Bluehost vs SiteGround: kumba peaksite kasutama?

„Kui teie ettevõtet ei ole Internetis, jääb teie ettevõte väljalülitatuks” – Bill Gates.


Veebisaitide loomise ja hostimise kiirusega tänapäeval tundub, et inimesed on lõpuks mõistnud Interneti ja Bill Gates’i avalduse olulisust.

Ja see teadmine vajadusest veebis kohaloleku järele on põhjustanud paljude hostingu pakkujate kasvu.

Kuid teie vajadustele kõige sobivama valimine pole nii lihtne.

Oleme aidanud teid selle ülesande täitmisel, valides välja kaks kõige populaarsemat veebimajutajat, Bluehost ja SiteGround.

Tegime objektiivse ülevaate Bluehost ja SiteGround põhifunktsioonidest eesmärgiga aidata teil veebimajutusteenuse pakkuja valimisprotsessi pisut lihtsamaks muuta.

Me võrdleme neid kahte ettevõtet põhjalikult, uurides nende hostimisfunktsioone, plusse, miinuseid, klientide ülevaateid, hinnakujundust ja plaane,

Bluehost asutati 1996. aastal ja on seega hostimiseäris olnud juba üle 19 aasta. SiteGroundil on vähem kogemusi umbes 12 aastat, kuna ta asutati alles 2004. aastal.

Mõlemad veebisaidimajutusettevõtted on aga teeninud positsiooni maailma eelistatuimate ja parimate veebimajutajate seas.

Oma peakontoriga USA-s Utahis, on Bluehost veebimajutaja, mille omanikuks on Endurance International Group (EIG), kellel on selle nime all veel mitmeid hostimisettevõtteid. SiteGround pole üks neist; peakontor asub Bulgaarias Sofias.

Bluehost on juba pikka aega olnud üks juhtivaid globaalseid veebimajutusteenuste pakkujaid, kes on koos oma EIG-i kaaslaste ettevõtetega majutanud enam kui 2 miljonit saiti.

Ehkki SiteGround ei pruugi olla nii suur kui Bluehost, on see siiski redelile roninud ja kujunenud ka üheks eelistatuimaks veebimajutuse lahenduseks.

Rohkem kui 450 000 saidiga on Site Groundi veebimajutusteenuste kvaliteet üldtuntud.

Veelgi enam, mõlemad veebimajutajad pakuvad jagatud hostimist, VPS-i hostimist, pühendatud serverite hostimist, WordPress-hostimist ja pilvemajutamist.

Kuid SiteGround pakub ka CMS-i, sealhulgas Joomla ja Drupali, hostimislahendusi.

SiteGround on lisaks kaasatud selliste avatud lähtekoodiga kogukondade nagu Joomla, WordPress ja Magenta sponsoritesse..

Samuti on SiteGround teinud koostööd mitme ettevõttega, sealhulgas GlobalSign, cPanel, Softaculous, SingleHop, CloudFlare, SoftLayer, OpenSRS, 1H ja Open Classifieds..

Nii Bluehost kui ka Siteground on võitnud auhindu.

Bluehost on võitnud mitmeid Host Review auhindu: parim veebimajutusettevõte, parim eelarvemajutus, parim taskukohane veebimajutus,

SiteGround on pälvinud ka mõned auhinnad, sealhulgas parim taskukohane veebimajutus 2013. aastal ja parim hallatav WordPressi isiklik hostimine veebisaidil WebHostingCat 2015. aastal..

Võrrelge ettevõtte Bluehost ja SiteGround jõudlust

Contents

Uptime, töökindlus, kiirus ja jõudlus

Uptime monitor

Uptime. Üks peamisi põhjuseid, miks Bluehost ja SiteGround on nii populaarsed, on see, et nad tagavad, et teie serverites hostitavad saidid on suurema osa ajast saadaval.

