GoDaddy vs Arvixe: millise veebi peaksite valima?

Kui olete otsustanud veebisaidi asutada, võite olla rohkem kui pisut segaduses kõigi erinevate veebimajutusettevõtete ja kõigi seal asuvate plaanide suhtes. See Go-Daddy ja Arvixe võrdlus on siin üks, mis aitab teil rämpsust sortida ja leida teile sobiva veebimajutusettevõtte..


GoDaddy on suur ettevõte, millel on ligi 13 miljonit klienti. Arvixe ei pruugi olla nii tuntud kui mõned teised hostimisettevõtted, kuid see on kiiresti kasvav – nii suuruse kui maine poolest. Nii GoDaddy kui ka Arvixe pakuvad jagatud hostimist, hallatud WordPressi, VPS-i ja pühendatud serveriplaane. Nii GoDaddy kui ka Arvixe pakuvad oma plaanide jaoks Linuxi ja Windowsi võimalusi.

GoDaddy on võitnud arvukalt parimaid auhindu, sealhulgas ka 2012. aastal Fortune 100 parimaks ettevõtteks, kus töötada. GoDaddy on pälvinud tunnustust ka oma vaieldavate reklaamikampaaniate eest. Arvixe on võitnud palju auhindu – sealhulgas PCMagi “Editor’s Choice” 2015. aastal ja ta on üks Inc. 500 kiiremini arenevatest ettevõtetest Ameerikas.

GoDaddy sai alguse 1997. aastal Jomax Technologies nime all ja sai 1999. aastal uue nime kaubamärgi Go Daddy. 2006. aastal muutus kaubamärk GoDaddyks (kaks nime ühinesid). Erainvesteeringute grupile kuulub GoDaddy, kuid asutaja Bob Parsons jääb endiselt suurimaks üksikaktsionäriks. Arvixe ostis Endurance International Group (EIG) 2014. aastal. EIG-le kuulub palju veebimajutusettevõtteid ja ehkki EIG-i saitidel on teatavaid sarnasusi, tegutsevad nad oma nime all.

Võrrelge GoDaddy ja Arvixe jõudlust

Contents

Uptime ja töökindlus

Uptime monitor

Uptime. Kui serverid pole üleval, kaotate vaatajaid ja kliente. Uptime garantii ei tähenda, et teie sait jääb alati üleval, kuid see näitab, kui oluliseks veebimajutaja täisaega annab. GoDaddy garanteerib tööaja vähemalt 99,9%. Kui saidi langeb 99,9% -le ühe kuu jooksul vähemalt 1%, arvestatakse teile selle kuu hostimistasust 5%. Arvixel on sama 99,9-protsendiline garantii ja tasuta kuu tagasimakse tehakse juhul, kui see jääb alla selle protsendi.

Etendus. GoDaddy kasutab Core i7 protsessoreid oma jagatud plaanides ning Xeons oma VPS-is ja spetsiaalsetes plaanides. Arvixe kasutab uusimaid Xeone ja salvestab kliendiandmeid 15K raid kümne draivi kohta. Arvixe andmebaasid ja e-posti serverid on SSD salvestusruumis.

GoDaddy saidil tehtud test andis laadimisajaks 2,91 sekundit, mis on kiirem kui 56% Pingdomiga testitud saitidest. Võrreldava Arvixe saidi laadimisaeg oli 1,05 s%, mis on kiirem kui 89% testitud saitidest.

Töökindlus. GoDaddyl on andmekeskus, mida ta omab Arizonas Phoenixis, ja ta rendib veel kahte Arizona keskust Mesas ja Scottsdale’is. GoDaddyl on muid andmekeskusi Chicagos, Los Angeleses ja Ashburnis, Virginias. Rahvusvahelised vajadused rahuldatakse Amsterdami Euroopa keskusega ja Singapuris asuva Aasia keskusega. Andmekeskused töötavad ja jahutatakse koondamise ja diislikütuse varundamisega.

