Arvixe İnceleme 2016


Arvixe

Siteyi ziyaret et

9.1


AWA Puanı

Arvixe

Arvixe, 2003 yılında San Luis Obispo, Kaliforniya’da kuruldu. Şirket, bazı kurumsal siteler ve küçük işletme siteleri de dahil olmak üzere dünyanın her köşesinden binlerce web sitesine ev sahipliği yaptı. Arvixe, barındırma için en iyi seçeneklerden biri olarak eleştirildi. Aşağıdaki Arvixe incelememizi okuyun.

Artıları

 • 7/24 Canlı Sohbet ve Telefon Desteği
 • Sınırsız Alan ve Bant Genişliği
 • Kurması ve kullanması kolay
 • Güvenli

Eksileri

 • Müşteri Desteği En İyisi Değil
 • En Hızlı Değil

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.arvixe.com
 • Merkez: Santa Rosa, CA
 • Kuruluş Yılı: 2003
 • Çalışanlar: 100+
 • Kategoriler: Ağ sağlayıcısı
 • Hizmetler: Paylaşılan, VPS ve Özel Sunucular
 • Para iade garantisi: 60 gün

Arvixe müşterilerin seçim için bazı planları olan bir web barındırma hizmeti sağlayıcısıdır. Bunlar arasında VPS ve özel sunucu planları, hem Linux hem de Windows kullanıcıları için iş ve bayi planları ve seçenekler bulunur. Arvixe’nin bir web barındırıcısı ile iletişim kurduğunuzda seçebileceğiniz en iyi değerlerden biri olduğunu düşünüyoruz.

Arvixe, sınırsız e-posta ve bant genişliği, sınırsız depolama alanı ve ücretsiz alan adları gibi bazı etkileyici hizmetler sunmaktadır. Ana bilgisayar, bandı kırmadan kullanabilmeniz için birçok güvenlik özelliği de sunuyor. Arvixe, diğer web barındırma şirketlerinin çoğundan daha düşük bir fiyat sunar ve yenilediğinizde fiyatlarını artırmaz.

Günlük yedeklemeler ve ücretsiz alan adı transferi de dahil olmak üzere Arvixe’den bazı ücretsiz barındırma özellikleri bile alabilirsiniz. Bunlar diğer çoğu kuruluşun insanlardan ücret alacağı şeyler.

Ana Özellikler

 • 140’tan fazla PHP ve MySQL Uygulaması
 • Özel IP Adresi
 • Sınırsız E-posta Hesabı
 • Postacı Posta Listesi Uygulaması
 • Spam Engelleyici
 • AWStats
 • Ham Erişim Günlükleri
 • SSD Raid 10 Sürücüler
 • CloudFlare CDN Hazır
 • Cron işleri
 • Hata ve Yönlendirme Günlükleri
 • Analog Yazılım

Hızlı Linkler

Sanayi Uzmanları Arvixe Hakkında Karar

Uzmanlar eHost’u kendi web sitenizi kurmak için iyi bir bütçe seçeneği olarak görüyorlar. Genellikle, kişisel sayfalar ve çok küçük işletmeler için iyi bir seçim olduğunu düşündüler – eğer istersen iyi bir ilk adım. Karmaşık bir şey yapmak istemiyorsanız, herhangi bir dezavantaj olmadan, doğru fiyata ihtiyacınız olacak her şeyin dahil olduğunu düşündüler..

EHost ile ilgili zevk aldıkları şey:

 • Mükemmel (ve basit!) Fiyatlandırma yapısı
 • Fiyatlandırma için iyi özellik seti
 • Telefon, e-posta, sohbet ve bilgi bankası ile 7/24 kullanıcı desteği
 • Başlangıç ​​web siteleri için kullanışlıdır

Hizmetin kötü yönleri hakkında söyledikleri:

 • Hız ve performans tam olarak mükemmel değil
 • Yukarı satış seçenekleri potansiyel olarak hiç yararlı değildir
 • Yukarı doğru ölçeklenecek yer yok (çünkü sadece bir plan var)

Arvixe Hakkında Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

İyi bir destek deneyimi olan kullanıcılar danışmanların yardımcı, bilgili, arkadaş canlısı ve son derece sabırlı olduğunu söylüyor.

