CS-Cart İncelemesi 2016


CS-Cart

Siteyi ziyaret et

8.7


AWA Puanı

CS-Cart

CS-Cart.com, 500’den fazla farklı özellik sunar, yani çok çeşitli işletme türlerinin ihtiyaçlarını uygun bir fiyata karşılayabilir. Çevrimiçi mağazanızı kurmanıza ve bakımını yapmanıza olanak tanır ve size birçok seçenek sunar; CS-Cart.com’un en iyi özelliklerinden biri, indirilebilir yazılımı satın alabileceğiniz ve devam eden ek ücret ödememenizdir. Aşağıdaki CS-Cart incelememizi okuyun.

Artıları

 • Sezgisel Yönetici Paneli
 • Kurulum için Programlama Bilgisi Gerekmez
 • Yeni Dillerin Kolayca Eklenmesi
 • Sınırsız Kategori Yerleştirme

Eksileri

 • Kredi Tükendiğinde Teknik Destek Pahalı
 • Smarty Özellikleri Sunucuyu Yavaşlatabilir

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.cs-cart.com
 • Kuruluş Yılı: 2005
 • Kategoriler: Alışveriş Sepeti Yazılımı
 • Ücretsiz deneme: 30 gün

CS-Cart, e-ticaret deneyiminin herhangi bir seviyesindeki kullanıcılar için etkileyici bir platformdur.Çok sayıda özellik ile mükemmel bir fiyata, CS-Cart, çevrimiçi mağazanızın hızlı bir şekilde iş yapmasını sağlayacak harika bir alışveriş sepeti çözümüdür..

CS-Cart, kurulumu kolay ve bütçe dostu bir alışveriş sepeti çözümüne ihtiyaç duyan tüm işletmeler için, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için önerilir. Bu tür yazılımların çoğundan farklı olarak, CS-Cart tek bir ön ödeme yapmanıza ve yazılımı indirmenize izin verir, böylece aylık ücret ödemeden ilerleyebilirsiniz.

CS-Cart’ın, karşılaştırma için ürün yetenekleri, bireysel veya çok satıcılı mağazalar da dahil olmak üzere birden fazla seçenek sunduğunu ve hatta birden fazla mağaza önü oluşturmanıza olanak tanıdığını hemen fark edeceksiniz. Tüm bunlar biraz karmaşık gelebilir, ancak yine de, yönetici paneli çok kullanıcı dostudur ve ilk kurulum veya devam eden yönetim için programlama becerileri gerektirmez. HTML veya CSS kullanmak istemiyorsanız, bu yazılımla hiç gerekli değildir.

CS-Cart, geliştirme becerisi olmayanlar için kullanımı kolay ve sezgisel olacak şekilde özel olarak oluşturulmuştur, ancak yazılımın en başından itibaren doğru sürümü seçerek de ölçeklenebilir. Seçenekler CS-Cart’dan Multi-Vendor’a değişir. CS-Cart’ın bir diğer avantajı, web sitesinden alacağınız destek ve daha fazla özelleştirmeyi seçerseniz, yazılımı tanıyan geliştiricileri bulma kolaylığıdır..

CS-Cart, yazılımın satın alınması için tam para iade garantisi sunar. Ayrıca CS-Cart veya Multi-Vendor için 30 günlük deneme süresi sunar. Ayrıca, geri ödeme ve para iade garantisi politikalarında belirtildiği gibi, Facebook mağaza kurulumları, eBay senkronizasyonları ve diğer öğeler için para iade garantisi vardır..

CS-Cart, çevrimiçi toplulukta yüksek bir üne sahiptir. RepDigger gibi siteler,% 89 olumlu veya mükemmel bir üne sahip olduğunu gösteriyor. SiteAdvisor ve Google web sitesini test etmiş ve güvenli olduğunu tespit etmişlerdir ve internet güvenlik sitesi WOT, sitedeki referansları ve incelemeleri ve site güvenliğinin kendisini kontrol ederek 100 üzerinden 94’ü derecelendirir..

