Bluehost vs DreamHost: kumba peaksite kasutama?

Pole tähtis, miks soovite veebisaiti leida endale sobiv veebimajutusettevõte
võite olla segane, sest plaane on nii palju, nii palju erinevaid funktsioone. See
BlueHosti ja DreamHosti võrdlemine pähe võib aidata teil valikuid kitsendada.


Nii BlueHost kui ka DreamHost on olnud veebimajutusettevõttes alates 1990ndatest – BlueHost alates 1996 ja DreamHost alates 1997. Mõlemad on hästi sisse seatud. BlueHosti serverites on üle 2 miljoni saidi, samas kui DreamHosti serverites on üle 1,5 miljoni saidi.

Nii BlueHost kui ka DreamHost pakuvad nii ühist hostimist, hallatud WordPressi hostimist kui ka VPS-i ja spetsiaalset serveriplaani – ehkki BlueHosti VPS-i ja pühendatud serveri valikud on viimased täiendused.

BlueHost on võitnud mitmeid parimate auhindu, sealhulgas „Parim taskukohane hostimine“ ja „Parim“
Väärtusta host. ” DreamHost on võitnud oma osa parimatest auhindadest, sealhulgas PCMagi „Parim ärimees” aastatel 2014 ja 2015.

2010. aastal ostis BlueHosti enda omanduses olev ettevõte Endurance International Group (EIG)
arvukalt hostiettevõtteid, kuid lubab igal neist tegutseda oma nime all. Isegi
ehkki EIG-saidid ei ole üksteise kloonid, on EIG-i vahel mitmeid sarnasusi
omanduses olevad hostimisettevõtted.

Te peaksite teadma, et kui teil on olnud probleeme ühe EIG-i ettevõttega, võite leida sama
küsimusi teisega. DreamHost on eraomanduses olev hostimisettevõte ja peakontor asub Belgias
Californias.

Võrrelge BlueHosti ja DreamHosti jõudlust

Contents

Uptime ja töökindlus

Uptime monitor

Uptime. Ehkki BlueHosti uptime statistika näitab, et see on regulaarselt 99,9% või parem, ei ole neil tööaja garantiid. Teisest küljest on DreamHostil 100% kasutusaegne garantii. Iga seisaku tunni eest antakse majutuse ühe päeva tagasimakseid, kui probleemist on teatatud.

Etendus. BlueHost ehitab oma servereid ja kasutab 16-tuumaseid AMD opterone. DreamHost kasutab ka AMD protsessoreid ja serveritesse on installitud SSD-d.

BlueHosti korraldatud saidi test andis laadimisaja 2,37 sekundit, mis on kiirem kui 65% Pingdomil testitud saitidest. Võrreldava DreamHosti saidi laadimisaeg oli 2,10 sekundit, mis on kiirem kui 70% testitud saitidest.

Töökindlus. BlueHosti andmekeskus asub Utahis. Andmekeskust toidetakse ja jahutatakse üleliigsete allikatega ning hädaolukordade jaoks on olemas diiselvarukoopiad. BlueHost ei peegelda ega koonda andmete varukoopiaid, välja arvatud nende pilveplaanid. Varukoopiaid hoitakse maksimaalselt 30 päeva.

DreamHostil on kaks California andmekeskust, üks Los Angeleses ja teine ​​Irvine’is. Plaanid on
käimas on California andmekeskuste koondamine Portlandi DreamHosti andmekeskuseks.
Neil on ka andmekeskus Virginias Ashburnis. Kõigis andmekeskustes on 2006 koondatud
võimsus ja jahutus, diislikütuse varundamine ja ööpäevaringne turve on kõigis andmekeskustes olemas.

Arvamus teemal BlueHost vs DreamHost

Kuigi töökindlus on suurepärane ja tööaeg hea, puudub tööaja garantii
BlueHost võiks muret valmistada. DreamHostil on üks parimaid äritegevuse garantiisid. DreamHostil on ka eeliseid laadimis- ja reageerimisaegades – kuid ainult väikese varuga.

BlueHost vs DreamHost

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Märge: Leiate funktsioonide kirjeldamisel „piiramatu” või „mõõtmata”, mida veebimajutusettevõtted kasutavad. See on turundustermin ja see ei tähenda “kõike, mida saate kasutada”. Selle asemel viitavad terminid sellele, mida hostiettevõtted peavad mõistlikuks kasutamiseks.

