FatCow İncelemesi 2016

FatCow Web Hosting Logosu


Şişman inek

Siteyi ziyaret et

9.1


AWA Puanı

Şişman inek

FatCow 1998’den beri faaliyet gösteriyor. Tüm web’i biraz daha basit ve çok daha kolay bir hostinge dönüştürmeyi hedefleyen FatCow, benzersiz hosting planları ve pazarlama kampanyalarıyla herkes için her şeyi daha iyi hale getirmeye çalışıyor. FatCow, küçük ve orta ölçekli işletmeler için uygun paylaşılan web barındırma çözümleri ile bilinir ve kanatları altında 200.000’den fazla web sitesine sahiptir. Aşağıda FatCow incelememizi okuyun.

Artıları

 • 7/24 Müşteri Desteği
 • 30 Gün Para İade Garantisi
 • % 100 Rüzgar Enerjisi
 • Uygun Fiyatlandırma

Eksileri

 • Ortalama Hızlar
 • Aylık bazda pahalı

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.fatcow.com
 • Merkez: Burlington, MA
 • Kuruluş Yılı: 1998
 • Kategoriler: Ağ sağlayıcısı
 • Hizmetler: Paylaşılan Web Hosting, VPS, Dedicated Sunucular
 • Para iade garantisi: 30 gün

FatCow, ekibine yenilikçi planlama ve tasarım becerileri ile tanınan “moo” ekibi olarak sevgiyle bahseden eşsiz bir hosting şirketidir. Hosting planları, web sitesi tasarımları ve özellikleri benzerlerinden farklıdır.

Hizmetler

FatCow sizin için mükemmel bir web hosting şirketi gibi görünse de, her zaman bir şirket yerleşmeden önce ayrıntılı olarak şirket hakkında bilmek yararlıdır. Ve hizmetler ve ilgili web hosting şirketi sağladığı planları hakkında tartışmak için daha iyi bir yol bilmek olabilir.

FatCow çeşitli kategoriler altında bir dizi hosting planı sunar:

 • Paylaşılan barındırma planları
 • Sanal Özel Sunucu (VPS)
 • Özel barındırma planları
 • WordPress kullanıcıları için ek olarak yönetilen WordPress barındırma.

Bu barındırma planlarının yanı sıra, olağanüstü müşteri desteği ve ek özellikler içeren bir bonus web sitesi oluşturucu alırsınız.

FatCow, neredeyse tüm hosting planlarıyla ücretsiz bir alan adı kaydı ve alan adı transferi seçenekleri sunuyor.

Ayrıca, önceden yüklenmiş komut dosyaları, sınırsız etki alanları ve cPanel özelliklerine erişim gibi VPS planlarında bazı çekici geliştirici özelliklerine sahiptir..

Emrinizde pek çok özelliği ile, FatCow olası dezavantajları olmayan en iyi web hosting şirketi gibi gelebilir. Perdeyi tanıtarak, FatCow’un iyileştirilmesi gereken alanlardan birkaçına da hızlı bir göz atalım

Sınırlamalar

FatCow’un sizi biraz hayal kırıklığına uğratabileceği belirli alanlar var ve bu nedenle daha sonra bilmek daha sonra keşfetmek daha iyidir.

 • Mükemmel olmayan yenileme politikası. FatCow’un ön fiyatlandırması, küçük ve orta ölçekli şirketler için bir kazanç olan cebinde kolaylaşıyor. Ancak, FatCow yenileme sırasında para kazanıyor.
 • Ölçeklenebilirlik. FatCow’un sunduğu özellikler, depolama kapasitesi ve sunucu olanakları küçük ve orta ölçekli şirketler için idealdir. Ancak, ölçeklendirme iyi değildir. Web sitesinin işlevselliği ve karmaşıklığı arttığında yetersiz kalır. FatCow, karmaşık e-Ticaret sitelerinin bulabileceği en iyi fırsat olmayabilir. Küçük kişisel sayfalar ve orta ölçekli e-ticaret siteleri söz konusu olduğunda, FatCow gerçek bir seçenek olabilir.
 • uptime. Benzer şekilde, kullanılabilirlik de FatCow’un üzerinde çalışabileceği bir alandır. FatCow% 99.85’lik iyi bir çalışma süresi skoru kaydedebilmesine rağmen, hala yapacak çok şey var. Ve şirket çalışma süresi garantisinde de herhangi bir sayı sağlamaz.
 • Destek olmak. FatCow otomatik yedekleme seçenekleri sunar. Ancak bu seçenekler ücretsiz olarak kullanılamaz. Bu rutin yedeklemeler için ödeme yapmanız veya yedekleme çözümünüzü bulmayı seçmeniz gerekir.
 • Windows barındırma desteklenmiyor. FatCow, Windows hosting’i desteklemez. Sadece alışmak için biraz zor bulabileceğiniz Linux desteği sağlanır.
 • Ücretsiz yükseltme yok. FatCow başlangıçta barındırma planınızda özel veya sanal bir sunucuya yükseltme yapılmasına izin vermedi. Ancak, şimdi bir fiyat için yükseltme alma seçeneğiniz var. Yükseltme yaparken indirimlerle şanslı olabilirsiniz.