Genel olarak, insanların alışveriş sepeti çözümleri için CS-Cart tercihlerinden çok memnun olduklarını göstermek için eriştiğimiz referanslar. Ne kadar kullanıcı dostu olduğunu, ne kadar hızlı kurup çalışabileceklerini ve platformun zaman içinde işleriyle nasıl büyüyeceğini belirtirler. Mağazanızın kurulumunu yapmak ve nakit akışı oluşturmak için kullanımı kolay bir çözüme ihtiyacınız varsa, CS-Cart mükemmel bir seçimdir.

Ana Özellikler

 • Web Tabanlı Kurulum Sihirbazı
 • % 100 Açık Kaynak Kodu
 • CSV’de İçe / Dışa Aktarma
 • Kullanıma Hazır Web Mağazası Paketi
 • Yapılandırılabilir Para Birimi Sembolleri
 • Arama Motoru Dostu URL’ler
 • Özelleştirilebilir Tasarım ve Düzen
 • Görsel Dil Değişkenleri Editörü
 • Yerleşik Şablon Düzenleyici
 • Dijital Dağıtım Sistemi
 • Ürün filtreleri
 • Tek Sayfalı Ödeme

Endüstri Uzmanları CS-Cart Kararı

eCommerce PlateformExpert incelemeleri tüketicilerin söylediklerine çok yakın. İncelemeler tam olarak parlamasa da, eleştirmenler de programı tamamen reddetmekte tereddüt ediyorlar. Bir şey varsa, CS-Cart’dan en çok kimin yararlanacağını net bir şekilde açıklığa kavuştururlar. Belki de alışveriş sepetinin en büyük kusuru, küçük bir işletme segmentine en uygun olduğunda kendisini çok yönlü bir seçenek olarak pazarlıyor.

Deneyimli bir geliştiriciye hazır erişimi olan orta ila büyük ölçekli işletmeler için eleştirmenler, CS-Cart’ın mükemmel bir seçim olabileceğini savunuyor. Ana sorun, herhangi bir hatayı işlemek ve mevcut tüm özelliklerden en iyi şekilde yararlanmak için yeterli teknik bilgiye sahip birine ihtiyacınız olacaktır..

Küçük işletmeler ve yeni başlayanlar CS-Cart’ı zaman ve sıkıntıya değmeyecek ve uzmanlar e-Ticaret’teki en tanınmış isimlerden birini önerme konusunda çok daha yeteneklidir. Orada çok fazla potansiyel var, ancak CS-Cart daha güvenilir rakipleri aşacak kadar istikrarlı bir platforma dönüşmedi.

İyi haber şu ki, tüm potansiyel orada. Eleştirmenler, özellikler söz konusu olduğunda geliştiriciler nicelikten daha fazla kaliteye odaklanırsa, CS-Cart’ın önemli bir rakip olabileceğini kabul ederler..

Olumlu Tüketici Görüşleri ve Görüşleri

Genel olarak, CS-Cart ortalama incelemelerin biraz üzerinde bir puan alır. Kullanıcılar beş üzerinden 3,5 ila dört yıldız arasında derecelendirme eğilimindedir. Son derece etkileyici bir üne sahip değil, ancak sağlam bir seçim. Memnun müşterilerin özellikle çekici bulduğu özelliklerden bazıları:

 • 500’den fazla özellik ve büyüyor. Elbette, tüm özellikler sorunsuz bir şekilde entegre edilmemiştir, ancak bu oldukça bir tekliftir. Herkes için bir şey var, bu da yazılımı çok çeşitli işletmeler için iyi bir seçenek haline getiriyor.
 • Alışveriş yapanların ürünleri karşılaştırma yeteneği. Bu, ürün satmanıza yardımcı olabilecek harika bir özelliktir.
 • Çoklu vitrinler. CS-Cart, basit ve gezinmesi kolay bir yönetici arayüzünü sunmakla kalmaz, aynı zamanda birkaç mağazayı tek bir yönetici panelinden yönetmenizi sağlar.

Bazı kullanıcılar için, bu avantajlar CS-Cart ile ilgili sorunlardan çok daha ağır basar ve yazılıma yatırım yapmaya değer kılar.

Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

CS-Cart ile ilgili iyi haber, her zaman yeni özellikler sunmak için çalışıyor olmalarıdır. Bu hızlı çıkışın dezavantajı, eklentilerin çok fazla hataya neden olduğu bilinmektedir. Bu, problemlerle dolu biraz güvenilir olmayan bir program oluşturabilir. İşletme sahipleri için kesinti süresi en kötü senaryodur ve CS-Cart henüz bu göze çarpan sorunları çözmemiştir

Topluluk forumundaki kullanıcılar, sitelerini gerçekten yönetmekten daha fazla raporlama ve hata raporu izlemek için zaman harcadıklarını bildirmektedir. Bu aynı zamanda problemlidir çünkü kullanıcılar yazılımı önceden öderler. Çok fazla sorun yaşadıktan sonra vazgeçenlerin çoğu 30 günlük para iade garantisini geçmişti ve birkaç yüz dolar kaybetmek ya da zahmetli bir programa sadık kalmak arasında seçim yapmak zorunda kaldı.

Son olarak, topluluk forumu ana yetkilisinin yetkili satıcılardan gönderileri olduğunu ve bir tuz tanesi ile alınması gerektiğini unutmayın..

 • http://forum.cs-cart.com/forum/19-why-cs-cart/
 • https://reviews.financesonline.com/p/cs-cart/
 • https://www.facebook.com/cscart.official

tasarlamak & Özelleştirme

CS-Cart çözümünüzü tasarlamak ve özelleştirmek kolaydır; istediğiniz temaları ve renkleri seçmeniz ve gerektiğinde daha fazla özelleştirmeniz yeterlidir. Yönetici panelinizde farklı bir tema seçerek mağazanızın görünüşünü değiştirebilirsiniz. Arayüz popüler CMS platformlarına benzer (WordPress’i düşünün), bu yüzden yaptığınız değişiklikleri yaptığınız gibi kolayca görebilirsiniz.

Temaları özelleştirmek ve arka planları, yazı tiplerini, renkleri ve favicons’ları WYSIWYG (gördüğünüz şeydir) düzenleme yetenekleriyle gerçek zamanlı olarak değiştirmek kolaydır. Ayrıca temalarınızda yaptığınız değişiklikleri ön ayar olarak kaydedebilirsiniz, böylece bunları diğer temalar için de kullanabilirsiniz. Varsayılan CS-Cart Temaları, ihtiyaçlarınıza uygun olarak gördüğünüz ve değiştirebileceğiniz üç set ön ayar sunar.

CS-Cart tek, özelleştirilebilir bir şablon ve yüzlerce tema ile birlikte gelir. Temaları ve şablonları değiştirmek basittir. CS-Cart iyi bilindiği ve sevildiğinden, İnternet’ten indirebileceğiniz veya satın alabileceğiniz çok sayıda şey bulacaksınız ve bunları yüklemeyi kolaylaştırmak için birçok öğretici var. Ek olarak, CS-Cart’daki mizanpajlar sürükle ve bırak işlevselliği ile blok yerleşimi ile düzenlenebilir.

Sayfa Stilini Özelleştirme Daha önce de belirtildiği gibi, şablon ve temaları değiştirmek nispeten basit bir süreçtir. Tek tek sayfaların düzeni, basit bir ızgara sistemi kullanılarak sürükle ve bırak blok stili ile kolayca değiştirilebilir ve daha sonra metin ve resimler eklenebilir. CS-Cart, 200’den fazla mağaza teması, çok sayıda harika SEO aracı, basit görsel düzenleyici, widget modu, düzen yöneticisi ve mevcut içerik yönetimi ile size yaratıcılık sağlar. Teknik olarak bilgili iseniz HTML ve CSS’yi tarayıcıda düzenleyebilir veya.

İçerik yönetimi CS-Cart, bir web sitesi veya blog kullanan herkese tanıdık gelecektir. SEO dostu sayfalar tasarlayabileceğiniz ve gezinme ve sayfa yerleşimini kontrol edebileceğiniz anlamına gelen tam bir CMS (içerik yönetim sistemi) içerir.. Fotoğraf ve Galeriler üçüncü taraf uygulamaları kullanılarak CS-Cart’a eklenir.

Mobil Mağaza Site Binası CS-cart mağazanızı mobil uyumlu hale getirmek için Twigmo ekleyerek gerçekleştirilir.

Sosyal Paylaşım Entegrasyonu Add This gibi bir üçüncü taraf uygulaması kullanarak kolay ve ücretsizdir. Ek olarak, CS-Cart web sitesine JanRain modülü eklenerek sosyal giriş yapılabilir.

