Homestead İnceleme 2016


toprak parçası

Siteyi ziyaret et

8.7


AWA Puanı

toprak parçası

Homestead, köklü bir geçmişe sahip (eski adıyla Intuit) uygun maliyetli bir çevrimiçi web sitesi kurucusudur. Şirket, şablon tabanlı kişisel ve iş web sitesi oluşturma sihirbazları sunmak için (1996’dan beri) en eski şirketlerden biri olarak ün yapmıştır. Şirketin bugüne kadar 12 milyondan fazla kullanıcısı var. Aşağıda Homestead incelememizi okuyun.

Artıları

 • 1996’dan beri deneyimli site oluşturucu
 • İçerik ve bileşen ekleme ve düzenleme kolaylığı
 • Fiyata dahil olan resim galerileri
 • Basit web siteleri için uygun maliyetli 5,99 ABD doları başlangıç ​​paketi
 • Her şey dahil alan adı ve web barındırma
 • Mükemmel müşteri destek sistemi, blog ve forumlar

Eksileri

 • Eski şablonlar
 • Daha kolay, düşük maliyetli mobilite seçeneklerine ihtiyacınız var
 • Başlangıç ​​paketi yalnızca birkaç sayfa ve depolama alanı barındıran yalnızca 25mb web sitesi sunuyor
 • Web sitesini başka bir sağlayıcıya aktaramama
 • Şablonlar seçildikten sonra kolayca değiştirilemez

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.homestead.com
 • Merkez: Burlington, MA
 • Kuruluş Yılı: 1996
 • Çalışanlar: 130+
 • Kategoriler: Web Sitesi Yapma Yazılımı
 • Ücretsiz deneme: 30 gün

Homestead aboneliğiyle, basit bir e-Ticaret sitesi olmayan sitenin maliyeti makul olur. Güçlü e-Ticaret gerektiren işletmeler çok daha fazla harcayacak. Sağlam bir üne dayanan Homestead, yıllardır işletme sahiplerini ağırlamaktadır. Dezavantajları – Homestead şablonları biraz güncelliğini yitirdi ve genişleyen bir işletme için tasarım maliyeti yüksek.

Homestead eksilerini daha fazla artıları ile çok yönlü bir web sitesi kurucusudur. Homestead, bilgisayar meraklılarının çoğunun yönetebileceği veya sizin için tasarlayabileceği bir tasarım platformu sunar. Şirketin ürün ve hizmetlerinden memnun olan geniş bir müşteri listesi vardır. Homestead, işletme web sitesi ihtiyaçlarınızı araştırmaya değer.

Kimler İçin Önerilir??

Homestead web binası, küçük işletme sahipleri, girişimciler ve web sitelerini oluşturmak isteyen kişiler için önerilir. Bir işletme web sitesi genellikle bir şirketin ürün ve hizmetlerini çevrimiçi olarak sergilemek ve satmak için kullanılır.

Bir Odak Alanı / Uzmanlık Alanı Var mı?

Homestead, günümüz İnternetinde kitleleri çekmek için basit tasarımlara odaklanmıştır. Şirket, işletme web sitesi oluşturmak için yaklaşık 2.000 özelleştirilebilir web sayfası şablonu sağlar. Şablonları değiştirme veya kendi şablonunuzu tasarlama konusunda bazı sınırlamalar vardır.

Homestead, işletmenizi farketmek için bazı ticari marka seçenekleri sunar. Twitter, Facebook, Pinterest ve daha fazlası gibi bazı sosyal medya seçenekleri ekleyebilirsiniz.

Bu web oluşturucu, web sitenizin trafiğini takip edebilmeniz için bazı pazarlama araçları ve web sitesi analizi sağlar. Ücretli müşteriler, web sitelerini tasarlamak için günlük müşteri desteği alırlar. Homestead profesyonelleri de sizin için bir site geliştirecek.

Teknik Özellikler / Sınırlamalar Nelerdir?

