2016 incelemesi


uCoz

Siteyi ziyaret et

8.9


AWA Puanı

uCoz

uCoz, 2005 yılında, çok az deneyime sahip kullanıcıları tatmin etmek ve birçok seçenek sunmak için küresel bir çok dilli web sitesi oluşturucu olarak başlatılan Rus merkezli bir şirkettir. uCoz, hem deneyimsiz kullanıcıları hem de daha fazla kontrol isteyen gelişmiş tasarımcıları hedefleyen 1 milyondan fazla web sitesi talep ediyor.

Artıları

 • Her şey dahil paket
 • E-Ticaret için sonsuz özellikler
 • HTML / CSS kodlaması mevcut
 • 250’den fazla şablon arasından seçim yapabilirsiniz
 • 15 dili destekler

Eksileri

 • Kullanıcı arayüzü biraz öğrenme eğrisi gerektirir
 • Bazı özellikler ayrı fiyatlandırılır
 • UCoz web sitesi küçük bir iş kullanabilir
 • Belirli uCoz özelliklerinden bazılarını önceden bulmak zor

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.ucoz.com
 • Merkez: Rusya
 • Kuruluş Yılı: 2005
 • Çalışanlar: 100+
 • Barındırılan Siteler: 1.500.000+
 • Kategoriler: Website Maker Yazılımı
 • Diller: İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İsveççe, Lehçe, Macarca, Ukraynaca, Ermenice, Arapça, Rumence 

UCoz, kendin yap müşteriler için ücretsiz bir planın yanı sıra basitlik, esneklik ve kullanılabilirlik sunar. Küçük işletmeleri ve büyük e-Ticaret’i destekleyen özellikler vardır. Platform, kurulum ve düzenleme için bir kontrol paneli arayüzü sağlar.

Bazı rakipleri kadar basit olmasa da, uCoz sürükle ve bırak düzenlemesi için biraz alışmak gerekiyor. Öğrenmesi oldukça hızlı bir mantığı vardır. uCoz, kullanıcıların istenirse HTML ve CSS’de tam kontrol sahibi olmalarını da içeren özelliklerde güç bulur. uCoz üç tasarım seçeneği sunar: kendi tasarımınızı yapın, ücretsiz bir tema şablonu kullanın veya premium bir şablon için ödeme yapın.

Kimler İçin Uygun??

UCoz web sitesi oluşturucu, bireyler, küçük şirket profesyonelleri, büyük işletme sahipleri ve diğerleri için site oluşturan web sitesi tasarımcıları için önerilir.

uCoz’un Odaklandığı Alan / Uzmanlıklar

uCoz, kendin yap web sitesi oluşturucuda basitlik ve gelişmiş özelleştirme üzerine odaklanmıştır. Beceri seti olanlar için kod düzenleme ve yönetme özelliği sunar. uCoz spesiyaliteleri, çok yönlülük, kapsamlı özellikler ve çoklu dil ile birlikte özelleştirme seçeneklerini içerir. Ev işleri ve mağazalar için bazı dahili programlarla (uKit, uShop, URan ve uID) birlikte gelir.

uCoz’un Teknik Özellikleri / Sınırlamaları

UCoz’un teknik özellikleri, geniş bir şablon yelpazesini ve kendin yap web sitesi oluşturucusunun tüm standart seçeneklerini içerir. Farklı işletmelerin ihtiyaçlarını ve tasarımcıların çeşitli beceri seviyelerini destekleyecek geniş bir özelliğe sahiptir. Ayrıca, kod aracılığıyla özelleştirmek isteyenler de bir HTML düzenleyicide.

Sınırlamalar ile ilgili olarak, uCoz arayüzü, web sitesi oluşturucu alanındaki bazı rakiplerinden biraz daha karmaşıktır. Ücretsiz web sitesi seçeneği biraz sınırlıdır ve sadece temel web sitesi ihtiyaçlarını desteklemesi muhtemeldir. Harika bir başlangıç.

