GoDaddy vs. A2 hostimine: millise veebi peaksite valima?

Veebisaidi unustamine unustab kogu veebipõhise loomise põnevuse, selle õige väljanägemise ja vaatajatele suurepärase kogemuse kindlustamise. Mis kasu on aga suurejoonelisest veebisaidist, kui see pole ööpäevaringselt saadaval?


Õige veebimajutusteenuse pakkuja valimine ei tohiks olla järelemõtlemist – just sinna jõuamegi. Siin on võrdlus kahe parima hostimisteenuse vahel: GoDaddy ja A2 Hosting. Oleme läbi viinud uuringud, et pakkuda teile piisavalt teavet, et otsustada, kas mõlemad teenused on teile sobivad.

Nii GoDaddy kui ka A2 Hosting on lugupeetud ettevõtted, kes tegutsevad mõnevõrra erinevates valdkondades. A2 Hosting on tegutsenud alates 2005. aastast ja GoDaddy asutati 1997. aastal.

Suuruses on GoDaddy umbes kümme korda suurem kui A2 Hosting, majutades umbes 730 000 veebisaiti A2-le pisut üle 63 000-ni. A2 Hosting keskendub veebimajutusele, samas kui GoDaddy on kõige paremini tuntud domeenide registreerimisega ning tegeleb eraldi ka e-posti ja turunduse ning veebiturbega. GoDaddy pakub ka spetsiaalselt arendajatele mõeldud Pro programmi.

Võrrelge GoDaddy ja A2 Hostingi jõudlust

Contents

Uptime ja töökindlus

Uptime monitor

Uptime. Uptime ja töökindlus on veebimajutuse kaks aspekti, mis tõmbavad kasutajatelt kuumaid märkusi, kui nende veebisaidid pole alati saadaval. GoDaddy ja A2 Hosting pakuvad tööstusstandardi garantiid 99,9% tööaja korral; mõlemad teenusepakkujad on selle kaubamärgi järjekindlalt tabanud, A2-l on sama servaga GoDaddy 99,94% -lise tööaja korral kerge serv 100% tööajaga.

Etendus. Kolmandate osapoolte eksperdid on GoDaddy kiiruselt kõrgeim kiirus. Kasutajate arvustused on aga erinevad, lugudega väga aeglasest kiirusest ja inimestest, kes tunnevad rõõmu oma veebisaitide laadimisest. GoDaddy kasutab Solid State Drive’i servereid, kuid piirab iga oma hostimisplaani jaoks SSD-mäluruumi.

Kõigi kolme A2 Hosting’i plaani toiteks on Solid State Drive Speed ​​Boost serverid, mis töötavad nende sõnul kuni 20 korda kiiremini kui konkurentide tavalised serverid. Ja erinevalt mõnest konkurendist, kes pakub seda kiiret teenust ainult teatud veebisaidi funktsioonides, hõlmab A2 kõiki faile, operatsioonisüsteemi ja andmebaase.

Lisaks sõlmib A2 Hosting lepinguid kolmanda osapoole firmaga, et jälgida nende tööaega ja kiirust, mida veebis kuvatakse kõigile vaatamiseks.

Töökindlus. Veebimajutusteenuse usaldusväärsuse üks aspekt on mitu andmekeskust, et ettevõtted saaksid rikke korral teie veebisaidi nende vahel vahetada. Erinevate riikide keskused on boonus! GoDaddy andmekeskused asuvad Ameerika Ühendriikides (7 keskust), Amsterdamis ja Singapuris.

A2 Hosting’i andmekeskused asuvad ka kogu maailmas, serveritega USA-s Washingtonis, Californias, Austraalias ja Saksamaal. Mõlemad ettevõtted kasutavad ülemäärast võimsust ja jahutust ning kohapealset jälgimist, et töökindlus oleks kõrge.

