıları bulmalıdır.
SEO DostuIM Creator bir başlık, anahtar kelimeler, açıklama ve sosyal resim önizlemesi girmenizi sağlar. Ayrıca Google Analytics kimliğinizi ekleyebilirsiniz. Tüm bunlar, siteye Google’da gösterilen özeti kontrol etme ve SEO’yu kolaylaştırma olanağı sağlamak için meta etiketler oluşturur. Ancak, bu tür SEO keşiflerinden yararlanmak için görüntülere başlık atama seçeneği yoktur. Gizli sayfalara bağlantılar da ekleyebilirsiniz.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Yorum formu, Tripadvisor, Yelp ve diğer seçeneklerde olduğu gibi, bunu yapmak için HTML’yi manuel olarak ekleyebileceğiniz diğer sitelere yönelik talimatlara bağlantılar sağlarlar. Yani sizin gibi şifre korumanızı programlamanız gerekir. sitenizi oluştururken insanları dışarıda tutmak için kullanabilir.
Google® AnalyticsEvet, analiz kodunu gömebilirsiniz.
Web Sitesi GüvenliğiAmazon AWS’deki güvenlik araçları tarafından korunan siteniz. Ssh gibi bir komut kabuğuna erişiminiz olmadığından, birisinin sitenizi bu şekilde hackleme şansı yoktur. SQL enjeksiyonu veya diğer saldırılara gelince, herhangi bir site, herhangi bir widget’ta zayıflık olsaydı, deneyimin olacağını söylerdi, ancak bunları buldukları kadar çabuk düzeltirlerdi. Ve sonra hiç kimse bir hizmet reddi (DOS) saldırısına karşı koruyamaz.
Birden Fazla DilHayır, ancak gizli bağlantıları kullanarak geçici çözüm talimatları sağlarlar. İspanyolca konuşulan bir ülkeden, bilgisayarımızda dil olarak İspanyolca ayarlanmış olarak siteye giriş yaptığımızda, İngilizce olarak geldi, bu nedenle tasarım arayüzü için de yabancı dil desteği yok. Muhtemelen bir alan adı kayıt şirketi olarak, site.com.uk gibi ülke alan adlarında alan adlarını kaydedemezler ve yalnızca ABD İngilizce konuşulan pazarı hedeflediklerini gösterirler..
Mobil OptimizasyonGüzel bir özellik, seçtiğiniz masaüstü şablonuna dayalı bir mobil şablon önermesidir..
CDN TeknolojisiHayır.

Planlar & Fiyatlandırma

 • Alan adlarında barındırılıyorsa ücretsiz.
 • Alan adınız ve XPRS logoları kaldırıldığında yıllık 250 ABD doları.
 • Aylık, yılda iki kez veya 1, 2 veya 3 yıl için ödeme yapmak isteyip istemediğinize bağlı olarak ayda 6 ABD doları, 7 ABD doları, 8 ABD doları veya 10 ABD doları karşılığı.

Yani fiyatları da kafa karıştırıcı.

Ücretli planları sınırsız depolama alanı ve on e-posta adresi sunuyor.

Sitenizi kendi alanınızda değil, kendi alan adında barındırmak istiyorsanız ücretsiz bir seçenek vardır. Bu 50 MB depolama alanı ile sınırlıdır. Bunu, sitenizi tamamlamak veya değerlendirmek için çalışırken kullanabilirsiniz. Alan adınıza taşındığınızda kredi kartı bilgilerinizi soracaklar.

Tabii ki, e-ticaret ekleyemediğiniz hariç, ücretsiz sürümde çalışırken özelliklerle ilgili herhangi bir sınırlama yoktur..

Müşteri desteği

Destek seçenekleri şunlardır:

özellikgenel bakış
TelefonHayır
Destek e-postasıEvet, ortalama 12 saatlik yanıt süresiyle. Bunu test ettik ve o zaman dilimi içinde bize geri döndüler.
SohbetHayır
Bilgi tabanıEvet, aranabilir.
Video EğiticileriEvet, bunlar YouTube kanalında.
Destek ForumuEvet
Ekstra seçeneklerKullanım kılavuzlarını yazdırabileceğiniz PDF formatında içerirler. Oldukça eski modadır, ancak talimatları aramak için kolay bir yol sağlar. Ayrıca, böyle uzun bir kitabın düzenlenmesi zaman aldığından, yeni özellikler ekledikçe kılavuzlarını nasıl güncel tutabileceklerini merak ediyor. Ancak bu kötü bir işaret olabilir, yani genellikle yeni özellikler eklemezler.
SSS.E-Ticaret, faturalandırma, gelişmiş düzenleme, faturalandırma, başlangıç ​​ve şablonlar arasında geçiş yapma bölümleri.

