Alışveriş Sepeti Elite Review 2016


Alışveriş Sepeti Elite

Siteyi ziyaret et

8.8


AWA Puanı

Alışveriş Sepeti Elite

Alışveriş Sepeti Elite, işinizin çoğunu otomatikleştiren gelişmiş bir e-Ticaret / Alışveriş Sepeti sistem sağlayıcısıdır; pazarlama ve operasyon süreçleri sorunsuz bir şekilde entegre edilmiştir. Grafik tasarımdan barınmaya kadar platform, perakende işletmelerinin çevrimiçi ortamda sorunsuz çalışması için eksiksiz bir çözüm sunar. On bir yıllık araştırma ve geliştirme, en iyi gelir sonuçları için güçlü bir CRM sistemi ve hipersonik CDN teknolojisi ile sezgisel, son kullanıcı dostu ve çok kanallı hazır yazılımlar ile sonuçlanmıştır. Aşağıdaki Alışveriş Sepeti Elite incelememizi okuyun.

Artıları

 • Blog Bilgilerini Üçüncü Taraflara Ortaklaştırır
 • Ek Faydalı Özellikler
 • Güçlü Arka Uç
 • 14 Günlük Ücretsiz Deneme

Eksileri

 • Sınırlı Şablonlar
 • Mobil Uygulama Yok

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.ShoppingCartElite.com
 • Kuruluş Yılı: 2009
 • Kategoriler: Alışveriş Sepeti Yazılımı
 • Ücretsiz deneme: 14 gün

Alışveriş Sepeti Elite, otomatik envanter ve otomatik izlemeden kolay veri girişi ve otomatik durum güncellemelerine kadar eksiksiz bir hizmet sunmaktadır. Rekabetçi olduğunuzdan emin olmak için basit veri feed’leri, Quickbooks entegrasyonları ve hatta otomatik casusluk / yeniden fiyatlandırma araçları içerir..

Alışveriş Sepeti Elite, düşük kaliteli ve hileli trafiği azaltmak için kurumsal kaynak planlama (ERP) yazılımı ve müşteri ilişkileri yönetimi yazılımı (CRM), çalışan izleme, depo otomasyonu ve tehdit ve katılım analitiği içerir..

Önerilen: SCE başına, platform 3-25 çalışanı olan şirketler için oluşturulmuştur; özellikle çevrimiçi perakende ve toptan satış işlemleri, temel alışveriş sepetlerinin sınırlamalarından memnun değil.

Odak Alanı / Özellikleri: SCE, otomasyondan optimizasyonlara ve grafiklere kadar, tam özellikli platformların çoğundan çok daha düşük bir fiyata, kapsamlı bir sistem olmayı hedeflemektedir..

Teknik Özellikler / Sınırlamalar? Standart (ücretsiz) tasarım seçenekleri bu şirketle biraz sınırlıdır. Mağazanızı SCE’de kurmaya başladığınızda, yalnızca bir temel şablon ücretsiz olarak kullanılabilir. Çevrimiçi mağazanızı özelleştirmek için birçok özellik var, ancak bunlar için genellikle bir ücret var.

Buna ek olarak, SCE’nin Seviye 1 Planı ayda sadece 19,99 $ ile nispeten ucuzdur, bu yüzden başlangıçtan itibaren küçük işletmeler için iyi bir plan gibi görünmektedir. Ancak, 1000 ürünle sınırlıdır; bu sizi büyüdükçe en pahalı planlardan birine abone olmaya zorlar.

Ölçeklenebilirlik / Büyümek İçin Oda: 1MM ürünlerinin Kurumsal paketine kadar minimum hesapları işleyebilirler, bu yüzden gitmek için yeterli alan var.

