GoDaddy vs. DreamHost: millise veebi peaksite valima?

See üks-ühele võrdlus on tehtud, et saaksite segadustest kergemini lahti saada ja leida teie vajadustele vastava veebimajutusettevõtte. Vaatame kahte, mis on tegutsenud alates 1990. aastate lõpust – GoDaddy ja DreamHost.


GoDaddyl on ligi 13 miljonit klienti ja DreamHostil on üle 1,5 miljoni saidi. Nii GoDaddy kui ka DreamHost pakuvad jagatud hostimist, hallatud WordPressi, VPS-i ja pühendatud serveriplaane. GoDaddy pakub kõigi plaanide jaoks Linuxi ja Windowsi võimalusi, samas kui DreamHostil on Linuxi-põhised plaanid.

GoDaddy nimetati 2012. aastal Fortune 100 parimaks ettevõtteks, kelle heaks töötada, ta on võitnud arvukalt parimate auhindu ja saanud tuntust oma vastuoluliste reklaamikampaaniate eest. DreamHost on võitnud ka palju auhindu – sealhulgas PCMagi “Parima ettevõtte võõrustaja auhind” 2014. ja 2015. aastal

GoDaddy sai alguse 1997. aastal Jomax Technologies nime all ja sai 1999. aastal uue nime kaubamärgi Go Daddy. 2006. aastal ühendati kaks nime ja bränd sai GoDaddy. Privaatsele investeerimisgrupile kuulub GoDaddy. Suurimaks üksikaktsionäriks jääb siiski asutaja Bob Parsons. DreamHosti asutasid neli kolledži üliõpilast 1997. aastal ja on endiselt eraomandis, peakontor asub Los Angeleses, Californias.

Võrrelge GoDaddy ja DreamHosti jõudlust

Contents

Uptime ja töökindlus

Uptime monitor

Uptime. Üks olulisemaid asju, mida veebimajutusettevõte peaks pakkuma, on tööaeg. Kui serverid pole töövalmis, ei saa teie saiti näha ning võite kaotada vaatajad ja kliendid. GoDaddy garanteerib tööaja vähemalt 99,9%. Kui saidi langeb 99,9% -le ühe kuu jooksul vähemalt 1%, arvestatakse teile selle kuu hostimistasust 5%. Kui probleemist on teada antud, pakub DreamHost pisut paremat 100% tööajaga garantiid – tagasimakse ühe hostimise päeva eest iga seisaku tunni eest.

Etendus. GoDaddy kasutab Core i7 protsessoreid oma jagatud plaanides ning Xeons oma VPS-is ja spetsiaalsetes plaanides. DreamHost kasutab AMD protsessoreid ja SSD salvestusruumi.

GoDaddy-l hostitud saidi testimine andis laadimisaja 2,91 sekundit, mis on kiirem kui 56% Pingdomiga testitud saitidest. Võrreldav DreamHosti sait laaditi 2,10 sekundiga, mis on kiirem kui 70% testitud saitidest.

Töökindlus. GoDaddyl on andmekeskus, mida ta omab Arizonas Phoenixis, ja ta rendib veel kahte Arizona keskust Mesas ja Scottsdale’is. GoDaddyl on muid andmekeskusi Chicagos, Los Angeleses ja Ashburnis, Virginias. Rahvusvahelised vajadused rahuldatakse Amsterdami Euroopa keskusega ja Singapuris asuva Aasia keskusega. Andmekeskused töötavad ja jahutatakse koondamise ja diislikütuse varundamisega.

DreamHostil on andmekeskused Los Angeleses ja Irvine’is, Californias, Portlandis, Oregonis ja Ashburnis, Virginias. Kavas on ühendada California andmekeskused Portlandi keskuseks. Unistuste võimsus ja jahutus ning ööpäevaringne turvalisus on DreamHosti andmekeskustes paigas.

