73 parimat produktiivsuse suurendamise tööriista blogijatele ja kõigile, kes on huvitatud tõhususe suurendamisest

Contents

“Mul pole selleks piisavalt aega!”

Ühel või teisel hetkel on enamik meist öelnud need sõnad kas endale või kellelegi teisele. Küsimus on järgmine: kas meil pole tõesti piisavalt aega? Mitte päris. See on lihtsalt kõik meie peas. See ennast piirav usk takistab meil olla produktiivne ise.


Pole just nii, nagu pole meil piisavalt aega oma ajaveebide tegemiseks. Peame lihtsalt leidma vahendid, et oma ajaga rohkem ära teha. Üks parimaid viise selle saavutamiseks on kasutada spetsiaalselt tootlikkuse suurendamiseks loodud blogimisriistu.

Lugege erinevate blogimisriistade kohta, mis aitavad teil saavutada vähem saavutatud tulemusi vähem aega. Nende tööriistade kasutamine võib osutuda kasulikuks hoolimata sellest, kas soovite tüütuid ülesandeid automatiseerida, keskenduda või paremini oma aega korraldada.

Ehkki siin on mõned tööriistad, ei tähenda see tingimata, et peaksite neid kõiki kasutama. Valige lihtsalt üks või kaks, mis võiks aidata teil konkreetse väljakutsega toime tulla, ja vaadake, kuidas see läheb. Peaksite vältima liiga paljude tööriistade kasutamist korraga ja keskenduma ühe probleemiga korraga tegelemisele.

Tööriistad teie kirjutamise tootlikkuse suurendamiseks

1. Tasku

Tasku võimaldab teil ühe klõpsuga salvestada sisu, mida soovite hiljem lugeda. Siltide lisamisega saate oma salvestatud sisu paremini korraldada. Ja tänu lihtsale liidesele on seda tööriista lihtne kasutada.

Saate sisu salvestada otse oma veebibrauserist, e-postkastist või erinevatest rakendustest, näiteks Twitter, Flipboard ja Pulse. Selle tööriista abil saate sisu häirivalt ja puhtalt liideses lugeda.

Hind: tasuta; Lisatasu eest 4,99 dollarit kuus.

2. ZenWriter

Lihtne kirjutamisrakendus Windowsi jaoks, ZenWriter aitab teil keskenduda blogimise kõige olulisemale aspektile: kirjutamisele. See on vaba igasugusest häirimisest, mis võib teie tootlikkust takistada.

Kui kasutate Maci, võite proovida WriteRoom. See on ideaalne alternatiiv ja pakub sarnast kirjutamiskeskkonda nagu ZenWriter.

Hind: 19,95 dollarit koos tasuta prooviversiooniga.

3. Grammatika

Kui olete oma blogipostituse pärast selle kirjutamist läbi elanud, jääb teil tõenäoliselt vigadest puudu, kui teil pole oma ajaveebi korrektorit. Kuid isegi kui te seda ei tee, pole sellel tegelikult vahet Grammatika aitab tõhusalt ja kiiresti parandada teie kirjutamist. See veebikorrektuuri tööriist aitab teil oma lauseehitust, grammatikat, stiili, õigekirja ja muud.

Selle tööriista abil saate ka palju õppida, sest see näitab teile, mida peate asjakohaste põhjendustega muutma.

Hind: tasuta.

4. Hemingway rakendus

Veebipõhine tööriist Hemingway rakendus võimaldab teil oma kirjutamist täiustada ja hõlbustab selle mõistmist. Selle abil saate säästa palju redigeerimise ajakulu ja samal ajal parandada oma kirjutamisoskust.

Võite teksti rakendusesse kleepida või sinna kirjutada. PC- ja MAC-kasutajate jaoks on saadaval ka töölaua redigeerija, kuid see maksab teile.

Hind: tasuta; lauaarvuti versioon 9,99 dollarit.

5. Scrivener

Scrivener on kirjutusvahend Windowsi ja Maci jaoks. Saate seda kasutada blogipostituste, e-raamatute kirjutamiseks ja isegi teatud ajaveebide tippkohtumiseks sisu loomiseks. Sellel on kõik, mida vähese tähelepanu hajutamise kirjatarkvarast otsite.

Scriveneri juures meeldis meile aga kõige enam heliloode režiim, millel on mustal taustal leht, mis muudab kirjutamise palju lihtsamaks!

Hind: saadaval on ka tasuta prooviversioon 40 dollarit.

6. HelpMeWrite

Pole lihtne leida pidevat ideede allikat, millest kirjutada, ja see on masendav, kui olete ajaveebi ajakirjanik. Aidake mul kirjutada on veebirakendus, mis aitab teil otsustada, millest järgmisest kirjutada. Looge konto oma Twitteri mandaadi abil. Lisage oma profiililehele asju, millest soovite kirjutada. Jagage siis oma musinguid. Osalejate panus annab teile suuna ja edasisi ettepanekuid.

HelpMeWrite on Londonis asuva digitaalse disaini ettevõtte Makeshift nimi. See sündis nende armastusest kirjutada ja soovist saada suhtlusvõrgustikke. Kirjanikud ütlevad teile, et ilma meisterdamiseta pole nende meisterdamine lõbus. HelpMeWrite võtab osa üksindusest protsessist välja.

Hind: tasuta

Tööriistad ja rakendused organiseeritumaks muutmiseks

7. Evernote

Evernote on märkmete tegemise rakendus, mis töötab teie veebibrauseris, mobiiltelefonis või töölaual. See võimaldab teil hõlpsalt ja kiiresti märkmeid luua ja jagada. Ja kõik märkmed otse ühe katuse all muudavad teie organiseeritud olemise palju lihtsamaks. Kuid see pole veel kõik tööriist, mis seda teha suudab.

Samuti saate jälgida kõike ülesandeloenditest kuni ajaveebi postituse ideedeni ja hallata oma võrgundust ja e-posti. Kui õpite Evernote’i tõhusalt kasutama, saate aru, kui tore see on blogijate jaoks.

Hind: tasuta; Lisatasu eest 5 dollarit kuus.

8. Teux Deux

Ülesande rakendus, Teux Deux kaasas keerdumisega. Erinevalt teistest ülesanderakendustest, mis võimaldavad teil luua näiliselt lõputuid loendeid, seab see tööriist kõik loendid kalendri stiilis vormingusse. See omakorda muudab ülesandeloendid paremini hallatavaks.

Rakendus on lihtne ja sellel pole tarbetuid vilet ega kellukesi, kuid näeme, et see takistab teie tootlikkust. Seda kasutades tead täpselt, mida ja millal pead tegema. Teux Deux töötab mobiilseadmes või teie veebibrauseris.

Hind: 3 dollarit kuus.

9. Todo

Selle rakenduse nime unustamine on keeruline. Meil kõigil on nn todo-nimekiri. Erinev on see, kus me seda hoiame. Sellest mobiilirakendusest on saanud lemmik. Selle kasutajabaas on jälginud ja täitnud sellega üle 70 miljoni ülesande.

Teil ei pruugi olla aega midagi peatada ja kirjutada. See pole probleem Tegema. Lihtsalt rääkige rakendusega ja see muudab selle ülesandeks. Kas vajate meeldetuletust midagi ostmiseks, kui järgmine kord toidupoes olete? Todol on geograafilise märgistamise võimalused. Saate teate, kui jõuate kohale.

Hind: tasuta. Pilveversioon võimaldab teil jagada ülesandeid teistega, makstes 1,99 dollarit kuus või 19,99 dollarit aastas. Meeskonnapõhine ettevõtte versioon on 3,99 dollarit kuus või 39,99 dollarit aastas inimese kohta.