Arvixe vastab ülemaailmsetele nõudmistele andmekeskustega Dallases, Texases, Amsterdamis ja Hongkongis. Andmekeskused on täielikult ülearused ja turvalisuse ning töökindluse tagamiseks jälgitakse neid kohapeal.

Arvamus teemal GoDaddy ja Arvixe

Arvixel on parem tööaja garantii ning testides palju kiirem laadimis- ja reageerimisaeg.

GoDaddy ja Arvixe omadused

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Märge: “Piiramatu” ja “mõõtmata” on turundusterminid, mida veebimajutusteenused kasutavad sageli. Vastupidiselt sellele, mida võite uskuda, ei tähenda see “kõike, mida saate kasutada”. Selle asemel osutab see sellele, mida hostiettevõte peab mõistlikuks kasutamiseks.

Domeeni registreerimine. Ehkki mõlemad hostid on domeeniregistrid, on GoDaddy maailma suurim registripidaja, kelle hallatavate domeenide arv on üle 60 miljoni. GoDaddy pakub algperioodiks üheaastast tasuta domeeni registreerimist, kui selle kehtivusaeg on 12 kuud või kauem. Arvixe pakub tasuta domeeni nii kaua, kui teil on nendega plaan, ja tasuta domeeni pakkumine, kui teil juba on domeen.

Veebisaitide koostaja. GoDaddyl on oma veebisaidi koostajaga lohistamisliides, mis algab soodushinnaga 1 dollar kuus. Arvixe pakub RvSiteBuilderit, millel on WSYWIG-i redaktor ja üle 600 veebimalli.

Andmebaasid. Sõltuvalt valitud plaanist pakub GoDaddy 10 kuni piiramatut MySQL andmebaasi. Arvixe pakub piiramatuid MySQL ja PostgreSQL andmebaase.

E-posti kontod. GoDaddy pakub sõltuvalt teie plaanist 100 kuni 1000 kontot 100 MB kuni 1 GB salvestusruumiga. Arvixe pakub piiramatut arvu e-posti kontosid ja e-kirjade edastamist kõigi oma plaanide korral.

WordPressi majutamine. Nii GoDaddy kui ka Arvixe pakuvad hallatud WordPressi plaane. Hallatud WordPressi plaan võimaldab hostiettevõttel teha teie saidil varukoopiaid ja värskendusi, mis võimaldab teil keskenduda olulisele asjale – teie saidi sisule.

GoDaddyGoDaddyl on neli WordPressi plaani. Basic, mis on piiratud ühe saidiga, 25 000 külastajat kuus ja 10 GB SSD salvestusruumi; Deluxe, millel on üks sait, 100 000 külastajat ja 15 GB salvestusruumi; Ultimate, millel on kaks saiti, 400 000 külastajat ja 30 GB SSD salvestusruum; ja arendaja, millel on kuni 5 saiti, 800 000 külastajat ja 50 GB SSD salvestusruumi. Kõigil on aastase tähtaja tellimisel tasuta domeen. Ultimate kava sisaldab tasuta saidilukku.

ArvixeArvixe pakub kahte jagatud WordPressi plaani – Personal Class ja Personal Class Pro. Kui teie sait kasvab, on nende hostimisulatus sõltuvalt teie vajadustest jagatud, VPS-, pühendatud- ja pilveserverite vahel. Neil on WordPressi majutamiseks piiramatu ruum ja ribalaius ning ööpäevaringne vestlus ja telefonitugi.

e-kaubanduse lahendus. Nii GoDaddy kui Arvixe pakuvad juhtpaneeli kaudu tasuta ostukärusid, näiteks Magneto, ZenCart, PrestaShop ja teised. Arvixe toetab paljusid tasuta ja ärilisi e-kaubanduse võimalusi, paljudel on ööpäevaringne tugi ja automaatne installimine.

