BlueHost vs A2 Hosting: kumba peaksite kasutama?

Teie veebisaidi jaoks on palju veebimajutusettevõtteid, kelle hulgast valida. Tegelikult on plaane ja funktsioone nii palju, et see võib teie pea keerutama panna. Pange protsessi veidi stabiilsust ja kasutage seda peadevahelist võrdlust, et oma valikuid kitsendada.


BlueHost on olnud veebimajutusettevõttes alates 1996. aastast, seega on see väljakujunenud hostimisettevõte, mille serverites on hostitud üle 2 miljoni saidi.

A2 Hosting on selle tööstuse jaoks uuem, asutati 2003. aastal. A2 Hosting käivitati esmakordselt arendajaid silmas pidades ja oli üks esimesi, kes pakkus PHP 5 ja Ruby on Rails. Nüüd on nende tähelepanu keskmes performance.

Nii BlueHost kui ka A2 pakuvad jagatud hostimist, hallatud WordPressi hostimist ning VPS-i ja pühendatud serveriplaane ning need põhinevad Linuxil.

BlueHost on võitnud palju auhindu, sealhulgas „Parim taskukohane veebimajutus“ ja „Parima hinna host“. A2 on võitnud mitmeid parimate auhindu, neist mitu juba eelmisel aastal.

Mitmeid hostimisettevõtteid omav ettevõte Endurance International Group (EIG) ostis 2010. aastal BlueHosti. EIG lubab kõigil oma hostiettevõtetel tegutseda oma nime all..

Ehkki EIG-i hostiettevõtted pole üksteise kloonid, leidub piisavalt sarnasusi, et kui teil on olnud probleeme ühe EIG-i ettevõttega, võite leida samu probleeme teisega.

A2 on eraomandis. A2 A2 Hosting nime nimi tuleneb sellest, et nende peakontor asub Ann Arboris, Michiganis.

Võrrelge BlueHosti ja A2 Hostingi jõudlust

BlueHost vs. A2 Hosting: Uptime ja töökindlus

Uptime. Isegi kui BlueHosti uptime statistika näitab, et see on regulaarselt 99,9% või parem, ei ole neil tööaja garantiid. A2-l on 99,9% -lise tööaja garantii. A2 Hosting tagastab 5% kuutasust iga tunni eest, kui teie veebisait pole seadme või võrgu rikke tõttu juurdepääsetav.

Etendus. BlueHost ehitab oma servereid ja kasutab 16-tuumaseid AMD opterone. A2 Hosting kasutab neljatuumaliste protsessoritega Delli servereid ja jõudlusele keskendutakse SSD-mäluseadme kasutamisel.

Pingdomil testitud Bluehosti hostitud saidi laadimisaeg oli 2,37 sekundit, mis on kiirem kui 65% testitud saitidest. A2 sait viis kiirele laadimisajale 1,49 s, mis on kiirem kui 81% testitud saitidest.

Töökindlus. BlueHosti andmekeskus asub Utahis. Andmekeskust toidetakse ja jahutatakse üleliigsete allikatega ning hädaolukordade jaoks on olemas diislikütuse varukoopiad. BlueHost ei peegelda ega koonda andmete varukoopiaid, välja arvatud nende pilveplaanid. Varukoopiaid hoitakse maksimaalselt 30 päeva.

A2 Hostingil on andmekeskused USA-s (Michigan), Euroopas (Amsterdam) ja Aasias (Singapur). Andmekeskustes on ülearune võimsus ja jahutus ning varukoopia jaoks on olemas diiselgeneraatorid.

Andmekeskuste turvalisust ja töökindlust jälgitakse kohapeal. Neil on ka neljakordne võrguühendus, mis tagab üleliigse ja usaldusväärse teenuse.

Arvamus

Kuigi BlueHosti töökindlus on suurepärane ja tööaeg hea, võib probleemiks olla tööaja garantii puudumine.
A2 Hostingil on garantii ja A2 Hostingi laadimis- ja reageerimisajad olid märkimisväärselt kiiremad kui BlueHostil.

Võrrelge funktsioone BlueHost ja A2 Hosting

BlueHost vs. A2 hosting: peamised omadused

Märge: Tavaline turundustermin, mida veebimajutusettevõtted kasutavad funktsioonide kirjeldamisel, on „piiramatu”. Miski pole tõeliselt piiramatu. Selle asemel viitavad terminid sellele, mida hostiettevõtted peavad mõistlikuks kasutamiseks. Hostingettevõtted võivad anda hoiatusi või peatada saidi, kui nad usuvad, et seda on liigselt kasutatud.