Para iade garantisi

FatCow yatırım yaptığınız her kuruş için gerçek değer sunar. Paradan bahsetmişken, FatCow’un iyi bir para iade garantisi olduğunu bilmekten memnuniyet duyarız. Hizmetlerin standardınızı karşılamadığını fark ederseniz, paranızı aboneliğinizin 30 günü içinde geri alabilirsiniz..

Çekici para iade garantisi, Arvixe, InMotion Hosting ve Just Host gibi diğer en iyi web hosting şirketlerinin daha uzun bir süre benzer garantiler sağladığını öğrendikten sonra çok çekici görünmeyebilir.

Yeşile git!

FatCow’a bağlı kalmanız için başka bir nedeniniz var – yeşil yaklaşın! FatCow, çevre için biraz uğraşarak kalpleri kazanır. Web sitenizi FatCow kullanarak barındırıyorsanız, sadece kendinize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda gezegene de yardımcı olursunuz. FatCow% 100 rüzgar enerjili bir hostinge sahiptir.

Yani, cevaplanan her şeyle, nihayet en iyi kısmı – neden FatCow’u seçmelisiniz??

Neden FatCow’a Gitmelisiniz?

Özetlemek gerekirse, FatCow uygun fiyatlı hosting planlarına ve 7/24 müşteri desteğine erişim isteğinizi tatmin edebilir. Basit bir tek sayfalık bir web sitesi veya çok karmaşık olmayan bir web uygulaması geliştirecekseniz, FatCow gitmenin yoludur. Test amacıyla FatCow kullanmayı da düşünebilirsiniz. Ancak uzun süreli kullanım ve karmaşık işlevsellik gereksinimlerinizse, diğer seçeneklere bakmak daha iyidir.

FatCow tarafından kullanılan “sınırsız” kelimesine dikkat edin, onlar da sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir.

Better Business Bureau, FatCow’u A + derecesi ile onurlandırdı. A +, bir şirketin Better Business Bureau’da ulaşabileceği en yüksek derecelendirmedir! Harika görünüyor?

Ana Özellikler

 • Ücretsiz Alan Adı Transferi
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Kullanıcı Dostu Site Oluşturucuları
 • Sınırsız POP Posta Kutusu
 • SSL Güvenli Sunucu
 • Ücretsiz 1GB JustCloud Bulut Depolama Alanı
 • Uygulama Yükleme Sihirbazları
 • Özel E-posta
 • Sınırsız Alan Adı
 • Günlük Sunucu Yedekleme
 • 7/24 Tesis İzleme
 • Sınırsız MySQL Veritabanları

Hızlı Linkler

Endüstri Uzmanları FatCow Kararı

Çok sayıda mevcut web barındırma hizmeti ile FatCow, uzmanlardan mükemmel puanlar alır, ancak yine de en iyi on listeyi kırmayı başaramaz. Sonuçta, mizah duygusu ile sağlam bir hizmettir.FatCow, çalışma zamanı geldiğinde en üstte. Sunucuları hızlı ve güvenilir hizmet sunuyor ve eleştirmenler barındırma paketinin “neredeyse mükemmel” olduğunu iddia ediyor. Tek dezavantajı, rakiplerinde bulunabilecek bazı esnekliklerden yoksun olmasıdır. Bununla birlikte, FatCow düşük fiyata çok çeşitli harika özellikler sunar. Diğer hizmetlerle birlikte gelen tüm çanları ve ıslıkları almak için biraz daha fazla ödeme yapmanız gerekebilir..