10. Any.do

Mis oleks, kui saaksite võtta oma „ülesannete” nimekirja, kalendri ja mobiiliassistendi (Tere, Siri?) Ja neid omavahel kokku puderdada? See on idee taga Any.do. Nende veebisait ütleb teile, et see on midagi enamat kui todo-rakendus. See on „elukorraldaja” ja kõige kergem. Veebisait jätkub sellega, et seda on nii lihtne kasutada, et inimesed peavad seda teistest rakendustest kaks korda kauem kinni. See on nende viisakas viis nõuda, et enamik inimesi loobuks tootlikkuse rakendustest.

Saate selle iPhone’i, iPadi ja Maci jaoks. See on saadaval ka Androidi telefonide ja tahvelarvutite jaoks. Seal on Chrome’i laiendus, kuid muidu peate sellele juurde pääsema tavalisest brauseriaknast. Any.Do abistajale varase juurdepääsu saamiseks registreeruge. See kasutab AI-d, et vaadata teie ülesanded automaatselt üle teie jaoks. Ühendage see robotite ja inimeste kombinatsiooniga, kes suudavad seda ülesannet täita.

Hind: tasuta. Avage esmaklassilised funktsioonid 2,99 dollarit kuus või 26,99 dollarit aastas.

11. Todoist

Mõnikord peab teie “ülesannete” nimekiri olema pisut keerukam. On aeg minna üle uuemale versioonile Todoist. Teised produktiivsusrakendused sisaldavad näiteks alaülesandeid, silte ja meeldetuletusi. Todoist õnnestub neil vähem hirmutada.

Todoist on saadaval kümnel platvormil, nii et te ei pea muretsema ühilduvuse pärast. Selle on kinnitanud nii idufirmad kui ka Fortune 100 ettevõtted. Selle rakenduse ainulaadne on diagramm, mis jälgib tootlikkust vastavalt sellele, kui palju ülesandeid te päevas täidate. Üksmeel on selles, et teil on see kasulikum, kui avate premium-kontoga seotud valikud.

Hind: tasuta. Lisatasu üksikisikutele või äri meeskondadele on 28,99 dollarit aastas inimese kohta.

12. Wunderlist

Kaaluge seda rakendust, kui olete huvitatud ainult põhitõdedest. Wunderlist on piisavalt keerukas, et saaksite prioriteetide muutumisel põhinevaid ülesandeid ümber korraldada. Sellel puuduvad täpsemad funktsioonid, nagu geosildistamine, korduvad tähtajad ja kuupäeva seadmise loomulik keel.

Wunderlist töötab kõigil platvormidel, nii et seda on lihtne liikvel olles kaasa võtta. Rakenduse suurimad meistrid kiidavad seda, sest nende sõnul pole see valikutega üles puhutud. Kõigi funktsioonide avamiseks peate üle minema Pro-kontole. Hind on kõrgem kui teiste sarnaste rakenduste puhul. Kuid pildi või video lisamiseks kindlale toimingule ei pea te piirduma ainult faili suuruse piirangutega.

Hind: tasuta. Pro- ja Business-versioonide hind on 4,99 dollarit kuus.

Tööriistad graafilise loomise lihtsustamiseks

13. Trafarett

Koos Jaga pildina, saate esiletõstetud teksti muuta atraktiivseks ja köitvaks visuaalseks sisuks, mis kõnetab teie publikut. Vaevalt kulub minut (või kaks), kuni teie visuaalne sisu on valmis jagama kogu teie sotsiaalmeedia profiilides.

Võite sotsiaalmeedias veojõusid luua tsitaatidega piltidega, kuid peamine probleem on nende loomiseks kuluv aeg. Selle tööriista abil saate aga jagatavaid pilte luua kiiremini kui kunagi varem. Kõik, mida peate tegema, on soovitud teksti esiletõstmine ja pildi redigeerimise alustamiseks valige “Jaga kui pilti”.

Hind: 8 dollarit kuus.

14. molli

Sotsiaalmeedia on reklaamimiseks hädavajalik. Ja enamik sotsiaalmeediat on graafika osas rasked. Mida teha, kui sa pole graafika inimene? Minge üle Easili veebisaidile. Saate valida malli, mis on teie valitud sotsiaalmeediavõrgu jaoks juba vormindatud. Sealt edasi on vaid vajalike elementide valimine ja seejärel oma kohale lohistamine.

Easil omab kasvavat tuhandete professionaalselt eelkujundatud mallide kollektsiooni. Saate juurdepääsu aktsiapiltidele, mis on loodud ainult sotsiaalsete postituste ja ajaveebide jaoks. Eksklusiivne suuruse muutmise tööriist tagab, et saate igale sotsiaalmeedia kanalile õiged mõõtmed. Salvestage sagedamini kasutatavad elemendid lemmikute vahekaardile, nii et saate oma brändi järjepidevalt otsida.

Hind: individuaalseks kasutamiseks ja hindamiseks tasuta. 9 dollarit kuu kohta juurdepääsu eest üle 1500 mallile. Üle 3000 mallile juurdepääsu eest 79 dollarit kuus.

15. Skitch

Skitch autor Evernote võimaldab teil mõne minutiga ekraanipilte jäädvustada, redigeerida ja salvestada. Saate lisada ka kiireid visandid, kujundid ja märkused, et oma mõtetes paremini aru saada, kasutades vähem sõnu. Tööriist ühildub nutitelefonide, lauaarvutite ja tahvelarvutitega.

Skitchi abil ei pea te enam kunagi Internetti sattunud piltide ekraanipiltide saamiseks kasutama enam prindiekraani. Ja kuna teil on palju redigeerimise võimalusi, vähendab see vajaduse kasutada muud tarkvara.

Hind: tasuta.

16. Lõuend

Oli aeg, mil saidid nõudsid teie ajaveebi jaoks ahvatlevate ja pilkupüüdev visuaalide loomiseks kallist pilditöötlustarkvara. Kuid nüüd selliste tööriistadega nagu Lõuend, peaaegu igaüks saab hõlpsalt luua infopilte, sotsiaalmeedia graafikat, esitlusi ja pilte ajaveebi postituste jaoks. Tööriista kasutamine on uskumatult lihtne ja arusaadav.

Tegelikult väitis Webbys, et see on “kõige lihtsamini kasutatav disainiprogramm maailmas”. Pealegi konstrueerisid disainerid liidese viisil, mis muudab piltide koostamise kiireks ja lihtsaks.

Hind: tasuta; esmaklassilised pildid maksavad 1 dollar.

17. Piktochart

Pole salajane infograafika, mis on suurepärane viis teabe edastamiseks oma vaatajaskonnale selgel ja kiirel viisil. Kuid neid on keeruline teha ja need võivad võtta mitu tundi. Piktochart on ehk kõige lihtsam tööriist, mis võimaldab teil võimalikult kiiresti infograafiku luua. Sellel on esitluste, infograafikute, ribareklaamide ja aruannete mallid.

Kui olete Canvat kasutanud, pange tähele, et nende kahe vahel on mõned sarnasused. Kuid mõlemad paistavad silma täiesti erinevate asjadega. Võite kasutada mitmesuguseid tasuta malle ja valikuid, kuid oma parimatele asjadele juurdepääsu saamiseks peate tasuma profiplaanide eest.

Hind: tasuta; Pro-kava jaoks 29 dollarit kuus.

18. Adobe Color CC

Infograafika või ajaveebi postituse jaoks suurepäraste värvilahenduste valimine on mõnikord keeruline. Lõppude lõpuks mõjutab teie värvivalik külastaja kogemusi. Tööriistadega nagu Adobe Colour CC, Siiski saate hõlpsalt luua oma isikupärastatud värvilahendusi. Teie käsutuses on mitmesuguseid värvireeglite sätteid, mis tähendab, et teil on palju võimalusi. Kuna igal värvil on HEX ja RGB väärtused, saate selle vaevata kopeerida ja kleepida suvalisse pilditöötlusriista.

Hind: tasuta.

