GoDaddy vs. võrgulahendused: millist neist peaksite kasutama?

Võrdle GoDaddy vs Network Solution hostimisteenuseid


Veebimajutuse pakkuja valimine on sageli viimane samm veebisaidi loomise ja käitamise protsessis, kuid see ei tohiks tähendada lihtsalt esimese ettevõtte otsimist, kes teie veebiotsingus üles tuleb. Veebimajutusteenused erinevad pakutavate funktsioonide osas märkimisväärselt, seetõttu on oluline välja mõelda, kes suudab pakkuda just seda, mida vajate.

Teeme siin teie heaks tööd, uurides ja võrreldes kahte suurt veebimajutusteenuse pakkujat – GoDaddy ja Network Solutions. Esitame olulised küsimused ja kirjeldame üksikasjalikult funktsioone, mida peaksite otsima.

Nii GoDaddy kui ka võrgulahendused on tuntud ettevõtted, millel on sarnane teenuste valik: domeeninime registreerimine, veebisaidid, e-kaubandus, veebimajutus, professionaalne e-post ja veebiturundus.

Võrgulahenduste hostimisteenused on suunatud ettevõtetele ja organisatsioonidele ning see on nende veebisaidi keskpunkt. GoDaddy turg on üldisem ja hõlmab kõiki, kes soovivad omada veebisaiti.

GoDaddy ajalises pikkuses pole mingit erinevust. Võrgulahendused on tegutsenud: GoDaddy asutati 1997. aastal, Võrgulahendused kolisid Interneti-areenile 1993. aastal..

Ligikaudu 730 000 veebisaiti majutades on GoDaddy peaaegu kaks korda suurem kui võrgulahendused, millel on pisut üle 440 000 saidi – kuid need on mõlema ettevõtte konkurentidega võrreldes märkimisväärselt suured numbrid..

Võrrelge GoDaddy ja võrgulahenduste jõudlust

Contents

Uptime ja töökindlus

Uptime monitor

Uptime. Uptime ja töökindlus on kaks neist funktsioonidest, milles te ei kahtle enne, kui teie veebisait on maas ja teie lugejad ega kliendid ei pääse sellele juurde. Nii GoDaddy kui ka võrgulahendused ületasid nende reklaamimist ja on tööstustasemel 99,9% tööajaga. Võrgulahendustel on kerge serv – mõõdetud 100-protsendiline tööaeg kuuekuulise perioodi jooksul, mida vaatas sõltumatu monitooringuettevõte.

Etendus. Asjatundjad hindavad GoDaddyd kiiruse eest kolmandate osapoolte mõõtmistestides kõrgelt; kasutajate arvustused on aga erinevad ja need teatavad nii väga aeglasest kui ka kiirest laadimiskiirusest. Igal GoDaddy hostimisplaanil on andmete salvestamiseks piiratud juurdepääs kiiretele Solid State Device serveritele.

Võrgulahendused pakuvad kaks korda tavalist töötlemiskiirust koos oma Professional Hosting ja Professional Plus pakettidega.

Töökindlus. Mitu andmekeskust, eelistatavalt eri riikides, võimaldavad veebimajutusteenusel veebisaitide asukohta vahetada, et kasutada ära nii väikeseid koormusi kui ka voolu ja muid katkestusi.

GoDaddyl on seitse andmekeskust USA-s, samuti üks Euroopas ja teine ​​Aasias. Võrgulahendused ei tule tulemata oma andmekeskuste asukohast ega hooldatavate arvudest. Töökindluse tagavad mõlemad ettevõtted koondatud toite, jahutuse, isoleeritud elektrisüsteemide ja hoonete seiresüsteemidega oma andmekeskustes.

Arvamus teemal GoDaddy ja võrgulahenduste jõudlus

See on siin lips – Network Solutions saab punkte kiiruse ja GoDaddy eest kogu maailmas asuvate andmekeskuste jaoks.

GoDaddy ja võrgulahenduste omadused

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Märge: Ehkki veebimajutusteenused pakuvad laias valikus funktsioone, keskendume me neile, mis on teie veebimajutuse õnnestumisel esmatähtsad.

