Çarpıcı İnceleme 2016


Çarpıcı

Siteyi ziyaret et

9.0


AWA Puanı

Çarpıcı

Nispeten yeni bir platform Çarpıcı bir şekilde, herhangi bir geliştirme deneyimi veya bilgisi olmayanlar için tek bir kaydırma sayfası ile mobil uyumlu bir site oluşturmayı sağlayan bir çevrimiçi web geliştirme uygulaması ve web sitesi oluşturucusudur. Aşağıdaki Çarpıcı incelememizi okuyun.

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.strikingly.com
 • Merkez: Sunnyvale, CA
 • Kuruluş Yılı: 2012
 • Kategoriler: Web Sitesi Oluşturucu
 • Hizmetler: Web Tasarım Bulut Yazılım, Web Hosting
 • Ücretsiz deneme: 14 gün

Çarpıcı bir şekilde, yeni teknik kişilerin tek sayfa biçiminde de olsa şık internet sitelerini bir araya getirmelerini sağlayan yeni görünümlü ve modern bir web sitesi oluşturucusudur. Basit kullanıcı arayüzü ve şablon tasarımları ile kullanıcılara hızlıca oluşturulması ve anında yayınlanması kolay mobil dostu web siteleri sunar.

Kimler için tavsiye edilir?

Herhangi bir programlama veya web tasarım becerileri veya bilgisi olmadan şık bir tek sayfa web sitesi oluşturmak için kolay bir yol arayanlar için çarpıcı bir şekilde tavsiye edilir. Mevcut çok sayıda şablonla, bir işletme veya kişisel web sitesini kolayca kurmak mümkündür. İlk web sitelerini oluşturanlar için, Çarpıcı bir şekilde çok basittir ve herhangi bir ölçüde kurs dışı bırakmanıza izin vermez..

Çarpıcı bir şekilde herhangi bir odak veya uzmanlık alanı sunuyor mu??

Çarpıcı bir şekilde gücü, sitedeki her şeyin basit olması ve kullanıcıların talimatları kolayca anlayabilmeleri ve sitelerini kurabilmeleridir. Keskin görüntüler ve vektör ikonları ve profesyonel yazı tipleri ile küçük bir işletmeyi veya bireyi temsil etmek için yıldırım hızında bir siteyi bir araya getirmek için hiçbir kodlama veya programlama deneyimi gerekmez. Birkaç dakika içinde bir web sitesi oluşturmak için tüm bunları çeşitli stillerdeki önceden yüklenmiş şablonlarla eşleştirin. Kavram basit ve gerçek mükemmel bir eşleşme.

Başka bir artı, tüm çarpıcı temaların mobil uyumlu olması ve cihazlarınızdan herhangi birinde harika görünmesi..

Çarpıcı Olarak Teknik Özellikler veya Sınırlamalar?

Çarpıcı bir şekilde arzulanan bazı şeyleri bırakıyor. Örneğin, benzer web sitesi oluşturucularının sunduğu gibi sürükle ve bırak işlevselliği yoktur ve sınırlı özelleştirme mevcuttur. Şablonlar, çarpıcı şekilde basit yönergelerden daha fazlasıdır ve görüntülerin boyutlarını değiştirmek veya metnin nereye gittiğini değiştirmek için bunları geçersiz kılmak neredeyse imkansızdır. Aynı şekilde, bir temadan diğerine geçmek de bir zorluktur; daha ziyade baştan başlamak zorundasın.

Çarpıcı bir şekilde sahip olunan bir diğer sınırlama, e-ticareti herhangi bir ölçüde ele alamamaktır. Bir “basit mağaza” özelliği ve bir PayPal düğmesi gömme yeteneği var, ama hepsi bu.

Çarpıcı bir şekilde yeterli ölçeklenebilirlik ve büyümek için alan sunuyor mu??

Çarpıcı bir şekilde, çok fazla bant genişliği veya özelleştirme gerektirmeyen küçük siteler için uygun ücretsiz bir plan vardır, ancak aynı zamanda daha büyük siteler için yükseltmeler sunar. Profesyonel plan, sınırsız bant genişliği, üç profesyonel site ve sınırsız ücretsiz sitenin yanı sıra özel URL’ler ve gömülü HTML ve özel kod yeteneklerinden oluşur.

Para iade garantisi politikası nedir?

