2016 yılında Online Mağaza İnşa Etmek İçin Volusion eCommerce Yazılım İncelemesi


Volusion

Siteyi ziyaret et

9.4


AWA Puanı

Volusion

Volusion 1999’dan beri var ve en büyük e-Ticaret alışveriş sepetlerinden birini temsil ediyor. 40.000’den fazla mağazaya hizmet veriyor ve her büyüklükteki işletmeyi barındıracak şekilde tasarlanmış hepsi bir arada bir platform sunuyor. Program, pazar değişikliklerine uyum sağlamaya devam ederek ve bir çevrimiçi iş yürütme ile ilgili zorluklara pratik çözümler sunarak zirvede yer almıştır. Aşağıdaki Volusion incelememizi okuyun.

Artıları

 • Güçlü Envanter Yönetimi
 • Sınırsız Ekran Seçenekleri
 • Kolay Sipariş İşleme
 • Esnek Ödeme Seçenekleri

Eksileri

 • Şablonları Özelleştirmek Zor
 • Sınırlı Tasarım Özellikleri
 • Eklenti Yok

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.volusion.com
 • Merkez: Austin, TX
 • Kuruluş Yılı: 1999
 • Çalışanlar: 450+
 • Barındırılan Mağazalar: 40.000+
 • Kategoriler: e-Ticaret Bulut Yazılımı
 • Hizmetler: Web Tasarımı, Online Pazarlama
 • Ücretsiz deneme: 14 gün

Volusion, çevrimiçi bir mağazayı çalıştırmak için tek elden bir çözüm sunmak üzere tasarlanmıştır. İşletmenizin her yönünü Volusion kontrol panelinden çalıştırabilirsiniz.

Mükemmel bir platform için alışveriş yapıyorsanız, diğer seçeneklerin belirli bir odak noktası sunduğunu fark etmiş olabilirsiniz. Bazı rakipler pazarlama araçları veya tasarımı konusunda uzmanlaşmıştır. Volusion’ın niş, koşarak yere çıkmanıza yardımcı olacak çok yönlü bir çözüm sunuyor.

Teknik Özellikler ve Sınırlamalar

Volusion her büyüklükteki işletme için mükemmel olduğunu iddia ederken, bant genişliği sınırlamalarına ve ekstra ücretlere dikkat edin. Yüksek hacimli veya sipariş veren daha büyük işletmeler, bant genişliği fazlalıkları için ödeme yapabilir. Ayrıca, platform bir SSL sertifikası ile birlikte gelmez. Kredi kartı alımlarına izin vermek için bir tane satın almanız gerekecektir. Dikkatli değilseniz ekstra ücretler hızla toplanmaya başlar.

Ölçeklenebilirlik

Volusion, işletmenizle birlikte büyümek için tasarlanmıştır. Yeni işletme sahipleri için hızlı ve kolay bir başlangıç ​​yapmanızı sağlar, ancak küresel markaları destekleyebilir. Örneğin, Intel ve 3M, sitelerine güç vermek için Volusion kullanıyor. İster küçük kalsın ister genişleyin, Volusion yeni taleplere ayak uydurabilir.

Risksiz Deneme

Volusion’ı 14 güne kadar ücretsiz deneyebilirsiniz. Kredi kartına ve gizli ücrete gerek yoktur. Bu size bir mağaza kurmayı ve program için bir fikir edinmeyi denemek için yeterli zaman vermelidir. Yıllık plana kaydolduktan sonra fikrinizi değiştirirseniz iptal ücreti alınır. Hesabınızı sonlandırmak için 99 $ ödemeye hazır olun.

Volusion’ın İtibarı

Volusion yıllar içinde istikrarlı bir platform olarak ün kazandı. Başlamak ve büyümeye devam etmek için ihtiyacınız olan tüm araçları içerir. Bir şey daha iyi bir müşteri puanına sahip olmasını engelliyorsa, bu onların fiyatlandırma yöntemidir. Ekstra ücretler konusunda daha açık olabilirler. Gerçekleştirebileceğiniz olası masrafların farkında değilseniz, aylık ekstreniz sürpriz olabilir. Bu, Volusion’u inandırıcı değil gibi yapma eğilimindedir.