Giriş seviyesi planlarında bile elde ettiğiniz birçok ekstra gibi birçok tüketici:

 • Bütçeniz varsa, fiyatlandırma iyidir ve sitenizdeki “Arvixe tarafından desteklenmektedir” bannerlarını kullanırsanız% 20 ek indirim alırsınız.
 • “Ücretsiz çevrimiçi mağaza” özelliği, sektördeki en geniş ekstralar ve eklentilerden birini sunar.
 • YouTube ile rekabet etmek istiyorsanız, Arvixe çok sayıda video paylaşım barındırma komut dosyası sunar ve yüksek trafik ve veri hacimlerini desteklemeyi planlar.

Arvixe Üzerinde Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetler

Bir zamanlar ev sahibi bahislerde büyük bir rakip olan Arvixe son yıllarda zeminini kaybetti. Online kullanıcı ise
yorumlar gitmek için bir şey, bu geri slayt neredeyse tamamen nedeniyle:

Sürekli çalışma süresi sorunları – e-Ticaret sitesi için önerilmez

 • Ağustos 2015 veri merkezi göçü felaketine aldırmayın, tüketiciler çalışma saatlerindeki uzun kesintilerden şikayet ederken Arvixe çeşitli bakım görevleri gerçekleştirir. İş kullanıcıları, kendi müşterilerini bilgilendirmek için gerekli düzenlemeleri yapmaları konusunda zamanında bilgilendirilmediklerinden şikayet ederler.
 • ABD dışındaki merkezlerde sık sık açıklanamayan kesinti süresi.

Kötü müşteri desteği – uzun gecikmeler ve çok fazla hayal kırıklığı

 • Orijinal telefon desteği özelliği çekildi ve “canlı sohbet” özelliği aslında gönderilen bir bilete dönüşüyor, bu yüzden acil bir durumda konuşacak bir insan bulmak zor.
 • E-posta desteği, e-postaların spam olarak engellenmesi veya onaylanmaması nedeniyle de düzensizdir.

Güvenilirlik & uptime

Arvixe, sitenin çalışma süresi garantisinin% 99,9 oranında çevrimiçi olduğunu söylüyor. Şirket, bu hedefe ulaşamadığında geri ödeme yapar. Çalışma süresi garantisi yalnızca sunucu için iyidir ve kodlama hataları, DNS yayılım sorunları ve daha fazlasına sahip web sitelerinden gelebilecek herhangi bir kesinti için değil. Arvixe, arıza sürelerinin gelişme riski altında olmasını önlerken, her türlü kesinti sorununu çözebilmelerini sağlamak için yedek güç kaynaklarına sahip veri merkezlerini işletir.

Arvixe, kapalı kalma süresi konusunda müşterilerden bazı olumsuz geri bildirimler aldı. Birçok kullanıcı, kesinti sorunlarını aylık olarak ele aldıklarını belirtmiştir. En kötü vakalar, hesaplarının ayda beş güne kadar hesap açmasını sağlıyor.

Özellikleri & Araçlar

özellikgenel bakış
Bant Genişliği ve Disk AlanıHizmetle temsilcilerine göre, Arvixe’nin paylaşılan barındırma planları, bugün müşteriler için mevcut en yararlı planlardan biridir. Arvixe’nin PersonalClass paylaşımlı sunucusu, ayda yaklaşık 100.000 ziyaretçiyi ve belirli bir zamanda bir siteye göz atan 200 kadar kişiyi işleyebiliyordu. Daha fazla desteğe veya kaynağa ihtiyacınız varsa BusinessClass veya VPS barındırma hizmeti de isteyebilirsiniz.

Arvixe, web sitelerinin paylaşılan sunucularda bile hızlı çalışmasını kolaylaştırmak için CloudFlare sistemini de kullanır. Statik içeriğin daha sonra kullanılmak üzere kaydedilmesiyle etkinleştirilir, böylece sunucunun işlem sırasında çok fazla çalışmak zorunda kalmaması sağlanır.
Ayrıca, sunucunuzun konumunu gerektiği gibi seçmeniz de gerekir. Amerika Birleşik Devletleri, Hong Kong veya Avrupa’dan bir sunucu seçebilirsiniz. Hedef kitlenize olabildiğince yakın olanı seçmek en iyisidir.
Katı hal sürücüler veya SSD’ler de Arvixe tarafından kullanılır. Bunlar, verileri güvenli tutmak konusunda daha güvenlidir ve web sitelerinin standart bir sabit diskten elde edebileceğinizden yaklaşık yüzde 200 daha hızlı yüklenmesine yardımcı olabilir..

