Kuidas muuta oma WordPressi saidi laadimine kiiremaks

Kas teadsite, et parimad kütusetraktorid saavutavad tavapäraselt kiiruse üle 300 miili tunnis ja suudavad veerand miili rada läbida vähem kui 4 sekundiga? Uskumatult kiire.


See on ka see, kui kiiresti tavaline veebisaidi külastaja loobub ja liigub edasi, kui ootab veebilehe laadimist. Tegelikult a uuring KISSmetricsilt teatab, et 47% veebisaidi külastajatest loobub saidist vähem kui kahe sekundiga! Õnneks ei pea te seda külalist kaotama. Vaatame, kuidas optimeerida teie WordPressi saiti, et kiirendada toimimist ja minna klombilt dragsterile.

Kõik, mida peate teadma WordPressi jõudluse optimeerimise kohta

Pilguta silmi. Tõenäoliselt kulus teil ühe pilgutuse jaoks 300 millisekundit.

Amazon ja Walmart leidis, et iga lehekoormuse vähenemisega 100 millisekundi võrra suurenes vastav tulu 1%. Lehe kiirem laadimine tähendab rohkem konversioone, isegi kui kasv võib teile tunduda ebaoluline. Ükskõik, kas teete e-kaubandust või mitte, tähendab WordPressi saidi kiirem laadimine seda, et teie külastaja on rahul, mis võib viibida sellel lehel kauem.

See tähendab ka, et teie leht on Google’i andmetel otsingutes paremusjärjestuses. Muidugi, lehe laadimise kiirus on vaid üks sadadest kriteeriumidest kasutatavatest kriteeriumidest, kuid väärib märkimist, et Google ise pakub veebimeistritele tööriistu lehtede kiiruse optimeerimiseks.

Seega on jõudlus saidi edu oluline osa. Olete kulutanud palju aega ja vaeva, et luua suurepärast teavet, mis teavitaks või veenks, kuid see pole asjata, kui külastajad põrkavad enne, kui nad on isegi teie saiti vaadanud. Peate veenduma, et seda ei juhtu.

Kas olete tigu või gepard?

Esimene samm saidi optimeerimiseks on luua lähteolukord, analüüsides enne muudatuste tegemist teie lehtede laadimiskiirust. Veebipõhised kasulikud tasuta tööriistad (nende tasulised versioonid on saadaval, pakkudes rohkem funktsioone):

 • PageSpeed ​​Insights – Google’i tööriist laadimiskiiruste analüüsimiseks. See on eriti kasulik, kuna analüüsib ka mobiilide jõudlust. Lehel on link ka muude Google’i veebitoimingu tööriistade juurde.
 • Veebisaidi test – Selle tööriista abil näete, kuidas teie sait töötab erinevate brauseritega. Samuti pakub see tulemusi graafiliselt.
 • GTMetrix – See tööriist kasutab mitut erinevat analüüsiprogrammi ja loetleb tulemused järjestuses, kuidas need mõjutavad teie lehe laadimise toimivust.
 • Pingdom – See sait pakub analüüsi, tööaja ja kasutaja toimivuse jälgimist reaalajas, purunenud linkide kontrollimist ja palju muud. See pakub tasuta kuu prooviversiooni ja siis on kasutamise jätkamiseks igakuine tasu.

WordPressi konkreetne tööriist on P3 (Plugini jõudluse profiil), mis on WordPressi plugin, mis kontrollib teie installitud pistikprogramme ja pakub toimivuse kohta üksikasjalikku teavet. Veel üks WordPressi kasulik tööriist on Uus reliikvia, mis tuvastab pistikprogrammid ja teemad, mis võivad teie MySQL-i andmebaasi aeglustada.

Need programmid osutavad valdkondadele, mis vajavad parandamist, ja teevad mõned soovitused optimeerimiseks. Praegu pange tähele ainult tulemusi. Järgnevalt vaatame läbi mõned sammud WordPressi kiirendamiseks, et teie lehe laadimisaega parandada.

“Need, kes ajalugu ei tea, on määratud seda kordama” – Edmund Burke

Mõned tegurid mõjutavad WordPressi jõudlust, mida võib kohapeal leida ka saidi järel. Veenduge, et teie sait pole üks neist. Levinumad probleemid ja võimalikud lahendused hõlmavad järgmist:

Aegunud kood

Aegunud kood viitab WordPressi installimisele, teemadele ja pistikprogrammidele. Värskendused ei tähenda alati turvalisust. Mitu korda antakse välja värskendusi, et parandada vigu, mis võivad teie saiti aeglustada.

