InMotioni hostimine vs. Arvixe: millist veebimajutajat peaksite kasutama?

Ehkki veebimajutusteenuse pakkuja kasuks otsustamine ei oma veebisaidi loomise juures kuigi suurt glamuuri, loob see siiski aluse teie saidi vaatajate kogemustele teie veebis esinemise kohta. Ilma kiire ja usaldusväärse veebisaidita ei ole inimesed lihtsalt piisavalt kannatlikud, et oodata või teie saiti uuesti külastada.


Vaatame siin kahte populaarset veebimajutusteenust InMotion Hosting ja Arvixe ning esitame teie nimel küsimusi. Meie ülevaade annab teile teavet, mis aitab otsustada, milline neist hostingu pakkujatest pakub teile vajalikke funktsioone ja hinnakujundust.

InMotion, mis loodi 2001. aastal, on teeninud kindla maine kvaliteetse veebimajutusteenuse pakkujana ettevõtetele, kes soovivad veebi olemasolu. InMotion on teeninud oma nimekirja sertifitseeritud CNET-i hostimisteenuse pakkujana ja oma A + reitingu parema ettevõtte büroolt.

Arvixe on tegutsenud alates 2003. aastast ja kasvanud kiiresti alates 2009. aastast. Arvixe sobib ka äripublikule ja on teeninud ka ajaveebide majutamise kindla maine. EIG ostis Arvixe 2014. aastal ja lisas selle oma veebimajutusettevõtete staapi.

Võrrelge InMotioni ja Arvixe jõudlust

Contents

Uptime ja töökindlus

Uptime monitor

Uptime. Uptime ja töökindlus peaksid olema teie esimesed probleemid veebimajutusteenuse kasuks otsustamisel. InMotion ja Arvixe peavad end tööstusstandardi 99,9% -lise tööaja eest vastutavaks ning mõlemad on sõltumatute jälgimisettevõtete andmetel järjekindlalt kaubamärki saavutanud. InMotion kasutab oma serverite jälgimiseks ainulaadset proaktiivset süsteemihaldusriista, kuid tulemusi ei avalda; Arvixe uptime statistika tuleb sisse pisut üle 99,9% piiri.

Etendus. Nii InMotionil kui ka Arvixel on Solid State Drive’i serverid, mis suurendavad töötlemise kiirust ja on saadaval kõigis nende hostimiskavades. InMotionil on ka Max Speed ​​Zones, mis valib teie veebisaidile lähima andmekeskuse, ja Smart Routing, mis vähendab teie veebisaidi laadimisaega.

Arvixe kasutab oma CloudFlare süsteemi, mis salvestab staatilise sisu hilisemaks kasutamiseks, vähendades vajaliku töötlemise mahtu.

Töökindlus. Veebimajutusteenuse usaldusväärsuse üks aspekt on see, et nad kasutavad oma veebisaitide salvestamiseks mitut serverit. InMotioni andmekeskused asuvad USA ida- ja läänerannikul ning ettevõttel on kavas ehitada keskusi Euroopas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas.

Ülemaailmsed andmekeskused viivad veebisaidid lähedale sinna, kus on suurem osa nende vaatajaid. Arvixel on serverid USA-s, Hongkongis ja Euroopas (Amsterdam). Nii InMotioni kui ka Arvixe võetud standardsete lisameetmetena töökindluse tagamiseks on koondatud võimsus ja jahutus ning kohapealne jälgimine.

Arvamus teemal InMotion ja Arvixe

InMotion võtab siin oma jõudlusreitingute osas juhtrolli, ehkki vaid kerge servaga.

InMotioni ja Arvixe omadused

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Märge: Veebimajutusteenuse omadused eristavad seda sageli konkurentidest. Vaatame kõige olulisemaid funktsioone ja võrdleme InMotioni ja Arvixe pakutavat.

Nii Arvixe kui ka InMotion on ökoteadlikud ettevõtted. Arvixe spondeerib puude istutamist, et tasakaalustada süsiniku jalajälge, ning kasutab kliimaseadmete asemel oma andmekeskustes välisõhu jahutamist. InMotioni esimene roheliste tehnoloogiate keskus asub Californias, kus kasutatakse nüüdisaegset jahutussüsteemi..