Domeeni registreerimine. Mõlemad hostid on domeenide registripidajad. Nii BlueHost kui ka DreamHost pakuvad uute kontode jaoks domeenide registreerimise tasuta aastat.

Veebisaitide koostaja. BlueHost pakub pukseerimisfunktsiooni Weebly Basic, mis on piiratud 5 veebilehega. Basic on tasuta ja lisatasu eest on saadaval versioon Weebly Premium. DreamHost ei paku veebisaitide koostajat.

Andmebaasid. BlueHost ja DreamHost pakuvad mõlemad piiramatuid MySQL andmebaase.

E-posti kontod. Nii BlueHost kui ka DreamHost pakuvad piiramatuid e-posti kontosid ja e-posti edastamist.

WordPressi majutamine. BlueHost ja DreamHost pakuvad mõlemad hallatud WordPressi plaane.
Hallatud WordPressi plaanid maksavad tavaliselt rohkem kui tavaline jagatud plaan. Osa lisast
maksumus tuleneb sellest, et hallatud WordPressi plaane hostitakse tavaliselt optimeeritud serverites
funktsioonid nagu vahemällu salvestamine ja täiendav turvalisus jõudluse ja stabiilsuse suurendamiseks.

Haldatava WordPress-hostimise peamine eelis on automaatne varundamine ja veebisaidi värskendamine
on teie WordPressi saidid tehtud teie eest, võimaldades teil keskenduda olulisele – teie saitidele. ”
sisu.

e-kaubanduse lahendus. Nii BlueHost kui ka DreamHost pakuvad juhtimispaneelide kaudu, näiteks Magneto, ZenCart, PrestaShop jt, tasuta ostukorve. WP e-kaubanduse pistikprogrammid on saadaval mõlemas hostis WordPressi saitidele. DreamHost toetab ka reklaami
e-kaubanduse saidi ehitaja, kohvikuäri – kuigi see pole tasuta.

Varukoopiad. BlueHost pakub igapäevaseid, iganädalasi ja igakuiseid varukoopiaid ning pakub ka SiteBackup Pro tasu, kuigi see on Business Pro jagatud plaani korral tasuta. SiteBackup Pro võimaldab varundamist ja taastamist faili tasemel.

DreamHosti poliitika keelab saidi varukoopiate salvestamise serverisse, seega kasutaja loodud varukoopiad
tuleb hostiserverist alla laadida ja eemaldada võimalikult kiiresti pärast nende loomist. Veebisaidi andmeid ja andmebaase varundab DreamHost automaatselt, kuid varundamine pole tagatud.

Turvalisus hostimisel. Pahavara otsimiseks, eemaldamiseks ja keelamiseks pakub BlueHost madalamatel astmetel tasuta SiteLocki teenust ja kõrgema astme plaanidel tasuta SiteLock Pro. BlueHost väidab, et tal on olemas ka sisemised protsessid kaitsmiseks DDoS-i eest. DreamHost kasutab e-posti filtreerimiseks Spamhausi ja pakub Arbor Networks’i teenuste kaudu DDoS-i kaitset.

Kõigil Bluehost-plaanidel on tasuta jagatud SSL-sertifikaat. Esitatakse BlueHosti parim jagatud plaan
tasuta privaatse SSL-sertifikaadiga. DreamHost pakub oma plaanides SSL-i Let’s Encrypt kaudu.

Kontrollpaneel. BlueHost kasutab cPaneli, kuid on liidest ulatuslikult muutnud. DreamHost kasutab patenteeritud juhtpaneeli, mis on rohkem teksti- kui cPaneli ikoonipõhine liides.

Roheline. DreamHost ostab taastuvenergia krediite ja väidab, et see on süsiniku suhtes neutraalne.

Lisad. BlueHostil on reklaamikrediiti 150 dollarit; BlueHostil on krediiti 100 dollarit. Mõlemal on sidusprogrammid. Kui teie veebisait on mujal, võtab BlueHost välja juba loodud veebisaidi, ehkki see võtab teenuse eest lisatasu. DreamHostil pole veebisaitide teenuseid üle kandvat teenust.DreamHost müüb kuutasu eest ka oma pilveserverites salvestusruumi, sõltuvalt sellest, kui palju te salvestad.

