Büyük Kartel İnceleme 2016


Büyük Kartel

Siteyi ziyaret et

8.9


AWA Puanı

Büyük Kartel

Big Cartel, 2005 yılında grubunu tanıtmasına ve ürünlerini satmasına yardımcı olacak basit bir çözüm arayan Matt Wigham tarafından kuruldu. Kuruluşundan bu yana 250.000’den fazla sanatçı kaydolmuş ve şimdi platformu çok çeşitli mallar satmak için kullanıyor. Aşağıda Big Cartel incelememizi okuyun.

Artıları

 • Kolay ve Hızlı Kurulum
 • Sorunsuz Ödeme
 • Kodlama Gerektirmez
 • Karmaşık Arayüz

Eksileri

 • Üçüncü Taraf Gönderi Entegrasyonu Yok
 • Birden Çok Dili Desteklemiyor
 • Yinelenen Ürünler için Destek Yok
 • Telefon ve Sohbet Desteği Yok

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.bigcartel.com
 • Merkez: Salt Lake City, UT
 • Kuruluş Yılı: 2005
 • Kategoriler: e-Ticaret Yazılımı

Big Cartel çok özel bir topluluğa hitap eder. Yaratıcı ürünlerini bağımsız olarak satmak isteyen sanatçılar ve müzisyenler için özel olarak tasarlanmıştır. Web tabanlı platform, küçük bir çevrimiçi mağaza başlatmak ve hayranlarınıza ve müşterilerinize ulaşmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçları içerir. Herhangi bir web tasarımı veya kodlama deneyimi olmayan sanatçılar bir siteyi kolayca başlatabilir ve sunucuları yönetme veya teknik sorunları giderme konusunda endişelenmek zorunda kalmazlar.

Ölçeklenebilirlik

Big Cartel küçük başlamayı ve küçük kalmayı hedefler. Bu, maliyetleri düşürmek ve müşterilerle etkileşim kurabilecekleri basit ama profesyonel bir site oluşturmak isteyen sanatçılar için cazibenin bir parçasıdır. Farklı fiyatlandırma planları daha fazla ürün eklemenize izin verir, ancak bir Big Cartel sitesi sadece büyük bir envanter anlamına gelmez.

itibar

Big Cartel’in yaratıcıları, bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için hızlı, kolay ve uygun fiyatlı bir araca ihtiyaç duyan sanatçılar ile ilgileneceklerini biliyorlardı. Bunu göz önünde bulundurarak, kullanımı çok kolay olan ve önceden bilgi veya eğitim gerektirmeyen bir kullanıcı arayüzü oluşturmaya başladılar. Genel olarak, çabaları başarılı oldu.

Neden Büyük Kartel’i Seçmelisiniz??

Daha büyük platformlarla ilişkili ücretlerden ve güçlüklerden kaçınmak isteyen bağımsız bir sanatçı, yazar, müzisyen veya zanaatkarsanız, Big Cartel mükemmel bir seçimdir. Diğer e-Ticaret platformlarının bazı daha gelişmiş araçlarına ve özelliklerine erişiminiz olmasa da, ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Big Cartel’i seçen çoğu insan, bir site oluşturmak için basit ve modern bir yol arıyor.

Ana Özellikler

 • İndirimler Editörü
 • iPhone Uygulaması
 • Envanter Takibi
 • Ürün Başına En Çok 5 Görüntü Göster
 • Dijital Ürünler Sat
 • Facebook’ta Satış
 • Gerçek Zamanlı Kontrol Paneli
 • Özel Alanlar
 • Arama Motoru Optimize Edildi
 • Kodlayıcı dostu
 • SSL Şifrelemesi
 • Google Analytics Entegrasyonu

Endüstri Uzmanları Büyük Kartel Hakkında Karar Verdi

e-Ticaret PlateformExperts, Big Cartel’in sanatçılar, müzisyenler ve zanaatkârlar için kesinlikle doğru seçim olduğunu kabul ediyor. Bütçede olanlar için daha uygun bir fiyat yoktur. Kullanıcılar 5 adede kadar ürünü ücretsiz olarak satabilirler. Biraz daha fazla envanter maliyeti eklemek yine de inanılmaz derecede uygun. Sanatçılar, profesyonel bir geliştirici kiralamak veya pahalı bir aylık ücret ödemek için çok para yatırmaktan endişe etmeden profesyonel bir web sitesi oluşturabilir..