Para iade garantisi? Site 7 günlük para iade garantisi sunuyor ve ayrıca kredi kartı bilgilerinizi vermeden önce platformu kontrol etmek için 14 günlük ücretsiz deneme süresi var. Site ayrıca, bu garantinin nasıl çalıştığını daha fazla ayrıntılandırmadan, Enterprise kullanıcıları için% 100 para iade garantisi veriyor.

itibar: Alışveriş Sepeti Elite bazı büyüyen ağrıları çekiyor gibi görünüyor. WOT, web sitesini yalnızca% 42 güvenilir ve% 39 çocuk güvenliği olarak bildiriyor. İnternette bulunan incelemeler karışık, ancak zayıf tarafa doğru yöneliyor.Müşteri hizmetleri, e-ticaret platformları endüstrisindeki diğer şirketlere kıyasla eşit görünmüyor..

Bazı kullanıcı incelemeleri, kötü hizmet ve sitelerini kurmak ve hızlandırmak için hayal kırıklıkları hakkında konuşur. Şirketin sahipleri, kullanıcılarına dikkat etmek ve trafikte yüksek kalmak ve ceza oranını azaltmak için müşteri hizmetleri sorunlarını daha iyi ele almak için.

Ödüller & Kalite Belgeleri: Aramamız Payleap ve PSIGate gibi ödeme platformları için birkaç sertifika gösterdi.

Neden Alışveriş Sepeti Elite?? SCE, e-Ticaret sitenizin her bölümünün özelleştirilmesini sağlar ve ayrıca SCE’ye sizin için otomatik bir site oluşturmak için ödeme yapabilirsiniz. Platform aynı zamanda mükemmel bir arka ofis programı sunuyor.

Ana Özellikler

 • Satış Noktası Sistemi
 • PCI Uyumlu
 • Google Analytics Entegrasyonu
 • Quickbooks Entegrasyonu
 • Fiyat Karşılaştırma Aracı
 • Birden Çok Para Birimini Destekler
 • 60’tan Fazla Ödeme Ağ Geçidi
 • Şirket İçi Kredi Kartı İşlemleri
 • Görüntü Yeniden Boyutlandırma Aracı
 • Facebook Entegrasyonu
 • EBay ve Amazon’u destekler
 • SEO’ya Hazır

Endüstri Uzmanları Alışveriş Sepeti Elit Kararı

Bazı nedenlerden dolayı, bu, Alışveriş Sepeti Elite için iyi bir haber olmasına rağmen, tüketici ve uzman yorumları arasında büyük bir farklılık vardır. Uzmanlar programa övgüleriyle tam olarak oybirliği ile ilgili olmasalar da, ondan altı ile sekiz arasında değişen puanlar verdiler. Tüketici ortalamasından bir sıçramadır..

Uzmanlar arasında, SEO özellikleri de Alışveriş Sepeti Elite için büyük bir artı olarak öne çıkıyor. Garip bir şekilde, incelemeler yardım ve destek özelliklerine mükemmel bir puan veriyor, ancak bu, mevcut kaynaklara bir kişiyle gerçekten konuşma yeteneğinden daha fazla atıfta bulunuyor gibi görünüyor.

Alışveriş Sepeti Elite’e karşı yapılan bu en büyük şikayet şablonlarıyla ilgiliydi. Program, kullanım kolaylığı açısından iyi bir sıraya sahip değildir ve başlangıçtan itibaren o kadar etkileyici olmayan temaları özelleştirmek zor olabilir. Birçok müşteri, web sitelerinden en iyi şekilde yararlanmak için özel tasarım hizmetleri için ödeme yapmayı tercih ediyor.

Genel olarak, uzmanlar, özellikle güçlü envanter ve pazarlama araçlarıyla donatılmış yüksek derecede ölçeklenebilir bir program arıyorsanız, Alışveriş Sepeti Elite’in kesinlikle kontrol etmeye değer olduğunu kabul ediyorlar..