Arvamus teemal BlueHost vs DreamHost

Mõlemad hostiettevõtted pakuvad head valikut funktsioone. Kuna DreamHost ei kasuta cPanelit, tal pole veebisaidi ehitajat, migratsioonipoliitikat ja vähem vastupidavat varundusplaani, saab BlueHost funktsioonides noogutuse.

Võrrelge veebimajutusplaane ja BlueHost vs DreamHost

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Märge: Agressiivne konkurents põhjustab pidevaid muutusi hinnakujunduses ja suurt hulka soodushindu. Soodushinnad piirduvad tavaliselt esimese teenistustähtajaga, seega tähendab pikemaks tähtajaks registreerumine suuremat kokkuhoidu. Isegi ilma reklaamideta põhjustavad pikemad teenustähtajad tavaliselt hinnakujunduse katkemise. Allpool toodud hinnad on loetletud võrdlemise ajal vastuvõtvatel veebisaitidel.

BlueHost. BlueHost pakub kolme ühist plaani. Basic lubab ühel saidil pakkuda 50 GB salvestusruumi ning võimaldab piiramatut ribalaiust ja e-posti kontosid soodushinnaga 3,95 dollarit kuus. Lisaks tõstab 6,95 dollarit kuus saitide lubatud arvu 10 ja salvestusruumi 150 GB-ni. CDN on ka osa Plusskavast. Business Pro pakub hinnaga 14,95 dollarit kuus
piiramatu saitide, aga ka piiramatu ribalaiuse, salvestus- ja e-posti kontode olemasolu.

Sellesse tipptaseme kavasse on lisatud CDN, privaatne SSL, pühendatud IP ja saidi varundamine. Kõik
Jagatud BlueHosti plaanides on ka tasuta domeeni registreerimine üheks aastaks. BlueHosti pakkumised
lisatasu eest kolm skaleeritavat pilveplaani, mis peegeldavad teie andmeid kolmes kohas
töökindlus ja kiiremad laadimisajad.

BlueHostil on neli hallatavat WordPressi kava, mis põhinevad VPS-tehnoloogial. Kõige väiksem plaan,
Blogger, hinnaga 12,95 dollarit kuus, on piiratud 100 miljoni külastuse, 30 GB salvestusruumi ja viie saidiga. Ülemise plaaniga ettevõttel, mille hind on 85 dollarit kuus, on 240 GB salvestusruumi, piiramatu ribalaius ja 30 saiti. Kaks ülejäänud, professionaalne hinnaga 37,50 dollarit ja äri 60 dollariga, jäävad vahele. Kõigil on tasuta CDN ja SiteLock (kahel alumisel astmel on SiteLock Pro, ettevõttel on SiteLock
Premiumi ja kõrgeima astme pakub SiteLock Enterprise).

DreamHost. DreamHost teeb asjad lihtsaks ühe ühise plaani abil, mille hind on 7,95 dollarit kolmeaastaseks tähtajaks. Kava sisaldab piiramatut kõike – piiramatut salvestusruumi, piiramatut ribalaiust, piiramatuid e-posti kontosid ja piiramatuid domeene. Kavaga on kaasas ühe aasta tasuta domeeni registreerimine ja tasuta SSL. Spetsiaalne IP on saadaval 5,95 dollari suuruse kuutasu eest.DreamHost pakub ka pilvevalikut, mida peegeldatakse koondamise jaoks kolmes kohas. Kuus väga skaleeritavat taset ulatuvad 4,50 dollarist kuus kuni 96 dollarini kuus.

DreamHost pakub WordPressi hallatava hostimise ühte plaani koos 30 GB SSD-salvestusruumi ja piiramatu arvu külastajatega kuus. WordPress installitakse väljaregistreerimisel automaatselt. Kavaga on kaasas spetsiaalne IP ja seda hostitakse SSD-dega VPS-is. Kava on piiratud ühe ja ühe saidiga
MySQL andmebaas ja selle hind on aastaplaaniga 19,95 dollarit.

VPS ja spetsiaalsed plaanid: BlueHost ja DreamHost on mõlemad neli VPS-i plaani. BlueHosti 14,99 dollarit kuus makstav VPS-tase oleks sobilik üksikisikule või väikeettevõttele, kes vajab pisut suuremat jõudlust, kui jagatud plaan lubaks, kuid see on selleks palju piiratud. Kolmel ülejäänud plaanil on paremad omadused ja nende hind on 29,99 dollarit, 44,99 dollarit ja 55,99 dollarit kuus. BlueHosti VPS-i plaanides on ribalaiuse piirangud 1 TB kuni 4 TB.