Arvamus teemal GoDaddy ja DreamHost

DreamHostil on pisut parem tööaja garantii ja kiiremad laadimis- ja reageerimisajad kui GoDaddy-l testides.

GoDaddy ja DreamHosti omadused

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Märge: “Piiramatu” või “mõõtmata” on veebimajutusettevõtetes populaarsed sõnad. Kahjuks ei tähenda see seda, mida arvate – “kõike, mida saate kasutada”. Selle asemel osutab see sellele, mida hostiettevõte peab mõistlikuks kasutamiseks.

Domeeni registreerimine. Ehkki mõlemad hostid on domeeniregistrid, on GoDaddy maailma suurim registripidaja, kelle hallatavate domeenide arv on üle 60 miljoni. GoDaddy pakub algperioodiks üheaastast tasuta domeeni registreerimist, kui selle kehtivusaeg on 12 kuud või kauem. Samuti pakub DreamHost aastaks tasuta domeeni registreerimist.

Veebisaitide koostaja. GoDaddyl on oma veebisaidi koostajaga lohistamisliides, mis algab soodushinnaga 1 dollar kuus. DreamHostil pole oma plaanides integreeritud veebisaidi ehitajat.

Andmebaasid. Sõltuvalt valitud plaanist pakub GoDaddy 10 kuni piiramatut MySQL andmebaasi. DreamHostil on kõigi oma plaanide kohta piiramatu arv andmebaase.

E-posti kontod. GoDaddy pakub sõltuvalt teie plaanist 100 kuni 1000 kontot 100 MB kuni 1 GB salvestusruumiga. DreamHost pakub piiramatut arvu e-posti kontosid ja e-kirjade edastamist kõigi oma plaanide korral.

WordPressi majutamine. Nii GoDaddy kui ka DreamHost pakuvad hallatud WordPressi plaane. Hallatud WordPressis tehakse teie saidil varukoopiad ja värskendused teie eest, mis võimaldab teil keskenduda olulisele asjale – oma saidi sisu loomisele.

GoDaddy.GoDaddyl on neli WordPressi plaani. Põhiplaan, mis on piiratud ühe saidiga, 25 000 külastajat kuus ja 10 GB SSD salvestusruumi. Deluxe-kava, kus on üks sait, 100 000 külastajat ja 15 GB salvestusruumi. Ülim plaan – kaks saiti, 400 000 külastajat ja 30 GB SSD salvestusruum. Arendaja plaan, milles on kuni 5 saiti, 800 000 külastajat ja 50 GB SSD salvestusruumi. Kõigil on aastase tähtaja tellimisel tasuta domeen. Kahel ülemisel astmel on ka SSL-sertifikaat, mis on ühe aasta tasuta ja Ultimate-kava sisaldab tasuta SiteLocki.

DreamHost DreamHost pakub ühte hallatavat WordPressi paketti, mis sisaldab kiirust ja väärtust. See on hostitud VPS-is ja sisaldab 30 GB SSD-salvestust, tasuta SSL-i, vahemällu salvestamist, MySQL-i andmebaasi eraldi hostimist, piiramatuid külastajaid ja pistikprogrammidele mingeid piiranguid.

e-kaubanduse lahendus. Nii GoDaddy kui ka DreamHost pakuvad juhtpaneeli kaudu tasuta ostukärusid, näiteks Magneto, ZenCart, PrestaShop ja teised. DreamHost toetab ka kaubandusliku e-kaubanduse saitide ehitajat Café Commerce. WordPressi poe pistikprogrammid, näiteks WooCommerce, on saadaval mõlemas hostis WordPressi saitidele.

Varukoopiad. GoDaddy pakub saidi varukoopia- ja taastamiskava kuutasu eest koos oma jagatud plaanidega ning tasuta igapäevaseid varukoopiaid WordPressis, VPS-is ja spetsiaalsetes plaanides. DreamHosti poliitika keelab saidi varukoopiate salvestamise serverisse selle jagatud plaanides – varukoopiad tuleb hostiserverist eemaldada nii kiiresti kui võimalik pärast nende loomist. Veebisaidi andmed ja andmebaasid varundatakse automaatselt, kuid varundamine pole tagatud.

