14 tööriista Ükski edukas vabakutseline ei saa ilma hakkama

Globaalne vabakutseline majandus on kogenud tohutu kasv tänu oma võimalusele pakkuda paindlikku, mugavat, rääkimata rahaliselt tulusast alternatiivist monotoonsele üheksast viieni töörutiinile.


Vabakutseline tööstus võimaldab inimestel võtta enda kanda ja juhtida oma karjääri, kui nad saavad otsustada projektide laadi ja arvu, klientuuri, töötamise aja ja maksmise üle..

Ainuüksi USA vabakutseline turg annab tööd 53 miljonit töötajat st hämmastav 34% kogu riigi tööjõust ja annab USA majandusele sissetuleku ligi 715 miljardit USD.

Lisaks turu suurusele; vabakutselisel tööl on nüüd ka kõrgendatud ametialane staatus ja kaebus, kus umbes 80% vabakutselisi on valmis tööle asuma vabakutselised projektid lisaks oma peamistele töökohtadele.

Tööriistad vabakutselistele

Tööriistad, mis ühendavad talendi ettevõtlusega:

Vabakutselise tööstuse hüppeline kasv on algatanud paljude tööriistade ja rakenduste väljatöötamise, mis suurendavad vabakutseliste projektide tõhusust.

Kui vabakutseliste jaoks on maailm nende lõuend, nõuab olemasolevate võimaluste täielik ärakasutamine distsiplineeritud lähenemisviisi ja seetõttu näeme, et hüppe tegemiseks tavalisest vabakutseliseks edukaks vabakutseliseks kutsetöötajaks on vaja tööriistade kasutamist, mis on spetsiaalselt ette nähtud tohutu toimetulekuks jalatöö, mis on iseloomulik vabakutselistele projektidele. See muutub kriitilisemaks, kuna vabakutselise tööna sõltub kogu teie elatusvahend sellest, kui tõhusalt te oma projekte täidate.

Vaatame siis absoluutselt vajalikke tööriistu edukaks vabakutseliseks:

1. Wunderlist

Kõigepealt tuleb Wunderlist korraldada; platvormideülene ja intuitiivne ülesannete loendi rakendus. Liides on minimalistlik, kuid kütkestav ja kasutatavus on sama tõrgeteta kui paberil kirjutamine. See pakub põhjalikku funktsioonide komplekti, mis tagavad, et te ei unusta kunagi olulist ülesannet.

Samuti on sellel mitmekesine valik mobiili- ja lauaarvutirakendusi ning see toetab kahe või enama inimese vahelist koostööd. Kuid see ei paku asukohapõhiseid meeldetuletusi ja kuupäeva seadistamise keel ei sisalda korduvaid tähtaegu.

Hind:
Pro-kava: 4,99 dollarit kuus
Äriplaan: 4,99 dollarit kasutaja kohta kuus

2. Laine

Üks asi, millega enamik vabakutselisi võitleb, on rahaasjade asjatundlik haldamine, põhjustades ebakindlust ja raha raiskamist. Wave on loodud nii üksikute vabakutseliste kui ka üheksa või vähem töötajaga väikeettevõtete teenindamiseks.

See pakub terviklikku funktsioonide komplekti, sealhulgas raamatupidamine, arvepidamine, arvete genereerimine ja levitamine, krediitkaartide kaudu maksete vastuvõtmine jne. Praegu teenindab see mõjuval põhjusel üle 25 miljoni kasutaja kogu maailmas. Sellel on lihtne liides, seda on lihtne kasutada ja see on loogiliselt korraldatud, kuid see ei paku kassapõhise raamatupidamise pidamise võimalust ega saldode terviklikku ülevaadet.

Hind:
Tasuta.

3. Bidsketch

Vabakutselise professionaalina edukaks tegutsemiseks on oluline silma paista, pakkudes professionaalile ettepanekuid dokumentidega, mida jagate klientidega. Bidsketch pakub mõne minutiga kaubamärgiga projektipakkumisi, mis põhinevad korduvkasutataval tasul, kavanditel ja ka sisul. Neid ettepanekuid saab põhjalikult kohandada ja need sisaldavad lisafunktsioone, nagu tasusoovitused ja elektrooniline allkiri.