Domeeni registreerimine. Siin pole midagi valida GoDaddy ja Network Solutions vahel. Oma domeeninime saate osta mõlemalt ettevõttelt ja mõlemad lubavad teil üle kanda juba teile kuuluvates domeenides.

Lisaks annavad nad kumbki teile ühe tasuta domeeninime üheaastase lepinguga. Lihtsalt võtke arvesse, et praegu on Network Solutions’i domeeninime pikendamise hind .com aadressi eest uskumatult 37,99 dollarit aastas.

Veebisaitide koostaja. Kui kasutate kas võrgulahendusi või GoDaddy, ei pea te oma saidi loomiseks mujale minema.

Võrgulahendustega kaasas olev veebisaitide koostaja on tasuta ja koos sellega saate luua üsna keeruka ja atraktiivse veebisaidi. Erinevalt enamikust teistest tasuta veebisaidi loomise tööriistadest saate selle abil lehel sisestada JavaScripti ja HTML-i koodi.

GoDaddy veebisaitide koostaja (see on päris nimi) on väga populaarne ja hea ülevaate saanud, et pakkuda atraktiivseid saite. Sellele on aga lisatud kuutasu.

Andmebaas. GoDaddy pakub SQL andmebaase kõigi oma plaanidega. Tipp-GoDaddy Windowsi plaanil (Ultimate) on piiramatu MySQL andmebaas. On ebaselge, milliste võrgulahenduste plaanide juurde on lisatud SQL-andmebaasid.

WordPressi majutamine. Täielikult hallatud WordPressi hostimine on saadaval nii GoDaddy kui ka võrgulahenduste kaudu.

GoDaddy võimaldab teil luua oma WordPressi saidi GoDaddy keskkonnas või tuua sisse oma olemasoleva WordPressi saidi. Hallatud WordPressi hostimine pakub teile WordPressi saitide igapäevaseid tasuta varukoopiaid (ühe klõpsuga taastamine) ning interaktiivseid ülevaateid ja koolitusvideoid.

GoDaddyga on 4 WordPressi plaani. Põhiplaan ühe WordPressi veebisaidiga algab 3,99 dollarist kuus ja kõrgeima astme plaan – arendaja – haldab viit saiti ja kuni 800 000 külastajat 13,99 dollarini kuus. Kaks parimat plaani hõlmavad SSL-sertifikaati (väärtus 70 dollarit). Nagu tavaliste hostimiskavade puhul, pakutakse tasuta domeeni ka kaheteistkuulise või pikema tähtajaga lepingutega.

WordPressi seadistamine võrgulahendustes on suhteliselt lihtne: rakenduse jaoks on nupp ADD ja teid juhendatakse seadistusviisardi kaudu. Kasutajad teatavad siiski, et selle tegemiseks on keeruline varianti leida.

Võrgulahendustel on WordPress Secure, mis kasutab servereid, mis on konfigureeritud WordPressi maksimaalse jõudluse saavutamiseks. WordPress Secure pakub väga kõrgetasemelist turvalisust, mis otsib ja eemaldab pahavara ning loob igapäevaseid varukoopiaid. Samuti pakub see turbevärskendusi WordPressi platvormile ja pistikprogrammidele.

WordPress Secure’i plaanid on varustatud SSL-sertifikaadiga, piiramatu salvestus- ja ribalaiusega ning 60-päevase häälestusabiga. Aastase lepingu hind algab 35 dollarist kuus, kuigi aastase kontakti ostmisel hinnatakse seda alla.

e-kaubanduse lahendus. Võrgulahenduste hostimine ja GoDaddy lähenevad e-kaubandusele pisut erinevalt.

GoDaddy abil ostate oma e-kaubanduse poodi kuupõhiselt tõhusalt kasti – veebisaidi, hostingu ja QuickCarti (nende enda omanduses olev ostukorv). Teie pood võib kasvades jääda GoDaddy juurde, kus on piiramatu arv tooteid, oma kuponge ja võimalus avada kauplus Facebookis,

Network Solutions pakub kolme e-kaubanduse paketti, mille hind algab 7,89 dollarist kuus ja sisaldab juhtpaneeli, kust saate kõike hallata. Kõigil kolmel plaanil on piiramatu andmeedastus, mis sobib suurepäraselt siis, kui teie poe tehingute arv suureneb. Maksevõimalusi on palju, sealhulgas Paypal ja Google Checkout. Poe ehitaja tööriist ei ole nii kasutajasõbralik kui Network Solutionsi veebiehitaja tööriist.