Bir hesap oluşturup Homestead’den bir tasarım şablonu seçtikten sonra, sayfalarınızı bir logo, çekici yazı biçimleri, renkler, görüntüler ve daha fazlası ile özelleştirirsiniz. Aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce resim var veya kendi resimlerinizi yükleyebilirsiniz. Web sayfası düzenlemeleri biraz pratik gerektirir, ancak ilerledikçe kolaylaşır.

Şirketiniz küçükten büyüğe geçiyorsa, Homestead başlangıç ​​planının bazı sınırlamaları vardır. Bu planla, bir web sayfası ve sıfır alt sayfa ile sınırlısınız. Yalnızca 25 megabayt web sitesi barındırma alanı alırsınız. Bir şablon seçer ve verilerinizi eklerseniz, farklı bir şablon seçerseniz bu şablon uygun olmaz.

Yeterli Ölçeklenebilirlik / Büyümek İçin Oda Var mı?

Homestead’in üç farklı planı ile ölçeklenebilirlik ve büyüme seçenekleri yeterlidir. Web sitesi barındırma alanı başlangıç ​​planında sınırlıdır, ancak ikinci ve üçüncü aşama planlarında iyileştirilmiştir. Üçüncü aşama planı, en genişleyen işletmelerin ihtiyaç duyduğu sınırsız sayfa içerir.

Homestead, bir web sitesi için 30 günlük ücretsiz deneme sürümü ve rekabetçi fiyatlandırma sunar. Web barındırma ve alan adı hizmetleriyle birlikte e-Ticaret için daha fazla ödeme yapmayı bekleyin. Homestead başlangıç ​​planı, satış bileşeni gerektirmeyen küçük bir işletmeye hizmet edecektir. Homestead küçük işletme planı, mal ve hizmetlerinizi satabilmeniz için küçük bir e-Ticaret sitesine yardımcı olacaktır. Eğer genişliyorsanız, Homestead’in iş artı planına ihtiyacınız olacak. Bu plan ek web barındırma alanı, sınırsız sayfa, arama motoru optimizasyonu ve daha fazla seçenek ve özellik sunar. İş artı planı için çok daha fazla ödeme yapacaksınız.

Bir web sitesi oluşturulduktan ve web sayfalarınız oluşturulduktan sonra Homestead, sitenizi herkese açık hale getirmek için web barındırma ve alan adı hizmetleri içerir. Bu şekilde, bu hizmetler için başka bir şirketle sözleşme yapmak zorunda kalmazsınız.

MoneyBack Garanti Politikası nedir?

Üç fiyatlandırma planı, şirketlere işlettikleri iş türü için aradıklarını sunar. İnce baskıda fiyatlandırma, özellikler ve hizmetlerin herhangi bir zamanda önceden bildirilmeksizin değişebileceğini unutmayın. Homestead, “Taahhüt yok, her zaman iptal et” ifadesini verirken, para iade garantisinden bahsedilmiyor gibi görünüyor.

İtibarı Nedir?

Homestead bir süredir var olduğu için sektörde mükemmel bir üne sahipler. Kemerlerinin altında binlerce web sitesi var. Gittikçe daha fazla rakip web oluşturucu alanına sızdıkça, Homestead, deneyimlerine ve destek altyapısına güçleri olarak güveniyor.

Ödüller & Kalite Belgeleri

Homestead, yıllar boyunca çok sayıda web sitesinin tasarımına yardımcı olmasına rağmen, web sitesinde belirtilen ödül veya sertifikaların açık bir göstergesi yoktur.

Neden Bu Web Sitesi Oluşturucuyu Seçmelisiniz??

Sitelerini inşa etme veya sitelerini geliştirmeye yardımcı olacak bir danışmana güvenme seçeneği olan iyi kurulmuş bir web sitesi isteyenler için Homestead’in sağlam bir geçmişi vardır. Bir Homestead danışmanından katılmak veya öğrenmek isteyen küçük işletme sahipleri için mükemmel bir seçimdir. Erken bir servis sağlayıcı olarak Homestead’in güçlü bir takipçisi var. Deneyim, eski sistemler ve müşteri desteği istiyorsanız, Homestead web sitesi tasarımı ve barındırma için doğru seçim olabilir.