Sertifikalar ve Topluluk Katılımı

Volusion, aşağıdakiler dahil olmak üzere hem ulusal hem de bölgesel tanınma kazandı:

 • Better Business Bureau’dan A + derecesi
 • 2015 Austin Ticaret Odası A Listesi’ne layık görüldü
 • 2011 Frontie Müşteri Hizmetleri Ekibi Stevie Ödülü

Ayrıca Volusion, yüzlerce çalışanı toplum hizmetine katılmaya teşvik ediyor. İşçilere gönüllü faaliyetler için iki gün izin verilmektedir. Şirket ayrıca kâr amacı gütmeyen kuruluşlara ücretsiz hizmetler bağışladı.

Neden Volüzyon Seçilmeli??

Gerçekte, mükemmel bir program yoktur. Her e-ticaret alışveriş platformu artıları ve eksileri ile gelecek. Kurulmuş bir şirketle çalışmak istiyorsanız Volusion’u denemelisiniz. Platformlarını güncellemek ve mükemmelleştirmek için 16 yıldan fazla zaman harcadılar. En son araçlara ve özelliklere erişebildiğinizden emin olabilirsiniz. Çevrimiçi mağazanızı başlatmak ve gelir elde etmeye başlamak için hızlı ve kolay bir yol sağlar.

Ana Özellikler

 • Ücretsiz Tasarım Şablonları
 • Sınırsız Ürün Seçenekleri
 • 14 Gün Ücretsiz Deneme
 • E-posta Pazarlama Araçları
 • 7/24 Destek
 • Tek Sayfalı Ödeme
 • Gelişmiş Güvenlik
 • Sosyal Medya Entegrasyonu
 • Günlük Yedeklemeler
 • Çoklu Gezinme Stilleri
 • Üçüncü Taraf Entegrasyonları
 • Otomatik Platform Güncellemeleri

Sanayi Uzmanları Volüzyon Kararı

Volusion’ın uzman yorumları da karışık bir çanta olma eğilimindedir. Bazı eleştirmenler büyük hayranlar ve Volusion’ı en iyi e-Ticaret çözümleri listesinin en tepesine yerleştiriyorlar. Müşteri hizmetlerinin kalitesi hakkında söylenecek çok olumlu şeyler var. Aslında bir senaryodan okumak için eğitilmemiş gerçek bir insanla konuşacaksınız..

Bazıları için yazılım, yeterli işlevsellik ve esneklik sunar. Volusion’ın yakalanması ve blog oluşturma özelliği eklemesi biraz zaman alırken, bu gözetim düzeltildi. Diğerleri, temaların tarihli göründüğünü ve kodlamadan özelleştirilmesinin zor olabileceğini düşünüyor. Tabii ki, hemen hemen her web sitesi tasarımı yazılım programının bu ortak eleştirisi. Sonuçta, bu kişisel bir tercih meselesidir ve daha önemli bir konu kullanım kolaylığı ve genel kullanıcı deneyimidir. Bu alanda Volusion yüksek övgü alıyor.

Volusion’a karşı belki de en büyük şikayet maliyettir. Aylık abonelik ücreti rakiplerle eşit olsa da, gizli ücretler hızlı bir şekilde artabilir. Bu, Volusion’ı bazı girişimlerin bütçesinin ötesine taşıyabilir. Ancak, bazı işletmeler mükemmel müşteri hizmetleri için daha fazla ödeme yapmaktan mutluluk duyabilir.

Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Volüzyonla İlgili Görüşler

Volusion söz konusu olduğunda her müşterinin benzersiz bir deneyimi var gibi görünüyor. Genel derecelendirmeler 4 ila on yıldız arasında ileri geri atlar ve ortalama 10 üzerinden 7’ye çıkar. Programı sevenler daha geniş özelliklere iltifat etme eğilimindedir ve ayrıntılara çok fazla yakalanmazlar. Popüler Volusion profesyonelleri şunları içerir:

 • Kullanım kolaylığı
 • Envanter yönetimi
 • Müşteri desteği
 • Hızlı ve sorunsuz kurulum ve uygulama
 • Odeme yapiliyor
 • Raporlama

Programı gerçekten sevenler, Volusion’un küçük işletmeleri veya büyük perakende sitelerini çalıştırmak için kullanılabilecek çok yönlü bir çözüm sunduğuna dikkat çekiyorlar. Yeni başlayanlar ayrıca tasarım araçlarından memnun görünüyorlar ve çok az deneyim veya hiç kod bilgisi olmayan bir site oluşturmanın nispeten kolay olduğunu görüyorlar..

Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Volüzyonla İlgili Şikayetler

Kullanıcıların incelemelerine bakarsanız, platformdaki kusurlar söz konusu olduğunda ortak bir iş parçacığı bulmak zordur. Şikayetler, bu sorunların mutlaka tekrarlanması ve Volusion ile içsel kusurların bir göstergesi olabileceği için çok çeşitli konuları kapsamaktadır..

Belki biraz daha tutarlı görünen bir konu pazarlama ve SEO araçları ile ilgilidir. Tüketiciler, SEO Yoast aracılığıyla mevcut olanlar gibi daha otomatik bir SEO özelliği görmek istiyorlar. Volusion ile alt etiketleri, anahtar kelimeleri ve başka bir arama motoru dostu bilgileri tek tek girmekle sorumlusunuz.

Volusion, güncellemeleri sorunsuz bir şekilde yayınlamak konusunda bazı sorunlara sahip olabilir. Bazı müşteriler Volusion’ın güvenilirliğini övüyor olsa da, aksaklıklardan ve kesinti sürelerinden memnun olmayan birkaç kişi var. Kesinti süresi kar kaybı anlamına gelebilir, bu akılda tutulması gereken bir şey olabilir.

tasarlamak & Özelleştirme

Volusion teklifleri 16 ücretsiz şablon. Bazı eleştirmenler seçimleri tarihli olarak tarif etseler de, temiz ve klasik vitrin önlükleri sağlarlar. Her zaman premium bir şablona yükseltebilirsiniz, ancak 895 dolar civarında ödeme yapmayı bekliyoruz çoğu için. Ayrıca, şablonların yalnızca bir bölümünün yanıt verdiğini unutmayın. Bir şablona yatırım yapmakla ilgili bir hata yapmak istemezsiniz, yalnızca sınırlamalarla geldiğini öğrenmek için.

Bedava Vs. Ödül

Volusion uzmanları, ücretsiz temaların şirket içi tasarımcılara sahip olanlar için en iyisi olduğunu öne sürüyor. Değişiklik yapmayı bilen birisine sahipseniz, ücretsiz temalar HTML kullanılarak ayarlanabilir. Ancak, web sitesi tasarımında yeniyseniz, sitenizi özelleştirmek için premium bir tema ödemek zorunda kalabilirsiniz.

Özel Tasarım Seçenekleri

Ayrıca, tüm tasarım sürecini atlayabilir ve sitenizi oluşturmak için Volusion uzmanlarını kullanabilirsiniz. Özel tasarım fiyatları 3.500 dolardan başlıyor ve en gelişmiş seçenek için 6.000 dolara ulaşabiliyor.

Web Sitesi Oluşturucu Arayüzü

Çoğu mevcut platform gibi Volusion da sitenizi oluşturmak ve değişiklikler yapmak için farklı bir yol sunar. HTML, CSS veya dosya düzenleyicisini kullanabilirsiniz. Ne yazık ki, öğeleri sürükleyip bırakmanıza izin veren bir WYSIWYG editörü yok. Arayüzde gezinmek kolay olsa da, kodu bilmiyorsanız belirli değişiklikler yapmakta sorun yaşayabilirsiniz. Yazılım, mağazanızı hızla ayarlayabilmeniz ve daha sonra işinizin diğer alanlarına odaklanabilmeniz için tasarlanmıştır.

