InMotion Hosting vs A2 Hosting: millist veebimajutajat peaksite kasutama?

Veebimajutusteenuse pakkuja valimine ei pruugi olla veebisaidi loomise kõige glamuursem osa, kuid see on tõenäoliselt kõige olulisem. Ehkki saate oma veebisaidi kujundada nii, et see näeks hea välja ja avaldaks kõigile muljet, ei pääse keegi ilma usaldusväärse veebimajutajata seda vaatama.


Õige veebimajutusteenuse pakkuja valimiseks on vaja uurida ja sinna jõuamegi. Siin on võrdlus kahe parima hostimisteenuse vahel: InMotion ja A2 Hosting.

Uurisime, mida iga pakkuja pakub ja mida kliendid nende teenustest arvavad, ning koondasime tulemused teie jaoks siia.

InMotion, mis loodi 2001. aastal, on teeninud kindla maine kvaliteetse veebimajutusteenuse pakkujana ettevõtetele, kes soovivad veebi olemasolu. See maine peegeldab InMotioni A + reitingut parema ettevõtluse büroos ja selle kuulumist sertifitseeritud CNET-i majutusteenuse pakkujaks.

A2 Hosting on tegutsenud alates 2003. aastast ja selle peakontor asub Ann Arboris, Michiganis. Ettevõte on võitnud palju auhindu, sealhulgas mitu 2015. ja 2016. aastal veebiorganisatsioonide poolt ning reiting A parema ettevõtluse büroo poolt.

Võrrelge InMotioni ja A2 Hostingi jõudlust

Contents

Uptime ja töökindlus

Uptime monitor

Uptime. Uptime ja töökindlus jäävad tavaliselt märkamatuks, kuni teie veebisait pole saadaval. InMotion ja A2 Hosting pakuvad mõlemad tööstusstandardi tööaja taset 99,9% ning mõlemad on sõltumatute jälgimisettevõtete hinnangul järjekindlalt kaubamärki saavutanud. InMotion kasutab nende serverite jälgimiseks ainulaadset proaktiivset süsteemihaldusriista, kuid tulemusi ei avalda.

Etendus. Nii A2 hostimine kui ka InMotion kasutavad Solid State Drive’i servereid, mis suurendavad töötlemise kiirust ja on saadaval kõigis nende hostimiskavades. Lisaks on InMotionil tehnoloogiad nimega Max Speed ​​Zones, mis valib teie veebisaidile lähima andmekeskuse, ja Smart Routing, mis aitab teie veebisaidi laadimisajal.

Kõigi kolme A2 Hosting’i plaani toiteks on Solid State Drive Speed ​​Boost serverid, mis toimivad tavalistest serveritest kuni 20 korda kiiremini. Mõne ettevõtte SSD-sid kasutatakse ainult piiratud koguse teie veebisaidi andmete salvestamiseks; koos A2 hostimisega toimub kogu teie veebisaidi töötlemine nendes kiiretes serverites. A2 Hosting avaldab ka oma tööaja- ja kiiruse statistika, mida jälgib kolmanda osapoole ettevõte.

Töökindlus. OMtäielikud andmekeskused suurendavad veebimajutuse pakkuja teenuste usaldusväärsust. InMotioni andmekeskused asuvad USA ida- ja läänerannikul ning ettevõttel on kavas ehitada keskusi Euroopas, Aasias ja Lõuna-Ameerikas.

A2 Hosting’i andmekeskused on juba kogu maailmas: seitse serverit asuvad Washingtonis, DC-s ja Californias USA-s, üks Austraalias ja üks Saksamaal. Mõlema ettevõtte töökindluse tagamiseks võetavad lisameetmed hõlmavad üleliigset võimsust ja jahutamist ning kohapealset jälgimist.

Arvamus teemal InMotion ja A2 Hosting

InMotion ja A2 Hosting on mõlemad suurepärase tööaja ja töökindlusega, kuid InMotion on natuke kiirema oleku ees..

InMotioni ja A2 hostimise omadused

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Märge: Peamised erinevused esinevad just funktsioonide vahemikus. Otsuse tegemine on lihtsam, kui teate, mida peate oma veebisaidi edukaks toimimiseks tagama.