Yeterli Ölçeklenebilirlik / Büyümek İçin Oda Var mı?

Beş uygun fiyatlı fiyatlandırma planından biri veya ücretsiz bir hesapla uCoz, çoğu çevrimiçi şirket için ölçeklenebilirlik ve büyüme seçenekleri sunar. Mağaza sahipleri ve küçük işletme sahipleri, genişledikçe işletmelerini destekleyen fiyatlandırma planına kolayca geçebilirler.

MoneyBack Garanti Politikası nedir?

Web sitesinde para iadesi garantisi görünmese de, uCoz, suları test etmek için temel bir ömür boyu ücretsiz web sitesi sunmaktadır.

UCoz’un İtibarı nedir?

uCoz, esnek platformu nedeniyle ileri düzey kullanıcılar için her iki başlangıç ​​arasında oldukça iyi bir üne sahiptir. Çok sayıda işlevsellik ve nispeten düşük bir maliyetle en iyi çok dilli paketlerden birini sunar. Wix, Weebly ve Web’ler de dahil olmak üzere sınıfındaki daha iyi web sitesi oluşturucularından bazılarına benzer (4 ila 5 yıldızla).

Müşteriler için Satış Ortaklığı Programı

uCoz, kullanıcıların bir uCoz bağlantısı yayınladığı ve kullanıcılar bağlantı üzerinden kaydolup bir web sitesi oluşturduklarında 5 sent kazandıkları mütevazı bir ortaklık programı sunar. Ayrıca, bu yönlendirme, uCoz’un ücretli hizmetlerinden herhangi birini öderse, müşteriler bu ödemelerin% 20’sini alır.

Neden uCoz Seçin?

uCoz sağlam bir platform, yeterli işlevsellik, ücretsiz veya uygun fiyatlı bir plan ve aralarından seçim yapabileceğiniz bazı şablonlar sunar. Yeni başlayanlar, eklenen özelleştirme seçenekleri gibi uCoz’u ve programcı türlerini yönetebilir. UCoz web sitesinin kendisi birkaç sayfa kaydırma, birden çok pencere ve metin zorluğu sunar, ancak bunlar gösterişçi değildir.

Ana Özellikler

 • 250’den fazla Kişisel ve İş Şablonu
 • Duyarlı Mobil Navigasyon Standardı
 • Ödeme Ağ Geçidi Entegrasyonu
 • Mobil Site Oluşturma
 • Sosyal Paylaşım Entegrasyonu
 • Google Analytics Entegrasyonu
 • Mobil Site Oluşturma
 • Çok Çeşitli Tasarım Modülleri
 • HTML / CSS Editör
 • Özel Para Kazanma Aracı
 • E-Ticaret için Medya Araç Seti
 • Google Haritalar Entegrasyonu

UCoz Sektör Uzmanları Kararı

Uzmanlar temel olarak kullanıcılarla aynı yorumu yaptılar. UCoz’u yalnızca ücretli hesaplardaki reklamları kaldırmak ve editörü dahil etmek ve sürükleyip bırakmak için çaldılar. Bununla birlikte, ücretsiz web sitesi oluşturucularının büyük çoğunluğu, işletmelerini tanıtmaya yardımcı olacak reklamlar içerir. Bu yaygın bir uygulamadır ve terimler hakkında tamamen şeffaftırlar. Ayrıca sürükle ve bırak editörünün eksikliği ile ilgili herhangi bir eleştiriyi de sorgularım. Program bu tür bir özellik arayan insanlar için tasarlanmamıştır. O zaman bile, uzmanlar programı on yıldızdan 9’u ödüllendirmekten mutluluk duyuyorlar.

Neredeyse mükemmel puan, uCoz ile birlikte gelen yüksek kaliteli özelliklerin miktarından kaynaklanmaktadır. Sadece kullanımı kolay değildir ve hızlı bir şekilde düzenleme yapmanızı sağlar, aynı zamanda bol miktarda depolama alanı, mükemmel destek ve uzun bir şablon ve widget listesi sağlar. uCoz hem kullanıcılar hem de uzmanlar tarafından önerilir.