Turvalisus hostimisel. GoDaddy skannib ja tegutseb ennetavalt DDoS-i ohtude vastu ning pakub seda, mida ta nimetab “CageFS”. CageFS võimaldab teil sisule juurdepääsu piiramiseks seadistada kasutajaõigused. GoDaddy pakub e-posti filtreerimiseks nii SpamAssasinit kui ka BoxTrapperit. DreamHost pakub Spamhausiga oma e-posti rämpsposti vastu ja pakub Arbor Networksi teenuste kaudu DDoS-i kaitset..

GoDaddy pakub oma plaanide jaoks tasuta jagatud SSL-i, parimate astmete korral saab privaatne SSL tasuta. DreamHost pakub oma plaanides SSL-i koos Let’s Encrypt-iga.

GoDaddy pakub kõigi oma plaanide jaoks Windowsi või Linuxi võimalusi; DreamHost põhineb ainult Linuxil.

Kontrollpaneel. GoDaddy kasutab cPaneli, kuid see on teinud mõningaid kohandamisi, mis võib muuta selle tavalistele cPaneli kasutajatele tundmatuks. DreamHost kasutab patenteeritud juhtpaneeli. See on funktsioonirikas, kuid kõigil, kellel on cPaneli kogemus, võib see alguses segadusse ajada.

Roheline. DreamHost ostab taastuvenergia krediite ja ütleb, et selle jalajälg on süsiniku suhtes neutraalne.

Lisad. Lisaks hostimisplaanidele pakub GoDaddy lisatasude eest ka SEO, veebiturunduse ja kujundusteenuseid. GoDaddyl on ka edasimüüjate plaanid. Nii GoDaddy kui ka DreamHost omavad sidusprogramme. DreamHost pakub Bingile / Yahoo-le ka 100-dollarist reklaamikrediiti.

Arvamus GoDaddy ja DreamHosti põhifunktsioonide kohta

GoDaddy võib küll olla valdkonna domeenide registreerimise sait, kuid DreamHosti kõigi oma plaanide piiramatu ribalaius, andmebaasid ja e-posti funktsioon annavad sellele eelise keskmise suurusega ja suurematele ettevõtetele ning suure liiklusega saitidega üksikisikutele. DreamHost lihtsustab ka hallatavat WordPressi ühe plaaniga, mille omadused on GoDaddy plaanidega võrdsed või paremad. GoDaddyl on eelis neile, kes vajavad Windowsi, kuna DreamHost on ainult Linux.

Võrrelge GoDaddy ja DreamHosti veebimajutusplaane ja hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Märge: Hinnakujundus veebimajutusettevõtetele on liikuv eesmärk. Konkurentsivõime säilitamiseks pakutakse aastaringselt spetsiaalseid tutvustusi. Siin pakuti hinnakujundust selle võrdluse ajal. Peaksite arvestama, et soodushinnad on head ainult esimese teenistusaja jaoks, seega tähendab pikemaks tähtajaks registreerumine suuremat kokkuhoidu. Tavaliselt tähendab pikema tähtajaga registreerumine, sõltumata käimasolevatest tutvustustest, tõenäoliselt hinnapakkumist.

Jagatud veebimajutus.

GoDaddy. GoDaddy pakub kolme ühist plaani nii Windowsi kui ka Linuxi suvandite osas. Säästlikkus võimaldab ühe saidi, piiramatu ribalaiuse ja 100 GB salvestusruumi hinnaga 3,99 dollarit. Deluxe – 4,99 dollarit kuus ja Ultimate – 7,99 dollarit kuus pakuvad piiramatuid veebisaite, piiramatut ribalaiust ja piiramatut salvestusruumi. Kõigi plaanide juurde kuulub tasuta aasta domeeni registreerimise aastaplaan. E-posti kontosid on vastavalt 100, 500 ja 1000. Ultimate plaan lisab tasuta SSL-sertifikaadi üheks aastaks.

