2016’da Online Mağaza Satışlarınızı Artırmak için BigCommerce Platform İncelemesi

BigCommerce logosu


Bigcommerce

Siteyi ziyaret et

9.5


AWA Puanı

Bigcommerce

BigCommerce yazılımı, Interspire adlı yerel olarak kurulmuş bir alışveriş sepeti programı olarak 2003 yılında başlar. Bulut teknolojisi pazarı ele geçirirken, orijinal geliştiriciler hakim trendlerle hareket etmeye karar verdiler ve 2012 yılında evrensel bir BigCommerce’a geçtiler. Bugün, BigCommerce sürekli olarak en iyi 5 alışveriş sepeti arasında yer alıyor ve yaklaşık 100.000 çevrimiçi mağazayı destekliyor. Aşağıdaki BigCommerce incelememizi okuyun.

Artıları

 • 7/24 Destek
 • Yüksek hız
 • Sezgisel Yerleşik Özellikler
 • İyi müşteri servisi

Eksileri

 • İçeri kilitlemek
 • Çok Fazla İşlevsellik
 • Sınırlı E-posta Abonelik Listeleri

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.BigCommerce.com
 • Merkez: Austin, TX
 • Kuruluş Yılı: 2009
 • Çalışanlar: 300+
 • Barındırılan Siteler: 100.000 civarında
 • Kategori: e-Ticaret Yazılımı
 • Ücretsiz deneme: 15 gün

Bigcommerce, sektör liderlerinden birinden bekleyebileceğiniz tüm özelliklere sahiptir. Kendi işinizi kurmaya dahil olan tüm detayların üstesinden gelmeyi kolaylaştıracak eksiksiz bir özellik paketi sunar.

Bigcommerce kimin için en iyi?

Bigcommerce, bir iş kurmak için ihtiyaç duyacağınız tüm araçlarla birlikte gelir. Ayrıca mevcut bir işletmeyi taşımanızı veya genişletmenizi de kolaylaştırır. Ancak, tasarım ve kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda bu platform belki de en güçlü olanıdır. Mağazanızı tasarlama ve profesyonel bir site oluşturma fikrinden korkarsanız, Bigcommerce yanınızda olması için iyi bir e-Ticaret platformudur. Şablonlar yeni başlayanlar için mükemmeldir ve özelleştirmesi kolaydır. Ayrıca daha büyük, daha köklü işletmeleri barındıracak kadar esnektir.

Bigcommerce önemli sınırlamalarla geliyor mu??

Dürüst olmak gerekirse, Bigcommerce’in göze çarpan kusurları yok. Her pakette sınırsız bant genişliği ve depolamanın keyfini çıkaracaksınız. Güvenlik korumaları güncel. Tasarım özelliklerinin kullanımı kolaydır ve bir sürü harika özellik ile birlikte gelir. Tüm bunları iyi yapıyor olsa da, bazı rakipler bunu biraz daha iyi yapıyor.

Ölçeklenebilirlik

Bigcommerce, işletmenizin büyümesine yardımcı olmak içindir. Web sitesi trafik raporlaması ve yerleşik pazarlama ve dönüştürme araçları ile birlikte gelir. Bu da işinizi büyütmeye hazır olduğu anlamına gelir. İster sadece işinizi başlatıyor olun, isterse iyi kurulmuş bir işletmeyi taşımak isteyin, Bigcommerce ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve işiniz değiştikçe uyum sağlayacak kadar esnektir.

BigCommerce Enterprise e-Ticaret Yazılımı

Çevrimiçi mağazanız satışlarda 1 milyon dolar veya daha fazla kazanç sağlıyorsa, BigCommerce muhtemelen kullandığınız e-Ticaret platformudur. Fortune 500 ve Internet Perakende 1000 markaları için en iyi kurumsal e-ticaret platformu seçimidir.

Toyota ve Martha Stewart, müşterilere tamamen özelleştirilebilir satın alma deneyimleri sunmak için BigCommerce kurumsal seviye platformunu kullanıyor. Açık mimarisi size işinizi yürütmek için kullandığınız diğer kritik yazılımlarla bağlantı kurma gücü verir.

Müşterileriniz sizden en sevdikleri sosyal medya platformlarında alışveriş yapmayı bekliyor. BigCommerce, eBay, Facebook, Pinterest ve diğerleri için yerel entegrasyonlara sahiptir.