Ana Özellikler

 • 100 İşletme Kategorisinde Özel Şablonlar
 • 1.1 Milyondan Fazla Fotoğraflı Ücretsiz Kütüphane
 • Markalı E-posta
 • Alan Adı Transferi
 • Benzersiz Alan Adları Önermek için Web Uzmanları
 • Kişiselleştirilmiş Alan Adı
 • Komple Pazarlama Paketi
 • Web Sitesi Topluluğu
 • Video Paylaşımı
 • Özel Menü Öğeleri
 • Konuk Defterleri
 • Şablonlardaki Renkleri Değiştirme

Endüstri Uzmanları Çiftlik Evi Hakkındaki Kararı

Homestead’in görüşüne gelince, uzmanlar ve tüketiciler aynı sayfadalar. Homestead, sunduğu miktar veya özelliklere dayanarak ve rakiplerin fiyat puanlarıyla karşılaştırıldığında overpriced değil, aynı zamanda büyük bir revizyona da ihtiyaç duyuyor. Arayüz internetin ilk günlerinde öncülük etmiş olsa da, büyüme ve teknolojinin hızına ayak uydurmada açıkça sorun yaşamıştır. Homestead uyum sağlamazsa ve yakında, tamamen alakasız hale gelir ve sadece en sadık ve nostaljik müşteriler tarafından kullanılır.

Bu, mobil yanıt verme söz konusu olduğunda özellikle doğrudur. Homestead, yeni siteler yanıt vermese bile mobil site oluşturma araçlarından yoksundur. Bunu düşük depolama ve bant genişliği özellikleriyle birleştirin ve piyasada daha iyi seçenekler var. Eleştirmenler için Homestead, belirli bir zamanda ve yerde harika bir araçtı, ancak artık birikmiyor.

 • www.pcmag.com/article2/0,2817,2393746,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/homestead-website-builder-review/
 • 24 Nisan 2016

Homestead’de Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Homestead söz konusu olduğunda, olumlu geribildirim kuralın istisnasıdır. Yazılım en fazla 5 yıldızdan 2’ye “adil” bir puan alır. Müşterilerden gelen en ezici olumlu eleştiriler, 15 yılı aşkın bir süredir şirketle birlikte olan kullanıcılardan geliyor. Yazılımın kullanımı kolay ve küçük işletmeler için güvenilir bir seçim olduğunu iddia ediyorlar. Nispeten az tasarım deneyimine sahip olanlar hızlı bir şekilde basit bir web sitesi oluşturabilir.

Buna ek olarak, memnun müşteriler müşteri hizmetleri ile olumlu deneyimler bildirmektedir. Kullanıcılar telefon, e-posta, canlı sohbet yoluyla destekle iletişim kurabilir veya yanıtları bulmaya çalışmak için topluluk forumunu ziyaret edebilir. Birçok kullanıcı, yazılımı web sitelerini bir e-Ticaret platformuna genişletmek için de kullandı ve memnun oldu.

Homestead’de Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Web’de Homestead’in hizmetleriyle ilgili çok sayıda tüketici geri bildirimi var ve bunların çoğu gurur verici değil. Oyunun başında gemiye gelen kullanıcıların başlangıçta programdan çok memnun oldukları görülüyor, ancak Homestead zamanlara ayak uyduramadı ve aynı performans seviyesini sunmaya devam etmedi. Bu, kullanıcıların sınırlı özelliklerin artık maliyete değmediğini ve tüm programın değerinden yoksun olduğunu düşündüğü belirli bir noktaya yol açar. Çoğunlukla, mevcut kullanıcılar Homestead’in eski yazılımlar için premium fiyatlar talep ettiğini bildiriyor.

Son olarak, müşteri hizmetleri ve web siteleri hakkında aniden uyarı yapılmaksızın bir kaç şikayet var. Bunlar oldukça tuhaf gözüküyor kesinlikle farkında olmak.