Kontrol PaneliWeb sitenizi tek bir yerden yönetmenizi kolaylaştırmak için Arvixe tarafından sağlanan kontrol panelini kullanabilirsiniz. Bir siteye yeni dosyalar eklemek, üzerinde çalışmanız gereken bant genişliği miktarını gözden geçirmek, depolama durumunuzun nasıl ilerlediğini kontrol etmek için bunu kullanabilirsiniz. Ayrıca, birçok üçüncü taraf uygulamasını kontrol panelinden de yükleyebilirsiniz; bunlar arasında Joomla ve WordPress uygulamaları bulunur..
Çalışmak için bir Windows işletim sisteminiz veya Linux ihtiyaçları için cPanel varsa DotNetPanel kurulumunu kullanabilirsiniz. Bunlar GoDaddy’nin sunduğu Plesk seçeneği kadar popüler değil, ancak bu kurulumlar çoğu insan için kesinlikle değerli olacak.
Ücretsiz Alan AdlarıArvixe, hizmetlerini kullandığınız sürece size ücretsiz bir alan adı sağlayacaktır. Bu, Bluehost veya GoDaddy’nin sundukları gibi değildir, çünkü bu iki servis sağlayıcı sadece sınırlı bir süre için ücretsiz bir alan adı kullanmanıza izin verir. Çalışmak için altı adede kadar alan adınız varsa normal PersonalClass planını kullanabilirsiniz, ancak daha fazla kullanmak istiyorsanız Profesyonel katmana ihtiyacınız olacaktır.
Tasarruf etmek için web sitelerinizi tek bir hesaba alabilirsiniz. Ancak, bu noktada kaynakları paylaşmak için tüm web sitelerinizi almanız gerekecektir. Bu, çok meşgulseniz sitelerinizin yavaş çalışabileceği anlamına gelir.
Web Sitesi OluşturucuArvixe’nin hizmetleriyle çalışırken RVSiteBuilder aracını da kullanabilirsiniz. RVSiteBuilder programı, web siteleri oluşturmanızı ve çabalarınızı bir ana bilgisayara geçirmenizi kolaylaştırır. RVSiteBuilder aracını kullandığınızda 500 farklı şablondan birini kullanabilirsiniz. Bunu sürükle ve bırak özelliği ve bir resim düzenleyici ile kullanabilirsiniz. Paylaşılan sunucu oluşturduğunuz şeyleri işleyebildiği sürece istediğiniz kadar web sayfası da yapabilirsiniz..

RVSiteBuilder kadar kullanışlı olduğu için, çok iyi bilinmeyen bir şeyi kullanmaktan memnun değilseniz, başka bir program kullanmayı da düşünebilirsiniz. Bunu kullanmayı tercih ediyorsanız Weebly programını kullanmak için Bluehost’a akın etmeniz gerekebilir. Bunun yerine WordPress kurulumunu kullanan bir şeye bağlı kalmak istiyorsanız Themify da daha iyidir.