 • http://ecommerce-software-review.toptenreviews.com/shopping-cart-elite-review.html

Alışveriş Sepeti Elite hakkında Olumlu Tüketici Görüşleri ve Görüşleri

Biz bulmak sadece olumlu inceleme tüm olumsuz yorumlar tam tersini söyledi. Bu memnun müşteri, üçüncü taraf inceleme siteleri söz konusu olduğunda istisna gibi görünüyor. Olduğu söyleniyor, Alışveriş Sepeti Elite web sitesi müşterilerinin olumlu referansları kapsamlı bir listesi var. Referanslar üzerine yapılan bir araştırmada birkaç yaygın konu ortaya çıkıyor:

  • Güçlü SEO ve raporlama araçları. Kullanıcılar, Alışveriş Sepeti Elite’e geçmenin arama motoru sıralamalarını iyileştirmeye ve anahtar kelimeleri daha verimli bir şekilde hedeflemeye yardımcı olduğunu bildiriyor.
  • Yetenekli bir tasarım ekibine erişim. Müşteri hizmetleri eksik gibi görünse de, görünüşe göre tasarım ekibi deneyimli, yardımcı ve iletişim kurması kolay.
  • Kişiselleştirilmiş ilgi. Hem tüketici incelemeleri hem de referanslar genellikle CEO Igor’dan adıyla bahsediyor. Açıkçası, müşterileri ele almak için çok pratik bir yaklaşıma sahiptir, bu da herhangi bir işletmenin önemli ve değerli hissetmesine yardımcı olabilir..

Elit Alışveriş Sepeti Olumsuz Müşteri İncelemeleri ve Şikayetleri

Shopping Cart Elite kullanıcı incelemelerini okumak neredeyse acı vericidir. “Korkunç”, “soygun” ve “sakının” kelimeleri bir kereden fazla ortaya çıkıyor. Aslında, kullanıcıların büyük çoğunluğu şirkete sıfır puan verdi. Denemek için kredi bile alamadılar.

İncelemelere dayanarak, müşterilerin alınanlardan çok daha fazla söz verildiği anlaşılıyor. Şirket canlı bir demo ve 14 günlük ücretsiz deneme sunsa da, görünüşe göre bunlar yazılımın doğru bir resmini elde etmek için yeterli değildi. Alışveriş Sepeti Elite, özellik açısından zengin bir ürün olarak faturalandırır, ancak müşteriler, reklamı yapılan birçok özelliğin işe yaramadığını veya var olmadığını bildirir.

Kullanıcılar ayrıca, bir müşteri hizmetleri temsilcisini ele geçirmenin temelde imkansız olduğunu açıkça belirtti. Birden fazla çağrı, e-posta ve Skype sorgusu defalarca yardımcı olmadı.

 • https://bestcompany.com/ecommerce/company/shopping-cart-elite/
 • https://www.shoppingcartelite.com/articles/shopping-cart-elite-reviews-from-best-company

tasarlamak & Özelleştirme

Web Sitesi Şablonları

Alışveriş Sepeti Elite, başlangıçta ücretsiz planla çalışmak için sadece bir tasarım şablonu verir, ancak sitede ayrıca işletmeniz için daha uygun bir tema ve web sitesinde gösterilen temalar seçebileceğiniz bir tema mağazası vardır. oldukça harika. Ayrıca, sitenizi sıfırdan oluşturabilirsiniz, ancak bu önemli tasarım deneyimine sahip olanlarla sınırlıdır ve kullanıcı isteğine bağlıdır..

Web Sitesi Oluşturucu Arayüzü

SCE grafik tasarımını veya en azından CSS kısmını ele almasını önerir. Önemli tasarım deneyimine sahip olanlar projenin kendileriyle başa çıkabilir, ancak bu bölümü oku önce sitenin SSS’si. Müşteri sitelerini bozmadan sürekli yükseltme yapmalarını sağlayan blok sistemi ile SCE’nin çalışma şeklini özetliyor.

Sayfa Stilini Özelleştirme

Site, sitenizi beğeninize göre daha özelleştirilmiş hale getirmek için eklenebilecek üç tasarım paketi sunar. Kodlama deneyimine sahip müşteriler, standart düzenleme ve tasarım seçeneklerini, HTML veya CSS kullanarak üstbilgileri ve altbilgileri gibi mağazalarının bölümlerini oluşturabilir.