Lahendus – Hoidke oma WordPressi ja teemaversioonid ajakohased. Kui pistikprogrammil pole WordPressi uusima versiooni värskendust, keelake see ja proovige leida sarnane, mis töötab.

Ülespuhutud andmebaas

Teie WordPressi andmebaasis on tabelid, mis sisaldavad kõigi teie salvestatud andmete kirjeid. Mida rohkem ridu tabelis kasutatakse, seda suurem on tabeli suurus. Aja jooksul kogunevad teie andmebaasi tabelitesse enam mitteolulised või vajalikud andmed. Samuti on ajutine salvestus (õhuliini), mis talletab päringuid teie andmebaasi, ja ka see kasvab aja jooksul.

Suur, risustatud andmebaas võib laadimisaegu mõjutada. Kasutamata ja kustutatud read tuleb puhastada, lisakulud tuleks eemaldada, kui see liiga kõrgeks tõuseb, ja toimivuse parandamiseks tuleb andmebaasi viimistlemiseks võtta muid toiminguid..

Lahendus – Kaks kõrgelt hinnatud WordPressi pluginat, mis puhastavad kasutamata üksused ja optimeerivad andmebaasi, on WP-optimeerimine ja Andmebaasi optimeerimine pärast redaktsioonide kustutamist. Teine väga populaarne ja kõrgelt hinnatud plugin on WP-manager. See ületab optimeerimise ja pakub teile võimalusi andmebaasi parandamiseks, varundamiseks ja taastamiseks.

Käsitsi lahendus – Andmebaasi optimeerimiseks ilma pluginata saate kasutada phpMyAdminit. Üksikute tabelite optimeerimiseks võiksite kasutada SQL-i päringut „OPTIMIZE_TABLE”. Kommentaaride tabeli optimeerimiseks kasutataks näiteks OPTIMIZE_TABLE ‘wp_comments’.

Või võite kasutada rippmenüüst phpMyAdmin suvandit „Optimeeri tabel”. Märkige tabelid, mida soovite optimeerida, või klõpsake kõigi tabelite jaoks lihtsalt ruutu „Kontrolli kõiki” ja klõpsake nuppu „Mine”. Kui optimeerimine on lõpule jõudnud, teatab phpMyAdmin teile, kas see on edukalt lõpule viidud või mitte.

Liiga palju pistikprogramme

Kui teil on pistikprogramm aktiivne iga kord, kui külastaja lehele suundub, saadetakse serveritaotlus. Liiga palju külastajaid ja liiga palju pistikprogramme ning serveri vastus teie lehe laadimiseks hakkab kannatama. Rohkem kui number on siiski kvaliteet. Isegi kui teil on ainult üks või kaks pistikprogrammi, aeglustatakse lehtede laadimine halvasti kirjutatud või vigade korral.

Lahendus – Kasutage ainult neid pistikprogramme, mida peate oma saidi haldamiseks vajalikuks. Pistikprogrammi kahtluse korral kontrollige seda, keelates selle ja kontrollides, kas leht laadib kiiremini. Kui see laadib kiiremini, asendage pistikprogramm teisega.

Teemad, mida pole optimeeritud

Mõningate teemade funktsioonil olevatele toretsevatele liuguritele ja vidinatele on raske vastu seista. See kõik aga aeglustab laadimisaegu.

Lahendus – Kui te ei vaja või ei kasuta, miks funktsioonid aeglustavad lehe laadimist ebavajalike serverikõnedega? Valige teemad, mis on juba optimeeritud või piirduvad vajalike funktsioonidega, või looge alateemad, mis eemaldavad soovimatud funktsioonid.

Liiga palju vidinaid

Tavaliselt ei vaja te igal lehel igat vidinat. Sarnaselt pistikprogrammidega tehakse serverikõned iga vidina kohta iga kord, kui kasutaja sellele lehele maandub. Lehed, millel on vidinad, mis tõmbavad ressursse väljastpoolt, on eriti vastuvõtlikud lehtede laadimise aeglustumisele.