Varukoopiad. Ükskõik, mida teie veebimajutusteenus varundamise teel pakub, soovitame kindlalt, et vastutate oma saidi omal moel varundamise eest. (Soovime vaid, et saaksime seda nõuda!).

Siiski pakuvad nii GoDaddy kui ka võrgulahendused teile varukoopiaid.

GoDaddy võtab varundamise ja taastamise teenuste eest tasu. Teile saadetakse automaatne igapäevane varukoopia koos varundamiseks saadavaloleva andmemahuga.

Võrgulahendused pakuvad tasuta öiseid varukoopiaid, kuid jällegi piirdute sellega, kui palju andmeid saate protsessi käigus talletada. Neid varukoopiaid hoitakse seitse päeva. Kuutasu eest saate juurdepääsu AnyTime On Demand Backupile, mis võimaldab teil salvestada kolm täiendavat varundamist maksimaalselt 5 GB kettaruumi.

Turvalisus hostimisel. Turvalisus on veebimajutuse jaoks tõsine kaalutlus ja liigub ettevõtte andmekeskustes asuvate serverite füüsilisest ohutusest kaugemale teie enda andmetele.

GoDaddy pakub kuutasu eest SiteLocki, et iga päev teie veebisaidilt pahavara otsida ja seda eemaldada. Samuti saate oma saidile sisestatud tundlike andmete kaitsmiseks osta SSL-sertifikaadi.

Turvalisus võrgulahendustes tuleb ka (kuu) hinnaga. Tasuta SSL-sertifikaadiga on kaasas ainult kõige kõrgema taseme Professional Plus hostimisplaan; kõik teised kliendid peavad ise oma võrgulahenduste kaudu ostma.

TRUSTe on saadaval ka kuutasu eest, kui soovite privaatsuspoliitikat. Kui teil on aastane leping, saate saidiLocki lisada nominaaltasu eest. Võrgulahendused pakuvad ka kuutasu eest nsProtect Safe’i häkkerite eest kaitsjana; see funktsioon pakub serveri tööaja jälgimist ka 5-minutiliste intervallidega.

Kontrollpaneel. GoDaddy ja Network Solutions kasutavad mõlemad oma Linuxi veebimajutuse juhtpaneeli liidesena tööstusstandardi cPaneli varianti. Samuti pakub GoDaddy Odini Pleski juhtpaneeli Windowsi veebimajutuse valiku jaoks.

Arvamus teemal GoDaddy ja võrgulahendused

GoDaddy võidab funktsioonide osakonnas. Selle veebisaidi ehitajat on lihtne kasutada ja see võib luua kauneid saite; selle e-kaubanduse lahendus on karbis, mida on lihtne seadistada.

Võrrelge GoDaddy ja võrgulahenduste veebimajutusplaane ja hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Märge: Meie nõuanne on selles, et hindade võrdlemisel lugege alati peentrükki. Enamik võrguteenuse pakkujaid pakub teie algperioodil soodushinda, kuid madalad hinnad on tavaliselt kahe- või kolmeaastase lepingu jaoks. Seejärel tõusevad hinnad tavapäraste kulude juurde, mis võivad sageli olla üsna kõrged. Olge tähelepanelik ka lisandmoodulite (nt turvalisuse ja veebisaidirenduri tööriista) järele.

GoDaddy. GoDaddy pakub kolme Linuxi veebimajutusplaani: Basic, Deluxe ja Ultimate ning vaikimisi sõlmitav leping on 36 kuud. Kõik siin olevad hinnad on selle kolmeaastase ametiaja soodushinnad.

Põhiplaan on 3,99 dollarit kuus vaid ühe veebisaidi ja 100 e-posti aadressi jaoks – hea alustamiseks. Üles on Deluxe hinnaga 4,49 dollarit kuus piiramatu veebisaitide ja 500 e-posti aadressiga. Tihedalt külastatud saitide või e-poe poodide puhul tasub vaadata Ultimate hinnaga 7,99 dollarit kuus. Kõik plaanid on piiratud piiramatu ribalaiusega ja tasuta domeeniga aastase või pikema lepinguga.