Domeeni registreerimine. Domeeninimede registreerimine ja haldamine on InMotioni ja Arvixe puhul sarnane. Mõlemad ettevõtted müüvad domeeninimesid ja võimaldavad teil üle kanda juba teile kuuluvas domeenis. InMotion annab teile ühe aasta või pikema veebimajutuslepingu sõlmimisel tasuta domeeninime üheks aastaks. Arvixe seevastu pakub teile tasuta domeeninime nii kaua, kui te selle teenuseid kasutate.

Veebisaitide koostaja. Arvixe pakutav RVSiteBuilder ei pruugi olla liiga tuntud, kuid see sisaldab 500 erinevat malli, pildiredaktorit ja lohistamisvõimet, mis muudavad teie veebisaidi loomise lihtsaks. Ja see on tasuta.

InMotioni tasuta Premium-veebisaidi koostajal on rohkem funktsioone, sealhulgas selliseid, mida edasijõudnumatel veebisaitide koostajatel on hea meel näha, näiteks lubada kasutajatel saidil registreeruda. Premiumi veebisaidi koostajaga ei ole valmis lehtede välimus siiski liiga pilkupüüdev.

Andmebaasid. Nii InMotion kui ka Arvixe pakuvad SQL andmebaase kõigi oma plaanidega. InMotionil on oma tippplaani Pro jaoks piiramatu arv MySQL andmebaase; Arvixe pakub piiramatut MySQL5 ja Postgre SQL andmebaase kõigi oma PersonalClassi ja BusinessClassi plaanidega.

WordPressi majutamine. Hallatud WordPressi hostimine on saadaval nii InMotioni kui ka Arvixe kaudu.

InMotioni hallatav WordPressi host võidab selle teenuse eest AWA Member’s Choice auhinna. Mis tahes hostimisplaani ostmisel võite WordPressi eelinstallida. InMotioni hallatav WordPressi hostimine haldab kõiki teie jaoks WordPressi värskendusi ja turvaparandusi, nii et peate lihtsalt muretsema oma WordPressi sisu pärast. BoldGrid on InMotioni tasuta tööriist, mis võimaldab teil kiiresti ja hõlpsalt oma WP-saiti üles ehitada.

Arvixe hallatava WordPressi hostimisega on kaasas eelinstalleeritud ja eelkonfigureeritud WordPress – kogu tehniline töö on teie heaks tehtud. Teil on piiramatu andmesalvestus ja igakuised ülekanded, kuid teil võib olla ainult 6 WordPressi hallatavat saiti. InMotion võimaldab teil piiramatu arvu saite.

Mõlema teenusepakkuja puhul sisaldub hallatava WP majutamise hind nende tavaplaanides.

e-kaubanduse lahendus. Arvixe hostimine ja InMotion lähenevad e-kaubandusele erinevalt.

Arvixel on oma saidil lingid mõnede e-kaubanduse lahenduste populaarsemate nimedega, sealhulgas Magento ja OpenCart. Arvixe väidab, et kui e-kaubanduse tarkvara on olemas, saavad nad seda hostida.

InMotion pakub mitmesuguseid integreeritud e-kaubanduse funktsioone. Saate e-poe oma veebisaidile lisada veebiserveri Premium abil ja saate ostukorvi alla laadida PrestaShop või OpenCart. Poe täiendamiseks või mõne muu makseviisi kasutamiseks on vaja pistikprogramme.

Varukoopiad. Meie nõuanne – ja see pärineb ka mõnest veebimajutusteenusest – on teha regulaarselt varukoopiaid, isegi kui teie veebimajutusteenus pakub seda teile funktsioonina.

Kuid nii InMotion kui ka Arvixe pakuvad teile varukoopiaid.

InMotioni abil saate automatiseeritud varukoopiaid kontodele, mille maht on kuni 10 GB, ja teenus on tasuta.

Arvixe pakub ka tasuta igapäevast varundusteenust, ehkki peate oma veebisaidi taastamiseks maksma, kui see võtab rohkem kui 10 GB ruumi. Üle 20 GB mahuga veebisaite ei varundata üldse.

Turvalisus hostimisel. Turvateenused on mõlema veebimajutusettevõtte müügipunkt.

Turvalisus on InMotionis saadaval erinevate kuutasude eest. Teie e-posti aadress on McAfee Rämpsposti ja viirustõrjetarkvaraga turvaline ning SSL-sertifikaat hoolitseb teie veebisaidile sisestatud tundlike andmete eest. WordPressi kasutajatel on oma WordPressi saitide turvalisuse tagamiseks tasuta pistikprogramm Sucuri Security.