Lahendus – Piirake vidinate arvu sellistele, mida te tõesti vajate, ja kasutage neid ainult vajalikel lehtedel. Proovige need võimaluse korral lokaliseerida või lasta neil pärast ülejäänud lehte laadida.

Aeglane server

Jagatud serverid tähendavad ressursside jagamist. See pole probleem, kui jõudlus on teie veebimajutaja peamine omadus. Kui aga näiteks teie veebimajutaja paneb liiga palju kasutajaid jagatud platvormile, laadib teie sait ikkagi aeglaselt, hoolimata sellest, kui palju te näpistate.

Lahendus – Kui aeglustumine näib olevat server, võiksite vahetada veebimajutaja, mis on spetsiaalselt optimeeritud WordPressi käitamiseks. Teine võimalus on uurida hallatud WordPressi hostiteenuse pakkujat. Need veebimajutajad teevad teie jaoks värskendusi ja optimeerimisi, nii et teie veebisaidi toimivus on palju parem – mõni väidab, et see on 300% kiirem – kui mõned odava jagatud platvormi veebimajutajad suudavad pakkuda.

See võib tunduda võlukunst, kuid…

Lisaks artiklis juba pakutavatele lahendustele on ka mitmeid lihtsaid samme, mida saate oma WordPressi saidi optimeerimiseks paremaks toimimiseks optimeerida.

Pare oma kodu luule

Tavaliselt on see leht, kuhu külastajad kõigepealt satuvad. Kui see laaditakse kiiresti, võib teil teiste lehtede laadimiskiirusel olla rohkem mänguruumi, et külastajaid saidil hoida. Vähendage ajaveebisaidil esimesel lehel kuvatavate postituste arvu ja näidake väljavõtete, mitte täielike postituste asemel. Eemaldage kõik mittevajalikud vidinad. Näiteks jagamiseks mõeldud vidinad peavad olema ainult postituslehtedel. Hoidke koduleht puhas ja kõhn.

Koodide koondamine ja konsolideerimine

Minifitseerimiskood vähendab HTML-, CSS- ja JavaScripti failide failisuhet, tühimiku tühistades. Saate faile ka tihendada ja kombineerida. Saate seda käsitsi teha, kui teile sobib kood, või saate abi saamiseks kasutada WordPressi pistikprogrammi. Automaatne optimeerimine ja Parem WordPressi minimeerimine on kaks hõlpsasti kasutatavat ja kohandatavat pistikprogrammi, mis ühendavad, minimeerivad ja tihendavad teie jaoks faile.

Lisa aeguvad päised

See on veel üks viis vähendada HTTP-taotlusi, mis aeglustavad lehe laadimiskiirust. Aegunud päised annavad brauserile teada, kui kaua faili vahemällu salvestada. Aegunud päiste kasutamine ei vähenda lehe laadimise kiirust, kui külastaja esimest korda lehele suundub. Järgmisel korral, kui sama kasutaja lehte külastab, kontrollib brauser, kas see on päises määratud aja jooksul.

Kui see on nii, laaditakse vahemällu salvestatud leht selle asemel, et seda lehte uuesti alla laadida. Saate seada „aeguvad päised”, redigeerides oma .htaccess-faili Apache-serveris, kuid WordPressi jaoks on lihtne lahendus kasutada ühte kahest ülalnimetatud pistikprogrammist – automaatne optimeerimine või parem WordPressi minimeerimine, kuna neil on selleks suvandeid.

Vahemälu lehed

PHP-failide täitmise ja andmebaasi helistamise asemel loob vahemälu staatiliste HTML-lehtede genereerimise, mis ajutiselt salvestatakse serverisse ja mida külastajatele serveeritakse. Kaks WordPressi vahemälu peamist pistikprogrammi on WP super vahemälu ja W3 kogu vahemälu. Mõlemad teevad enamat kui vahemällu salvestamine, pakkudes eellaadimist ja tihendamist. Optimaalsed laadimiskiirused saadakse siis, kui vahemälu ühendatakse minimeerimisega.