 • http://www.pandia.com/website-builder/ucoz.html
 • https://www.comparakeet.com/real-estate-website-builder/ucoz-review/

UCoz’da Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Teknik bilgiye sahip olanlar, uCoz’dan gerçekten hoşlanıyor gibi görünüyor. Web sitenizin her yönünü özelleştirmenizi kolaylaştıran çok esnek bir tasarım sunar. Kullanıcılar, mevcut araçların ve temaların miktarından çok memnun kaldılar. Web sitenizi oluşturmak ve genişletmek için seçim yapabileceğiniz çok şey var. Tek bir hesaptan birden fazla siteyi yönetebilir ve yönetici ve kullanıcı arayüzünde kolayca gezinebilirsiniz. Kullanıcılar ayrıca e-Ticaret ve SEO araçları hakkında olumlu yorumlar yaptılar. uCoz güvenlik, teknik destek ve hemen hemen her kategoride de üst sıralardadır. Kesinlikle herkes için değil ve bazı ileri beceriler gerektirse de, uCoz kesinlikle güçlü bir gösteri yapıyor. Amatör ve profesyonel kodlayıcılar daha yakından bakmak isteyebilir.

 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

UCoz’da Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

UCoz ile ilgili şikayetlerin çoğu, ücretsiz sürümle ilgilidir veya programın kullanıcı dostu doğasına atıfta bulunur. Ücretsiz bir web sitesi oluşturmak için uCoz’u kullanabilirsiniz, ancak alan adınızın ucoz.com ile biteceğini ve şirketlerine reklam içereceğini unutmayın. Bu öğeleri ortadan kaldırmak istiyorsanız ücretli bir abonelik için kaydolmanız gerekir.

Kullanıcılar ayrıca uCoz’un özellikle kullanıcı dostu olmadığını, bunun iyi bir nedeni olduğunu belirtti. Kodlayıcılara ve profesyonellere yönelik pazarlanan birkaç web sitesi üreticisinden biridir. Bazı teknik deneyime sahip olanlar için, aslında kod yazmayı öğrenmenize yardımcı olabilir. Sürükle ve bırak editörü istiyorsanız alışverişe devam et.

 • http://superbwebsitebuilders.com/ucoz-review/
 • https://www.cmscritic.com/user-review-ucoz-website-builder/

tasarlamak & Özelleştirme

UCoz’daki tasarım ve özelleştirme seçenekleri içerik modülleri ve bazı dahili programlar (uKit, uShop, URan ve uID) aracılığıyla yönetilir. Tasarımcılar da kodu değiştirme olanağına sahiptir. Arayüz, nasıl çalıştığını anlamak için bir ayarlama süresi alır, ancak stillerin, renklerin ve yerleşimin değiştirilmesi nispeten kolaydır. uCoz, yönetilmesi kolay yüzlerce gadget ve widget da dahil olmak üzere çeşitli tasarım ve özelleştirme seçenekleri sunar.