WordPress BarındırmaTüm web sitelerinin yaklaşık% 26’sının WordPress tarafından yönetildiği tahmin edilmektedir, bu nedenle birçok ana bilgisayarın WordPress tabanlı planlar sunması şaşırtıcı değildir. Arvixe’nin GoDaddy, Dreamhost ve Bluehost gibi tam zamanlı WordPress barındırma hizmetleri yoktur. Ancak, Arvixe’nin yönetilen WordPress barındırma hizmetleriyle nasıl çalışabileceği hakkında bazı bilgileri var.
Bu yönetilen barındırma çözümü olabildiğince etkili olan Arvixe, WordPress’e özgü siteler için herhangi bir özel plan kullanmaz. Arvixe tarafından sunulan, WP kullanıcıları için otomatik yedekleme hizmetleri ve güncelleme istemleri de dahil olmak üzere WordPress ile ilgili birkaç hizmet vardır. Bununla birlikte, tüm WP güncellemelerini kendi başınıza başlatmaya dikkat etmeniz gerekir ve bu değişikliklerin tümü kullanmak istediğiniz tema ve eklentilerle uyumlu değildir. Bu, WP Engine ve GoDaddy’nin sunduğu otomatik WP güncellemelerinden farklıdır.
Tek Tıkla Uygulama KurulumuArvixe, Softaculous kütüphanesi aracılığıyla çeşitli uygulamalar sunmaktadır. Kütüphane, WP kullanımı, alışveriş sepeti çözümleri ve çok daha fazlası için birçok harika seçenek dahil olmak üzere her türlü uygulamayı eklemenize yardımcı olacaktır. Windows kullanımı için birçok uygulama var, ancak daha fazla Linux tabanlı uygulama var.
WordPress ve Joomla, diğer birçok uygulamanın yanı sıra, içerik depolamanıza yardımcı olacak veritabanlarına ihtiyaç duyacaktır. Bireysel WordPress siteleri ve uygulamaları için bir MySQL veritabanı gerekecektir. Arvixe ayrıca PostgreSQL desteği de sağlayabilir; kullanmakta olduğunuz belirli uygulamalar için özel bir veritabanı formatına ihtiyacınız varsa bu idealdir.
Arvixe’nin destekleyebileceği her türlü tek tıklamalı uygulama vardır. Temel olarak Magento, Drupal, Cube Cart ve Zen Cart gibi Linux uygulamalarını diğer birçok seçenek arasında destekler.
YedeklerArvixe, herhangi bir şey düştüğünde verilerin geri yüklenmesini sağlamak için hesapları için yedekler sunar. Yine de, uzayda 10 GB veya daha fazla olan hesaplar için ücretsiz geri yükleme hizmeti yoktur. Ayrıca, sitenizde 20 GB veya daha fazla veri varsa yedeklemeler hiç kullanılamayabilir.
Güvenlik özellikleriArvixe tarafından sunulan güvenlik özellikleri, sitenizin mümkün olduğunca uzun süre bozulmadan ve etkin kalmasını sağlamak için tasarlanmış bazı güzel çözümler içerir. Arvixe, çeşitli anti-DDS programlarını kullanırken SAS 70 Tip II uyumlu veri merkezlerini kullanır.
Şirket birçok günlük güvenlik güncellemesi kullanıyor ve ayrıca verileri kontrol altında tutmak için güvenlik duvarları kullanıyor. Sitede iki faktörlü kimlik doğrulama ayarları da kullanılır. Sitenin bir İş, Bayi veya VPSClass planı kapsamında olması koşuluyla, herhangi bir web sitesinin ömrü boyunca ücretsiz SSL sertifikaları da mevcuttur.
Arvixe ayrıca güvenlik ihtiyaçları için 6Scan desteğini kullanır. Bu, her gün web sitelerini taramaya ve kara liste raporlarını incelemeye yardımcı olur. Bir web sitesinin çeşitli bölümleri için şifre koruması da mevcuttur. Sistem, hassas verilerin açıkta kalma riskini ortadan kaldırmak amacıyla çalışır.
Sınırsız E-postaArvixe, insanların arayabileceği kadar e-posta hesabı gururla sunar. Bu, temel planlar da dahil olmak üzere tüm planlarda mevcuttur. Barındırma servislerine kaydolurken e-posta hesapları oluşturabilirsiniz, ancak cPanel’den sınırsız hesap da oluşturabilirsiniz. Kişisel sınıf ayrıca POP3 ve IMAP posta kutularının yanı sıra ileticileri ve otomatik yanıtlayıcıları da sunar. Size kolaylık sağlamak için Horde, Sincap veya RoundCube e-posta programı arasından seçim yapabilirsiniz..

Mailman Posta Listesi sistemi, Arvixe’nin hizmetlerinin de çekici bir parçasıdır. Bu, gerektiğinde daha kısa sürede daha büyük gruplarla etkileşim kurmanızı kolaylaştırır. Sistemin kullanımı ücretsizdir ve listedeki herkesin aynı listedeki başka bir kişiye e-posta göndermesine izin verir. Bu, kimsenin gerçekte bir şekilde bilgi paylaşmasını gerektirmeden yapılabilir.