Mobil Site Oluşturma

Potansiyel temalara göz atarken, çoğunun duyarlı olmadığını fark edeceksiniz. Bu, ayrı bir mobil site oluşturmanız gerektiği anlamına gelir. Zamanında kısa olanlar için, özellikle ilk etapta tasarıma aşina değilseniz, ikinci bir site oluşturmak çok zor olabilir..

İçerik yönetimi

Volusion, ürün eklemeyi ve içeriği yönetmeyi kolaylaştırır. Ürün bilgilerini girebileceğiniz üç ana bölüm vardır: temel, görüntü yönetimi ve gelişmiş bilgi. Bu kategoriler düzenli olmanıza, fotoğraf galerilerini yönetmenize ve ilgili ürün bilgilerini yayınlamanıza yardımcı olur.

Sosyal bütünleşme

Yerleşik araçlarla işinizi pazarlamak için sosyal medyayı kullanın. Her Volusion paketi, Twitter, Facebook, Pinterest ve diğer hesaplarınızı entegre etmenizi kolaylaştıracak bir sosyal paylaşım uygulamasıyla birlikte gelir. Ayrıca uygulama mağazasını ziyaret edebilir ve hoşunuza gidebilecek diğer eklentileri indirebilirsiniz.

Özellikleri & Araçlar

özellikgenel bakış
Çevrimiçi Mağaza KurulumuVolusion’a başlamak nispeten kolaydır. Tek dezavantajı, programın size adım adım yol göstermesi için bir kurulum sihirbazı veya kontrol listesi sunmamasıdır. Tüm üslerinizin kapalı olduğundan emin olmak için büyük ölçüde kendi başınıza olacaksınız. Dikkatli değilseniz bu zaman alabilir.
Bant Genişliği ve DepolamaVolusion sınırsız depolama alanı sunarken, bant genişliği söz konusu olduğunda sınırlamalar vardır. Mini plan sadece 1GB bant genişliği ile geliyor. Sınırınız üzerinden her GB için 7 ABD Doları tahsil edilecektir. En kapsamlı Premium plan bile 35 GB bant genişliğiyle sınırlıdır. Bir blog ve çok sayıda ürün içeren kapsamlı bir site oluşturmayı planlıyorsanız, bant genişliği kullanımınıza dikkat etmek isteyebilirsiniz
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve Eklentileri`Volusion, mağazanızın işlevselliğini artırmanıza yardımcı olacak bir uygulama pazarıyla birlikte gelir. Üçüncü taraf sağlayıcılara ve 80’den fazla kullanılabilir uygulamaya sahiptir.
Sipariş yönetimiYerleşik arama özelliği siparişleri bulmanıza ve izlemenize olanak tanır.
Envanter yönetimiAna gezinti çubuğu bir envanter sekmesi içerir. Ürün eklemek, envanterinizde arama yapmak ve performans istatistiklerini görüntülemek için bu konumu ziyaret edebilirsiniz. Ürün bilgileri, düzenli kalmanıza ve ihtiyacınız olan bilgilere doğrudan gitmenize yardımcı olacak üç ana kategoriye ayrılmıştır..
Gönderi TakibiVolusion, gemi mallarını bırakmanıza ve paketleri izlemenize izin verir. Tek bir düğmeye basarak etiket üretebilir ve yazdırabilirsiniz
CRM ÖzellikleriMüşteri ilişkileri yönetimi sistemi, müşterilerle kolayca iletişim kurmanızı sağlar. Sipariş geçmişini görüntüleyebilir, e-posta gönderebilir ve destek sorgularını izleyebilirsiniz. Volusion, daha iyi bir alışveriş deneyimi için hızlı bir şekilde müşteri endişelerini gidermenizi sağlar.
Şablonlar ve TemalarCila ve profesyonel bir görünüm sunan 16 ücretsiz temadan birini seçin. Düzinelerce seçeneğiniz olmasa da, mevcut şablonlar modern ve şık. Ayrıca 50 $ ‘dan başlayan ve 895 $’ a kadar çıkan premium temaları satın alabilirsiniz. Karar bütçenize ve kodlama konusunda ne kadar rahat olduğunuza bağlıdır.
Entegrasyon ve EklentilerVolusion size çok yönlü bir paket sunmak için tasarlanmıştır. Temel işlevleri yerine getirmek için eklentiler hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yoktur. Ancak, belirli bir program arıyorsanız, uygulama mağazasını kolayca ziyaret edebilir ve neredeyse istediğiniz herhangi bir programı kolayca entegre edebilirsiniz..
Mobil e-TicaretBir tema seçerken veya satın alırken dikkatli olun. Hepsi duyarlı ve mobil uyumlu değildir. Burası Volusion’un zamanın gerisinde olduğu bir alandır. Zaman ve para harcayan ayrı bir mobil dostu site tasarlamak zorunda kalabilirsiniz. Doğru şablonla mağazanızı bir mobil uygulamadan bile yönetebilirsiniz. Aradığınız tüm özellikleri içeren bir seçenek seçtiğinizden emin olun..