DreamHost. DreamHost teeb selle ühe ühise plaani abil lihtsaks. Kava sisaldab piiramatut kõike – piiramatut salvestusruumi, piiramatut ribalaiust, piiramatuid e-posti kontosid ja piiramatuid domeene. Kolmeaastaseks perioodiks on hind 7,99 dollarit kuus. Kavaga on kaasas ühe aasta tasuta domeeni registreerimine ja tasuta SSL. Spetsiaalne IP on saadaval täiendava 5,95 dollarise kuutasu eest.

Hallatud WordPressi hostimine

GoDaddy. GoDaddy pakub nelja plaani. Kaks madalaimat lubavad ühe veebisaidi, teine ​​ülaosa lubab kahte saiti ja ülemise astme lubab 5. GoDaddy piirab külastajate arvu kuus teie plaani alusel ja SSD salvestusruumi suurus varieerub plaaniti. GoDaddy hinnad on 3,99 dollarit, 4,49 dollarit, 7,99 dollarit ja 13,99 dollarit kuus.

DreamHost. DreamHostil on üks plaan hinnaga 19,95 dollarit kuus, seega on see pisut kõrgem kui GoDaddy kõrgeim tase. Kuid DreamHosti WordPressi plaan sisaldab spetsiaalset IP-d, see kasutab SSD-infrastruktuuri, võimaldab piiramatuid külastajaid kuus ja asub VPS-serverites. See on piiratud ühe saidi ja ühe MySQL andmebaasiga.

VPS ja spetsiaalne serverimajutus. GoDaddy pakub rohkem VPS-plaane, viis plaani Linuxi ja viis Windowsi jaoks – Windowsi plaanid maksavad umbes 10 dollarit kuus rohkem. GoDaddy plaanid pakuvad piiramatut ribalaiust ja 40 GB kuni 250 GB salvestusruumi (sõltuvalt astmest). DreamHost pakub nelja plaani, mille hind on sarnaste funktsioonide jaoks väga lähedane GoDaddy hinnakujundusele. Kuid DreamHosti plaanid pakuvad piiramatut ribalaiust ja piiramatut SSD-salvestusruumi.

DreamHost pakub ühte pühendunud paketti, mida saab kohandada täiendavate kuutasude eest. GoDaddy pakub viis pühendatud kava Linuxi ja 5 Windowsi jaoks. GoDaddy Windowsi plaanid käivad umbes 30 dollarit rohkem kui tema Linuxi plaanid. GoDaddy ja DreamHosti plaanidel on kõigil piiramatu ribalaius.

Autorid. GoDaddy pakub olenevalt teie asukohast erinevaid turunduskrediite. DreamHost pakub Bing / Yahoo jaoks tasuta turustamist 100-dollarise krediidiga. Mõlemad müüvad domeeninimesid ning nii DreamHost kui ka GoDaddy pakuvad uute registreerumiste jaoks ühe tasuta registreerimisaasta.

Raha tagasi garantii. GoDaddy ja DreamHost pakuvad raha tagasi garantii. GoDaddy pakub standardset 30-päevast garantiid aastaste ja kõrgemate tingimuste jaoks. Kuuplaanide korral on GoDaddy täielik tagasimakse piiratud 48 tunniga ja seda hinnatakse pärast seda. DreamHostil on valdkonnas juhtiv 97-päevane garantii (krediitkaardiga ostetud ühiste plaanide korral). Kui teil on GoDaddy või DreamHostis domeenide tasuta registreerimine, hoiavad nad domeeni registreerimistasu tagasimaksetest kinni ja teie säilitate domeeninime.