Windowsi veebimajutusplaanid GoDaddyga on sarnased, kuid sisaldavad iga paketi jaoks mitmeid numbreid SQL- ja MYSQL-andmebaase. Siin kehtivad jälle soodushinnad ja kolmeaastased lepingud. Ühe veebisaidi ökonoomne plaan on 3,99 dollarit kuus ja Deluxe-pakett (piiramatu saidid, ribalaius ja salvestusruum) tuleb 4,49 dollarit kuus. Piiramatu on kõik Ultimate-kava tunnusjoon: 7,99 dollarit kuus. Nagu varem, on kõigil plaanidel tasuta domeen, mille leping on vähemalt 12 kuud.

GoDaddy pakub oma veebisaidi Pro jaotise kaudu VPS-, pilve- ja pühendatud veebimajutusplaane.

Võrgulahendused. Võrgulahendustega saate valida kolme Linuxi hostipaketi vahel. Põhiplaan, mida nimetatakse veebimajutamiseks, on üheaastase tähtajaga 9,96 dollarit kuus. Kettaruum on piiratud ja teil on 1000 e-posti kasti. Professionaalne hostimine hinnaga 15,78 dollarit kuus (1-aastane leping) lisab piiramatu kettaruumi ja e-posti kastid ning kiirema kiiruse. Ülemine plaan on Professional Plus hinnaga 21,62 dollarit kuus (ka 1-aastane tähtaeg), mis lisab lihtsalt SSL-sertifikaadi. Iga paketiga on kaasas tasuta (nende õigekirjaga) tehniline nõustaja, kes abistab tehnilise FTP ja turbega seotud asjades.

Kuid siin läheb see võrgulahendustega väga segadusse. KKK lehel olevad hostimispaketid on olulised, professionaalsed ja esmaklassilised, lisaks hinnad, mis on palju kallimad kui avalehel pakutavad..

Kolme plaani lingitud võrdlustabel näitab aga veel ühte versiooni kuuhindadest. Need võivad olla täpsemad hostimisplaanid, kuid see pole täpselt selge. Kuumate pakkumiste lehel on veel üks hind, ilma erinevuste selgituseta.

Network Solutions pakub kahte VPS-i hostimispaketti: Essential Hosting on mõeldud alustavatele veebisaitidele ja Professional Hosting on parem suure liiklusega saitidele.

Raha tagasi garantii: GoDaddy-l on veebimajutuse tellijatele hästi väljendatud tagasimaksepoliitika. Kuu-kuu tellijatel, kellel on GoDaddy, on tagasimakse taotlemiseks 48 tundi. Aastase lepinguga isikutel on kogu raha tagasi saamiseks suhteliselt helde 45 päeva; pärast seda on nende tagasimakse hinnanguline. Peate oma lepingu ülesütlemise põhjuse andma.

Võrgulahenduste tagasimakse eeskirjad pole selle veebisaidil saadaval ja ka klienditeenindaja, kellega meiega ühendust võtsime, ei leidnud teavet.

Arvamus hostimiskavade hinnakujunduse kohta

GoDaddy on siin vaieldamatu võitja, kellel on täpne teave oma hindade ja poliitika kohta. Võrgulahenduste teave on vastuoluline ja isegi olematu, nii et on raske teada, kui palju olete neile võlgu või kas me saame oma raha tagasi, kui meelt muudate.

Kui lihtne on GoDaddy ja võrgulahendusi kasutada

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Kontrollpaneel. Võrgulahendused ja GoDaddy on mõlemad oma juhtpaneelid rajanud tööstusstandardile cPanel.

Võrgulahenduste versioon pakub põhjalikku, kuid keerulist liidest. Selle juhtpaneeli täpsemad funktsioonid võivad algajate jaoks olla liiga segane ja teha on nii palju asju, mida saate teha, et vahel on keeruline midagi leida: rakenduste kogu ise on mattunud neli klõpsu alla.

