InMotioni hostimine vs FatCow: millise veebi peaksite valima?

Kas proovite leida teie vajadustele vastavat veebimajutusettevõtet? Segane, kas pole nii, et peaksite kõik plaanid, astmed ja võimalused läbi käima? Saate oma valikuid kitsendada, kasutades seda kahe populaarse veebimajutusettevõtte, InMotion Hosting ja FatCow, võrdlust.


Nii InMotioni hostimine kui ka FatCow on olnud veebimajutusteenusteäris juba üle kümne aasta – FatCow alates 1997. aastast. InMotioni fookus on väikestel ja keskmise suurusega ettevõtetel, keskendudes teenindusele ja tugiteenustele. FatCowi eesmärk on muuta asjad kliendi jaoks lihtsaks, kaotades selle, mida nad kutsuvad “tehnopeksmiseks”. InMotion ja FatCow pakuvad jagatud hostimist, hallatud WordPressi hostimist ning VPS-i ja pühendatud serveriplaane. Nii InMotion Hosting kui ka FatCow on Linuxi-põhised.

InMotion on püsiv “parima” auhindade võitja, sealhulgas “Parim hallatav WordPressi hostimine”, “Parim jõudlus” ja “Parim veebimajutus”. FatCow on võitnud ka arvukalt parimaid auhindu, ehkki enamik neist oli 2000. aastate alguses-keskpaigas..

InMotion on Californias asuv ja töötaja omanduses. Alates 2007. aastast on FatCow olnud Endurance International Group (EIG) katuse all. Ehkki EIG-saidid ei ole üksteise kloonid, on EIG-i omanduses olevate hostimisettevõtete vahel mitmeid sarnasusi. Kui teil on olnud probleeme mõne EIG-i ettevõttega, võivad teil olla samad probleemid mõne teise EIG-i omandis oleva hostiga.

Võrdle InMotion Hosting ja FatCow toimivust

Contents

Uptime ja töökindlus

Uptime monitor

Uptime. InMotion Hostingil on 99,9% -line garantii koos tasuta hostimise kuuga, kui see jääb alla selle protsendi. FatCow ei paku tööaja garantiid.

Etendus. InMotion kasutab Dell PowerEdge servereid, sõltuvalt kasutatava paketi tüübist kuskil 16 GB kuni 64 GB RAM-iga – ja kõik nende plaanid kasutavad SSD-salvestusruumi. FatCow kasutab oma WordPress Essentialsi kavas SSD-salvestusruumi.

InMotioni saidi testimine andis laadimisaja 1,98 sekundit, mis on kiirem kui 73% Pingdomiga testitud saitidest. Võrreldava FatCow-hostitud veebisaidi test andis laadimisaja 2,54 sekundit, mis on kiirem kui 62% testitud saitidest.

Töökindlus. InMotionil on andmekeskused Californias Los Angeleses ja Virginias Herndonis. Andmekeskused töötavad ja jahutatakse koondamise ja diislikütuse varukoopiatega ning neid jälgitakse kohapeal turvalisuse tagamiseks ja probleemide lahendamiseks enne, kui need muutuvad problemaatiliseks. Veebisaidi toimivuse täiendavaks parandamiseks on teil oma plaani ostmisel võimalus valida kas lääneranniku või idaranniku andmekeskused.

FatCowil on kaks andmekeskust Massachusettsi piirkonnas Bostonis. Andmekeskustel on turvalisuse ja halduse tagamiseks kohapeal ööpäevaringne seire, samuti on need täielikult energiatarbega. Andmekeskuse serverid kasutavad NetApp-klastrid ning kiiruse ja töökindluse parandamiseks on koormus tasakaalus. Nad teevad iga päev oma serveritest varukoopiaid.

Arvamus teemal InMotion Hosting ja FatCow Performance

InMotion Hostingil on oluliselt kiirem reageerimise ja laadimise aeg kui FatCow. FatCow jaoks tööaja garantii puudumine võib muret tekitada.

InMotioni hostimise ja FatCow omadused

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Märge: Veebimajutusettevõtted kasutavad funktsioonide arutamisel regulaarselt termineid “piiramatu” ja “mõõtmata”. Need mõisted ei tähenda tegelikult seda, mida te arvate – need viitavad sellele, mida hostiettevõtted “mõistlikuks kasutamiseks peavad”.