Ağ sağlayıcısıVolusion hem web hosting hem de alan adı kayıt hizmetleri sunmaktadır. Mevcut bir siteyi taşıyabilir, kayıtlı bir alan adı kullanabilir veya 11,99 ABD doları karşılığında yeni bir alan adı satın alabilirsiniz.
Uygulama mağazasıÜcretsiz ve ücretli uygulamalara göz atmak için Volusion uygulama mağazasını ziyaret edin. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda seçenek vardır ve aramalarınızı filtrelemek için farklı yollar vardır. Uygulama fiyatları oldukça değişkendir ve bir kerelik ücret veya aylık abonelik olarak ayarlanabilir.
BlogVolusion’un önemli bir dezavantajı, bloglama özelliği ile gelmemesidir. Bir WordPress eklentisi kullanabilir ve blogunuzu oluşturabilirsiniz, ancak bu bant genişliğinizi oldukça hızlı bir şekilde tüketebilir. Bir blog, aktif bir pazarlama aracıdır ve müşterilerinizle iletişim kurmanın harika bir yoludur, böylece bu eksik özellik bir sorun olabilir.
SEO ve PazarlamaSayfaları optimize etmenizi sağlayan yerleşik SEO araçlarının keyfini çıkarın. Arama motoru dostu URL’ler oluşturun, birden çok snippet ve meta etiket ekleyin. Ayrıca bir Volusion özel SEO paketine de kaydolabilirsiniz. Arama motoru performansınızı artıracak farklı paketler sunarlar
Haber bültenleriCRM sistemi, müşterilerle kolayca iletişim kurmanızı sağlar. Ayrıca ücretsiz ve ücretli uygulamaları kullanarak düzenli bültenler gönderebilirsiniz. Bu, yeni ürünlerin veya satışların reklamını yapmak için mükemmel bir yoldur.
Güvenlik özellikleriVolusion, PCI Sertifikalıdır, böylece müşterileriniz kredi kartlarını güvenle kullanabilir. Tüm planlar ayrıca ücretsiz bir IP güvenlik duvarı ve düzenli yedeklemelerle birlikte gelir. Hatta haksız müşterileri engelleyebilir ve sitenizi kullanmalarını engelleyebilirsiniz. Üst düzey koruma için bir Volusion SSL sertifikası satın alın
PCI SertifikasıSon altı yıldır Volusion, VISA’nın PCI Sertifikalı sağlayıcılar listesine atandı
İçerik yaratımıVolusion, içerik oluşturmak için geleneksel bir WYSIWYG editörü sunmuyor. Kullanımı zor olabilecek editörlerini oluşturdular. WordPress’e aşina iseniz, Volusion editörü söz konusu olduğunda birçok eksiklik bulacaksınız. Metin eklemek ve değiştirmek basit, ancak bağlantılar ve resimler dahil ve karmaşık olsun. Değişiklik yapmanın en kolay yolu kodu kullanmaktır. Ne yazık ki, herkes bu düzeyde kodlama bilgisine sahip değildir
Hediye sertifikalarıMüşteriler kolayca hediye sertifikaları satın alabilir ve hızlı bir şekilde indirimler ve kupon kodları oluşturabilirsiniz
Ödeme seçenekleriVolusion 30’dan fazla ödeme ağ geçidi ile uyumludur. Ayrıca bir Volusion Merchant hesabı ayarlayabilir ve kredi kartlarını çevrimiçi olarak veya telefonla işleyebilirsiniz. Gerçek program işlem ücretleri almazken, üçüncü taraf işlemcilerin kullanımı için bir ücret ödersiniz. Örneğin, PayPal işlem başına% 2,9, Volusion Merchant ise% 2,1 ücret almaktadır. Satıcı Hesabını seçerseniz, kalifiye olmak için ABD vatandaşı olmanız gerektiğini unutmayın.
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıVergi ve nakliye masrafları konuma göre otomatik olarak hesaplanır
RaporlarVolusion gösterge paneli, web sitesi performansı, siparişler, gelir ve diğer önemli alanlarla ilgili her türlü veriyi içerir. İşletmenizi takip edebilir ve değerli raporları hızlı bir şekilde görüntüleyebilir ve oluşturabilirsiniz
Site İstatistikleriSite performansınızı izlemek, iyileştirmeler yapmanın mükemmel bir yoludur. Müşterinizin davranışları hakkında bilgi edinmek veya Volusion’ın site analiz hizmetlerine geçmek için Google Analytics’i kullanabilirsiniz. Her iki durumda da, günlük ziyaretçileri, konumu, sitedeki zamanı, hemen çıkma oranlarını ve çok daha fazlasını görebilirsiniz..