Banka düzeyinde güvenlik, otomatik sahtekarlık tespiti ve% 99,99 sunucu çalışma süresi kaydı, yüzlerce veya binlerce günlük sipariş düzeyine ulaşan çevrimiçi mağazaların iş ortağı olarak BigCommerce’yi seçmesinin nedenlerinden sadece birkaçı.

BigCommerce, 1 saniyelik bir sayfa yükleme gecikmesinin bile, günde 25.000 ABD doları satış yapan bir çevrimiçi mağaza için 500.000 ABD dolarının kayıp satışlara mal olabileceğini biliyor. Bu kurumsal düzey platform güvenilir, ölçeklenebilir ve güvenlidir. Hatta size özel bir hesap yöneticisi atanır.

Hesabınızı iptal etme

Bigcommerce ile hesabınızı istediğiniz zaman cezalandırmadan iptal edebilirsiniz. Herhangi bir geri ödeme almayacaksınız, bu nedenle bir yıl boyunca peşin ödeme yapıyorsanız dikkatli olun.

itibar

Online alışveriş sepeti platformlarının rekabetçi alanında, Bigcommerce ilk 5’de sağlam bir konuma sahiptir. Kaçak kazanan değil, ancak rekabetçi özellikler sunan güvenilir ve saygın bir seçenektir. Gerçek bir “vay” faktörü olan bir programdan ziyade bireysel bir program gibi düşünün.

Ödüller

2014 Yılının Şirketi İçin Altın Stevie Ödülü E-Ticaret Baytlarının Çevrimiçi Alışveriş Sepetleri için Satıcıların Seçimi Ödüllerini Kazananı 2014 Austin Business Journal’ın Hızlı 50 Ödüllerinde En Hızlı Büyüyen 15 Şirket2014 eTicaret – CMS Ödülleri’nden Eleştirmenlerin Seçimi

Neden Bigcommerce’i seçmelisiniz??

Sonuçta, mükemmel bir seçimdir. Mağazanızı uygun bir fiyata başlatmak için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlar. Diğer rakiplerin ortaya koyduğu sınırlamaların birçoğu için endişelenmenize gerek kalmayacak. En büyük endişeniz bir profesyonel kiralamak zorunda kalmadan profesyonel bir mağaza tasarlamaksa, Bigcommerce belki sizin için doğru seçimdir. Kullanım kolaylığı ve çekici şablonlar söz konusu olduğunda, Bigcommerce’nin sunabileceği çok şey var.

Ana Özellikler

 • Duyarlı Temalar
 • Sezgisel Vitrin Editör
 • % 99,99 Çalışma Süresi
 • Çok Seviyeli Güvenlik
 • Tek Sayfalı Ödeme
 • PayPal Tek Dokunuş
 • Terk Edilmiş Sepet Tasarrufu
 • Square Entegrasyonu
 • Yönlü Arama
 • Sahtekarlık Önleme
 • Raporlama
 • Kargo Hesabı

Endüstri Uzmanları BigCommerce Yazılımına İlişkin Karar

Uzman incelemelerine kapsamlı bir bakış, Bigcommerce’nin eleştirmenler arasında bile sevildiğini gösteriyor. Her yazarın kendi derecelendirme sistemi olsa da, Bigcommerce sürekli olarak 5 üzerinden 4.5 yıldız ve mükemmel yorumlar alır. Uzmanlar, yüksek kaliteli araçlar ve standart özelliklerden özellikle etkilendiler. Bigcommerce, rakiplerinin çoğundan daha fazla özellik ile birlikte geliyor.

Ayrıca Bigcommerce’in geniş bir uygulama mağazası sağlamasına yardımcı olur. Uzmanlar, popüler üçüncü taraf programlarını entegre etmenin ne kadar kolay olduğunu hızlı bir şekilde belirtiyorlar. Kullanıcılar mevcut uygulamalarla mağazalarının işlevselliğini hızla genişletebilir.

Programın mükemmel bir puan almasını engelleyen olumsuz eleştiriler oldukça önemsiz görünüyor ve uzmanlar arasında büyük farklılıklar gösteriyor. Bazıları daha fazla ödeme seçeneği ve daha iyi temalar görmek istiyor. Dikkat edilmesi gereken en yaygın ve önemli şikayet kullanım kolaylığını içerir. Diğer programlara kıyasla, Bigcommerce kullanıcı deneyimi konusunda iyileştirme yapmak için biraz alana sahiptir. Oldukça erişilebilir ve esnek bir seçenek olsa da, birçok uzman Shopify’ı tercih ediyor çünkü kullanımı ve gezinmesi daha kolay. Buna rağmen, Bigcommerce sağlam bir çok yönlü çözüm olarak şiddetle tavsiye edilir.