Domeeni registreerimine. Mõlemad hostid on domeenide registripidajad. InMotion pakub üheaastast tasuta domeeni registreerimist esialgseks tähtajaks, kui see on 12 kuud või pikem, ja pakub tasuta ülekannet, kui teil juba on domeen. FatCow pakub ka tasuta domeeni registreerimist aastaks ja tasuta domeeni ülekandmist, kui olete mujal registreeritud ja soovite selle FatCowi teisaldada..

Veebisaitide koostaja. InMotion pakub WordPressil põhinevat hõlpsasti kasutatavat täisfunktsionaalset veebisaitide koostajat BoldGrid tasuta. FatCow pakub pukseerimist Weebly Basicule tasuta (ehkki see on piiratud 5 või 6 veebilehega). Lisatasu eest on saadaval Weebly Premiumi versiooniuuendus.

Andmebaasid. Sõltuvalt valitud plaanist pakub InMotion 2-st piiramatu arvu MySQL-i andmebaase. InMotion toetab ka PostgreSQL-i. FatCow pakub piiramatuid MySQL andmebaase.

E-posti kontod. InMotion ja FatCow pakuvad mõlemad piiramatuid e-posti kontosid ja e-posti edastamist.

WordPressi majutamine. Nii InMotion kui ka FatCow pakuvad hallatud WordPressi plaane. Hallatud WordPressi plaanid maksavad tavaliselt rohkem kui tavaline jagatud pakett – ehkki InMotioni hinnad on samad. Hallatava WordPress-hostimise eeliseks on see, et WordPressi ja pistikprogrammide värskendamine ning igapäevaste varukoopiate loomine tehakse teie eest, võimaldades teil keskenduda oma saidi sisule.

InMotionil on kolm kava. Käivitamine, piiratud kahe veebisaidi ja 2 andmebaasiga; Võimsus, 50 andmebaasi ja 6 veebisaidi limiidiga; ja Pro, piiramatute veebisaitide ja andmebaasidega. Kõik plaanid on SSD-põhised ning neil on piiramatu salvestusruum ja piiramatu ribalaius. WordPress on hostimise ostmisel väljaregistreerimisel eelinstalleeritud. BoldGrid on plaanidesse lisatud. InMotion pakub parimat hallatava WordPressi hostimise parimat hinda ja funktsioone.

FatCow pakub ühiseid EIG-i hallatud WordPressi kavasid – Starter ja Essential. Mõlemal on piiramatu salvestusruum, piiramatu arv saite lubatud ja piiramatu ribalaius. Peamised erinevused on selles, et Essential storage on SSD (Starter’s not) ja Essential sisaldab täiustatud turvalisust.

e-kaubanduse lahendus. Nii InMotion kui ka FatCow pakuvad juhtpaneeli kaudu tasuta avatud lähtekoodiga ostukärusid, näiteks Magento, ZenCart, PrestaShop ja teised. InMotion eelinstallib väljaregistreerimisel PrestaShopi ja pakub ka veebidisaini teenuseid. Kaubandusliku kaupluse tarkvara ShopSite Basic saab FatCow’st tasuta. Täpsema kuutasu eest on saadaval ShopSite’i keerukamad versioonid. Puuduseks on see, et kauplust ei saa mujale lihtsalt üle viia, kui otsustate hostid vahetada. InMotioni veebisaidi ehitajal, mis põhineb WordPressil, on sellesse sisse ehitatud ka e-kaubanduse valikud.

Varukoopiad. InMotion teeb veebisaitide varukoopiaid tasuta üks kuni kaks päeva. Varukoopia taastamine on samuti tasuta. FatCow teeb iga päev serveri varukoopiaid. Lisatasu eest kuutasu eest pakuvad nad saidi varundamist ja taastamist, mis teeb automaatne varundamine ja võimaldab taastamist faili tasemel.

Turvalisus hostimisel. InMotion skannib ja tegutseb ennetavalt DDoS-i ohtude vastu. See kasutab turvaliste e-kirjade jaoks rämpsposti turvalist e-posti koos IMAP-iga. FatCow pakub ka e-posti rämpsposti filtreerimist.

Nii InMotion kui ka FatCow pakuvad oma plaanide jaoks tasuta jagatud SSL-i ja privaatseid SSL-e võib osta.

InMotion ja FatCow on kõigi oma plaanide jaoks Linuxi-põhised.

Kontrollpaneel. InMotion kasutab tööstusstandardit cPanel. FatCow kasutab suhteliselt uut vDecki, mis on võimas, kuid see võib teie saidi teisaldamise keerukamaks muuta, kui hiljem hoste vahetate.