Varukoopiad. GoDaddy pakub saidi varukoopia- ja taastamiskava kuutasu eest koos oma jagatud plaanidega ning tasuta igapäevaseid varukoopiaid WordPressis, VPS-is ja spetsiaalsetes plaanides. Arvixe teeb iga päev oma serveritest hetktõmmise varukoopiaid. Arvixe soovitab klientidel ise varukoopiaid teha ja neid väljaspool asuvat hoiustada (mis on heaks nõuandeks kavast sõltumata).

Turvalisus hostimisel. GoDaddy skannib ja tegutseb ennetavalt DDoS-i ohtude vastu ning pakub seda, mida ta nimetab “CageFS”. CageFS võimaldab teil sisule juurdepääsu piiramiseks seadistada kasutajaõigused. GoDaddy pakub e-posti filtreerimiseks nii SpamAssasinit kui ka BoxTrapperit. Arvixe skaneerib ja tegutseb ennetavalt DDoS-i ohtude vastu ning omab julma jõu kaitset. Arvixe pakub SpamAssassini ja Spamhausi filtreerimist.

GoDaddy pakub oma plaanide jaoks tasuta jagatud SSL-i, parimate astmete korral saab privaatne SSL tasuta. Arvixe pakkus oma Linuxi jagatud plaanide jaoks jagatud SSL-i, kuid alates 2015. aasta lõpust pole jagatud SSL-id enam Linuxi või Windows PersonalClassi jagatud plaanide jaoks saadaval. Võib osta privaatseid SSL-e. Arvixe BusinessClassi plaanides on tasuta SSL, kui teil on Arvixega plaan.

GoDaddy ja Arvixe pakuvad mõlemad Windowsi või Linuxi servereid.

Kontrollpaneel. Arvixe kasutab tööstusstandardit cPanel. GoDaddy kasutab cPaneli, kuid see on mõnevõrra kohandatud, mis võib muuta selle tavalistele cPaneli kasutajatele tundmatuks.

Lisad. Lisaks hostimisplaanidele pakub GoDaddy lisatasude eest ka SEO, veebiturunduse ja kujundusteenuseid. Nii GoDaddy kui ka Arvixe omavad edasimüüjaplaane ja sidusprogramme. Arvixe pakub Bingile / Yahoole 100 dollarit reklaamikrediiti ja Google AdWordsis 100 dollarit.

Arvamus GoDaddy ja Arvixe põhifunktsioonide kohta

Kahel hostiettevõttel on palju ühist – mõlemad kasutavad cPaneli, mõlemal on Linuxi ja Windowsi serverid ning mõlemal on head turvavalikud. GoDaddy peetakse valdkonna juhiks domeenide registreerimisel, kuid Arvixe piiramatu ribalaius, andmebaasid ja oma plaanide e-posti funktsioon annavad sellele eelise.

Võrrelge GoDaddy ja Arvixe veebimajutusplaane ja hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Märge: Hinnakujundus veebimajutusettevõtetele on liikuv eesmärk. Konkurentsivõime säilitamiseks pakutakse aastaringselt spetsiaalseid tutvustusi. Siin pakuti hinnakujundust selle võrdluse ajal. Peaksite arvestama, et soodushinnad on üldjuhul head ainult esimese teenistusaja jaoks, seega tähendab pikemaks tähtajaks registreerumine suuremat kokkuhoidu. Tavaliselt tähendab pikema tähtajaga registreerumine, sõltumata käimasolevatest tutvustustest, tõenäoliselt hinnapakkumist.

GoDaddy. GoDaddy pakub kolme Linuxi jagatud plaani ja kolme Windowsi jagatud plaani – kahel variandil on sarnased funktsioonid. Säästlikkus võimaldab ühe saidi, piiramatu ribalaiuse ja 100 GB salvestusruumi hinnaga 3,99 dollarit. Deluxe – 4,99 dollarit kuus ja Ultimate – 7,99 dollarit kuus pakuvad piiramatuid veebisaite, piiramatut ribalaiust ja piiramatut salvestusruumi. Kõigi plaanide juurde kuulub tasuta aasta domeeni registreerimise aastaplaan. E-posti kontosid on vastavalt 100, 500 ja 1000. Ultimate plaan lisab tasuta SSL-sertifikaadi üheks aastaks.