Herkes bir mağazaya kredi kartı girmek zorunda kalmadan kolayca beş dakika içinde kolayca erişebilir. Mağazanızı başlattıktan ve arka uca eriştikten sonra, yolunuzu bulmak kolaydır. Eleştirmenler, çok kalabalık veya ezici olmaktan kaçınan temiz pano tasarımının tadını çıkarıyor.

Eleştirmenlerin kaydettiği Big Cartel’in en büyük dezavantajı, özellik eksikliğiydi. Kullanıcılar ihtiyaç duydukları her şeye erişebilecekler, ancak fiyat etiketi dikkate alındığında çok fazla zil ve ıslık beklemiyorlar. Büyük Kartel büyük bir değerdir, ancak daha zengin özelliklere sahip bir şey arıyorsanız, mermiyi ısırmak ve daha sağlam bir platforma yatırım yapmak isteyebilirsiniz..

Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak, uzmanlar Big Cartel’e 9 ila 10 yıldız veriyor.

 • https://www.bigcartel.com/community/
 • http://www.merchantmaverick.com/reviews/big-cartel-review/
 • 20 Nisan 2016

Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Big Cartel’e karşı tesviye edilen şikayetler, birbiriyle yakından ilişkili iki kategoriye ayrılma eğilimindedir.

 • SEO araçları. Olumsuz incelemeler özellikle bir ürünün adını değiştirirseniz URL’yi değiştiremeyeceğinizi ifade eder. Bu, arama motorlarının sitenizi etkili bir şekilde taramasını ve sıralamalara girmesini zorlaştırabilir. Pazarlama için SEO araçlarına dayanan çevrimiçi işletmeler için bu önemli bir sorun yaratabilir.
 • Sınırlı envanter. Big Cartel’in sadece 300’e kadar öğe göndermenize izin verdiğini belirtmek önemlidir, Bu sınır makul görünüyor çünkü Big Cartel daha az sayıda ürüne sahip olma eğiliminde olan sanatçılara yönelik.

Big Cartel’e karşı kullanıcı şikayetleri kesinlikle geçerli olmakla birlikte, programın belirli bir kitle için tasarlandığının doğrudan bir sonucudur..

Olumlu Tüketici Görüşleri ve Görüşleri

Etsy tipi bir satış platformundan daha esnek bir şeye geçmek isteyen tüketiciler, Big Cartel’e taşındıklarında çok memnun oldular. Program, sanatçılara mükemmel bir şekilde yöneliktir ve daha geniş bir kitleye ulaşmalarına ve daha fazla ödeme ağ geçidi kullanmalarına yardımcı olur. Etsy’den uzaklaşmak da tüketicilerin artık doğrudan rakiplerin yanında yer almadığı için trafiği ve dönüşümleri iyileştirmeye yardımcı oldu.

Big Cartel, mevcut sitelerinin işlevselliğini genişletmek isteyenler için harika bir çözümdür.Alışveriş sepeti, web sitesinin geri kalanını yansıtacak ve markayı vurgulayan bir ödeme sağlayacak şekilde özelleştirilebilir..

Kullanıcılar ayrıca, tasarım araçlarını öğrenmek için saatler harcamak zorunda kalmadan sofistike bir alışveriş sepeti oluşturabildiklerinden memnun kaldılar. Yeni başlayanlar herhangi bir kodlama deneyimi olmadan kolayca başlayabilir.

 • https://www.bigcartel.com/community/

tasarlamak & Özelleştirme

Web Sitesi Şablonları

Big Cartel ile altı ücretsiz şablon arasından seçim yapabilirsiniz. İyi haber, hepsinin tamamen özelleştirilebilir olmasıdır. Editör, logonuzu eklemeyi ve renkleri ve yazı tiplerini değiştirmeyi kolaylaştırır. Yeni başlayanlar bile markalarını yansıtan benzersiz bir web sitesi oluşturabilir.