Roheline. InMotion on pühendunud rohelisusele. InMotionil oli esimene roheline andmekeskus koos oma Los Angelese keskusega. Kasutades jahutamiseks välisõhu tehnoloogiat, vähendab see jahutuskulusid 70% ja süsiniku jalajälje vähendamist 2000 tonni aastas. FatCow kasutab tuuleenergia saavutamiseks 100% oma võimsusest ja tarnib rinnamärke, mis teie veebisaidile üles panna, kui soovite reklaamida, et oleksite roheline.

Lisad. InMotionil on Google Adwordsile ja Bingile krediiti 250 dollari väärtuses; FatCow’l on igaühe eest 100 dollarit krediiti. InMotion eelinstallib Joomla soovi korral väljaregistreerimisel. FatCow pakub tasuta 1 GB pilvesalvestust.

Arvamus teemal InMotion Hosting ja FatCow põhifunktsioonid

Mõlemad hostiettevõtted pakuvad eelarve hostimise hindadega palju funktsioone. Kui seal on eeliseid, võiks see olla InMotioniga cPaneli kasutamiseks, PostgreSQL-i toe pakkumiseks ja paremaks tasuta veebisaidi koostajaks.

Võrdle InMotion Hostingi ja FatCowi veebimajutusplaane ja hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Märge: Ehkki veebimajutusteenuseid pakkuvaid ettevõtteid on konsolideerinud sellised rühmad nagu EIG, on hinnakujundus endiselt väga konkurentsivõimeline. Promohinnad langevad tavalise hinnakujunduse alla 80%, ehkki need on tavaliselt head ainult esimese teenistusaja jooksul – seega annab pikemaks tähtajaks registreerumine kokkuhoidu. Isegi ilma reklaamideta võrdsustatakse pikemad teenustähtajad hinnakujunduse katkemisega.

InMotioni hostimine. InMotion pakub kolme jagatud plaani – käivitamine, mis võimaldab kahte saiti, kahte andmebaasi ja mille hind on 5,99 dollarit kuus; Võimsus, mis võimaldab kuni kuut veebisaiti, 50 andmebaasi ja on 7,99 dollarit kuus; ja Pro, millel on piiramatu arv veebisaite ja piiramatu arv andmebaase ning mille hind on 13,99 dollarit kuus. Kõigi plaanidega kaasneb tasuta aasta domeenide registreerimine aastaplaanil, tasuta andmete varundamine ja kõigil on piiramatu SSD-salvestusruum ja piiramatu ribalaius. Lisatasu on kaasas Pro-kavaga. Power ja Pro on e-kaubanduse jaoks valmis.

FatCow. FatCow on üks veebimajutusettevõtteid, mis tegutseb veendumusel, et parem on parem. Nad pakuvad ühte jagatud plaani hinnaga 49 dollarit aastas (kuigi pikendamise hinnakujundus on ligi kolm korda suurem). Kaasas tasuta domeeni registreerimine üheks aastaks. Sellel on piiramatu ribalaius, e-post, MySQL andmebaasid ja salvestusruum.

Nii InMotion kui ka FatCow pakuvad hallatavat WordPressi hostimist. InMotion pakub kolme plaani, millel on samad funktsioonid, mis selle ühistel plaanidel. Kaardi lansseerimine on 5,99 dollarit, võimsus on 7,99 dollarit ja Pro on 13,99 dollarit (sama hind nagu tavalistel jagatud plaanidel). Kõik kolm on e-kaubanduse jaoks valmis ja WordPress on eelinstalleeritud. FatCow pakub kahte plaani, mõlemad piiramatu salvestusruumi ja ribalaiusega. Starter on 3,75 dollarit kuus ja Essentials 6,95 dollarit kuus – peamine erinevus seisneb kiiruses (Essentials on SSD-põhine) ja turvafunktsioonid sobivad Essentialsi plaani jaoks paremini.

InMotion ja FatCow pakuvad mõlemad kolme VPN-plaani. InMotioni ja FatCowi hinnad on väga lähedased, ehkki InMotioni serveri spetsifikatsioonid on pisut paremad – erandiga, et InMotion piirab saitide arvu plaani kohta (kõrgeim tasand lubab 3), samas kui FatCow lubab piiramatuid domeene.

InMotion pakub kuut spetsiaalset serverikava. Kommertsklassi serveriteks nimetatavatel esikolmikul on muljetavaldav RAM ja SSD salvestusruum, kuid nende hind on palju kõrgem – 419,99 dollarit kuni 589,99 dollarit kuus. Neid hallatakse ja nende juurde kuulub ka Premier Support. InMotioni kolm standardset spetsiaalset serveriplaani on funktsioonide poolest väga sarnased FatCow pakutud kolme plaaniga, ehkki pisut kõrgema hinnaga. Teine erinevus on see, et jällegi piirab InMotion domeene (ülemise astme korral on lubatud 15 IP-d), samas kui FatCow lubab kõigil kolmel pühendatud astmel piiramatut arvu..