Eleştirmenler ayrıca destek kaynaklarını ve genel müşteri hizmetlerini övmek için hızlıdır. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak, uzmanlar performans için 10 puandan FatCow 8’e ve inek puntasları için mükemmel bir 10 ödül veriyor.

 • http://web-hosting-review.toptenreviews.com/fatcow-review.html
 • http://www.reviews.com/web-hosting/

FatCow’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Olumsuz tüketici incelemeleri arasında hiçbir değere sahip olmayan bazı ortak konular olsa da, FatCow kullanıcıların çoğundan ezici bir çoğunlukla olumlu eleştiriler alır. Tüketiciler ortalama olarak 5 üzerinden FatCow 4’ü ödüllendiriyor. Aslında, referansların çoğu diğer müşterilerin şikayetleriyle doğrudan çelişmektedir. Birçok memnun kullanıcı, son derece samimi ve bilgili bir ABD merkezli destek temsilcisiyle konuşabildiklerini not eder..

Belki de en önemlisi, kullanıcılar FatCow’un% 99,9 kesintisiz çalışma garantisine ulaştığını bildiriyor. FatCow ayrıca hız, kontrol paneli özellikleri, uygun fiyat ve müşteri desteği de dahil olmak üzere diğer önemli alanlarda yüksek puanlar alır. Yalnızca kullanıcı incelemelerine dayanarak, FatCow’un size web sitenizi çalıştırmak için ihtiyacınız olan araçları sağlayacağından emin olabilirsiniz.

FatCow’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

FatCow’a karşı şikayetler iki temel kategoriye ayrılır: faturalandırma ve müşteri hizmetleri. Dürüst olmak gerekirse, bu on binlerce müşteriyi idare eden herhangi bir nezih şirket için oldukça tipiktir. Bu kadar insanla birlikte, bazı faturalandırma sıkıntıları ve aldıkları müşteri hizmetinden memnun olmayan kullanıcılar olmalı.

Faturalandırmayla ilgili en büyük sorunun, müşteriler hesaplarını iptal etmeye çalıştıklarında ortaya çıktı. Bazı durumlarda, müşterilere bir geri ödeme sözü verildi, ancak daha sonra paralarını geri alamıyorlardı. Ayrıca, temizlenmesi zor olan beklenmedik suçlamalarla ilgili bazı raporlar da vardı.

Müşteri hizmetlerinden memnun olmayanlar, çağrılarının ve e-postalarının yurtdışı yardım merkezlerine taşeronlaştırılmasını takdir etmedi.

 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/?page=3&sort = düşük-değerlendirme-ilk
 • http://www.hostingmanual.net/fatcow-review/
 • https://webhostinggeeks.com/user-reviews/fatcow/?sort=highest-rating-first

Güvenilirlik & uptime

Hayır, FatCow kesintisiz çalışma garantisi ile ilgili rakamları açıklamamıştır. Çalışma süresi garanti edilmez; Bununla birlikte, çalışma süreleri ve kesinti süreleri hakkında düzenli istatistikler yayınlayarak güvenilirliklerini kanıtlamışlardır. Ancak, veri merkezlerinin bazı çalışkan adamlarla 7/24 çalışıyor ve çalışıyorlar.

FatCow’un veri merkezi tüm sunucularında kümelenmiş bir mimari kullanır, yani biri aşağı inmek zorunda kalırsa diğeri devralacak, soru sorulmayacak! Yedekleme işlemi, veri kaybı riskini en aza indirmek için düzenli olarak da yapılır..

ABD’nin Boston kentindeki FatCow veri merkezine ev sahipliği yapıyor. Tesis, 800’den fazla sunucunun bulunduğu bir orduya yayılmış yarım petabayt depolama alanına sahiptir..

Veri merkezine koruma sağlamak için iki güvenlik duvarı vardır ve haftada yedi gün, günde 24 saat profesyonel gözetim altındadır..

Sitelerinin günlük olarak yedeklenmesi için ödeme yapmak isteyen müşteriler için otomatik yedekleme seçeneği mevcuttur. Günlük yedekleme rutinlerinden ve bir yedekleme ve geri yükleme aracından oluşur. Ödemek istemiyorsanız, verilerinizi düzenli olarak yedeklemek sizin açınızdan ihtiyatlı olacaktır.

