GoDaddy İncelemesi 2016

GoDaddy Web Hosting Logosu


GoDaddy

Siteyi ziyaret et

9.2


AWA Puanı

GoDaddy

GoDaddy, temel web sitesi ihtiyaçlarınız için tek adres. GoDaddy ile alan adınızı satın alabilir, web sitenizi oluşturabilir ve barındırabilirsiniz. Veya bunlardan sadece bir veya ikisini yapabilirsiniz. GoDaddy, 5 milyondan fazla web sitesine ev sahipliği yapıyor ve 60 milyondan fazla alan adını yönetiyor ve bu da onu bu tür en büyük şirketlerden biri haline getiriyor. Aşağıdaki GoDaddy incelememizi okuyun.

Artıları

 • Hızlı Sayfa Yükleme Süresi
 • Kullanımı Kolay cPanel
 • satın alınabilir
 • Ürünleri İyi Entegre Ediyor

Eksileri

 • Veritabanı ve Disk Alanı’nı Sınırlar
 • Veriler Üzerinde Çok Kısıtlayıcı
 • Canlı Sohbet Desteği Yok

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.godaddy.com
 • Merkez: Scottsdale, AZ
 • Kuruluş Yılı: 1997
 • Çalışanlar: 4000+
 • Barındırılan Siteler: 40,000,000+
 • Kategoriler: Web Hosting, Etki Alanları, Web Sitesi Oluşturucu, Çevrimiçi Mağaza
 • Hizmetler: Paylaşımlı Hosting, WordPress Hosting, VPS, Bulut, Adanmış
 • Para iade garantisi: 30 gün

GoDaddy, çok fazla çaba harcamadan bir web sitesini çalıştırmak ve çalıştırmak isteyen veya zaten oluşturulmuş sitelerini barındırmak isteyen kişiler için mükemmel bir seçimdir. Ancak, GoDaddy, potansiyel müşterilere çevrimdışı ticari tekliflerini söylemek için web sitesini kullanıyor olsalar da, yoksa e-Ticaret arenasında da olsa, işletmeler için barındırmada mükemmeldir.

Küçük işletmeler ve girişimciler seçim ve büyümek için web hosting paketleri bir seçim var.

Yönetilen WordPress barındırma, WordPress siteleri oluşturmak veya oluşturmak isteyenlere uygun olacaktır. GoDaddy birincil işletme hedeflerini 5 veya daha az çalışana sahip Çok Küçük İşletme Sahipleri olarak tanımlar.

Hangi teknik platformlar arasından seçim yapabilirsiniz??

GoDaddy hem Linux hem de Windows web barındırma hizmeti sunar ve hangisini kullanmak istediğiniz sorulur. Neyse ki, sitenizi nasıl oluşturduğunuzu soran ve daha sonra hangi barındırma hesabını kullanmanız gerektiğini öneren kısa bir dizi soruda size yol gösteren kullanışlı bir karşılaştırma tablosu var.

Yeni başlayanlar için en önemli soru, “Bunun ne anlama geldiğini bilmiyorum” diyen ve sonra sizi Linux web barındırma yönünde gösteren son sorudur..

Büyümek için yer var mı?

GoDaddy, hem bireysel web sitesi sahibi hem de girişimciler ve küçük işletmeler için büyümek için alan sunar. Her biri desteklenen web sitelerinin sayısına ve sağlanan e-posta adreslerinin sayısına göre değişen üç farklı web sitesi barındırma planı vardır..

WordPress site sahipleri, desteklenen site sayısı, kullanılabilir depolama alanı ve planın maliyetinde izin verilen maksimum aylık ziyaretçi sayısı bakımından farklılık gösteren dört yönetilen barındırma planı seçeneğine sahiptir..

Geri ödeme almak mümkün mü?

Web barındırma hizmetlerinden memnun değilseniz, GoDaddy’den geri ödeme talep edebilirsiniz. Hizmete bir aydan aya kaydolduysanız, satın alma işleminizden sonraki 48 saat içinde paranızı geri istemeniz gerekir; yıllık sözleşmesi olanlar geri ödeme talebinde bulunmak için 45 gün var. (45 günden sonra, yalnızca sözleşmenizin geri kalanı için derecelendirilmiş bir mağaza içi kredi alırsınız.)