özellikgenel bakış
uCoz ŞablonlarıMobil bir şablon elde etmek için fiyat tabanlı bir plana geçmeniz gerekse de, uCoz seçim yapabileceğiniz 250 kişisel ve iş şablonu sunuyor. Yakında ücretsiz duyarlı şablonların kullanıma sunulması bekleniyor. Kullanıcılar düzenleme başladıktan sonra şablonlar arasında geçiş yapabilir ve kişisel, iş ve çevrimiçi mağazalar için seçenekler vardır.
 • Şablonların çeşitliliği ve kalitesi ve renk paleti.Aralarından seçim yapabileceğiniz 250’den fazla şablonla, aralık kabul edilebilir ve şablonlar çağdaş bir yetenek sunuyor gibi görünüyor. Şablonlar ayrıca daha çeşitli tasarım taleplerini karşılamak için özelleştirilebilir.
 • Önceden Seçilen Şablonlar ve Sıfırdan Web Sitesi OluşturmauCoz şablon tabanlı bir programdır, ancak teknisyenler istedikleri takdirde HTML / CSS’ye kod ekleyebileceklerini veya düzenleyebileceklerini severler..
uCoz ArayüzüUCoz tasarım arayüzü, düzenleme, eleman ekleme ve içerik girme için bir kontrol paneli menüsü sunar. UCoz basitlik konusunda uzmanlaşırken, platformdaki düzenlemeler bu sınıftaki bazı inşaatçılar kadar sezgisel değil.
Sayfa Stili Özelleştirme SeçenekleriuCoz kişiselleştirme ve kişiselleştirme konusunda iyi bir konumdadır. Bunun nedeni, tasarım seçenekleri, çok sayıda şablon, içerik modülü ve kod girme ve düzenleme erişiminin olmasıdır. UCoz’un içerik modüllerinden bazıları bir sayfa düzenleyici, forum, site haberleri, ziyaretçi defteri, blog, web anketleri, e-mağaza ve fotoğraf albümleri içerir.
 • Kişiselleştirme için tasarım seçenekleri uCoz’un bazı tasarım seçenekleri vardır: kendinizinkini oluşturun, ücretsiz bir tema kullanın veya daha çok yönlü bir tema satın alın. Bunların her biri ile site kişiselleştirilebilir.
 • İçeriği taşıma, yeniden boyutlandırma ve düzenleme özgürlüğüuCoz, arayüze alıştıktan sonra içeriği veya öğeleri düzenlemeyi, taşımayı, yeniden boyutlandırmayı ve silmeyi nispeten kolaylaştırır.
 • HTML / CSS koduna erişim var mı?Kod eklemek ve ayarlamak için çok istenen özellik uCoz’da mevcuttur.
 • Görsel düzenleme kullanıcı arayüzüUCoz’daki görsel düzenleme seçenekleri bazı etkileşimli modüller (veya web uygulamaları) üzerinden gerçekleştirilir

uCoz tasarımcıları, sayfa stili özelleştirme seçeneklerini ve düzinelerce eklenti ve eklentiyi kodlama ve seçme yeteneği gibi.

site navigasyonuuCoz şablonları standart site gezinme seçenekleri sunar veya bazı deneyime sahip olanlar alt sayfalar dahil daha fazla seviye ekleyebilir. UCoz’un ücretli planlarından birini gerektirebilecek doğru şablonla duyarlı mobil navigasyon bekleyebilirsiniz.
İçerik yönetimiuCoz, içerik yönetiminin kolay olmasını istiyor. Bu platformda bulunan yerleşik tasarım seçenekleri göz önüne alındığında, içeriği yönetmek oldukça esnektir. Haberleri, makaleleri, forum mesajlarını, fotoğrafları, çevrimiçi mağaza ürünlerini ve daha fazlasını ekleyin. Kullanıcı başına izinleri ayarlama.
Fotoğraf ve GalerileruCoz, dinamik fotoğraf galerinizi tasarlayacak veya yerleşik bir galeriden seçim yapacak şekilde ayarlanmıştır. Ayrıca, kullanıcılar resimleri değiştirebilir, açıklama ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilir.
Mobil Site OluşturmauCoz, mobil site oluşturma özelliği ile birlikte gelir, böylece ziyaretçiler ve müşteriler hemen hemen her mobil cihazı görüntüleyebilir ve bunlardan gezinebilir. e-Ticaret mobil cihazlarda da desteklenir.
Sosyal Paylaşım EntegrasyonuSosyal medya entegrasyonu ve yayınlama uCoz web sitesi oluşturucu için sorun değil. Ayrıca, Facebook, Twitter ve daha fazlasını içeren sosyal medya ağlarında blog yayınlayın.
Tasarım HizmetleriuCoz gibi bu alt kümedeki çoğu web sitesi oluşturucu kendin yap web sitesi tasarımı için yapılır. Bir sitenin sizin için oluşturulduğu ve geliştirildiği kapsamlı tasarım hizmetleri arayanlar için, tam hizmetli web sitesi tasarımcılarını çevrimiçi arayın ve çok daha fazla ödeme yapmayı bekleyin.