Domeeni registreerimine. Mõlemad hostid on domeenide registripidajad. BlueHost pakub uute kontode jaoks domeenide registreerimise tasuta aastat; A2 Hosting seda ei tee.

Veebisaitide koostaja. BlueHost pakub pukseerimisfunktsiooni Weebly Basic, mis on piiratud 5 veebilehega. Basic on tasuta ja lisatasu eest on saadaval versioon Weebly Premium.

A2 Hostingil ei ole üheski plaanis integreeritud veebisaitide koostajat, kuid see toetab enamikku tasuta ja ärilistel veebisaitidel töötavaid ettevõtjaid.

Andmebaasid. BlueHost pakub piiramatuid MySQL andmebaase. A2 Hosting piirab madalaima astme 5 andmebaasi, teistel astmetel ja plaanidel on piiramatu andmebaas. A2 Hosting toetab ka PostgreSQL-i.

E-posti kontod. BlueHost pakub piiramatut arvu e-posti kontosid ja e-kirjade edastamist. A2 Hosting piirab madalaima astme 25 kontosse, teistel astmetel võib olla piiramatu arv.

WordPressi majutamine. Nii BlueHost kui ka A2 Hosting pakuvad hallatud WordPressi plaane. Hallatud WordPressi plaan maksab tavaliselt rohkem kui tavaline jagatud plaan, ehkki A2 Hosting hindab nii jagatud kui hallatud WordPressi kavasid sama.

Hallatud WordPressi kavasid majutatakse tavaliselt optimeeritud serverites, millel on jõudluse ja stabiilsuse suurendamiseks sellised funktsioonid nagu vahemälu ja täiendav turvalisus. Haldatud WordPress-hostimise veel üks eelis on see, et teie WordPress-saitide varundamine ja värskendamine tehakse teie jaoks automaatselt hostfirma poolt, vabastades teid keskenduma teie jaoks olulisele – teie sisule.

e-kaubanduse lahendus. BlueHost ja A2 Hosting pakuvad tasuta ostukärusid nende juhtpaneelide kaudu, nagu Magneto, ZenCart, PrestaShop ja teised. WP e-kaubanduse pistikprogrammid on saadaval mõlemas hostis WordPressi saitidele.

Varukoopiad. BlueHost pakub igapäevaseid, iganädalasi ja igakuiseid varukoopiaid. See pakub ka Business Pro jagatud plaani jaoks saidiBackup Pro tasuta ja muude plaanide eest lisatasu eest. SiteBackup Pro võimaldab varundamist ja taastamist faili tasemel.

A2 Hosting pakub Server Rewindit, mis võtab teie saidilt perioodilisi automaatpilte ja võimaldab tasuta taastada faile, andmebaase või kogu saiti – ehkki see pole madalaima astme jaoks saadaval.

Turvalisus hostimisel. Pahavara otsimiseks, eemaldamiseks ja keelamiseks pakub BlueHost madalamatel astmetel tasuta SiteLocki teenust ja kõrgema astme plaanidel tasuta SiteLock Pro. BlueHost väidab, et tal on olemas ka sisemised protsessid kaitsmiseks DDoS-i eest.

A2 skaneerib ja toimib ennetavalt DDoS-i ohtude, pahavara ja viiruste vastu, kasutades Perpetual Security’i ja HackScan-i – seda tasuta. See kasutab e-posti jaoks standardset rämpsposti kaitset ja lisaks Barracuda täpsemat rämpsposti filtreerimist.

A2 Hosting pakub ka Patchmani täiustatud turbetööriista, mis otsib parandamist vajavat tarkvara ja rakendusi ning annab teile teada, kui rakendused on aegunud.

Kõigil Bluehost-plaanidel on tasuta jagatud SSL-sertifikaat. Kõige populaarsem BlueHosti plaan on kaasas tasuta privaatse SSL-sertifikaadiga. A2 Hosting pakub cPaneli kaudu oma plaanidele tasuta jagatud SSL-i ja privaatset SSL-i võib osta.

Kontrollpaneel. BlueHost kasutab cPaneli, kuid on liidest ulatuslikult muutnud. A2 Hosting kasutab ka tööstusstandardit cPanel.

Roheline. DreamHost ostab taastuvenergia krediite ja tegutseb süsinikuneutraalse jalajäljega. A2 Hostingil on ka 100% süsinikuvaba jalajälg ning ta osaleb aktiivselt puude istutamisel ja muudes keskkonnasõbralikes tegevustes Ann Arboris.