Her iki durumda da, geri ödeme isteğinde bulunmanız için bir neden belirtmelisiniz ve GoDaddy geri ödemeyi yapmadan önce sözleşmeyi iptal etmelisiniz.

GoDaddy’nin itibarı nedir?

GoDaddy en iyi bilinen web hizmetleri şirketlerinden biridir. Herhangi bir arama motoruna “domain name registration” yazın ve GoDaddy en iyi girişlerden biridir. GoDaddy, Superbowl reklamlarıyla da ünlüdür. GoDaddy en iyi alan adı kaydı ve yenilemeleri ile bilinir ve gelirinin büyük kısmı bu kaynaklardan gelir.

GoDaddy’nin bir hizmet sağlayıcısı olarak itibarı karışık: endüstri uzmanları web barındırma hizmetini ortalamanın üzerinde derecelendiriyor, ancak kullanıcılar GoDaddy’nin hizmetleriyle ve şirketle ilgili zorluklarla ilgili kötü deneyimlerin çevrimiçi hikayelerini gönderiyor.

Web sitemin çalışma süresi garantili mi??

% 99,9 çalışma süresi GoDaddy tarafından verilen aylık garantidir – ve bu web barındırma endüstrisi için oldukça standarttır. Ancak GoDaddy çalışma süresini kendileri ölçer ve meşru kesinti süresi olarak neyin uygun olduğuna karar verir.

GoDaddy bu rakamı karşılayamazsa, o ayki barındırma ücretinizin gelecekteki satın alma işlemlerine uygulayabileceğiniz% 5’lik bir krediye hak kazanırsınız. Ama GoDaddy ile iletişime geçmeli ve bunu kendin talep etmelisin.

GoDaddy WordPress bloguma bakabilir mi??

Bloglama kolaylığı için GoDaddy, Yönetilen WordPress barındırma hizmeti sunar. Bu, artık bir blog oluşturma aracı olmaktan çok daha fazlası haline gelen bir WordPress sitesi oluşturmayı ve çalıştırmayı gerçekten kolaylaştırıyor.

Kendi WordPress sitenizi oluşturmak ve normal bir web barındırma platformunda çalıştırmak mümkün olsa da, GoDaddy’nin barındırma kurulumuna ve düzenli yedeklemelere bakmasının kolaylığı bu seçeneği ciddi bir şekilde dikkate değer kılar. Ayrıca, mevcut bir WordPress sitesini bu barındırma seçeneğine kolayca aktarabilirsiniz.

GoDaddy ödül kazandı?

GoDaddy, özellikle memleketi Arizona’da çalışabileceği en iyi şirket için ödüller kazandı. GoDaddy’nin çalışanlarına iyi davrandığını bilmek güzel olsa da, bu sizin için bir müşteri olarak çok fazla bir şey ifade etmiyor.

GoDaddy ayrıca 2014 ve 2015 yıllarında uluslararası Stevie Ödüllerini kazandı. Stevie Award dünyanın en iyi müşteri hizmetlerini, iletişim merkezlerini ve satış çabalarını takdir ediyor. Ancak, katılımcılar kendilerini aday gösterir ve giriş ücreti öderler.

Neden GoDaddy web hosting’i seçmeliyim?

Web barındırma hizmeti olarak GoDaddy’yi seçmenin üç nedeni:

 • Kolaylık: özellikle yeni başlayanlar için, web sitenizin adını kaydedebilir, sitenizi oluşturabilir ve hepsini tek bir yerde barındırabilirsiniz..
 • Yönetilen WordPress barındırma: bu, WordPress sitenizi oluşturmayı ve çalıştırmayı kolaylaştırır; artı bunu yapmanıza yardımcı olacak tonlarca video ve tavsiye var.
 • Büyümek için alan: düzenli barındırma paketlerini aşarsanız, sanal kişisel sunucular, özel sunucular ve bulut sunucularla profesyonel barındırma paketlerine geçebilirsiniz.