 • www.sitejabber.com/reviews/www.homestead.com

tasarlamak & Özelleştirme

Homestead’in tasarım ve özelleştirme seçenekleriyle ilgili olarak şirket, müşterilerini tekliflerini büyütecek ve bazı iyi geri bildirimler yakalayacak kadar uzun süre hizmet veriyor. Aşağıda, Homestead’in tasarım ve özelleştirme özellikleri hakkında bazı noktalar bulunmaktadır.

özellikgenel bakış
Web Sitesi ŞablonlarıHomestead, temel iş ihtiyaçları için yüzlerce geleneksel şablon sunar. Bu şablonlar, yalnızca bir sayfaya ihtiyacınız olduğu sürece alt sayfalara ihtiyacınız olmadığı ve bir alışveriş sepetine ihtiyacınız olmadığı sürece aylık 5,99 ABD doları ücretine dahildir. Mal ve hizmet satıyorsanız ve e-Ticaret özelliklerine ihtiyacınız varsa, küçük bir site için aylık 21 ABD Doları ödemeniz gerekir. Orta ölçekli bir işletmeyi desteklemek için yeterli barındırma alanı ve web sitesi sayfası için aylık 61 ABD doları ödemeyi bekleyin.

 • Şablonların çeşitliliği ve kalitesi ve renk paleti. Şablon paletleri, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli stiller, düzenler, renkler ve grafiklerle iş odaklıdır. Bugünün uzun kaydırma sayfa stillerini bulamayabilirsiniz, ancak bunlar manuel olarak eklenebilir. Aslında şablonların değiştirilmesi verilerin kaymasına veya kaybolmasına neden olabilir. Bu eylem önerilmez.
 • Önceden Seçilmiş Şablonlar ve Web Sitenizi Sıfırdan Oluşturma. Sıfırdan oluşturulmuş bir web sitesi istiyorsanız, yazılımı indirebilir ve tam olarak ihtiyacınız olanı almak için bir Homestead danışmanıyla çalışabilirsiniz. Çevrimiçi çalışan son kullanıcılar çevrimiçi şablonlarla sınırlı olabilir.
Web Sitesi Oluşturucu ArayüzüHomestead’in web sitesi oluşturucu arayüzü Homestead’in güçlü yönlerinden birinde. İçerik, görüntüler ve renklerle çalışmak ortalama bilgisayar kullanıcıları için nispeten kolaydır. Bir kullanıcı hesabı ve giriş bilgileri, web sitesinde hızlı değişiklikler ve anında güncellemeler için kullanıcı şablonlarına erişim sunar.
Sayfa Stilini ÖzelleştirmeSayfa stili özelleştirmesi, web sitesini kişiselleştirme, içerik ve öğeleri değiştirme, bazı HTML / CSS kodlarına erişme ve bileşenleri hızlı bir şekilde görme ve düzenleme becerisini içerir.