Planlar & Fiyatlandırma

İlk bakışta, Volusion rekabetçi fiyatlara sahip gibi görünüyor. Mini planın maliyeti sadece 15 dolar. Bu, onu diğer büyük oyuncuların menzili içine sokar. Ne yazık ki, başlangıç ​​planı sınırlamaların adil payıyla geliyor. Örneğin, yalnızca çevrimiçi destek alırsınız ve 100 ürünle sınırlısınız.

Aylık 35 ABD doları karşılığında Artı planını tercih edebilirsiniz. Tüm gizli ücretleri hesaba katmazsanız, bu hala makul bir fiyattır. Volusion’a karşı en büyük şikayet, fiyatlandırmalarıyla açık olmamaları.

Ek ücretlere girmeden önce, temel fiyatlandırma paketleri şunlardır:

Mini – 15 $ / ay (Tüm planlar aylık olarak faturalandırılır)

 • Sınırsız Depolama Alanı
 • 100 Ürün
 • 1GB Bant Genişliği

Artı – 35 $ / ay

 • Sınırsız Depolama Alanı
 • 1.000 Ürün
 • 3GB Bant Genişliği
 • Telefon Desteği
 • Oylar ve görüşler
 • Haber bültenleri
 • CRM
 • Terk Edilmiş Sepet Raporları

Pro – $ 75 / ay

 • Sınırsız Depolama Alanı
 • 10.000 Ürün
 • 10GB Bant Genişliği
 • Öncelikli Destek
 • Telefon Siparişleri
 • Müşteri Sadakat Planı

Premium – 135 $ / ay

 • Sınırsız Depolama Alanı
 • Sınırsız Ürünler
 • 35GB Bant Genişliği
 • Muhasebe Müdürü

Fiyatlandırma planlarına bakarken muhtemelen iki önemli şey fark etmişsinizdir:

1). Mini plan çıplak kemiklerdir. Ücretsiz denemenin sadece küçük bir adımı üzerinde. Alışveriş sepeti platformlarından beklediğimiz özelliklerin birçoğu 15 ABD Doları oranında mevcut değildir. Çok fazla ürün eklemenize gerek olmasa bile, en ucuz seçenekle telefon desteği, bülten veya inceleme almayacaksınız. Aslında, CRM özellikleri için Pro planına ve müşteri sadakat planına geçmelisiniz.