Ana Özellikler

 • % 99,9 Kesintisiz Çalışma Garantisi
 • Ücretsiz Alan Adı
 • 30 Gün Para İade Garantisi
 • 7/24 Güvenlik İzleme
 • DDoS Koruması
 • Tek Tıkla Yüklemeler
 • Tam ve Artımlı Yedeklemeler
 • Otomatik E-posta İzleme
 • 100 GB Sınırsız Disk Alanı
 • sınırsız bant genişliği
 • Tek Tıkla Kurulum
 • CloudLinux

Hızlı Linkler

Endüstri Uzmanları GoDaddy Hakkında Karar

Genellikle büyük vaatlerde bulunan büyük şirketlere kuşkuyla bakan uzmanlar bile GoDaddy’ye mükemmel bir derece verir. Eleştirmenlerin GoDaddy hakkında söyleyecekleri ilk şey mükemmel çalışma süresidir. Kullanıcılar nadiren herhangi bir teknik sorun veya kesinti yaşarlar. Bu işletmeler için mutlak bir zorunluluktur. GoDaddy hakkında gerçekten özel olan şey, bu kadar üstün bir hizmeti mükemmel bir fiyata sunabilmeleridir..

Bazı kullanıcı incelemelerinin aksine, uzmanlar müşteri hizmetleri söz konusu olduğunda GoDaddy’ye yüksek övgüde bulunur. GoDaddy 7/24 destek sunuyor ve eleştirmenler gerçek bir kişiyle iletişim kurmanın kolay olduğunu ve acil sorulara hızlı bir şekilde yardımcı cevaplar alabildiklerini keşfettiler.

Nihayetinde, GoDaddy uzmanlar tarafından şiddetle tavsiye edilir. WordPress entegrasyonu ve e-posta özellikleri söz konusu olduğunda iyileştirme için yer var, ancak GoDaddy barındırma hizmetleri için standardı belirlemeye yardımcı oluyor.

 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2423429,00.asp

GoDaddy hakkında Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

GoDaddy’nin mutsuz müşterileri olduğu açık olsa da, hala dünyanın en büyük alan adı kayıt kuruluşu ve 13 milyondan fazla ödeme yapan müşteriye sahipler. Sadece bu istatistiklere dayanarak o kadar da kötü olamazlar. Kullanıcılar çok az kesinti süresi ve mükemmel güvenlik bildiriyor. Teknik açıdan, kullanıcılar GoDaddy’nin barındırma hizmetlerinin performansından ve güvenilirliğinden daha fazla memnun olamazdı.

Buna ek olarak, GoDaddy büyük bir değer sunar. Memnun müşteriler, ayda sadece birkaç dolara yararlanabilecekleri özellik ve hizmet kalitesinden etkilenirler..

GoDaddy Üzerinde Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

GoDaddy muhtemelen web hosting en tanınmış isimlerinden biridir, ancak onların tüketici değerlendirmeleri parlayan daha az. Görünüşe göre şirket reklamcılıkta mükemmel hizmet vermekten daha iyi olabilir. Genel olarak, kullanıcılar GoDaddy’ye 5 üzerinden ortalama 3 yıldız verdi. Kullanıcıların büyük çoğunluğu müşteri desteği söz konusu olduğunda GoDaddy’ye en düşük puanı verdi. Birçok kullanıcı telefondaki temsilcilere ulaşmakta sorun yaşadığını bildirdi. Destek bileti gönderenler, sorunlarına hızlı bir şekilde cevap ve bildirim aldıklarını, ancak şirketin gerçek sorunu ele almak için genellikle birkaç gün sürdüğünü keşfettiler. Mutsuz müşteriler, yalnızca GoDaddy’nin sözlerini yerine getirmediğini bulmak için güçlü bir pazarlama tarafından çekildiklerini hissettiler.

 • http://www.whoishostingthis.com/hosting-reviews/go-daddy/

Güvenilirlik & uptime

GoDaddy,% 99,9 garantili çalışma süresine sahip olduklarını belirtir; yani, web siteniz herhangi bir ayda en az% 99,9 oranında taramak isteyen herkes tarafından kullanılabilir. Bu ses etkileyici ve bağlam içine koyarak, diğer birçok web hosting şirketleri aynı garanti sunuyor.

% 99.9 kesintisiz çalışma süresi?

Peki bu% 99,9 çalışma süresi aslında ne anlama geliyor? Garantinin ince baskısını okuyarak, planlı bakımın neden olduğu kesinti süresinin, çalışmayan üçüncü taraf uygulamalarınızın ve yalnızca web sitesi e-postanızı etkileyen şeylerin% 0,01 izin verilen kesinti süresine dahil olmadığını görürsünüz. Bu nedenle, web siteniz% 99,9’dan daha az bir süre için kullanılabilir olabilir ve garanti yine de karşılanır.