 • Kişiselleştirme için tasarım seçenekleri. Homestead web siteleri bir dereceye kadar kişiselleştirilebilir. Logolar, resimler ve işle ilgili diğer içerikler siteye yüklenebilir ve çok sayıda sosyal medya öğesi vardır.
 • Hareket, yeniden boyutlandırma ve düzenleme özgürlüğü. Elemanları düzenlemek biraz sezgiseldir. Kullanıcılar içeriği kolayca taşıyabilir, yeniden boyutlandırabilir ve düzenleyebilir. Şablon renkleri kişisel ihtiyaçları karşılamak için değiştirilebilir.
 • HTML / CSS koduna erişim var mı? Kullanıcı erişimi sınırlıdır, ancak Homestead destek profesyonellerinin yardımıyla bu işlem mümkündür.
 • Görsel düzenleme kullanıcı arayüzü. Doğrudan düzenleme için görsel düzenleme ve etkileşimli özellikler dahildir. Kullanıcılar ziyaretçileri çekmek için haritalar, bloglar ve diğer öğeler ekleyebilir.
site navigasyonuHomestead başlangıç ​​paketi yalnızca bir sayfa ve sıfır alt sayfa seçeneği sunması dışında sitede gezinme standarttır. Daha pahalı işletme paketi size birkaç web sitesi sayfası daha getirecektir. İşletme artı paketi sınırsız sayfa sunar.
İçerik yönetimiİçeriği değiştirmek, şekillendirmek ve taşımak kolaydır. Müşteriler, sitelerine erişmek ve içeriklerini yönetmek için Homestead web sitesinden hesaplarına giriş yapar..
Fotoğraf ve GalerilerHomestead resim galerileri, web sitesi oluşturucularla ilgili en iyilerdir. Galeriler geniş ve fotoğraf eklemek ve manipüle etmek bir cinch.
Mobil Site OluşturmaHomestead kullanarak mobil uyumlu bir web sitesi yapmak sezgisel veya otomatik değildir. Sitenizin bir mobil cihazda görüntülenmesi için bazı ek özellikler ve maliyetler gerekir.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuSosyal ağ öğeleri, zorlukla uygun bir platforma yerleştirilebilir ve bağlanabilir.
Tasarım HizmetleriHomestead sizin için bir web sitesi oluşturmayı teklif ediyor. Örnek web sitelerinin bazıları web sitesinde görüntülenebilir. Tasarımcılar ayda 149,99 $ ücretsiz danışmanlık ve tam hizmet paketi sunuyor. Beş sayfalık bir web sitesi, anahtar kelime optimizasyonu, bağlantı oluşturma, raporlama ve eğitim alırsınız.

Özellikleri & Araçlar

Homestead, zengin özelliklere sahip ve rakiplerinin yanında duruyor. Kullanıcılar genel süreçten ve web sitesi şablonu için sürekli bakım ve destekten memnun kalacaklar.