Site İstatistikleriArvixe’nin istatistik raporlama araçları, sitenizin nasıl performans gösterdiğini görmenize yardımcı olacaktır. AWStats programı, web sunucusu istatistiklerinizi görsel olarak analiz etmenize yardımcı olacaktır. Mümkün olan en doğru bilgileri almanıza yardımcı olmak için gerçek zamanlı olarak güncellenecek sonuçlar almak için AWStats’ı da kullanabilirsiniz..
Analog yazılım programı özellikle görülmesi gereken olağanüstü bir programdır. Program, hangi sitelerin sitenizde en popüler olduğunu görmenize yardımcı olacaktır. Ayrıca bozuk bağlantılar ve daha fazlası hakkında bilgi alacaksınız.
EklentileriArvixe’nin birçok yararlı eklentisinden birini kullanabilirsiniz:
Softaculous kütüphanesi size yüzden fazla PHP ve MySQL uygulaması sağlayacaktır. Bunları tartışma panoları oluşturma, galeri görüntü bakımı, proje yönetimi desteği ve site oluşturma gibi birçok proje için kullanabilirsiniz.
Çevrimiçi ticari ihtiyaçlarınız için özel bir IP adresi alabilirsiniz. Bu seçenek tüm VPS, Bayi ve Kişisel planlar için kullanılabilir.
Arvixe aracılığıyla ColdFusion ve MSSQL hizmeti gibi ASP eklentilerini kullanın. Bunlar ResellerClass plan sahipleri için kullanılabilir.
SEO Hazır uygulaması, sitenizin mümkün olduğunca kolay kullanılmasını sağlamak için SEO kurulumunuzu gözden geçirmenize yardımcı olacaktır..
SDD Raid 10 Sürücüleri, daha güvenilir olmakla birlikte yükleme sürelerinizin biraz daha hızlı gitmesine yardımcı olur.
Cron Jobs, web sunucunuzun zaman içinde tamamlaması için görevleri ayarlamanıza yardımcı olacaktır.
Cloudflare CDN Ready programı, zaman içinde ortaya çıkabilecek tehditleri tespit edip kaldırırken, sitelerinizi mümkün olduğunca iyi yayınlandığından emin olmak için kontrol etmenize yardımcı olarak web sitelerini koruyacaktır..

Planlar & Fiyatlandırma

Birçok farklı Arvixe barındırma planından birini seçebilirsiniz. İşte kullanımınız için nelerin mevcut olduğuna bir göz atın.

Kişiye özel & Business Class (Paylaşılan) Barındırma

Kişisel Sınıf seçeneğini bireysel kullanım için kullanabilirsiniz. Aylık 4 $ için Standart veya aylık 7 $ için Pro seçeneği alabilirsiniz. Her ikisi de size mümkün olduğunca fazla disk alanı ve aktarım desteği sağlar ve Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki sunuculara erişim sağlar. Ücretsiz bir alan adı da alabilirsiniz. Diğer seçeneklerin yanı sıra özel bir IP veya SSL sertifikası almak ekstra ücrete tabidir. Business Class seçeneğini paylaşılan barındırma ihtiyaçları için de kullanabilirsiniz. Aylık Standart seçenek için 22 ABD doları veya Profesyonel seçenek için aylık 35 ABD dolarıdır. Bu çözüme dahil özel IP’ler ve SSL sertifikaları alabilirsiniz.

VPS Barındırma

Bir VPS hosting paketi için aylık 40 $ veya Pro seçeneği için ayda 70 $ sipariş edebilirsiniz. Pakete ve her ay gerektiği kadar veri aktarımına bağlı olarak 50 veya 100 GB veri alabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz bir alan adı ve SSL sertifikası artı iki IP adresi alırsınız.

Dedicated Sunucular

Adanmış Sınıf paketi size yönetilen sunucularla özel sunucu desteği, günlük güvenlik güncellemeleri ve tam çevrimdışı destek sağlar. Ayrıca ücretsiz alan adları ve SSL sertifikaları alabilirsiniz. Tek işlemcili bir sunucu için aylık 105 $ ve üzeri veya çok işlemcili bir sunucuya erişim için her ay 329 $.