Hind:
Vabakutseliste plaan: 29 dollarit kuus
Stuudiokava: 79 dollarit kuus
Agentuuri plaan: 149 dollarit kuus

4. Minterapp

Üks käepärasemaid saadaolevaid tööriistu võimaldab Minterapp nii vabakutselistel vabakutselistel kui ka vabakutselistel ettevõtetel tõhusalt aega jälgida ja professionaalseid arveid koostada. Saate lisada ülesandeid, mis tuleb täita, ja määrata konkreetsetele kasutajatele vastutuse koos tunnitasu või osakonna tasumääradega.

Minterapp jälgib pidevalt projekti kulgu ja koostab arveid vastavalt kasutatud tundide arvule. See on pilvepõhine, nii et sellele pääseb juurde kõikjal ja see võimaldab maksete vastuvõtmist turvaliste maksevõimaluste kaudu, nagu PayPal, Stripe jne..

Hind:
Lihtne plaan: 9,95 dollarit kuus
Äriplaan: 29,95 dollarit kuus
Ettevõtluskava: 59,95 dollarit kuus

5. Tekst laiendaja

Vabakutselistelt nõutakse sageli mitme projekti žongleerimist üheaegselt. Tavaliselt hõlmab see enam-vähem sarnaste e-kirjade jagamist klientidega, kes hõivavad palju aega. Siin mängib oma rolli TextExpander. See programmeerib lühikesed lühendid, mis sisestavad automaatselt teksti ja pilte, CSS-i, kui seda viivad kerged otseteed.
See säästab ka aega, parandades automaatselt trükivigu ja sisestades iga projekti jaoks vajalikud vormid. Selle ainus puudus on aga see, et see pakub kõigi ettevõtete liidest.

Hind:
1,66 dollarit kuus

6. Avatud kontor

Elatist teenivatele vabakutselistele on OpenOffice Microsoft Office’i toiteallikana pakutav alternatiiv. See leiab oma huvi vabakutseliste jaoks tänu hulgale funktsioonidele, sealhulgas dokumentide, näiteks lendlehtede, e-raamatute, juhendite jms hõlpsale eksportimisele pdf-vormingusse.

Hind:
Tasuta.

7. Dropbox

Dropbox sobib suurepäraselt failide sünkroonimiseks veebiplatvormiga ja nende sorteerimiseks projektipõhiselt, nii et te ei pea dokumentide otsimisel edasi-tagasi minema. See pakub reaalajas veebipõhist dokumendikoostööd ja pakub hindamatut juurdepääsu failidele, mille olete kogemata kustutanud. Selle maksumus on ainus murettekitav küsimus, kuna mõne jaoks võib see olla liiga palju. Lahendus sobib suurepäraselt vabakutselistele, kes juhivad väikest enda ja väikese ettevõtte meeskonda.

Hind:
Kuus 9,99 dollarit

8. MindMeister

MindMeister on mõtete kaardistamise tööriist, mis sobib ideaalselt loominguliste projektide jaoks. See võimaldab nii üksikisikutel kui ka meeskondadel esitada oma mõtteid visuaalselt ja jagada neid meeskonna liikmetega, et teha rohkem koostööd. Mis eristab MindMeisteri tasuta mõistmise kaardistamise tööriistadest, on see, et see kasutab toimimiseks pelgalt veebibrauserit.

Kuid see pole varustatud kasutusjuhendiga. See on uute kasutajate jaoks mitmetähenduslik ja ei võimalda linkitüüpe täpsustada. MindMeisterit saab kasutada ka lihtsa projektihaldusvahendina, kuna kasutajad saavad ideid teisendada ülesanneteks, millele saab lisada tähtaja, määraja ja prioriteeditaseme. Projekti edenedes saab ülesande olekut hõlpsalt jälgida.

Hind:
Isiklik plaan: 6 dollarit kuus
Professionaalne plaan: 10 dollarit kuus
Äriplaan: 15 dollarit kuus

9. Evernote

Loovus on vabakutseliste professionaalide leib ja või ning see võib päevavalgele tulla igal ajal. Sellisel juhul toimib Evernote platvormina ideede kiireks allavõtmiseks, piltide, meediumifailide jms jäädvustamiseks ja nende viivitamatuks kinnitamiseks veebipõhisele platvormile, nii et neid oleks hõlpsasti võimalik ükskõik millisest asukohast välja otsida..

Tasuta versioon piirab kasutajate funktsioone ainult kahe seadme abil, samas kui keskmise astme plaanil puuduvad silmapaistvad omadused ja kutseplaan võib olla üksikute vabakutseliste jaoks liiga kallis.