Özellikleri & Araçlar

UCoz için bir artı, e-Ticaret de dahil olmak üzere hemen hemen tüm çevrimiçi kişisel veya ticari kuruluşların taleplerini karşılayan sağlam özelliklerdedir. Çok çeşitli dahili özellikler, eklentiler ve modüller ile acemi kullanıcılar ve tasarımcılar bu platformdan yararlanıyor. Aşağıda uCoz cazibe merkezlerinden bazıları:

özellikgenel bakış
uCoz KurulumuUCoz web sitesinde gezinip nasıl çalıştığını anladıktan sonra, sonunda bir web sitesi oluşturmak için birçok bağlantıdan birini tıklarsınız. Bir e-posta adresi ve yeni bir şifre girmeniz ve ardından bir alan adınız (varsa) girmeniz istenir. uCoz bunu da sağlayabilir. Ücretsiz veya ücretli bir tasarım seçeceksiniz ve süreç başlıyor
Web TasarımTasarım aşamasında, uCoz sitenize eklemek için çeşitli modüller sunar ve sayfalarınızı özelleştirmek için mevcut bir kontrol paneline erişirsiniz. Koddan çalışmayı tercih edenler için bir HTML / CSS düzenleyici kullanılabilir.
Gezinme derinliğiUCoz şablonları standart bir gezinme derinliği sunar, ancak kullanıcılar kişisel veya iş gereksinimlerinize uyacak şekilde daha fazla seviye ekleme esnekliğine sahiptir.
Widget’lar ve UygulamalarTasarımcılar yaklaşık herhangi bir dereceye kadar widget ve modüller (uygulamalar) ekleyebildikleri için uCoz burada parlıyor. Bazı örnekler arasında fotoğraf albümleri, bir dosya kataloğu, anketler, e-posta forumları, e-Ticaret çözümleri ve daha fazlası yer alır.
Para KazanmauCoz, para kazanma için alışveriş ve ödemeler için tüm standart e-Ticaret gereksinimlerine iyi entegre olacak kendi yerleşik araçlarını (uShop vb.) içerir..
Ziyaretçi İstatistikleriBir uCoz tasarım web sitesinde gizli bir istatistik sayacı, mağaza sahiplerini memnun edecektir.
Fotoğraflar, Videolar ve SesuCoz, e-Ticaret ve diğer iş türlerine uygun bir medya araç seti sunar. E-Ticaret ve site markalaması için kesilmiş bir web sitesi oluşturucusudur. Kullanıcılar bir ses çalma listesi ekleyebilir.
BloguCoz, tasarımcıların ücretli abonelik üzerinden ek ücret ödemeden blog biçiminde bir modül eklemelerine olanak tanır. Kullanıcıların sevip sevmediği konusunda çok az bilgi var, ancak şikayet yok.
Google HaritalaruCoz, kullanıcıların Google haritaları ve diğer haritaları kolayca eklemelerine olanak tanır.
HTML DüzenleyiciUCoz’un öğelerinden biri HTML / CSS kodu ekleme ve düzenleme seçeneğidir.
Formlar ve Anketler.Formlar, anketler ve diğer yoklama öğeleri için bir uCoz modülü seçin
Depolama alanıÜcretsiz kayıt işlemleri 400 MB alırken, abonelere beş makul planda 1 GB’tan 10 + GB’a kadar almalarını öder.
Bülten AracıDoğru bir bülten aracı olmasa da, uCoz kullanıcıları bir bülten postası ayarlamak ve gerçekleştirmek için Özel Tasarımlarını kontrol panelinden ekleyebilir.
Forum Desteği.uCoz, web sitesi tasarımcıları için bir forum modülü ve müşteri soruları ve cevapları için uCoz Topluluğunda bir forum sunar.
E-Ticaret / Online Mağaza.e-ticaret, uCoz, mağaza sahiplerinin ihtiyaç duyduğu yerleşik e-Ticaret özelliklerini sunar. Abonelerin ihtiyaç duydukları her şeyi elde etmek için “Mağaza” fiyatlandırma modeline yatırım yapmaları gerekebilir, ancak bu mantıklıdır. Ecwid gibi harici e-Ticaret widget’ları da entegre edilebilir.
Ağ Geçidi EntegrasyonuÖdeme ağ geçidi hizmetleri, uCoz’un hizmet teklifinin büyük bir parçasıdır.
SEO Dostu.Arama motoru optimizasyonu özelliğinden uCoz’un sistem turunda bahsedilmese de, orada olması gerekir. Daha fazla test gerekli.
Site Sınırlı Erişimi (Parola Koruması)uCoz kullanıcılara web siteleri için bir hesap girişi ve şifre koruması sağlar.
Google® AnalyticsuCoz Google Analytics ile entegre olur, ancak bir tasarımcı bu işi yapmak için kod eklemelidir. Acemi kullanıcılar için kısa bir destek çağrısı gerekebilir.
Web Sitesi Oluşturucu GüvenlikuCoz kullanıcı topluluğu ve müşterileri için giriş, veri ve güvenliği çok ciddiye almaktadır
Birden Fazla DiluCoz 15 dili destekliyor ve tasarımcının birazcık anlaması gerekiyor
Mobil OptimizasyonuCoz’un ücretli şablonları, neredeyse tüm cihazlarda başarılı görüntüleme, gezinme ve satın alma işlemleri için mobil optimizasyon sağlar.
CDN TeknolojisiUCoz tarafından CDN teknolojisi hakkında doğrudan bir açıklama yok, ancak 1 milyon kullanıcı için mükemmel kullanılabilirliği ve performansı destekledikleri anlaşılıyor.