BigCommerce Olumlu Tüketici İncelemeleri ve Görüşleri

Bigcommerce ve özellikleri için çok övgü var. Sonuçta, piyasadaki en popüler programlardan biridir. Aşağıda, web’deki inceleme sitelerinde bulunabilecek en yaygın retansiyonlar verilmiştir:

 • Müşteri desteği.
  Elbette, bazı bireylerin kötü deneyimleri vardı, ancak genel olarak, Bigcommerce’nin mükemmel müşteri desteği incelemeleri var. Kullanıcılar temsilcilerle kolayca iletişim kurabildiğini ve faydalı ve bilgilendirici yanıtlar aldıklarını bildiriyor.
 • Ulaşılabilirlik.
  Bigcommerce’in kullanımı kolaydır, bu da onu yeni başlayanlar ve teknik uzmanlar için mükemmel bir seçim haline getirir. Bütçedeki küçük işletmeler herhangi bir tasarım deneyimi olmadan profesyonel web siteleri oluşturabilir.
 • Kullanıcı arayüzü.
  Arka uç sezgisel olarak tasarlanmıştır ve kullanımı kolaydır. Ürün sayfaları oluşturmak, siparişleri aramak ve diğer mağaza işlemlerini yönetmek kolaydır. Kodu bilmek faydalı olsa da, düzenleme araçlarını kullanarak tam olarak bir site oluşturabilirsiniz.

Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

Olumsuz gözden geçirmenin çoğu, çoğunlukla teknik nitelikte olan konulara odaklanma eğilimindedir..

 • Çalışma hızları.
  Görünüşe göre Bigcommerce ile gelen tüm özellikler indirme sürelerini yavaşlatabilir.
 • Güncellemeler.
  Hatalar yeterince hızlı bir şekilde ele alınmaz ve temel özelliklerde iyileştirmeler yapılması çok uzun sürer. Birçok yükseltme 12 ay veya daha uzun süredir beklemede. Kullanıcılar bunların çıkmasını beklerken hayal kırıklığına uğradı.
 • İletişim.
  Bigcommerce’in teknik sorunlar hakkında zayıf iletişim için bir üne sahip olmasına yardımcı olmaz. Kullanıcılar değişikliklerle ilgili zamanında bildirim almaz ve faydalı yanıtlar almakta zorlanırlar.
 • Özelleştirme.
  Bigcommerce son derece özelleştirilebilir olsa da, programdan en iyi şekilde yararlanmak için temel bir HTML veya CSS bilgisine sahip olmanız gerekir. Bazıları için, bu en başından daha açık hale getirilebilirdi.
 • Bazı fiyatlandırma hileli hissediyorum
  Bu platformda kaydolmanız için birçok fırsat var. Deneme süreniz sona erdikten sonra, aboneliğinizi daha yüksek oranda otomatik olarak yenileyecek ve bu da birkaç müşteriyi daha fazla rahatsız edecektir.

tasarlamak & Özelleştirme

Bigcommerce, mevcut en çekici şablonlardan bazılarını sağlama konusunda bir üne sahiptir. Düzenlemeleri ve özelleştirmeleri de kolay değil.Yüzlerce ücretsiz ve premium tema arasından seçim yapabilirsiniz.Ücretsiz seçenekler çekici ve fonksiyonel bir mağaza oluşturmanıza kesinlikle yeterli olsa da, daha fazla seçeneğin tadını çıkarmak için premium bir tema satın almayı düşünebilirsiniz..Ücretli temaların maliyeti 150 ila 200 $ arasındadır.

Web Sitesi Oluşturucu Arayüzü ve Özelleştirme

Sitenizi özelleştirmenin çeşitli yolları vardır. Basit sürükle ve bırak araçlarıyla değişiklik yapmak için WYSIWYG düzenleyicisini kullanın. Mağazayı doğrudan düzenlemek için “tasarım modunu” da kullanabilirsiniz. Kodlama deneyimi olanlar için hem HTML hem de CSS’ye kolayca erişebilirsiniz. Beceri seviyenize en uygun seçeneği seçin. Hırslı hissediyorsanız, sitenizi sıfırdan oluşturabilirsiniz.

