DreamHost vs A2 Hosting: kumba peaksite kasutama?

DreamHost vs A2 Hosting


Otsustamine, kus võõrustada, võib olla kõige olulisem otsus, mille oma veebisaidiga teete. Teie ettevõtmise õnnestumiseks on vaja usaldusväärset hostimist, mis pakub teie vajadustele kõige paremini vastavaid funktsioone. Kasutage seda DreamHosti ja A2 Hostingi võrdlust, et aidata teil valikuid kitsendada.

DreamHostil on veebimajutusettevõttena pikk ajalugu. 1997. aastal asutatud tal on serverites hostitud üle 1,5 miljoni veebisaidi. A2 Hosting seevastu käivitati esmakordselt 2003. aastal arendajaid silmas pidades ja oli üks esimesi, kes pakkus PHP 5 ja Ruby on Rails. Nende rõhk on esitusel.

Nii DreamHost kui ka A2 Hosting pakuvad jagatud hostimist, hallatud WordPressi hostimist ning VPS-i ja pühendatud serveriplaane. Mõlemad ettevõtted põhinevad Linuxil.

2014. ja 2015. aastal nimetati DreamHost PCMagi parimaks ärimajutajaks. A2 Hosting on võitnud arvukalt parimate auhindu, neist mitu juba eelmisel aastal.

Californias asuv DreamHost on eraomanduses olev hostimisettevõte. A2 Hosting on ka eraomandis. Selle nimi pärineb sellest, et selle peakontor asub Ann Arboris (kaks A’-d), Michigan.

Võrrelge DreamHosti ja A2 Hostingi jõudlust

Contents

Uptime ja töökindlus

Uptime monitor

Uptime. DreamHost ei saa selle tööaega paremini tagada. Sellel on 100% tööaja garantii ning tagasimaksete eest võetakse üks päev majutust iga seisaku tunni eest, kui probleemist on teatatud. A2 Hosting on peaaegu sama hea, garantii on 99,9%. A2 Hosting tagastab 5% kuutasust iga tunni eest, kui teie veebisait pole seadme või võrgu rikke tõttu juurdepääsetav.

Etendus. DreamHost kasutab AMD protsessoreid ja serveritesse on installitud SSD-d. A2 kasutab neljatuumaliste protsessoritega Delli servereid ja kõik nende plaanid kasutavad ka SSD-sid. SSD-sid kasutatakse parema jõudluse ja töökindluse tagamiseks.

DreamHosti hostitud saidi laadimisaeg oli 2,10 sekundit, mis oli kiirem kui 70% Pingdomil testitud saitidest. Võrreldava A2 saidi test andis laadimisaja 1,49 s, mis on kiirem kui 81% testitud saitidest.

Töökindlus. DreamHostil on mitu andmekeskust USA-s. Californias on kaks andmekeskust, samuti andmekeskus Virginias Ashburnis. DreamHost ühendab California andmekeskused hiljuti avatud andmekeskuseks Oregoni Portlandis. Kõigis andmekeskustes on toide ja jahutus koondatud, diislikütuse varundamine ja turvalisus ööpäevaringselt.

A2 Hostingil on andmekeskused kogu maailmas, keskused asuvad Michiganis, Amsterdamis ja Singapuris. Andmekeskustel on ülearused toite- ja jahutusvõimalused, samuti neljakordne võrguühendus. Diislikütuse varukoopiaid saab hädaolukordadeks. Nende turvalisust ja töökindlust jälgitakse kohapeal.

Arvamus teemal DreamHost ja A2 Hosting Performance

Nii DreamHost kui ka A2 Hosting on põhifunktsioonidena usaldusväärsus ja jõudlus ning mõlemad pakuvad muljetavaldavaid tulemusi.

DreamHosti ja A2 majutuse omadused

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Märge: Funktsioonide kirjeldamisel ärge eksitage selliseid turundustermineid nagu „piiramatu” ja „mõõtmatu”. See ei tähenda “kasutage nii palju kui soovite”. Selle asemel viitavad terminid sellele, mida hostiettevõtted peavad mõistlikuks kasutamiseks. Hostiettevõtted trahvivad või peatavad saidid, mis nende arvates ületavad – mõnikord ilma hoiatuseta. Kuid hostiettevõtted väidavad, et enamik kasutajaid ei tule kunagi hoiatuse lähedale.