InMotion pakub 250 dollarit turunduskrediiti ja FatCow pakub 200 dollarit. Mõlemad müüvad domeeninimesid ja pakuvad tasuta domeenide registreerimise aastat.

InMotion ja FatCow pakuvad raha tagastamise poliitikat. InMotion pakub pühendatud serveritele ja kuuplaanidele 30-päevast garantiid. Kõigi muude plaanide puhul on garantii 90 päeva. FatCow’l on tööstusstandardi 30-päevane garantii (kui see on ostetud krediitkaardiga). Kui teil on FatCow või InMotionis domeenide tasuta registreerimine, hoiavad nad domeeni registreerimistasu igasuguse tagasimakse eest, kuid saate domeeni nime alles jätta.

Arvamus hostimiskavade hinnakujunduse kohta

FatCowil on hinnakujunduses kerge serv, samas kui InMotionil on parem raha tagasi garantii ja pisut parem infrastruktuur. Kui vajate spetsiaalset serverit, on InMotioni serveritel muljetavaldavad tehnilised andmed selle spetsiaalsete plaanide jaoks – kuid need on esmaklassilise hinnaga. FatCow muudab plaani valimise lihtsaks ja selle “piiramatu kõik” funktsioonid muudavad selle hea valiku algajatele või väikeettevõtte saidile. InMotion on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele – nende ühised plaanid on loetletud nende veebisaidi jaotises Ettevõtte veebimajutus.

Kui lihtne on kasutada InMotion Hosting ja FatCow

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Kontrollpaneel. InMotion kasutab tööstusstandardit cPanel ja selle ikoonipõhisel liidesel on enamik teie saidi administreerimiseks vajalikest funktsioonidest. FatCow kasutab uuemat vDecki, mis versioonis 4 pakub cPaneliga võrreldavaid funktsioone, kuid see peaks natuke ära harjuma, kui pärit oleksite cPaneli hostist.

Ühe klõpsuga Installer. InMotion pakub Softaculous’i kaudu ühe klõpsuga rakenduse installimist sadadele rakendustele. FatCow pakub mitme rakenduse ühe klõpsuga installimist läbi MOJO Marketplace’i. FatCow on installinud WordPressi ühe klõpsuga – see on eelinstalleeritud InMotion Hostingile.

Veebisaidil navigeerimine. Soovite plaani valimiseks vajaliku teabe leidmiseks saiti, mis oleks puhas ja hõlpsasti ligipääsetav. Nende hostiettevõtete mõlemal veebisaidil on mugavad võrdlustabelid nende plaanide tasandite võrdlemiseks. FatCow-l on üllatusena lehmadega seotud teema, mis on õrn trikk – kuid teave on selgelt esitatud ja hõlpsasti leitav.

Arvamus kasutuslihtsuse kohta

Nii InMotioni kui ka FatCow’i on lihtne kasutada, kuid tööstandardi cPaneli kasutamiseks võib InMotionile minna väike serv. FatCow vDecki pole nii lihtne üle kanda, kui peaksite kunagi hostasid vahetama.

InMotioni hostimise ja FatCow tugi

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

InMotion juhib tähelepanu sellele, et rõhutada oma USA-põhist tuge kui kõrgelt hinnatud. FatCowil on nn heifercrate vande, mis lubab kvaliteetset tuge. Selles öeldakse, et kui nad ei täida oma lubadusi, saate ühe kuu tasuta majutust. Nii InMotioni kui ka FatCowi kliendid teatavad, et tugiteenistujaid peetakse sõbralikeks ja teadlikeks.

Nii InMotionil kui ka FatCow’l on telefon, e-post ja reaalajas vestlus ööpäevaringselt. Mõlemal on lai teadmistebaas, mis suudab vastata peaaegu kõigile teie küsimustele. Inmotionil on ajaveeb ja foorum. FatCowil on ka ajaveeb, ehkki seda ei näi olevat värskendatud alates 2015. aasta oktoobrist. InMotion Hostingil on YouTube’i kanal ja sellega saab ühendust võtta ka LinkedIni, Twitteri, Skype’i ja Facebooki kaudu. FatCowil on kogukonna kataloog, kus loetletakse žanride kaupa kõik FatCowis hostitud veebisaidid.