Teisisõnu pakuvad nad märkimisväärselt kõrget tööaega protsenti. Kuigi SiteGround annab tööaja garantii 99,99%, ei anna Bluehost otsesõnu garantiid.

Mõne meie veebisaidi reaalajas testimisel leiti, et mõlema hostingu pakkuja pakutav tööaeg on sageli umbes 99,99%.

Töökindlus. SiteGroundi andmekeskused pakuvad kõrget elektrienergia redundantsi koos mitmete katkestusvõimalustega, mis koosnevad mitmest toiteallikast, nende enda generaatoritest ja ettevõtteklassi UPS-tehnoloogiast..

Kõiki neid andmekeskusi jälgitakse ulatuslikult ka ööpäevaringselt toimuva inimeste turvalisuse, juurdepääsu kontrollimispüüniste, biomeetria, kuulikindlate vestibüülide ja videovalve abil. Kõik need tegurid muudavad SiteGroundi serverid kõige usaldusväärsemateks maailmas.

Bluehost andmekeskus asub Utahis. Keskus toetab peamisi funktsioone, nagu UPS-i toite varundamine, peegelpildi varukoopia, diiselgeneraatorid ja muud toitega seotud funktsioonid.

Samuti pakub Bluehost täiustatud serverite ja riistvaraga teie saitidele suurepärast usaldusväärsust.

Kiirus ja jõudlus. SiteGroundil on andmekeskused neljas erinevas riigis, nimelt USA-s, Suurbritannias, Hollandis ja Singapuris, kolmel erineval mandril..

See annab teile võimaluse majutada oma saite serverites, mis asuvad teie saidi peamiste külastajate asukohale kõige lähemal, mis tagab veebisaidi parema kiiruse ja toimivuse.

Mandrite eri osades pole Bluehosti serverite jaoks erinevaid andmekeskusi.

SiteGround kasutab enamiku oma serverite jaoks ka Apache, CentOS, MySQL, PHP ja WHM / cPanel. See on loonud kaubamärgi 1H all kohandatud tarkvaralahendused konto eraldamiseks ja jälgimiseks ning serverite kiiruse optimeerimiseks..

Lehe laadimistaotlusele vastamiseks kuluv maksimaalne aeg aitab sageli kindlaks teha serverite kvaliteeti ja sellest tulenevat jõudlust.

Testisime teatud aja jooksul Bluehost serverites hostitud saidi laadimisaega ja võrdlesime seda SiteGround serveris hostitud saidi laadimisajaga. Keskmine Bluehosti laadimisaeg oli 2,4 s, umbes SiteGround aga 2,2 s.

Leiame, et mõlema võõrustaja laadimisajad peavad olema suurepärased.

Samuti annab SiteGround tõuke teie veebisaitide kiirusele, kasutades lakkide vahemällu salvestamist, Memcache’i, SuperCacherit ja CloudFare’i. See aitab veebisaitidel tiheda liikluse korral pisut paremat jõudlust pakkuda.

Arvamus teemal Bluehost ja SiteGround

Nii Bluehost kui ka SiteGround suudavad teie veebisaidid suurema osa ajast saadaval saada, tagades suurepärase töökindluse ja kõrge jõudluse ning kiiruse.
Eelistatavaks võimaluseks on asjaolu, et SiteGround kasutab optimeeritud serveritega staatilist vahemällu salvestamist ja andmekeskused asuvad neljas erinevas riigis..

Bluehost ja SiteGround omadused

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Veebisaitide koostaja. SiteGround ei paku veebisaitide loomise tööriista. Sellegipoolest pakub see palju kasulikke viisardipõhiseid õpetusi ja läbilõikeid. Need aitavad teil veebisaiti luua, Joomla seadistada jne.

Tegelikult juhendavad nad teid kogu saidi seadistamise protsessi ajal kiiresti samm-sammult juhistega. Pealegi peate haldama ainult sisu osa.

