2016 Alışveriş


1ShoppingCart

Siteyi ziyaret et

8.7


AWA Puanı

1ShoppingCart

1ShoppingCart 1999 yılında kuruldu. O zamandan beri, hem küçük hem de büyük işletmelerin çevrimiçi başarıya ulaşmasına yardımcı oldu. Hedefleri maliyetleri düşüren ve verimliliği artıran bir dizi otomatik hizmet sunmaktır. Şu anda, tüm dünyada 25.000’den fazla çevrimiçi mağazaya ev sahipliği yapıyorlar. Program çeşitli pazarlama çözümlerini bütünleştirir. Tamamen işlevsel bir e-Ticaret aracının tek bir yerde keyfini çıkarabilirsiniz. Aşağıdaki 1ShoppingCart incelememizi okuyun.

Artıları

 • Yararlı eğitim videoları ve eğiticileri
 • A / B testi
 • Satış özellikleri
 • Bant genişliği sınırlaması yok
 • Otomatik yanıtlayıcı e-postaları
 • Yinelenen ödemeler

Eksileri

 • İşlem ücretleri
 • Eski kullanıcı arayüzü tasarımı
 • Aylık ücretler çoğundan daha yüksektir
 • Müşteri hizmetleri çağrıları için ücret alınır
 • Yardım forumu sınırlıdır

genel bakış

 • İnternet sitesi: www.1ShoppingCart.com
 • Merkez: Barrie, Ontario
 • Kuruluş Yılı: 1999
 • Kategori: e-Ticaret Yazılımı
 • Ücretsiz deneme: 30 gün

Pazarlamaya yönelik olanlar 1ShoppingCart’ı sevecekler. İşletmenizi tanıtmanıza yardımcı olacak birçok araçla birlikte gelir. İhtiyacınız olacak tüm pazarlama araçları zaten entegre edilmiştir. Başlangıç ​​işletmelerinin tüm özelliklere ihtiyacı olmayabilir, ancak iyi haber şu ki, araçlar hala yolda olacak. Bu 1ShoppingCart’ı esnek bir yazılım yapar; Siz olduğunuzda önemli pazarlama çabalarına hazır olacak.

Kim en iyi 1ShoppingCart?

Mükemmel bir çok yönlü çevrimiçi e-ticaret yazılımı olarak kullanabilirsiniz. Hepsi tek bir yerde tam otomatik bir program sağlamak üzere tasarlanmıştır. Onu ayıran şey pazarlama araçlarıdır. Zaten yerinde sağlam bir pazarlama paketi ile başlamak istiyorsanız, 1ShoppingCart iyi bir seçimdir. Bununla birlikte, tüm araçlara alışmak biraz zaman alabilir. Programdan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için özellikleri öğrenmeye biraz zaman ayırmaya hazır olun.

Ayrıca, 1ShoppingCart’ın küçük ve orta ölçekli işletmeler için en iyi seçenek olduğunu unutmayın. Daha büyük işletmeler çok fazla işlem ücreti ile vurulacak. Daha köklü işletmeler muhtemelen pazarlama araçları için fazla kullanmazlar, bu da fiyatlandırma ve tasarımı küçük şirketler için en uygun hale getirir.

1ShoppingCart’ın en büyük avantajı nedir?

1ShoppingCart’ı seçmenin en büyük avantajı, programın pazarlama bileşenleridir. Oldukça güçlü bir ortaklık programı ile birlikte gelir ve üyelikleri ve e-posta kampanyalarını kolayca yönetebilirsiniz. Bu, ürünleri tanıtmanıza ve müşterilerle bağlantı kurmanıza yardımcı olur. Ayrıca, birçok izleme ve raporlama bilgisinin keyfini çıkaracaksınız. Veri toplamak, fırsatları değerlendirmenize ve pazarınızı daha iyi anlamanıza yardımcı olur.

1ShoppingCart’ın en büyük dezavantajı nedir?

