CoreCommerce İncelemesi 2016


CoreCommerce

Siteyi ziyaret et

8.8


AWA Puanı

CoreCommerce

2008 yılında, yazılım şirketi Sum Effect e-ticaret platformu digiSHOP Pro’yu satın aldı ve CoreCommerce’a dönüştürdü. O günden bu yana CEO Matt DeLong, CoreCommerce’ın pazardaki en iyi platformlardan biri olarak kalıcı bir nokta kazanmasına yardımcı oldu. Bugün CoreCommerce, kalabalık bir pazarda rekabet etmeye çalışmak için her altı haftada bir güncelleme ekliyor. Aşağıdaki CoreCommerce incelememizi okuyun.

Artıları

 • 15 Günlük Ücretsiz Deneme
 • Esnek Nakliye Kurulumu
 • Günlük Yedeklemeler
 • Sınırsız Yönetici

Eksileri

 • Sınırlı Depolama Alanı
 • Sınırlı Envanter

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.CoreCommerce.com
 • Merkez: Nashville, TN
 • Kuruluş Yılı: 2001
 • Kategoriler: e-Ticaret Web Tasarım Yazılımı
 • Hizmetler: e-Ticaret Pazarlama
 • Ücretsiz deneme: 15 gün

CoreCommerce bulut tabanlı bir çevrimiçi alışveriş platformudur. Amacı, işletmelerin ve girişimcilerin hızlı bir şekilde uygun bir fiyata profesyonel bir site oluşturmalarına yardımcı olmaktır. Güvenilir bir seçenek olsa da, iyileştirilmesi gereken bariz alanlar var.

CoreCommerce Kimler İçin Tasarlanmıştır??

Programın herhangi bir boyuttaki işletme için tasarlandığını iddia etmek hızlı olsa da, bu tamamen doğru olmayabilir. CoreCommerce yüksek hacimli satışları gerçekleştirebilir. Bununla birlikte, daha pahalı planlar bile kullanım kısıtlamalarıyla birlikte gelir. Büyük işletmeler depolama ve bant genişliği sınırlamalarını aştıklarını fark edebilirler. Bu aylık ücretlerle sonuçlanabilir. Piyasada sınırsız seçenek olduğunda ceza ödemeye değmez. Bu nedenle, CoreCommerce küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyisidir.

Odak Alanı

CoreCommerce, girişimciler için mükemmel olan çok yönlü bir platform olarak kendini gösterir. Ayrıca, bir site oluşturmak isteyen kar amacı gütmeyen kuruluşlar için mükemmel indirimler sunar. Aksi takdirde, büyük satış noktası mükemmel müşteri hizmetidir. Tüm müşterilerine üstün destek sağlamak için çalışırlar. Bu alanda başarılı olurlar.

Sınırlamalar

Depolama ve bant genişliği sınırlamaları, bazı potansiyel kullanıcıları geri çevirmek için yeterli olabilir. Bu, e-Ticaret platformlarında nadir olmasa da, sorunlu olabilir. Hızlı bir şekilde genişlemeyi bekliyorsanız, fazlalıklar için ödeme yapmak endişelenmek istediğiniz bir şey değildir.

Ölçeklenebilirlik

CoreCommerce, planı istediğiniz zaman yükseltebilirsiniz. Ancak, gelişmiş SEO araçları arayan ve fazlalık ücreti olmayan büyük işletmeler için daha iyi seçenekler var.

Hesabınızı İptal Etme

CoreCommerce’den memnun değil misiniz? Hesabınızı iptal etmek kolaydır. Tek yapmanız gereken bir iptal bileti oluşturmak. Hesabınızı geri yüklemek isterseniz 150 ABD doları tutarında bir ücret alınır. Aksi takdirde iptal ücreti alınmaz. Yalnızca aylık abonelikler mevcuttur, bu nedenle büyük geri ödemelere gerek yoktur.

itibar

CoreCommerce müşteri hizmetleri için bir üne sahiptir. Hâlâ iyileştirilmesi gereken bazı alanlar olsa da, uzman yardımı alabilirsiniz. Yazılım aynı zamanda ilk on platform arasında da sıralanıyor. Şirket sektöründe güvenilir bir isim.