Politika, premium planlardan birini 14 gün boyunca test etmenizi sağlar. Ayrıca, platforma aşina olmak istediğiniz sürece ücretsiz planı kullanabilirsiniz. Ücretli bir plana girdikten sonra, yalnızca seçtiğiniz hizmet süresi için kararlı olursunuz; bir aydan aya sözleşmede bir sonraki ay veya bir yıllık sözleşmede bir sonraki yıl.

İtibarı nedir?

Web’in itibar kontrol hizmetlerinin hızlı bir şekilde kontrol edilmesi, kullanıcılar ve genel halk arasında çarpıcı bir şekilde iyi bir üne sahip olduğunu gösterir. MyWot, çocuklar için güvenli ve güvenilir olduğunu söylüyor ve VirusTotal ve Google güvenli tarama analizleri, sitenin virüs içermediğini söylüyor.

Neden Çarpıcı Web Sitesi Oluşturucuyu Seçmelisiniz??

Özelleştirme seçeneklerinde, özellikle ücretsiz planında, çarpıcı bir şekilde sınırlı olsa da, küçük işletme sahipleri ve çevrimiçi bir varlık oluşturma ihtiyacı olan kişiler için mükemmel bir değer sunar. Çarpıcı bir şekilde, sitenize sürekli olarak sizinle veya işinizle birlikte büyüyecek bir site oluşturmayı kolaylaştıran ek şablonlar ve işlevler ekliyor.

Ana Özellikler

Sektör Uzmanları Çarpıcı Karar Verdi

Uzmanlar, web sitesi oluşturucu paketinin ortasına Çarpıcı bir şekilde yerleştirilmiş gibi görünüyor. Kesinlikle doğru kitleyi sunacak bir şeyleri var, ancak piyasadaki diğer birçok seçenek gibi çok çeşitli sağlam araçlar ve özelliklerle birlikte gelmiyor. Belki de en önemlisi, kullanıcı deneyimi söz konusu olduğunda çarpıcı bir şekilde en yüksek oranı verir. Basit ve kullanımı kolay bir program arayanlar hızlı bir şekilde Çarpıcı bir şekilde alacaktır. Bununla birlikte, daha fazla tasarım deneyimi ve yüksek beklentileri olanlar, inşaatçının sınırlamaları nedeniyle hayal kırıklığına uğrayabilir.

Sadece bir sayfalık web siteleri oluşturması, bazıları için bir dezavantaj olabilir, ancak programın sadeliğinden bahseder. Temel olarak, dikkat çekici bir şekilde uzmanlardan daha yüksek puan almamıştır, çünkü aynı derecede kullanıcı dostu bir arayüz sunan ve daha fazla özellik içeren başka seçenekler de vardır. Çarpıcı bir şekilde sağlam bir seçenektir, ancak mutlaka en iyisi değildir.

 • http://www.top10bestwebsitebuilders.com/reviews/strikingly
 • http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2496919,00.asp
 • http://superbwebsitebuilders.com/strikingly-review/
 • 20 Nisan 2016

Çarpıcı Tüketici Görüşleri ve Çarpıcı Görüşler

İyi haber şu ki, son derece basit ve kullanımı kolay bir web sitesi oluşturucu sunuyor. Şablonları kullanılarak oluşturulmuş tüm sitelerin önizlemesini yapabilir ve kendi sitenizin potansiyeli hakkında gerçek bir fikir edinebilirsiniz. Çarpıcı kullanarak, bir saatten daha kısa bir sürede bir site oluşturabilirsiniz. Kullanımı bu kadar kolay. Ayrıca, daha deneyimli kodlayıcılar HTML ve CSS editörlerine erişimin tadını çıkaracak.

Müşteriler ayrıca programın esnekliğinden de yararlanmaktadır. Kolayca bir blog ekleyebilir ve / veya sitenizi bir e-Ticaret mağazasına dönüştürebilirsiniz. Çarpıcı bir şekilde büyük işletmeleri destekleme amaçlı olmasa da, web sitenizi genişletmenize ve daha geniş bir kitleye hitap etmenize olanak tanır. Program basit olarak tarif edilen her şeyden daha fazlası, bu da yeni başlayanlar için harika anlamına geliyor.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetler

Olumsuz şikayetlerin çoğu Çarpıcı bir şekilde müşteri hizmetlerinin kalitesi ve uygun fiyatla ilgilidir. Bir web sitesi oluşturucunun müşteri hizmetlerini ele alan birkaç olumsuz incelemeye sahip olması yaygın ve belki de mantıklıdır. Bununla birlikte, destekle bağlantı kurma konusunda müşterilerin ne kadar sınırlı olduğunu görünce şaşırdım. Temel olarak, sadece bir e-posta gönderebilir ve hızlı bir yanıt bekleyebilirsiniz. Çarpıcı bir şekilde, canlı sohbet özelliğini bir yana bırakacak bir telefon numarası bile sunmuyor. Bir bilgi tabanı varken, sorun giderme söz konusu olduğunda büyük ölçüde kendinizinkisiniz.