özellikgenel bakış
Web Sitesi KurulumuHomestead’i kullanarak bir web sitesine başlamak oldukça basittir. Homestead, bir tasarım seçtiğiniz, özelleştirdiğiniz ve yayınladığınız bir sihirbaz sunar. Doğal olarak, tüm bunların ayarlanması 15 dakikadan fazla sürüyor.
Web Tasarımİlk adım, iş markanıza uygun sayfa düzeni, stil ve renkleri seçmek için binlerce şablonda gezinmektir. Çok modern bir şeye ihtiyacınız yoksa, Homestead’de seçim yapabileceğiniz çok şey var.
Gezinme derinliğiWeb siteniz için gezinme başlıklarına ve sayfalarına ve Hakkında, Hizmetler, Blog ve İletişim gibi menü seçeneklerine karar vermeniz gerekir. Homestead’in temel planıyla bir sayfanın sınırı vardır, ancak bu küçük ve istikrarlı bir işletme için kabul edilebilir. Ayrıca, alt sayfa seçeneği yoktur.
Widget’lar ve UygulamalarBugün, widget’lar ve uygulamalar küçük işletme sahipleri için kritik öneme sahiptir. Homestead, widget’lar ve uygulamalar ile ilgili olarak sınırlı olsa da, ödeme için e-ticaret ve pazarlama seçenekleri, arama motoru optimizasyonu, marka bilinci oluşturma ve reklamcılık araçlarını içerir. Bu özellikleri almak için daha yüksek fiyatlı planın ödemesini bekliyoruz.
Para KazanmaHomestead e-Ticaret çözümleri yeterlidir ve yıllardır web üzerinden binlerce şirkete hizmet vermektedir. Müşteriler, PayPal, kredi kartları vb. Dahil en son ve en kolay ödeme formları için hızlı bir şekilde ödeme yapabilir. Bir HTML widget’ı aracılığıyla Google AdSense veya banner reklamları kullanın.
Ziyaretçi İstatistikleriZiyaretçi istatistikleri, küçük işletmeler için müşteri ihtiyaçları listesinde üst sıralarda yer almaktadır ve Homestead analitiği de doğrudur. Homestead, RealTracker kullanıyor veya Google Analytics ekleyebilirsiniz. Kullanıcıların yalnızca gezinme, site haritaları ve web sitesi içeriği oluştururken bu gereksinimleri dikkate alması gerekir.
Fotoğraflar, Videolar ve SesFotoğraflar, videolar ve ses de günümüzün başarılı web sitelerinin anahtarıdır ve Homestead bu bileşenleri eklemek ve yönetmek için kolay bir arayüz sunmak için iyi bir iş çıkarır.
BlogBir blog sitesi benzersiz bir blog yöneticisi modülü aracılığıyla eklenebilir, ancak acemi bir kullanıcı için basit değildir.
Google HaritalarHomestead, Google haritalarını kolayca eklemenizi sağlar.
HTML DüzenleyiciHTML kodu eklemeye biraz erişim var, ancak bu Homestead’den biraz destek gerektirebilir.
Formlar ve AnketlerHomestead’in formlarında ve anketlerinde biraz daha fazla çalışma var, ancak destek kanalı faydalı bir kaynak.
Depolama alanıKullanıcılar 25mb barındırma deposunu temel pakette biraz sınırlı bulurlar. İkinci katman paketi 5gb, üçüncü katman paketi 10gb sağlayacak.
Bülten AracıE-posta özelliği haber bülteninin postalanmasına izin verir.
forumHomestead müşteri forumu aboneler tarafından kullanılabilir.
E-Ticaret / Online MağazaHomestead üçüncü katman paketi iyi e-Ticaret ve çevrimiçi mağaza seçeneklerine sahiptir, ancak Homestead müşterileri yüksek bir prim ödeyecektir.
Ağ Geçidi EntegrasyonuHomestead, e-Ticaret ödeme seçenekleri için geleneksel ağ geçidi entegrasyonu sunar.
SEO DostuMeta etiketleri ve açıklamaları ve sayfa başlıklarını düzenlemek için iyi seçenekler vardır ve bu özellik çok özel bir hata denetleyicisi içerir.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Kullanıcıların, sitelerini düzenlemek için şifre korumalı bir hesap girişi vardır.
Google® AnalyticsKullanıcılar çevrelerine Google Analytics ekleyebilir.
Web Sitesi GüvenliğiHomestead güvenliği yüksek bir öncelik olarak görür ve siteler müşteri şifresi koruması ve mükemmel web sitesi güvenliği içerir. Bu şirket piyasadaki en iyi e-ticaret güvenlik seçeneklerini sunacak kadar uzun süredir faaliyet gösteriyor, Homestead plus.
Birden Fazla DilHomestead platformu İngilizce diliyle sınırlıdır.
Mobil OptimizasyonHomestead, mobil cihazlar için otomatik biçimlendirme sunmaz. Bu elde edilebilir, ancak kolayca elde edilemez.
CDN TeknolojisiYüksek kullanılabilirlik ve yüksek performans için İçerik Dağıtım Ağı (CDN) test edilmedi.

Planlar & Fiyatlandırma

Homestead, çoğu web üreticisinin yaptığı gibi müşterilere 30 günlük ücretsiz bir deneme sunuyor. Şirket, web sitesinde fiyatlandırma seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Müşteriler, işletmenin durumuna göre üç pratik aylık fiyatlandırma planı arasından seçim yapar.

Sunulan Fiyat Planları

 • starter. Daha kapsamlı e-Ticaret seçeneklerine ihtiyaç duyan orta ölçekli şirketler için aylık 20,99 ABD doları İşletme planında ayrıca bir alan adı, 5 gb web sitesi barındırma depolama alanı, bir e-posta hesabı ve üç web sitesi sayfası yer alacak.
 • iş. Aylık 7 $. 300 tema. 10 GB. Mobil site. Bir yıl boyunca Office 365 e-postası.
 • Business Plus. Çoğu orta veya büyük işletme sahibi için aylık 60,99 ABD doları Business Plus planı bir zorunluluktur ve ek 5 gb web sitesi barındırma depolama alanı ve sınırsız web sitesi sayfası sunar.

