Highwire İnceleme 2016


Highwire

Siteyi ziyaret et

9.0


AWA Puanı

Highwire

Highwire, e-Ticaret şirketi inkFrog’un alışveriş sepeti şubesidir. Kurucu Greg Sisung, eBay’in ilk günlerinde inkFrog’a başladı. Yaygın kullanıcı sorunlarını çözmek ve basit bir şablon ve görüntü barındırma programı sağlamak amaçlanmıştır. Şirket, yeni e-Ticaret zorluklarını genişletmeye ve ele almaya devam etti. 2012 yılında şirket, Highwire’ı tam hizmetli alışveriş sepeti olarak piyasaya sürdü. Aşağıdaki HighWire incelememizi okuyun.

Artıları

 • 14 günlük ücretsiz deneme
 • Kolay Ürün Yönetimi
 • Tam Taşıyıcı Nakliye Desteği
 • Sezgisel Mağaza Yönetimi

Eksileri

 • Telefonla Ulaşmak Kolay Değil
 • Daha İyi Sosyal Paylaşım Araçları Yok

genel bakış

Nedense, Highwire genellikle daha büyük isimler için gözden kaçan bir alışveriş sepeti programıdır. Gerçek şu ki, daha iyi bir değer için karşılaştırılabilir özellikler ve işlevler sunar. Sıkı bir bütçeniz varsa ve genel maliyetleri en aza indirmek istiyorsanız, Highwire mükemmel bir seçim olabilir. Önemli sermaye yatırımı yapmak zorunda kalmadan yeni bir kariyer başlatmak isteyen girişimciler için mükemmel bir seçimdir.

Standart özellik şunları içerir:

 • Şık önceden oluşturulmuş şablonlar
 • Kolay ürün ve envanter yönetimi araçları
 • Entegre blog platformu
 • Müşteri takibi
 • Tam taşıyıcı nakliye desteği

Odaklanma Alanları

Highwire mükemmel bir alışveriş sepeti sunar. Tasarım sürecinin ötesine geçer ve başarılı bir mağazayı yönetmek için ihtiyacınız olan tüm araçları sunar. Platform belirli bir niş için açıkça reklam vermese de, satış ve pazarlama yönetimi söz konusu olduğunda belki de en güçlü olanıdır. Bu, hem yeni gelenler hem de yeni başarı seviyelerine ulaşmak isteyen yerleşik işletmeler için güçlü bir aday olmasını sağlar.

Ödeme, Ödeme ve Nakliye Özellikleri

Ödeme, ödeme ve gönderim özellikleri söz konusu olduğunda, Highwire güçlü bir gösteri yapar. Hesabınız bir SSL sertifikası ile birlikte gelir ve çeşitli ödeme ağ geçitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Platform ayrıca, ürünlerinizin hızlı bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için büyük nakliye gemileriyle ortaklık kurmanıza olanak tanır. Bu özellik kategorileri söz konusu olduğunda gerçek bir çarpıcılık yoktur. Sitenin her bölümü sağlam bir performans ve bir işletmeyi yürütmek için ihtiyacınız olacak kesin araçları sağlar. Çok fazla ekstra yok, profesyonel bir mağaza çalıştırmak için yeterli seçenek var..

Ölçeklenebilirlik

Birçok platformda depolama ve bant genişliği sınırlamaları bulunur. Highwire için durum böyle değil. Tek bir ürünle başlayabilir ve 10.000’e kadar ürün eklemeye devam edebilirsiniz. Highwire tamamen ölçeklenebilir ve geniş bir envanterle büyük bir işletmeyi yönetebilir. Şirketiniz belirli bir boyutu aştığında başka bir platforma geçmek zorunda kalmanızdan endişelenmenize gerek kalmayacak. Hesabınızı iptal etmeye karar verirseniz, cezalar konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Tüm Highwire hesapları aydan ayadır ve herhangi bir zamanda iptal edilebilir.

Highwire Saygınlık

Highwire biraz zayıf. Bir çok teklif platformuyla aynı hizmetleri ve özellikleri sunuyorlar, ancak henüz aynı popülerlik seviyesine ulaşmadılar. Bunun nedeni, eBay satıcılarına odaklanmış daha büyük bir şirketin daha küçük bir kolu olması olabilir. Belki de inkFrog, alışveriş sepeti yazılımlarını pazarlamak için henüz zaman ve çaba harcamamıştır. Ancak Highwire’ın bir hane adı olmaması, zaman ayırmaya değmediği anlamına gelmez. Sektör uzmanları arasında sağlam bir seçim ve saygın bir programdır.