Ödüller ve Sertifikalar

CoreCommerce PCI sertifikalıdır. Ancak henüz önemli ödüller almamışlardır. 2012’de üç Stevie adaylığı aldılar. Bilgisayar Yazılımı, En İyi Yazılım Programlama / Tasarım ve En İyi E-ticaret Sitesi kategorilerinde tanındılar.

Gelecek bazı gerçek kazançlar getirebilir. Platform yakın zamanda satın alındı ​​ve büyük bir makyaj için hazırlanıyor. Yeni özellikler yeni övgüler getirebilir.

Ana Özellikler

 • Otomatik güncellemeler
 • Kendi Alan Adınızı Kullanın
 • Ücretsiz 256 bit Şifreleme SSL
 • % 99,9 Çalışma Süresi
 • MX Kayıtlarına Erişim
 • IP’leri engelle
 • reCaptcha Görüntü Doğrulaması
 • Sosyal bütünleşme
 • Mobil Cihazlara Hazır
 • SEO dostu URL’ler
 • Yerleşik Ürün Feed’leri
 • 50’den Fazla Ödeme Ağ Geçidini Destekler

Endüstri Uzmanları CoreCommerce Hakkında Karar

Uzman incelemeleri tarafından sık sık dile getirilen CoreCommerce için bariz bir dezavantaj, CoreCommerce’ın sınırlı depolama alanı ile birlikte gelmesidir. En pahalı ve geniş paketleme planları bile yalnızca sınırlı bir envantere izin verir. İşinize başlarken bu bir sorun olmasa da, ihtiyaçlarınız değiştikçe yolda ciddi baş ağrılarına neden olabilir..

Bu sınırlamaya rağmen eleştirmenler programdan memnun kaldılar ve programa on üzerinden 8 ila 8,5 yıldız verildi. CoreCommerce mutlaka piyasadaki en güçlü çok yönlü program olmasa da, birkaç önemli alana odaklanarak başarılı bir şekilde isim yaptı. Program, çok çeşitli kalite özellikleri ve mükemmel sosyal medya araçları sunarak bir iz bırakmaya çalıştı. Ayrıca güvenilir müşteri desteği sağlamak için yukarıda ve öteye geçtiler. Bu alanlar da öncelikleriniz arasında yer alıyorsa, CoreCommerce harika bir e-Ticaret çözümüdür..

Son olarak, eleştirmenler birçok özelliğin artı olabileceği gibi, kafa karıştırıcı ve kalabalık bir kontrol paneli oluşturabileceğini de kabul ediyorlar. Bu, arka ucun çok dağınık olduğuna dair kullanıcı eleştirisini yansıtıyor gibi görünüyor. Buna rağmen, CoreCommerce güçlü bir rakip ve kontrol etmeye değer.

Olumlu Tüketici Görüşleri ve Görüşleri

İşin tuhafı, olumlu eleştirilerin çoğu, kullanıcıların olumsuz eleştirilerine doğrudan aykırı. Bazı kullanıcılar arayüzde tamamen hayal kırıklığına uğramışken, diğerleri kullanımı ve gezinmeyi kolay buldu. Bu, web sitelerinin arka ucunu keşfetme konusunda ne kadar deneyime sahip olduğunuza göre değişebilir.

CoreCommerce kullanıcıları da müşteri desteğini çok yardımcı buldular. Destek ekibi kesinlikle kendi lehine çalışan ABD merkezli. Kullanıcılar, aynı saat diliminde bilgilendirici yanıtlar verebilecek biriyle iletişim kurmanın kolay olduğunu hissettiler.

Diğer CoreCommerce pozitifleri şunları içerir:

 • Çeşitli ödeme ağ geçitlerine erişim sağlar
 • Satış sonuçlarını ölçülebilir şekilde iyileştirir
 • Özelleştirmesi kolay şablonlar sağlar
 • Mobil ticaret araçlarıyla son derece uyumlu

Son olarak, CoreCommerce entegre edilmesi kolay mükemmel sosyal medya araçları sağlar. Sosyal medya pazarlama stratejinizin büyük bir parçasıysa, CoreCommerce size yardımcı olabilir.

Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

CoreCommerce 2008’den beri piyasada olsa da, program hakkında çok fazla tüketici geri bildirimi yok. Dışarıda tam olarak parlayan bir şey yok. CoreCommerce, kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda kötü eleştiriler alır. Birçoğu, tüm programın kötü tasarlanmış ve kaotik olduğunu düşünüyor. Geliştiriciler, sitelerin arka uçlarında gezinmek için bahislerin özellikleri nasıl düzenleyeceğini ve kullanıcılara temiz bir arayüz sunmayı düşünmeyi unuttular. Bu, özellikle yeni başlayanlar için CoreCommerce’i ezici hissettirebilir.

Negatif incelemelerde sıkça bahsedilen birkaç alan daha:

 • Zayıf SEO araçları.
  Bir kullanıcının sayfalarını özelleştirmek ve optimize etmek için biraz zaman harcaması gerekir.
 • Etkileyici şablonlar.
  Bazı programlar etkileyici şablonlar sağlamak için kendi yollarından çıktılar. CoreCommerce sadece temel özellikleri sunar.

tasarlamak & Özelleştirme

Şablonlar

CoreCommerce yüzden fazla ücretsiz şablon sunar. Ne yazık ki, birçoğu güncel değil ve amatör bir his veriyor. Sorunun bir kısmı renk damaklarıdır. Daha profesyonel ve çekici renklere basit bir güncelleme, bazı şablonların iyi bir dünya yapmasını sağlayacaktır. Genel olarak, temalar diğer rakiplerin tema seçiminde mevcut olan cilalı bir görünüme sahip değil.

Sitenizi Özelleştirme

Yeni başlayanlar için, başlamak için tasarım sihirbazını kullanabilirsiniz. Size adım adım bir kılavuz sağlayacaktır. Temel talimatlar bir tema seçmeyi, logoyu değiştirmeyi ve gezinme menüleri eklemeyi içerir. Daha fazla değişiklik yapmak isteyenler için birçok araç var. Sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanabilir veya CSS ve HTML ile düzenleyebilirsiniz. CoreCommerce, sitenizi özelleştirme konusunda oldukça esnektir.

Tasarım Hizmetleri

Tasarım için zaman harcamak istemiyorsanız CoreCommerce’in tasarım hizmetleri için ödeme yapabilirsiniz. Tasarımcılar web sitesinin bireysel bölümlerini birkaç yüz dolar için özelleştirecekler. Örneğin, 399 $ karşılığında bir logo satın alabilirsiniz. Veya sitenin tamamının özelleştirilmesini tercih edebilirsiniz; bu ücret 2299 ABD dolarından başlar. Web tasarımı dünyasında, bu nispeten uygun bir fiyattır. Sadece dikkatli ol. Siz istek ekledikçe bu sayı hızla artabilir.

Hangi tasarım rotasını seçerseniz seçin, sitenizin mobil uyumlu olmasını bekleyin. Tüm temalar duyarlı değildir, ancak sitenizin mobil bir sürümünü alırsınız. Bu, çevrimiçi işletmeler için kritik bir özelliktir. Alışveriş yapanların çoğu bir telefon veya tablette geziniyor.

Tasarım Arayüzü

Yönetici paneli bazıları tarafından sıkıcı olarak tanımlanmıştır. Neyse ki, hala işi hallediyor. Acemiler bile düzene hızla yerleşecek ve ortak işlevleri nerede bulacağını öğrenecekler. Hatta ekranınızı, en çok kullandığınız özelliklerin ilk önce listeleneceği şekilde özelleştirebilirsiniz. Seçenekler arasında gezinirken zaman kaybetmenize gerek yoktur. Programın çoğu gibi, kullanıcı arayüzü bir güncellemeden yararlanabilir, ancak ihtiyacınız olan tüm işlevleri sunar.

Sosyal paylaşım

Sosyal medya entegrasyonu gerçek bir CoreCommerce gücüdür. Sosyal medya hesaplarınızı bağlamak basit ve sezgiseldir. Facebook’ta bile ürün satabilirsiniz. Özellikler, müşterileri ürünleri “beğenmeye” ve yorum yapmaya teşvik ediyor. Bu, sosyal medyayı takip etmek isteyenler için büyük bir bonus. Yerleşik blog özelliği, yayın oluşturmayı ve yayınlamayı da kolaylaştırır.