Sidus- ja edasimüüjaprogrammid. BlueHosti sidusprogramm maksab saatekirja eest 65 dollarit. A2 Hosting’i sidusprogramm maksab saatekirja eest 85 dollarit. A2-l on ka edasimüüjaprogramm, mida saab kaubamärgiga nimetada teie ettevõtte nimega.

Lisad. BlueHostil on reklaamikrediiti 150 dollarit. Kui teie veebisait on mujal, võtab BlueHost välja juba loodud veebisaidi, ehkki see võtab teenuse eest lisatasu. A2 Hostingil on Bingile / Yahoole reklaamikrediit 50 dollarit.

Arvamus

Nii BlueHost kui ka A2 Hosting pakuvad head funktsioonide valikut. Mõlemad on rohelised, mõlemad kasutavad cPaneli, mõlemal on atraktiivsed sidusprogrammid ja mõlemad pakuvad turvafunktsioone teie saidi turvalisuse tagamiseks.

BlueHostil on omaduste osas kerge serv, pakkudes domeenide tasuta registreerimise aastat ja pakkudes veebisaidi koostaja Weeblyt.

Võrrelge veebimajutuse plaane ja BlueHosti ja A2 Hostingi hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Märge: Agressiivne konkurents põhjustab pidevaid muutusi hinnakujunduses ja suurt hulka soodushindu. Soodushinnad piirduvad tavaliselt esimese teenistustähtajaga, seega tähendab pikemaks tähtajaks registreerumine suuremat kokkuhoidu.

Isegi ilma reklaamideta põhjustavad pikemad teenustähtajad tavaliselt hinnakujunduse katkemise. Allpool toodud hinnad on loetletud võrdlemise ajal vastuvõtvatel veebisaitidel.

BlueHost. BlueHost pakub kolme ühist plaani. Basic – 3,95 dollarit kuus – lubab ühte saiti, pakub 50 GB salvestusruumi ning võimaldab piiramatut ribalaiust ja e-posti kontosid. Lisaks lubab 6,95 dollarit kuus lubada kuni 10 saiti ja suurendab salvestusruumi 150 GB-ni.

CDN on ka osa Plusskavast. Business Pro, hinnaga 14,95 dollarit kuus, pakub piiramatuid saite, samuti piiramatut ribalaiust, salvestus- ja e-posti kontosid. Sellesse tipptaseme kavasse on lisatud CDN, privaatne SSL, pühendatud IP ja saidi varundamine.

Kõigi jagatud BlueHosti plaanidega kaasneb tasuta domeeni registreerimine üheks aastaks. BlueHost pakub lisatasu eest kolme skaleeritavat pilveplaani, mis peegeldavad teie andmeid töökindluse ja kiirema laadimisaja jaoks kolmes kohas.

BlueHostil on neli hallatavat WordPressi plaani, mis põhinevad VPS-tehnoloogial. Väikseim plaan, blogija, hinnaga 12,95 dollarit kuus, on piiratud 100 miljoni külastuse, 30 GB salvestusruumi ja viie saidiga. Ettevõtte tippplaanil on 240 GB salvestusruumi, piiramatu ribalaius, 30 saiti ja selle hind on 85 dollarit kuus.

Kaks keskmist taset on professionaalsed hinnaga 37,50 dollarit ja äri 60 dollariga kuus. Professionaalne tasand võimaldab 300 miljonit külastajat ja tal on 60 GB salvestusruumi. Äritasand võimaldab 600 miljonit külastajat ja tal on 120 GB salvestusruumi.

Kõigil on tasuta CDN ja SiteLock (kahel alumisel astmel on SiteLock Pro, ettevõttel on SiteLock Premium ja ülemisel astmel on SiteLock Enterprise).

A2 majutamine. A2 pakub ka kolme ühist plaani. Lite lubab ühte saiti, viit andmebaasi ja selle hind on 3,92 dollarit kuus. Swifti ja Turbo plaanid võimaldavad piiramatul hulgal veebisaite ja piiramatuid andmebaase. Swift on 4,90 dollarit kuus ja Turbo on 9,31 dollarit kuus.

Kõigil on piiramatu SSD-salvestusruum ja piiramatu ribalaius. A2 Hostingil on CloudLinux, Centos OS-i versioon, mis on kiirem ja väidab, et serveri kohta on vähem kliente kui enamikul.