Fiyatlandırma ile ilgili aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Ücretsiz bir plan sunuyor mu?? Ücretsiz bir plan yok, ancak 30 günlük ücretsiz deneme teklifi var.
 • Deneme süresi var mı veya katılmak için kredi kartı gerekiyor mu? Müşterilerden katılmak için bir kredi kartı numarası vermeleri istenir, ancak şablonlardan ücretsiz olarak yararlanılabilir.
 • Premium paketlerin rakiplerine kıyasla ne kadar uygun olduğu? Hiçbir e-ticaretin gerekmediği giriş seviyesi web siteleri için Homestead çok uygun fiyatlıdır. Sınırsız sayfalara sahip e-ticaret için Homestead piyasadaki en pahalı.
 • Yalnızca ücretsiz sürümü kullanarak profesyonel web sayfaları tasarlayabilir misiniz?? 30 günlük ücretsiz deneme süresi boyunca profesyonel sayfalar içeren bir web sitesi oluşturabilirsiniz.
 • Ödeme aylık / yıllık olarak mı yapılıyor?? Aylık.

Müşteri desteği

Sektörde yaklaşık 20 yıl bulunan Homestead’in müşteri desteği, müşterilerin bekleyebileceği sağlam avantajlardan biridir. Müşterilerin web sitesi sayfalarını oluşturmak için destek almaları veya yardım almaları için birkaç seçenek vardır:

 • Telefon. Homestead, çoğu ABD şehrine gün boyunca haftada beş gün canlı destek için ücretsiz bir telefon numarası sunuyor.
 • Webmail. Homestead ile e-posta yoluyla iletişime geçin ve 24 saatlik yanıt süreleri alın.
 • Sohbet. Pazartesi-Cuma gündüz sohbet hattında, Homestead sorunlarınızı çözmeye yardımcı olmak için hazır bekliyor.
 • Müşteri tabanı. Homestead, incelemeniz için ülke çapında binlerce müşteriye bağlantı veriyor.
 • Küçük İşletme Blogu. Homestead Small Business Blogu, web sitesi oluşturma hakkında ilginç makaleler içerir ve kategorilere göre bloglar ve önceki ayların arşivlerini içerir.
 • Sosyal medya. Homestead’i takip etmek için Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Pinterest dahil olmak üzere bazı sosyal medya platformları var ve kullanıcılar bir RSS akışına kaydolabilir.
 • Topluluk Forumu. Çevrimiçi bir Topluluk forumu, diğer Homestead müşterilerinden öğrenmek ve onlarla iletişim kurmak için kurulmuştur. Büyük bir takipçisi var.
 • Hesap girişi. Müşteriler doğrudan Homestead web sitesinden bir hesap girişinin keyfini çıkarır.

Genel olarak, Homestead hafta içi saatlerde ulusal düzeyde profesyonel müşteri hizmetleri sunmaktadır ve arayanlar güler yüzlü hizmetler ve hızlı geri dönüş süreleri bekleyebilirler. Destek analistleri çoğunlukla yetkili ve Homestead ile web sitelerini inşa edenler için iyi tavsiyeler sunuyor.

Kullanım kolaylığı

Bir çevrimiçi web oluşturucunun yararı bir web sitesi kurmak için rahat bir deneyim sunmak olduğundan, Homestead bu ihtiyacı karşılar. Sürecin ne kadar kolay veya zor olacağına dair fikir edinmek için web sitesi oluşturucularının ücretsiz denemelerinden yararlanmak önemlidir. Herkesin beceri düzeyleri ve iş ihtiyaçları farklıdır, bu nedenle en doğru şirketi seçmek kişisel bir seçimdir.