Özel Tasarım Hizmetleri CS-Cart Marketplace’teki birçok geliştiriciden ve başka birçok yerden edinilebilir. Platform son derece popüler ve birçok geliştirici nasıl çalıştığı konusunda bilgili.

Özellikleri & Araçlar

CS-Cart lisansları, yazılımı ve onunla birlikte kullanılabilen eklentileri için kurulum hizmetlerini ve teknik desteği içerir. Mevcut farklı yazılım seviyelerinden daha önce bahsetmiş olsak da, ek gelir elde etmek için mağazanızı güçlendirmek için bir Facebook mağazası veya yazılımla eBay senkronizasyonu kurmanın da mümkün olduğunu belirtmeliyiz..

CS-Cart, üçüncü taraf e-Ticaret eklentilerinin eklenmesine olanak tanır; CS-Cart Marketplace’te gelişmiş özellikler ve işlevler sunan birçok eklenti bulabilirsiniz.

Özel alan adları, takma ad alanlarını ayarlayarak CS-Cart ile uyumludur. CS-Cart, diğer web siteleri, ödeme hizmetleri ve gönderim yöntemleri ile kolayca entegre olur. Aslında, CS-Cart’ın kolay ve hızlı bir şekilde entegre ettiği 80’den fazla ödeme ve nakliye hizmeti vardır.