Özellikleri & Araçlar

Artık şirketle ilgili planlar, özellikler, sınırlamalar, teknik özellikler ve diğer ilgili alanlar hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunuza göre, FatCow’un sağladığı özellikler hakkında bilginizi daha da ileriye taşımalısınız..

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, FatCow özellikleri ile yağ.

Her birini ayrıntılı olarak öğrenmek için okumaya devam edin.

özellikgenel bakış
Kontrol PaneliFatCow, yönetici sitesi işlemleri için harika tasarlanmış bir kontrol paneline sahiptir. Hayır, erişmek zor olmayacak. Kontrol panelinde kolay gezinme özelliği vardır ve birkaç dakika içinde kolayca kullanabilirsiniz.

Bir cPanel’den yeni FatCow kontrol paneline geçiş yapıyorsanız, etrafta dolaşmak biraz kafa karıştırıcı olabilir. Aksi takdirde, kontrol paneli gerekli tüm özelliklerle tamamlanır.

Tam donanımlıdır ve gerekli tüm komut dosyalarına sahiptir. Bu kolay erişilir kontrol paneliyle web sitelerini kolayca yapabilir ve hareket halindeyken diğer idari etkinlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Görevleri yerine getirmenize yardımcı olmak için bu kadar değil; her bir öğenin o anda etkin olup olmadığını gösteren renk kodlu bir düğmeyle tüm görevleri listeler ve sınıflandırır. Ayrıca tescilli bir araç olsa da özelleştirilebilir.

Ayrıca, kontrol paneli aracılığıyla dağıtım ağı çözümünün (CDN) avantajlarından da yararlanabilirsiniz..

Disk alanıDisk alanı neredeyse tüm web yöneticilerinin ilgilendiği şeydir. Bu, barındırma sağlayıcınız tarafından web sitenize tahsis edilen alandır. Ve bu çoğunlukla seçtiğiniz barındırma planına bağlıdır.

FatCow sunduğu çeşitli web hosting planları ile bir dizi disk alanı varyasyonu sunar:

 • FatCow planı – sınırsız
 • Temel VPS Barındırma – 40 GB
 • İş VPS Barındırma – 90 GB
 • Optimum VPS Barındırma – 120 GB
 • Startup Dedicated Hosting – 500 GB
 • Profesyonel Kiralık Hosting – 1000 GB
 • Kurumsal özel barındırma – 1000 GB
Bant genişliğiBant genişliği, web sitenizin hızını etkileyebilecek önemli faktörlerden biridir. Bu özellik kadar kritik ve önemli olduğu için, ihtiyaçlarınızı akılda tutmak için bant genişliği seçilmelidir. Bant genişliği ne kadar büyük olursa, daha fazla veri kolayca aktarılabilir.

VPS için minimum bant genişliği ve FatCow tarafından sağlanan özel planlar 1 TB’dir ve sadece bu sayıdan artar. Bununla birlikte, kullanıcıların bant genişliği kullanımının ve sınırının FatCow tarafından kendilerine doğru şekilde yansıtılmadığını bildirdiği durumlar vardır. Görüşmelerde, sınırsız planın altında olsalar bile bir sınıra ulaştıklarında bant genişliği kullanımlarını kısıtlamaları istendikleri de yaygın.

Veritabanı DesteğiFatCow veritabanı desteği sağlar. Ancak veritabanı özellikleri genellikle müşteri şikayetlerinin başlıca nedenidir. MySQL veritabanı bağlantılarına bağlanmanıza izin verir, ancak eşzamanlı MySQL bağlantılarının sayısını belirtmez.
Ücretsiz Alan AdıFatCow size belirli planlar altında ücretsiz alan adı kaydı sağlar, böylece fiyatlandırmayı daha da ucuz hale getirir. Paranızı para iade garantisini kullanarak talep etmek istediğinizde, alan adı için ödeme yapmanız gerekecektir. Alan adının maliyeti, geri ödeme paranızdan ve yalnızca alan adını korumayı seçerseniz düşülecektir. Ücretsiz alan adı sağlayan planlar şunlardır:

 • FatCow Planı
 • WordPress Barındırma
 • VPS Barındırma
 • Özel barındırma
Veri YedekleriSizinki çok fazla veri içeren bir web sitesiyse, günlük yedekleme daha güvenli bir tarafta olmak için temel bir gerekliliktir. Günlük yedekleme planları ve rutin otomatik yedeklemeler, FatCow’un birçok planıyla ek hizmet olarak sunulur. Günlük yedekleme “Orijinal FatCow” planında yer alsa da, otomatik veri yedekleme ücretli bir hizmettir. Yedekleme paketini kolayca satın alabilir ve site verilerinizde sürüm kontrolü yapabilir ve gerçekleştirebilirsiniz. Sağlanan günlük sunucu yedeklemeleri ek maliyet gerektirmez.
SSD (Katı Hal Sürücüleri)Fat Cow’da bulunan WP Essential planı SSD tabanlı bir altyapıyı kullanıyor. Bu bir tür SSD önbellek mekanizması olabilir, ancak üzerinde çok az bilgi vardır. Ayrıca, barındırılan uygulamalara süper hızlı bir altyapı kazandırdığı iddia edilmektedir..
Tek Tıkla Uygulama YükleyiciFatCow tarafından sağlanan tek tıklamayla Uygulama yükleyici gerçek bir sihirbazdır. Sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu ile birlikte, bir web sitesi oluşturmayı çocuk oyuncağı haline getirir. WordPress, Joomla, phpBB, GBook, SharedSSl, PayPal ve çok daha fazlası gibi bir dizi uygulamaya sahiptir. Web sitenize kullanıcı dostu bir şekilde etkileşim katmanızı sağlar.
E-posta hesaplarıFatCow, tüm hosting planlarında sınırsız e-posta hesabını ve POP barındırma özelliğini destekler. Ancak iyileştirilmesi gerekiyor. Tahsis edilen temel bellek 500 MB’dir, bu nedenle birçok müşteri için memnuniyetsizliğe yer bırakmaktadır FatCow, yeni başlayanların kullanımı için sadece çok düşük maliyetli tek sayfa, tek e-posta hesabı çözümü sağlayan bir MiniMoo barındırma planı sağlar.
Hosting GüvenliğiFatCow, barındırma müşterileri için ihtiyaçlarına göre çeşitli güvenlik özellikleri sunar. Ürün satan web siteleri için Paylaşılan SSL sunar. E-posta hizmetlerini kullanan müşteriler için spam filtreleme sağlarlar. Günlük sunucu yedeklemelerini çalıştırmanın yanı sıra, veri merkezlerinin her birinde izleme olanağı var.
Web Sitesi OluşturucuWeb sitesi oluşturucu, FatCow tarafından sağlanan en beğenilen ve sezgisel özelliklerden biridir. Net bir dokümantasyon ile birlikte gelir ve kolayca kullanılabilir. Mevcut çok sayıda şablon üzerinde ellerinizi deneyebilir ve harika web sitesi tasarımları oluşturabilirsiniz. Sürükle ve bırak öğesini kullanarak web sitelerinizi birkaç saat içinde çalışır hale getirebilirsiniz.
Malware & Spam KorumasıFatCow tarafından sağlanan kötü amaçlı yazılım ve spam koruması oldukça kafa karıştırıcı. Sitenize herhangi bir bulaşma olmadığından emin olmak için çok fazla güvenlik önlemleri olsa da, önleyici tedbirler bazen site operasyonlarına müdahale edebilir. Sitenize kötü amaçlı yazılım bulaşırsa, bildirimde bulunmaksızın hesabınızı devre dışı bırakır. Ardından, vakanızı incelemeleri ve bittikten sonra hesabı etkinleştirmeleri makul olmayan bir süre alır.
Alışveriş kartıFatCow, alışveriş sepeti entegrasyonu için destek sağlar. PayPal, paylaşılan SSL ve diğer birçok alışveriş uygulaması hızlı bir şekilde eklenebilir. ShopSite ayrıca orijinal FatCow planına bir içerik yönetim sistemi olarak dahil edilmiştir. Alışveriş sepetleri eklemek için bir WordPress barındırma planıyla birlikte WP e-Ticaret veya WooCommerce’den de yararlanabilirsiniz. Shopify veya Magento gibi platformlardan VPS’nize veya özel barındırma platformlarına yüklemek de işi yapacak.
Programlama Dilleri DesteğiFatCow’un barındırma çözümleri, PHP ve Ruby On Rails dahil 13 farklı kodlama ve komut dosyası dilini destekler.
Site İstatistikleriZiyaretçi istatistikleri gibi site istatistiklerinin bazıları kontrol paneli ve diğer yöntemler yardımıyla görüntülenebilir. Ancak bu istatistikler minimum düzeydedir ve gerçek zamanlı strateji oluşturmak için yeterli değildir.