Domeeni registreerimine. Mõlemad hostid on domeenide registripidajad. DreamHost pakub uute kontode jaoks domeenide registreerimise tasuta aastat. A2 Hostingil seda võimalust pole.

Veebisaitide koostaja. Ei DreamHostil ega A2 Hostingil pole sisseehitatud veebisaitide ehitajaid, ehkki A2 Hosting väidab, et see toetab enamikku tasuta ja ärilistel veebisaitidel töötavaid ehitajaid.

Andmebaasid. DreamHost pakub piiramatuid MySQL andmebaase. A2 Hosting piirab madalaima astme andmebaaside arvu 5-ni, kuid teistel astmetel ja plaanidel on lubatud piiramatu arv andmebaase. A2 Hosting toetab ka PostgreSQL-i.

E-posti kontod. DreamHost pakub piiramatuid e-posti kontosid ja e-kirjade edastamist. A2 Hosting piirab jällegi madalaimat taset, lubades 25 kontot. Muud astmed ja plaanid pakuvad piiramatut arvu e-posti kontosid. Piiramatu konto on kasulik, kui teil on palju töötajaid. Samuti võimaldab see luua eraldi kontod teie ettevõtte iga osakonna jaoks, näiteks müük, tugi ja teave.

WordPressi majutamine. DreamHost ja A2 Hosting pakuvad mõlemad hallatud WordPressi plaane. Tavaliselt maksavad hallatud WordPressi plaanid rohkem kui tavaline jagatud plaan, ehkki A2 hosting on erinev – selle hallatava WordPressi hinnakujundus on sama mis tavaliste jagatud plaanide puhul.

Osa lisakuludest tuleneb sellest, et hallatud WordPressi plaanid paigutatakse tavaliselt optimeeritud serveritesse, kus on vahemälu ja lisaturvalisus, et suurendada jõudlust ja stabiilsust. Haldatud WordPress-hostimise teine ​​eelis on see, et teie WordPress-saitide varukoopiad ja värskendused tehakse teie eest. See võimaldab teil keskenduda tehnilise kraami asemel oma sisule.

e-kaubanduse lahendus. DreamHost ja A2 Hosting toetavad juhtpaneelide kaudu saadaolevaid tasuta ostukärusid, näiteks Magneto, ZenCart, PrestaShop jt. DreamHost toetab ka kaubandusliku e-kaubanduse saidi ehitajat Café Commerce – ehkki see pole tasuta.

Varukoopiad. DreamHosti poliitika keelab saidi kasutaja loodud varukoopiate salvestamise serverisse. Kõik kasutaja loodud manuaalsed varukoopiad tuleb hostiserverist alla laadida ja eemaldada nii kiiresti kui võimalik pärast nende loomist.

Veebisaidi andmed ja andmebaasid varundatakse automaatselt, kuid varundamine pole tagatud. A2 Hosting pakub serveri tagasikerimist kõigile, välja arvatud madalaimad astmed. Serveri tagasikerimine võtab teie saidilt automaatsed hetktõmmised ja võimaldab üksikute failide, andmebaaside või kogu saidi taastamist.

Turvalisus hostimisel. DreamHost kasutab e-posti filtreerimiseks Spamhausi ja DDoS-kaitse tagamiseks Arbor Networksit. Samuti võtab A2 hosting turvalisust väga tõsiselt. See skaneerib ja ennetavalt tegutseb DDoS-i ohtude, pahavara ja viiruste vastu, kasutades selleks funktsiooni Perpetual Security ja HackScan – mida pakutakse tasuta. See kasutab e-posti jaoks standardset rämpsposti kaitset ja lisaks Barracuda täpsemat rämpsposti filtreerimist.

A2 Hosting kasutab ka Patchmani täiustatud turvatööriista, mis otsib parandamist vajavat tarkvara ja rakendusi ning annab teile teada, kui rakendused on aegunud.

DreamHost pakub oma plaanides SSL-i Let’s Encrypt kaudu. A2 pakub oma plaanide jaoks cPaneli kaudu tasuta jagatud SSL-sertifikaate ja ka eraviisilist SSL-i.

Kontrollpaneel. DreamHost kasutab patenteeritud juhtpaneeli, mis on rohkem tekstipõhine kui tööstusstandardi cPanel ikoonipõhine liides, mida A2 Hosting kasutab.