2). Premium planın bile bant genişliği sınırı vardır. Çoğu program en az bir tamamen sınırsız seçenek sunar.

Gizli ücretler

Volusion fiyatlandırma modelindeki diğer sorun gizli ücretlerdir. Aylık faturanızı artırmanın birkaç yolu:

 • SSL Sertifikası – 149 $
 • SSL Sertifikası Kurulumu (Kendi başınıza kuramazsınız) – 99 $
 • Yeni alan adı – 11,99 ABD doları
 • Bant genişliği ortalamaları – GB başına 7 $
 • Üçüncü taraf ödeme işleme ücretleri – işlem başına% 2,0-3,0
 • PCI hizmet ücreti aylık 1,83 $ – 3 $
 • “Volusion Powered by” bağlantısını kaldırma – 25 TL
 • Fesih ücreti – 99 $
 • Aylık beyan ücreti – 10 ABD doları

Belki de en kötüsü, bu ücretlerin Volusion web sitesinde açıkça gösterilmemesi. Nikellenmiş ve kararmış gibi hissedebilirsiniz.

Deneme süresi

Volusion’ı denemek istiyorsanız, 14 günlük ücretsiz denemeye kaydolabilirsiniz. Katılmak için kredi kartına ihtiyacınız yok. Bu, yazılımı test etmenin iyi bir yoludur. Ayrıca, her bir fiyatlandırma planının potansiyel ücretlerini netleştirmek için zaman tanır.

Mini Plan Yeterli mi??

Elbette. Mini Plan, profesyonel bir mağaza tasarlamanız ve ürünlerinizi başlatmanız için yeterli özellikler sunar. Müşteri tabanınız büyüdükçe, yeni sürüme geçmeyi düşünebilirsiniz. Daha gelişmiş paketler, müşterilerinizle etkileşim kurmak ve işinizi yönetmek için daha fazla yol sunar. Bu araçlar kullanışlı olacak ve genişledikçe ekstra paraya değecek.

Müşteri desteği

Almaya uygun müşteri desteği miktarı satın aldığınız pakete bağlıdır. En uygun fiyatlı seçeneği temsil eden Artı Planı hem çevrimiçi sohbet hem de telefon desteği sunar. Teknik ve müşteri desteği 7/24 mevcuttur ve Austin, Teksas’ta bulunmaktadır..

Eğiticiler ve Bilgi Bankası

Volusion, başlamanıza ve daha karmaşık görevleri yerine getirmenize yardımcı olacak kapsamlı bir video ve kılavuz kütüphanesi sunar. Program yerleşik bir rehberle gelmese de, size yol boyunca yardımcı olacak birçok değerli kaynak var.

Destek Ekibine Ulaşarak

Destekle iletişime geçmenin en kolay yolu canlı sohbet özelliğidir. Ayrıca bir 800 numarasını arayabilir veya bir destek bileti oluşturabilirsiniz. Ararsanız veya e-postayla gönderirseniz, yanıt süresi satın aldığınız plana bağlıdır. Olduğu söyleniyor, canlı sohbet temsilcileri hızlı yanıt veriyor ve son derece bilgili.

Müşteri Hizmet Derecelendirmesi

Müşteri hizmetleri alanında, Volusion diğerlerinin üzerinde yer alıyor. Hizmetlerinden dolayı ödül kazandılar ve çalışanlarını destekliyor gibi görünüyorlar, bu da sizin için iyi bir haber. Mutlu çalışanlar daha iyi işler yapma eğilimindedir. Sohbet, e-posta veya arama yapın, Mini Plana kayıtlı olsanız bile, ihtiyaçlarınızı öncelik gibi hissettirecek samimi ve yardımsever bir temsilci ile bağlantı kurmayı bekleyebilirsiniz..

Hızlı bir şekilde doğru cevaplar vermekle ün yapmışlar. Senaryodan sadece okuyan biriyle uğraştığınızı asla hissetmeyeceksiniz.