Arvamus teemal GoDaddy ja A2 Hosting Performance

A2-hostimine ja GoDaddy töötlemiskiiruse ja töökindluse osas on üsna sarnased, seetõttu muudame A2 Hostingi siin juhiks, kes kasutab oma SSD-servereid oma veebimajutuse kõigis aspektides.

GoDaddy ja A2 Hosting võimalused

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Märge: Funktsioonid, mida veebimajutusteenus pakub, võivad teie otsuses sageli tehingut rikkuda. Pole iseenesest omadus, kuid huvi pakub see, et A2 Hosting on pühendunud keskkonnasõbralikkusele. Alates 2007. aastast on A2 olnud süsiniku suhtes neutraalne, julgustades oma töötajaid kaugtööle, vanade serverite ringlussevõtmisele, puude istutamisele ja prügikastide vähendamisele.

Domeeni registreerimine. Domeeninimede registreerimine on tõenäoliselt esimene asi, mis GoDaddy peale mõeldes meelde tuleb, nii et pole üllatav, et saate seal oma veebisaidi domeeni koos veebimajutuse plaaniga osta..

GoDaddy pakub ühe tasuta domeeninime koos iga-aastase (või pikema) plaaniga esialgse lepingu kehtivusajaks. A2 Hostingiga saate oma domeeninime otse neilt osta. Mõlemad teenusepakkujad võimaldavad teil olemasolevas domeeninimes üle kanda.

Veebisaitide koostaja. Nii GoDaddy kui ka A2 Hosting pakuvad teie veebisaidi loomiseks teile veebisaidi ehitajat. GoDaddy (tabavalt nimetatud) veebisaidi ehitajale on lisatud kuutasu, samas kui A2 Hostingi RVSiteBuilder on kõigi oma hostimiskavadega tasuta. Veebisaidi ehitaja on väga populaarne ja sellel on mõned tipptasemel funktsioonid atraktiivse veebisaidi loomiseks.

Andmebaasid. Nii GoDaddy kui ka A2 Hosting pakuvad SQL-andmebaase kõigi oma plaanidega. GoDaddy piirab iga paketiga lubatud andmebaaside arvu, samas kui A2 Hosting piirab kõige madalama paketiga andmebaase.

WordPressi majutamine. A2 Hosting ja GoDaddy omavad suurepärast WordPressi hallatavat hostimist.

2014. aasta lõpus tutvustas A2 Hosting A2 Optimeeritud, WordPressi pistikprogrammi, mis pakub WordPressi saitide automaatse konfigureerimise, et tagada võimalikult kiire (6x) lehe laadimine. Selle kiirusega kaasneb WordPressi saitide parem turvalisus.

A2 WordPress-hostimine sisaldab võimalust hallata mitut WordPress-saiti ühe juhtpaneeli abil ja massilise rämpsposti kommentaaride eemaldamist. Hallatud WordPressi hostimisplaanid on sama hinnaga kui tavalised hostimisplaanid.

GoDaddy võimaldab teil luua oma WordPressi saidi GoDaddy keskkonnas või tuua sisse oma olemasoleva WordPressi saidi. Hallatud WordPressi hostimine pakub teile WordPressi saitide igapäevaseid tasuta varukoopiaid (ühe klõpsuga taastamine) ning interaktiivseid ülevaateid ja koolitusvideoid.

GoDaddyga on 4 WordPressi plaani. Põhiplaan ühe WordPressi veebisaidiga algab 3,99 dollarist kuus ja tipptasemel plaan, arendaja, haldab 5 veebisaiti ja kuni 800 000 külastajat hinnaga 13,99 dollarit kuus. Kaks parimat plaani hõlmavad SSL-sertifikaati (väärtus 70 dollarit). Nagu tavaliste hostimiskavade puhul, pakutakse tasuta domeeni ka kaheteistkuulise või pikema tähtajaga lepingutega.

e-kaubanduse lahendus. A2 hostimine ja GoDaddy lähenevad e-kaubandusele erinevalt.