Arvixe pakub SpamAssassinit teie e-posti kastide kaitsmiseks rämpsposti eest ning kasutab iga päev veebisaitide kontrollimiseks ja musta nimekirja aruannete kontrollimiseks 6Scanit. Samuti saate paroolidega juurdepääsu oma veebisaidi osadele piirata.

Kontrollpaneel. Nii InMotion kui ka Arvixe kasutavad oma standardset ja kõrgelt üle vaadatud cPaneli oma Linuxi hostimisvõimaluste jaoks. InMotioni äriklassi pakendis on cPanel 11, millel pole isikupärastatud teemasid ega puhta väljanägemise kaubamärki. Arvixe pole ka cPaneli kaubamärki kandnud, nii et see on kasutajatele koheselt tuttav. Kui Windows majutab Arvixe, on juhtpaneeliks pigem DotNetPanel kui tavalisem Pleski paneel.

Arvamus teemal InMotion ja Arvixe

InMotion ja Arvixe vastavad selles võrdluses peaaegu funktsioonile. Arvixe on kogu eluaegse tasuta domeeni ja kõrgemate veebisaidi limiitidega juhtpositsioonil.

Võrrelge InMotioni ja Arvixe veebimajutusplaane ja hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Märge: Veebimajutuse tegelikke kulusid on keeruline välja mõelda. Seal on reklaam, väga soodushinnaga, kuid see on tavaliselt pikaajalise kahe- või kolmeaastase lepingu korral.

Siis lisandub igakuine hind, mille võrra hind tõuseb pärast esialgset tähtaega.

Seejärel tuleb arvesse võtta veebisaidi koostaja, SSL-sertifikaat, varukoopiad jne. Need võivad olla tasuta.

Ja olge tähelepanelik, kas teie domeeninime uuendamine võib pärast esimest aastat olla hämmastavalt kõrge!

Liikumises. InMotionil on kolm Linuxi veebimajutusplaani, mis kõik on varustatud tasuta SSD-serveritega, piiramatu kettaruumi ja igakuiste ülekannetega, tasuta domeeniga, tasuta andmete varukoopiatega ja võimalusega valida, millisesse andmekeskusesse teie veebisaiti majutatakse.

Käivitusplaan on plaan kahe veebisaidiga veebisaidi alustajatele; kaheaastase lepinguga maksab see 5,99 dollarit kuus. Väikeettevõtted peaksid tutvuma energiaplaaniga, mis maksab kuus 7,99 dollarit; teil võib olla kuni 6 veebisaiti ja see on e-kaubanduse jaoks valmis. Esmatasandi plaan Pro on mõeldud arendajatele ja kasvavatele ettevõtetele; kuus 13,99 dollari eest saate piiramatut arvu veebisaite ja Pro-taseme tuge.

InMotion pakub Linuxi-põhist VPS-i hostimist valikuga 3 paketti, mille hind ulatub 30 dollarist kuus kuni 75 dollarini, kõik SSD serverites. Kõik plaanid on tasuta domeeniga.

Arvixe. Arvixe pakub nii Linuxi kui ka Windowsi hostimist. Selle veebimajutusteenused jagunevad PersonalClassiks ja BusinessClassiks, millest mõlemal on kaks plaani nii Linuxi kui ka Windowsi hostimiseks. Kõigil plaanidel on piiramatu kettaruum ja igakuine ülekandmine.

Kaks PersonalClass Linuxi plaani on PersonalClass hinnaga 4 dollarit kuus ja PersonalClass Pro hinnaga 7 dollarit kuus kaheaastase lepingu jaoks. Kahe plaani erinevus on veebisaitide arv: 6 PersonalClassiga ja Unlimited Pro paketiga.

Kaks PersonalClass Windowsi plaani on pisut kallimad – vastavalt 5 ja 8 dollarit kuus. Nagu varem, on Pro-plaanil piiramatu arv veebisaite ja spetsiaalsed rakenduste kogumid ning tavaplaanil on kuus veebisaiti ja spetsiaalsed rakenduste kogumid.

BusinessClassi plaanid jagunevad ka BusinessClassiks (22 dollarit kuus Linuxi ja 27 dollarit Windowsi jaoks) ja BusinessClass Proks (35 dollarit kuus Linuxile ja 40 dollarit Windowsile), millel on identne veebisait ja spetsiaalsed rakendusekogu piirangud PersonalClassi plaanidele.