Hind:
Põhiplaan: tasuta
Plussplaan: 34,99 aastas
Lisatasu plaan: 69,99 aastas

10. Hootsuite

Vabakutseline tööstusharu on kasvav ja väga konkurentsitihe, kus omandatud projektide arv on otseselt võrdeline nähtavusega, mida naudite oma klientuuri ees. Ja kus on parem oma võimeid turustada ja oma portfooliot tutvustada kui sotsiaalmeediaplatvormide kaudu, mis on meie ajastul vaieldamatult kõige tõhusamad turunduskanalid.

Hootsuite on kõige laialdasemalt kasutatav sotsiaalmeedia haldamise tööriist, mis teenindab praegu üle 10 miljoni kasutaja kogu maailmas ja pakub ühte hõlpsasti kasutatavat armatuurlauda, ​​mis on võimeline jälgima samaaegselt sotsiaalmeedia kampaaniaid erinevates võrkudes.

Hind:
Põhiplaan: tasuta
Pro-kava: 8,99 dollarit kuus
Äriplaan: kohandatud tariifid

11. Lõtv

Vabakutseliste turg laiendab teie haaret maailma kaugeimatesse nurkadesse, võimaldades vabakutselistel töötada nii meeskonna liikmete kui ka klientidega kogu maailmast. Lihtsa ja usaldusväärse suhtlusmeedia pakkumiseks pakub Slack uuenduslikku grupisõnumirakendust, mis võimaldab kasutajatel luua spetsiaalseid ruume, mille kaudu vabakutselised saavad suhelda nii rahvusvaheliste meeskondade kui ka klientidega.

Ehkki sellel puuduvad kasulikud funktsioonid, nagu kalendrid, ülesannete haldamine ja koostöövõimalused, on see populaarseimate suhtlusrakenduste hulgas, millel on oma kasutatavus ja failide jagamise reeglid ning osalevad grupiarutelus..

Hind:
Põhiplaan: tasuta
Tavaplaan: 8 dollarit kuus
Plussplaan: 15 dollarit kuus

12. Mozy

Vabakutselised tegelevad mitme kliendi ja projektiga ning seetõttu peavad nad korraga töötama mitme dokumendiga. Üks asi, mida nad ei saa absoluutselt endale lubada, on dokumendi kaotamine, kuna see tooks kaasa kasuliku rasket tööd tundide raiskamise.

Mozy on terviklik pilvepõhine varunduslahendus, mis sobib nii eraisikutele kui ka ettevõtetele. See võimaldab vabakutselistel töötada mitmes seadmes ja kogu teave varundatakse automaatselt pilve. See on pisut kallil küljel ja puuduvad failide jagamise võimalused.

Hind:
Kuukava: alates 13 dollarist kuus
1-aastane plaan: algab alates 158 dollarist aastas
2-aastane plaan: algab 293 dollarist aastas

13. Adobe märk

Vabakutseliste lihtne, kuid hädavajalik nõue on Adobe Sign, mis võimaldab neil dokumente elektrooniliselt allkirjastada ja klientidega jagada, ilma et peaksite tegema tavapärast printimis-skannimisharjutust. Kiire funktsionaalsuse tõttu suurendab Adobe Sign allkirjaprotsessi efektiivsust kuni 80%.

Hind:
Individuaalne pakett: 9,99 dollarit kuus
Äripakett: algab 30 dollarist kuus
Ettevõtte pakett: kohandatud tariifid

14. Dašlane

Viimaseks, kuid kindlasti mitte vähem tähtsaks, mitme rakenduse ja sisselogimise haldamine võib olla keeruline ja nõuab iga kord, kui peate rakendust kasutama, parooli meeldejätmiseks aega nõudma, ning see võib olla nii kurnav kui ka aeganõudev..
Dashline pakub paroolide haldamise, e-rahakoti ja automaatse täitmise funktsioone, nii et ainus parool, mida peate meeles pidama, on Dashlineile juurdepääsuks kasutatav peaparool. Paroolide vaike genereerimise sätted tuleks aga turvalisemaks muuta.

Hind:
Põhipakett: tasuta
Lisatasu pakett: 39,99 dollarit aastas

Alustage nagu Pro!

Paljud inimesed alustavad vabakutselise töö kasutamist vähese tehnoloogilise toega või ilma selleta alles selleks, et hiljem oma samme uuesti jälgida ja tööprotsesside abil tööriistade abil uuesti leiutada. Kuna on palju kvaliteetseid ja tasuta rakendusi, on soovitatav, et vabakutselised alustaksid oma ettevõtet nende kasulike tööriistade abil, mis suurendavad nende tõhusust ja professionaalsust, sillutades teed edule.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map