HTML / CSS koduna, platformun Ana Tasarım bulut şablonları üzerinden erişilir ve bilgili kullanıcılara daha fazla özelleştirme seçeneği sunulur. SCE şablonları, görüntü, eklentiler ve promosyon bilgileri de dahil olmak üzere gerekli tüm ön uç ayarlarını zaten taşıyor.

Blok sistemlerini kullanarak görsel düzenleme basittir; Başlıklar, Mizanpajlar, Paragraflar ve Görseller gibi bileşenleri ekleyebilir, klonlayabilir veya taşıyabilirsiniz. Farklı mevsimler veya satışlar için işleri değiştirmek için blok şablonlarınızı gerektiği gibi tekrar kullanabilirsiniz.

Site navigasyonu: SCE, site navigasyonunun özelleştirilmesine izin vermek için “Mega Menüler” dediklerini kullanır. Birden fazla kategori ekleyebilir ve ayrı sayfalarda görünmelerini sağlayabilir ve müşteri dostu olması için bunları ana sayfadan açılır menülere bağlayabilirsiniz..

İçerik yönetimi: İçerik web sitenize bazı şekillerde eklenebilir. Ürünleri toplu yükleyebilir veya manuel olarak girebilirsiniz. Bloglama ve makaleler basit bir WYSIWYG editörü ile yapılır.

Fotoğraf ve Galeriler: Sitenize hızlı bir şekilde fotoğraf ve galeri ekleyebilirsiniz ve resimler, özel metin ve gömülü videolar içeren etkileşimli karuseller web sitenizde istediğiniz herhangi bir yere yerleştirilebilir.

Mobil Mağaza Site Binası: SCE siteleri tabletinize ve diğer akıllı cihazlarınıza uyarlanabilir. Mobil sitenizin görünümünü ve çalışma şeklini geliştirmek istiyorsanız, SCE mobil şablonlarınız için özel bir tema tasarlayabilir.

Sosyal Paylaşım Entegrasyonu: SCE sosyal uygulamaları, satışlarınızı artırmanıza yardımcı olmak için sosyal medyadan yararlanır. Müşterileri satın almaya teşvik etmek için paylaşım düğmeleri, satın alma paylaşım uygulamaları ve sosyal ödüller sunarlar. Sosyal analizler de vardır ve en iyi sosyal platformlarınızı hedefleyebilmeniz için YG izleme dahildir.

Özel Tasarım Hizmetleri: Alışveriş Sepeti Elite, sitenizin tüm geçişini yürütebilir ve sizin için tamamen özelleştirilmiş ve tasarlanmış olabilir. Tasarım oranları saatte 25-75 dolar arasında değişiyor ve çoğu tam taşıma işlemi yaklaşık 300 saat sürüyor. Özel tasarım teklifleri şirketten edinilebilir.

Özellikleri & Araçlar

Tüm web sitelerinde olduğu gibi kurulum, e-Ticaret işinizin işlevselliğini önemli ölçüde etkiler. SCE, doğru şekilde çalışan ve çoğunlukla otomatik olarak çalışan güzel bir site kurmak için tüm araçları sağlamayı amaçlamaktadır..

SCE, boş bir tuvalden tüm web sitelerinin oluşturulmasına kadar basit eklentilerle başlayarak, tüm e-Ticaret çözümlerini sunar. Sitenin hizmetlerinin ne kadar veya ne kadar azını istediğinize karar verebilirsiniz.

Ayrıca, özel alan adınızı Alışveriş Sepeti Elit sitenize getirebilirsiniz. Kurulum için tam talimatlar verirler, ancak kendiniz yapmayı tercih etmezseniz, SCE ekibi ek ücret karşılığında idare eder.