Özellikleri & Araçlar

özellik
genel bakış
Çevrimiçi Mağaza KurulumuKurulum sihirbazı başlamak için tüm tahminleri çıkarır. Sadece takip edin ve birkaç dakika içinde mağazanızı oluşturun.
Bant Genişliği ve DepolamaBu özellikler fiyatlandırma paketine göre değişir. Bu, e-ticaret platformları arasında yaygın bir uygulamadır. Küçük veya orta ölçekli mağazalar için kullanım kısıtlamaları söz konusu olmayabilir. Ancak, büyük mağazalar için fazla mesai ücretlerine dikkat edin.
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve EklentileriAlışveriş sepetiniz tamamen özelleştirilebilir. Onların seçenekler listesi oldukça etkileyici. Tek sayfalık ödeme işlemlerinden iade işlemlerine kadar her şeyi yapabilirsiniz.
Sipariş yönetimiCoreCommerce, sipariş yönetimi araçlarını dahil etmek için yukarıda ve öteye gitti. Tam kontrol sizdedir ve gerektiğinde değişiklikler yapabilirsiniz. Her küçük detay tamamen özelleştirilebilir.
Gönderi TakibiCoreCommerce, diğer e-Ticaret platformlarından daha fazla gönderim seçeneği sunar. Başlamak ve büyük taşıyıcılar aracılığıyla gönderim yapmak için gönderim sihirbazını kullanın. Oranları hesaplayabilir veya sabit bir oran ayarlayabilirsiniz. Damla nakliye de mevcuttur ve etiketlerinizi yazdırabilirsiniz. Bundan daha fazla her şey dahil değildir.
CRM ÖzellikleriYine, bu platform yönetim araçları söz konusu olduğunda belki de en güçlü olanıdır. Müşterilerle kolayca iletişim kurun ve örnek hizmet için bir itibar oluşturun.
Şablonlar ve TemalarModası geçmiş görünme eğilimindedirler, ancak özelleştirilebilirler. Bu, CoreCommerce için zayıf bir noktadır, bu nedenle ortalama temaları diğer güçlü yönlere göre tartmak isteyebilirsiniz.
Entegrasyonlar ve EklentilerYöneticinizdeki ayarlar menüsü, eklentilerin tam listesine erişmenize yardımcı olacaktır. Burada, günümüzün en popüler araçlarından bazılarını entegre edebilirsiniz. Seçenekler arasında Sürekli İletişim, Google Analytics ve eBay bulunur. CoreCommerce kullanıcıları dinamik bir site oluşturmak için bu eklentileri kullanabilir.
Mobil e-TicaretTüm temalar mobil uyumludur. Sitenizin bir telefon veya tablette iyi görünüp görünmeyeceği hakkında ikinci bir fikir vermek zorunda değilsiniz.
Ağ sağlayıcısıRackspace hosting sağlar. Sitenizi çalışır durumda tutmak için güçlü sunucularına güvenebilirsiniz. Verilerinizi manuel olarak yedeklemenize gerek yoktur. Yazılımın her altı ila sekiz haftada bir güncellendiğini bilmek de güzel. Barındırma teknolojinizin geride kaldığından endişelenmenize gerek kalmayacak.
Uygulama mağazasıUygulama mağazası ana kategoriler halinde düzenlenmiştir. İhtiyaçlarınıza göre arama yapabilirsiniz. En iyi yanı, CoreCommerce’ın güçlü bir araç listesi sunabilmek için diğer endüstri liderleriyle ortaklık kurmasıdır. Amazon, Shipwire ve MailChimp sadece birkaç tıklamayla eklenebilir.
BlogYerleşik bloglama özelliği, müşterilere pazarlama yapmanıza olanak tanır. Yayın yazma ve hızlıca resim ekleme. Arayüz Word veya WordPress’e benzer ve çoğu kullanıcıya tanıdık gelecektir.
SEO ve PazarlamaCoreCommerce’nin daha iyi SEO araçlarına sahip olmaması neredeyse tuhaf görünüyor. Bir çevrimiçi mağaza işletecekseniz, gelişmiş optimizasyon yetenekleri istiyorsunuz. CoreCommerce yalnızca en temel seçenekleri sunar. Meta etiketler ve özel URL’ler her sayfada mevcut değildir. Bunun dönüşümler üzerinde önemli bir etkisi olabilir.
Haber bültenleriMevcut eklentileri kullanarak bülten kampanyaları oluşturabilirsiniz. Sürekli İletişim gibi büyük sağlayıcılar arasından seçim yapın. CoreCommerce bir posta listesi oluşturmayı ve müşterilere ulaşmayı kolaylaştırır.
Güvenlik özellikleriPaylaşılan SSL, 256 ancak şifrelemenin ve günlük yedeklemelerin keyfini çıkarın. Hosting güvenlidir ve gelişmiş bir güvenlik duvarı sitenizi korur. Bu koruma katmanları diğer platformların çoğunun ötesine geçer. Sitenizin güvenli olduğundan emin olabilirsiniz.
PCI SertifikasıCoreCommerce PCI sertifikalıdır. Endüstrinin en iyi uygulamalarını uyguladıklarından emin olabilirsiniz.
İçerik yaratımıGösterge tablosu, içerik ve ürün eklemeyi kolaylaştırır. Özel formlar ve bilgi sayfaları oluşturun veya blogunuzu sadece birkaç tıklamayla güncelleyin. Word’ü kullanabiliyorsanız, içerik ekleyebilirsiniz.
Hediye sertifikalarıHediye çeki satmak ve indirim yapmak sadece birkaç tıklama alır. Daha kolay olamazdı.
Ödeme seçenekleriCoreCommerce 50’den fazla ağ geçidi ile uyumludur. Kredi kartlarını kabul etme konusunda çok sayıda harika seçeneğiniz var.
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıBu oranları hızlı ve kolay bir şekilde hesaplayın. Gönderim seçeneklerinizi belirleyin ve konuma göre vergi oluşturun.
RaporlarCoreCommerce, mağazanızı yönetmeyi kolaylaştırmakla ilgilidir. Sağlam raporlama araçları daha büyük resme bakmanıza yardımcı olabilir.
Site İstatistikleriSadece birkaç tıklamayla Google Analytics’i entegre edebilirsiniz. Bu, site performansını izlemek ve görüntülemek için belki de en popüler ve güvenilir yoldur.