Buna ek olarak, müşteriler daha uygun fiyatlı planlarla mevcut özelliklerin miktarından hayal kırıklığına uğradılar. Yalnızca premium planlar sağlam özellikler sunar.

 • https://www.trustpilot.com/review/strikingly.com

tasarlamak & Özelleştirme

Web sitesi tasarım özellikleri, otomatik olarak optimize edilmiş bir sitede özelleştirilebilir şablonlar, sosyal medya tanıtım düğmeleri, fotoğraflar için süper hızlı yükleyici, slayt gösterisi özellikleri içerir. Yayınlamak için ücretsiz bir alt alan adı (http://yoursitename.strikingly.com), benzersiz bir tek sayfalık stil ve SEO özellikleri.

özellikgenel bakış
Web Sitesi ŞablonlarıBir şablon seçmek, bu site oluşturucu ile bir düğmeyi tıklamak kadar basit.

Ücretsiz: Çarpıcı site, üç planda on bir farklı web sitesi şablonu sunuyor ve her biri oldukça çarpıcı ve neredeyse hiçbir zaman bir web sitesi yayınlamak için iyi tasarlanmış.

Premium: Daha da iyisi, Çarpıcı premium planlar, platforma daha aşina olduğunuzda ve yeni sürüme geçmeye hazır olduğunuzda veya en baştan benzersiz bir web sitesi oluşturmak istediğinizde seçebileceğiniz yüzlerce web sitesi şablonu tasarımı sunar..

Tüm şablonlar mobil uyumludur ve bir web sitesini kitlesi için çok uygun hale getirmek için ‘Tıkla ve Ara’ gibi özellikler içerir. Siteler, Meta etiketleri ve anahtar kelimelerin kolayca eklenmesini sağlayan SEO için optimize edilmiştir.

Web Sitesi Oluşturucu ArayüzüUI Çarpıcı bir şekilde parlıyor! Kullanıcı arayüzü o kadar basit ve sezgisel ki okumayı öğrenen herkes sadece seçimlerini seçip tıklayıp kişiselleştirilmiş içeriklerini ekleyerek yeni görünümlü bir siteyi bir araya getirebilir.

Arayüz, sitenizin birkaç hızlı tıklama ile bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda tam olarak nasıl görüneceğini bile görmenizi sağlar. Google’ın Blogger’ı gibi nispeten kullanıcı dostu platformlar da dahil olmak üzere başka bir web sitesi oluşturmak için zaman harcadıysanız Çarpıcı ve basit kullanıcı arayüzünü takdir edersiniz.