Eesmärgid Rakenduste seadmine ja jälgimine, et hoida teid motiveerituna

19. GoalsOnTrack

GoalsOnTrack usub, et eesmärke seadnud inimesed on edukamad. Ja kui soovite sellele edule lisada, kasutage oma mobiiltelefoni. Enne rakendusse jõudmist tahavad nad, et mõistaksite eesmärkide seadmise olulisust ja kuidas seda õigesti teha. Õpid seitse teaduslikult tõestatud strateegiat eesmärkide saavutamiseks. Nüüd olete rakenduse jaoks valmis.

Kasutage seda eesmärkide seadmiseks ja tegutsemiseks. Rakenduse muud alad paluvad teil oma eesmärke visualiseerida ja jälgida aega, mida kulutate nende saavutamiseks. Kuid muud valdkonnad aitavad teil harjumuste kujundamisega seotud tegevusi jälgida või saavutusi ajakirjas kajastada.

Hind: 68 dollarit aastas eraisikute kohta. Baasmaks 68 dollarit aastas ja seejärel 8 dollarit kuus kasutaja kohta.

20. Coach.me

Inimesed, kes jõusaali spordiprogrammidega edu saavutavad, ütlevad teile, et selle põhjuseks on isikliku treeneri kasutamine. Sarnaseid tulemusi võite saada oma tööelus treeneriga töötades. Coach.me pakub tasuta harjumuste jälgimise rakendust, mis on aidanud enam kui miljonil inimesel uusi harjumusi kujundada. Kasutage oma tegevuse jälgimiseks oma mobiilsideseadet või kella ja määrake kellaajad, mille jooksul teile meelde tuletatakse uute harjumuste kohta, mida proovite luua.

Rakendus ei saa seda kõike teha. Vahel on vaja inimest. Coach.me kasutab rakendust ühenduspunktina enam kui 700 treenerile, kes aitavad teil harjumust kujundada. Veel üks juhttreenerite rühm on spetsialiseerunud abistama teid töökoha probleemide lahendamisel. Nad pakuvad väärtuslikku karjäärinõustamist.

Hind: tasuta. Harjumuste juhendamise teenused algavad 15 dollarist nädalas. Juhtimise juhendamine on 249 dollarit kuus.

21. LifeTick

Paljud tarkvaraprogrammide ja rakenduste seadmise eesmärgid keskenduvad ainult professionaalsetele püüdlustele. LifeTick suhtub terviklikult. Jah, saate seda kasutada ettevõtlustegevuse jälgimiseks. Kuid teil on edu ka siis, kui soovite oma hindeid parandada, raha säästa või kaalust alla võtta.

Rakendus viib teid läbi mitmeastmelise protsessi. Esiteks saate määrata põhiväärtused. Seejärel saate teada, kuidas rakendus aitab teil eesmärkide saavutamisel metoodikat kasutada. Saate teada, kuidas ajakiri teid edasi viib. Jälgite käitumist, mis aitab teil edu saavutamiseks õigeid harjumusi välja töötada.

Hind: tasuta kuni 4 eesmärgi jaoks. Piiramatu jälgimise eest 39 dollarit aastas Perede, koolide ja ettevõtete plaanid ulatuvad 14 dollarist kuus kuni 199 dollarini kuus.

22. Harjumuste loetelu

Looge head harjumused ja murdke ebatervislikud, kui soovite liikuda tootlikkuse poole. Harjumuste loetelu on rakendus, mis sisaldab kõike, mida oma eesmärkide saavutamiseks vajate. Harjumuste loendi lähenemisviis hõlmab motiveerimise hoidmist katkematu aja kuvamisest, mille jooksul olete käitunud hea käitumisega.

Harjumuse loomine nõuab kordamist. Kuid mõnikord peate võtma aja maha. Paljud rakendused ei võta seda arvesse. Harjumuste loend soovib aidata teil katkematut vööti hoida. See võimaldab teil tegevuse peatada, kuni olete turvaliselt kontoris tagasi.

Hind: 3,99 dollarit

23. Elutee

Kas on võimalik vähem kui minut päevas kulutada halva harjumuse murdmiseks või uue ehitamiseks? Eluviis on rakendus, mis kutsub teid välja selgitama ja oma harjumusi muutma – vähem kui 60 sekundiga päevas.

Kuna rakendus saab teie kohta rohkem teada, soovitab see mõnel viisil tervislikke harjumusi, mida soovite luua. Või annab see teile ülevaate sellest, kuidas kõigepealt vältida käitumist, mis tekitas teie halbu harjumusi.

Hind: tasuta, lisatasu funktsioonide avamiseks rakendusesisese ostutasuga 4,99 dollarit.

24. irunurun

Olete kuulnud, et inimesed räägivad rääkimise asemel kõndimisest. Loojad irunurun uskuge, et see filosoofia sobib hästi ka eesmärkide seadmiseks. Nende sõnul räägivad „toimingud valjemini kui eesmärgid”. Rakendus irunurun julgustab jõudlust ja vastutust. See premeerib teid korduva käitumise eest, mis loob tervislikke harjumusi.

Edu ei ole kunagi ühe toimingu tulemus. Niisiis loote toimingute juhtpaneeli. Selle toimingu iga kordus teenib teile uue jälje. Automaatsed kalkulaatorid näitavad käiku. Rakenduse eesmärk on keskendumise, järjepidevuse ja vastutuse abil aidata teil oma potentsiaali realiseerida.
Töös on rakenduste Androidi versioon. Samal ajal saate veebipõhise armatuurlaua värskendamiseks kasutada ükskõik millist mobiilseadet.

Hind: tasuta. (Siiski, rakenduse loojad kutsuvad teid üles saatma neile kontrolli, mis teie arvates väärt on, kui olete selleks valmis.)

Meeldetuletusrakendused, et teid kursis hoida

25. Tähtaeg

Kõik ülesanded pole võrdsed. Tegelikult läheksid mõned neist lihtsalt teele, kui lisate need oma GTD (“Get Things Done”) kalendrisse. Isegi siis on teil vaja kohta, kuhu nad üles kirjutada, et te neid ei unustaks. Tähtaeg on koht meeldetuletuste ja taimerite jaoks, mis on piisavalt olulised, et tagada koht teie mobiilseadmes.

Kuid just seetõttu, et need on natuke vähem tähtsad, ei tähenda see, et soovite neid unustada. See rakendus ei lase teil unustada. See tuletab teile korduvalt meelde tasumisele kuuluvaid esemeid, kuni te nende alusel tegutsete. Võite seda edasi lükata, kuid varem või hiljem peate selle lihtsalt tegema, et saaksite selle tehtuks märkida.

Hind: 4,99 dollarit

26. linnuke2

Muredest vabanemine on vabastav, kuni on vaja neile keskenduda. See rakendus võimaldab teil seda teha. Looge ülesandeülesanded ja laske neil lihtsalt minna. Nendest teavitatakse teid, kui järgmine kord leiate end meeldetuletuse käivitamiseks valitud kohast.

Siin on näide. Te pole veel otsa saanud, kuid ketšup on teil vähe. Te ei pea meeles pidama, et ostate rohkem, kuni järgmine kord olete toidupoes. Lihtsalt ütle Linnuke2 et meenutada teile ketšupi kohta järgmine kord, kui tõmbate toidupoe parklasse. See toimib kõige paremini asukohapõhiste meeldetuletuste jaoks, kuid saate seda kasutada kalendripõhiste meeldetuletuste ajastamiseks.

Hind: 4,99 dollarit

27. RemberTheMilk

Teie pea on halb koht, kus pidada todo listit. Püüdes neid meelde jätta, tekitab see stressi. See on selle rakenduse eesmärk. Eemaldage peas keerlevad asjad ja pange see oma usaldusväärsesse mobiilseadmesse. Seal aitavad teid nutitelefoni funktsioonid korras hoida.