Müşteri desteği

Kontrol panelinizin düzgün çalışması için uğraşıyorsanız müşteri hizmetleri temsilcileriyle iletişim kurmanıza yardımcı olur. Neyse ki, Arvixe e-posta ve sohbet desteğinin yanı sıra 24 saat Amerikan tabanlı telefon desteği sunuyor. Ayrıca bir müşteri forumuna erişebilir ve hatta uygun destek bileti ile yardım masasına başvurabilirsiniz. Bazı kendi kendine yardım veritabanları da Arvixe web sitesinde mevcuttur.Ama cevap almanın ne kadar süreceği konusunda bazı endişeler vardır. Birkaç dakika beklemek zorunda kalabileceğiniz zamanlar vardır, ancak günün daha kalabalık ve daha yoğun zamanlarında bu bir sorun olması daha olasıdır. Arvixe, çoğunlukla, müşteri endişelerini ortaya çıktıkça halletme konusunda oldukça yetenekli görünmektedir..

Kullanım kolaylığı

Site Oluşturma

Sadece birkaç dakika içinde doğrudan Arvixe web barındırma hizmetleri sipariş edebilirsiniz. Otomatik Kurulum özelliği, sanal barındırma kurulumunuzu hızlı bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olacaktır. Kullanılmakta olan ayarlara bağlı olarak değişse de, adanmış bir sunucu kurulumu kolayca elde edilebilir.

RVSiteBuilder programı, web sitelerini olabildiğince çabuk oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Program, sitenizin daha kolay görülmesini ve kullanılmasını sağlamak için gerekli bilgileri girmenize yardımcı olacağından bu işlem anında yapılabilir..

WordPress Blogunu Ayarlama

Arvixe’nin hizmetleri için bir WordPress blogu oluşturmak çok kolaydır. Blog oluşturmanızı kolaylaştırmak için bir WordPress barındırma planı kullanabilirsiniz. WebsitePanel kurulumu, kendi başınıza dosya yüklemek zorunda kalmadan bir WP blogu yüklemenize izin verecektir. Önceden oluşturulmuş bir veritabanını veya blog’u yüklerken oluşturabileceğiniz yeni bir veritabanını kullanabilirsiniz.

Kontrol Panelini Kullanma

Arvixe kurulumunun nasıl kullanılacağını öğrenmek önemli bir zaman alır, ancak cPanel deneyiminiz varsa bunu anlamanız daha kolay olacaktır. Yine de, onu nasıl çalıştıracağınıza dair bilgi aramanız çok fazla bir şey gerektirmez. Kontrol panelindeki sol çubuk, bileşenlerin kurulumunda size yardımcı olması için gerektiğinde yukarı çekilebilir.

Arvixe ayrıca ASP.NET barındırma ihtiyaçları için WebsitePanel kontrol panelini kullanır. Bu kullanımı kolaydır ve web sitelerini, FTP hesaplarını ve çok daha fazlasını yönetmenize yardımcı olabilir. Ayrıca cPanel’deki Etki Alanı seçeneğini kullanarak hızlıca bir etki alanı ekleyebilirsiniz. Sadece birkaç dakika içinde ayarlamak için alan adını ve şifresini girebilirsiniz.

Sonuç

Genel olarak, Arvixe büyük bir değerdir ve çok sayıda veriyi çevrimiçi olarak çalıştırmaya ve çalıştırmaya yardımcı olabilir. E-posta ve alan adı hizmetleri özellikle harika, ücretsiz özel IP servisi kesinlikle değerine katkıda bulunuyor. Araç çeşitleri ve fiyatlandırma noktaları gerçekten GoDaddy ve diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında seçebileceğiniz en iyi seçeneklerden biri.

Nasıl Sipariş Verilir

Arvixe web sitesini ziyaret ederek Arvixe barındırma hizmetleri sipariş edebilirsiniz. Şu anda bunu yapabilirsiniz Arvixe web sitesi

Karşılaştırmak

Arvixe

91

InMotion Barındırma

96

SiteGround

95

iPage

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map