Planlar & Fiyatlandırma

uCoz, rakipleri arasında en iyi fiyatlandırma modellerinden birini sunmaktadır. Kullanıcılar asgari özelliklere sahip ücretsiz bir ömür boyu hesaba kaydolabilir veya beş makul aylık plan arasından seçim yapabilir. UCoz ana sayfa menüsünün hemen altında bir fiyat tablosu mevcuttur.

Sunulan Fiyat Planları

UCoz özellikler listesi cömert ve oldukça uzundur, bu nedenle tüm avantajları görmek için çevrimiçi fiyat tablosunu ziyaret edin.

 • Bedava.
 • En az. Aylık 2,99 ABD doları
 • Temel. Aylık 5,99 ABD doları
 • En uygun. Aylık 7,99 ABD doları
 • azami. Aylık 15,99 ABD doları
 • Dükkan. Aylık 9,99 ABD doları

uCoz, çoğu planda inanılmaz bir her şey dahil özellik paketi ile çok rekabetçi bir fiyatlandırma sunar. Burada ve orada birkaç ek maliyet var.

Fiyatlandırma ile ilgili aşağıdaki faktörleri göz önünde bulundurun:

 • Ücretsiz bir plan sunuyor mu?? Evet, herkes temel bir web sitesi için ücretsiz bir hesap oluşturabilir.
 • Deneme süresi var mı veya katılmak için kredi kartı gerekiyor mu? Ücretsiz olarak başlayabilir ve web sitenizin gereksinimlerine bağlı olarak ücretli bir plana geçebilirsiniz.
 • Premium paketlerin rakiplerine kıyasla ne kadar uygun olduğu? uCoz, özellikle üst düzey e-Ticaret için büyük bir özellik listesi ile birlikte çok rekabetçi beş uygun fiyatlandırma planı sunar.
 • Yalnızca ücretsiz sürümü kullanarak profesyonel web sayfaları tasarlayabilir misiniz?? Evet, profesyonel bir web sitesini tamamen ücretsiz olarak geliştirebilir ve ücretsiz tutabilirsiniz. Alan adınızın dahil edilip edilmediği açık değil.