See rakendus on suures osas steroidide loendite koostaja. Saate teha nii palju kui soovite ja korraldada neid värviliste siltidega. Hankige alamülesannete abil üksikasjad. Ärge muretsege, kui lähete nimekirja koostamisega üle parda.

Pea meelesPiim funktsioon on võimas otsingufunktsioon. See töötab kõige paremini teie mobiilseadmes. Kuna see on veebis, saate seda kasutada ka igas arvutis.

Hind: tasuta. Uuendage Pro-versiooniks hinnaga 39,99 dollarit aastas.

Pilvesalvestus- ja failijagamistarkvara

28. Dropbox

Pilve salvestamise tööriistade osas on see iseenesestmõistetav Dropbox on üks parimaid selles äris. Teil on vaja ainult luua konto, alla laadida tarkvara nutitelefoni, tahvelarvutisse või arvutisse ja võite hakata oma faile Dropboxi kausta salvestama. Need failid sünkroonivad pilves reaalajas, kui te seda kasutate, ja pääsete neile juurde igal pool ja igal ajal. See võtab vaid mõne klõpsu (või koputuse).

Dropboxi kasutamisel ei pea te muretsema andmete kaotamise pärast, kui teie arvutiga juhtub midagi; see varundab kõik!

Hind: tasuta 2 GB + salvestusruum; Täiendava salvestusruumi eest 9,99 dollarit kuus.

29. Google Drive

ICloud on Apple’i toote kasutajatele ülejäänud maailma jaoks teada. Nagu arvata võis, on Google kaasavam. Saate talletada peaaegu kõiki faile Google Drive. Google’i rakenduse abil loodud faile ei arvestata teie salvestusruumi.

Google on teada, et tal on helde salvestusruumi. Nad alustavad 15 GB mahuga. Teine eelis on võime teha reaalajas koostööd teistega. Saate dokumente jagada ka ilma oma draivile juurdepääsu andmata. Google’i pilvepõhisel salvestusel on negatiivne külg. Sellel on vähe dokumentatsiooni ja veelgi vähem juurdepääsu veebiabile.

Hind: 15 GB eest tasuta. Rohkem salvestusruumi hinnakujundus varieerub; ülempiir on 30TB 299,99 dollarit kuus.

30. iCloud

Kui kasutate Apple’i tooteid, olete sellest kuulnud iCloud. Kuid isegi kõige marutõvelistel Apple’i fännidel on raskusi iCloudi kirjeldamisega. Parim seletus on see, et iCloud toimib teie isikliku kõvakettana pilves. See salvestab dokumente, fotosid, muusikat ja kõiki faile, mida teie iOs-seade või Mac-arvuti saab luua. Mis sünkroonib need failid teie seadmetes automaatselt paremini kui muud pilvesalvestusteenused.

ICloudis saate salvestada mis tahes faili, kui registreeritud rakendus või tarkvara suudab seda lugeda või sinna kirjutada. iCloud teeb suurepärast tööd failide jagamisel teie Apple’i bränditoodetega. See ei tähenda aga head töö jagamist teistega. Kui failide jagamine või koostöö on teie jaoks oluline, peate sellest mööda minema.

Hind: 5 GB salvestusruumi eest tasuta. 50 GB on 0,99 dollarit kuus. 200 GB on 2,99 dollarit kuus. 1 TB on 9,99 dollarit kuus. 2 TB on 19,99 dollarit kuus.

Tööriistad oma sotsiaalse meedia tõhususe suurendamiseks

31. Puhver

Lihtsalt kasutatav tööriist, Puhver aitab teil ajastada sotsiaalmeedia värskendusi ühe nupuvajutusega. Saate valida, millal soovite värskendusi oma puhverkontol jagada. Ja suurepärase analüüsi abil saate jälgida oma kõige kliki väärilisemat sisu.

Kui teil pole inspiratsiooni, võite selle tööriista abil leida kaustatavat sisu, näiteks pilte, linke ja tsitaate. Seda saate hõlpsalt teha vahekaardil Soovitused.

Hind: 30-päevane piiramatu tasuta prooviversioon; lisatasukavad algavad 10 dollarist kuus.

32. CoSchedule

CoSchedule on veebipõhine toimetuskalender, millel on hulk käepäraseid sotsiaalmeedia funktsioone. Kõigil blogijatel ja turundajatel pole aega oma postitusi jagada, eriti kui ilmub midagi olulist.

CoSchedule’i abil saate aga toimetuskalendris kavandada ja ajastada sotsiaalmeedia tegevusi, nii et teie postitused avaldatakse automaatselt! See võimaldab teil maksimaalselt kasutada Facebooki ja Twitterit.

Hind: 15 dollarit kuus koos tasuta prooviversiooniga.

33. Sotsiaalne Oomph

Sotsiaalne Oomph on kasulik tööriist, mis aitab teil säästa aega paljude sotsiaalmeedia ülesannete jaoks. Selle abil saate leida õigeid inimesi jälgimiseks, mainimiste jälgimiseks, otse ajaveebides avaldamiseks ja värskenduste kavandamiseks.

Lühidalt – tööriist muudab korduvate värskenduste jagamise lihtsamaks ja automatiseerib teie aeganõudvaid ülesandeid. Toetatud võrkude hulka kuuluvad LinkedIn, Twitter ja Facebook.

Hind: piiratud funktsioonidega tasuta; täisfunktsioone hinnaga 17,97 dollarit iga kahe nädala tagant.

34. Sõbrad + mina

Kas olete teenuses Google+? Siis sa lihtsalt armastad Sõbrad + mina. Selle tööriista abil saate reklaamida oma Google+ postitusi profiilidelt ja lehtedelt muudesse sotsiaalmeediavõrgustikesse, näiteks Tumblr, Twitter, LinkedIn ja Facebook.

Niisiis, kui soovite säästa aega sisuvõrgu ajastamiseks mitmetes võrkudes ja soovite oma Google+ teenust laiendada, on Friends + Me tööriist, mida vajate.

Hind: kuni kolm kontot tasuta; tasulised plaanid algavad 9 dollarist kuus.

35. Hootsuite

HootSuite lihtsustab sotsiaalmeedia haldamist, võimaldades teil hallata kõiki oma sotsiaalseid võrgustikke ühelt platvormilt, nagu ka puhver. See on kõige laialdasemalt kasutatav platvorm kogu maailmas, millel on 10 miljonit kasutajat ja kes loeb.

Selle tööriista abil saate postitusi kohe välja saata või kavandada tulevikus automaatseks postitamiseks. Kas pole mugav, kui kõik on ühel platvormil koos? Me arvame ka nii!

Hind: piiratud funktsioonidega tasuta; lisatasukava hinnaga 9,99 dollarit kuus.

36. Postitaja

Vaja on sotsiaalturunduse inspiratsiooni? Postituse plaanija on veebiressurss, mis aitab teil leida oma vaatajaskonnale parima sisu. Maksimaalsete tulemuste saamiseks aitab see teil ka otsustada, millal ja kuhu see postitada. Seejärel jälgib ja analüüsib Post Planner vastust.

Platvorm on piisavalt paindlik, et valida oma automatiseerituse tase. Osalege nii palju kui soovite või lihtsalt istuge maha ja laske Posti plaanijal teha kõik teie heaks. Post Planner töötab kõige populaarsemate praeguste sotsiaalvõrgustikega. Kasutage seda sisu leidmiseks või lihtsalt postitamiseks. Plaane on viis. Igaüks neist on loodud pakkuma teile ainult seda, mida vajate, lähtudes teie sotsiaalmeedia profiilide ja lehtede arvust.

Hind: Kavad ulatuvad 9 dollarist kuu kohta kuni 199 dollarini kuu kohta. Neid arveldatakse igal aastal.