GoDaddy% 99,9 oranına ulaştı mı?

Tüm bunlar göz önüne alındığında, GoDaddy’nin% 99,9 kesintisiz çalışma süresini karşılayıp karşılamadığını sormanız gerekir. Ve burası bulanıklaşıyor. GoDaddy web sitesinde bunun hakkında hiçbir bilgi yoktur, bu nedenle üçüncü taraf gruplar ve incelemelerdeki kepçeye ve çevrimiçi forumlarda bu konudaki deneyimlerini anlatan kişilere güvenmeniz gerekir..

GoDaddy’nin çalışma süresi hakkında karışık yorumlar var. Bazıları istikrarlı, güvenilir ve kaya gibi sağlam. Diğerleri, web sitelerinin kullanılabilir olmadığı zamanlardan şikayet ederler. Ölçüm rakamları, GoDaddy’nin çalışma süresinin ortalama olarak% 98-99.9 arasında geldiğini, ancak bazı aylarda yaklaşık% 97 kadar düşük olabileceğini göstermektedir..

Hız da önemlidir

Hız başka bir husustur. Yüklenmesi sonsuza dek sürüyorsa web sitenizin 7/24 kullanılabilir olması iyi değildir – insanlar sadece beklemez. GoDaddy, ölçüm testlerinde hız açısından yüksek sırada yer alır, ancak kullanıcılardan gelen hikayeler, çok düşük hızların hikayelerinden web sitelerinin ne kadar hızlı göründüğünden çok memnun olan insanlara kadar değişir..

Bazı şikayetler, Google’ın paylaşılan sunucularını her tür web sitesiyle sıkıştırdığını ve herkesin yüklenme süresini yavaşlattığını belirtiyor.

Web sitenizin yüklenme hızıyla ilgileniyorsanız, GoDaddy’nin Sanal Özel Sunucusu, Özel sunucu veya Bulut sunucusu barındırma seçeneklerini göz önünde bulundurun. Bunlar size kendi sanal veya fiziksel sunucu alanınızı verir.

Bunların her birinde, çeşitli miktarlarda RAM, depolama alanı ve veri aktarım ödenekleri sağlayan çok çeşitli planlar vardır. Her barındırma planı Linux veya Windows platformlarında kullanılabilir, ancak e-posta içermez

Özellikleri & Araçlar

Eğer seçerseniz Linux web barındırma seçeneği, özelleştirilmiş aracılığıyla her şeye erişir ve kontrol edersiniz cPanel.Öğeler simgelerle tanımlanır ve alanlar, veritabanları, posta, dosyalar, güvenlik vb. Burada da tercihlerinizi değiştiriyorsunuz.

CPanel’in sol tarafında, sitenizi gösteren İstatistik. Bunlar, her türlü kullanım, fiziksel bellek, disk alanı ve CPU ve sahip olduğunuz işlemlerle ilgili veriler.

Windows web hosting seçenler standart Odin Plesk kullanın Kontrol Paneli. Bu, normal bir Windows ekranına benzeyen, simgeler ve metin içeren temiz ve akıcı bir arayüz sunar.

disk alanı ve bant genişliği tahsis edilir web kaydolmak için barındırma paketine bağlıdır. Belli bir miktar veya “sınırsız” olacaktır – bunun açıklaması için Fiyatlandırma bölümüne bakın. Linux hosting’de, her birinin ne kadarını kullandığınızı takip etmek için yukarıda belirtilen çubuk grafikleri kullanabilirsiniz.

Sayısı e-posta hesapları ayrıca seçtiğiniz plana göre değişir.

Herhangi bir web barındırma planına yıllık (ve daha uzun) abonelikler birlikte gelir bir ücretsiz alan adı ilk sözleşmenin süresi boyunca. Bir kez daha, seçtiğiniz plan barındırma planında kaç web sitesi çalıştırabileceğinizi belirler. Web sitelerinden bahsederken, elbette mevcut web sitenizi getirebilir veya GoDaddy’nin Web Sitesi Oluşturucu’yu kullanarak ek bir aylık ücret karşılığında sıfırdan yeni bir tane oluşturabilirsiniz..

Sitenizde WordPress kullanmak istiyorsanız, GoDaddy yönetilen WordPress barındırma. GoDaddy ortamında bir WordPress sitesi oluşturabilir veya mevcut WordPress’inizi yanınızda getirebilirsiniz.