Lisaks saate ajaveebi seadistada WordPressi abil, saidi tarkvara kasutavat wiki või foorumiplatvormi phpBB3 kasutades.

Mis puutub minimaalse kodeerimisega või ilma kodeeringuta veebisaitide lohistamisfunktsiooni kasutamisse, pakub Bluehost teile populaarse Weebly saidiehitaja.

Saate luua tasuta Weebly versiooni kasutades lihtsa ja minimalistliku veebisaidi või valida juurdepääsu tasulisele paketile (8,99 dollarit kuus), et pääseda juurde paljudele lisafunktsioonidele. Samuti pakub Bluehost ka GoMobi mobiili veebisaidi ehitajat.

Turvalisus. Olete kindlasti rahul nii SiteGroundi kui ka Bluehostiga nende ulatuslike turvafunktsioonide osas. Need koosnevad nii kuumade linkide kaitsest kui ka erinevatest rämpspostitõrjevahenditest, näiteks Apache Spam Assassin, Spam Experts ja Spam Hammer.

Samuti pakub Bluehost CloudFlare teie saidi turvalisuse parandamiseks SSL-iga ja kaitset hajutatud teenuse keelamise (DDoS) rünnakute vastu. SiteGround pakub ka CloudFlare integratsiooni.

Lisaks laiendab Bluehost muude turvafunktsioonide, näiteks IP-aadresside mustade nimekirjade, parooliga kaitstud kataloogide, digitaalsete sertifikaatide haldamise ja privaatvõtmete toe.

See võimaldab teil kasutada ka SiteLocki domeeni turvalisust, mis on saadaval umbes 1,67 dollari eest kuus. Turvalise kesta (SSH) juurdepääs võimaldab teie veebisaidi administraatoritel turvalist juurdepääsu konfiguratsioonifailidele.

SiteGround on oma turvafunktsioonide poolest väga tuntud. Lisaks juba käsitletud turvafunktsioonidele pakub SiteGround ka IP-aadresside mustaid loendeid ja lisandmoodulit HackAlert Monitoring (umbes 1 dollar kuus), mis teavitab teid, kui teie veebisait on rünnaku all.

Samuti võimaldab SiteGround administraatoritel takistada kasutajatel parooli avaldamist või avalikku avaldamist teie veebisaidi teatud osadele väga tõhusa turvafunktsiooni sildiga „Leech Protect” kaudu.

Haldaja WordPress Hosting. Bluehosti hallatava WordPress-hostimise korral ei pea te installima WordPress CMS-i tarkvara, kuna see on eelinstalleeritud.

SiteGround pakub ka hallatud WordPressi hostimist ja hoolitseb installimise eest, et tagada teie WordPressi saitide parem turvalisus, igapäevased varundamised ja automaatsed pistikprogrammi värskendused.

SiteGroundil on parema valikuga WordPressi odavaima hostimise jaoks minimaalse konfiguratsiooniga kui Bluehostil.

Kuid Bluehost pakub paremaid kõrge konfiguratsiooniga WordPressi hostimisplaane, mis sobivad eriti suure liikluse korral.

e-kaubanduse lahendus. Saidi SiteGround abil saate erinevate e-kaubanduse rakenduste jaoks, näiteks CSCart, Magento ja PrestaShop, automaatse installija valikuid, mis võimaldavad teil veebipoe kiiresti üles seada.

Võite kasutada ka mõnda Softaculouses saadaolevat e-kaubanduse suvandit, näiteks Showare, OpenCart ja ZenCart. SiteGround pakub ka mitmesuguseid võimalusi, mis on keskendunud ainult ostukorvidele või lisaks ainult arveldusele ja arveldusele.

Bluehost pakub ka hulgaliselt e-kaubandusega seotud funktsioone. See võimaldab teil oma veebipoe hõlpsalt üles ehitada, kasutades Magento rakenduse lohistamisfunktsiooni.