Planlar & Fiyatlandırma

CoreCommerce’ı denemek için 15 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanın. Kredi kartı gerekmez ve üç adede kadar numune siparişi girebilirsiniz. Başlamak için ihtiyacınız olan tek şey bir e-posta adresidir. Gördüğünüzü beğenirseniz, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda fiyatlandırma paketi vardır. Her plan bir SSL sertifikası ve aylık abonelik sunar. Genel olarak, planlar kaç ürün ekleyebileceğinize ve ihtiyaç duyacağınız bant genişliği ve depolama miktarına göre değişir. Neyse ki, işlem ücretleri hakkında endişelenmenize gerek yok.

Çoğu küçük işletme, Pioneer veya Advanced planlarıyla gayet iyi iş görür:

Öncü – $ 24.99 / Ay

 • 150 ürün
 • Beş e-posta hesabı
 • 2GB bant genişliği
 • 500 MB depolama alanı
 • Paylaşılan SSL

İleri – 39,99 $ / Ay

 • 500 ürün
 • On e-posta hesabı
 • 4 GB bant genişliği
 • 700 MB depolama alanı
 • Paylaşılan SSL

Daha büyük işletmeler Profesyonel, Uzman, İşletme ve İşletme planlarından birini seçebilir. Gerekirse planınızı istediğiniz zaman yükseltebilir veya düşürebilirsiniz.

CoreCommerce’ın fiyatlandırma planları rekabet ile uyumludur ancak pakete liderlik etmesi gerekmez. Yıllık bir abonelik için ödeme yapmak için daha sınırsız seçenekler ve indirimler sunsaydı faydalı olurdu. Bunun yerine, aylık olarak faturalandırılmayı bekleyebilirsiniz.

Ayrıca, bant genişliği ve depolama sınırlamaları fazlalık ücretleri ile birlikte gelir. Bu, CoreCommerce’in daha açık bir şekilde reklam verebileceği başka bir gerçektir. Aylık bant genişliği sınırınız üzerinden her GB için 9 ABD doları tutarında bir ücret alınır. Ayrıca, ayrılan depolama alanınızı aştığınız her 100 MB için 9 ABD doları tahsil edilecektir..

Son olarak, daha düşük katman planları, mağazanızın API’sının kilidini açmak için 199 ABD doları tutarında bir ücret gerektirir. Sitelerini çalıştıran çoğu girişimci için API erişimi bir öncelik olmayacaktır. Ancak, mevcut platformları karşılaştırırken dikkat edilmesi gereken bir şey.