Her biri Windows web barındırma planı bazı MySQL ve MSSQL sağlar veritabanları, Ekonomi planında sırasıyla 10 ve bir olmak üzere, Ultimate planında sınırsız sayıda (depolama alanı kısıtlamaları olsa da). Veritabanı yedekleme ve geri yükleme tüm Windows barındırma planlarına dahildir.

Site yedeklemeleri ve geri yüklemeleri tüm web hosting planları için ekstra. Aylık bir ücret karşılığında, şifrelenmiş veri aktarımı ve siteleriniz için belirli bir miktarda veri depolama alanı içeren depolama ile otomatik günlük yedekleme alırsınız. Ek ücret karşılığında ek depolama alanı mevcuttur.

Tüm web sitesi barındırma sunucuları Katı Hal Sürücüleri (SSD’ler).

Hem Linux hem de Windows web barındırma planları, uygulamaları yükle tek tıklamayla kurulum. Linux 125’ten fazla ücretsiz uygulamayı planlıyor ve Windows hosting size 50’den fazla ücretsiz uygulamaya erişmenizi sağlıyor. Ancak GoDaddy, aldığınız tüm ücretsiz uygulamaların bir listesini sağlamaz. Web sitesinde adı geçen az sayıda kelime WordPress PHP ve Drupal’dır. Hem Linux hem de Windows hosting seçenekleri, GoDaddy kayıtlı alan adları için tek tıklamayla kurulum sağlar.

Çevrimiçi alışveriş açmayı düşünüyorsanız, GoDaddy’nin ilgisini çekecektir. e-Ticaret seçenekler. Aylık abonelik için GoDaddy bir web sitesini, barındırma ve alışveriş sepetini bir araya getirir. Sınırsız ürün satabilir, kuponlarınızı sunabilir ve Facebook’ta bir mağaza açabilirsiniz. GoDaddy, tescilli alışveriş sepeti yazılımı olan Hızlı Alışveriş Sepeti’ni kullanır.

GoDaddy kaldırır kötü amaçlı yazılım endişesi SiteLock güvenliği eklentisi sunarak. Ekstra aylık ücret karşılığında web siteleriniz günlük olarak taranır ve bulunan kötü amaçlı yazılımlar otomatik olarak kaldırılır.

Kişisel, iş veya e-ticaret web sitenize bağlı olarak çeşitli düzeylerde SiteLock kullanılabilir. Sitelerinize girdikleri şifreler ve kredi kartı numaraları gibi hassas veriler için ziyaretçilerinize yine aylık bir ek ücret karşılığında bir SSL sertifikası satın alarak gönül rahatlığı sağlayabilirsiniz..

Çevrimiçi alışveriş açmayı düşünüyorsanız, GoDaddy’nin ilgisini çekecektir. e-Ticaret seçenekler. Aylık abonelik için GoDaddy bir web sitesini, barındırma ve alışveriş sepetini bir araya getirir. Facebook’ta sınırsız ürün satabilir, kuponlarınızı sunabilir ve bir mağaza açabilirsiniz.

Hem Linux hem de Windows web barındırma planları, uygulamaları yükle tek tıklamayla kurulum. Linux 125’ten fazla ücretsiz uygulamayı planlıyor ve Windows hosting size 50’den fazla ücretsiz uygulamaya erişmenizi sağlıyor. Her iki seçenek de GoDaddy kayıtlı alan adları için tek tıklamayla kurulum sağlar.

Web sitenizin 7/24 çalışıyor olması gerekiyorsa, GoDaddy’nin Premium DNS hizmetine abone olabilirsiniz. Aylık bir ücret karşılığında, sınırsız web siteleri için% 99,999 çalışma süresi garanti edilir. Bu hizmet aynı zamanda sitelerinizi ziyaretçilerinizi kötü amaçlı bir web sitesine yönlendirerek size saldırabilecek bilgisayar korsanlarından korur.

Birlikte çalışan uygulamalı geliştiriciler CGI betikleri PERL, PHP ve Python ile yalnızca Deluxe ve Premium Linux planlarının CGI’yı desteklediğini unutmayın. Ruby ve Java artık desteklenmiyor.