Müşterilerin Homestead web oluşturucu ile güvendiği özellikler arasında ortak şablonlar, işinize uygun tasarımlar, sezgisel bir arayüz, basit giriş ve düzenlemeler, sürükle ve bırak teknolojisi, kontrol ve manipülasyon, fiyat ve değer bulunur. Ayrıca, müşteriler şirket için hızlı ve verimli bir destek sistemi buluyor ve çevrimiçi yardım platformu kötü değil.

Arayüzün sadeliği. Arayüz acemi kullanıcılar için basit; herhangi bir yeni başlayan için, herhangi bir çevrimiçi web oluşturucu kendilerini alıştırmak için bir zaman alacaktır.

Yeni Başlayanlar / İleri Düzey Kullanıcılar için Uygun. Homestead tarafından sunulan web sitesi oluşturucu, bir acemi için ileri düzey bilgisayar kullanıcılarına bir web sitesi oluşturmak için yeterli doğal bir yoldur. Yeni başlayan bir işletme için yeni başlayanlar için iyi bir seçimdir. Daha gelişmiş bir kullanıcı, kişisel özelleştirme koduna ek erişim sunan bir web oluşturucu isteyebilir.

Web Sitesi Üzerinde Her Zaman Kontrolü Elinizde Tutun. Homestead’in çalışma süresi istatistikleri, bu şirket için zamanı ve çok sayıda müşteriyi düşündüğünüzde genel olarak iyidir. Müşteriler ihtiyaçları olan kontrolü Homestead hesaplarından alır.

Editör İçi Yardım Sağlandı. Homestead, editör yardımı, forumlar, bloglar ve müşteri telefonu ve sohbet desteği de dahil olmak üzere çeşitli yardım seçenekleri sunar.

İş dünyası değişiyor, şirketler büyüyor ve küçülüyor ve web sitesinin internet ortamıyla değişmesi gerekiyor. Homestead, çevredeki değişime kolayca uyarlanabilen ölçeklenebilir bir çözüm sunmada kabul edilebilir. Başlarken, Homestead’in teklifleriyle çakıştığından, işletmenizin durumunu dikkate aldığınızdan ve büyüme fırsatlarını ve ölçeklenebilirliğini belirlediğinizden emin olun. Bir satıcı danışmanına ulaştığınızda bu yetenek hakkında daha fazla bilgi edinmek için sorular sorun.

Sonuç

Homestead, sağlam bir arka plana ve doğal bir kullanıcı arayüzü, alan adları ve web barındırma içeren her şey dahil bir pakete sahip bir web sitesi oluşturucusudur. Özellikler listesi sağlamdır, özellikle modern şablonlar, mobilite ve aktarılabilirlik konusunda sadece birkaç endişe kaynağı vardır. İşletme web sitenizi oluşturmak için Homestead’i seçmenin genel artılarını ve eksilerini inceleyin.

Müşteriler son zamanlarda biraz hayal kırıklığına uğradı, ancak bunun nedeni Homestead şablonlarının piyasaya çıkan yeni rakiplerininkine kıyasla güncel olmaması. Kullanıcılar yıllardır memnun kaldı, ancak rekabet Homestead’i şablonlarını, fiyatlandırma modellerini ve mobilite özelliklerini en üstte kalmak için yükseltmeleri gereken bir konumda bırakıyor.

Homestead, bir işletme sahibinin hizmetlerini görüntülemek için yalnızca basit bir tasarıma ihtiyaç duyduğu küçük, yönetilebilir bir işletme için doğru olabilir. Kartopu olasılığı olmayan orta büyüklükteki bir e-ticaret şirketi için de yeterli olabilir. Homestead, içeriği ve bileşenleri makul rekabetçi bir fiyata verimli bir şekilde yönetme olanağı sağlar.

Modern şablon tasarımları, mobilite seçenekleri ve ölçeklenebilirlik gerektiren genişleyen işletmeler için piyasada test edilmeye değer başka web sitesi oluşturucuları vardır. Homestead’in 30 günlük ücretsiz deneme sürümü, kendiniz öğrenmek için en iyi yerdir.

Karşılaştırmak

toprak parçası

87

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me