A2 Hostingil on kolm hallatud WordPressi plaani, hinnaga sama mis tema jagatud hostimisplaanidel. Lite on piiratud ühe veebisaidi ja viie andmebaasiga ning selle hind on 3,92 dollarit kuus. Swift, hinnaga 4,90 dollarit kuus, ja Turbo, hinnaga 9,31 dollarit kuus, pakuvad piiramatuid veebisaite ja andmebaase.

Kõik plaanid põhinevad SSD-l ja nende vahemällu salvestamine, ehkki Turbo plaan on vahemäluruumi optimeerinud. Neil kõigil on CDN ja täiendavad turbevalikud. Swift ja Turbo tulevad koos varundamiseks ka serveri tagasikerimisega.

VPS ja spetsiaalsed plaanid: BlueHostil on neli VPS-kava. BlueHosti VPS-i astmete hind on 14,99 USD, 29,99 USD, 44,99 USD ja 55,99 USD kuus. BlueHosti VPS-i plaanides on ribalaiuse piirangud 1 TB kuni 4 TB.

A2 Hostingil on kolm haldamata ja kolme hallatava VPS-i kava, kõigil SSD-d. Haldamata on 5, 10 ja 15 dollarit kuus ning ribalaiuse sagedus on 2 TB. Need pakuvad vastavalt 20 GB, 30 GB ja 50 GB salvestusruumi.

A2 Hostingi hallatavate VPS-i astmete hind on 32,99, 46,19 ja 65,99 dollarit kuus. Neil on 75, 100 ja 150 GB salvestusruumi ning 2, 3 ja 4 TB ribalaiust.

BlueHostil on kolm spetsiaalset astet, mis võimaldavad 3, 4 ja 5 IP-d, mille hind on vastavalt 74,99 dollarit, 99,99 dollarit ja 124,99 dollarit kuus. A2-hostimises on kolm haldamata ja kolme hallatava pühendatud serveri astet.

Haldamata toodete hind on 99,59, 165,99 ja 248,99 dollarit kuus. Hallatud määramistasandid on kuus 141,09, 207,49 ja 290,49 dollarit.

Raha tagasi garantii: BlueHostil on tööstusstandardi 30-päevane garantii. A2 Hostingul on 30-päevane täielik tagasimakse ja 30-päeva pärast pro-hinnanguline tagasimakse. Kui teil on BlueHosti domeen tasuta registreerimine, arvestatakse iga tagasimakse korral domeeni registreerimistasu kinni ja te säilitate domeeninime.

Arvamus

BlueHosti jagatud hostimine on A2 Hostingi plaanidest pisut kõrgem, kuid sellel on ka rohkem funktsioone. A2 Hosting’i hallatavate WordPressi plaanide hinnad ja funktsioonid muudavad selle WordPressi kasutajatele atraktiivseks valikuks.

A2 Hosting annab klientidele rohkem valikuid VPS-is ja pühendunud plaanides, pakkudes haldamata ja hallatud võimalusi.

Võrdle, kui hõlpsalt on BlueHosti ja A2 Hostingi kasutada

Kasutuslihtsus

Kontrollpaneel. BlueHost kasutab cPaneli, kuid muudetud liidesega, nii et tavalistel cPaneli kasutajatel on vaja teha mõned muudatused. A2 Hosting kasutab tavalist tööstusstandardit cPanel.

Ühe klõpsuga Installer. Peaaegu saja rakenduse hõlpsaks installimiseks kasutab BlueHost MOJO Marketplace’i ühe klõpsuga installijat. A2 pakub Softaculous’i kaudu ühe klõpsuga rakenduse installimist sadadele rakendustele.

Veebisaidil navigeerimine. Nii BlueHosti kui ka A2 Hosting saidid pakuvad kogu vajalikku teavet paketi valimiseks. Mõlemal on oma plaanides mugav võrdlusdiagramm astmete võrdlemiseks. Mõlemad on puhtad ja kasutajasõbralikud. A2-l on mugav funktsioon – lingid hüpikakende jaoks paljude selle diagrammides näidatud terminite ja võimalustega.

Arvamus

Mõlemal on sadu rakendusi, mida saab installida ühe klõpsuga, mõlemal on hõlpsalt veebisaitidel navigeerida ja mõlemad kasutavad cPaneli – ehkki BlueHosti on muudetud. Enamik kasutajaid oleks rahul kummagi hostimisettevõtte kasutusmugavusega.