Nii A2 Hosting kui ka InMotion on ökoteadlikud ettevõtted. Alates 2007. aastast on A2 Hosting olnud süsiniku suhtes neutraalne, julgustades oma töötajaid kaugtööle, vanade serverite ümbertöötlemisele, puude istutamisele ja prügikasti vähendamisele. InMotioni esimene roheliste tehnoloogiate keskus asub Californias ja sellel on täiustatud jahutussüsteem.

Domeeni registreerimine. Domeeninimede registreerimine ja haldamine on sama nii A2 hostimise kui ka InMotioni puhul. Mõlemad ettevõtted müüvad teile domeeninime ja lubavad teil edastada teile juba kuuluva domeeninime. Ainult InMotion annab teile aastase või pikema veebimajutuse lepingu sõlmimisel ühe aasta jooksul tasuta domeeninime.

Veebisaitide koostaja. A2 Hostingi RVSiteBuilder on kõigi oma hostimiskavadega tasuta ja see võimaldab teil luua kasuliku veebisaidi. InMotioni tasuta Premium-veebisaidi koostaja pakub rohkem funktsioone, sealhulgas mõned täiustatud funktsioonid, näiteks kasutajate registreerimine teie saidil. Kuid valminud lehtede ilme ei paista eriti silma.

Andmebaasid. Nii InMotion kui ka A2 Hosting pakuvad SQL andmebaase kõigi oma plaanidega. InMotionil on oma tippplaani Pro jaoks piiramatu arv MySQL-i andmebaase, samas kui A2 Hosting piirab andmebaaside arvu just madalaima plaani jaoks.

WordPressi majutamine. Nii A2 hosting kui ka InMotion pakuvad suurepärast WordPressi hallatavat hostimist.

A2 Hostingil on WordPressi pistikprogramm nimega A2 Optimeeritud, mis kiirendab teie WordPressi lehti 6-kordseks töötlemise kiiruseni. See pakub ka teie WordPressi saitide turvalisust üle ja väljaspool.

InMotioni hallatav WordPressi host võidab selle teenuse eest AWA Member’s Choice auhinna. Teil on võimalus lasta WordPress kassasse eelinstallida koos kõigi InMotioni tavaliste hostimiskavadega; lisaks tarnivad nad BoldGridit, et aidata teil oma WordPressi saiti kiiresti üles ehitada.

e-kaubanduse lahendus. A2 hostimine ja InMotion lähenevad e-kaubandusele erinevalt.

A2 Hostingil pole oma e-kaubanduse lahendust, kuid ta pakub partnerlust ühe klõpsuga seadistuste kaudu koos väga populaarsete e-kaubanduse teenustega, sealhulgas Magento, OpenCart, PrestaShop ja AbanteCart. Siiski peate bitti ise kokku panema.

InMotion pakub palju integreeritud e-kaubanduse funktsioone. Saate e-poe oma veebisaidile lisada veebiserveri Premium abil ja saate ostukorvi alla laadida PrestaShop või OpenCart. Poe täiendamiseks või mõne muu makseviisi kasutamiseks on vaja pistikprogramme.

Varukoopiad. Kuigi on tore, et mõned veebimajutusettevõtted pakuvad teile varukoopiaid, ärge lootke neile – tehke oma varukoopiaid regulaarselt. Mõni hosting ettevõte soovitab seda isegi!

Kuid nii InMotion kui ka A2 Hosting pakuvad teile varukoopiaid.

InMotioni abil saate automatiseeritud varukoopiaid kontodele, mille maht on kuni 10 GB, ja teenus on tasuta.

A2 Hosting pakub failide taastamise programmi Server Rewind, mis on oma kahe parima kavaga tasuta. Serveri tagasikerimine võtab perioodiliselt teie veebisaidi, aga mitte andmebaaside pilte, ja neile pääsete juurde oma juhtpaneelilt.

Turvalisus hostimisel. Mõlemad veebimajutusteenuste pakkujad suhtuvad turvalisusesse eriti tõsiselt.