Kodla ilgili deneyiminiz varsa, tasarımınızı programlayabilir ve sıfırdan bir site oluşturabilirsiniz. Ücretsiz planın yalnızca CSS’yi ayarlamanıza izin verdiğini unutmayın. HTML’ye erişmek istiyorsanız, ücretli bir pakete kaydolmanız gerekir.

Aksi takdirde, bir şablona sadık kalmak ve ayrıntıları özelleştirerek oynamak en iyisidir. Her zaman serbest bir tasarımcı işe alma seçeneği vardır, ancak çoğu insan para kazanmak için Big Cartel’e gelir. Deneyimli bir tasarımcı işe almak, çoğu işletmenin kaçınmak istediği büyük bir masraftır..

Genel olarak, Big Cartel’in tasarım yönleri oldukça çıplak kemiklidir. Şablonlar iyi görünüyor, ancak çok fazla fırfırla gelmiyor. İçerik eklemek ve fotoğrafları yönetmek kolay ve anlaşılır. Ayrıca, tüm siteler tamamen duyarlı ve mobil uyumlu

Ayrıca, sosyal paylaşım ve Facebook ile mağazanıza tamamen entegre edilmiştir. Bu, sosyal medyaya zaten hayranlarıyla etkileşim kurmak için zaten güvenen sanatçılar için büyük bir artı.

Özellikleri & Araçlar

Tüm Big Cartel özellikleri oldukça basit. Bir alan diğerinden daha sağlam değil. Daha çeşitli seçeneklerle sıralama ile uğraşmak zorunda kalmadan işinizi yürütmek için ihtiyacınız olan tüm araçları elde edersiniz. Sadeliğe değer verenler için bu gerçek bir bonus.