Fookuse suurendamise tööriistad

37. FocusWriter

Mitte midagi Microsoft Wordi vastu, kuid sellel on rohkem funktsioone, kui enamik inimesi vajab. Microsoft Office’i komplekt on nüüd pilvepõhine ja võtab madala kuutasu. Isegi nii on hind rohkem, kui mõned saavad endale lubada. FocusWriter langeb tagasi mõlemale kriitikale. See pakub riisutud ja lõõgastavat tekstitöötlusprogrammi. Mis kõige parem, see on tasuta.

Pange FocusWriter täisekraanirežiimi ja seal pole isegi tööriistaribasid, mis teid häiriks. FocusWriter annab teile tekstitöötluse ainult kõige elementaarsemad. See on kõik, mida enamik kirjanikke vajab. Kui vajate, siis mööduge sellest
õigekirjakontrolli või kui plaanite lisada keeruka vormingu. Samuti ei saa te pilte ega tabeleid lisada. FocusWriteril on ainult üks asi: sõnad.

Hind: tasuta.

38. E.ggTimer

E.ggTimer on lihtne taimer, mida on lihtne kasutada ja millele pääseb juurde teie veebibrauserist. Kõik, mida peate tegema, on seada taimer, määrates soovitud aja, klõpsates nuppu „Mine” ja tööriist käivitab ajaarvestuse. Kui aeg on käes, saate brauseris teatise.

Hind: tasuta.

39. Fookusvõimendi

Kui keskendunud olemine on midagi, millega vaeva näete, Fookusvõimendi on rakendus, mis aitab. Nii nagu E.ggTimer, kasutab see ka Pomodoro tehnikat, mis möödub, kui töötate konkreetse ülesandega 25 minutit, et saaksite teha lühikese pausi. See võib alguses kõlada tobedalt, kuid paljud ajaveebipidajad on rakendust proovida lasknud ja enamik on lõpuks positiivsete tulemuste saavutanud!

Hind: tasuta prooviperiood 15 päeva; Kuu ajajälgimise ja aruandluse funktsioonide jaoks 2,99 dollarit kuus.

40. Pomodoro tehnika

1980. aastate lõpus kavatses ülikooli tudeng Francesco Cirillo parandada oma tähelepanu, kasutades taimerit õppeintervallide jälgimiseks. Ta eraldas need 25-minutilised lõigud lühikeste, ajastatud pausidega. Mõlemaid jälgiti tomati kujuga taimeri abil, mille ta leidis köögist.

Me teame, et Cirillo keskendub tänapäeval nimele Pomodoro sest ta nimetas tehnikat itaaliakeelse sõna järgi tomatiks. Enne kui investeerite ühte paljudest rakendustest ja tarkvaraprogrammidest, mis toimivad taimeritena, uurige end Pomodoro tehnika kohta. Cirillo usub, et voolavust ja keskendumist parandab mehaanilise taimeri madala tehnoloogia kasutamine. Tomati kujulise kuju leidmine on teie enda teha.

Hind: tasuta

41. Fookus @ tahe

Muusikal on võlusid metslase rinna rahustamiseks. Ja nüüd on teadus tõestanud, et ka muusika võib aidata teil keskenduda. See on selle veebipõhise idee taga Fookus @ tahe teenus. Valige enam kui 50 muusikakanali seast, mis pakuvad tuhandeid tunde originaalmuusikat. Igal kanalil on teie keskendumisvõimele eriline mõju. See põhineb tõestatud neuroteaduste uuringutel.

Muusika vähendab tähelepanu hajutamist, nii et saate keskenduda tootlikkusele. Uuringud näitavad, et muusika kuulamine võib pikendada teie keskendumise aega 200% kuni 400%. Muud uuringud on näidanud, et saate keskenduda maksimaalselt umbes 100 minutit.

Hind: 15-päevase prooviversiooni jaoks tasuta. Võistkonna hinnad algavad 9,95 dollarist kuu kohta kuni 5 kasutaja jaoks ja ulatuvad 6,95 dollarist kuu kohta kuni 100 kasutaja jaoks.

42. Metsarakendus

eMarketer projektid, mida veedame nutitelefonides ja tahvelarvutites rohkem kui 3 tundi päevas. Rakendused nõuavad meie tähelepanu ja katkestavad keskendumise. California ülikooli Irvine’i uuring leidis, et ülesande täitmiseks kulub keskmiselt 23 minutit.

Tegijad Mets võitlevad tulega tulega. Nad lõid rakenduse, mis keskendus mängudele. Kasutage rakendust virtuaalse puu istutamiseks, kui soovite ülesandele keskenduda. See kasvab seemikust järgmise 30 minuti jooksul küpsuseni. Rakendusest lahkumisel tapate puu. Hankige oma brauseri jaoks ka Forest.

Hind: 1,99 dollarit.

Projektihaldusriistad oma töö jälgimiseks ja tulemuste saamiseks

43. Asana

Asana on projektihaldusriist, mis võimaldab teil jaotada suured ülesanded väikesteks sammudeks, teha projektides koostööd teiste blogijatega ja isegi oma e-postkastist ülesandeid luua. See võimaldab teil ka kogu oma töögraafiku planeerida.

Kui otsustate kerida allapoole ja arvate, et teil pole projektihaldusvajadusi, mõelge uuesti! Mis saab erinevatest ülesannetest, mida te ilmselt kunagi ei lõpeta? Või blogimisprojekti miljon osa, mida te lihtsalt ei saa jälgida? Jah, Asana saab kõige selle vastu aidata!

Hind: tasuta.

44. Trello

Veel üks projektijuhtimise tööriist, Trello aitab teil kõigi projektide jaoks tabeleid luua. Peate looma nimekirjad kogu oma pardal ja lisama kaarte igasse loendisse. Nendele kaartidele saate lisada faile, täpsustada tähtpäeva ja lisada silte, kirjeldusi ja kontrollnimekirju. See lihtsustab arvukate detailidega projektide ülesannete haldamist.

Rääkimata sellest, et sellel on lihtne ja koostöösõbralik liides, on projektihaldus Trelloga palju kiirem!

Hind: tasuta; Lisatasu eest 5 dollarit kuus.

45. Põhilaager

Paljud produktiivsuserakendused töötavad üksikisikute jaoks hästi. Põhilaager on meeskondadele kasulik. Ettevõtted ütlevad, et nende töötajad teevad rohkem tööd kiiremini ja vähem vigu. Aruandekohustus suureneb, samas kui möödalastud tähtajad lühenevad. Basecamp edendab koostööd. Sellest saab kõigi sõnumite, failide, ülesandeülesannete ja ajakavade ühtne asukoht.

Basecamp on tugev kandidaat, kui tunnete, et e-posti aadress on tootlikkust ületanud. Ühtse suhtluskoha ja töövoo eeliste avastamiseks kulub meeskondadel vaid lühike aeg. Mis kõige parem, see vabaneb vabandusest „Ma ei saanud kunagi e-posti”, mis hõljub enamiku kontorite ümber.

Hind: kõigile tasuta 30-päevane prooviversioon. See jääb õpetajatele ja õpilastele tasuta. 99 dollarit kuus või 1000 dollarit aastas ettevõttele ilma kasutajapiiranguteta. 50% allahindlust mittetulundusühingutele ja heategevusorganisatsioonidele.

Hea aja juhtimise rakendused on teie edu jaoks hädavajalikud

46. ​​Toggl

Käepärane tööriist, Toggl aitab teil oma aega paremini jälgida. Teil on vaja ainult kirjutada, mille kallal töötate, vajutada nuppu Start ja seejärel peatada taimer. Tööriist ei salvesta mitte ainult teie ülesannet, vaid ka sellele kulutatud aega. See võimaldab teil oma aega hoolikalt kulutada konkreetse ülesande täitmiseks.

Lisaks töötab see tööriist hästi ka siis, kui soovite jälgida oma meeskonna tootlikkust.