GoDaddy koondab kuutasu eest veebisaidi, hostingu ja QuickCarti (oma enda omanduses olev ostukorv). Piiramatu hulga toodete, oma kupongide ja Facebooki poe avamise võimalusega pakub GoDaddy universaalset teenust teie täielikuks e-kaubanduse vajaduseks.

A2 Hostingil pole oma e-kaubanduse lahendust, kuid ta pakub partnerlust ühe klõpsuga seadistuste kaudu koos väga populaarsete e-kaubanduse teenustega, sealhulgas Magneto, OpenCart, PrestaShop ja AbanteCart. Selle meetodi abil peate bitid ise kokku panema.

Varukoopiad. Peame lihtsalt ette ütlema, et hoolimata sellest, mida teie veebimajutusteenus varundamiseks pakub, peate siiski oma veebisaidi regulaarselt varundama. Igaks juhuks.

Kuid nii GoDaddy kui ka A2 Hosting pakuvad teile varukoopiaid.

A2 Hosting pakub failide taastamise programmi Server Rewind, mis on oma kahe parima kavaga tasuta. Serveri tagasikerimine võtab perioodiliselt teie veebisaidi, aga mitte andmebaaside pilte, ja neile pääsete juurde oma juhtpaneelilt.

GoDaddy võtab varundamise ja taastamise teenuste eest tasu. Tasu eest saate automaatse igapäevase varukoopia koos varukoopia jaoks ette nähtud kogusega andmesalvestusega.

Turvalisus hostimisel. Mõlemad veebimajutusteenuste pakkujad suhtuvad turvalisusesse eriti tõsiselt. GoDaddy eemaldab teie veebisaidil muret tekitava pahavara pärast, pakkudes kuutasu eest SiteLockit teie veebisaidi igapäevaseks skannimiseks, et pahavara tuvastada ja eemaldada. Samuti saate oma saidile sisestatud tundlike andmete kaitse tagamiseks osta SSL-sertifikaadi.

A2 Hostingil on tasuta püsiturvateenus koos kõigi hostimiskavadega. Kaitse sisaldab 24/7/365 turbekontrolli, viirusekontrolli, kahekordset tulemüüri ja muid serverikaitset. Märkimist väärib HackScan – tasuta kaitse, mis blokeerib häkkerid enne, kui need kliendi veebisaitidele kahju teevad. SSL-sertifikaate saab ka osta.

Kontrollpaneel. Need veebimajutusteenused kasutavad cPaneli oma Linuxi kasutajate toetamiseks, kuid iga paneel näeb välja ja töötab erinevalt. A2 kasutab standardset cPaneli ja selle navigeerimise on hõlpsasti kätte saada juba tuttavatele. GoDaddy on kohandanud standardset cPaneli; välimuselt sobib see GoDaddy stiiliga ja kasutajad teatavad, et see on hästi paigutatud ja hõlpsalt navigeeritav.

Need, kes valivad GoDaddy abil Windowsi veebimajutuse valiku, kasutavad Odin Pleski juhtpaneeli.

Arvamus teemal GoDaddy ja A2 hostimise põhifunktsioonid

A2 Hosting lükkab GoDaddy siin välja oma tasuta funktsioonide, eriti varukoopiate, veebisaidi koostaja ja SQL-andmebaaside eest. GoDaddy on siiski parem oma integreeritud e-kaubanduse lahenduse poolest.

Võrdle GoDaddy ja A2 Hostingi veebimajutusplaane ja hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Märge: Hinnakujundusest on alati keeruline kirjutada, kuna hinnad võivad muutuda, allahindlusi pakutakse regulaarselt ja soodushinnad on esialgse lepingu jaoks head ja siis naasevad tavaliselt palju kõrgema tavahinna juurde. Hinnakujunduse saamiseks lugege alati läbi peentrükk ja pidage meeles, et mida pikem on leping, seda väiksem on tavaliselt kulu kuus.