Pek çok düzenleme seçeneği ile sitenizi özelleştirmek kolaydır. Logonuzu ve renk düzeninizi ekleyin ve gezinme menülerini gerektiği gibi yeniden boyutlandırın. Fotoğraf galerisi, tüm resimlerinizi düzenlemenizi ve saklamanızı sağlar. Medya ve bağlantılar eklemek birkaç tıklama alır.

Mobil Site Oluşturma

Son zamanlarda, Bigcommerce büyük bir itiş yaptı ve temalarının daha fazlasını mobil uyumlu hale getirdi. Tema mağazasında listelenen ve ayrı bir mobil mağaza oluşturmanızı gerektiren bazı seçenekler hala vardır. Bunlardan uzak durmak muhtemelen en iyisidir. Başlangıçtan duyarlı bir tasarım seçerek zaman kazanın.

Sosyal Medya Entegrasyonu

Sosyal medya hesaplarınızı entegre etmek ve yönetmek için kontrol panelinizin pazarlama bölümünü ziyaret edin. Doğrudan Facebook veya eBay’de satış yapmanıza olanak tanıyan bağlantılar da ekleyebilirsiniz..

Tasarım Hizmetleri

Şirket içi tasarım hizmetleri sunmak yerine, Bigcommerce bir kaynak ağı oluşturdu. Potansiyel tasarımcılara göz atabilir ve doğru uyumu seçebilirsiniz. Müşteri yorumlarını okuyun ve fiyatları karşılaştırın. Bu, sonuçta size müşteriye fayda sağlayan hizmetler için rekabetçi bir pazar yaratır.