Lisaks saate kasutada ostukorve, nagu Cube Cart, ZenCart ja Agora, ning kasutada TransFirsti makseväravat, et tagada klientidele turvalised maksetehingud.

Arvamus Bluehost ja SiteGround põhifunktsioonide kohta

Ehkki mõlemad veebimajutajad pakuvad kindlat turvalisust, pakub SiteGround uuenduslikumaid turvalahendusi, mis hoiavad kindlasti uustulnukate veebisaidid rünnakute eest täiesti turvaliselt. Veebisaidi koostajate osas pakub Bluehost paremaid ja hõlpsamini kasutatavaid valikuid Weebly ja goMobi kujul.

Võrrelge veebisaidi Bluehost ja SiteGround veebimajutusplaane ja hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Märge: Mõlemad veebimajutajad pakuvad ainult Linuxi hostimiskavasid; siin on nende põhijooned ja hinnakujundus.

Odavaim (jagatud) Bluehost’i hostimiskava on saadaval umbes 3,95 dollarit kuus (Bluehost Stardipakett); samas kui odavaim SiteGround’i hostimisplaan (jagatud) on umbes 6,95 dollarit kuus (käivitusplaan).

Kui esialgu on veebisait ja tohutu liiklusmaht, piisab 10-st neist odavatest plaanidest.

Virtuaalserverikavad. Siin on Bluehost jagatud hostimiskavade võrdlus SiteGround jagatud hostimiskavadega.

Bluehost Starter algab umbes 3,95 dollarist kuus (kolmeaastane tellimus) või 4,95 dollarist kuus (kaheaastane tellimus) või 5,95 dollarist kuus (üheaastane tellimus), 50 GB kettaruumi, viie e-posti kontoga ja piiramatu MySQL andmebaasidega üks veebisait.

Bluehost Plus algab umbes 6,95 dollarist kuus (kolmeaastane tellimus) või 7,95 dollarist kuus (kaheaastane tellimus) või 8,95 dollarist kuus (üheaastane tellimus), 150Gb kettaruumi, 100 e-posti kontot ja piiramatu MySQL andmebaasiga kümme veebisaite.

Bluehost Business Pro algab hinnaga 14,95 dollarit kuus (kolmeaastane tellimus) või 16,95 dollarit kuus (kaheaastane tellimus) või 19,95 dollarit kuus (üheaastane tellimus) koos mõõtmata kettaruumi, piiramatu e-posti kontode ja piiramatu MySQL-i andmebaasidega piiramatu arv veebisaite.

Kõik SiteGround jagatud hostimiskavad pakuvad piiramatuid MySQL andmebaase, tasuta domeene, tasuta saidiülekandeid ja tasuta e-posti kontosid.,

SiteGroundi käivitamine algab 6,95 dollarist kuus (aastane tellimus või kõrgem), 10 GB salvestusruumi ühe veebisaidi jaoks on umbes 10 000 igakuise külastajaga.

SiteGround GrowBig algab 9,95 dollarist kuus (aastane tellimus või kõrgem), 20 GB salvestusruumiga mitmele veebisaidile, mis käsitlevad umbes 25 000 igakuist külastajat. Kaasas on ka WordPress SuperCacher, prioriteetne tehniline tugi ja üheaastane tasuta SSL-sertifikaat.

SiteGround GoGeek algab 14,95 dollarist kuus (aastane tellimus või suurem), 30 GB salvestusruumiga mitmele veebisaidile, mis käsitlevad umbes 100 000 igakuist külastajat.

GoGeekiga on kaasas ka WordPress SuperCacher, üheaastane tasuta SSL-sertifikaat, prioriteetne tehniline tugi, ühe klõpsuga WordPressi lavastus, eelinstalleeritud Git for WordPress ja tasuta PCI-vastavus.