Roheline. DreamHost ostab taastuvenergia krediite ja sellel on süsiniku suhtes neutraalne jalajälg. A2-l on ka 100% süsinikuvaba jalajälg. A2 osaleb aktiivselt Ann Arbori piirkonnas ka keskkonnasõbralikes tegevustes, näiteks puude istutamises.

Sidus- ja edasimüüjaprogrammid. DreamHosti sidusprogramm maksab iga suunamise eest 97 dollarit, kokku kuni 1164 dollarit aastas. A2 Hosting’i sidusprogramm maksab iga suunamise eest 85 dollarit, ilma piiranguteta. A2-l on ka edasimüüjate programm, mis võimaldab brändingut.

Lisad. DreamHost müüb kuutasu eest oma pilveserverites salvestusruumi, sõltuvalt sellest, kui palju te salvestad. A2 Hostingil on Bingile / Yahoole krediiti 50 dollarit.

Arvamus teemal DreamHost ja A2 Hosting Peamised omadused

DreamHost müüb kuutasu eest oma pilveserverites salvestusruumi, sõltuvalt sellest, kui palju te salvestad. A2 Hostingil on Bingile / Yahoole krediiti 50 dollarit.

Võrrelge DreamHosti ja A2 Hostingi veebimajutusplaane ja hindu

Hostimisplaanid ja hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Märge: Hinnakujundus veebis pidevalt majutab muutusi, mis on tingitud tööstuse konkurentsist. See toob kaasa ka palju soodushindu. Kuna reklaamihinnad piirduvad tavaliselt esimese teenistustähtajaga, tähendab pikema tähtajaga liitumine suuremat kokkuhoidu. Isegi ilma reklaamideta põhjustavad pikemad teenustähtajad tavaliselt hinnavahe. Allpool toodud hinnad kajastavad hinnakujundust võrdluse ajal.

DreamHost. DreamHost ei tee asju keeruliseks paljude erinevate astmete ja plaanidega. On ainult üks plaan, mille hind on 7,95 dollarit kolmeks aastaks. Kava sisaldab piiramatut kõike – piiramatut salvestusruumi, piiramatut ribalaiust, piiramatuid e-posti kontosid ja piiramatuid domeene.

Kavaga on kaasas ühe aasta tasuta domeeni registreerimine ja tasuta SSL. Spetsiaalne IP on saadaval 5,95 dollari suuruse kuutasu eest. DreamHost pakub ka kuut väga skaleeritavat pilveserverit, mida peegeldatakse koondamise jaoks kolmes kohas. Maksumus on alates 4,50 dollarist kuus kuni 96 dollarini kuus.

Ka DreamHost pakub ainult ühte hallatava WordPressi hostimise plaani. Kaasas 30 GB SSD salvestusruumi ja piiramatu arv külastajaid kuus. WordPress installitakse väljaregistreerimisel automaatselt. Kavaga on kaasas spetsiaalne IP ja seda hostitakse SSD-dega VPS-is. DreamHosti plaan on piiratud ühe saidi ja ühe MySQL andmebaasiga ning selle hind on 19,95 dollarit koos aastaplaaniga. A2 Hostingil on kolm hallatud WordPressi plaani.

A2 majutamine. A2 Hosting pakub kolme ühist plaani. Lite lubab ühte saiti, viit andmebaasi ja selle hind on 3,92 dollarit kuus. Swift ja Turbo võimaldavad kumbki piiramatul hulgal veebisaite ja piiramatuid andmebaase. Swifti hind on 4,90 dollarit kuus ja Turbo puhul 9,31 dollarit kuus. Kõigil kolmel on piiramatu SSD-salvestusruum ja piiramatu ribalaius. A2 Hostingil on ka CloudLinux, Centos OS-i versioon, mis on kiirem ja serveri kohta vähem kliente kui enamikul.

A2 Hostingil on kolm hallatud WordPressi plaani. Nende hind on sama mis jagatud plaanide korral 3,92, 4,90 ja 9,31 dollarit. Lite on piiratud ühe veebisaidi ja viie andmebaasiga; Swift ja Turbo pakuvad piiramatul hulgal veebisaite ja andmebaase. Kõik plaanid põhinevad SSD-l ja nende vahemällu salvestamine, ehkki Turbo plaan on vahemäluruumi optimeerinud. Neil kõigil on CDN ja täiendavad turbevalikud. Swift ja Turbo tulevad koos varundamiseks ka serveri tagasikerimisega.