Kasutage sisu edastamise võrke (CDN)

Suurema liiklusega veebisaitide jaoks salvestavad CDN-id teie staatilisi varasid, näiteks CSS- ja JavaScripti-faile, ja pilte mitmetel saitidel, nii et neid pakutakse teie veebisaidi külastajale lähemal. CDN-d, näiteks Amazon CloudFront, CloudFlare ja MaxCDN saavad teenindada kogu teie veebisaiti. CloudFront ja

CloudFront ja CloudFlare mõlemal on piiratud tasuta kontod, samas MaxCDN on teil proovikonto, et saaksite neid testida. Kõigil kolmel on täismakstud kontod, kus ribalaiuse tasu teid kasutatakse. Külastajale lähemal asuvatelt saitidelt teenimine lühendab allalaadimisaega ja vähendab teie saidi ribalaiuse ülekoormust, kiirendades lehtede laadimist.

Tihendage pildid ja kasutage laiska laadimist

Pildid on kiireks laadimisajaks suureks takistuseks. Piltide tihendamine kiirendab asja märkimisväärselt. WP Smush ja EWWW pildi optimeerija on WordPressi pluginad, mis tihendavad teie pilte automaatselt, kui laadite need WordPressi meediumikogu juurde. Kui laadite kuus alla 100 pilti, on veel üks pistikprogrammi valik ShortPixeli kujutise optimeerija.

Kui tihendamine on ühendatud Laisk koormus, graafika tõttu tekkivad aeglased koormused on vaid kaotatud. Lazy Load on WordPressi pistikprogramm, mis nõuab piltide laadimist ainult siis, kui need on külastajale nähtavad. See lühendab laadimisaega, kuna lehe alla laadimisel eiratakse voldist allapoole jäävaid ja vaateaknas nähtamatuid pilte.

Piira WordPressi parandusi

WordPress salvestab iga muudatuse tegemise järel teie postituste versiooni ja need salvestatakse andmebaasi. Neid täiendavaid andmebaasi kirjeid peab server töötlema, et leida ja laadida uusim postitus. Saate muudatused tegelikult keelata, kuid siis kaotate varukoopia, kui postituse loomisel peaks midagi juhtuma.

Selle asemel piirake WordPressi säilitatavate versioonide arvu. Näiteks kui soovite seada piiriks viis versiooni, kasutaksite seda faili wp-config.php seda rida:

define (‘WP_POST_REVISIONS’, 5);

Kas suudate selle testi läbida??

Kui olete selles postituses kirjeldatud sammud teinud, on aeg minna tagasi ja analüüsida oma saiti uuesti, kasutades tööriista või tööriistu, mida kasutasite baasjoone seadmiseks. Tehke testid ja kontrollige oma tulemusi. Te peaksite optimeeritud saidi läheduses olema. Kui probleeme on endiselt, tehke soovitatud parandused ja jätkake analüüsi, kuni saate hea tulemuse. Otsite kõiki As või B-sid.

Järeldus

Ei saa põgeneda tõsiasja eest, et tänapäeval kasutavad veebi kiiruseületajad. Külastajad soovivad, et teie sait laaditakse eile, mitte homme. Kui te ei anna neile lehtede kiiret laadimist, lahkuvad nad varsti. Võimaliku parima jõudluse saavutamiseks peate oma WordPressi veebisaidi optimeerima. Minimeerige ja konsolideerige kood ning kasutage tihendamist, et oma lehti ja faile väiksemaks muuta, ja kasutage vahemälu kiiremaks allalaadimiseks külastaja brauserisse.

Kui hoiate oma kodulehte kõhnana ning veenduge, et kõik failid, teemad ja WordPressi tarkvara on alati värskendatud, kiirendab WordPressi jõudlust. Hoidke optimeerimine lihtsana ja kasutage saadaolevaid pistikprogramme, mis teevad teie jaoks optimeerimise automaatselt ära. Tehke neid asju, vältides tavalisi WordPressi toimimisvigu ja asute kiiresti oma WordPressi veebisaidile külastajaid hankima ja neid hoidma..

Hoidke optimeerimine lihtsana ja kasutage saadaolevaid pistikprogramme, mis teevad teie jaoks optimeerimise automaatselt ära. Tehke neid asju, vältides tavalisi WordPressi toimimisvigu ja asute kiiresti oma WordPressi veebisaidile külastajaid hankima ja neid hoidma..

Kas teil on muid optimeerimise nippe ja näpunäiteid WordPressi toimivuse parandamiseks? Kui palju mõjutab saidi laadimise kiirus teie sirvimisharjumusi? Kommenteerige allpool, et jagada neid või muid mõtteid, mis teil selle ajaveebi postituse kohta võivad olla.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map