Suurepärane turvalisus on InMotionis saadaval erinevate kuutasude eest. McAfee Spam ja viirustõrjetarkvara kaitsevad teie e-posti kontosid ning SSL-sertifikaat hoolitseb teie veebisaidile sisestatud tundlike andmete eest. WordPressi kasutajatel on oma saitide turvalisuse tagamiseks tasuta pistikprogramm Sucuri Security.

A2 Hosting pakub tasuta püsivat turvalisust koos kõigi hostimiskavadega. Kaitse sisaldab 24/7/365 turbekontrolli, viirusekontrolli, kahekordset tulemüüri ja muid serverikaitset. Märkimist väärib HackScan – tasuta kaitse, mis blokeerib häkkerid enne, kui nad oma kliendi veebisaitidele kahju teevad. SSL-sertifikaate saab ka osta.

Kontrollpaneel. Mõlemad veebimajutusteenused kasutavad cPaneli oma Linuxi kasutajate toetamiseks, kuid iga paneel näeb välja ja töötab erinevalt. A2 versioon on tavaline cPanel ja selle navigeerimist on seda juba tuttavatele kerge kätte saada. InMotion pakub cPanel 11 oma äriklassi paketiga ja sellel versioonil pole kasutajaliideses isikupärastatud teemasid ega kaubamärki.

Arvamus teemal InMotion ja A2 hostimise põhifunktsioonid

InMotioni hostimisel ja A2-hostimisel on suurepärased funktsioonid, millel on palju ühiseid funktsioone. InMotion Hostingil on eelis tasuta domeeniga ja selle e-kaubanduse funktsioonidega; Kui aga turvalisus on suur probleem, pöörduge A2 Hostingi poole.

Võrdle InMotioni ja A2 Hostingi veebimajutusplaane ja hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Märge: Veebimajutusteenuse pakkujad on endiselt konkurentsivõimelised, nii et hinnakujundus ei ole tavaliselt veebi valimisel otsustav tegur. Oluline on see, mida igal plaanil on pakkuda, ja kui suureneb plaani maksumus pärast reklaamperioodi lõppu.

Liikumises. InMotionil on kolm Linuxi veebimajutusplaani, mis kõik on varustatud tasuta SSD-serveritega, piiramatu kettaruumi ja igakuiste ülekannetega, tasuta domeeniga, tasuta andmete varukoopiatega ja võimalusega valida, millisesse andmekeskusesse teie veebisaiti majutatakse.

Käivitusplaan on kahe veebisaidiga stardikava ja maksab kaheaastase lepinguga 5,99 dollarit kuus. Toitekava on soovitatav väikeettevõtetele ja see maksab 7,99 dollarit kuus; teil võib olla kuni 6 veebisaiti ja see on e-kaubanduse jaoks valmis. Arendajate ja kasvavate ettevõtete esmatasandi plaan on Pro-plaan. Kuu eest 13,99 dollarit saate piiramatu arvu veebisaite ja Pro-taseme tuge.

InMotion pakub Linuxi-põhist VPS-i hostimist valikuga 3 paketti, mille hind ulatub 30 dollarist kuus kuni 75 dollarini, kõik SSD serverites. Kõik plaanid on tasuta domeeniga.

A2 majutamine. A2 Hostingil on ka kolm hostimiskava, mis on sarnased alustamisega, Lite’i plaan maksab 3,92 dollarit kuus (36-kuuline leping) koos viie andmebaasi ja 25 e-posti aadressiga. Swifti plaanil 4,90 dollarit kuus on piiramatu arv veebisaite, andmebaase ja e-posti aadresse. Turbo kiirus, 20x tavalisest kiirem, on Turbo plaani tunnus 9,31 dollarit kuus, mis on samuti kaasas A2 saidi kiirendiga. Kõik plaanid sisaldavad piiramatut salvestusruumi ja pidevat turvalisust.

A2 Hostingiga saate valida hallatava ja hallatamata Linuxi VPS-i veebimajutuse, igaühe jaoks on vaid üks plaan. Haldamata hostimine on kogenud arendajale ja maksab 5 dollarit kuus; hallatav hostimine on 33 dollarit kuus. Pilve VPS-i hostimine on samuti võimalus. Saadaval on ka spetsiaalne hallatud ja haldamata veebimajutus.