Alışveriş Sepeti Elite siteleri hayal edebileceğiniz hemen hemen her şeyle rahatça bütünleşecektir. Amazon ve Ebay’den işlevselliği Google ve Bing’e aktarır, satışları optimize etmek için diğer sitelere entegre etmek kolaydır. SCE size bir alışveriş sepeti verir, aynı zamanda tam güçlü dijital e-Ticaret sunar. Push teknolojisi, yalnızca otomatikleştirerek satışları artırmanıza olanak tanır.

SCE, platform tarafından desteklenen bir sitede% 100 mobil cihazlara uygun Google skor ayarları sunar. SCE web siteleri mobil siteler için Uyarlanabilir Tasarım kullanır; Bu, Amazon ve Target gibi büyük perakende siteleri için kullanılanla aynı tasarımdır.

Uyarlanabilir Tasarım, her boyuttaki mobil ekranlara ve piyasadaki herhangi bir cihaza daha hızlı ve daha hassas bir şekilde yüklenir. Mobil, son birkaç yılda, herhangi bir yavaşlama belirtisi olmadan muazzam bir şekilde arttığı için, SCE tüm e-Ticaret işletmelerinin mobil görüntüleme için tamamen optimize edilmesini sağlamıştır..

Bir SCE sitesine ürün eklemek nispeten basittir, ancak SCE, platforma aşina olmanıza ve işleri yapmanın en iyi yollarını anlamanıza yardımcı olmak için ürünlerle çalışmanın her yönüyle ilgili eğiticilere yardımcı olur. Ürün görüntüleme seçenekleri çeşitlidir ve eğiticiler ayrıca ürünleriniz için en uygun olanı seçmenize yardımcı olabilir.

Alışveriş Sepeti Elite, bir alışveriş sepetinden daha fazlasıdır ve geleneksel bir çevrimiçi mağazadan çok daha fazlasını sunar; satıcı araçları, web sitesi oluşturucu ve gelişmiş arka uç özellikleri, alışveriş sepetinizin ve sitenizin işlevselliğini daha sorunsuz ve otomatik hale getirir.

Bant genişliği ve depolama alanı, kullanıcı tarafından seçilen plana dayanır ve web sitenize eklemek istediğiniz ürün sayısına bağlıdır. İşletmeniz büyüdükçe ölçeklenebilir. Kataloğunuzu veya herhangi bir bölümünü SCE sitesinin işlevselliğiyle istediğiniz zaman dışa aktarabilirsiniz. Sitede de bu konuda size yardımcı olacak öğreticiler var.

Destek, e-posta, telefon, canlı sohbet desteği, öğreticiler ve eğitim videoları, sorunları arayabileceğiniz geniş bir SSS bölümü / bilgi tabanı ve destek biletleri ile sağlanır.

Dil desteği bu noktada Bing çevirmeni aracılığıyla yapılır. Microsoft kullanarak çevirmene abone olursunuz ve eklentilerinize ve web sitesi ayarlarınıza yapıştırabileceğiniz kod üretir. Müşteriler daha sonra tercih ettikleri dile geçiş yapabilir.

Alışveriş Sepeti Elite ile Hosting ve Güvenlik tüm raporlar tarafından mükemmel. SCE, PCI uyumlu sertifikalıdır ve 100’den fazla güvenli ağ geçidi kullanarak işlemleri gerçekleştirir. Şirket ayrıca, müşterinin bilgilerini korumak için yüksek güvenlikli ücretsiz bir SSL sertifikası sağlar.

Sahnelerin arkasında, SCE CloudFlare CDN ile birlikte çalışarak tüm sitelerdeki saldırıları engellemek ve saldırı trafiğini boşaltmak için çalışır. CloudFlare CDN, görüntüleri önbelleğe alır ve sunar, siteleri daha hızlı ve daha güvenli hale getirir ve DNS düzeyinde SSL sertifikalarına izin verir. Buna ek olarak, SCE müşterileri için sürekli yedeklemeler gerçekleştirir ve e-postalar bir yıl boyunca arşivlenir.