Planlar & Fiyatlandırma

Linux barındırma planları

GoDaddy, en azından başlangıçta kaydolduğunuzda, her biri sürekli satışta olan web barındırma için üç Linux planı sunar. Ayrıntılı bir tartışmaya değer olduğu için fiyat hakkında daha sonra konuşacağız. Şu anda, her bir planla elde ettiklerinizin ayrıntıları. Her bir planla, en az bir yıl boyunca kaydolduğunuz sürece ücretsiz bir alan adı aldığınızı unutmayın..

Ekonomi planı vazgeçilmezdir ve yeni başlayanların çoğunun sahip olduğu tek bir web sitesini barındırmanıza izin verir. 100 GB depolama alanı ve sınırsız bant genişliği (daha sonra bu konuda daha fazla bilgi) ve 100 e-posta adresi elde edersiniz Bu plan yeni başlayanlar için iyi bir seçimdir; ancak, yakında yalnızca bir web sitesinden daha fazla büyüyeceğinizi düşünüyorsanız Deluxe planına bir göz atın.

GoDaddy ile bir sonraki web sitesi Deluxe’te gösterildiği gibi bir web siteniz veya sınırsız bir numaranız var. Sınırsız site, depolama alanı ve bant genişliği, 500 e-posta adresinde olduğu gibi büyümenize olanak tanır.

İşletmeler sınırsız depolama alanı, bant genişliği ve web siteleriyle Ultimate planıyla ilgilenecek. Ücretsiz e-posta adresleri şu an 1.000’de ve iki kat daha fazla işlem gücü ve bellek elde ediyorsunuz.

Premium DNS, web sitenizin güvenli ve her zaman çevrimiçi olmasını sağlar ve Ultimate paketinde 1 yıllık SSL sertifikası da bulunur (ancak bazı kısıtlamalar vardır).

Windows planları benzer

Windows web barındırma planları benzerdir, ancak plana bağlı olarak çeşitli sayılarda SQL ve MSSQL veritabanlarını içerir ve ayrıca FTP kullanıcılarına izin verir. On iki ay veya daha fazla aboneliğe sahip ücretsiz alan adı burada da geçerlidir,

“Sınırsız” hakkında ince baskı.

Fiyatlandırmaya başlamadan önce, sınırsız bant genişliği ve depolama hakkında bir kelime. GoDaddy, Barındırma Anlaşmasına uyduğu sürece sınırsızlığın sadece sınırsız olduğunu söylemek konusunda açıktır. Bant genişliğini veya depolamayı barındırırsanız ve GoDaddy sunucularının çalışması için tehdit oluşturmaya başlarsa, size e-posta ile bildirim gönderilir; daha sonra farklı bir sunucuya yükseltmeniz veya kullanımınızı azaltmanız gerekir. Adil olmak gerekirse, tüm web barındırma hizmetleri kendi kullanım koşullarında bu hükme sahiptir.

Şimdi fiyatlandırmaya

GoDaddy, abone olduğunuz ilk web barındırma terimi için özel bir tanıtım fiyatı sunar; Bundan sonra, düzenli fiyat devreye girer. Dönem seçimi, Ekonomi planı için üç aydan 36 aya ve diğer iki plan için 1 aydan 36 aya kadar sürer..

Dolayısıyla, giriş fiyatından üç ay boyunca kaydolursanız, sonraki üç aylık döneminiz, yenileme sırasındaki her ne ise, normal fiyat üzerinden ücretlendirilir. Aylık maliyet, kaydolduğunuz süre uzadıkça azalır.

12 veya daha fazla aylık döneminizle birlikte ücretsiz bir alan adı aldıysanız, normal fiyatlandırmaya kadar çarpmak da bekletilir. Ücretsiz alan adı yalnızca ilk dönem içindir ve ilk web barındırma satın alma döneminizin sonunda geçerli yıllık alan adı yenileme ücreti alınır..

Satın alabileceğiniz ekstralar arasında site yedekleme ve geri yükleme, sitelerinizi her gün kötü amaçlı yazılımlara karşı taramak için SiteLock koruması ve şifreler gibi hassas verileri korumak için standart SSL sertifikası bulunmaktadır..

Yönetilen WordPress barındırma planı

Bir WordPress sitesini barındırmayı düşünüyorsanız, dört Yönetilen WordPress barındırma planı arasından seçim yapabilirsiniz. Bunlar, yine, ilk dönemden sonra tam fiyata geçen bir giriş fiyatıyla birlikte gelir ve bir aydan 36 aya kadar bir seçeneğiniz vardır..