Tek kelimeyle: maliyet. 1ShoppingCart ayda yaklaşık iki kat daha pahalı. Ayrıca, işlem başına% 0,075-1,25 arasında değişen işlem ücretleri de alır. Zamanla, bu karınızı artırabilir ve yemeye başlayabilir. Dışarıda herhangi bir ücret talep etmeyen birçok seçenek var. Yüksek miktarda işlem yapmayı bekliyorsanız, başka bir alışveriş sepeti programıyla gitmek mantıklı olacaktır..

Ödüller ve Kalite Sertifikaları

PCI sertifikalı

Bahsetmesi gereken iyi duyurulmuş ödüller yoktur. Büyük markalar alışveriş sepetini kullanırken, tasarım, programlama veya müşteri hizmetleri dünyasında sıçrama yapmadılar.

Ana Özellikler

 • Yinelenen Faturalandırma
 • Ücretsiz Şablonlar
 • E-posta Pazarlama Araçları
 • 500 – Sınırsız Ürünler
 • Dijital Yüklemeler
 • İletişim Yönetimi
 • Özel SSL Sertifikası
 • Mağaza Web Sitesi Oluşturucu
 • Gerçek Zamanlı İzleme
 • Geri Dönen E-posta Yöneticisi
 • Spam Puanı
 • Reklam Takibi

1ShoppingCart’ta Endüstri Uzmanları Kararı

Temel olarak, 1ShoppingCart diğer programlarda bulunması zor olan birkaç özel özellik sunarak canlı tutulmuştur. Aksi takdirde, yazılım bir bütün olarak arzulanan bir şey bırakıyor ve Shopify gibi pazar devleriyle gittikçe daha az rekabetçi hale geliyor. Uzmanlar, diğer platformlar daha iyi otomatik e-posta yanıtlayıcıları ve satış ortağı araçları eklediğinde, 1ShoppingCart geçmişin bir kalıntısı olacak.

Eleştirmenler ayrıca 1ShoppingCart’ın gerçekten sadece çok dar bir müşteri diliminde yararlı olduğunu iddia ediyor. Yazılım, başlamak için çok yardıma ihtiyaç duyan yeni başlayanlar için uygun değildir. Buna ek olarak, program aslında büyük perakendecileri barındıracak kadar ölçeklenebilir değildir.

Uzman incelemelerinin birçoğu 1ShoppingCart değerlemelerinde özür diliyor. Birçoğu bunu “sağlam” bir seçenek olarak tanımlasa da, diğer programları daha uygun alternatifler olarak önerebilirler. Şirketin sosyal medya sayfaları bile çok eski. Sadece soluyor gibi görünüyor, bu da gelecek yıllar boyunca daha ilerici bir platformla gitmenin başka bir nedeni. çok dar bir müşteri diliminde kullanışlıdır. Yazılım, başlamak için çok yardıma ihtiyaç duyan yeni başlayanlar için uygun değildir. Ayrıca, program gerçekten büyük perakendecileri barındıracak kadar ölçeklenebilir değildir.

Olumlu Tüketici Görüşleri ve Görüşleri

1ShoppingCart’ı sevenler otomatik yanıtlayıcı özelliklerinden ve bağlı kuruluş programından bahseteceklerinden eminler.Program, e-posta listeleri oluşturmayı kolaylaştırır ve otomatik olarak bültenler ve promosyon malzemeleri gönderir. Bu, tüm pazarlama departmanına sahip olmayan şirketler için büyük bir artı olabilir.

Satış ortağı programı, web sitenizin ve ürünlerinizin reklamını yapmanın başka bir yolunu da sunar. Tüm bu detayların halledilmesi küçük ve orta ölçekli işletmeler için büyük bir yardımcı olabilir. Bu iki özelliğin dışında, müşterilerin 1ShoppingCart hakkında şirketin web sitesinde yayınlanan referansların ötesinde söyleyecek çok fazla olumlu şeyleri yok.