Sayfa Stili Özelleştirme SeçenekleriSayfa stilleri söz konusu olduğunda, çarpıcı bir şekilde web sitesi oluşturucu biraz sınırlıdır. Mevcut tek genel değişiklik, açık, koyu veya farklı renkler arasındadır. Sayfalarınızın görünümünü değiştirmek için birçok kolay ve profesyonel yazı tipi vardır. Özellikler bölümündeki varyasyonlar metni düzenlemenize izin verir, ancak metni taşımanıza veya rengini değiştirmenize izin vermez; benzer şekilde, görüntüleri değiştirmek basittir, ancak bunları yeniden boyutlandıramaz veya farklı bir alana taşıyamazsınız. Hem metin hem de görüntüler şablonda ayarlanır ve daha iyi özelleştirme sunan diğer birçok platformun aksine ikisi de taşınamaz.
site navigasyonuÇarpıcı bir şekilde, çoğumuz alışık olduğumuzdan çok farklı bir web sitesi türüdür. Biçim uzun biçimli, tek bir kaydırma sayfasıdır. İhtiyacınız olanı bulmak için, bulunduğu bölümde bulana kadar aşağı kaydırmanız yeterlidir. Solda, üzerine gelip PC veya tabletin her bir bölümüne ulaşmak için tıklayabileceğiniz noktalar vardır; bir akıllı telefonda solda tamamen kaydırmaya alternatif olarak kullanabileceğiniz bir menü bölümü vardır. Bu, bazı küçük şirketler ve birçok birey için oldukça iyi çalışsa da, daha büyük işletmelerle sınırlıdır. Görünüşe göre sonsuz kaydırma yapan sayfalarda bilgi aramak eğlenceli olmaz.
İçerik yönetimiÇarpıcı bir web sitesinde içerik değiştirmek veya içerik eklemek oldukça basittir. Bölümlerinizin herhangi birindeki metni veya resimleri, ilk içeriğinizi seçtiğiniz anda kolayca değiştirebilirsiniz. Blog yayınlarını ve diğer içerikleri de hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz.
Fotoğraf ve GalerilerResim ve galeri eklemek basittir ve web sitesi, slayt gösterilerinin kurulumu ve uygulanmasını kolaylaştırır, ancak bunlar tek bir formatla sınırlıdır. Dahası, siteye video eklemek onları siteye yüklemek ve bir bölüme eklemek için tıklamak kadar kolaydır.
Mobil Site Oluşturmaİşte çarpıcı bir şekilde parladığı başka bir alan! Çoğu web sitesi platformu ve web sitesi oluşturucusu, kurulum ve yayınlama için bir PC gerektirir.

Çarpıcı bir şekilde web siteleri çok kolay ve sezgisel; yayınlamadan önce stil ve şablonlarınızı seçip seçebilir, bazı resimler yükleyebilir ve küçük bir metin ekleyebilir ve kendi oluşturduğunuz taze ve havalı web sitenizi paylaşabilirsiniz.

Sosyal Paylaşım EntegrasyonuSosyal paylaşım düğmeleri, web sitenizde bir Sosyal Feed’e sahip olmanızı sağlayan uygulama mağazası aracılığıyla Çarpıcı sitelere eklenir. Sosyal medya hesaplarınızı ekleyin, ayrıca kişilerin blog yayınlarınız ve içeriğiniz hakkında paylaşmaları için tercih ettiğiniz tweetleri de yazabilirsiniz..
Tasarım HizmetleriWeb sitesinde tasarım hizmetlerinden bahsetmediği için, teklif edildiğine inanmıyorum, ancak bu kesinlikle kullanıcıların rehberlik ve olası yardım için Strikingly ekibiyle iletişime geçmesi gereken bir şey..

Web sitenize ekleyebileceğiniz bazı öğeler arasında haritalar, videolar, iletişim formları ve PayPal düğmeleri bulunur. Bunlar tasarım ihtiyaçlarınızın bir kısmını veya tümünü çözebilir.