Bir şey olursa, Volusion daha fazla destek forumu kullanabilir. Binlerce müşteriyle, web üzerinde topluluk özet akışı görüşmelerinin olmaması şaşırtıcıdır. Bu, Volusion’un desteklemesi ve teşvik etmesi gereken bir şeydir, özellikle de destek ekipleri için daha az çalışma anlamına gelebilir.

Kullanım kolaylığı

Burası Volusion’ın yetersiz kaldığı başka bir alandır. Çoğu program mümkün olduğunca kullanıcı dostu olmaya çalışır. Yazılımlarını ne kadar çok kişi kullanabilirse, o kadar çok müşteri kazanabilirler. Volusion, hem acemiler hem de uzmanlar tarafından erişilebilir bir ürün yaratmak için yolundan çıkmadı.

Sonuç olarak: Herhangi bir kodlama bilmiyorsanız, premium temalarla bile sitenizi kolayca özelleştiremezsiniz.

Yukarıda belirtildiği gibi Volusion bir editör sunuyor ancak sürükleyip bırakma tasarımına izin veren standart WYSIWYG editörü değil. Sınırlamalarla birlikte gelen Volusion’a özgü bir özelliktir. Yeni başlayanlar kesinlikle bir mağaza kurabilirken, temada değişiklik yapmayı zor bulacaklar. Volusion en iyi kodlama deneyimi olanlar için uygundur.

Düzenleme Yardımı

Kendinizi bir tasarım çıkmazında bulursanız, en iyi seçenek ilgili bir öğretici aramaktır. Mevcut birçok video size ipuçları sağlayabilir. Konuları aramak için düzenleyici yardım düğmesine de tıklayabilirsiniz. Bu arama özelliği şaşırtıcı derecede faydalı ve sizi ilgili makalelere yönlendirecek.

Kullanıcı arayüzü

Kodlama tasarımı sorununa rağmen, yönetici arayüzü gerçekten çekici ve gezinmesi kolaydır. Her şey mantıklı bir şekilde organize edilmiştir ve bulunması kolaydır. Siparişleri ve envanteri yönetirken, platform çok kullanıcı dostudur.

Diğer avantajı, web sitenizin kontrolünü elinizde tutabilmenizdir. Hepsi senin.

Müşteri deneyimi

Yönetici deneyiminize ek olarak, müşterinizin alışveriş deneyimini de göz önünde bulundurmanız gerekir. Çok yönlü bir alışveriş deneyimi sağlamak için muhtemelen Pro Plan’a yatırım yapmanız gerekecektir. Bu, müşterilerle verimli bir şekilde iletişim kurmanıza ve onlara açık sınırlamalar olmaksızın bir mağaza sunmanıza olanak tanır. Daha ucuz olan paketler, hattın altından isteyeceğiniz tüm müşteri ilişkileri çanlarını ve ıslıklarını içermez. Tabii ki, gittiğinizde her zaman küçük başlayabilir ve planları yükseltebilirsiniz.

Sonuç

Volusion kararlı bir e-ticaret platformudur. Bundan hiç şüphe yok. Gerçek karar, kodlama konusunda ne kadar deneyime sahip olduğunuza ve ayda ne kadar para harcamak istediğinize bağlıdır. Gerçek şu ki, daha uygun bir fiyata da mevcut daha başlangıç ​​dostu seçenekler var.

Bu özellikle Volusion’ın kendisini bir all-in-one seçeneği olarak pazarladığı düşünülmektedir. Rekabetin geri kalanından ayırt edici bir fark sağlamaz. Mevcut e-ticaret platformlarını karşılaştırırken, bazılarının tasarım veya pazarlama özelliklerine odaklandığını göreceksiniz. Volusion değil. Genel mağaza sahipleri için standart bir e-Ticaret tarafından barındırılan yazılım programıdır.

Kodlama güçlü yanlarınızdan biri değilse, geleneksel bir WYSIWYG editörüyle aramaya devam edin ve bir program bulun.

Karşılaştırmak

Volusion

94

Shopify

96

BigCommerce

95

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map