Arvamus hostimiskavade hinnakujunduse kohta

Jagatud hostimise jaoks on DreamHost eelis oma piiramatute funktsioonidega ja lihtsus, kui teil on vaid üks plaan – kuigi kui soovite madalamate hindade jaoks vähem funktsioone, annab GoDaddy teile selle võimaluse. DreamHost sobib kõige paremini väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Kui lihtne on GoDaddy ja DreamHosti kasutada

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Kontrollpaneel. GoDaddy ja DreamHost kasutavad erinevaid juhtpaneele. GoDaddy kasutab cPaneli, kuid muudab liidest mõnevõrra. cPaneli kasutajasõbralik graafiline liides on tööstusstandard ja sellel on enamus funktsioone, mida on vaja teie veebisaidi haldamiseks hõlpsalt tuvastatavate ikoonide kaudu. GoDaddy kasutab Windowsi plaanide jaoks tööstusstandardit Plesk. DreamHosti omanduses olev juhtpaneel on kasutajasõbralik ja võimas, kui olete sellega harjunud. CPanelist tulnud inimese jaoks võib see siiski segadusse ajada.

Ühe klõpsuga Installer. GoDaddy pakub juhtpaneeli kaudu ühe klõpsuga rakenduse installimist sadadele rakendustele. DreamHost pakub juhtpaneeli kaudu mõne rakenduse installimist ühe klõpsuga. Mõlemal on WordPressi installimine ühe klõpsuga.

Veebisaidil navigeerimine. Nii GoDaddy kui ka DreamHosti saidid pakuvad palju teavet, kui leiate seda. GoDaddy pakub lisaks hostimisele ka rohkem tooteid, nii et navigeerimine on pisut segadusse ajav ja selle lehtedel on palju kerimist. DreamHost muudab teabe leidmise keeruliseks Google’i poole pöördumata või vikisid lugemata.

Arvamus kasutuslihtsuse kohta

DreamHost muudab jagatud hostimisplaani valimise nii lihtsaks kui võimalik – seal on ainult üks plaan. GoDaddy pakub teile aga madalama hinnaga (ehkki vähem pakutavaid) võimalusi. GoDaddy juhtpaneel põhineb tööstusstandardil cPanel ja see pakub ühe klõpsuga installimiseks rohkem rakendusi.

GoDaddy ja DreamHosti tugi

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

GoDaddy tuleks klientide arvustuste põhjal pidada keskmisest paremaks. DreamHosti kliendid hindavad oma klienditeenindust kõrgelt. Mõlemal on tugipersonal, keda peetakse sõbralikuks ja asjatundlikuks.

GoDaddyl on telefon, e-post ja reaalajas vestlus ööpäevaringselt, samuti lai teadmistebaas õpetuste ja videotega. GoDaddy pakub lisaks oma ajaveebile informatiivseid artikleid ka „GoDaddy garaažis”. DreamHostil on kontaktleht, kuhu saate küsimusi saata e-postiga. Kui olete neilt ostnud, pakub DreamHost veel rohkem tugiteenuseid, kuid telefon pole üks neist. DreamHost on ainulaadne viki, mida värskendatakse vastavalt vajadusele ja milles on palju teavet, sarnaselt teadmistebaasile. DreamHostil on foorum ja ajaveeb.

Arvamus kasutajatugi kohta

GoDaddy pakub rohkem kontaktmeetodeid, sealhulgas telefoni, seega on abi saamine lihtne. GoDaddy tuge hindab enamus kommenteerivaid kliente keskmiseks, samal ajal kui DreamHosti kliendid räägivad keskmisest paremast toetusest. Telefoni või reaalajas vestluse puudumine (kui pole kontole sisse logitud) DreamHosti jaoks annab GoDaddyle siinse eelise.