Özellikleri & Araçlar

özellikgenel bakış
KurmakDaha önce tasarladığınız (veya oluşturmaya çalıştığınız) web sitelerinden daha kolay.
Web TasarımTasarım sunulan şablonlarla ve bunlara yapabileceğiniz ayarlarla sınırlıdır. Örneğin, bir şablon seçebilir ve “stilini” değiştirebilirsiniz, ancak bu değişiklikler genellikle yalnızca renk ve yazı tiplerindeki değişiklikleri içerir. Öğeler sayfa mizanpajlarında yerine kilitlenir, bu mümkün değildir.
Özel alan adıÖzel alan adları hem kullanılabilir hem de premium planlara dahil edilir. Zaten sahip olduğunuz bir alan adınız varsa onu aktarabilir veya web sitesinin kontrol panelinden alan adı satın alabilirsiniz.
Gezinme Derinliğiİlk bakışta, bu Çarpıcı bir sorun olarak görünecektir. Ancak, Çarpıcı siteler birbirine bağlayarak birden çok sayfa sitesi oluşturmak mümkündür. e
Widget’lar ve UygulamalarSite için uygulamalar ve widget’lar nispeten sınırlıdır. WordPress ile olduğu gibi yüzlerce eklenti tarzı uygulama bulamazsınız.
Para KazanmaŞu anda Çarpıcı web sitesi kullanıcıları tarafından kullanılabilen tek para kazanma seçenekleri blog içeriğinizdeki bağlı kuruluşlara bağlantı vermektir.
Ziyaretçi İstatistikleriÜçüncü taraf bir uygulama aracılığıyla ziyaretçileri izlemek için hiçbir dahili uygulama var gibi görünmüyor.
Fotoğraf, Video ve SesÇarpıcı web sitesi oluşturucu, sitelere resim ve video yüklemeyi ve eklemeyi kolaylaştırır. Platformdaki çoğu şey gibi, basit bir tıklama da.
BlogÇarpıcı bir web sitesinin herhangi bir bölümüne eklemek için bir blog uygulaması mevcuttur. Blog uygulaması eklendikten sonra, bloga içerik eklemek son derece kolaydır.
Google HaritalarBirkaç düğme ve Voila basit bir tıklama! Google Haritalar Çarpıcı bir siteye yerleştirilmiş.
HTML DüzenleyiciBu uygulama ile, HTML kodunu kopyalayıp yapıştırmak Çarpıcı bir web sitesine benzersiz öğeler ekleyebilir.
Sosyal Medya EntegrasyonuFacebook, Twitter ve Pinterest’i entegre etmek tek bir tıklama işlemidir ve basit sosyal paylaşım sağlar.
Formlar ve anketlerBu formların özelleştirilmesi sınırlı olmasına rağmen, formları ve anketleri entegre etmek mümkündür.
Depolama alanıDepolama alanı seçilen pakete bağlıdır; ücretsiz plan 5 GB, 50 GB ile sınırlı plan ve Pro planında sınırsız bant genişliği bulunmaktadır.
Bülten AracıBir MailChimp hesabı entegre edin ve tüm müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize bültenler gönderin.
forumÇarpıcı sitenizde bir topluluk duygusu oluşturmak için forum kodunu kesin ve yapıştırın.
E-Ticaret / Online MağazaSite sahiplerinin sitelerinde e-Ticaret’e girebilmeleri için Basit Mağaza’nın çarpıcı bir şekilde entegrasyonuna izin verir.
Ağ Geçidi EntegrasyonuTypeform, sürükle ve bırak arayüzü ve sezgisel olarak doğal kreasyonlar ile ağ geçidi entegrasyonuna yardımcı olmak için çarpıcı bir seçimdir.
SEO DostuHarika bir siteye anahtar kelimeler ve Meta etiketler eklemek, doğal SEO’suna katkıda bulunur ve bu da SERP’lerde hızla yükselmesini sağlar.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)Bir Pro hesabıyla, özel gruplar veya üyelik siteleri için şifre korumalı bir site oluşturmak mümkündür.
Google® AnalyticsGoogle® Analytics eklemek, ziyaretçilerin ve istatistiklerinin incelenmesine olanak tanır. Ziyaretçiler nereden geliyor ve ne kadar kalıyorlar? GA, Sınırlı ve Profesyonel Planlar için blog gönderileri için kullanılabilir
Web Sitesi GüvenliğiGüvenli Yuva Katmanı (SSL) çevrimiçi güvenlik için standart bir teknolojidir, sunucular ve tarayıcı arasında şifreli bağlantılar kurar<
Çoklu Dil Mobil Optimizasyon CDN Teknolojisi:Google Çeviri birden çok dili işleyecek; ayrıca birden fazla sayfa kullanabilir veya metin kutularınıza her iki dili de girebilirsiniz.

Planlar & Fiyatlandırma

Çarpıcı bir şekilde üç farklı fiyatlandırma paketi sunuyor; 5 GB bant genişliği sınırı ve Çarpıcı bir alt alan adı ile ücretsiz, 50 GB ile sınırlı ve sınırsız bant genişliği ile Pro.

Bedava Çarpıcı bir şekilde planlar özel web sitesi URL’lerini almaz; onlar bir strikingly.com alt etki alanı ile birlikte gelir. Birkaç tıklamayla ve kaydolmak için bir e-posta ile Ücretsiz plana katılın.

Sınırlı planlar genellikle küçük işletmeler için yeterlidir. Bu planın maliyeti 8 aydır ve yıllık olarak faturalandırılır, bu nedenle maliyet 96 $ ‘dır. 96 ABD doları için plan sahibi aylık 50 GB bant genişliği ve ücretsiz bir URL alan adı alacak. Ve çarpıcı e-posta, web sitesi oluşturucusundaki tüm araçların tam kullanımı ile birlikte.

profesyonel Paket, her ay faturalandırılan 16 $, 192 $ ‘lık ön maliyetle. Sınırsız bant genişliği, ücretsiz özel e-posta ve alan adı, mobil işlem düğmeleri (aramak için tıklayın!), HTML, CSS ve Javascript mevcut, reklamsız ve gelişmiş resim düzenleme ve web sitesi şifre koruması seçenekleri.