özellik
genel bakış
Özel Alan AdıÜcretsiz plana kaydolduğunuzda, tek yapmanız gereken bir e-posta, şifre ve mağaza adıdır. Bu, küçük ama işlevsel bir mağaza oluşturmanıza izin verir. Alan adınızın .bigcartel ile biteceğini unutmayın. Özel bir alan adı istiyorsanız, ücretli bir plana geçmeniz gerekir.
Mobil / Duyarlı MağazaBig Cartel bir ton tema sunmasa da, hepsi tamamen duyarlı ve mobil dostu. Müşteriler sadece herhangi bir cihazdan alışveriş yapmakla kalmaz, aynı zamanda herhangi bir mobil cihazı kullanarak mağazanızı yönetebilirsiniz.
Ürün EklemeÜrün sekmesine tıklayın ve istediğiniz tüm bilgileri girin. Hepsi tek bir ekrandan bir açıklama yazabilir, nakliye ve fiyatlandırma ayarlayabilir ve resim ekleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan her şey basit bir sayfada. Burası aynı zamanda herhangi bir ürün görüntüleme seçeneğini kontrol edebileceğiniz yerdir. Öğeleri “Çok Yakında” olarak listeleyin veya renk ve boyut seçeneklerinin reklamını yapın. Çok ezici olmadan satmanıza yardımcı olacak yeterli ürün görüntüleme seçeneği var.
Uygulama EntegrasyonuBig Cartel, üçüncü taraf programlarını entegre etmeyi kolaylaştıran etkileyici bir uygulama mağazası sunuyor. Doğru araçları bulmak için anahtar kelimeye göre arama yaparsınız. Herhangi bir yeni uygulamayı entegre etmek sadece birkaç tıklama alır.
EBay ve Amazon ile entegrasyonBig Cartel bir e-Ticaret platformu olmasına rağmen, kapsamı ve odağı nedeniyle Etsy ile karşılaştırılır. Bu da onu diğer popüler satış platformlarına rakip hale getiriyor. Bu nedenle, diğer satış programlarını entegre etmenin kolay veya açık bir yolu yoktur..
İçerik yönetimiSayfa ve ürün eklemek ve yönetmek daha kolay olamazdı. Bazıları Big Cartel’in temel özelliklerini bir dezavantaj olarak görse de, sonuçta işleri basit tutmayı amaçlıyorlar. Seçeneklerle boğulmayacaksınız. Gösterge tablosunu açar açmaz, belirli görevleri gerçekleştirmek için nereye gideceğinizi tam olarak bileceksiniz.
Hosting ve GüvenlikBig Cartel, hızlı yükleme süreleri ve güvenilir performans ile ün kazanmış hosting hizmetlerini sunmaktadır. Hesabınız ayrıca SSL şifrelemesi ve seçtiğiniz ödeme sağlayıcınızla ilişkili tüm avantajlarla birlikte gelir. Big Cartel maksimum güvenlik sağlamak için yukarıda ve öteye gitmese de, yerinde birçok koruma var.
Bant Genişliği ve DepolamaAlışveriş sepeti programlarının çoğu bant genişliği ve depolama yeteneklerinin reklamını yapar. Big Cartel’in fiyatlandırma paketleri kaç ürün ve resim ekleyebileceğinizle ayrılır. İyi haber şu ki, fazlalık ücretleri veya kullanımla ilişkili gizli ücretler hakkında endişelenmenize gerek kalmayacak.
Yedeklemeler ve Site Dışa AktarmaBelki de istediğiniz kadar olmasa da, Big Cartel ile ilgili bazı ihracat yetenekleri var. Farklı bir alışveriş platformuna geçmeyi seçerseniz, sipariş ayrıntılarınızı dışa aktarabileceksiniz.
Odeme yapiliyorİki seçeneğiniz vardır: PayPal ve Stripe. Bazı platformlar yüzlerce seçenek sunar, ancak Big Cartel işletmeleri için tüm bu seçeneklere gerek yoktur. Müşteriler, kredi kartı ve banka kartlarını kullanarak veya PayPal ve Stripe dava açan PayPal hesapları aracılığıyla güvenli bir şekilde ödeme yapabilir. Her iki işlemci de güvenlik konusunda güçlü bir üne sahiptir. Tüm üsleriniz bu iki sağlayıcı arasında ele alınacak.
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve EklentileriApp store, alışveriş sepetinizin işlevselliğini artırmak için birçok seçenek sunar. Bazı büyük isimlerle ortaklık kurabilir ve müşterileriniz için uygun bir alışveriş deneyimi sunabilirsiniz..
Sipariş yönetimiYine, Big Cartel ihtiyacınız olan tüm gerekli araçları sağlar. Siparişleri takip edebilir ve etiket yazdırabilirsiniz. Ayrıca her sipariş için e-posta bildirimi ayarlamak da kolaydır. Bu, müşterilerle iletişim kurmanıza ve sipariş güncellemeleri almanıza olanak tanır.
Envanter yönetimiKolaylaştırılmış kontrol paneli, envanter bilgilerini açıkça gösterdi. Ürün ekranlarını, “Çok Yakında” veya “Stokta Yok” etiketlerini gösterecek şekilde de ayarlayabilirsiniz. Daha iyi mağaza yönetimi için düzeyler düşük olduğunda e-posta bildirimleri sizi uyaracaktır.
Terk Edilmiş ArabalarBig Cartel’de dikkat çekici bir şekilde eksik olan kullanışlı bir özellik, terk edilmiş sepet kurtarma. Çoğu işletme için bu hayati bir araçtır. Ancak, Big Cartel bunu dışarıda bırakmış olabilir, çünkü barındırdıkları mağazaların türü için geçerli değildir..
PCI SertifikalıBig Cartel, kapsamlı bir ödeme ağ geçitleri listesi sunmasa da, hem PayPal hem de Stripe PCI sertifikalıdır. Müşterileriniz, kişisel ve finansal bilgilerin korunduğundan emin olabilirler. Bu, mağazanızın daha profesyonel görünmesine de yardımcı olacaktır.
Vergi ve NakliyeBir ürün eklediğinizde, vergi ve gönderim seçeneklerini ayarlayabilirsiniz. Bu bilgiler kasada otomatik olarak hesaplanacaktır. Bu işlemin otomatikleştirilmesi doğruluk sağlar ve ürün oluşturma üzerinde çalışma zamanınızı azaltır..
Gönderi TakibiGönderileri takip etmek için tek yapmanız gereken ayarlara gidip gönderim durumu seçeneğini belirlemektir. Bu, ürünlerin gönderilip gönderilmediğini görmenizi ve izleme ayrıntılarını görüntülemenizi sağlar. Mobil kullanıma hazır bir siteyle, gönderileri telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz.
Pazarlama ve Tahmin ÖzellikleriSitenizi pazarlamak için önemli bir çaba harcamak istiyorsanız, uygulama mağazasını ziyaret etmeniz gerekir. Oradan bir blog ve bülten yetenekleri ekleyebilirsiniz. Big Cartel Facebook’a hazır geliyor, ancak daha kapsamlı bir müşteri erişimi için başka sosyal medya platformları eklemek isteyebilirsiniz. Platformlar SEO araçları ile ilgili bir sorun, URL’leri değiştirmek zor olabilir. Her ürün eklediğinizde özel bir URL oluşturulur. Bununla birlikte, ürün adını değiştirirseniz, URL’yi de değiştirmek o kadar kolay değildir. Bu, arama motoru sıralamalarını önemli ölçüde etkileyebilir.
Hediye Çekleri, Fırsatlar veya KuponlarBig Cartel’in ücretli sürümleri, fırsatlar ve indirimler sunmanıza olanak tanır. Promosyonlar oluşturmaya adanmış bir sekme var. Bu, ürünlerinizi tanıtmanın ve tatillerden ve diğer özel fırsatlardan yararlanmanın mükemmel bir yoludur.
Yerleşik PromosyonlarYönetici kontrol panelinizin menü çubuğundaki indirim düğmesi sizi doğrudan tanıtım araçlarınıza götürür. Yeni ürünlerde indirim yapabilir, tatil günlerinde ve diğer etkinliklerde satış oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Big Cartel, ürünlerinizi pazarlamayı hızlı ve kolay hale getirir.
Web Sitesi İstatistikleriWeb sitesi raporlaması söz konusu olduğunda, çeşitli bilgilendirici istatistikleri görüntüleyebilirsiniz. Gösterge tablonuzda şunlar gösterilir:

 • En çok görüntülenen ürünler
 • Mağazanıza bağlanan web siteleri
 • Mağazanıza götüren arama terimleri
 • Ziyaret sayısı

Daha fazla ayrıntı istiyorsanız, Google Analytics’i kolayca entegre edebilirsiniz.

Planlar & Fiyatlandırma

Sadece böyle bir açık programın uygun bir fiyat etiketi ile gelmesi mantıklıdır. Kullanıcılar, farklı özelliklerle gelen çeşitli fiyatlandırma paketleri arasından seçim yapabilir.

Altın – Ücretsiz

Kayıt olmak ve bir site başlatmak için ihtiyacınız olan tek şey bir e-posta adresidir. Ücretsiz sürüm bazı sınırlamalar ile geliyor. Bir .bigcartel URL’si ile sıkışmış olacaksınız ve ürün başına yalnızca bir resim içeren beş ürün ekleyebileceksiniz. Ayrıca, CSS üzerinden özel düzenlemeler yapabilmenize rağmen, HTML’ye erişiminiz olmaz.

Platin – 9,99 $ / Ay

 • 25 ürün
 • Beş resim / ürün
 • Site istatistikleri
 • CSS ve HTML erişimi
 • Envanter izleme
 • Özel URL
 • İndirim Kodları

Elmas – $ 19.99 / Ay

 • Platin planının tüm özellikleri
 • 100 ürün
 • Beş resim / ürün

Titanyum – $ 29.99 / Ay

 • Platin ve Elmas planlarının tüm özellikleri
 • 300 ürün
 • Beş resim / ürün

Gördüğünüz gibi, fiyatlandırma planları arasındaki en büyük fark ekleyebileceğiniz ürün sayısıdır. Yeni başlıyorsanız, ürün ekledikçe planları her zaman yükseltebilirsiniz. Ancak, Big Cartel’i geride bırakabilirsiniz. 300’den fazla ürün eklemeniz gereken bir noktaya ulaşırsanız, yeni bir platform bulmanız gerekir.