Özellikleri & Araçlar

özellik
genel bakış
Çevrimiçi mağaza kurulumuWordPress’in arka ucunu biliyorsanız, Bigcommerce’de kurulum yapmak kolay olacaktır. Adım adım açıklamalı bir eğitim de önemli işlevler konusunda size yardımcı olur. Herhangi bir deneyimi olmayan yeni başlayanlar için hafif bir öğrenme eğrisi olacaktır. Neyse ki, birçok yardım kaynağı var ve kontrol paneli çok sezgisel. Bigcommerce, en kolay mağaza kurulum işlemlerinden birini sağlar.
Bant Genişliği ve DepolamaHer pakette sınırsız bant genişliğinin ve depolamanın keyfini çıkarın. İstediğiniz kadar ürün ekleyin. Fazlalıklar hakkında endişelenmenize gerek yok.
Alışveriş Sepeti Eklentileri ve EklentileriMevcut 227 eklenti var ve bu sayı her zaman artıyor. En popüler programlardan bazılarını hızlı ve kolay bir şekilde entegre edin.
Sipariş yönetimiBigcommerce, temel sipariş yönetimi araçlarıyla birlikte gelir. Ek veri ve kontrol arıyorsanız, uygulama mağazasını ziyaret edin. İşlevselliği artırabilecek birçok program var.
Envanter yönetimiBigcommerce’ın bu alanda güçlü bir gösterisi var. Ürünleri sadece birkaç tıklamayla hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz. Ayarları sektörünüze en uygun şekilde özelleştirin ve envanter düzeylerini hızlı bir şekilde kontrol edin. Ürün seviyelerinizi izlemek basittir.
Gönderi TakibiBigcommerce ile gönderim seçeneklerinizi özelleştirebilirsiniz. Nakliye işlemini kolaylaştırmak için dropshipping ve vergi hesap makinesi kullanın. Üçüncü taraf göndericiler hem sizin hem de müşterinin paketleri izlemesine olanak tanır.
CRM ÖzellikleriKullanışlı bir arama özelliği, müşterileri bulmanızı sağlar. Bu, biletleri izlemek ve mevcut müşterilerle iletişim kurmak için mükemmel bir yoldur. Bu özellikleri bülten göndermek ve satışları tanıtmak için de kullanabilirsiniz.
Şablonlar ve TemalarAralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce ücretsiz ve premium tema var. Hepsinin özelleştirilmesi kolaydır ve trafiği artırmanıza yardımcı olur.
Entegrasyonlar ve Eklentiler200’den fazla eklenti ile, sitenize neredeyse her işlevi dahil edebilirsiniz. MailChimp ve Freshbooks gibi pazardaki en popüler programlardan birini seçin. Tek tıklamayla kurulum özelliğinin kullanımı daha kolay olamazdı.
Mobil e-TicaretTemaların çoğu duyarlı olsa da, mobil uyumlu olmayan birkaç tane var. Ayrıca, Bigcommerce mağazanızı herhangi bir cihazdan yönetebileceğinizi iddia ediyor. Teknik olarak, yapabilirsiniz, ancak gerçek bir acı olabilir ve çabaya değmez. Yoğun bir gün bekliyorsanız bilgisayarınıza yakın durun.
Ağ sağlayıcısıTam web barındırma ve güçlü sunucuların keyfini çıkarın.
Uygulama mağazasıBigcommerce uygulama mağazası en iyilerinden biridir. Yüzlerce seçenek vardır ve kurulum bir fare tıklaması kadar az sürebilir.
BlogBloglama özelliği her pakette standarttır.
SEO ve PazarlamaPazarlama özelliklerinin çoğu tamamen otomatiktir. Özel URL’ler, meta veriler ve 301 yönlendirmeleri oluşturun. Platform ayrıca site haritalarına ve standart bağlantılara da dikkat eder. Blogunuzu oluşturmaya ve bültenler oluşturmaya odaklanabilirsiniz.
Haber bültenleriCRM özellikleri, ilgili bültenlerle müşterileri hedeflemeyi kolaylaştırır. İsterseniz MailChimp gibi e-posta programları da ekleyebilirsiniz..
Güvenlik özellikleriHer pakette otomatik güvenlik güncellemeleri bulunur. Ayrıca, verileriniz kaydedilir, bu nedenle büyük bir çökme durumunda mağazanızı kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. SSL sertifikası ayrıca müşterinizin kişisel bilgilerini koruyacak ve sahtekarlığı önleyecektir.
PCI SertifikasıBigcommerce, Tier 1 PCI sertifikalıdır.
İçerik yaratımıWYSIWYG editörü ve standart blog özellikleri arasında içerik eklemek hızlı ve kolaydır.
Hediye sertifikalarıTüm paketler bir kupon, indirim ve hediye sertifikası özellikleri içerir.
Ödeme seçenekleriBigcommerce 40’ın üzerinde farklı ödeme geçidi sunuyor. Müşteriler kredi kartları, PayPal ve çeşitli ağ geçitlerini kullanabilir.
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıVergi ve gönderim bedelini konuma göre otomatik olarak hesaplar.
RaporlarRaporlama söz konusu olduğunda Standart Plan pek bir şey sunmaz. Performansı izlemek için Google Analytics’i kullanabilirsiniz, ancak daha fazla veri görüntülemek için daha pahalı bir plana geçmeniz gerekir. Artı Planı, terk edilmiş alışveriş sepeti raporlaması ve gerçek zamanlı gönderim ile birlikte gelir. İşletmenizin büyüklüğüne ve bütçenize bağlı olarak, ekstra paraya değebilir.
Site İstatistikleriGoogle Analytics, rapor oluşturmanın en kolay yoludur. Müşteri harcamalarını izleyebilir, benzersiz ziyaretçileri görüntüleyebilir ve en çok satan ürünleri ölçebilirsiniz. Bu, web sitenizi geliştirmenize yardımcı olacak ücretsiz bir araçtır.

Planlar & Fiyatlandırma

15 günlük ücretsiz denemeden yararlanın. Kaydolmak için kredi kartına ihtiyacınız yoktur ve platformu birkaç gün içinde tanıyabilirsiniz. Bir plan satın almaya karar verirseniz,% 10 tasarruf için bir yıllık abonelik için peşin ödeme yapmayı düşünün. Aksi takdirde, aylık olarak ödeme yaparsınız.

Fiyatlandırma Paketleri

Standart – 29,95 $ / ay
Bu plan, yıllık satış hacmi 50.000 ABD doları olan işletmeler için önerilir. Başlamanıza izin veren ancak birçok raporlama aracını hariç tutan temel bir seçenektir.

Artı – 79,95 $ / ay
Yılda 125.000 dolara kadar çevrimiçi satış yapan işletmeler için en iyisi. Bu plan, gerçek zamanlı operatör gönderimi, terk edilmiş alışveriş sepeti tasarrufu ve gelişmiş müşteri segmentasyonu içerir.

Kurumsal – Fiyatlandırma çağrısı
Satışlarda yüz binlerce dolar ile büyük bir iş mi yürütüyorsunuz? Kurumsal Plan hakkında soru sormak isteyeceksiniz. Büyüyen işletmeler için eksiksiz bir paket sunar.