VPS ja spetsiaalsed plaanid: DreamHostil on neli VPS-i plaani, millel on SSD-d ja mis algavad 15 dollarist kuus, kõrgeima taseme puhul 120 dollarit kuus. Pakkudes piiramatut ribalaiust ja piiramatuid domeene, sobivad DreamHost VPS-i kavad väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes on välja kasvanud jagatud hostimisest.

A2 Hostingil on kaks VPS-kava, millel on kummaski kolm astet. Haldamata astmete hind on 5, 10 ja 15 dollarit kuus. Hallatud määramistasandid on 32,99 dollarit, 46,19 dollarit ja 65,99 dollarit kuus. A2 Hostingi plaanides on ka SSD-sid, kuid ribalaiusele ja salvestusruumile on seatud piirangud.

DreamHostil on mõned spetsiaalsed valikud alates 149 dollarist kuus, hinnakujundus sõltub valitud konfiguratsioonist. DreamHost võimaldab oma pühendatud astmetel piiramatul arvul IP-sid ja piiramatut ribalaiust. Nagu ka VPS-i plaanides, on A2 Hostingil kaks kava, millel on kummaski kolm astet. Haldamata hind algab 99,59 dollarist kuus ja Hallatud plaan algab 141,09 dollarist kuus. A2-majutamisel on küll ribalaiust ja salvestuspiiranguid, kuid need on üsna helded.

Raha tagasi garantii: DreamHostil on valdkonnas juhtiv 97-päevane raha tagasi garantii. A2 Hostingi garantii on ka parem kui tavaline 30 päeva standard, pakkudes igal ajal raha tagasi pakkumist. Esimesed 30 päeva tagastatakse täielikult; 30 päeva pärast hinnatakse raha tagasi. DreamHost peab domeeni registreerimistasu kinni, kui olete kasutanud vaba registreerimise aastat.

Arvamus hostimiskavade hinnakujunduse kohta

DreamHostil on selle valdkonna parim raha tagasi garantii – ehkki A2-hostimine on ka parem kui tööstusharu standard. DreamHost muudab jagatud või hallatava WordPressi plaani valimise lihtsaks, igas kummaski on ainult üks tasand. A2 Hosting’i VPS-i hinnakujundus ja spetsiaalsed serveriplaanid muudavad selle väga atraktiivseks väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks.

Kui lihtne on DreamHosti ja A2 hostimist kasutada

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Kontrollpaneel. DreamHosti omanduses oleval juhtpaneelil on palju funktsioone, kuid kui mitte omaette tööstusstandard, võib see tekitada probleeme, kui teisaldate oma saidi hiljem. A2 Hosting kasutab cPaneli kasutajasõbralikku, ikoonipõhist liidest.

Ühe klõpsuga Installer. DreamHostil on ühe klõpsuga installija jaotis, ehkki rakendusi pole nii palju, kui teised paigaldajad pakuvad. A2 Hosting kasutab sadade rakenduste ühe klõpsuga installijana Softaculous.

Veebisaidil navigeerimine. Nii DreamHosti kui ka A2 Hosting saidid pakuvad kõike, mida vajate paketi valimiseks. Mõlemal on kasulikke võrdlustabeleid astmete võrdlemiseks oma plaanides, ehkki A2-hosting lisab paljude diagrammides näidatud terminite ja valikute jaoks hüpikakendele kasulikke linke. Bot on puhas ja kasutajasõbralik. Kuid DreamHost muudab teabe leidmise keeruliseks Google’i poole pöördumata või vikisid lugemata.

Arvamus kasutuslihtsuse kohta

Mõlemat hosti on piisavalt lihtne kasutada, kuid A2-hostingul on eelis tänu standardse cPaneli kasutamisele, sellel on robustsem ühe klõpsuga rakenduse installer ja see muudab teabe kergemini leitavaks kui DreamHost.

DreamHosti ja A2 majutuse tugi

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

Nii DreamHost kui ka A2 Hosting saavad klientidelt teeninduse ja toe eest kõrgeid hindeid ning tugiteenistujaid peetakse sõbralikeks ja teadlikeks.

A2 Hostingil on telefon, e-post ja reaalajas vestlus ööpäevaringselt. DreamHostil on kontaktleht, kuhu saadate meilisõnumeid. Kui olete neilt ostnud, pakub DreamHost veel rohkem tugiteenuseid, kuid telefon pole üks neist. DreamHost on erinev viki, mida värskendatakse vastavalt vajadusele ja milles on palju teavet, sarnaselt teadmistebaasile. DreamHostil ja A2 Hostingil on ajaveeb ja foorum ning A2 Hostingil on Facebooki leht.