Program çok yönlü bir yazılım programı sunarken, piyasada daha iyi gözden geçirilmiş seçenekler var. Birkaç parlayan yorumun dışında, 5 üzerinden 3 yıldız 1ShoppingCart puanları bulmakta zorlanacaksınız..

Olumsuz Tüketici İncelemeleri ve Şikayetleri

1ShoppingCart’a karşı en büyük şikayetler müşteri hizmetlerine odaklanıyor gibi görünüyor. Ayrıca müşteri desteğinin yalnızca ek bir ücret karşılığında sağlanmasına yardımcı olmaz. Genellikle standart olan bir hizmet için fazladan ödeme yapmanın ne kadar sinir bozucu olacağını hayal edebilir ve daha sonra gerçekten kimseyle bağlantı kuramayacağınızı öğrenebilirsiniz.

Ayrıca, 1ShoppingCart’ın beklenmedik kesintiler ve kesinti ile ilgili bazı sorunları olduğu görülüyor. Bununla birlikte, bu tür konulara yapılan göndermelerin çoğu tarihli idi. Umarım, bu geçmişte kaldı demektir ve 1ShoppingCart bu sorunları düzeltmek için adımlar attı.

1ShoppingCart’a karşı diğer yaygın şikayetler şunları içerir:

 • Yeterli büyük ad ödeme ağ geçidi yok
 • Otomatik özelliklerin eksikliği
 • Sınırlı sayıda şablon
 • Düşük kaliteli şablonlar
 • Yüksek fiyatlandırma ve ücretler

tasarlamak & Özelleştirme

1ShoppingCart ile mevcut şablonlar basittir. Çok fazla fırfır yok. Herhangi bir ürün veya hizmeti harika görünmenize yardımcı olacak basit ve modern tasarımlar sunarlar. Bir izlenim bırakan güzel tasarımlar arıyorsanız, diğer programlar daha fazla parlama sunar. 1ShoppingCart daha çok pazarlama ve işleve odaklanmıştır. Mevcut şablonlar iyi görünse de, büyük bir “vay” faktörü yoktur.

Şablonlar

Bedava
Standart plan yaklaşık 50 ücretsiz şablonla birlikte gelir. Özelliklerin ve tasarım ayrıntılarının hemen hemen her birini özelleştirebilirsiniz. Genel olarak, müşteriler modern ve profesyonel temaları buluyor gibi görünüyor.

Ödül
Ayda biraz daha fazla para için premium temalara erişebilirsiniz. Bunlar ve ücretsiz temalar arasında çok fazla fark yok. Sadece daha fazla seçeneğin tadını çıkarın.

Tasarım Hizmetleri
Zamandan kazanın ve tüm tasarım sürecini 1ShoppingCart’a teslim edin. Özel tasarım hizmetleri 999 $ – 3.799 $ arasında değişiyor. Daha pahalı paket, son tasarımı yaparken daha fazla revizyon yapmanızı sağlar.

Tasarım Özelleştirme

Özelleştirme seçenekleriniz satın aldığınız plana göre değişir. Yükseltilmiş planlar daha premium şablonlar sağlar. Her plan, WYSIWYG düzenleyicisini veya kodunu kullanarak herhangi bir şablonu düzenlemenizi sağlar. 1ShoppingCart düzenleyicisi HTML, CSS ve Javascript’i destekler.