GoDaddy. GoDaddy pakub kolme Linuxi veebimajutusplaani: Basic, Deluxe ja Ultimate ning vaikimisi sõlmitav leping on 36 kuud.

Alustavale veebisaidile soovitatakse tavalist hinnasoodustust 3,99 dollarit kuus, kuna teil on piiratud ainult ühe saidi ja 100 e-posti aadressiga. Kui teil on mitu saiti, arvestage Deluxe hinnaga 4,49 dollarit kuus (soodushind) piiramatute veebisaitide ja 500 e-posti aadressiga. Neil, kellel on pood või kauplus, kus on tihe liiklus, tasub vaadata tippplaani – Ultimate’i 7,99 dollarit kuus. Kõik plaanid on varustatud piiramatu ribalaiusega ja tasuta domeeniga, mille leping on vähemalt 12 kuud.

Windowsi veebimajutusplaanid GoDaddyga on sarnased, kuid sisaldavad igas plaanis mitmeid numbreid SQL- ja MYSQL-andmebaase. Ühe veebisaidi ökonoomne plaan algab soodushinnast 3,99 dollarit kuus ja piiramatu veebisaitide, ribalaiuse ja salvestusruumiga Deluxe-kava tuleb sisse 4,49 dollarist kuus (soodushind). Piiramatu arv veebisaite, salvestusruumi, ribalaiust ja andmebaase on Ultimate-kavaga saadaval hinnaga 7,99 dollarit kuus. Kõik plaanid on tasuta domeeniga aastase (või pikema) lepinguga.

GoDaddy pakub oma veebisaidi Pro jaotise kaudu VPS-i, Pilvi ja pühendatud veebimajutusplaane.

A2 majutamine. A2 Hostingil on ka kolm Linuxi hostimiskava ja need on sarnased GoDaddy omadega. Ühe veebisaidi eest maksab Lite 3 andmebaasi ja 36 e-posti aadressiga 3,92 dollarit kuus (36-kuuline leping). Swifti plaanil 4,90 dollarit kuus on piiramatu arv veebisaite, andmebaase ja e-posti aadresse. Turbo kiirus, 20x tavalisest kiirem, on Turbo plaani tunnus 9,31 dollarit kuus, mis on samuti kaasas A2 saidi kiirendiga. Kõigil plaanidel on piiramatu salvestusruum ja alaline turvalisus. A2 Hosting ei paku Windowsi hostimist.

A2 Hosting pakub ka VPS-i ja spetsiaalset Linuxi veebimajutusplaane, hallatud ja haldamata võimalustega igaühe jaoks.

Tagasimaksed. GoDaddyl ja A2 Hostingil on mõlemad raha tagastamise põhimõtted. Kui olete juba registreerunud või kuust kuusse teenuse pakkunud, peate GoDaddy abil oma raha tagasi nõudma 48 tunni jooksul; aastaste lepingutega on teil 45 päeva aega oma raha tagasi küsida. Peate oma taotlust põhjendama. A2 Hostingi raha tagastamise poliitika pole just nii liberaalne. Täieliku tagasimakse taotlemiseks on teil kõigest 30 päeva; pärast seda perioodi saate vastava summa tagasi.

Arvamus hostimiskavade hinnakujunduse kohta

Nagu vahel juhtub, on GoDaddy ja A2 Hostingi soodushindade arvestamisel lipsuke. Ka nende tagasimaksepoliitika on sarnane.

Kui lihtne on GoDaddy ja A2 hostimist kasutada

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Kontrollpaneel. Kui olete standardse cPaneliga tuttav, saate kodus olla tavalise cPaneli baasil A2 Hosting’i juhtpaneeli kasutades. GoDaddy on võtnud tavalise cPaneli ja kohandanud mitte ainult seda, kuidas see välja näeb, vaid lisanud kohandatud ikoone; kasutajate arvustused on nende muudatuste suhtes olnud äärmiselt positiivsed.