Neden Highwire’ı Seçmelisiniz??

Paranın karşılığını en çok arayan girişimci iseniz, Highwire doğru seçimdir. Hepsi harika bir fiyat için en fazla özellik ve en az sınırlamalarla birlikte gelir. Bu büyük bir değerdir ve işinizi kurarken aylık maliyetleri düşük tutmanıza yardımcı olacaktır..

Ana Özellikler

 • Çoklu Ürün Seçeneklerini Destekler
 • Toplu Fiyatlandırma Editörü
 • Kategorileri Özelleştir
 • Sipariş Geçmişini Tamamla
 • Yerleşik Müşteri Yorumları
 • Yerleşik Raporlama
 • Önceden Oluşturulmuş Şablonlar
 • Geliştirici dostu Araçlar
 • Tam Özellikli Sepet
 • Sipariş Arama
 • SEO dostu
 • Entegre E-posta Pazarlama

Highwire Sektör Uzmanları Kararı

Yıllar boyunca birkaç gösterge tablosuna bakan uzmanlar, Highwire’ın sunduğu zarif ve anlaşılır tasarımdan çok memnun görünüyorlar. Kontrol panelini açar açmaz gözünüz doğru yerlere yönlendirilmek için her şey düzgün bir şekilde organize edilmiş ve iyi tasarlanmış. Highwire’ın dağınıklığı önleme ve en önemli özellikleri sunma özelliği, tasarım konusunda çok fazla deneyimi olmayan küçük işletmeler için iyi bir uyum sağlamasına yardımcı olur.

Eleştirmenler de genel kullanım kolaylığından oldukça memnun kaldılar. Her şeyin ayarlanması ve ürün eklemeye başlaması uzun sürmez. Yine, bu eBay ve Amazon’un ötesine geçmek isteyen işletmeler için önemli bir avantajdır.

Birçok uzman incelemesi, Highwire’ın oldukça sağlam bir çok yönlü platform olduğunu da belirtti. Bazı rakipler, herhangi bir miktarda eklentinin üstesinden gelemeyen net sınırlamalara sahiptir.Ancak Highwire, iyi depolama ve bant genişliği özellikleri sunar ve oldukça esnek ve ölçeklenebilir olabilir.

Bazı olumlu özelliklere rağmen, eleştirmenler de Highwire’ı tam olarak onaylamakta tereddüt ediyorlar. Piyasadaki bu kadar çok seçenekle, başka bir programın özel ihtiyaçlarınıza daha iyi uyması için oldukça iyi bir şans var.

 • http://stylefactoryproductions.com/blog/ecwid-review#.VyC1__6Kg8p=

Olumlu Tüketici Görüşleri ve Görüşleri

Amazon ve eBay’de ürünlerini satmaya alışkın olan tüketiciler Highwire ile daha mutlu olma eğilimindeydiler. Program onlar için daha doğal bir geçiş sundu ve bir çevrimiçi mağaza açmakla birlikte gidebilecek dik öğrenme eğrilerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı oldu. Program sağlam bir araç seti sunmasa da, herkesin bir mağaza başlatmasına yardımcı olabilecek bazı temel bilgilerle birlikte gelir:

 • Kullanıcılar, birden fazla ürün varyasyonu oluşturma özelliğinden memnun kaldılar.
 • Kalıcı 301 yönlendirmeleri SEO çalışmalarına da yardımcı olur.
 • Programın diğer e-Ticaret uygulamalarıyla entegrasyonu zor olsa da, kullanıcılar e-posta pazarlama hizmetleri eklemenin ne kadar kolay olduğundan memnun kaldılar.

Son olarak, memnun müşteriler de Highwire’ın belirli bir değer sunduğunu takdir ediyorlar. Çok fazla harcamak istemiyorsanız ve tek ihtiyacınız olan temel özelliklerse, Highwire en iyi seçenek olabilir.

Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Highwire, diğer e-Ticaret alışveriş sepetinin muhtemelen standart seçenekleri göz önünde bulundurduğu özelliklerin çoğunu hala kaçırıyor. Görünüşe göre şirket hala bir eBay zihniyeti içindedir ve piyasada biraz daha uzun süredir devam eden programlarla rekabet etmek söz konusu olduğunda hala ayaktadır. Kullanıcılar aşağıdakilerin eksikliğinden dolayı hayal kırıklığına uğradı:

 • Satış ortağı programı
 • Yinelenen faturalandırma
 • Telefon desteği
 • Ve ABD dışında geniş nakliye seçenekleri.

Fiyatlandırma planlarından hiçbirinin sınırsız miktarda ürün sunmaması, programın nihayetinde küçük veya orta ölçekli işletmeler için en uygun olduğu anlamına gelir..

Son olarak ve belki de en önemlisi, tüketiciler Highwire’ın iyi bir şekilde entegre olmadığını bildiriyor. Bu, mağazanıza işlev eklemeyi temel olarak imkansız hale getirir. Bu nedenle, kullanıcılar programı diğer mevcut seçeneklere göre önermek konusunda isteksizdi.

tasarlamak & Özelleştirme

e-Ticaret Şablonları

Highwire ile, tasarruf düzinelerce ücretsiz tema ile devam ediyor. Farklı işletmeleri ve ürünleri vurgulamak için tasarlanmış çeşitli renk damakları ve şablonları arasından seçim yapın. Ücretsiz temalar modern ve çekici ve CSS, HTML ve WYSIWYG editörüne tam erişim sağlıyor. Yeterli kodlama biliyorsanız, ücretsiz bir temayı istediğiniz kadar özelleştirebilirsiniz.

Ayrıca premium temalar satın alabilirsiniz. Ücretli temalar bile nispeten ucuz ve çoğu 55 $ civarında. Süper pahalı bir şablona aşık olmak için zaman kaybetmemek için temaları ücretsiz ve ücretli olarak filtreleyebilirsiniz. Tüm fiyatlar size kolaylık sağlamak için önceden ilan edilmiştir..

Bir şablon seçtikten ve mağazanızı oluşturmaya hazır olduğunuzda, web sitesi oluşturucu arayüzü her şeyi süper basitleştirir. Değişiklikler yapmak ve gerçek zamanlı olarak nasıl göründüklerini görmek için WYSIWYG düzenleyicisini kullanabilirsiniz. Yayınlamaya hazır olmadan önce değişikliklerin yayınlanmasından endişe etmenize gerek yok.

Sayfa Özelleştirme

Yeni başlayanlar için arka uçta gezinmek kolaydır ve stilistik değişikliklerin nasıl yapılacağını ve sayfaların nasıl özelleştirileceğini anlamak uzun sürmez. Kod konuşursanız, gökyüzü sınırdır. CSS ve HTML’ye tam erişimin keyfini çıkaracaksınız, yani tasarım seçenekleri sonsuz.

Yönetici bölümü, doğru yere hızlı bir şekilde gitmenizi sağlayan ana kategorilere ayrılmıştır. Tasarım düğmesini bulun, site gezintisini ayarlayabileceğiniz ve yazı tiplerini, renkleri ve diğer ayrıntıları ayarlayabileceğiniz tema düzenleyicisine yönlendirileceksiniz. Ürün fotoğrafları eklemek bilgisayarınızdan basit bir sürükle ve bırak yöntemiyle yapılabilir. Highwire ayrıca bir görüntü kütüphanesi oluşturmanıza da izin verir. Bu, fotoğrafları istediğiniz sıklıkta yeniden kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Mobil site

Highwire, siteyi mobil uyumlu hale getirmek için mükemmel bir iş çıkarıyor. Alışveriş yapanlar mobil cihazlarında güvenli bir şekilde ödeme yapmanın keyfini çıkarır. Mağaza yöneticileri herhangi bir cihazdan site bakımı ve diğer görevleri yapabilir. Tüm şablonlar harika görünecek ve mobil cihazlarda iyi çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Ayrı bir mobil site oluşturmakla uğraşmanıza gerek kalmayacak.

Sosyal bütünleşme

Mağazanızı Facebook’a bağlamak sadece bir tıklama alır. Highwire, Facebook sayfanızda ürün satmanıza bile izin verecektir. Bu, hem kullanıcılardan hem de eleştirmenlerden yüksek övgü alan bir özelliktir. Highwire, sosyal medya hesaplarınızı ve mağazanızı entegre etmek için gereken tüm işleri çıkarır.