Özellikleri & Araçlar

özellikgenel bakış
KurmakSitenizi ayarlamak zor olabilir. Program karmaşık olabilir. Birçok standart özellik var. Anahtar, başlamak için neye ihtiyaç duyduğunuza odaklanmaya çalışmaktır, çünkü daha sonra yolun sonuna kadar birçok araca ihtiyacınız olmayacak.
Ağ Geçidi Entegrasyonu:Yaklaşık 50 farklı ödeme ağ geçidinin keyfini çıkarın. Belirli ağ geçitlerini entegre etmek 49,99 $ ücretle gelir.
Müşteri Ödülleri ve İstek ListeleriMüşteri istek listesi ve ödül programlarını entegre etmeniz gerekecektir. 1ShoppingCart bu özellikleri sunmuyor.
Sipariş yönetimi1ShoppingCart ayrıntılı raporlama ile birlikte gelir. Siparişleri ve paketleri kolayca takip edebilirsiniz.
Uluslararası Satış Optimizasyonu1ShoppingCart, uluslararası satışlar için optimize edilmemiştir. ABD, Kanada, Avustralya ve bazı Avrupa ülkelerine hizmet ediyorlar. Ancak çeviri hizmeti sunmuyorlar. Ayrıca, dünyanın dört bir yanından ödemeleri işleme koymanıza olanak tanıyan uluslararası bir satıcı hesabı oluşturmanız gerekecektir. Bu hesabı kurmak 199 $ ‘a kadar olabilir ve işlem ve yıllık ücretleri içerecektir.
CDN TeknolojisiBu teknoloji standart değildir. Daha iyi yükleme sürelerine programlar ekleyebilirsiniz..
Eklentiler ve eklentilerKaç tane eklenti ve eklenti bulunduğunu söylemek zor. Program, ilk günden itibaren programla birlikte gelenlere daha fazla odaklanır. Hedefleri, eklentilere ihtiyaç duymayan tam bir program sunmaktır, bu nedenle eklentiler modellerinin büyük bir parçası değildir.
Envanter yönetimiYeni ürünler eklemek kolaydır. Envanter aracı, ürünleri toplu olarak eklemenize ve hızlı bir şekilde envanter yüklemenize ve satışa başlamanıza olanak tanır. Dikkat: standart plan sadece 500 ürüne izin verir.
Gönderi TakibiÜlkenin lider şirketleri ile gerçek zamanlı gönderim. Müşteriler paketlerini FedEx, UPS ve diğer operatörlerin takip numaralarını kullanarak izleyebilir.
CRM Özellikleri1ShoppingCart bu alanda eksik. E-postaları planlayabilirsiniz, ancak bunlar pazarlama amaçlıdır. E-posta listeleri oluşturmak da kolaydır, ancak yine de bu, esas olarak ürünlerin tanıtımına yardımcı olmaktır. Bahsetmek için etkili müşteri ilişkileri özellikleri yoktur.
Şablonlar ve TemalarTemalar hakkında söylenecek çok şey yok. Amaçlarına hizmet ederler ve mağazanızı tasarlamanıza yardımcı olurlar. Eşsiz bir tasarım için özel hizmetlerine yatırım yapın. Aksi takdirde, daha tasarım odaklı diğer seçeneklere bakmak isteyebilirsiniz.
Entegrasyonlar ve EklentilerUmarım, program özelliklerle dolu olduğu için herhangi bir eklentiyi entegre etmeniz gerekmez. Bu, ilk günden itibaren kullanıma hazır hale getirir. Özellik eklemeniz gerekiyorsa, entegrasyon karmaşık olabilir. Yardım için eklenti tasarımcısına danışmanız gerekebilir. Ayrıca, 1ShoppingCart, yazılımlarına belirli özelliklerin eklenmesini talep eder. Örneğin, belirli ödeme ağ geçitlerini entegre etmek 49,99 ABD doları olabilir.
Mobil OptimizasyonMevcut tüm paketler mobil uyumlu şablonlarla birlikte gelir. Mağazanız ilk günden itibaren tamamen duyarlı olacak.
Ağ sağlayıcısıYeni bir mağaza oluşturun veya mevcut bir çevrimiçi mağazayı taşıyın. Siteniz 1ShoppingCart aracılığıyla tamamen barındırılabilir.
SEO ve PazarlamaProgram burada parlıyor. 1ShoppingCart, bir alışveriş sepetinden bekleyebileceğiniz tüm özelliklere ve çok daha fazlasına sahiptir. Yazılım aynı zamanda sağlam bir ortaklık programı ile birlikte gelir. Ürünlerinizi hızla diğer sitelerde tanıtmaya başlayabilir ve müşteri e-posta listeleri oluşturabilirsiniz. İşletmenizi tanıtmak için yardıma ihtiyacınız varsa, bu alışveriş sepeti size yardımcı olabilir.
Haber bültenleriHaber bültenleri sunsalar da, bu özellik açıkça tanıtılmıyor.
Site GüvenliğiTam güvenlik sağlarlar. Siteniz izlenecek ve tüm müşteri ödemeleri güvenli olacaktır. En son teknolojiye sahip sunucular talep ediyorlar, ancak çok az ayrıntı sağlıyorlar. Güvenilir site güvenliği sağlamadan bu kadar büyük bir isim olmazlardı. Ancak, sitenizi ve müşterilerinizi korumak için tam olarak ne yaptıklarından daha şeffaf olmaları güzel olurdu.
PCI Sertifikası1ShoppingCart PCI sertifikalıdır.
İçerik yaratımıÜrün sayfaları eklemek ve sitenizi kolayca oluşturmak. WYSIWYG editörü yeni başlayanların metin eklemesine ve tasarımları özelleştirmesine izin verir.
Hediye sertifikalarıİndirimler sunabilirsiniz ve müşteriler hediye çeki satın alabilir
Ödeme seçenekleri50 farklı ödeme seçeneği arasından seçim yapın. Bu sayı 1ShoppingCart’ı paketin tam ortasına koyar. Banka kartları, kredi kartları ve PayPal’ın tümü kabul edilir, ancak küresel para birimlerini kullanmak zor olabilir.
Vergi ve Nakliye HesaplayıcılarıVergi ve gönderim bedelini hesaplama konusunda endişelenmeyin. Program otomatik olarak bu bilgileri üretir.
Raporlar1ShoppingCart, güçlü raporlama araçları olmadan böyle bir pazarlama vızıltısı olmaz. Müşteri davranışlarını kolayca takip edebilirsiniz ve hatta alışveriş geçmişlerine göre ürün önerileri yapar. Verileri şurada görüntüle:
 • En iyi performans gösteren günler
 • Müşteriler günün hangi saatinde alışveriş yapmayı sever
 • Hangi ürünler en iyi performansı gösteriyor?
 • Müşterilerinizin bulunduğu yer
 • Web sitenize nasıl gidiyorlar