GoDaddy tegi cPaneli enda omaks, muutes välimuse GoDaddy stiiliga sobivaks ja lisades kohandatud ikoone liidese hõlpsamaks kasutamiseks. Ja nii asjatundjate kui ka kasutajate arvustajate sõnul, kes kiidavad selle intuitiivset navigeerimist, on see toiminud..

Ühe klõpsuga Installer. GoDaddyl on enam kui 125 Linuxi rakendust ja 50 Windowsi rakendust, kõik installitud ühe klõpsuga. Kuid enne veebimajutusteenusele registreerumist pole nende rakenduste täielikku loendit saadaval. Network Solutions reklaamib WordPressi ühe klõpsuga installimist.

Veebisaidil navigeerimine. Ei GoDaddy ega võrgulahenduste veebisait ei paku lugemise hõlbustamiseks teabe esikülge ega keskpunkti. GoDaddy veebisait on segane, kuid vahekaardid on selgelt märgistatud ja teave on seal, ehkki peate selle leidmiseks põhjalikumalt uurima.

Võrgulahenduste veebisaidil on seevastu vastuoluline teave, eriti plaanide ja hindade kohta, ning puuduvad olulist teavet, sealhulgas täielik loetelu funktsioonide kohta, mida iga plaan sisaldab.

Arvamus kasutuslihtsuse kohta

GoDaddy tuleb siin jälle välja. Veebiplaani valimine on lihtne ja teate, mida saate. Kuigi GoDaddy cPlanel on mittestandardne, on selle õppimiskõver kerge ja kohandatud ikoonid üsna intuitiivsed. Seevastu olete võrgulahendustega üsna palju pimedas, ostes, kui palju see maksma läheb ja kuidas saate saadud vahendeid kasutada..

GoDaddy ja võrgulahenduste tugi

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

Mõnikord saavad klienditoe meeskonna liikmed kahjuks teie uuteks parimateks sõpradeks, nii et on oluline, et jõuaksite nende juurde ja mõistaksite neid vajaduse korral. Ei GoDaddyl ega võrgulahendustel pole tähelisi klienditoe võimalusi.

GoDaddy tugitiimi jõudmiseks saate telefoni kasutada või nende otseülekandefunktsiooni kaudu kontakti saada – ja telefoninumber pole tasuta. Kõik GoDaddy tugimeeskonnad asuvad USA-s, Iowas ja Arizonas. Toe kvaliteet on üsna kõrge, eriti sirgjooneliste ja vähem keerukate probleemide korral. GoDaddyl on ka suhteliselt lai teadmistebaas ja videoõpetused.

Network Solutions pakub ka telefonitugi, seekord tasuta numbriga neile, kes asuvad USA-s ja Kanadas; mõned read on saadaval ainult piiratud tundidel. Telefonikõned on Ameerika Ühendriikide ja Kanada klientide jaoks tasuta. Kui soovite abi e-posti teel, peate olema juba klient. Teadmistebaasis on valik KKK-sid ja videoõpetusi ning kuutasu eest saate MyTime’i tugiteenuseid osta edasijõudnutele veebiekspertidelt.

Arvamus kasutajatugi kohta

Neist kahest on GoDaddyl paremad klienditoe võimalused koos reaalajas vestluse funktsiooniga neile, kellel pole tehnilise toe inimesega inglise keeles rääkida. Kumbki ettevõte pole tuntud oma suurepärase toe tõttu.

Kasutajate arvustused GoDaddy ja võrgulahenduste kohta

Kasutajate arvustused

Kasutajate ülevaateid võrreldi

Märge: Veebimajutuse pakkujate praeguste kasutajate sisuloo kuulamine aitab teil tuvastada teenuste tugevad ja nõrgad küljed. Pidage ainult meeles, et inimesed kurdavad pigem probleemide üle kui kiidavad seda, mis nende jaoks hästi töötab.

GoDaddy ja võrgulahenduste negatiivsed ülevaated

GoDaddy. Seisaku- ja “veebisait pole saadaval” probleemid tekitavad GoDaddy jaoks kõige negatiivsemat tähelepanu. Inimeste jaoks on tüütu ka mõnikord segane arvelduspraktika ja raskused inimestega topeltmaksude tühistamiseks või lepingute ülesütlemiseks jõudmisel. Ka kaebused tekitavad GoDaddy veebisaidil pisut agressiivseid müügi tehnikaid.