DreamHosti VPS-i plaanides on SSD-d, hind algab 15 dollarist kuus ja maksimaalselt 120 dollarist kuus.
Pakkudes piiramatut ribalaiust ja piiramatuid domeene, sobivad DreamHost VPS-i plaanid
väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted, mis on välja kasvanud jagatud hostimisest.

BlueHostil on kolm spetsiaalset astet, mis võimaldavad 3, 4 ja 5 IP-d, hinnaga 74,99 dollarit, 99,99 dollarit ja
Vastavalt 124,99 dollarit kuus. DreamHostil on mõned võimalused alates 149 dollarist per
kuu, hinnakujundus sõltub valitud konfiguratsioonist. DreamHost lubab piiramatut
IP-de arv ja piiramatu ribalaius sellele pühendatud astmetel.

Raha tagasi garantii: BlueHostil on tööstusstandardi 30-päevane garantii. DreamHost on juhtiv 97-päevane raha tagasi garantii. Kui teil on tasuta domeenide registreerimine saidil BlueHost või DreamHost, hoiavad nad domeeni registreerimistasu igasuguse tagasimakse eest ja teie säilitate domeeninime.

Arvamus hostimiskavade hinnakujunduse kohta

DreamHostil on vaid üks jagatud plaan, mis on võrreldav BlueHosti jagatud hostimise kõrgeima tasemega poole hinnaga. Lisaks on DreamHostil selle valdkonna parim raha tagasi garantii.

Kui lihtne on kasutada BlueHost vs DreamHost

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Kontrollpaneel. BlueHost kasutab cPaneli, kuid muudetud liidesega, nii et tavalistel cPaneli kasutajatel on vaja teha mõned muudatused. DreamHosti patenteeritud juhtpaneelil on nõutavad funktsioonid, kuid kuna see ei põhine tööstusstandardil cPanel, võib see põhjustada kasutajatega seotud probleeme.

Ühe klõpsuga Installer. Peaaegu saja rakenduse hõlpsaks installimiseks kasutab BlueHost MOJO Marketplace’i ühe klõpsuga installijat. DreamHostil on ühe klõpsuga installija jaotis, kuigi võimalusi pole nii palju kui MOJO Marketplace’il on.

Veebisaidil navigeerimine. Nii BlueHosti kui ka DreamHosti saidid pakuvad teavet, mida vajate kava valimiseks. Mõlemal on kasulikke võrdlustabeleid astmete võrdlemiseks oma plaanides. Mõlemad on puhtad ja kasutajasõbralikud, kuid DreamHost muudab teabe leidmise keeruliseks ilma Google’i kasutamata või wikisid lugemata.

Arvamus kasutuslihtsuse kohta

BlueHosti ühe klõpsuga installijal on rohkem rakendusi. Kumbki ei kasuta tavalist cPanelit, kuid BlueHost’s on põhimõtteliselt kohandatud liidesega cPanel. BlueHosti veebisaiti on pisut rohkem
kasutajasõbralik.

Kasutaja BlueHost vs DreamHost tugi

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

Klientide arvustuste põhjal on see üks valdkond, kus BlueHost puudub. DreamHost saab klientidelt teeninduse ja toe eest kõrgeid hindeid ning selle tugiteenistujaid peetakse sõbralikeks
ja teadlikud.

BlueHostil on telefon, e-post ja reaalajas vestlus ööpäevaringselt. BlueHost ja DreamHost peavad mõlemad blogi ja
foorum.

DreamHostil on kontaktleht, kuhu saadate meilisõnumeid. Toetamisvõimalusi on rohkem
kui olete neilt ostnud, kuid telefon pole üks neist. DreamHost on ainulaadne viki, mida värskendatakse vastavalt vajadusele ja milles on palju teavet, sarnaselt teadmistebaasile.

Arvamus kasutajatugi kohta

Kumbki peremees pole siin täiuslik. BlueHost pakub rohkem meetodeid ühenduse võtmiseks kohe, kuid selle klienditoe kliendid ei ole seda kõrgelt hinnanud. DreamHostil on piiratud kontaktvõimalused, kuid kliendid hindavad kõrgelt saadud klienditeenindust.