Planlar 1 ila beş web sitesi, depolama miktarı (tüm web sitelerinize yayılması gerekir) ve izin verilen aylık ziyaretçi sayısı arasında değişir. Temel plan, kişisel bloglar ve web siteleri için iyi bir başlangıç ​​planı olup, bir siteye ve ayda 25.000 ziyaretçiye izin verir.

Diğer üç plan, entegre bir SEO sihirbazı, 100.000 ve üzeri aylık ziyaretlere izin verilen ve 1 tıklamalı evreleme sitesi ile işletmelere yöneliktir..

Yönetilen tüm WordPress planları, ücretsiz temalara ve eklentilere erişim, ücretsiz günlük yedeklemeler ve 1 tıklamayla geri yükleme ve etkileşimli WordPress izlenecek yol ve eğitim videolarını içerir.

Planınızı değiştirme

GoDaddy ile, belirli bir plana kaydolduktan sonra, orijinal sürenin bitiminden önce planın uzunluğunda değişiklik yapabilir veya başka bir plana geçebilirsiniz. Ancak, başladığınız planın tam maliyeti devreye giriyor – iki kez promosyon fiyatı almıyorsunuz.

Müşteri desteği

GoDaddy, ABD müşterileri için bilet ve e-posta desteğini Nisan 2014’ün sonunda kaldırdı. Bu, yardım almanız ve bir kişiyle doğrudan iletişim kurmak istiyorsanız, onları telefon etme veya canlı sohbet tesisini kullanma seçeneği ile ayrılır..

Telefon ve sohbet desteği 7/24 mevcuttur. Telefon ve sohbet desteği 7/24 mevcuttur. Tüm destek personeli Arizona ve Iowa, ABD’de bulunmaktadır..

Destek ekibiyle iletişim kurma

GoDaddy web sitesinin her ekranının sağ üst tarafında 7/24 telefon desteği sunan bir telefon numarası bulunur.

Ana Yardım ekranının altında, canlı bir kişiyle konuşmanıza olanak tanıyan “Bizimle Sohbet Edin!” Etiketli bir düğme bulunur. Ayrıca, web sitesinde düzenli olarak, özellikle satış sayfalarına eriştiğinizde, bir destek kişisiyle konuşmaya teşvik etmek için sohbet penceresi açılır..

Sohbet işlevi, yüksek miktarda kullanıcı olduğunda sizi bilgilendirir ve acil yardım için arayabileceğiniz bir telefon numarası verir.

Her zaman olduğu gibi, yanlış, eksik veya tamamen yanlış bilgi verilen kişilerden şikayetler olmasına rağmen, bu iki ortam aracılığıyla verilen tavsiyelerin kalitesi genellikle yüksektir..

Başarılı bir şekilde yanıtlanmış gibi görünen sorgu türleri nispeten basit ve anlaşılırdır; “Web sitesi kullanılamıyor” mesajı alan ziyaretçilerin ilgisini çeken bir kişinin sitesi gibi karmaşık sorunlar, canlı bir sohbet sırasında değil, telefonda gerçek zamanlı olarak yanıtlanmak için uygun değildir.

Bilgi temelleri

GoDaddy web sitesinin yardım bölümü, hem Linux hem de Windows hosting hakkında makaleler sunar. Bunların altında, başlama, e-posta, uygulama kurma, dosyaları yönetme ve sorun giderme ve güvenlik ile ilgili ayrıntılar yer almaktadır. Bilgi Bankası’nda bir arama işlevi var.

GoDaddy web sitesinde WordPress kullanıcıları için video eğitimleri sunmaktadır. Aksi takdirde, diğer konularla ilgili bazı kısa video eğitimleri YouTube’da mevcuttur.

Müşteri öyküleri ve reklamları aracılığıyla GoDaddy’de ve sayfada arama yapmanız gerekir, ancak orada bazı yararlı bilgiler vardır. GoDaddy kullanıcıları tarafından sağlanan videoları atlamayın; bunlar orada bulunan ve çalıştıran insanlardır ve size nasıl olduğunu söylemeye istekli olurlar..

GoDaddy’nin ürün ve hizmetlerinde iyileştirmeler için öneriler bırakabileceğiniz bir alan olmasına rağmen destek forumu yok.