WordPressi hallatavad hostimiskavad. Mõlemad veebimajutajad pakuvad hallatavat WordPressi hostimist:

SiteGround StartUp algab 9,95 dollarist kuus (saadaval 30% allahindlusega; 6,95 dollarit kuus), ühe veebisaidi jaoks on 10 GB salvestusruumi, mis on mõeldud umbes 10 000 igakuise külastaja jaoks.

SiteGround GrowBig algab hinnaga 14,95 dollarit kuus (saadaval 33% allahindlusega; 9,95 dollarit kuus), 20 GB salvestusruumiga mitmele veebisaidile, mis käsitlevad umbes 25 000 igakuist külastajat. Kaasas on ka WordPress SuperCacher, prioriteetne tehniline tugi ja üheaastane tasuta SSL-sertifikaat.

SiteGround GoGeek algab 29,95 dollarist kuus (saadaval 50% allahindlusega; 14,95 dollarit kuus), 30 GB salvestusruumiga mitme veebisaidi jaoks, mis käsitlevad umbes 100 000 igakuist külastajat.

GoGeekiga on kaasas ka WordPress SuperCacher, üheaastane tasuta SSL-sertifikaat, prioriteetne tehniline tugi, ühe klõpsuga WordPressi lavastus, eelinstalleeritud Git for WordPress ja tasuta PCI-vastavus.

Bluehost Blogger algab 24,99 dollarist kuus (ainult esimese kuu kohta umbes 12,49 dollarit), 30 GB salvestusruumi ja ühe IP-aadressiga viie veebisaidi jaoks, mis käsitlevad umbes 100 miljonit igakuist külastajat.

Bluehost Professional algab 74,99 dollarist kuus (ainult esimesel kuul umbes 37,50 dollarit), 60 GB salvestusruumi ja ühe IP-aadressiga kümnele veebisaidile, mis käsitlevad umbes 300 miljonit igakuist külastajat.

Bluehost Business algab hinnaga 119,99 dollarit kuus (ainult umbes 60 dollarit ainult esimesel kuul), 120 GB salvestusruumi ja ühe IP-aadressiga 20 veebisaidile, mis käsitlevad umbes 600 miljonit igakuist külastajat.

Bluehost Enterprise algab 169,99 dollarist kuus (ainult esimese kuu kohta umbes 85 dollarit), 240 GB salvestusruumi ja ühe IP-aadressiga 30 veebisaidile, mis käsitlevad piiramatul hulgal igakuiseid külastajaid.

VPS-i hostimiskavad: Mõlemad saite hostivad ettevõtted pakuvad nelja VPS-i hostimiskava. Kui SiteGround pakub kõigi oma VPS-i hostimiskavadega 5TB ribalaiust, pakub Bluehost nende plaanide jaoks ribalaiust vahemikus 1 TB kuni 4 TB..

Bluehost pakub kõrgeimat RAM-i 8 GB, samas kui SiteGround pakub kõige rohkem 4 GB. Samamoodi on Bluehost pakutav maksimaalne salvestusruum 240 GB, samas kui SiteGround pakub ainult 80 GB.

Bluetoomi VPS-i hostimiskavade hinnad ulatuvad umbes 29,99 dollarist kuus kuni maksimaalselt umbes 119,99 dollarini kuus.

Võrdluseks – SiteGroundi VPS-i hostimiskavade hinnad jäävad vahemikku umbes 60,00 dollarist kuus kuni kõrgeim, umbes 140,00 dollarini kuus. SiteGround osutub ka vähema konfiguratsiooniga VPS-kavade jaoks pisut kallimaks kui Bluehost.

Pühendatud hostimiskavad: Mõlemad veebimajutajad pakuvad kolme tüüpi pühendatud hostimisplaane. SiteGround pakub maksimaalset mälumahtu umbes neli korda 500 GB, võrreldes 1TB maksimumiga, mida pakub Bluehost.