Raha tagasi garantii. Nii InMotionil kui ka A2 Hostingil on mõlemal raha tagastamise poliitika. InMotionil on muljetavaldav 90-päevane raha tagasi garantii. Saate kogu oma raha tagasi – osalisi tagasimakseid siin ei tehta. A2 Hostingi raha tagastamise poliitika pole just nii liberaalne. Täieliku tagasimakse taotlemiseks on teil kõigest 30 päeva; pärast seda perioodi saate vastava summa tagasi.

Kui lihtne on kasutada InMotioni ja A2-hostimist

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Kontrollpaneel. A2 Hosting’i juhtpaneel on tavaline tööstusstandardi cPanel. Kasutajasõbralik liides võimaldab teil pääseda juurde kõigile veebisaidi haldamiseks vajalikele funktsioonidele ja see on selles valdkonnas kõrgelt hinnatud. Veebikujunduse algajatele on InMotioni cPaneli lihtne õppida ja kasutada. Softaculous ühe klõpsuga installiskriptile pääseb juurde juhtpaneeli kaudu koos kõigi muude elutähtsate tööriistade ja teenustega.

Ühe klõpsuga Installer. InMotionil on rohkem kui 310 rakenduse jaoks oma klipis installimine ühe klõpsuga, kuigi Google’i rakenduste installimiseks kulub kolm klõpsu. A2 Hosting pakub ka ühe klõpsuga häälestamist populaarsetele rakendustele, sealhulgas WordPressi teemadele ja pistikprogrammidele, samuti e-kaubanduse lahendustele, millega ta on koostööd teinud.

Veebisaidil navigeerimine. A2-hostimise veebisaidilt on väga lihtne teavet leida. Eelkõige on kõigi plaanide kõigi võimaluste võrdlus ühe lehe lauas selgelt ja selgelt kättesaadav. InMotioni veebisait sisaldab ka kogu vajalikku teavet; plaanid ja hinnastruktuur ning nende omaduste võrdlustabel on olemas otse veebimajutuse avalehel.

Arvamus kasutuslihtsuse kohta

Mõlema veebimajutusteenuse veebisaidid muudavad nende hostimiskavade mõistmise ja ostmise väga lihtsaks. InMotion võidab selle üle 300 rakenduse tõttu.

InMotioni ja A2 hostimise tugi

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

Isegi kogenud veebisaidi ehitajad peavad mõnikord klienditoega ühendust võtma, nii et see aitab siis, kui tugimeeskond on kiiresti ja hõlpsalt kättesaadav ning teab nende asju.

InMotion on oma klientide sõnul silma paistnud klienditoega. Kõik tugiteenistujad asuvad Ameerika Ühendriikides ja neil on vähemalt nelja-aastane klienditeenindusmeeskonna kogemus.

Kena puudutus on see, et pärast veebimajutusse registreerumist saate telefonikõne uuelt kontospetsialistilt, kes aitab kõigis paketi- ja hinnakujundusega seotud küsimustes. Võite jõuda InMotioni klienditoe meeskonnani e-posti, telefoni või reaalajas vestluse kaudu.

Kõik A2 Hosting’i USA-s asuv Guru Crew on eksperdid või arendajad ise. Guru meeskond on saadaval 24/7/365 telefoni, meili, pileti esitamise või otsevestluse teel. Kui soovite oma tugipiletitele kiiremat reageerimist, valige kuutasu eest Priority tugi. A2 Hosting sai parema ettevõtmise büroost A + reitingu 2015. aasta jaanuaris.

Arvamus kasutajatugi kohta

Nii A2 Hosting kui ka InMotion pakuvad suurepärast klienditeenindust, mis saab palju paremaid ülevaateid kui paljud nende konkurendid.