Planlar & Fiyatlandırma

Fat Cow fiyatlandırma düzeni benzersiz bir şey. İlk yılda ölü ucuz gibi görünse de, fiyatlandırma çok yüksek, ikinci yıldan başlayarak atlıyor! Ancak yine de, hala en uygun fiyatlı web hosting çözümlerinden biridir.

Veri aktarımıyla birlikte geniş disk alanına sahip olursunuz ve web sitesi oluşturucuya, bloglara, anketlere, sihirbazlara ve çok daha fazlasına kolayca ulaşabilirsiniz – tüm bunlar sitenizi daha etkileşimli hale getirmek ve iyi giden eğlenceli bir öğe eklemek için müşterileriniz!

Barındırma planlarından bazıları aşağıda açıklanmıştır.

  • Özel plan

Sitenizin yüksek trafik hacmiyle başa çıkabilecek bir çözüm arıyorsanız, özel Sunucu planları size uygundur. FatCow, e-ticaret siteleri için en uygun sunucuları sunar.

  • VPS planı

Daha fazla kontrol, bulut tabanlı, esnek ve akıllı bir strateji arıyorsanız VPS Sunucusu mükemmel bir kurtarma aracıdır.

 • Orijinal FatCow planı

Orijinal Fat Cow planı çok sayıda ücretsiz konser ve sınırsız planlar ile geliyor. Kurulum ve çalışma çok kolay olduğu için yeni başlayanlar için en iyi seçimdir.

Yapmanız gerekebilecek iptaller için, erken iptal ücreti olarak 35 dolara kadar ödeme yapacaksınız. Ve iptalin yürürlüğe girmesi yaklaşık 30 gün sürer.

FatCow kolay yükseltme ve düşürme servis seçenekleri sunar. Yalnızca kontrol panelinize giriş yapmanız ve yükseltme veya eski sürüme geçirme barındırma simgesini tıklamanız yeterlidir.

Sunulan planları inceleyin ve amacınıza en uygun olanı seçin. Ayrıca, bant genişliği, posta kutuları ve depolama alanı gibi bireysel hizmetleri özelleştirmek (yükseltmek veya düşürmek) bile isteyebilirsiniz. Bu nedenle, siteniz değişikliklerden geçtikçe onlarla kalmayı seçebilirsiniz..

FatCow tarafından sağlanan esnekliğe, herhangi bir nedenden dolayı, etki alanı adınızı FatCow’dan istediğiniz başka bir şirkete aktarmayı seçebilirsiniz. Bu amaçla bir alan adı aktarımı-yetkilendirme kodu sağlanır.

Müşteri desteği

Aşağıdaki kanalların tümünde 7/24 müşteri desteği verilmektedir.

 • Telefon
 • Destek e-postası
 • Sohbet
 • Bilgi tabanı
 • Video Eğiticileri
 • Destek Forumu

Destek hizmetlerinin hızı ve doğruluğu sohbet desteği dışında mükemmel olsa da, bu hizmetlerle müşteri deneyimi karıştırılmıştır. Bazı deneyimli programcılar süreçte biraz gevşek hissedebilirken, yeni başlayanlar bu hizmetleri şaşırtıcı bulacağından emin olabilirler..

Kullanım kolaylığı

Hizmetin kullanımı oldukça kolaydır ve iyi miktarda dokümantasyon ve müşteri desteği ile birlikte gelir. Kontrol paneli, web sitesi oluşturucular, tek tıklamayla yükleyici ve diğer birçok özellik etkileşimli bir kullanıcı arayüzüne katkıda bulunur. Birden fazla dosyanın karşıya yüklenmesine ve indirilmesine izin vermek için FTP erişimi sağlar.

Sonuç

Özetle, FatCow bir tür web hosting çözümü biridir. Müşterileri çekeceğinden emin olan agresif bir fiyatlandırma şemasına sahiptir..

Ancak ne yazık ki, büyük ölçekli ve karmaşık siteler söz konusu olduğunda birçok teknik ve performans standardının altında kalıyor.

İstediğiniz tek bir sayfa veya bir test sitesi ise, FatCow’a çok iyi bir şekilde girebilirsiniz. Ne karar verdin?

Karşılaştırmak

Şişman inek

91

InMotion Barındırma

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me