özellik
genel bakış
Ödeme, Ödeme ve Nakliye ÖzellikleriAlışveriş Sepeti Elite, bu tür işlerin her bir parçasını mümkün olduğunca otomasyon kullanarak basitleştiren özellikler de dahil olmak üzere çok kapsamlı bir e-Ticaret çözümü sunar. Ödeme işlemi seçtiğiniz ödeme ağ geçidinizle yapılabilir, ancak şirket USAePay, Authorize.net, PayPal Pro ve Chase Payment Tech’i şiddetle tavsiye eder.
Alışveriş sepeti eklentileri ve eklentileriAlışveriş Sepeti Elite ile satışlar, otomatikleştirme ve nakliye işlemleri ve daha fazlasını sunmak için kullanılabilir. Site, web sitenizin performansını düşürebileceklerini belirterek üçüncü taraf widget’larından mümkün olduğunca kaçınmanızı istiyor. Bugün birçok eklenti SSL uyumlu değildir ve bu, sitenizin nasıl oluşturulduğuyla ilgili ciddi sorunlara neden olabilir ve bu da satışları aksatabilir. Alışveriş Sepeti Elite üst düzey destek planları, eklenti performansını ölçme ve sorunlara neden olanları kaldırma yeteneğine sahiptir.
Sipariş yönetimiSCE ile akıcı ve verimli bir otomatik süreçtir. Emirlerden birinde bir aksaklık varsa, düzeltmek için bir e-posta alırsınız. Genellikle, eksik veya yanlış basit bir bilgi parçası vardır ve bunlar hızlı bir şekilde çözülebilir.
Envanter yönetimiSCE platformu ile kolaydır. Mağaza ürünlerinizi bir CSV dosyasıyla veya manuel olarak yükleyebilir ve iş modelinize bağlı olarak ayarlarınızı istediğiniz şekilde yapılandırabilirsiniz. Örneğin, birisi altı mavi widget satın almaya çalışırsa ancak stokta sadece dört tane varsa, sistem ayarladığınız parametrelere göre bunu nasıl ele alacağını bilir. Bu, ikisini daha sonra teslim edilmek üzere geri sipariş edildiğini veya müşteriye öğenin sınırlı olduğunu söyleyebilir.
Terk edilmiş arabalarımasanızda para kaldığından, bu müşterilere e-posta göndermek ve satışlarınızı en üst düzeye çıkarmak istersiniz. İşlem yapmak için arabaları ne zaman terk ettiğinizi bildirmek için arka ofisinizde bildirimler ayarlayın.
Mobil e-Ticarettüm SCE destekli web sitelerinde yer alan uyarlamalı yanıtla sorunsuz ve sorunsuzdur. Sitenizin mobil sürümü, müşterilerin satın alma işlemlerinde kullanması için her tür mobil cihazda iyi işlenir.
Ödeme Kartı Endüstrisi (PCI) Sertifikası.Alışveriş Sepeti Elite PCI uyumludur ve web sitelerinin kullanabileceği bir sertifikaya sahiptir. SCE, sertifikanızın taranmasını gerektirmediği için BCSW kullanılmasını önerir.
Nakliye Tahmincisiweb sitesi ayarlarınızda sizin tarafınızdan ayarlanmıştır ve yapılması kolaydır. Sadece şu yönü izleyin: Ayarlar> web sitesi ayarları > web sitesi ayarları> Alışveriş kartı > Alışveriş listesi > Tahmini Gönderim Vergisine İzin Ver & Nakliye Hesaplama. Birden fazla gönderici ve hatta sabit oranlı gönderim ekleyebilirsiniz..
Gönderi TakibiGönderileri, bu işlemle takip numaralarına sahip olacak şekilde ayarlayabilirsiniz: Siparişler > Sipariş Gönderimi > Sipariş Numarasını Seçin > Oluştur düğmesine basarak bir Takip Numarası oluşturun. Elbette, ayarlarınızda zaten UPS, USPS veya FedEX kimlik bilgileriniz olacaktır. İzlenecek başka bir yöntem de bu gemi çıkış ekranında; siparişi seçebilir ve manuel izleme tıklayabilirsiniz; takip numarasını yapıştırın ve bir müşteriye gönderin. Bu, siparişi gönderildiği gibi işaretler.
POS ÖzellikleriSitenin POS yetenekleri hakkında bilgi arayışımız hiçbir şeye dönüşmedi. Aslında, POS ile ilgili sorular SCE sitesinde cevaplandırılmadan SCE’nin bu yeteneğe sahip olmadığına inanmamıza neden oluyor.
CRM Özellikleri & RaporlarSCE, ideal potansiyel müşterileri hedeflemeye ve çabalarınızın nereden geldiğini görmenize yardımcı olacak raporları eksiksiz bir şekilde sunar.
SEOSCE ile kolaydır; sezgisel ve yüksek kaliteli organik trafik sağlayan yerleşik SEO dostu bir yazılıma sahiptir. Sistem anahtar kelimeleri vurgular ve SEO’yu geliştirmek için değişiklikler önerir. İsterseniz fiyatlandırmanızı izlemek ve ayarlamak için çok sayıda SEO aracı, algoritma ve hatta bir rekabet casusu sunar. Anahtar kelime sıralaması monitörü, ziyaretçi tarafından oluşturulan SEO ve diğer pazarlama araçları entegre edilmiştir.
Sosyal Paylaşım Entegrasyonusağlanır. Sosyal medya ve uygulamalar yaygınlaştıkça, sosyal medya çevrimiçi yaşamın hayati bir parçası haline geliyor. İşletmeler için sosyal medya, ürünleri pazarlamak, markaları tanıtmak ve mevcut müşteriler ve potansiyel müşterilerle etkileşim kurmak için kullanılır. Sosyal medya pazarlaması, daha fazla satış için marka maruziyetini ve müşteri erişimini artırmak için sosyal ağı kullanır.