özellik
genel bakış
Mobil ticaretÇevrimiçi mağazanızı iOS, Windows 8 ve Android cihazlar için mobil uyumlu hale getiren Twigmo’yu entegre ederek CS-Cart mağazanıza mobil ticaret eklenebilir. Yazılım, bir ziyaretçinin ne zaman bir mobil cihaz kullanılacağını belirler ve mobil mağazayı normal cihaz yerine onlara sunar. Bu, mobil kullanıcıların mağazanıza göz atmasına, ürün aramasına ve alışveriş yapmasına olanak tanır.
Ürün EklemeCS-Cart ile ürün eklemek oldukça basit; Yönetici panelinin organizasyonu harika ve envanter yönetimi bilgisine sahip olanlara çok aşina olacak. Ürünleri birer birer ekleyebilir veya toplu olarak ekleyebilir ve bir ürünü klonlayabilirsiniz.
Ürün TeşhirCS-Cart ile ürün görüntüleme seçenekleri: Kataloğunuzdaki her ürün girişi şu özelliklere sahiptir ve hangisini veya tümünü kullanmak istediğinizi siz seçersiniz. Bir görüntü, isim, fiyat, üreticiden liste fiyatı, stok miktarı, aktif veya gizli durum (uygunluğa bağlı olarak). Bu ürün seçeneklerinin tümü gerektiğinde kolayca değiştirilebilir.
Sepet İşlevselliğiAlışveriş sepeti işlevselliği CS-Cart’ın en büyük olumlu özelliklerinden biridir. İşlevlerin kullanımı son derece kolaydır, müşterilerin ürünleri aramasına ve aradıklarını hızlı bir şekilde bulmasına yardımcı olacak çok sayıda filtreye sahiptir. Seçimlerini daralttıktan sonra, görüntüler, incelemeler, seçenekler ve eklediğiniz açılır pencereler dahil olmak üzere her ürünle ilgili birçok ayrıntıyı görüntüleyebilirler. Her şey sorunsuz akıyor ve tepki süreleri hızlı.
Uygulama EntegrasyonuUygulama entegrasyonu, nakliye uygulamalarından posta uygulamalarına kadar birçok üçüncü taraf uygulamasıyla kullanılabilir. İşte entegre olabilen uygulamalardan sadece birkaçı: PayPal, MailChimp, API2Cart, Ürün Etiketleri, AfterShip, Canlı Arama, Facebook, Stripe CartSpan, Shipway, Sendy, Ship Rush, Magic 360 ve Live2Support.
EBay ile entegrasyon & AmazonCS-Cart ile eBay’e Aktar bağlantısını hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz; Bunu yapmak için eBay senkronizasyonu ayarlanmalıdır. Şu anda, CS-Cart Amazon checkout ile çalışıyor, ancak ürünlerinizi senkronize etmek için üçüncü taraf bir uygulama gerekiyor. (Koongo, bu entegrasyonun çalışması için gereken API’yı destekleyen uygulamalardan biridir.
İçerik yönetimiİçerik yönetimini CS-Cart ile yapmak son derece kolaydır. Dosyaları veya bireyleri resim, metin ve ürün yüklemek kolaydır. CS-Cart, tam bir CMS (içerik yönetim sistemi içerir; bu, SEO dostu sayfalar tasarlayabileceğiniz ve gezinme ve sayfa yerleşimini kontrol edebileceğiniz anlamına gelir).
Dil desteğiDil desteği, translate.cs-cart.com adresine giderek, istenen dili tıklayıp indirerek etkinleştirilir. Dosyayı kaydedin ve ardından yönetici panelinizdeki Dilleri Yönet düğmesiyle ekleyin. Bu dil artık müşterileriniz tarafından kullanılabilir.
Barındırma & GüvenlikCS-Cart, bir alışveriş sepeti ve katalog olarak bağımsız olarak kurulabilir; web sitenize veya birden çok satış kanalı için web sitelerine bir CS-Cart widget’ı da ekleyebilirsiniz. Güvenlik, seçtiğiniz sunucuya bağlıdır ve CS-Cart, sunucunun belirli gereksinimleri karşıladığından emin olmak için uyarır. Ayrıca, gelişmiş güvenlik özellikleri, daha iyi ölçeklenebilirlik ve daha yüksek performans nedeniyle Unix tabanlı bir sistem önerir..
Yedeklemeler ve Site Dışa AktarmaYönetici paneline ve veritabanına giderek CS-Cart sitenizi yedekleyebilirsiniz. Yedek dosyanız için bir ad oluşturun ve Yedekle düğmesine tıklayın. Bu yedekleme dosyasıyla, bilgisayarınıza kopyalayıp yeni bir sunucuya geri yükleyebilirsiniz.
Odeme yapiliyorÖdeme yöntemleri için düzinelerce seçenek ile müşterilerinizin mağaza sitenizden ödeme yapmaları kolaydır. Authorize.net, Google Checkout veya PayPal, kredi kartlarını veya birden çok yöntemini kullanmak isteseler de, sitenizi bununla başa çıkacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve EklentilerMüşterinizin alışveriş deneyimini sorunsuz ve verimli hale getirmek ve mağazanız için en yüksek satış miktarını yakalamak için birçok eklenti ve eklenti mevcuttur.
Sipariş yönetimibazı şekillerde yapılabilir. Daha küçük vitrinler için, her yeni sipariş için site yöneticisine bir e-posta gönderilebilir. İşletmenizi pratik olmayan bir boyuta büyüttüğünüzde, yerine getirilmesi için sipariş raporlarının çalıştırılması uzun vadede daha iyi sonuç verir.
Envanter yönetimidurum siparişi ayarlamaları yapılarak nispeten otomatik olarak ele alınabilir, böylece bir ürün satın alındığında envanteri azaltır..
Terk Edilmiş ArabalarPazarlama sekmesinin altındaki yerinde Bülten özelliğini kullanarak, terk edilmiş alışveriş sepetlerine sahip müşterilere gitmek için bültenler oluşturabilirsiniz..
Mobil e-TicaretTwigmo’nun entegrasyonu ile gerçekleştirilir ve müşterilerinize kusursuz görünür.
Ödeme Kartı Endüstrisi (PCI) SertifikasıCS-Cart, PCI uyumluluk standartlarını karşılar ve tüm çevrimiçi mağazaların da bu uyum düzeyine uymasını önerirler.
Vergi & Nakliye HesaplayıcılarıCS-Cart UPS, FedEx, USPS, Canada Post, vb. Gibi en büyük nakliye şirketlerinin tümü için gerçek zamanlı gönderim hesaplayıcıları ayarlamanıza olanak tanır; böylece tüm değişiklikler anında yansıtılır. Vergi hesaplayıcıları yönetim panelinde ayarlanır. Gönderiye Git & Vergiler alanına gidin ve Fiyatlar Bağımlı Olan Alanlar’ı seçerek ürünlerinizden alınacak vergileri ayarlayın ve gönderim veya fatura adresini ekleyin.
Gönderi TakibiCS-Cart yönetim panelinizde yeni göndericiyi ilk kurduğunuzda etkin olur.
POS ÖzellikleriBelirli POS özelliklerinden bahsedemedik, ancak platformun bu konuda bir mobil cihazda nasıl kullanılabileceğini kesinlikle görebiliyoruz..
CRM Özellikleri & RaporlarPlatform, satış raporlarını ve siparişleri etkinleştirir, böylece ne sattığınızı, ne zaman gönderim yapıldığını ve envanterde kalanları bir bakışta görebilirsiniz.
SEOSEO eklentisi, siteyi arama motorlarının bulmasını ve kategorize etmesini kolaylaştırabilir. Bu eklentiyi, yalnızca durumunu etkin olarak değiştirip ardından açılan pencerede istediğiniz ayarları belirterek yönetici panelinde etkinleştirmek kolaydır..
Sosyal Paylaşım Entegrasyonuweb sitenizin veya herhangi bir ürününüzü herhangi bir düğmeyi tıklatmak kadar kolay bir şekilde sosyal paylaşımda bulunduran AddThis gibi üçüncü taraf uygulamalar aracılığıyla gerçekleştirilir.
BlogKullanımı kolay ve standart bir WordPress bloguna çok benzeyen bir blog kurulumu var.
Haber bültenleriİzleme amaçları ve kullanım kolaylığı için MailChimp ve diğer e-posta pazarlama platformlarıyla kolayca entegre edin.
Yerleşik Promosyon Seçenekleriücretsiz plan haricinde herkese açıktır. Ücretli programlar promosyonlara ve satışlara olanak tanır.
Hediye Çekleri, Fırsatlar veya KuponlarYönetici paneli, Özel fırsatlar için Ana Sayfa’da istediğiniz yere bir blok eklemenize olanak tanır ve eklemek istediğiniz ürünleri ve özel fırsatlarınız için başlığınızı seçebilirsiniz. Hediye sertifikası satışlarını etkinleştirmek için, hediye sertifikası eklentisinin yönetici panelinde etkin bir duruma sahip olduğundan emin olun..
Site İstatistikleri & analitikGoogle Analytics’in ayarlanmasıyla etkinleştirilir Google Analytics eklentisi, yöneticinin Google hesabındaki CS-Cart istatistiklerini görmesini sağlamak için oluşturulur. Bu eklenti Universal Analytics’e dayanmaktadır. CS-Cart siparişlerinizi izlemek, e-ticaret işlemlerini takip et seçeneğini etkinleştirmek istersiniz. Ardından, Universal Analytics hesabınızdaki sitenizin profil sayfasındaki E-ticaret web sitesi seçeneğinde Evet’i seçmelisiniz. Raporları Universal Analytics hesabınızın E-ticaret bölümünde görebilirsiniz.