Planlar & Fiyatlandırma

1ShoppingCart’a karşı en büyük şikayet fiyatlandırma planları ile ilgilidir. Rakiplerin çoğu aylık yaklaşık 20 $ veya 30 $ ‘dır. Bu program için standart plan $ 59.99’dan başlıyor. Genellikle 34 $ ‘a özel indirim uygularlar, ancak yine de işlem ücretleri dahil değildir. İşte paketlerin dökümü:

Standart – 59 $ / ay

 • 500 ürün limiti
 • 1.25% işlem ücreti
 • 50 ücretsiz şablona erişim
 • Bir kullanıcı lisansı
 • 1 GB depolama alanı
 • Sınırlı e-posta pazarlaması

Artı – 119 $ / ay

 • Sınırsız ürün
 • % 1 işlem ücreti
 • 50’den fazla şablon
 • Beş kullanıcı lisansı
 • 3 GB depolama alanı

Premium – 249 $ / ay

 • Sınırsız ürün
 • % 0,75 işlem ücreti
 • 50’den fazla şablon
 • Beş kullanıcı lisansı
 • 5 GB depolama alanı

Gerçek şu ki, piyasada çok daha uygun fiyatlı seçenekler var. Fiyatı haklı çıkarmak için yeterli özellik yoktur. Çoğu işletme standart planı çok yararlı bulamaz. Bu, ayda 119 $ artı işlem ücretleri ödeyeceğiniz anlamına gelir.