Alışveriş sepetlerinin çoğunun ayda yaklaşık 30 $ ‘dan temel bir paket sunduğunu göreceksiniz. Değişen, aylık ücrete hangi özelliklerin dahil olduğudur. Diğer seçeneklerle karşılaştırıldığında, Bigcommerce önemli özelliklerin adil bir payını içerir. Fiyatlandırma paketleri, Artı Planına kaydolmanızı teşvik etmek için tasarlanmış gibi görünüyor. Etrafınızda alışveriş yaparsanız, Plus Plan özelliklerinin diğer platformlarla daha düşük bir fiyattan yararlanabileceğini görebilirsiniz.

Müşteri desteği

Bigcommerce, müşteri desteği konusunda da iyi bir konumdadır. 7/24 teknik ve satış desteğine erişmenin çeşitli kolay yolları vardır. Temsilcilerle iletişime geçmek için destek portalını ziyaret edin.

 • Telefon
 • E-posta
 • Canlı sohbet
 • Sosyal medya

Bigcommerce Üniversitesi’ni de ziyaret edebilirsiniz. Bu öğrenme merkezi öğreticilerle doludur. Konuya göre arama yapın ve ihtiyaçlarınızı karşılayan yararlı bir video bulun. Bilgi tabanı bilgilendirici makalelerle de doludur. Ayrıca, soru göndermek ve diğer kullanıcılarla tartışmalara girmek için topluluk forumunu ziyaret edebilirsiniz.Ayrıca, düzenli web seminerleri arayışında olun. Bu etkinlikler e-Ticaret konularını kapsar ve trendlerden önde olmanıza yardımcı olur. Müşteri destek sistemi tüm üsleri kapsar, ancak hatasız bir sistem olmayabilir.

Desteğe ulaşmak için çeşitli yollar olsa da, gerçek müşteri hizmetleri istenen bir şey bırakıyor. Bir cevap almak uzun sürebilir.

Ayrıca, tüm temsilciler bilgili ve yardımcı değildir. Aslında, Bigcommerce’ye karşı bir numaralı şikayet, sorunların çözülememesidir. Ne yazık ki, cevaplar için kaynakları aramakta biriyle iletişime geçmekten daha iyi olabilirsiniz.

Kullanım kolaylığı

Bigcommerce’ın neden bu kadar çok ödül kazandığını ve endüstri lider panosunda kalmasının büyük bir kısmı, kullanımı çok kolay olmasıdır. Mağazanızı kurmak, ürün eklemek ve günlük işlemleri yönetmek söz konusu olduğunda, Shopify şu anda aynı ligdeki diğer tek platformdur. Profesyonel görünümlü bir mağaza açmak önceliğinizse, Bigcommerce ihtiyaçlarınızı karşılayabilir.

Bir web sitesi tasarımı söz konusu olduğunda, sürükle ve bırak WYSIWYG düzenleyicisinden daha kolay bir şey yoktur. Bigcommerce, bir tasarım modu ekleyerek tasarım kolaylığını bir adım daha ileri götürür. Bu, doğrudan mağazada gerçek zamanlı değişiklikler yapmanızı sağlar. Yeni başlayanlar bile arayüzde gezinmeyi hızlı bir şekilde öğrenebilirler. Birincil işlevlerin bulunması kolaydır ve hem kullanıcı hem de müşteri arabirimi tamamen işlevsel ve gezinmesi kolaydır. Uzun bir öğrenme eğrisinden kaçının ve Bigcommerce ile daha erken satış yapmaya başlayın.

Sonuç

Bigcommerce Online Mağazanız İçin Doğru Seçim mi?

Olabilir. Şüphesiz, sağlam ve güvenilir bir seçenektir. Harika şablonlar ve kullanım kolaylığı söz konusu olduğunda, rekabet oldukça incedir. Bigcommerce ayrıca bir iş yürütmek için ihtiyaç duyacağınız tüm özellikleri sunar. Ayrıca, gizli maliyetler veya performans sınırlamaları hakkında endişelenmenize gerek yoktur. İstediğiniz her şeyi yapar.

Tek dezavantajı, Shopify veya Volusion gibi bazı e-ticaret platformlarının aynı şeyleri biraz daha iyi yapmasıdır. Sonunda, kişisel tercihinize gelebilir. Belki de ücretsiz deneme sırasında bir temaya aşık oldunuz veya doğrudan yönetici kontrol paneline geçtiniz. Bu durumda, Bigcommerce ve işletmeniz için neler yapabileceği konusunda hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

Karşılaştırmak

BigCommerce

95

Shopify

96

Volusion

94

LemonStand

93

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map