Tasarım Hizmetleri

Tasarım görevlerini bir başkasına vermek istiyorsanız, serbest tasarımcınızı bulmanız gerekecek. Highwire tasarım hizmeti sunmuyor.

Özellikleri & Araçlar

özellik
genel bakış
Ürün Teşhir SeçenekleriÜrün görüntüleme seçenekleri oldukça basittir, ancak ürünleri vurgulamak için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. İstediğiniz kadar fotoğraf ekleyebilir ve bir atlıkarınca oluşturabilir ve özellikli bir ürün oluşturmak için bir kutuyu işaretleyebilirsiniz. Uzun bir görüntüleme seçenekleri listesi istiyorsanız, Highwire’ın sunduğu şeylerden hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İşi kesinlikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için yapacak, ancak farklı bir envantere sahip daha büyük işletmeler için yeterli çok yönlülük sağlayamayabilir..
Sepet İşlevselliğiHighwire alışveriş sepetinin belki de en önemli özelliği terk edilmiş alışveriş sepeti bildirimidir. Kimin sepetlerine öğe ekleyip sitenizden ayrıldığını görebilirsiniz. E-posta araçları, bu müşterileri takip etmenize ve ziyaretlerini bir satışa dönüştürmenize olanak tanır. Bu e-ticarette hayati bir araçtır.
Uygulama EntegrasyonuBirçok rakibin aksine, Highwire geniş bir uygulama mağazası ile gelmiyor. Tüm işlevsellik seçenekleri yerleşiktir. Bazı insanlar için bu büyük bir dezavantaj olarak kabul edilir. Favori programlarını entegre edebilmek ve mağazalarına fonksiyon eklemek istiyorlar. Bununla birlikte, Highwire standart olarak küçük ve orta ölçekli işletmelerin ihtiyaç duyacağı tüm araçlarla birlikte gelir. İşleri basit tutmak istiyorsanız, bir uygulama pazarının bulunmadığını bile fark etmeyeceksiniz.
EBay ve Amazon ile entegrasyonHighwire, eBay satıcılarına yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir şirketin çocuğu olduğundan, diğer satış platformlarıyla kolayca entegre olabileceğinden emin olabilirsiniz. Gösterge tablosunda, mağazanızı eBay, Google, Amazon ve Facebook da dahil olmak üzere diğer pazar yerleriyle entegre etmeye ayrılmış tüm bir bölüm vardır. Ana mağaza web sitenizde ürün satmakla sınırlı kalmazsınız.
Dil desteğiUluslararası satış yapmakla ilgileniyorsanız, Highwire belirli yeteneklerle birlikte gelir. Vergileri ve gönderimi hesaplayabileceksiniz, ancak herhangi bir dil desteği yok. Global müşterilerle iletişim kurmak zor olabilir.
Hosting ve GüvenlikHighwire, bir SSL sertifikası ile güvenli bir ödeme sunar ve verilerinizi sunucuları aracılığıyla korumaktan sorumludur. Neyse ki, büyük isim sağlayıcılarının çok sayıda koruma sunduğundan emin olabilirsiniz..
Bant Genişliği ve DepolamaHerşey Dahil Planını seçtiğinizde, sınırsız bant genişliğinin, işlem ücretinin ve 10.000’e kadar ürün ekleme yeteneğinin keyfini çıkaracaksınız. Bu özellikler Highwire’ı inanılmaz bir değer yapan şeyin bir parçasıdır.
Yedeklemeler ve Site Dışa AktarmaSite dosyalarınızı yedekleme ve dışa aktarma işlemi yalnızca birkaç saniye sürer. Hem site şablonu dosyalarınızı hem de ürün dosyalarınızı dışa aktarabilirsiniz. Ekstra dikkatli iseniz, müşteri siparişlerini bile dışa aktarabilirsiniz. Tüm bu işlevler, size kolaylık olması için doğrudan ana pano ekranından kullanılabilir.
Özel alanİlk kurulum işlemi sizi .highwire.com alan adıyla yapıştırır. Zaten özel bir alan adınız varsa, ayarlar menüsünü ziyaret edip özel alan adınızı ekleyebilirsiniz. Alan adınızı kaydettirmeniz gerekiyorsa, bunun için de bir düğme vardır. GoDaddy veya Hostgator gibi bir kayıt şirketi sitesinden bir ad satın almanız gerektiğini unutmayın. İyi haber şu ki Highwire tüm süreci kolaylaştırıyor. Ayarlar menüsünü ziyaret ettiğinizde, gerekli adımlardan geçeceksiniz..
Mobil Duyarlı MağazaGünümüzün rekabetçi e-Ticaret pazarında, mobil uyumlu ve duyarlı bir mağaza şarttır. Highwire sağ ayağınızdan kalkmanızı sağlayacaktır. Müşteriler herhangi bir cihazdan alışveriş yapabilir ve güvenli ödeme özelliklerinin keyfini çıkarabilir. Ayrıca mağazanızı herhangi bir cihazdan yönetebileceksiniz. Masaüstü bilgisayarınıza takılmanıza gerek yok.