Arvixe. Arvixe pakub nelja ühist plaani – kaks PersonalClassis ja kaks BusinessClassis. Teil on võimalus kassas valida USA, Euroopa või Aasia andmekeskused. Nii isiklik kui ka äri pakuvad piiramatut ruumi, ribalaiust, e-kirju ja andmebaase. PersonalClass (4 dollarit kuus) ja BusinessClass (22 dollarit kuus) erinevad Pro versioonidest, PersonalClassPro (7 dollarit kuus) ja BusinessClassPro (35 dollarit kuus) selle poolest, et Pro astmetel on lubatud piiramatu saitide arv, samas kui ainult muude kui Pro tasemetel luba kuus. Erinevus PersonalClassi ja BusinessClassi vahel on see, et BusinessClassil on serveris vähem kasutajaid – põhimõtteliselt on see jagatud hostimine koos VPS-i funktsioonidega. ASP-optsioon töötab iga plaani ja astme jaoks paar dollarit rohkem. Arvixe jagatud plaanid pakuvad piiramatut MySQL ja PostgreSQL andmebaase. Samuti on BusinessClassi plaanidel tasuta SSL-sertifikaat seni, kuni saiti hostitakse koos Arvixega.

Mõlemad pakuvad hallatavat WordPressi hostimist. GoDaddy pakub nelja plaani. Saidid lubasid vahemikku 1 madalaima astme veebisait kuni kõrgeima 5 veebisaidini. GoDaddy piirab külastajate arvu kuus teie plaani alusel ja SSD salvestusruumi suurus varieerub plaaniti. GoDaddy hinnad on 3,99 dollarit, 4,49 dollarit, 7,99 dollarit ja 13,99 dollarit kuus. Arvixe pakub paketi PersonalClass WordPress 4 dollarit kuus ja PersonalClassPro paketti 7 dollarit kuus. Piiramatu ribalaius, piiramatu salvestusruum ja piiramatu arv andmebaase on kahe plaaniga kaasas. PersonalClassPro plaan võimaldab piiramatul arvul veebisaite. Arvixe WordPressi plaane saab hõlpsasti muuta, ehkki WordPressi hinnakujundus tõuseb VSP-l või spetsiaalsel serveril.

GoDaddy pakub rohkem VPS-plaane, viis plaani Linuxi ja viis Windowsi jaoks – Windowsi plaanid maksavad umbes 10 dollarit kuus rohkem. GoDaddy plaanid pakuvad piiramatut ribalaiust ja 40 GB kuni 250 GB salvestusruumi (sõltuvalt astmest). Arvixe pakub Linuxis ja ASP-s (Windows) kahte plaani. Arvixe on umbes 30 dollarit või rohkem. Kuid GoDaddy piirab saitide arvu 3. Arvixe on piiramatu ribalaius ja piiramatu arv saite lubatud – pluss tasuta SSL-sertifikaat nii kaua, kui teil on plaan. GoDaddy pakub 5 pühendatud kava Linuxi ja 5 Windowsi jaoks. GoDaddy Windowsi plaanid käivad umbes 30 dollarit rohkem kui tema Linuxi plaanid. GoDaddy plaanidel on piiramatu ribalaius. Arvixe pakub kuut ühe protsessori paketti, võrreldavad esiletõstetud plaanid on pisut kõrgemad kui GoDaddy omad. Arvixe pakub ka kahte muljetavaldavat mitme protsessoriga pühendatud plaani – ehkki hinnaga üle 350 dollari kuus.

GoDaddy pakub olenevalt teie asukohast erinevaid turunduskrediite. Arvixe pakub tasuta turundust, mille krediit on Bing / Yahoo jaoks 100 dollarit ja Google AdWordsi jaoks 100 dollarit. Mõlemad müüvad domeeninimesid. GoDaddy pakub uute registreerumiste jaoks ühe tasuta registreerimisaasta, Arvixe aga tasuta domeeni registreerimise, kui te plaanite.