Hind: tasuta koos põhifunktsioonidega; täisfunktsioone hinnaga 49 dollarit kuus.

47. RescueTime

Aja juhtimine ei tähenda ainult teadmist, mida peate tegema. Sama oluline on teada, kui palju aega selle tegemiseks kulutate. Idee taga RescueTime on lihtne. See aitab teil oma arvuti kasutamist jälgides tootlikkust tõsta. Siis öeldakse teile, millal ja kuidas te tootlikkust kaotate.

Pärast selle installimist töötab RescueTime turvaliselt teie arvuti ja mobiilseadmete taustal. See jälgib aega, mida kulutate rakendustele ja veebisaitidele. Hiljem võib see anda teile üksikasjalikke aruandeid oma tegevuse kohta. Päästeaeg on rohkem kui raportikaart. Ka see võib olla ennetav. Kasutage häirivate veebisaitide blokeerimiseks päästmise aega. See võib teid hoiatada ka siis, kui olete teatud aja tegevusele kulutanud.

Hind: veebisaitide ja rakenduste abil aja jälgimiseks tasuta. 9 dollarit kuus. 72 dollarit aastas lisatasu konto eest, mis jälgib arvutist eemal olekut, blokeerib veebisaite, loob eesmärgihoiatusi ja registreerib saavutused.

48. fanurio

Peate saama aega jälgida, kui maksate oma teenuste eest tunni eest. Eriti kui oled vabakutseline. fanurio teeme seda teie jaoks ja palju muud. Tarkvara töötab Java-tehnoloogiaga, nii et see ühildub peaaegu kõigi opsüsteemidega. See jälgib kõike, mida vabakutseline peaks projektipõhiselt arveldama.

fanurio-l on käsitsi aja jälgija ning see integreerub nii Windowsi kui ka OS X -i töölaudadega. Kuid vajate rohkem kui aja jälgimist, nii et ka fanurio kavandab ja haldab ülesandeid. Samuti jälgib see tasusid, kulusid ja isegi reise. Seda teavet kasutatakse mitmesuguste dokumendifailivormingute arvete ja HTML-i loomiseks.

Hind: 59 dollarit.

49. ATracker

Kas teil on kõik asjad iPhone? See iOS-i rakendus võib olla just teie enda asi. See järgib Apple’i kasutajaliidese filosoofiat ja esteetikat, pakkudes lihtsat, kuid elegantset tööpõhist aja jälgijat. Seadistamine on minimaalne. Alustage ja lõpetage ülesanne ühe puudutusega. Kasutage olemasolevaid iCali kalendreid, et teisendada olemasolev sündmus millekski, mida saate jälgida. Võrrelge kavandatud tegevust tegeliku tegevusega.

Tüsistusteta aruandeid kuvatakse diagrammide või ribade vormingus ning saate neid e-posti või sotsiaalsete võrgustike kaudu jagada.

ATracker ühildub Apple Watchi toodetega ja saate kasutada aja jälgijat ilma kella avamata.

Hind: tasuta (Lite versioon). Täisversioon, mis pakub rohkem aruandeid ja piiramatut ülesannete jälgimist, on 4,99 dollarit.

50. TimeDoctor

Siin on värskendav muudatus. See rakendus soovib, et te vastaksite kõigepealt kolmele küsimusele. Aja arst soovib enne veebisaidi funktsioonide ja eeliste kuvamist veenduda, et see sobib teile.

Tegelikult tundub see ainult nii. Kui te ei soovi kaasa mängida, klõpsake lihtsalt väikest nuppu “Räägi mulle veel”. See asub ekraani allosas. Teilt võetakse ajateabe jälgija kohta lisateavet.

Kiire ülevaade võib jätta mulje, et TimeDoctor ei paku ainulaadset väärtuspakkumist. Kuid selles peab olema midagi erilist. Miks muidu näeksite kasutajatena loetletud suurte ettevõtete nimede logosid? TimeDoctor sisaldab 32 muu tarkvaratoote integreerimist. See on muljetavaldav funktsionaalsuse laiendus.

Hind: tasuta (piiratud funktsioonid). Üksikute kasutajate jaoks 5 dollarit kuus. Organisatsioonidele 9,99 dollarit kuus. Enam kui 50 kasutaja jaoks saate spetsiaalse privaatse hinnakujunduse.

51. Nüüd siis

KISS. See on lühend sõnadest Keep It Simple (Stupid). See rakendus rakendab aja jälgimiseks KISS-i põhimõtet. See on kõik, mida ta teeb, kuid see teeb seda hästi. Võib-olla arvasite seda nime järgi. IOS-i rakendusel on kaks režiimi. Nüüd vaade salvestab seda, mida praegu teete. Toksake ülesannete alustamiseks või peatamiseks. Vaade Siis pakub teile aruandeid selle kohta, kuidas oma aega veetsite.

Noh, okei … seal on tegelikult 3. vaade. See on vaate “Siis” variant. See näitab diagramme, nii et saate võrrelda ülesannetele kulutatud aega. Sellise rakendusega on probleeme see, et võite unustada selle jälgimise alustamiseks öelda. Nüüd siis on lahendus. See tuletab teile regulaarselt meelde, et jälgite mõnda ülesannet või ei salvestata midagi.

Hind: tasuta. Pro versioon lisab andmete ekspordivõimaluse, nii et saate seda kasutada kliendi eest tasumiseks kuluva aja jälgimiseks. See maksab 2,99 dollarit ja on saadaval Apple App Store’is.

Tööriistad tüütute ülesannete automatiseerimiseks

52. IFTTT

Koos IFTTT, saate hõlpsalt luua ühendusi, mida nimetatakse kanaliteks, arvukate võrguteenuste vahel, ükskõik mida, alates Evernoteest kuni Facebooki. Seejärel ühendab tööriist kanalid paljude tüütute ülesannete täitmiseks, mis nägupidi võtaks muidu kauem aega.
Siin on mõned näited, mis aitavad teil seda paremini mõista:

 • Instagramis avaldatud fotod postitatakse automaatselt teie teistele sotsiaalmeedia kontodele.
 • Uued jälgijad Facebookis saavad automaatselt kutse teie LinkedIni kontoga ühenduse loomiseks.
 • Äsja avaldatud ajaveebi postitused lähevad automaatselt teie Tasku kontole.

Hind: tasuta.

53. Zapier

Zapier töötab sarnaselt IFTTT-ga. Siiski on mõned märkimisväärsed erinevused. Rakenduste hulgast on saadaval rohkem valikuid ja tasuta kontode arv on piiratud. Vaatamata sellele on Zapieril erakordne potentsiaal. Saate automatiseerida mitmesuguseid toiminguid, mida te pole kunagi arvanud isegi võimalikuks, ja see on ka kiire!

Hind: piiratud funktsioonidega tasuta; või täisfunktsioone hinnaga 20 dollarit kuus.

54. Infusionsoft

Teie pisike startup näeb välja ja toimib nagu suur kaubamärk, kui kasutate turunduse automatiseerimistarkvara. See loob müügivihjeid ja loob suhteid klientidega. Saate keskenduda oma ettevõtte ülesehitamisele.

Infusionsoft aitab teil oma kontaktide loendist maksimumi võtta ja müüki kasvatada. Näete, et viidete arv suureneb, samal ajal kulutate vähem aega arveldusele ja kliendiprobleemide jälgimisele. Infusionsofti usaldavad enam kui 125 000 klienti. Enamik neist on väikeettevõtted, kes ei uskunud, et suudavad konkureerida suuremate ja paremini rahastatud ettevõtetega.

Hind: paketid algavad 199 dollarist kuus. Need põhinevad teie kontaktidel ja kasutajatele saadetavate e-kirjade arvul.