Yukarıda belirtildiği gibi, fiyatlandırma planları kesinlikle diğer platformlarla aynı aralıktadır. Sorun, etkileyici olmamaları. Yolun tam ortasında.

Müşteri desteği

CoreCommerce, sektördeki en erişilebilir müşteri destek departmanlarından birine sahiptir. Onların teklifi:

 • Canlı sohbet
 • Telefon desteği
 • E-posta desteği

ABD merkezli bir temsilciye hafta boyunca 7/24 veya sabah 8’den akşam 5’e kadar ulaşabilirsiniz. Hafta sonları CST. Ayrıca, acil durum biletleri her zaman veya her gün sunulabilir. Kullanıcılar ayrıca CoreCommerce’in aktif Twitter ve Facebook sayfalarına da bağlanabilir.

Platform ayrıca kapsamlı ve kolayca aranabilir bir bilgi tabanı ve birçok video eğitimi sunmaktadır. Sorunlarla karşılaşırsanız, son derece bilgilendirici çeşitli kaynaklar vardır. Becerilerinizi geliştirmek için aylık web seminerlerine kaydolun.

CoreCommerce ile müşteri hizmetleri ve desteğine açık bir bağlılık vardır. Personel hızlı, saygılı ve bilgilendirici. Bir cevap aramaya giderseniz, onu bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Aslında, muhtemelen birkaç farklı yerde bulabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı

CoreCommerce yeni başlayanlar için tasarlandığı gibi kendini tanıtır. Ancak, web sitelerinin arka ucunda sıfır deneyime sahipseniz, gösterge tablosu sıkışık ve ezici hissedebilir. Daha deneyimli kullanıcılar seçenekler arasında sıralama yapmak için daha kolay bir zamana sahip olacaktır. İyi haber şu ki, yönetici görünümünüzü özelleştirebilirsiniz. Yararlı kısayollar sağlayan kişiselleştirilmiş bir menü oluşturmak için gezinmek için uzun bir süre gerekmeyecek.

Genel görünüm modası geçmiş gibi görünse de, işlevsellik hepsi orada. Sürükle ve bırak düzenleyicinin kullanımı kolaydır, bu da kodlamaya gerek olmadığı anlamına gelir. Sitenin her detayında değişiklik yapmak oldukça sezgisel geliyor. Belirli düğmelerin ne yaptığını anlamaya çalışırken zaman kaybetmezsiniz. Tüm kullanıcı arayüzü, en ufak bir web deneyimine sahip herkese tanıdık gelmeli ve hissetmelidir..

Daha ileri düzey kullanıcılar, değişiklikleri girmek için doğrudan CSS veya HTML’ye gidebilir. CoreCommerce, kullanıcı dostu bir platformda istediğiniz tüm tasarım ve yönetim özelliklerini sunar. En görsel olarak etkileyici gösterge tablosu olmayabilir, ancak kesinlikle işi bitirir.

Sonuç

CoreCommerce Sizin İçin Uygun mu?

En iyi yönetim araçlarını arayan küçük veya orta ölçekli bir işletme iseniz, evet. Mevcut tüm e-Ticaret ve alışveriş sepeti platformlarından CoreCommerce, işinizi yürütme konusunda en fazla seçeneği sunuyor gibi görünüyor. Bir çok insan web sitelerinin tasarımına yetişiyor. Görünüm, müşterileri çekmek için gerekli olsa da, günlük görevleri unutmak kolay olabilir. CoreCommerce işinizi yürütmenize yardımcı olacaktır. Güçlü ve esnek sipariş, envanter ve müşteri yönetimi araçlarıyla, çevrimiçi mağazanızın tam kontrolünü hissedeceksiniz.

Öte yandan, bir tasarım sizin için en önemliyse, CoreCommerce o anda biraz hissedebilir. Gösterge paneli ve temalar işlevlerine rağmen biraz tarihli görünüyor. Muhteşem ve profesyonel temalardaki en son haberler için başka bir yere bakmak isteyeceksiniz.

Heyecan verici haber, yeni bir şirketin yakın zamanda CoreCommerce’yi satın alması. Yeni liderliğin sadece bir tasarım güncellemesi anlamına geleceği varsayılabilir. Yeni şablonlarla CoreCommerce gerçekten dikkate alınması gereken bir güç olabilir.

Karşılaştırmak

CoreCommerce

88

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map