Võrrelge ettevõtte BlueHost ja A2 Hosting tuge

BlueHost vs. A2 hosting: tehniline ja klienditugi

Klientide arvustuste põhjal on see valdkond, kus BlueHost vajab parandamist. A2 Hostingi tuge hinnatakse pidevalt kõrgelt ning selle tugiteenistujaid peetakse sõbralikeks ja teadlikeks.

BlueHostil ja A2 Hostingil on telefon, e-post ja reaalajas vestlus ööpäevaringselt. Mõlemal on foorum ja lai teadmistebaas. A2 Hostingil on aktiivne ajaveeb.

Arvamus

Ehkki BlueHost pakub mitut kontaktmeetodit, kurdavad klientide arvustused tugiteenuste kohta korduvalt. A2 Hostingil on samad kontaktmeetodid, kuid selle tuge hinnatakse kõrgelt. A2 on valik, kui tugi on teie jaoks esmatähtis.

Võrdle Bluehost ja A2 Hosting kasutajate ülevaateid

Kasutajate arvustused

Märkus. Arvustusi postitavad tavaliselt need, kellel on kindel arvamus, nii et enamik arvustusi postitavaid kliente on kas tugevalt negatiivsed või tugevalt positiivsed. Sel põhjusel ei tohiks arvustusi kasutada peamise tegurina vastuvõtva inimese valimisel. Kui millestki pidevalt teatatakse, võib see siiski midagi kaaluda.

Negatiivsed arvustused saidil BlueHost ja A2 Hosting

BlueHost. BlueHosti negatiivsed ülevaated on enamasti seotud halva toega. Pikad ooteajad, ebaviisakus ja sama teema korduvad piletid pole haruldased.

A2 majutamine. A2 kohta on vähem negatiivseid klientide arvustusi kui enamiku ettevõtete puhul. Postitatud negatiivsed on tavaliselt klienditoega halbade kogemuste jaoks.

Positiivsed ülevaated BlueHosti ja A2 hostimise kohta

BlueHost. Kõige rohkem positiivseid ülevaateid Bluehost klientidelt kiidavad hinnad ja plaanides pakutavad omadused.

A2 majutamine. A2 saab klienditoe osas palju rohkem positiivseid ülevaateid kui negatiivseid. Klientidele avaldab muljet ka A2 veebisaitide kiirus ja hinna eest pakutavate funktsioonide arv.

Arvamus

Üldiselt saab A2 hostimine kaugelt rohkem positiivseid ülevaateid kui negatiivseid ülevaateid.

Järeldus BlueHosti ja A2 majutuse võrdluse kohta

BlueHost vs. A2 hostimine: milline hosting sobib teile kõige paremini?

BlueHostil ja A2 Hostingil on mõlemad omadused, mida peetakse plussideks ja miinusteks.

A2-hostimise valimise põhjused BlueHosti kohal:

 • SSD-d kõigil oma plaanidel
 • Anytime (pro-rated) raha tagasi garantii
 • Uptime garantii
 • Kiire serverid
 • PostgreSQL-i tugi

Põhjused, miks valida BlueHost A2 hostimise üle:

 • Tasuta saidilukk
 • Rohkem “piiramatuid” funktsioone
 • Tasuta veebisaidi koostaja

Ehkki BlueHosti hallatud WordPressi plaanid on kallimad kui mõne teise hosti plaanid, on need väga populaarsed – nagu näitab tõsiasi, et BlueHostil on majutatud üle miljoni WordPressi saidi.

Kuid A2 Hosting’i sama hallatud WordPressi plaanide jagatud hostimise hinnakujundus muudab selle WordPressi kasutajate jaoks väga atraktiivseks. Nii BlueHost kui ka A2 Hosting pakuvad konkurentsivõimelise hinnaga VPS-i ja pühendatud serveri võimalusi suurematele saitidele või suurema liiklusega kasutajatele.

Mõlemal võõrustajal on ka eelarve hinnaga jagatud plaanid, mis on täisfunktsionaalsed. Nende kahe hostiettevõtte erinevus on selles, et A2 Hosting on klienditeeninduse ja tugiteenuste parem rekord.

Kaaluda on ka teisi veebimajutusettevõtteid. Kui te ei kavatse kulutada paar dollarit rohkem kiirlaadimis- ja reageerimisaegade ning ka lisafunktsioonide jaoks, tasuks SiteGround vaadata.

Teine host, millel on atraktiivsed hallatud WordPressi plaanid ja üks pikimaid raha tagasi garantii on InMotion Hosting.

Kas teil on küsimusi BlueHosti või A2 hostimise kohta? Millised on teie kogemused veebimajutusega üldiselt? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map