SCE, paylaşım düğmelerine, sosyal ödüllere ve satın alma paylaşım uygulamalarına entegre edilmiştir. Hangi kanalların satışlara en iyi dönüştüğünü gösteren analizler de vardır, böylece nereye odaklanacağınızı bilirsiniz. Ayrıca, sosyal giriş mevcuttur ve sitenize kaydolmayı kolaylaştırarak alışveriş sepetini terk etmenize yardımcı olduğu kanıtlanmıştır..

Blogkurulum ve işlem mevcut WYSIWYG editörü ile basittir. Bir ürüne veya ürün blogu olarak bölümlere ayırmak için makaleler oluşturabilirsiniz. Ayrıca, şablonlar profesyonel ve özelleştirilmiş görünmelerini sağlamak için bir dizi makalede kullanılabilir.
Bültenkaydolma kullanılabilir ve Alışveriş Sepeti Elite, bültenler için MailChimp ile bağlantı kurmanızı önerir.
Yerleşik Promosyon SeçenekleriSCE’nin parladığı bir alandır; site her büyüklükteki işletme için kapsamlı pazarlama ve tanıtım seçenekleri sunar. CRM teklifleri, terk edilmiş alışveriş sepetleri için otomatik yanıtlayıcılar, mükemmel katılım fırsatları ve tutma yetenekleri, ERP ve otomasyon özellikleri.
Hediye Çekleri, Fırsatlar veya KuponlarSite, ürünleriniz için kupon oluşturulmasına izin verir.
Site İstatistikleri ve Analitik:Alışveriş Sepeti Elite uygulamaları, ihtiyaç duyulan analizleri kolay anlaşılır biçimde sunmak için tasarlanmıştır. Gösterge tablonuz, en sevdiğiniz sosyal raporları gösterecek şekilde özelleştirilebilir ve size önemli istatistikleri ve ipuçlarını e-posta ile gönderebilir.