Kasutajate arvustused ettevõttest BlueHost vs DreamHost

Kasutajate arvustused

Kasutajate ülevaateid võrreldi

Märge: Te ei tohiks kunagi kasutada veebimajutaja valimisel otsustavat faktorit. Tavaliselt postitavad arvustusi kirglikud inimesed, nii et enamik arvustusi postitavaid kliente on kas tugevalt negatiivsed või tugevalt positiivsed. Kui millestki pidevalt teatatakse, võib see siiski midagi kaaluda.

Negatiivsed ülevaated BlueHosti ja DreamHosti jaoks

BlueHost. BlueHosti negatiivsed ülevaated on enamasti seotud tugiteenustega. Pikad ooteajad, ebaviisakus ja korduvad piletid sama teema jaoks pole haruldased.

DreamHost. Pole üllatav, et kõige tavalisem kaebus on telefonitoe puudumine. Mõni on teatanud ka pilkupüüdvast vestlusest. Kliendid on ka kommenteerinud, et nii tugeva tööajagarantiiga ettevõtte jaoks on üllatavalt palju seisakute kaebusi.

Positiivsed ülevaated BlueHosti ja DreamHosti jaoks

BlueHost. Kõige positiivsemad BlueHosti klientide arvustused kiidavad plaanides pakutavaid hindu ja funktsioone.

DreamHost. DreamHosti klienditugi saab enamuse positiivsetest kommentaaridest.DreamHost saab kiitust ka selle eest, et madala hinnaga on saadaval peaaegu piiramatu kõik jagatud plaan.

Arvamus kasutajate arvustuste kohta

Üldiselt saab DreamHost klientidelt rohkem positiivseid ülevaateid kui BlueHost. Kuid BlueHost saab häid arvustusi enamiku kõige kohta, välja arvatud klienditugi.

Järeldus BlueHosti ja DreamHosti võrdlemise kohta

Milline hostimine sobib teile kõige paremini?

Parima platvormi valimine

Nii BlueHostil kui ka DreamHostil on funktsioonid, mis meeldivad neile, kes otsivad veebimajutusettevõtet.

Põhjused, miks valida DreamHost üle BlueHosti:

  • Üks jagatud plaan, milles on “piiramatu” kõik
  • Pikem raha tagasi garantii
  • 100% tööaja garantii
  • Pole EIG ettevõte

Põhjused, miks valida BlueHosti asemel DreamHost:

  • Veel jagatud hostimise võimalusi
  • Tasuta saidilukk
  • Kasutab cPaneli – ehkki modifitseeritud liidesega
  • Veel on ühe klõpsuga installimiseks saadaval rakendusi

Ehkki BlueHosti hallatavad WordPressi plaanid on kallimad kui mõne teise paketid
hostid, nende omadused muudavad need väga populaarseks. Sellele viitab asjaolu, et BlueHostil on majutatud üle miljoni WordPressi saidi.

Kui olete keskmise suurusega või suurem, võite mõistlikult otsida kas Bluehostit või DreamHosti
hinnaga VPS või spetsiaalsed serveriplaanid, ehkki DreamHost suudab suuremates ettevõtetes hakkama saada
selle piiramatu ribalaius.

Oma ühe plaani jagatud hostimisega on DreamHost atraktiivne neile, kes soovivad piiramatut
kõik saidid, ilma et oleks vaja tasandite vahel otsustada. See ei pruugi siiski sobida
algaja, kuna puudub veebisaidi koostaja ja telefoni tugi.

Mõlemad hostimisettevõtted pakuvad nende pakutavate funktsioonide hulga eest head hinda.

Need on vaid kaks paljudest veebimajutust pakkuvatest ettevõtetest. Kui te ei pahanda mõne kulutusi
Kiire laadimise ja reageerimise aja ning esmaklassiliste funktsioonide eest rohkem dollareid, tasuks SiteGround üle vaadata.

Hostile, mis on suurepärane valik hallatava WordPressi jaoks ja millel on raha tagasi
garantii ainult DreamHost, võiksite kaaluda InMotion Hostingi.

Kas teil on küsimusi BlueHosti või DreamHosti kohta? Millised on teie kogemused veebimajutusega üldiselt? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me