Arvamus kasutajatugi kohta

Kui vajate tuge, soovite seda kohe saada. Nii InMotion kui ka FatCow muudavad selle hõlpsaks, pakkudes mitut kontaktmeetodit. Kuigi FatCow kliendid hindavad kõrgelt klienditeenindust, keskendub InMotion tugiteenustele kui nende teenuste põhiosale – ja seda tagavad pidevalt kõrged klientide hinnangud. InMotionil on siin ka eelis oma suurema sotsiaalmeedia kohalolekuga.

Kasutajate arvustused veebilehtedest InMotion Hosting ja FatCow

Kasutajate arvustused

Kasutajate ülevaateid võrreldi

Märge: Igal veebimajutusettevõttel on oma asjatundjad ja promootorid, nii et te ei tohiks kunagi kasutada arvustust veebi vastuvõtva otsustavaks teguriks. Kuid kui klientide arvustuste käigus ilmneb pidevalt midagi, peaksite seda arvesse võtma. Pidage ainult meeles, et arvustusi postitavad tavaliselt kirglikud inimesed – seega on enamik arvustusi tugevalt negatiivsed või tugevalt positiivsed.

InMotioni hostimise ja FatCow negatiivsed ülevaated

Liikumises. InMotioni kliendid pole rahul müümisega ja läbipaistmatu viis, kuidas jagatud plaanides liigset kasutamist käsitletakse.

FatCow. FatCow kasutajad kurdavad ka liigse kasutamise läbipaistmatu käitlemise üle. Pidage meeles, et “piiramatu” pole piiramatu.

InMotioni hostimise ja FatCow positiivsed ülevaated

Liikumises. InMotion on klientide ja arvustajate poolt teenuse ja hostimiskavade – eriti selle hallatava WordPress-hostimise – jaoks pidevalt kõrgelt hinnatud.

FatCow. FatCow saab klientidelt positiivseid ülevaateid oma teenuse ja üheplaanilise majutuse lihtsuse ning madala soodushinnaga.

Arvamus kasutajate arvustuste kohta

InMotion Hostingil on klientidelt rohkem positiivseid ülevaateid kui enamikul teistel veebimajutusettevõtetel, kuid üldiselt tulevad nii InMotion kui ka FatCow klientide arvustuses hästi välja.

Järeldus InMotion Hosting ja FatCow võrdluse kohta

Milline hostimine sobib teile kõige paremini?

Parima platvormi valimine

Eeliseid ja puudusi võib leida nii InMotioni kui ka FatCow jaoks.

InMotion Hostingi asemel FatCow valimise põhjused:

 • Madalamad hinnad esimesel teenistusajal
 • Ühe plaani lihtsus
 • Rohkem “piiramatuid” funktsioone

InMotion Hostingi valimise põhjused FatCow asemel:

 • Töötaja omandis, mitte EIGi varju all
 • Kõigi plaanide SSD-salvestusruum
 • Pikem raha tagasi garantii
 • Eelinstalleeritud WordPress

FatCow pakub lihtsust, vaid ühte jagatud plaani, mis teeb valiku nii lihtsaks kui võimalik. FatCow piiramatu ribalaius ja salvestusruum on atraktiivsed üksikisikutele ja väikeettevõtetele. Kui tunnete, et võite tulevikus võõrustajaid üle viia, hõlbustab InMotioni cPanel teil hõlpsamini kolimist rohkem ettevõtetesse kui FatCow vDeck, kui otsustate hostid hiljem üle viia. InMotioni hallatava WordPressi hostimise hinnad on head ja veebisaidi koostaja BoldGrid põhineb WordPressil, nii et kui olete WordPressi kasutaja, on InMotion suurepärane valik. Väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted leiavad, et InMotion sobib hästi nende vajadustega. InMotion seab madalama astme plaanidele piiranguid, nii et kui olete keskmise suurusega või suurem, võiksite nõuda kõrgema astme plaani või liikuda VPS-i või spetsiaalsesse hostimisse. Mõlemad hostimisettevõtted pakuvad tonni funktsioone väga heade hindadega.

Need on vaid kaks paljudest veebimajutusettevõtetest. Kui te ei kavatse kulutada kiiruse ja esmaklassiliste funktsioonide jaoks vaid paar dollarit rohkem, võiksite SiteGroundit uurida.

Kas teil on küsimusi InMotion Hostingi või FatCow kohta? Millised on teie kogemused veebimajutusega üldiselt? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map