Şirket, destek masası 24 × 7 personel olup olmadığını söylemez. Ama dediler ki, “Her e-postaya zamanında cevap vermeye çalışıyoruz, genellikle hafta sonları 12 saat veya 24 saat içinde.” Bununla, sitelerinde yazıldığı gibi “hafta sonu dahil” anlamına gelir.

İlk kez bir destek bileti açtık, yanıtlarını test etmek için, temasa geçtiğimiz ajan bize bir konserve vermeden profesyonel bir cevap yazdı. Ayrıca müşteri memnuniyeti anketini takip ettiler. Bu iyi. Ve onların blogları da hepsini yazdığı için uzman olması gereken aynı kişi tarafından yazılıyor. Yani bu da iyi. Platformları Amazon kullandığından, güvenilir bir hizmet sunmalıdır.

Kullanım kolaylığı

ImCreator bir web sitesi oluşturmak için süper kolay bir yoldur. Gelişmiş kullanıcı yerine yeni başlayanlara yöneliktir. Satır içi yardım bağlamı yoktur, ancak ekranda doldurulacak öğelerin yeterince basit olması gerekmez ve başka self servis yardım araçları da vardır.

IM Creator ile beğendiğimiz bir şey, kayıt olmak zorunda kalmadan sitelerinde bir site oluşturmaya başlamanızdır. Böylece can sıkıcı bir posta listesine girmeden değerlendirebilirsiniz. Bir şablon seçer ve ardından sosyal medya simgeleri, grafikler, YouTube videoları veya hatta basit bir HTML eklersiniz ve yalnızca siteyi yayınlamak istediğinizde ödeme yaparsınız..

Bununla birlikte, siteleri, karışıklık yaratıyor çünkü üç farklı isimle iki farklı araç kullanıyorlar: ImCreator, XPRS ve polydom, dediğimiz gibi. Polydom, XPRS için başka bir isimdir, sunulmuş olsa da, sadece bir editörden daha fazlasıdır..

İlk sayfayı kullanmaya başlamak için şu dört temel adım vardır:.

 1. Bir şablon seçip, bunu kendi resminizle değiştirmek için resim simgesini tıklayın ve değiştirmek için başlık metnini tıklayın.
 2. Sonra sayfanın çağrı bölümleri olan şeritler ekleyin. Varsayılan olarak sosyal medya simgeleri vardır, bu nedenle hesaplarınıza bağlanmak için bunlara tıklayın.
 3. Bundan sonra, mobil temanız üzerinde çalışmayı veya masaüstü sayfanıza bağlı olan varsayılan temayı kullanmayı seçebilirsiniz..
 4. Sonunda, bir alan satın almayı veya mevcut bir alanı kullanmayı seçersiniz. Görünüşe göre mevcut olanı kullanmak için acemi, DNS kayıtlarını kayıt şirketleriyle değiştirecek birini bulmak için yardıma ihtiyaç duyacaktır..

Sonuç

Çok sayıda kullanıcısı olduğu ve Amazon’u bir barındırma platformu olarak kullandıkları göz önüne alındığında, bu ürünü seçerken yanlış gitme şansınız çok fazla değil. ImCreator.com ve XPRS adları arasında, XPRS’yi “yeni” olarak etiketledikleri için muhtemelen bildikleri açıklama sağlamalıdırlar. Ve eğer bir polidomun XPRS’den ne kadar farklı olduğunu açıkça belirtmeleri gerekir. Sunulduğu gibi, polydom web siteleri oluşturmak için bir tür programlama çerçevesi gibi görünüyor, ki bu kesinlikle değil.

IM Creator web sitesi oluşturucu Joomla veya WordPress açık kaynaklı araçlar değildir, bu nedenle üçüncü taraf widget geliştiricilerinden oluşan sağlam bir topluluk yoktur. Bu, araç kümeleriyle sınırlı olduğunuz ve kendi HTML kod snippet’lerinizi yazdığınız anlamına gelir. Ancak, Joomla veya WordPress’in göreceli zorluklarına bakmıyorsanız, tam bir CMS (içerik yönetim sistemi) arıyorsunuz..

Görünüşte bir CDN ağı eksikliği, küresel bir işletme için bir sorun olabilir, çünkü dünyadaki kullanıcılar, yanlarında içerik önbelleğe alınmadan bazı gecikmeler göreceklerdir. Ancak theireCommerce sitesi zaten yabancı ülkelerde (yani başka bir para birimi) çalışmayacak, bu yüzden bu kesinlikle Amerikan pazarı için tasarlanmış bir ürün

Karşılaştırmak

IM Oluşturucu

88

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map