GoDaddy ja Arvixe pakuvad raha tagasi garantii. GoDaddy pakub standardset 30-päevast garantiid aastaste ja kõrgemate tingimuste jaoks. Kuuplaanide korral on GoDaddy täielik tagasimakse piiratud 48 tunniga ja seda hinnatakse pärast seda. Arvixe pakub pikemat 60-päevast garantiid. Kui teil on Arvixe või GoDaddy kaudu tasuta domeeni registreerimine, hoiavad nad domeeni registreerimistasu tagasimaksetest kinni ja teie säilitate domeeninime.

Arvamus hostimiskavade hinnakujunduse kohta

Jagatud hostimise jaoks on Arvixel eelis oma “piiramatute” funktsioonidega, mille hinnad sarnanevad või on madalamad kui GoDaddy. Arvixel on VPS-is eelis ka oma “piiramatute” funktsioonidega. GoDaddy spetsiaalsed plaanid on madalama hinnaga, kuigi kui teil on vaja tõsist serverit (oluliselt kõrgema hinnaga), on Arvixe jällegi teie valitud nende kahe vahel.

Kui lihtne on GoDaddy ja Arvixe kasutada

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Kontrollpaneel. Nii GoDaddy kui ka Arvixe kasutavad cPanelit, ehkki GoDaddy muudab liidest mõnevõrra. cPaneli kasutajasõbralik graafiline liides on tööstusstandard ja sellel on enamus funktsioone, mida on vaja teie veebisaidi haldamiseks hõlpsalt tuvastatavate ikoonide kaudu. GoDaddy pakub oma Windowsi plaanidega tööstusstandardit Plex, Arvixe kasutab WebSitePanelit.

Ühe klõpsuga Installer. GoDaddy pakub juhtpaneeli kaudu ühe klõpsuga rakenduse installimist sadadele rakendustele. Arvixe pakub rakenduse Softaculous kaudu ühe klõpsuga installimist sadadele rakendustele. Mõlemal on WordPressi installimine ühe klõpsuga.

Veebisaidil navigeerimine. Nii GoDaddy kui ka Arvixe saidid pakuvad vajalikku teavet. GoDaddy pakub lisaks hostimisele ka rohkem tooteid, nii et navigeerimine on pisut segadusse ajav ja selle lehtedel on palju kerimist. Arvixe’s on lahtine ja õiges kohas. Arvixe hõlpsasti loetavad võrdlustabelid näitavad selgelt erinevusi astmetes.

Arvamus kasutuslihtsuse kohta

Seda võiks pidada lipsuks, kuna mõlemad kasutavad cPaneli ja mõlemad pakuvad paljudele rakendustele ühe klõpsuga installimist. Arvixe võib kergelt noogutada, kuna sellel on lihtsam veebisaidil liikuda.

GoDaddy ja Arvixe tugi

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

GoDaddy tuleks klientide arvustuste põhjal pidada keskmisest paremaks. Arvixe on samas olukorras. Pärast EIG-i väljaostmist on Arvixe kannatanud klienditeeninduse reitingute all. PCMag nimetas Arvixe 2015. aastal toimetaja valikuks, kuid 2016. aasta alguses alandas see kehva klienditoe ja pikkade ooteaegade tõttu oma reitinguid.

GoDaddy ja Arvixe peavad e-posti ja reaalajas vestlust ööpäevaringselt. GoDaddy telefon on ööpäevaringselt avatud, Arvixe telefonitugi on aga piiratud tööajaga. Mõlemal on lai teadmistebaas koos õpetustega. GoDaddy pakub lisaks oma ajaveebile informatiivseid artikleid ka „GoDaddy garaažis”. Arvixel on aktiivne ajaveeb.

Arvamus kasutajatugi kohta

Võimalik, et Arvixe on siin klienditeeninduse jaoks esikoha saanud, kuna GoDaddy oma peetakse keskmiseks ehk pisut kõrgemaks. Viimasel ajal on Arvixe tööaeg ja klienditeenindus hilinenud ning klientide ooteajad on liiga pikad.