55. dlvr.it

Sotsiaalmeedia peal hoidmiseks kulub palju tööd. Kas teil on aega sisu leidmiseks või kurameerimiseks, siis kohandage ja liigitage selle asjakohasus? dlvr.it on keeruline automatiseeritud abiline, mis skannib teie allikaid ja koostab jagatavat sisu.

Valige soovitud kohandamistase ja valige tarnegraafik. Laske dlvr.itil see kõik teha või lisage igale postitusele isiklikke puudutusi. Proovige seda tasuta ja jagage kolme suhtlusvõrgustiku lehega kuni 5 kanalit.

Tasuline lisatasu lisab 10 sotsiaalvõrgustiku lehe ja 50 voo paketid. Kui on aeg kasvada, ostke veel üks pakett. Agentuurikava näeb ette 1500 voo jagamist 250 sotsiaalvõrgustiku lehele. Aastane kohustus lubab säästa 17%.

Hind: tasuta põhiteenus. Pro eest 9,99 dollarit kuus Agentuuri jaoks 149,99 dollarit kuus.

56. Google’i teavitused

Kas on lihtne viis sammu pidada teiega veebis avaldatud andmetega? Kuidas jälgida, mida teie võistlusest räägitakse? Pole nii, et teil on aega kogu päeva ringi istuda ja selle kraami otsimiseks Google’i kasutada.

Teil pole aega, aga Google’i teavitused teeb. Automatiseerige protsess selle võimsa, kuid tähelepanuta jäetud Google’i tööriista abil. Seadistage soovitud arv märguandeid. Valige allika asjakohasus, geograafiline asukoht, sagedus ja mitu märguannet soovite saada. Google ei indekseeri enamikku sotsiaalmeedia võrgustikke. Google Alerts pole sotsiaalmeedia jälgimiseks hea valik.

Hind: tasuta.

57. Ontraport

Vältige oma ettevõtte loomisel nn Frankensteini lähenemisviisi ja alustage kõik-ühes lahendusega, mis kasvab koos teiega. See on idee taga Ontraport. See ühendab ja automatiseerib nelja peamist ärivaldkonda:

 • Veebisaitide loomine ja hooldus
 • Turunduskommunikatsioon
 • e-kaubandus
 • CRM

Kulutate vähem aega ettevõtte tööriistade integreerimise väljamõtlemisele ja oma ettevõtte ehitamisele rohkem aega. Kolme astme hinda võetakse aluseks teie klientide arv. Algtase ei paku platvormi eeliseid.

Hind: 79 dollarit kuus. Pro eest 297 dollarit kuus. 597 dollarit kuus meeskondadele.

Sisu loomise tööriistad

58. Sotsiaalne Crawlytics

Suurepärased sisuideed pärinevad teadmisest, mida teie konkurendid teevad. Sotsiaalne Crawlytics skannib üle 436 miljoni URL-i, et jagada teie konkurentide kohta sisu. Teenus tuvastab ka peamised mõjutajad, nii et saate ka nemad sinust rääkida.

Mõõtke ja jälgige teavet intuitiivsel armatuurlaual. Social Crawlytics on tasuta, kuid kasutamine on piiratud ressursside tasakaalustamiseks. Krediidi saamiseks registreeruge oma Twitteri kontoga ja makske Tweetide abil või tehke PayPaliga annetus.

Hind: tasuta.

59. Content Explorer

Mis on tugeva sisu genereerimise saladus? Kirjutage rohkem sellest, mida inimesed otsivad. Sisu uurija on ahrefide loodud tööriist, mis skannib lingid, orgaanilise liikluse ja sotsiaalsed aktsiad, et avastada populaarsust. Otsige märksõna või URL-i.

Content Explorer loob sotsiaalsete aktsiate ja lingide põhjal populaarsemate artiklite loendi. Veelgi populaarsemate andmete leidmiseks uurige konkreetset sisu. Seal on tasuta 14-päevane prooviversioon. Lisatasu plaanide aastased hinnavalikud säästavad teile 20%. Hinnakujundustasandid põhinevad kasutajatel, kampaaniatel ja jälgitavatel märksõnadel.

Hind: 99 dollarit kuus litri eest. 179 dollarit kuus standardi eest. 399 dollarit kuus edasijõudnutele. Agentuurile 999 dollarit kuus.

60. Buzzsumo

Mõned maailmas kõige tunnustatumad kaubamärgid Buzzsumo. Kõik platvormi vajadused on märksõna teema või URL. Buzzsumo ütleb teile, mida peate teadma, kuidas sisu teie konkursil töötab.

Selle teabe abil saate otsustada, kuidas sarnane sisu teie jaoks toimib. Veebisait on ka teabekogu parimate tavade kohta. Proovige seda kõigepealt tasuta 14-päevase prooviversiooniga. Säästke 20% iga-aastaste paketivõimalustega. Keerukus loob kolm tasulist lisatasu paketti.

Hind 99 dollarit kuus. 299 dollarit kuus agentuuri jaoks. 399 dollarit kuus ettevõttele.

61. Scoop.it

Kas saate mõõta loodava või kureeritava sisu investeeringutasuvust (ROI)? Scoop.it ületab sisu loomise. Platvorm auditeerib seda, mida ta soovitab ennustava ülevaate saamiseks. Järgnevale sisule on õpitu kasu.

Scoop.it on rohkem kui 2,5 miljonit klienti, alates San Francisco ülikoolist kuni Microsoftini. See on isiklikuks kasutamiseks tasuta. Säästke 20% iga-aastaste paketivõimalustega. Tasulised lisatasupaketid on kohandatud professionaalse kaubamärgi jaoks või veebisaidi liikluse jaoks.

Hind: isiklikuks kasutamiseks tasuta. Professionaalse brändi eest 11 dollarit kuus. 67 dollarit kuus veebisaidi liikluse kohta

62. Convert2CleanHTML

Veebilehtedel kasutatava teksti koostamiseks on mugav kasutada tekstitöötlusprogrammi nagu Microsoft Word. Probleem on selles, et te ei saa seda teksti lihtsalt HTML-dokumentidesse lõigata ja kleepida. Teie veebisaidil on palju häirivaid nähtamatuid koode ja vorminguid, mis tekitavad probleeme.

Convert2CleanHTML võimaldab teil:

 • Eemaldage tühjad lõigud
 • Teisenda  kuni , kuni
 • Asendage mitte-ASCII HTML-i olemitega
 • Asendage nutikad tsitaadid ASCII ekvivalentidega
 • Taane vahelehtedega, mitte tühikutega
 • Asendage mittemurdvad ruumid tavaliste tühikutega

Hind: tasuta.

63. Blogi teemade generaator

Blogimismaailm võlgneb HubSpotile tänuvõla. See lõi veebipõhise ajaveebi teemageneraator seda saab tasuta kasutada. Valige kolm terminit ja klõpsake nuppu. Ülejäänud teeb veebisaidi algoritm, premeerides teid nädala eest ajaveebide pealkirjadega.

See tasuta tööriist on hämmastav aja kokkuhoid. See võib vähendada tunni väärtuse uurimistöö minutiteks. Võib-olla on teil keeruline uskuda, et see tööriist on tasuta. See on veel üks särav näide HubSpoti pühendumusest toodete turustamise abil tööstust täiustada.

e-posti haldamise tööriistad

64. SaneBox

SaneBox aitab teil e-posti mõistuse taastada. Platvorm kasutab algoritme ebaoluliste meilide filtreerimiseks teie postkastist. Mis jääb, on oluline. See töötab mis tahes seadme e-posti kontoga. See ei ole tarkvara ega rakendus. See lihtsalt lisab teie olemasolevale e-posti kausta.

Saate rohkem kui filtreerimine. SaneBox pakub komplekti tööriistu, mis aitavad teil väljaminevate e-kirjade tõhusust parandada. Proovige seda tasuta. Säästke aastaplaaniga kuni 40%. Tasulisi lisatasu pakette on kolm. Hinnakujundus põhineb lisafunktsioonidel, mis laiendavad filtreerimist ja funktsionaalsust.