Planlar & Fiyatlandırma

Bu platformla ilgili en iyi şeylerden biri, en azından başlangıçta maliyettir. CS-Cart, ürününün ücretsiz çevrimiçi demolarının yanı sıra ücretsiz deneme süresi sunuyor ve hatta bittikten sonra bile. Daha büyük vitrinler için veya uygulamalar ve eklentiler eklemek için ek ücret alınacaktır. Ayrıca, 30 günlük para iade garantisi vardır.

CS-Cart ömür boyu – 385 $ karşılığında, bu çözüm sadakat programları, iade işlemleri, çoklu dil ve para birimleri, marka bilinci oluşturma ve daha fazla teknik destek gibi birçok işlevsellik ekler. Ayrıca yılda 195 $ karşılığında tek yıllık lisans satın alabilirsiniz.

Çok Vendor – Bu plan bir ömür boyu 1450 $ veya yılda 590 $ ‘dır ve her bir satıcınız için ayrı yönetici panelleri, satıcıya özel gönderim ve çok daha fazla teknik destek kredisine sahip olmanızı sağlar.
Ek vitrinler eklemek, plana bağlı olarak her biri 245 $ veya 125 $ ‘dır..

EBay senkronizasyonu, Mobil Ticaret, Facebook mağazaları ve Bulut aramasının, her abonelik düzeyi için ek bir ücret karşılığında isteğe bağlı eklentiler olduğunu unutmayın.