Kasutajate arvustused GoDaddy ja Arvixe kohta

Kasutajate arvustused

Kasutajate ülevaateid võrreldi

Märge: Sageli ostetakse arvustusi – kas otse või krediidi majutamise stiimulina. Isegi õigustatud arvustused pärinevad üldiselt kirglikust kliendist, nii et enamikul arvustustest on tugev negatiivne või tugev positiivne külg. Kui aga pidevalt tuleb midagi positiivset või negatiivset, tuleb seda uurida.

GoDaddy ja Arvixe negatiivsed ülevaated

GoDaddy. Enamik negatiivseid ülevaateid GoDaddy kohta on seotud selle kehva klienditoega, mõnele plaanile seatud rangete piirangute ja tüütu seisakuga.

Arvixe. Viimased Arvixe negatiivsed ülevaated käsitlevad halva klienditeeninduse ja pikka ooteaega.

GoDaddy ja Arvixe positiivsed ülevaated

GoDaddy. GoDaddy klientide positiivsed arvustused kommenteerivad selle domeeni registreerimisteenuseid ja selle hindu.

Arvixe. Arvixe on klientide poolt kõrgelt hinnatud selle eest, et selle eelarve hinnaga on saadaval nii palju funktsioone. Windowsi kliendid kirjutavad sellest, et neil on hea meel leida taskukohase hinnaga hostimine.

Arvamus kasutajate arvustuste kohta

Ülevaated kipuvad näitama, et GoDaddy keskendub domeeniregistriks olemisele ja hostimine on järelmõte. Ehkki Arvixe saab nüüd klienditeeninduse osas mõned negatiivsed kaebused, peavad kliendid seda üldiselt kõrgelt.

Järeldus GoDaddy ja Arvixe võrdlemise kohta

Milline hostimine sobib teile kõige paremini?

Parima platvormi valimine

Mõlema hostimisettevõtte osas on positiivseid ja negatiivseid omadusi.

Põhjused, miks valida Arvixe GoDaddy üle:

 • Tasuta domeen nii kaua, kuni paketti majutatakse
 • Rohkem piiramatuid funktsioone plaanides
 • Pikem raha tagasi garantii

Põhjused, miks valida GoDaddy üle Arvixe:

 • Müüb lisaks hostimisele ka mitmeid veebitooteid
 • Rohkem astmeid plaanide võimaluste suurendamiseks
 • Tasuta telefon ööpäevaringselt

GoDaddy sobib kõige paremini algajatele, kuna kõike veebipõhist, alates domeeninimest kuni SSL-i, turunduse ja SEO-teenuste ning veebipõhise raamatupidamiseni, saate hankida ühelt saidilt. Arvixe on atraktiivne võimalus neile, kes soovivad eelarvehindadega piiramatut kõike. Väikeettevõtted leiavad, et piiramatu ribalaius ja salvestusruum on ahvatlevad. VPS-i või spetsiaalseid servereid vajavad ettevõtted leiavad ka GoDaddy atraktiivse valiku – ehkki need, kes vajavad tõsist andmetöötlust, võiksid vaadata Arvixe kahe protsessoriga pühendatud plaane.

Veebimajutust otsides on palju muid võimalusi. Üks, mis peaks teie radaril olema, on InMotion Hosting oma suurepäraste hallatavate WordPress-plaanide tõttu. See pakub ühte parimat raha tagasi tagastamise garantiid tööstuses – 90-päevane raha tagasi garantii, võrreldes GoDaddy 30-päevase garantiiga, ja 60-päevane garantii Arvixe’ilt. Kui teil pole vähimatki sammu eelarvelise hostimise hindade kujundamisel, et saada esmaklassilisi funktsioone ning kiireid laadimis- ja reageerimisaegu, on SiteGround hostimisettevõte, mida peaksite arvestama.

Kas teil on küsimusi GoDaddy või Arvixe kohta? Millised on olnud teie kogemused veebimajutuse osas? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map