Odeme yapiliyorHighwire on farklı ödeme geçidi sunuyor. E-Ticaret’in en büyük isimleriyle ortak olma olanağına sahipsiniz. Bu, müşterilerinizin güvenini kazanmanıza ve hayatınızı kolaylaştırmanıza yardımcı olacaktır.
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve EklentileriKullanılabilir eklentilerin olmaması bazı insanlar için önemli bir konudur. Ancak, Highwire tüm e-ticaret ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde donatılmıştır. Eklentileri satın almak ve entegre etmek için çıplak kemikleri sunmak yerine, siteniz ilk günden başlamaya hazırdır.
Sipariş yönetimiSipariş yönetimi kontrol paneli basit ve anlaşılır. İhtiyacınız olan tüm ayrıntıları görüntüleyebilir ve aramaları filtreleyebilirsiniz. Highwire, müşterileri ve etkinliklerini görmenize bile izin verir.
Envanter yönetimiYeni başlayanlar ve işlevsel sadeliği takdir eden herkes için envanter yönetimi özelliği mükemmeldir. Ürünlerinizi yönetmenizi ve düşük stok uyarıları almanızı kolaylaştırır.
Terk Edilmiş ArabalarKullanmaya değer herhangi bir e-Ticaret platformu, terk edilmiş bir sepet özelliğiyle birlikte gelir ve Highwire bir istisna değildir. Hem terk edilmiş alışveriş sepetlerini görüntüleyebilir hem de müşterilere bir takip e-postası gönderebilirsiniz. Otomatik e-postalar hayatınızı kolaylaştıracak ve satışları artıracak önemli bir görevdir.
Mobil e-TicaretHighwire, e-ticarette mobil cihazların önemini açıkça tanır ve takdir eder. Tüm şablonları mobil uyumludur ve mağazanızı herhangi bir cihazdan yönetebilirsiniz. İşletmeniz modern bir pazarın taleplerini karşılayabilecek.
Güvenlik özellikleriİyi haber şu ki, her Highwire hesabı bir SSL sertifikası ile geliyor. Birçok platformda, bu ekstra bir maliyettir. Alışveriş sepetiniz, en yeni ödeme güvenliği özelliklerini sunar. Diğer güvenlik standartları barındırma sağlayıcınıza bağlı olacaktır.
Ödeme Kartı Endüstrisi (PCI) SertifikasıHighwire, PCI uyumludur. Kredi kartı güvenliği için endüstri standartlarını karşılamak için gerekli tüm önlemleri aldıklarından emin olabilirsiniz..
Hediye Çekleri, Özel Fırsatlar ve KuponlarHighwire, indirim kodları ve kuponlar oluşturmanıza olanak tanır. Sadece birkaç tıklamayla kolayca özel promosyonlar yürütebilir ve ürünleri tanıtabilirsiniz. Ürünleri pazarlamak ve mağazanızı tanıtmak için mükemmel bir yol sağlar.
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıHighwire yönetici kontrol panelinin hem vergi hem de gönderim bölümleri birçok seçenek sunar. Ücretleri otomatik olarak hesaplayabilir, varsayılan operatörleri ayarlayabilir ve sipariş başına gönderim ayarlarını değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken birkaç kutuyu işaretlemektir. İşletmenizin karmaşık bir yönü ne olabilir?.
Gönderi TakibiBüyük operatörlerle çalışmak müşterilerin siparişlerini kolayca takip edebileceği anlamına gelir. Takip numaraları otomatik olarak oluşturulur ve e-postayla gönderilir. Tüm süreç tamamen eller serbest ve sorunsuz.
POS ÖzellikleriMağazanızı desteklemek için fazlasıyla sağlam POS aracı var. Raporlama ve envanter özellikleri mağaza performansını izlemenize yardımcı olur. Çok sayıda birinci sınıf gönderim ve ödeme seçeneklerini entegre edebilirsiniz. Birkaç tıklama, sipariş etiketlerini yazdırmanıza ve kupon oluşturmanıza da olanak tanır. Çok özel bir özellik aramadığınız sürece, Highwire POS araçları mağazanızı yönetmenizi kolaylaştıracaktır.
Pazarlama ve Tahmin ÖzellikleriHighwire, etkili pazarlama ve raporlama araçlarının bolluğuna sahiptir. Gösterge tablonuzu açar açmaz site performansını vurgulayan istatistikler ve grafikler göreceksiniz. Belirli bir süre boyunca siteyi kaç müşterinin ziyaret ettiğini görebilirsiniz ve kârınızı takip edin. SEO araçları sayfa arama motoru dostu yapma sürecinde size rehberlik edecek ve sosyal paylaşım entegrasyonu belki de piyasadaki en iyisidir.