BusinessClass kavatseb suurendada usaldusväärsust ja tööaega, vähendades iga serveri kasutajate arvu. Iga BusinessClassi plaan sisaldab tasuta SSL-sertifikaati kogu eluks ja pühendatud IP-aadressi.

Arvixe pakub VPS-i veebimajutust kahes plaanis, VPSClass ja VPSClass Pro, mis erinevad kettaruumi ja mälu poolest. Saadaval on nii Linuxi kui ka Windowsi VPS-i hostimine. Pühendatud hostimist pakutakse ka Linuxi ja Windowsi suvandites ning ühe- või mitme serveriga valikutes.

Raha tagasi garantii. InMotionil ja Arvixel on mõlemad raha tagastamise põhimõtted. InMotionil on muljetavaldav 90-päevane raha tagasi garantii. Saate kogu oma raha tagasi – osalisi tagasimakseid siin ei tehta. Arvixe poliitika pole just nii helde, kuid see on siiski parem kui enamik teisi teenusepakkujaid – 60-päevane täielik tagasimakse periood, ühtegi küsimust pole esitatud.

Arvamus hostimiskavade hinnakujunduse kohta

Arvixe võidab siin veenvalt oma odavamate plaanide pärast, kui kasutate heldet sooduskupongi, ning kogu Linuxi ja Windowsi hostimiskavade jaoks

Kui lihtne on InMotioni ja Arvixe'i kasutada

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Kontrollpaneel. Arvixe juhtpaneel on tavaline tööstusstandardi cPlanel. Kõrgelt hinnatud liides võimaldab teil pääseda juurde kõigile oma veebisaidi haldamiseks vajalikele funktsioonidele. Sellelt liideselt pääsete juurde kõigile oma veebisaitidele.

Veebikujunduse algajatele on InMotioni cPaneli lihtne õppida ja kasutada. Softaculous ühe klõpsuga installiskriptile pääseb juurde juhtpaneeli kaudu koos kõigi muude oluliste tööriistade ja teenustega.

Ühe klõpsuga Installer. InMotionil on enam kui 310 oma rakenduse rakenduses installimine ühe klõpsuga, kuigi Google’i rakendused rakendavad installimiseks 3 viisardi juhitud sammu. Arvixe kasutab Softaculous teeki, millel on üle 100 rakenduse Linuxi ja Windowsi majutamiseks, mis kõik installitakse ühe klõpsuga.

Veebisaidil navigeerimine. Arvixe veebisaidilt on uskumatult lihtne leida teavet, plaane ja hindu. Personaalse ja äriklassi plaanide jaoks on eraldi lehed koos kõigi nende omaduste tabeliga, kus on üksikud sakid Linuxi ja Windowsi hostimise jaoks. InMotioni veebisait sisaldab ka kogu vajalikku teavet selgelt; plaanid ja hinnastruktuur ning nende omaduste võrdlustabel on olemas otse veebimajutuse avalehel.

Arvamus kasutuslihtsuse kohta

Jällegi on siin tegemist tiheda üleskutsega, kuid InMotion püüab saavutada olemasolevaid ühe klõpsuga rakendusi, mis tal on saadaval.

InMotioni ja Arvixe tugi

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

Kunagi ei alahinnata hõlpsasti juurdepääsetava ja teadlike tehnilise toe meeskonna tähtsust. Sõbralikkus ja valmisolek jääda teiega kinni, kuni teie probleem on lahendatud, ei kahjusta samuti.

Klientide arvustuste kohaselt paistab InMotion Hosting silma paistma klienditeeninduse osas. Kõik tugiteenistujad asuvad Ameerika Ühendriikides ja neil on vähemalt nelja-aastane klienditeeninduse kogemus.

Kena puudutus on see, et pärast veebimajutusse registreerumist saate telefonikõne uuelt kontospetsialistilt, kes aitab teil kõigil paketi- ja hinnakujundusega seotud küsimustel. InMotioni klienditoe meeskond on saadaval e-posti, telefoni ja reaalajas vestluse kaudu.

Arvixe tehniline ja klienditoe personal on samuti USA-s asuvad ning telefonitugi on saadaval ööpäevaringselt. Telefoninumbrit me veebisaidilt siiski ei leidnud. Saate nendega ühendust ka e-posti ja reaalajas vestluse kaudu.

Kuutasu eest saate osta prioriteetset tuge, mis võimaldab teil pääseda tehniliste nõustajate eliitrühma igal ajal päeval või öösel. Viimastes ülevaadetes on teatatud, et klienditoe kvaliteet on halvenenud. Viimane värskendus tugilehel on kuus kuud enne selle ülevaate kirjutamist.