Çoğunlukla, Big Cartel’in fiyatlandırma paketleri rakipleriyle uyumludur. Büyük fark, Büyük Kartel’in çok fazla çan ve ıslık ile gelmemesi.Titanyum paketini seçerseniz, daha fazla araç ve büyüme için yer içeren daha büyük bir sağlayıcıyla çalışacağınız ücretin aynısını ödersiniz..Ancak, bir sanatçıysanız, özellikle sizin için tasarlanmış bir platformla çalışma konusunda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz..

Müşteri desteği

Big Cartel oldukça sınırlı müşteri desteği sunuyor. Bunlara Pazartesi-Cuma 09: 00-18: 00 arası e-posta ile ulaşabilirsiniz. EST, telefon veya canlı sohbet desteği sunmuyorlar. 7/24 desteğe güvenemezsiniz ve hafta sonları biriyle iletişim kurma şansınız Twitter hesapları üzerinden olur. Bu, sorunlara hızlı yanıtlar ve acil yardım beklememeniz gerektiği anlamına gelir.

Çoğu zaman, en iyi bahis yardım sayfalarını ziyaret etmektir. Ne yazık ki, bu alan bile kısa. Birkaç arama terimi yazdığınızda makalelerin tam olarak eksiksiz olmadığını hemen anlayacaksınız. Sorunuzu ele alan bir video eğitimi bulabileceğiniz kadar şanslı olabilirsiniz, ancak durum her zaman böyle değildir.

Big Cartel’in web sitesinde bir topluluk bölümü var, ancak her zamanki kullanıcı forumunuz değil. Bunun yerine, kullanıcıların mağazalarını içerir ve sanatçıları vurgular. Big Cartel sınırlı müşteri desteği sunacaksa, yalnızca kullanıcıların başkalarına yardımcı olabilecek topluluk forumlarını teşvik edecekleri mantıklıdır. Şimdiye kadar, bu yerine getirilmedi.

Destek personeline e-posta gönderirseniz, yanıt için yaklaşık 24 saat beklemeyi bekleyin. Bu, özellikle mağazanız kapalıysa ve satışlarınızı kaybediyorsanız, sonsuzluk gibi hissedebilirsiniz. Müşteri desteği açıkça iyileştirilmesi gereken çok yer var.

Kullanım kolaylığı

Big Cartel, başlamayı son derece kolaylaştırdı. Kaydolmak sadece birkaç dakika sürer ve daha sonra kontrol panelinize gidip bir tema seçebilirsiniz. Oradan kenar çubuğu menüleri ürün, içerik ve görüntü eklemenize yardımcı olur. Editör sürükleyip bırakmaz, ancak yine de kullanıcı dostudur. Sayfaları, sitenizin hemen hemen her yönünü ekleyebilir ve gezinmesi kolay tek bir gösterge tablosundan siparişleri işleyebilirsiniz.

Ücretsiz plan CSS’ye erişim içerir, ancak HTML’yi düzenlemek için ücretli bir plana kaydolmanız gerekir. Kodu biliyorsanız, sitenizi özelleştirmek için hiçbir sınır yoktur.

Sonuç

Big Cartel online mağazanız için doğru seçim mi??

Bir sanatçı, müzisyen veya zanaatkârsanız, Big Cartel sizin için yapıldı. Hızlı ve kolay bir şekilde bir mağaza oluşturmanıza ve satmaya başlamanıza olanak tanır. Yalnızca basit bir web sitesi oluşturmak için genel masraflar, gizli ücretler veya işe alım uzmanları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Tasarım deneyimi olmayan yeni başlayanlar bir siteyi özelleştirebilir ve ürünlerini tanıtabilir.

Big Cartel seçmek için haklı nedenlerinizYUKARI

Kullanım kolaylığı ve sadeliğe değer verirseniz Big Cartel doğru seçimdir. Tüm program aerodinamik, ancak profesyonel bir mağaza çalıştırmanıza yardımcı olacak kadar zengin özelliklere sahip. Yalnızca ihtiyacınız olan şeylere odaklanın ve gezinmesi ve uzmanlaşması kolay bir kullanıcı arayüzünün tadını çıkarın.

Karşılaştırmak

Büyük Kartel

89

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me