Yönetici kontrol panelinizdeki pazarlama sekmesinde hem bir blog menüsü hem de e-posta bülteni entegrasyonu bulunur. Yayınları kolayca yayınlayabilir ve okuyucuları sitenize çekebilir ve bülten sağlayıcınızı web sitenize bağlayabilirsiniz.

Yerleşik promosyon araçları, reklam yatırımı yapmadan web sitenizi pazarlamanın harika bir yoludur. Özel indirimler yapabilir ve bunları sosyal medyada ücretsiz olarak yayınlayabilirsiniz. Highwire ile, sitenizi tanıtmak ve web varlığınızı oluşturmak için en son araçları kullanmak için bir pazarlama departmanına ihtiyacınız yoktur. İhtiyacınız olan tüm araçlar parmaklarınızın ucunda.

Planlar & Fiyatlandırma

Highwire, basitleştirilmiş fiyatlandırma paketlerine bile sahip. Birkaç paket arasından seçim yapmak yerine, sadece iki seçenek vardır:

Başlangıç ​​Planı – $ 14,95 / Ay

 • 100 ürün limiti
 • Güvenli ödeme
 • Özel alan
 • EBay’de satış yapabilme

Herşey Dahil Planı – 29,95 $

 • Başlangıç ​​Planının tüm özellikleri
 • 10.000 ürün limiti
 • Kupon kodları
 • Sınırsız bant genişliği ve depolama
 • Raporlama

10.000’den fazla ürün yayınlamanız gerekiyorsa, özel planlar mevcuttur.

29,95 $ aylık düşük bir fiyatla, Herşey Dahil Planı ile gitmemek için bir neden yok. Diğer rakiplerle karşılaştırıldığında, bu paket daha düşük bir fiyata daha fazla özellik sunar. En iyisi, hiçbir gizli maliyet yoktur. Eklentilere yatırım yapmanız veya müşteri hizmetleri çağrıları için ödeme yapmanız gerekmez. Tüm ücretler önceden ilan edilir.

Müşteri desteği

Highwire’ın gerçek bir dezavantajı, müşteri desteğidir. Küçük bir şirkettir ve yalnızca Pazartesi’den Cuma’ya telefon, e-posta ve canlı sohbet yoluyla doğrudan destek sağlarlar. Highwire’ın ayrıca onlarla iletişim kurmak için kullanabileceğiniz aktif sosyal medya hesapları vardır. Kullanıcılar ayrıca destek merkezine başvurabilir ve topluluk forumlarını ziyaret edebilir.

Genel olarak, mevcut destek kaynakları yetersizdir. Canlı sohbet kullanışlı bir destek özelliğidir, ancak yalnızca hızlı ve bilgilendirici yanıtlar alırsanız. Genel olarak, mevcut temsilcilerin yanıtlarını almaya ve yardım etmeye çalışırken durum böyle görünmüyor.

Destek merkezi de bir hayal kırıklığıydı. Temel kategoriler için arama terimlerine girildiğinde karışık sonuçlar elde edildi. Genellikle, açılan bağlantılar arama konusuyla yararlı ve alakalı değildi. Bilgilendirici makalelerden oluşan bir veritabanı yoktur. Highwire tarafından yanıtlanan diğer müşterilerden gelen sorgularla sınırlısınız. Bu kesin bilgileri bulmayı zorlaştırır.