Kullanım kolaylığı

Linux kullanıcıları için cPanel var

GoDaddy’nin endüstri standardı cPanel’in kendi sürümünü tasarladığını gösteren ilk belirtiniz, GoDaddy’nin görünüm ve izlenimine uyacak şekilde özelleştirilmiş renk şemasıdır.

GoDaddy’nin cPanel’i temiz ve iyi düzenlenmiştir, ihtiyacınız olanı bulmak için gezinmeyi kolaylaştırır. CPanel’deki özel simgeler genel olarak GoDaddy sitesinin stiline uygun ve uyumludur.

Web Hosting Satın Alma

GoDaddy’den web hosting satın almak kolaydır: sadece ana sayfanın üst kısmındaki menüdeki Hosting sekmesine tıklayın ve ilgilendiğiniz hosting’i seçin. Gördüğünüz varsayılan ekran, çoğu insanın satın aldığı Linux barındırma planlarını gösterir . O andan itibaren, planınızı seçmek, bir abonelik süresi, herhangi bir güvenlik eklentisi, ücretsiz alan adınızı girmek, diğer tüm satış öğelerinden kaçınmak ve kredi kartı bilgilerinizi vermek meselesi.

Kullanıcılar, ödeme yapılmadan önce alışveriş sepetinizi kontrol etmenin önemli olduğu konusunda uyardılar, çünkü bazen sipariş edilmemiş öğeler ortaya çıktı.

Web alanınızı yönetme

Hem Linux hosting kullanıcıları için cPanel hem de Windows hosting kullanıcıları için Plesk kontrol paneli temiz arayüzlere sahiptir ve simge ile çalıştırılır.

Kullanıcılar, kullanımı ve gezinmesi kolay olduklarını bildirir. Linux cPanel’deki çubuk grafikler, kullanılan kaynak miktarını açıkça gösterir ve dosya yöneticisi, etki alanı yöneticisi ve dosya yöneticisi web varlığınızın kontrolünü korumanızı kolaylaştırır.

Web sitenizi oluşturma veya genişletme

GoDaddy’nin Web Builder’ı, teknik açıdan eğimi olmayanlar için hizmet verilebilir bir web sitesi oluşturmak için araçlar sağlayan nispeten temel bir web sitesi oluşturucusudur..

Ücretsiz web uygulamalarının tek tıklamayla yüklenmesi, sitenizin işlevselliğini genişletmeyi sağlayan artı bir noktadır

Sonuç

GoDaddy, web barındırma alanında güçlü bir rakiptir. Planları ve hizmetleri paketin ortasında yer alıyor – onlar hakkında çok süslü bir şey yok, ancak yeni başlayan web sitesi oluşturucusunun ve çok küçük işletme sahibinin ihtiyaç duyduğu şeyleri sunuyorlar ve GoDaddy’nin pazarladığı şey.

Web Sitesi Oluşturucu aracını veya WordPress seçeneğini kullanarak kendi web sitenizi getirebilir veya yeni bir web sitesi oluşturabilirsiniz. GoDaddy’nin çalışma süresi sabit ve güvenilirdir.

Web hosting ücretinin yanı sıra, diğer her şeyin aylık veya başka bir şekilde ek bir ücreti vardır ve GoDaddy sitesi oldukça güçlüdür, eklentileri satın almaya veya yükseltmeye çalışmaktadır..

GoDaddy’nin web barındırma hizmeti karışık yorumlar alır; yüksek bir çalışma süresi kaydının uzman değerlendirmeleri vardır, ancak diğer yandan, kullanıcılar kapsamlı kesinti sürelerini ve birçok “web sitesi kullanılamıyor” sorunlarını bildirir.

Müşteri hizmetleri başka bir husustur: müşteri destek ekibiyle etkileşim kurmak için yalnızca telefon edebilir veya canlı sohbeti kullanabilirsiniz. Kullanıcılar, bazı yanıtların içeriği her zaman doğru olmasa da, bu destek kanallarının yanıt süresinin genellikle oldukça hızlı olduğunu bildirmektedir..

Başlangıçtaki kişisel veya küçük işletme web siteniz için GoDaddy’ye bakın, ancak büyük bir şirket olduğunu ve onlarla olan ilişkilerinizin her zaman düzgün gitmeyebileceğini unutmayın..

Karşılaştırmak

GoDaddy

92

InMotion Barındırma

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map