Hind: 7 dollarit kuus algtaseme eest (suupiste). Keskmine tase (lõuna) 11 dollarit kuus. 36 dollarit kuus tipptasemel (õhtusöök).

65. Lahti lahti.Mee

Võite olla üllatunud, kui palju teie postkast väheneb, kui tellimused eemaldate. See on see roll Tühista. See võtab kõik teie tellimused kokku ja ühendab need igapäevaseks kokkuvõtlikuks e-kirjaks, mida nimetatakse kogumiks. Saate valida siis, kui soovite selle seedri kätte saada.

Kõik tellimuste e-kirjad tuvastatakse seadistamise käigus. Seal saate hakata koristama. Loobuge sellest, mida te ei soovi. Unroll.Me eemaldab need teie postkastist.

Hind: tasuta.

66. Järgige siis

Kas kasutate postkasti ülesandeloendina? Tundub hea mõte hoida olulised e-kirjad meeles, jättes need sinna, kus neid näete. Enamiku jaoks kulub siiski vaid üks päev uute e-kirjade saamiseks, et need olulised välja jätta. Siis on neil meeletu.

Järgige siis on teenus, mis saadab teile meeldetuletusi e-kirjade kohta, et saaksite neid arhiivida, kuni neid vajatakse. Proovige seda 30-päevase tasuta prooviversiooniga (vajate krediitkaarti). Tasuliste lisatasupakettide hind põhineb enamasti igakuiste järelhindamiste arvul. Säästke aastaplaaniga kuni 20%.

Hind: piiratud kasutuse korral tasuta. Isikliku tootlikkuse eest 2 dollarit kuus. Professionaalse tootlikkuse nimel 5 dollarit kuus. 9 dollarit kuus kasutaja kohta ettevõtetele.

67. Sorteeritud

Miljonid kasutavad Google’i Gmaili, kuid nad ei armasta seda. Liides on kohmakas. Kõik ei ole vahelehtede süsteemi fännid. Sorted pakub teistsugust visuaalset liidest, mis loob rea kõrvuti loendeid. Teie postkast ei olnud mõeldud ülesandeloendina, kuid see on intuitiivne viis seda kasutada, kui vajate.

Sorteeritud ei muuda teie Gmaili seadistusi. See on lihtsalt “tark nahk”, mis muudab vaadet. Loodud loendite tähtsuse järjekorda seadmiseks lohistage. Võite isegi e-posti aadressirubasid ümber nimetada, nii et need on mõistlikumad. Sorteeritud versioon on beetaversiooni korral kõigile kasutajatele tasuta.

Hind: tasuta.

68. Bumerang

Kirjutage see kohe. Saatke see hiljem. Ligi 400 000 ettevõtet kasutab seda Bumerang selle mugavuse lisamiseks nende Gmaili kontodele. Kasutage seda e-kirjade ajakava saatmiseks. Bumerang võib ka meelde tuletada, et peate pärast teadet jätkama, kui te vastust ei saa.

See eemaldab reaalajas survet e-posti teel suheldes. Põhiplaan on tasuta. Liituge premium-kavaga ja kasutage seda kuu aega tasuta. Kui otsustate, et see teile ei meeldi, jätkake tasuta põhiversiooni kasutamist.

Hind: piiratud kasutuse korral tasuta. Isikliku tootlikkuse ja piiramatu arvu sõnumite eest 4,99 dollarit kuus. Professionaalse tootlikkuse ja piiramatu arvu sõnumite eest 14,99 dollarit kuus. 49,99 dollarit kuus lisatasu teenuse eest, mis sisaldab CRM-i integreerimist.

69. Hiver

Meil on palju tehnikaid ja tööriistu oma individuaalse tootlikkuse teguri kallal töötamiseks, kuid kuidas on lood meeskonna produktiivsuse ja koostööga? Noh, Tere! on vahend selle probleemi lahendamiseks. See integreerub teie postkastiga ja muudab selle võimsaks koostöövahendiks.

Hiveri paljud funktsioonid, nagu jagatud sildid, jagatud märkused, e-posti meeldetuletused, jagatud postkast jne, võimaldavad teil ülesandeid delegeerida, jälgida nende olekut, hallata oma e-posti, suhelda oma meeskonnaga ja palju muud.

Hind: kuni 3 inimesele tasuta; algab 6 dollarist kuus peale seda.

Sisu kuratsiooni tööriistad

70. Piiksunud ajad

Klientide ligimeelitamiseks vajate sisu. Nende tagasipöördumiseks vajate rohkem sisu. Originaalsisu on kõige tõhusam, kuid samas ka aeganõudvam. Parim alternatiiv on kureerida sisu, mis sobib teie toote või teenusega.

Piiksunud ajad on sisu tagamise mootor, mis aitab teil leida sisu, mis meeldib teie vaatajaskonnale. Seejärel jagab ja avaldab see asjakohase sisu teie vaatajaskonnaga. Nende veebisaidil on näiteid klientide kureeritava sisu kohta. Proovige teenust tasuta. Brändimiseks ja kohandamiseks vajate tasulist versiooni.

Hind: tasuta põhiteenus. Lisatasu eest 15 dollarit kuus.

71. Feedly

Kas poleks tore, kui teil oleks keegi, kes koguks uut sisu, et saaksite seda lugeda nagu kokkuvõtet? See on idee taga Feedly, sisuallikaid koondav teenus. Valige oma korraldusmeetod ja jagage oma avastusi sotsiaalvõrgustikes. Liides eemaldab tähelepanu hajutamise, andes kõigile sisuallikatele sama ilme.

Juurdepääs oma Feedly sisule saab mis tahes seadmest. Tasuta teenus pakub kuni 100 kanalit. Kaks premium-tasulist taset lisavad piiramatuid vooge, otsingut ja meeskonna koostööd.

Hind: tasuta põhiteenus. Lisatasu eest 5,41 dollarit kuus. 18 dollarit kuus kasutaja kohta meeskondadele.

72. ContentGems

Sisu voogude koondamine ei pruugi olla piisav. Võib-olla soovite abi ka asjakohase ja õigeaegse otsuse tegemisel. Mõelge ContentGems selle kõrgendatud abi taseme jaoks. ContentGems ületab liitmise, ühendades leidu sotsiaalmeedia, e-uudiskirjade ja automaatse avaldamise tööriistadega oma veebisaidile.

Registreeruge tasuta konto jaoks, et jälgida üksikut subjekti ja kuni 10 märksõna. Tasulised lisatasude määrad ettevõtetele ja agentuuridele lisavad rohkem teema- ja märksõnakatet ning integreerimise automaatseks avaldamiseks. Kui valite aastaplaani, on olemas allahindlusvalik.

Hind: tasuta põhiteenus. 99 dollarit kuus ettevõtetele. 199 dollarit kuus agentuuridele.

73. Storify

Praegu kasutab keegi teie brändist rääkimiseks sotsiaalmeediat. Asutuse allikad avaldavad teie tööstusele vastavat sisu. Kas sa näed seda? Meie „alati ühendatud” kliendid nõuavad teabe avaldamist. Eilsed uudised on liiga hilja.

Storify annab teile tööriistad uudiste leidmiseks ja avaldamiseks. Tasuta versioon sobib amatöörblogijatele. Väljakujunenud kaubamärkide jaoks on olemas ettevõtte versioon, millel on suured meeskonnad, kes panustavad sisu genereerimisse.
Hind: tasuta põhiteenus. Ettevõtte hinnakujundus sõltub teie vajadustest.

See on sellest!

Milliseid produktiivsuse tööriistu kasutate produktiivsena püsimiseks ja miks? Andke meile allpool kommentaaride osas teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map