Planlar & Fiyatlandırma

SCE ile ücretsiz plan mevcut değildir, ancak 14 günlük ücretsiz deneme süresi vardır. Alışveriş Sepeti Elite ile fiyatlandırma ayda 19.99 $ ile temel bir seviyeyle başlar. Sınırsız bant genişliği ve sınırsız depolama alanı içerir ve 1.000 ürün ve iki çalışan şifresi sağlar. Tüm seviyelerde çalışmak için Shopping Cart Elite’te bir hesap yöneticisi bulunacaktır.

1.000’den fazla ürün olduğunda, 10.000 ürüne ev sahipliği yapabileceğiniz ve siteyi kullanarak beş çalışanınız olabileceğiniz 35,99 $ ‘dan Seviye 2’ye taşınacaksınız. Seviye 3 10.000’den başlar ve 50.000 ürüne gider, on çalışan ayda 65.99 dolara izin verir. Seviye 4 Planı, 25 çalışanın ve 2.000.000 adede kadar ürünün barındırılmasını sağlayan işletme planıdır; aylık 99,99 $ maliyeti ve özel tasarım ve Beyaz Eldiven Web Sitesi Kurulumu ile birlikte gelir ve size yardımcı olmak için bir pazarlama yöneticiniz atanır.

Siteniz için ne kadar yardım ve özelleştirme istediğinize bağlı olarak ek kurulum maliyetleri oluşabilir.

Müşteri desteği

Müşteri desteği, sitenin herhangi bir yerinden çevrimiçi sohbet yoluyla sağlanır. Aslında, kolay erişim için her sayfada iki sohbet düğmesi vardır. Ücretsiz telefon numarası da mevcuttur ve sorunuz acil değilse e-posta bir seçenektir.

Alışveriş Sepeti Elite, sitede çok sayıda öğretici ve web semineri sunar, böylece soru sorabilir ve gerçek zamanlı yardım alabilirsiniz. Kapsamlı bir SSS bölümü, sahip olabileceğiniz soruların çoğuna da cevap verebilir.

Kullanım kolaylığı

SCE’nin “Bloklar” dediği sürükle ve bırak araçlarıyla mağaza kurulumu nispeten kolaydır. Blok Düzenleyici, masaüstü ve mobil siteler için içerik düzenlemeye izin verir ve blokları istediğiniz yere sürükleyerek içeriğinizi tüm cihazlar için optimize edebilirsiniz..

Bloğu düzenlerken, bilgi olmadan ve kodlamadan tam olarak nasıl görüneceğini bile görebilirsiniz. Bu, işleri yapmanın tamamen farklı bir yolu olduğundan, SCE’yi kullanmak diğer platformlardan daha dik bir öğrenme eğrisi olabilir.

Programlama becerisine sahip olanlar için sitede HTML ve CSS koduna erişim vardır. Özel içerik, özellikli ürünler alanının üstüne veya altına ve özel eklentileri girebilirsiniz, SCE yalnızca HTML’nizi eklemeniz ve mevcut kodu değiştirmemeniz konusunda uyarır.

Sonuç

Alışveriş Sepeti Elite, bugün mevcut olan en benzer platformlardan daha fazla çan ve ıslık sunuyor. Bu nedenle, küçük işletmeniz için gerekenden daha fazlası olabilir; ancak, aşırıya kaçmayacaksınız. Şirket, küçük işletmelerden büyük bir işletmeye kadar her türlü işi yapabilir.

Dahil edilen araçlar, satışları artırmaya ve hemen çıkma oranlarını azaltmaya ve ayrıca terk edilmiş alışveriş sepetlerini azaltmaya yardımcı olacaktır. Alışveriş Sepeti Elite’in muhtemelen kullanacağınızdan daha fazla aracı var, ancak rekabetçi bir pazardaysanız ve her avantajı istiyorsanız tam olarak sizin için doğru olabilir.

Karşılaştırmak

Alışveriş Sepeti Elite

88

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map