Müşteri desteği

CS-Cart desteği, bir başvuru kılavuzu, uzun ve aranabilir bilgi tabanı ve hatta geliştirici belgelerinin parmaklarınızın ucunda olduğu kapsamlı bir belge alanı içerir. Buna ek olarak, telefon ve e-posta biletlemesi, eğitim ve öğreticiler aracılığıyla müşteri desteği de mevcuttur. CS-Cart bilgilerini hem web sitesinde hem de genel İnternet’te bulmak nispeten kolaydır ve gerektiğinde ek sorular sormak için birçok forum mevcuttur. CS-Cart için müşteri destek acenteleri, ürün hakkında mükemmel bilgiye ve mükemmel insan becerilerine sahip gibi görünüyor. Gerçekten de, çevrimiçi gözden geçirdiğimiz referansların çoğunda istisnai müşteri desteği not edildi.

CS-Cart profesyonelleri, kullanıcıların site yapılandırmalarını ayarlamalarına, sorunları gidermelerine ve yükleme hizmetinin bir parçası olarak işlevleri ve özellikleri anlamalarına yardımcı olur. Yazılımın her lisansı, gerektiğinde kullanılacak ücretsiz destek kredileriyle birlikte gelir ve süreleri dolmaz; ayrıca daha kapsamlı kullanım için ek kredi satın alabilir veya tasarım ve özelleştirme konusunda yardım alabilirsiniz.

Teknik destek, günün her saatinde web sitesinin Yardım Masası sistemi aracılığıyla sağlanır; bu nedenle, herhangi bir zamanda sorun olursa yardım isteyebilirsiniz. Yardım Masası şu anda GMT + 4’teki gündüz saatlerinde görev yapmaktadır, ancak sorgunuzu gönderdikten sonraki saatlerden sonra ise zamanında yanıt verecektir. Daha deneyimli yanıtlar bazen, birçok deneyimli kullanıcının herhangi bir aksaklık veya değişiklikle birbirlerine yardım ettiği topluluk forumlarında bulunabilir..

Kullanım kolaylığı

Mağaza Kurulumu hızlı ve kolay bir basit kullanıcı arayüzü ve sürükle ve bırak işlevselliği mevcuttur. Yalnızca temalar, şablonlar ve düzenler için seçimlerinizi yaparsınız ve yayınlanmadan önce nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Sitede gezinme kolaydır ve öğelerin herhangi birinde değişiklik yapmak yalnızca birkaç basit tıklama ile kolayca yapılabilir. Daha kapsamlı değişiklikler için, kapsamlı geliştirici belgelerinin yanı sıra HTML ve CSS koduna erişim de mevcuttur. CS-Cart’da tecrübeli birini bulmak da nispeten kolaydır; site, yardım alabileceğiniz deneyimli geliştiricilerden oluşan bir katalog sunuyor.

Sonuç

Genel olarak, CS-Cart çok güçlü bir e-ticaret platformudur. Kalabalık ve büyüyen çevrimiçi alışveriş sepeti pazarında bile CS-Cart, kullanıcı dostu olma, uygun fiyatlandırma, ölçeklenebilirlik ve kapsamlı işlevselliğin mükemmel bir kombinasyonu ile en iyilerinden biri olarak öne çıkıyor. Birkaç alışveriş sepeti, CS-Cart’ın sunduğu her şeyi sunar ve platformun gelecekteki kanıtını korumak için geliştirme listelerinde yüksek görünmektedir.

Kapak tarafında, CS-Cart bazen yeni hataları işlemek için yavaştır, bu da işleri kendi başınıza düzenlemek için biraz zaman harcamanız (veya yardım tutarsanız para harcamanız) anlamına gelir. Görünüşe göre, başkalarını mükemmelleştirmek pahasına yeni gelecekler yaratmakla meşguller. Bunun farkında olmak, muhtemelen platformda iyi bir deneyime sahip olmanın anahtarıdır. Bir alışveriş sepeti çözümünde isteyebileceğiniz her şeyi yapar, ancak bazen biraz glitchy olabilir.

Tam kişiselleştirme kontrolü, gerçek zamanlı düzenleme, kullanıcı dostu bir arayüz, birden fazla vitrin önü, çoklu ödeme ve gönderim seçenekleri, SEO ve izleme yetenekleri ve mükemmel bir fiyat sunan bir platform için burada birkaç sorunla karşılaşırsanız nokta, o zaman bu sizin için doğru alışveriş sepeti.

Karşılaştırmak

CS-Cart

87

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map