Sorunlarla karşılaşıyorsanız, belki de en iyi kaynak destek forumudur. Kullanıcılar sık ​​karşılaşılan sorunlara çözüm gönderme konusunda nispeten aktifler.

Highwire, makaleler ve video eğitimleri eklenerek önemli ölçüde geliştirilecektir. Bununla birlikte, herhangi bir sorunla karşılaşmanız nadirdir. Tüm platformun kullanımı o kadar kolaydır ki, kurulumdan mağaza yönetimine kadar her şey sorunsuz gitmelidir. Program, her şeyi adım adım ilerletmek için mükemmel bir iş çıkarır, bu yüzden umarım yardım istemezsiniz.

Kullanım kolaylığı

Mağaza Kurulumu

Mağazanızı kurmanız 60 saniyeden daha kısa sürer. Sadece mağaza adı ve iletişim bilgileri girerek ücretsiz deneme sürümüne başlayabilirsiniz. Bu, gösterge tablosunu görüntülemenize ve mevcut özellikler hakkında fikir edinmenize olanak tanır. Arayüzde gezinmek kolaydır ve sürükle ve bırak araçları ve WYSIWYG editörü, sitenizi güvenle özelleştirmeye başlamanıza olanak tanır. Düzenleme fotoğraflarını yeniden boyutlandırma ve şablon ayrıntılarını değiştirme konusunda birkaç sınırlama vardır. Kodlama deneyimi olanlar için HTML ve CSS’ye tam erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Tasarım deneyiminiz ne olursa olsun, Highwire mağazanızı hızlı bir şekilde kurmanızı kolaylaştırır.

Ürün Ekleme

Yönetici kontrol paneli, ürün eklemeyi çok kolaylaştırır. Katalog açılır menüsünde bir “Ürün Ekle” düğmesi bulunur. Bu sayfadan ürün bilgilerini girebilir, resim yükleyebilir ve envanter uyarılarını ve ayarlarını kontrol edebilirsiniz. Sadece birkaç tıklama ile mağazanızda yeni bir ürün satacaksınız.

İçerik yönetimi

İçerik eklemek söz konusu olduğunda, bir WYSIWYG düzenleyicisinden çok daha kolay değildir. Kelime işlemeyle ilgili herhangi bir deneyiminiz varsa, sayfa içeriği oluşturabilir, bir blog yayınlayabilir ve kolaylıkla resim ekleyebilirsiniz..

Sonuç

Çevrimiçi Mağaza Oluşturmak İçin Highwire Doğru e-Ticaret Platformu Seçimi mi??

Koşmak ve küçük ve orta ölçekli işletmeler arıyorsanız ve basitliğe değer veriyorsanız, Highwire mükemmel bir seçimdir. Basit, minimum minimum demek değildir. Highwire, sofistike bir mağaza oluşturmak ve yönetmek için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sunar. Ayrıca seçeneklerle sizi ezmekten kaçınır. Bunun yerine, hayatınızı kolaylaştıracak temiz ve anlaşılır bir kontrol paneline odaklanın.

Bir mağaza kurmak ve ürün eklemek yeni başlayanlar için yeterince kolaydır, ancak uzman tasarımcılara becerilerini göstermeleri için yeterli özgürlük sunar. Kapsamlı bir eklenti listesi entegre edebilme ve sınırsız işlevsellikten yararlanmayı düşünen işletme sahipleri için başka bir yere bakmak isteyeceklerdir.

Neden Rakiplerine Göre Highwire’ı Seçmelisiniz??

Tek kelimeyle: değer. Depolama, bant genişliği, temalar veya ödeme ağ geçitleri söz konusu olduğunda diğer birçok platform önemli sınırlamalara sahiptir. Highwire’da durum böyle değil. Kullanıcılar pazardaki tartışmasız en iyi değer için en fazla özelliğin tadını çıkarabilirler. Tamamen işlevsel bir mağaza oluşturmanıza izin verecek premium özellikleri deneyimlemek için hiçbir şeyden ödün vermek zorunda değilsiniz. İşletmenizi oluştururken maliyetleri düşük tutmak istiyorsanız, Highwire size yardımcı olabilir.

Karşılaştırmak

Highwire

90

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map