Samuti pakub Bluehost maksimaalset ribalaiust 15TB (koos Bluehost Premium paketiga), samas kui SiteGround pakub ainult 5TB ribalaiust kogu oma pühendatud serveriplaanidega. Mõlemad pakuvad maksimaalset RAM-i 16 GB.

Bluehost’i pühendatud paketi madalaim hind on 149,99 dollarit kuus, samas kui SiteGroundi hind on 229,00 dollarit kuus.

Hinnaskaala teises otsas on Bluehostili pühendatud hostimisplaani kõrgeim hind 249,99 dollarit kuus, samas kui SiteGroundi pühendatud hostimiskava maksimaalne hind on 429,00 dollarit kuus.

Taaskord on SiteGround pisut kallim kui Bluehost.

Raha tagasi garantii. Bluehost ja SiteGround pakuvad mõlemad sarnaseid raha tagasi garantii perioode – umbes 30 päeva.

Arvamus hostimiskavade hinnakujunduse kohta

SiteGroundi jagatud hostimisplaanid sobivad rohkem absoluutsetele algajatele, kes vajavad minimaalset konfigureerimist ega soovi esialgsel perioodil palju raha kulutada.
Kuid liikudes kõrge konfiguratsiooniga VPS-i hostimisplaanide või spetsiaalsete hostimiskavade poole, pakub Bluehost paremaid või sarnaseid konfiguratsioone madalama hinnaga kui SiteGround.

Kui lihtne on kasutada Bluehost ja SiteGround

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

SiteGround ja Bluehost kasutavad mõlemad tööstusstandardi juhtpaneeli cPanel. Seda juhtpaneeli on uskumatult lihtne kasutada ja kui olete kogenud veebimeister, olete tõenäoliselt varem kasutanud sama tüüpi juhtpaneele.

Samuti kiidavad mõlemad veebihostid hõlpsasti kasutatavaid ühe klõpsuga installeerijaid.

Arvamus kasutuslihtsuse kohta

Saidi SiteGround ja Bluehost vahel on seos nende kasutusmugavuse osas.

Tugi ettevõttele Bluehost ja SiteGround

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

Nii SiteGround kui ka Bluehost pakuvad mitmesuguseid võimalusi oma tugitiimiga ühenduse võtmiseks, et kõik küsimused või probleemid kiiresti lahendada.

SiteGround pakub teile 24x7xx52 telefoni tuge, reaalajas vestlust, piletimüügisüsteemi ja nii edasi. Testisime nende reaalajas vestluse funktsiooni kaks korda ja mõlemal korral saime minuti jooksul rahuldava vastuse, mis on eriti kiire.

Ka artiklite, õpetuste ja väga võimsate võlurite arv, mis juhendavad teid erinevate tarkvaralahenduste installimisel, on teie ja teie veebisaitide jaoks enam kui piisav.

Bluehost pakub sarnaseid funktsioone nagu SiteGround, kuid nende tugimeeskonnal võtab reaalajas vestlustel reageerimine kauem aega kui SiteGroundi klienditoe meeskonnal.

Võrdluseks: tõenäoliselt leiate, et SiteGroundi tugimeeskond on teie käsutuses tõhusam kui Bluehosti meeskond.

Arvamus kasutajatugi kohta

Meie hääletus toimub SiteGroundi klienditoe meeskonna poolt, kuna nad reageerivad kiiresti vestlusele otseülekandena ja pakuvad rohkem kätt veebimeistritele, kellel on vähe või puuduvad tehnilised teadmised.

Kasutajate arvustused saidil Bluehost ja SiteGround

Kasutajate arvustused

Kasutajate ülevaateid võrreldi

Märge: Kunagi, kunagi ega kunagi ärge kunagi kasutage veebi valimisel otsustavat faktorit. Arvustusi postitavad peaaegu alati kirglikud inimesed, nii et enamik arvustusi postitavaid kliente on kas tugevalt negatiivsed või tugevalt positiivsed. Siiski peaksite arvustusi kasutama juhendina, kui hostiettevõttel on millegi jaoks pidevalt kõrge või halb hinnang.