Ücretsiz plan 5 GB alan sunuyor ve PRO planı e-posta ve ücretsiz alan adı kaydı ile sınırsız bant genişliğine izin veriyor. Çarpıcı platform, HTML, Javascript ve CSS ile özelleştirerek web sitesinin çok daha büyük ve daha dinamik bir siteye gerektiği gibi büyümesini ve ölçeklenmesini sağlar.

Ücretli sürümlerin her ikisi de 14 günlük deneme sürümüyle birlikte gelir; yani ödeme yaparsınız ve bundan sonra nefret etmeye karar verirseniz para ödemeden ücretli paketleri kontrol etmek için 14 gününüz vardır..

Karşılaştırmak gerekirse, benzer siteler biraz daha fazla ve biraz daha az için premium planlar sunar. Wix, 4.45 $ ‘dan başlayan prim planlarını sunar ve Weebly siteleri iki yıllık bir sözleşme için aylık 3.29 $’ dır. Squarespace 8 $ karşılığında premium planlar sunuyor ve LightCMS 19 $ ‘dan başlıyor.

Çarpıcı bir şekilde, sosyal medya katılımı ve takibi için ücretsiz siteler şeklinde avantajlar sunuyor veya hayranları ve takipçileri eklemelerine yardımcı oluyor.

Müşteri desteği

Web sitesinde kapsamlı bir yardım bölümü ve SSS’ler bulunmaktadır; ayrıca, kullanıcıların kendi ihtiyaçlarını arayabilecekleri belirli alanlar için daha fazla yardım içeren bir bilgi tabanı alanı da vardır. Web oluşturma, tasarım ve biçimlendirme ve teknik konulardan, çoğu sorunun yanıtını Çarpıcı web sitesinde bulabilirsiniz..

Ayrıca, en yeni özelliklerin çoğuna hitap eden ve tekrar eden sorulara veya sorunlara yardımcı olan bir blog var..

Çarpıcı destek ekibine, sitelerindeki mesaj kutusundan da e-posta gönderebilirsiniz; 24 saat içinde e-postanıza bir cevap vaat ediyor ve onlara nasıl yardımcı olacağına dair daha iyi bir fikir vermek için neler olduğunu ekran görüntüsü almanıza olanak tanıyor. Web sitesinin hiçbir yerinde sohbet özelliği veya telefon numarası görünmüyor.

Kullanım kolaylığı

Daha önce de belirtildiği gibi, Çarpıcı kullanmak, bir web sitesi oluşturmanın en kolay yoludur. Basit ve hızlı tıklamalar, birkaç resim ve metin ekleyerek yeni site yapılır.

Bu, programlama ve kodlama bilgisi olmadan çarpıcı bir şey oluşturmak için web sitesi oluşturucuyu kolayca kullanabilen yeni başlayanlar için mükemmel bir platformdur. İleri düzey kullanıcılar siteyi biraz basit bulabilir ve özelleştirme ve kontrol seçeneklerinin bulunmadığını görebilir.

Çarpıcı bir şekilde, Linkedin veya Facebook sayfalarına erişmesini ve sınırlı bir şekilde yeniden düzenleyebileceğiniz bir web sitesinde düzenlenecek verileri çekmesini sağlayan tek tıklatma özelliğine sahiptir. Fotoğraf galerileri ve çalışma portföyleri eklemek kolay ve hızlı, hızlı, hızlı!

Sonuç

Genel olarak, Çarpıcı platformu seviyoruz. Basit web siteleri oluşturmak için kullanımı kolay ve hızlı şık bir web sitesi oluşturucusudur. Yeni başlayanlar, yapılandırılmış şablonlar nedeniyle hata için çok az yer bırakarak tüm süreç boyunca yürürler. Çarpıcı bir şekilde, yeni başlayanlar için güzel web siteleri oluşturmak için idealdir ve gerçekten salaktır.

Öte yandan, platform içinde sürükle ve bırak işlevi bulunmadığı hayal kırıklığı yaratıyor ve mevcut tek özelleştirme, şablon kurulumu tarafından izin verilen özelleştirme. İleri düzey kullanıcıları hayal kırıklığına uğratabilecek sınırlı sayıda şablon ve e-Ticaret seçeneği vardır.

Karşılaştırmak

Çarpıcı

90

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map