Arvamus kasutajatugi kohta

Mõlemad hostiettevõtted saavad teenindus- ja tugipersonali teadmiste ja abivalmiduse eest kõrgeid hindeid. Mõlemad pakuvad palju nõu ja teavet. Paljude jaoks muudab telefonitoe puudumine aga DreamHosti mitte nii sõbralikuks toeks.

Kasutajaülevaated DreamHostist ja A2 Hostingist

Kasutajate arvustused

Kasutajate ülevaateid võrreldi

Märge: Kuna arvustusi postitavad need, kes tunnevad end väga tugevalt ja on järelikult kas tugevalt negatiivsed või tugevalt positiivsed, ei tohiks need olla veebi valimisel otsustavaks teguriks. Kui aga midagi järjepidevalt esile kerkib, võib see siiski midagi kaaluda.

Negatiivsed ülevaated DreamHost ja A2 Hosting

DreamHost. DreamHosti klientide kõige tavalisem kaebus on telefonitoe puudumine. Mõni on teatanud ka pilkupüüdvast vestlusest.

A2 majutamine. A2 saab vähem negatiivseid ülevaateid kui enamus ettevõtteid. Tavaliselt on need mõeldud klienditoega halbade kogemuste üksikjuhtumite korral.

DreamHosti ja A2 hostimise positiivsed ülevaated

DreamHost. DreamHosti klienditugi saab enamasti positiivseid kommentaare. DreamHost saab kudosid ka selle peaaegu piiramatu kõike jagatud kava eest nii madala hinnaga.

A2 majutamine. A2 saab klienditoe saamiseks palju positiivseid ülevaateid. Klientidele avaldab muljet ka A2 Hostingi serverite hinna ja kiiruse funktsioonide arv.

Arvamus kasutajate arvustuste kohta

Üldiselt võtavad kliendid mõlemaid hostimisettevõtteid hästi vastu. A2 Hosting saab aga vähem negatiivseid ülevaateid kui DreamHost.

Järeldus DreamHosti ja A2 majutuse võrdluse kohta

Milline hostimine sobib teile kõige paremini?

Parima platvormi valimine

DreamHost ja A2 Hosting on palju sarnaseid funktsioone, kuid on põhjust muuta üks soovitavamaks kui teine.

Põhjused, miks valida A2 hostimine üle DreamHosti:

 • Raha tagasi garantii igal ajal
 • Konkurentsivõimelise hinnaga VPS ja pühendunud plaanid
 • Kasutab tööstusstandardit cPanel
 • Telefoni- ja vestlusteenus ööpäevaringselt

Põhjused, miks valida DreamHost üle A2 Hosting:

 • WordPressi jagatud ja hallatud hostimise ühe plaani lihtsus
 • Pikim raha tagasi garantii
 • „Piiramatu” funktsioonid kõigil jagatud plaanide tasanditel

Ehkki DreamHost on mõistliku hinnaga VPS-i ja piiramatu ribalaiusega pühendatud serveriplaanidega hea keskmise suurusega ettevõtetele, teeb A2 Hosting VPS-i hinnakujunduse ja pühendatud serveriplaanide ka selle atraktiivseks valikuks. DreamHosti üheplaaniline jagatud hostimise plaan on atraktiivne neile, kes soovivad „piiramatut kõike”, ilma et peaksid otsustama astmete vahel.

Kuid see ei pruugi algajale sobida, kuna veebisaitide koostajat pole ja telefonitugi puudub. Mõlemad hostimisettevõtted pakuvad oma plaanides pakutavate funktsioonide arvu jaoks head hinda.

Selles võrdluses loetletakse vaid kaks paljudest veebimajutusvõimalustes pakutavatest valikutest. Kui saate kulutada paar dollarit rohkem kui eelarvehinnad, saate saidi Ground abil saada kiireid laadimis- ja reageerimisaegu ning esmaklassilisi funktsioone. Teise masina jaoks, mis oleks hallatava WordPressi jaoks suurepärane valik, võiksite uurida InMotioni majutust

Kas teil on küsimusi DreamHost või A2 Hosting kohta? Millised on teie kogemused veebimajutusega üldiselt? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map