Ödeme aylık / yıllık olarak mı yapılıyor?? Aylık ödeme planı sunulur.

Müşteri desteği

uCoz, kendin yap web sitesi oluşturucularının çoğuna benzeyen kapsamlı bir müşteri desteği seçeneklerine sahiptir. Arayüz içinden yardım menüsünü seçin veya yararlı bir SSS, uCoz Topluluğu’ndaki bir forum ve e-posta yoluyla gönderilen bir İletişim formu için web sitesini ziyaret edin. Telefon numarası yok, ancak bu tür web sitesi oluşturucular için tipiktir.

Kullanım kolaylığı

uCoz nispeten kolay bir kendin yap web sitesi kurucusudur. Bazı inşaatçıların kullanımı daha kolay olsa da, uCoz’un kısa bir öğrenme eğrisi vardır. Herhangi bir beceri seviyesi için yapılır, ancak kod deneyimi olanlar için özelleştirilmesi daha kolaydır. Kurulumu kolaydır ve müşteri yorumları iyidir. Bir e-Ticaret web sitesi kurmak ve sürdürmek için biraz daha araştırma ve planlama gerektirecektir.

Arayüzün sadeliği. UCoz arayüzü bir kontrol paneli düzenleme arayüzü için orta puan alır. Ben basit demezdim, ama son derece zor da değil.

Yeni Başlayanlar / İleri Düzey Kullanıcılar için Uygun. Bu uCoz’un güzelliği. Hem temel bir web sitesine ihtiyaç duyan yeni başlayanların hem de kod yoluyla özelleştirmek isteyen deneyimli tasarımcıların ilgisini çekiyor gibi görünüyor – ve fiyat doğru.

Web Sitesi Üzerinde Her Zaman Kontrolü Elinizde Tutun. Tasarımcılar / aboneler, web sitelerinin tam kontrolünü uCoz’da güvenli bir girişle alır.

Editör İçi Yardım Sağlandı. Bazı yeni editör yardımı ve yeni ve ileri düzey kullanıcılar için yardım menüsü de dahil olmak üzere birçok yardım seçeneği var gibi görünüyor.

uCoz, kullanımı oldukça kolay olan ve web sitesinin ihtiyaç duyabileceği herkese neden olacak sonsuz dahili ve harici özellikler ve modüller sunan rekabetçi bir web sitesi oluşturucusudur..

Sonuç

uCoz, özellikle küçük işletmeler ve mağaza sahipleri için kendin yap web sitesi kurucuları sınıfında üst sıralarda yer almaktadır. uCoz ölçeklenebilirlik için 15 dili ve beş makul fiyatlandırma planını desteklemektedir. Başlamak için veya uzun vadede ücretsiz bir temel web sitesi sunulmaktadır.

Bu platform hem acemi hem de ileri düzey kullanıcılar için caziptir – hem şablon tabanlı hem de serbest biçimli tasarım seçenekleri sunar. Bazılarının nasıl çalıştığını anlamak istemiyorsanız özellik seti çok büyük. İşte uCoz ince baskı:

uCoz, sınıfında güçlü ve çok yönlü bir web sitesi oluşturucusudur. Herkesin ihtiyaç duyabileceği her tür siteyi ve ölçeği destekler. Dünya çapında kullanıcıları barındıracak işlevsellik, geniş bir özellik kümesi ve uygun fiyatlandırma planları sunar.

Bu web sitesi oluşturucu için iyi eleştiriler var, ancak özelliklerin ve sürecin belirli detaylarına ilişkin bazı gizemler var. uCoz ortalama bir tasarımcı için mükemmel bir seçenek gibi görünüyor ve ücretsiz seçenek, beceri seviyenize ve web sitenizin gereksinimlerine uygun olup olmadığını test etmek için çekici..

Karşılaştırmak

uCoz

89

Wix

96

Weebly

95

Squarespace

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map