Negatiivsed arvustused saidile Bluehost ja SiteGround

Enamik Bluehost’i klientide arvustusi on esile toonud nende kallid jagatud hostimisplaanid ja vajaduse installida paljude funktsioonide jaoks palju lisandmooduleid.

Samuti on nende klientide seas suur nõudlus selle veebimajutaja järele, et nad hakkaksid pakkuma igakuiseid jagatud hostimiskavasid.

SiteGroundi jaoks on paljud kliendid muretsenud oma kalli VPS-i ja pühendatud hostimiskavade ning neile kättesaadavaks tehtud märkimisväärselt väiksema ribalaiuse pärast.

Positiivsed arvustused saidile Bluehost ja SiteGround

Paljud uued idufirmad, väikeettevõtted ja üksikud spetsialistid on kiitnud SiteGroundi pakutavaid odavaid jagatud hostimiskavasid.

Positiivseid ülevaateid on olnud ka turvafunktsioonidest, nende suurepärasest klienditoest ja andmekeskuse asukoha valimise võimalusest.

Bluehostili positiivsed ülevaated on peamiselt nende mõistliku hinnaga VPS-i ja pühendatud hostimiskavade kohta, mis võimaldavad hõlpsalt hakkama saada tohutu liiklusmahuga.

Samuti on pakutud suurepäraste turvafunktsioonide ümber palju häid ülevaateid.

Järeldus ettevõtte Bluehost ja SiteGround võrdlemise kohta

Milline hostimine sobib teile kõige paremini?

Parima platvormi valimine

Põhjused, miks valida Bluehost saidi SiteGround kaudu

 • Odav VPS-i hostimine ja spetsiaalse serveri hostimiskavad
 • Suurema ribalaiuse valikud suuremahulise liikluse korraldamiseks
 • Suurem võime toetada suure liikluse mahtu hallatavate kõrgema konfiguratsiooniplaaniga WordPress-saitide jaoks
 • Paremate veebisaidiehitajate, näiteks Weebly ja goMobi, saadavus

Põhjused, miks valida BlueGhost kohal SiteGround:

 • Võimalus valida kolme kontinendi vahel levivate andmekeskuse asukohtade vahel
 • Tasuta veebisaitide ülekandmise võimalus klientidele, kes soovivad oma olemasolevaid hostitud saite teisaldada
 • Serverite ja veebisaitide pisut parem kiirus ja jõudlus
 • Kiiremad reageerimise ajad päringutele reaalajas vestluse toel

SiteGround sobib väikeettevõtetele, alustavatele ettevõtetele ja professionaalidele, kes otsivad odavamat jagatud hostimise plaani, paremaid juhiseid hostimisprotsessi kaudu ja kõrgemat turvataset. Kuid Bluehost sobib ideaalselt keskmise suurusega ja suurte ettevõtete saitidele, kus on suur liiklusmaht ja vajavad mõistliku hinnaga hostimisplaane, mis pakuvad suuremat konfiguratsiooni, eriti ribalaiust.

Väikeettevõtted leiavad, et piiramatu ribalaius ja salvestusruum on ahvatlevad. Mõlemad hostimisettevõtted pakuvad nende pakutavate funktsioonide hulga eest head hinda.

Hostgator (kuulub ka EIG-le) võib olla Bluehostile alternatiiviks parema toe, mastaapsuse, suure liikluse korraldamise ja muu jaoks..

Tegelikult võib see toimida ka suurepärase alternatiivina nii SiteGroundile kui ka Bluehostile, kuna see pakub nii tavalisi Linuxi hostimiskavasid kui ka Windowsi hostimist.

Kas olete varem oma veebimajutajana kasutanud Bluehost või SiteGround? Kas teil on küsimusi? Jagage palun allpool oma kogemusi ja kommentaare ning tänan, et lugesite!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map