Arvamus kasutajatugi kohta

InMotion on selgelt silmapaistev tänu oma jätkuvale suurepärasele klienditeenindusele ja tehnilisele teenindusele ning toele. Lisaks on meil selle telefoninumber.

InMotioni ja Arvixe kasutajate arvustused

Kasutajate arvustused

Kasutajate ülevaateid võrreldi

Märge: Ehkki eksperthinnangud räägivad teile rohkem veebimajutusteenuste pakkujate tehniliste aspektide kohta, annavad kliendiülevaated teile teada, mis tunne on neid teenuseid päevast päeva kasutada. Kliendid suhtuvad oma lugudesse nii halbade kui ka heade kogemuste osas sageli üsna kirglikult, nii et võtke oma arvustused vastu nimiväärtusega.

InMotioni ja Arvixe negatiivsed ülevaated

Liikumises. InMotioni kohta pole palju negatiivset. Mõni kasutaja väljendab muret piiratud arvu veebisaitide ja andmebaaside pärast, mida nad saavad InMotionis hostida. Teised kliendid pole veebisaidi koostaja dateeritud välimusega mallide üle eriti rahul.

Arvixe majutamine. Alates 2015. aasta lõpust (umbes EIG-i ostu aeg) on ​​Arvixe kohta esitatud kaebuste arv suurenenud ja paljud keskused on kehva klienditoe ümber. Kasutajad teatavad ka, et seisakuid on suurenenud, veebisaidid tõusevad üles ja alla nagu yoyos.

InMotioni ja Arvixe positiivsed ülevaated

Liikumises. Kliendid kiidavad InMotioni suurepärase klienditeeninduse, kasutusmugavuse ja tasuta andmete varundamise eest. Löögiks on ka selle töötlemise kiire kiirus, mis on tingitud SSD-serveritest.

Arvixe majutamine. Kliendid on Arvixe hostimiskavade maksumusega rahul, eriti kui sooduskuponge rakendatakse.

Arvamus kasutajate arvustuste kohta

InMotion Hosting jääb oma klientide lemmikveebiteenuseks ning püsivalt head ülevaated kaaluvad üles negatiivsed lood. Alates EIG-i ostmisest on Arvixe eelmine väga hea maine tellijatelt löönud.

Järeldus InMotioni ja Arvixe võrdlemise kohta

Milline hostimine sobib teile kõige paremini?

Parima platvormi valimine

Mõlemal hostimisettevõttel on oma plussid ja miinused.

InMotioni hostimise valimise põhjused Arvixe kohal:

 • Tasuta andmete varundamine
 • 90 päeva raha tagasi garantii
 • Suur kiirus
 • Üle 300 rakenduse
 • Eelinstalleeritud WordPress
 • Google Appsi lihtne installimine

Põhjused, miks valida Arvixe InMotioni kohal

 • Tasuta domeen sama kaua kui Arvixe puhul
 • Piiramatu igakuine andmeedastus
 • Linuxi ja Windowsi põhised serverid
 • Sooduskupongide kasutamisel väga madalad kulud

Paberkandjal on see tihe kõne InMotioni ja Arvixe vahel, kuid iga veebimajutuse pakkuja hiljutised esinemised on teinud InMotioni meie valikuks. InMotioni helde 90-päevane raha tagasi saamise periood võimaldab teil selle täieliku proovisõiduks võtta, et algajate veebisaitide omanikud saaksid end turvaliselt tunda. See on palju ühe klõpsuga rakendusi ja ka eelinstalleeritud WordPress teeb selle kasutamise hõlpsaks. Arvixe pakub Windowsi majutust ja äriplaani, nii et kogenud e-poe omanikud peaksid neid funktsioone uurima.

Nii InMotion kui ka Arvixe on head võimalused ettevõtete veebimajutuspakkujatena, kuid võib-olla

vajate isiklikku veebisaiti. Võimalik, et SiteGround pakub teile vastuseid ja mugavus on selles võtmetähtsusega, kuna see on universaalteenus kõigile teie veebiehituse vajadustele. Paljud rakendused on saadaval ühe klõpsuga installimise kaudu ja veebisaidi koostajat on lihtne kasutada.

Kas teil on küsimusi InMotioni või Arvixe kohta? Kas teil on kogemusi ühega neist pakkujatest või olete vaimustuses hoopis teisest? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map