Kasutajate arvustused teenuse InMotion ja A2 hostimise kohta

Kasutajate arvustused

Kasutajate ülevaateid võrreldi

Märge: Kliendiülevaated annavad teile teada nii heade kui ka halbade veebimajutusteenuste sisemise loo. Inimesed suhtuvad tavaliselt probleemidesse, mis neil on, rohkem kui funktsioonid, mis nende heaks töötavad, kuid koos võetuna; need ülevaated kirjeldavad, mis tunne on neid hostimisteenuseid kasutada.

InMotioni ja A2 hostimise negatiivsed ülevaated

Liikumises. InMotioni kohta pole palju negatiivset. Kliendid pole veebisaidi koostaja aegunud ilmega mallide üle eriti rahul. Mõni kasutaja väljendab muret piiratud arvu veebisaitide ja andmebaaside pärast, mida nad saavad InMotionis hostida.

A2 majutamine. Kaebused A2 hostimiskeskuse kohta, mis puudutavad tasuta telefonitoe puudumist väljaspool Ameerika Ühendriike ja raskusi arvelduse toe saavutamisel, kui inimesed tahavad oma lepingut üles öelda.

InMotioni ja A2 hostimise positiivsed ülevaated

Liikumises. Kliendid kiidavad InMotioni suurepärase klienditeeninduse, kasutusmugavuse ja tasuta andmete varundamise eest. Löögiks on ka selle töötlemise kiire kiirus, mis on tingitud SSD-serveritest.

A2 majutamine. Kahtlemata saab A2 Hosting klienditeeninduse kohta arvukalt ülevaateid nii oma tugimeeskonna sõbralikkuse kui ka teadmiste poolest. Inimesed armastavad ka SSD-serverite kiirust ning plaanide selget ja lihtsat hinnakujundust.

Arvamus kasutajate arvustuste kohta

Mõlema ettevõtte jaoks on palju positiivseid ja vähe negatiivseid, kuid mõlema kliendid on oma teenustega üldiselt väga rahul. See on siin lips.

Järeldus InMotioni ja A2 hostimise võrdlemise kohta

InMotion vs. A2 hostimine: milline veebi sobib teile kõige paremini?

Parima platvormi valimine

Mõlemal hostimisettevõttel on oma plussid ja miinused.

InMotioni valimise põhjused A2 hostimise asemel:

 • Tasuta andmete varundamine
 • 90 päeva raha tagasi garantii
 • Suur kiirus
 • Piiramatu kettaruum
 • Üle 300 rakenduse

Põhjused, miks valida A2 hostimise InMotioni asemel

 • Veebisaidi kiire laadimisaeg
 • Ulatuslik turvakomplekt on kõigi plaanidega tasuta
 • WordPressi kiirendi funktsioon mugavuse, kiiruse ja turvalisuse tagamiseks
 • Guru Crew tugimeeskond
 • Euroopa ja Aasia andmekeskused

See on tihe kõne, tegelikult lips InMotioni ja A2 Hostingi vahel.

A2-hostimine sobib hästi neile, kes alles alustavad veebisaidide loomise maailmas ja arvavad, et vajavad oma veebimajutusteenuste pakkujalt tuge. Skaala teises otsas huvitaks Turbo plaan neid, kellele veebisaidi kiirus on esmatähtis.

InMotionil on suur tagasimakse prooviperiood, nii et saate seda proovida. See on ka parem kõne neile, kes vajavad e-kaubanduse funktsioone ja mõnele WordPressi kasutajale.

Kui otsite midagi, mida te ei leia InMotioni ja A2 hostimise abil, on vastuseks võib-olla HostGator. Veebisaidi koostaja jaoks annab HostGator teile juurdepääsu väga populaarse ja kõrgelt vaadatud Weebly veebisaidi loomise tööriista tasuta versioonile. Saate hõlpsasti luua väga atraktiivseid veebisaite.

HostGator on hea valik ka siis, kui arvate, et teie veebisait kasvab kiiresti, kuna see pakkus täielikku valikut VPS-i ja pühendatud veebimajutusplaane.

Kas teil on küsimusi InMotioni või A2 hostimise kohta? Kas olete saanud nende vahel valida või pakkus mõni muu veebimajutusteenus seda, mida vajate? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map