Võrgulahendused. Müük on ka kaebus võrgulahenduste vastu, mille esitavad inimesed, kes ei ole rahul sellega, et peavad ostma üsna tavalise põhimajutuspaketi ja maksma siis vajalike bittide ja tükkide lisamise eest. CPaneli liides tuleb ka noorte veebimeistrite jaoks kriitika alla pika õppimiskõvera ja mitte-intuitiivse navigeerimise eest.

GoDaddy ja võrgulahenduste positiivsed ülevaated

GoDaddy. GoDaddy kiidavad inimesed, kes soovivad alustavat veebisaiti ja ei taha suhelda suurettevõttega – ja kõik see hõlmab. Hinnad on konkurentsivõimelised ja võimalus osta kõike ühest kohast ning isegi paketina kokku pakkida muudab nende veebi loomise elu lihtsaks.

Võrgulahendused. Arvustajatele meeldib võrgulahendus, kui keskendutakse ettevõtete omanikele ja neile suunatud funktsioonidele. Laialdased e-kaubanduse funktsioonid leiavad entusiastliku vaatajaskonna. WordPressi kasutajad hindavad võrgulahenduste WordPressi hostimise suurt turvalisust.

Arvamus kasutajate arvustuste kohta

Mõlema veebimajutusteenuse pakkuja jaoks on segatud arvustajaid, negatiivsete arvustustega on rohkem kui positiivseid. Paljud GoDaddy vastu võitlevad ettevõtted seostuvad sellega, et tegemist on suurettevõttega ja inimesed vihkavad mõlemalt veebisaidilt leitud müügi fookust.

Järeldus GoDaddy ja võrgulahenduste võrdluse kohta

Milline hostimine sobib teile kõige paremini?

Parima platvormi valimine

Mõlemal hostimisettevõttel on oma plussid ja miinused.

Põhjused, miks valida GoDaddy võrgulahenduste üle:

 • Saab osta kõiki veebiehituse vajadusi ühes paketis
 • Suur, tõestatud, asutatud ettevõte
 • Saadaval on nii Linuxi kui ka Windowsi veebimajutus
 • Professionaalsed hostimispaketid annavad ruumi kasvada
 • Saja rakenduse jaoks ühe klõpsuga installimine
 • Integreeritud e-kaubanduse pakett

Põhjused, miks valida võrgulahenduste hostimine GoDaddy kohal:

 • Keskenduge ärile
 • Turvaline, hallatud WordPressi hostimine
 • Kasutusaeg on väga kerge servaga

Võrgulahendused on keskendunud ärirakendustega inimestele, kes soovivad luua veebi olemasolu. Kui olete kogenud WordPressi omanik, siis tasub hallatava WordPressi hostimise turvalisust võrgulahendustes tasuda vaadata.

Peale selle ei saa me selle võrdlusülevaate põhjal tõesti GoDaddy kaudu hostimispakkujana soovitada. GoDaddys leiduva veebisaidi loomise ja haldamise korraga ostmise mugavus meeldib nii algajatele veebisaitide omanikele kui ka neile, kes ei soovi keskenduda liiga palju veebimeistriks olemise mehaanikale.

GoDaddy plaanid on ka odavamad (meie arvates) kui paljudes plaanide versioonides, mis on saadaval võrgulahendustes.

GoDaddy ja võrgulahendused on veebimajutusteenustena atraktiivsed võimalused, kuid kumbki ei pruugi pakkuda just seda, mida vajate. Kui otsite väiksemat ettevõtet ja paindlikumaid hostimiskavasid, vaadake jaotist Väike apelsin.

Kõigil hostimisplaanidel on piiramatu domeen, kuid kettaruumi ja ribalaiuse piirangud, nii et te ei maksa ressursside eest ja te ei kasuta seda kunagi. Samuti saate väga populaarse ja kõrgelt hinnatud tasuta veebiehituse tööriista Weebly.

Kas teil on küsimusi GoDaddy või Network Solutions kohta? Kas teie kogemused erinevad sellest, mida meie uuringud näitavad? Kas olete sarnased täiesti erineva pakkujaga? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map