Ühe klõpsuga Installer. GoDaddy pakub oma Linuxi kasutajatele ühe klõpsuga installimist üle 125 rakenduse jaoks ja üle 50 rakenduse Windowsi abonentide majutamiseks. Kõigi nende rakenduste veebisaidil pole aga ühtegi loendit. GoDaddy registreeritud domeenide jaoks on olemas ka ühe klõpsuga seadistamine. A2 Hosting pakub ka ühe klõpsuga häälestamist populaarsetele rakendustele, sealhulgas WordPressi teemadele ja pistikprogrammidele, samuti e-kaubanduse lahendustele, millega ta on koostööd teinud.

Veebisaidil navigeerimine. A2-hostimise veebisaidilt on äärmiselt lihtne teavet leida. Eelkõige on kõigi plaanide kõigi võimaluste võrdlus ühe lehe tabelis selgelt ja selgelt kättesaadav. Seevastu GoDaddy veebisait on segasem ja kogu plaanide teabe leidmiseks peate läbima mitu ekraani.

Arvamus kasutuslihtsuse kohta

GoDaddy juhib siin juhiseid nii tavalise cPaneli liidese hõlpsaks kasutamiseks kui ka saadaval olevate ühe klõpsuga rakenduste arvu kohandamiseks.

GoDaddy ja A2 hostimise tugi

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

Klienditugi on üks neist veebimajutuse funktsioonidest, mille peale te ei mõtle enne, kui teil seda vaja on – ja siis muutub see eluliselt oluliseks.

GoDaddy. GoDaddy klienditoega ühenduse võtmiseks on ainult kaks võimalust – helistage neile või kasutage nende reaalajas vestluse võimalust. Ja telefoninumber pole tasuta, seega maksate ooteaja eest. Kõik GoDaddy tugiteenistujad asuvad Arizonas ja Iowas, Ameerika Ühendriikides.

Arvustajad väidavad, et klienditeeninduse kvaliteet on üldiselt kõrge, parimate tulemustega on lihtsad ja arusaadavad päringud. Samuti leiate teavet GoDaddy andmebaasist või saate vaadata nende videoõpetusi.

A2 majutamine. A2 Hostingil on teid toetama USA-s asuv Guru meeskond, kes kõik on eksperdid või arendajad ise. Guru meeskonnaga saate ühendust telefoni, e-posti teel, piletit edastades või otsevestluse teel, 24/7/365. Pileti kiirema reageerimise jaoks on prioriteetsed tugiteenused saadaval kuutasu eest. Arvustajad on A2 Hostingist klienditeeninduse kvaliteedi suhtes entusiastlikud ja ettevõte sai parema ettevõtluse büroost 2015. aasta jaanuaris A + reitingu..

Arvamus kasutajatugi kohta

A2 Hostingi klienditugi on hõlpsamini kättesaadav kui GoDaddy ja see on saanud palju rohkem tunnustust nii teadmiste kui ka sõbralikkuse eest.

Kasutajate arvustused GoDaddy ja A2 Hosting kohta

Kasutajate arvustused

Kasutajate ülevaateid võrreldi

Märge: Kliendiülevaated annavad veebimajutusteenuste pildist ainult ühe osa – kuid see osa on sisemine lugu. Kui peate meeles, et seal on alati rohkem negatiivseid ülevaateid kui positiivseid, on klientide ülevaated väga kasulikud inimeste probleemide tuvastamiseks ja sellele, mis neile teenusepakkujate juures eriti meeldib.

GoDaddy ja A2 Hosting negatiivsed ülevaated

GoDaddy. Enamik GoDaddy negatiivseid ülevaateid on olnud pikaajaliste seisakuperioodide ja “veebisaiti pole saadaval” probleemide korral, samuti piiratud võimalustega mõnikord küsitava klienditoe saamiseks. Lisaks on inimesed teinud erandi GoDaddy veebisaidil pakutavatele üsna kõvadele müügivõtetele.