Kasutajate arvustused GoDaddy ja DreamHost kohta

Kasutajate arvustused

Kasutajate ülevaateid võrreldi

Märge: Ehkki ülevaated ei tohiks kunagi olla ainukesed määravad tegurid hosti valimisel, kui klientide ülevaadetes tuuakse pidevalt esile midagi, võib olla vaja seda kaaluda.

Arvustajad on kirglik klient, nii et enamikul arvustustest on tugev negatiivne või tugev positiivne pool.

GoDaddy ja DreamHosti negatiivsed ülevaated

GoDaddy. Enamik negatiivseid ülevaateid GoDaddy kohta on seotud kehva klienditoega, mõnele plaanile seatud rangete piirangute ja seisakudega.

DreamHost. Tavaline kaebus on telefonitoe ja täpsete vestluste toe puudumine. Samuti on nii tugeva tööajagarantiiga ettevõtte jaoks üllatavalt palju seisakuid käsitlevaid kaebusi.

GoDaddy ja DreamHosti positiivsed ülevaated

GoDaddy. GoDaddy klientide positiivsed arvustused kommenteerivad selle domeeni registreerimisteenuseid ja selle hindu.

DreamHost. Enamik arvustusi klienditoe kohta on positiivsed. DreamHost saab reise selle peaaegu “piiramatu kõik” eest nii madala hinnaga.

Arvamus kasutajate arvustuste kohta

Ülevaated kipuvad näitama, et GoDaddy keskendub domeeniregistriks olemisele ja hostimine on järelmõte. Üldiselt on DreamHosti klientidelt rohkem positiivseid ülevaateid.

Järeldus GoDaddy ja DreamHosti võrdluse kohta

Milline hostimine sobib teile kõige paremini?

Parima platvormi valimine

Igal neist hostinguettevõtetest on oma plussid ja miinused.

Põhjused, miks valida GoDaddy kohal DreamHost:

 • Plaani valimise lihtsus
 • Rohkem piiramatuid funktsioone plaanides
 • Pikem raha tagasi garantii
 • 100% garanteeritud tööaeg

Põhjused, miks valida GoDaddy üle DreamHosti:

 • Müüb lisaks hostimisele ka mitmeid veebitooteid
 • Linuxi ja Windowsi valikud kõigi plaanide jaoks
 • Rohkem astmeid plaanide võimaluste suurendamiseks
 • Tööstusstandard cPanel (ehkki muudetud)
 • Tasuta telefon ja vestlus ööpäevaringselt

GoDaddy sobib kõige paremini algajatele, kuna kõike veebipõhist, alates domeeninimest kuni SSL-i, turunduse ja SEO-teenuste ning veebipõhise raamatupidamiseni, saate hankida ühelt saidilt.

DreamHost on atraktiivne nende jaoks, kes soovivad ainult saiti “piiramatu kõik” ilma jagatud hostimise võimaluste vahel läbi ajamata. See ei pruugi algajale sobida, kuna puudub veebisaidi koostaja ja telefonitugi. Väikeettevõtted leiavad, et piiramatu ribalaius ja salvestusruum on ahvatlevad. Ettevõtted, kes vajavad VPS-i või spetsiaalset serverit, leiavad ka DreamHosti atraktiivse valiku.

Alternatiiv veebimajutaja ostmisel uurimisele on InMotion Hosting. Ehkki InMotioni raha tagasi garantii on väiksem kui DreamHostil, pakub see siiski ühte parimatest tööstuses – 90-päevast raha tagasi garantii, võrreldes GoDaddy 30-päevase garantiiga. Neile, kes ei pea kulutama vaid veidi rohkem kui eelarve majutamine, et saada esmaklassilisi funktsioone ning kiireid laadimis- ja reageerimisaegu, on SiteGround hostimisettevõte, mida võiksite kaaluda.

Kas teil on küsimusi GoDaddy või DreamHosti kohta? Millised on olnud teie kogemused veebimajutuse osas? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map