Müşteri desteği

Müşteri desteği, 1ShoppingCart’ın en iyi saygınlığı oluşturmadığı başka bir alandır. Aslında, alışveriş sepeti pazarında neredeyse hiç duyulmamış müşteri desteğini almak için ek ücret ödemeniz gerekebilir. Aramadan önce çevrimiçi forumları deneyebilir ve video eğitimlerini izleyebilirsiniz. Bununla birlikte, bu rotalar bir çıkmaz yol olma eğilimindedir. Tüm sistem sizi aramanızı ve daha fazla para ödemenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Müşteri desteği, satın aldığınız pakete göre değişir.

 • Standart paketle 800 numarayı veya e-posta desteğini arayabilir ve iki gün içinde yanıt bekleyebilirsiniz.
 • Artı Destek planı aylık 10 ABD dolarıdır ve canlı sohbeti kullanmanızı sağlar. Ayrıca 24 saat içinde e-posta gönderebilir ve yanıt alabilirsiniz.
 • Aylık 34 ABD doları karşılığında Nihai Destek planını satın alabilirsiniz. Öncelikli telefon hizmeti içerir. Canlı sohbet ve web sitesi kurulumuyla ilgili yardım. Ayrıca haftada yedi gün müşteri desteğine e-posta gönderebilir ve 24 saat içinde yanıt alabilirsiniz. Son olarak, ayda 30 dakika uygulamalı hizmet alırsınız.

Programlarıyla ilgili yardım almak için ödeme yapmanız gerekiyor – 1ShoppingCart’a karşı büyük bir olumsuzluk.

Kullanım kolaylığı

1ShoppingCart, programı kullanmanın karmaşık olabileceği birçok özellik ile birlikte gelir. Sıralamak için birçok araç var. Birçoğu, işletmeniz daha iyi hale gelene kadar ihtiyacınız olmayacak. Ancak, mağazanızı kolayca kurabilmenin yolunu açabilirler. Sınırlı müşteri hizmetinin bulunmasına yardımcı olmaz. Başınız belada olduğunda yardım için bir ücret ödemeniz gerekebilir.

Kullanıcı Arayüzü / Yönetici Paneli

Kullanıcı arayüzü biraz modası geçmiş görünüyor. Görünüşe göre tasarımcılar daha çok özellik eklemeye odaklanmış durumda. Çok yönlü bir program oluşturmayı başardılar, ancak şık bir arayüz arıyorsanız, daha iyi seçenekler var. Adil olmak gerekirse, arayüz hala tamamen işlevsel ve gezinmesi kolaydır. Güzel görünmeyebilir, ancak işi bitirir.

Bir büyük satış özelliği, WordPress’i entegre edebilmenizdir. Birçoğu için, bu web sitesi tasarımına giriş programıdır. WordPress’i kullanmaktan zaten rahatsanız, sitenizi düzenlemek ve oluşturmak için kullanmaya devam edebilirsiniz..

Sonuç

1ShoppingCart, ürün sayfalarını özelleştirmeyi kolaylaştırır. Müşterilere çok sayıda özel seçenek sunabilirsiniz ve program ürünleri satıp indirecektir. Müşteri incelemelerine göre, bazı işletmelerin pazarlama araçları yoluyla gelirlerini artırmasına yardımcı oldu. Genel olarak birkaç pozitif olsa da, program arzulanan bir çok şey bırakıyor. Gereksiz yere pahalı. Çok fazla ek ücrete tabi olmayan çok daha uygun maliyetli alışveriş sepetleri var. 1ShoppingCart’ın birkaç avantajı, uzun dezavantajlar listesine ağır basmaz.

Sonuç olarak: Piyasada çok daha iyi alışveriş sepeti seçenekleri var.

Karşılaştırmak

1ShoppingCart

87

Shopify

96

BigCommerce

95

Volusion

94

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map