A2 majutamine. Kaebused A2 hostimiskeskuse kohta, mis puudutavad tasuta telefonitoe puudumist väljaspool Ameerika Ühendriike ja raskusi arvelduse toe saavutamisel, kui inimesed tahavad oma lepingut üles öelda.

GoDaddy ja A2 hostimise positiivsed ülevaated

GoDaddy. GoDaddyl on häid ülevaateid inimestelt, kes soovivad põhilist veebisaiti ja kellel on piiratud suhe ettevõttega. Inimesed peavad selle hindu konkurentsivõimeliseks ja armastavad, et see on veebisaitide kiireks käitamiseks ühtne kontaktpunkt.

A2 majutamine. Kahtlemata saab A2 Hosting klienditeeninduse kohta arvukalt ülevaateid nii oma tugimeeskonna sõbralikkuse kui ka teadmiste poolest. Inimesed armastavad ka SSD-serverite kiirust ning plaanide selget ja lihtsat hinnakujundust.

Arvamus kasutajate arvustuste kohta

A2 Hosting’i arvustused on positiivsemad ja vähem negatiivsed kui GoDaddy omad. A2 Hostingi klienditoe väga positiivsed ülevaated näitavad, kui hästi ta abonente kohtleb.

Järeldus GoDaddy ja A2 hostimise võrdluse kohta

Milline hostimine sobib teile kõige paremini?

Parima platvormi valimine

Mõlemal hostimisettevõttel on oma plussid ja miinused.

GoDaddy põhjused A2 hostimise üle:

 • Mugav juurdepääs kõigile veebisaidi vajadustele
 • Suur asutatud ettevõte, millel on tõestatud kogemus
 • Windowsi veebimajutus on saadaval
 • Kasvamisruumi on saadaval saadaolevate professionaalsete hostimispakettide abil
 • Ulatuslik loetelu ühe klõpsuga installimisest
 • Integreeritud e-kaubanduse pakett

Põhjused, miks valida GoDaddy asemel A2-hostimine

 • Suurepärane klienditugi
 • Veebisaidi kiire laadimisaeg
 • Ulatuslik turvakomplekt on kõigi plaanidega tasuta
 • Tasuta veebisaidi koostaja
 • WordPressi kiirendi funktsioon mugavuse, kiiruse ja turvalisuse tagamiseks

A2-hostimine sobib hästi neile, kes alles alustavad veebisaidide loomise maailmas ja arvavad, et vajavad oma veebimajutusteenuste pakkujalt tuge. Skaala teises otsas huvitaks Turbo plaan neid, kellele veebisaidi kiirus on esmatähtis.

GoDaddy domeeninimede, veebisaitide koostaja ja hostingu pakett meeldib algajatele, kes soovivad kõike ühte kohta, ehkki mõned neist funktsioonidest on lisatasu eest.

E-kaubanduse klientidele on see visand: GoDaddy integreeritud pakett koos nende omanduses oleva ostukorviga võrreldes A2 Hostingi ühe klõpsuga lingiga mõnele kõige populaarsemale e-kaubanduse lahendusele.

Nii A2-hostimine kui ka GoDaddy on veebimajutusteenuse pakkujana head võimalused; Kui aga kumbki neist ei vasta teie vajadustele, siis uurige InMotion Hostingi – ettevõtet, mis on teeninud kindla maine ettevõtete suurepärase veebimajutajana. Saate kasutada selle 90-päevast raha tagasi garantii, et uurida kõiki 300+ rakendust, mis on saadaval ühe klõpsuga installikogus.

Kas teil on küsimusi GoDaddy või A2 Hosting kohta? Kas teil on olnud kogemusi kummagi veebiteenuse pakkujaga või otsustasite minna mõne teise ettevõtte juurde? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map