Arvixe vs SiteGround: kumba peaksite kasutama?

Võib-olla kõige olulisem otsus, mida oma veebisaidi osas teha saate, on õige hostiettevõtte ja plaani leidmine. Siiski on nii palju ettevõtteid, mille hulgast valida. Seda valikut Arvixe ja SiteGround vahel saate võrrelda ükshaaval, et aidata teil valikuid kitsendada.


SiteGround on veelgi uuem, asutades 2004. aastal, kuid see majutab oma serverites ligi 500 000 saiti. Arvixe ja SiteGround pakuvad mõlemad jagatud hostimist, hallatavat WordPressi hostimist ning VPS-i ja pühendatud serveriplaane. Arvixel on nii Linuxi kui ka Windowsi suvandid, samas kui SiteGround on ainult Linux.

Arvixe sai 2015. aastal nime PCMag Editor’s Choice ja Inc.com nimetas teda üheks USA kõige kiiremini arenevaks ettevõtteks. SiteGround on võitnud mitmeid parimate auhindu, kuid paljud neist pärinevad saitidelt, mille nad on loonud enesereklaamiks – miski, mis on veebimajutusettevõtetega liiga tavaline. SiteGround on võitnud tööaja ja klienditeeninduse eest õigustatud auhindu.

Arvixe ostis Endurance International Group (EIG) 2014. aastal. EIG-i ribareklaami all on palju veebimajutusettevõtteid, kuid kõik tegutsevad oma algselt nimetatud nimede all.Kuigi EIG-ettevõtted pole üksteise kloonid, kui teil oleks olnud probleeme ühega, nad on piisavalt sarnased, et teil võivad olla teisega samad probleemid.

SiteGround asutati 2004. aastal ja see on eraomandis olev ettevõte, mille peakontor asub Bulgaarias Sofias, ehkki sellel on kogu maailmas esindatus.

Võrrelge Arvixe ja SiteGroundi jõudlust

Arvixe vs SiteGround: Uptime ja töökindlus

Uptime. Arvixel on garantii 99,9% ja tasuta kuu tagasimakse tehakse juhul, kui kuu keskmine väärtus jääb alla selle protsendi. SiteGroundil on sarnane garantii vähemalt 99,9% tööaja jaoks. Kui sait jääb vahemikku 99,9–99%, saate ühe kuu hostimise tasuta; iga alla 99% 1% kohta saate tasuta veel ühe kuu.

Etendus. Arvixe paigutab suure osa veebisaidiga seotud andmetest SSD-desse, sealhulgas andmebaasidesse ja e-posti serveritesse, kiireks toimimiseks. SiteGround ei kasuta aastaid lihtsalt sama tehnoloogiat.

Uute meetodite või kiirema tehnoloogia kasutuselevõtul värskendab SiteGround oma andmekeskusi – kõigile kasutajatele, mitte ainult uustulnukatele. SiteGround kasutab kõigi oma plaanide jaoks Supercachet, mitte ainult hallatavat WordPressi hostimist nagu enamus ettevõtteid.

Arvixe võõrustatava veebisaidi laadimisaeg oli 1,05 s, mis on kiirem kui 89% testitud saitidest. Võrreldava SiteGround saidi test andis laadimisaja 1,2 s, mis on kiirem kui 87% testitud saitidest.

Töökindlus. Arvixel on andmekeskused kogu maailmas – Põhja-Ameerikas (Dallas, Texas), Euroopas (Amsterdam) ja (Hongkong). Kõik andmekeskused on täielikult ülearused, mitme toite- ja jahutusvõimalusega. Andmekeskuste turvalisust ja töökindlust jälgitakse kohapeal.

SiteGroundil on andmekeskusi ka kogu maailmas. Andmekeskusi on Chicagos, Londonis, Amsterdamis ja Singapuris. Andmekeskustes on ülearune võimsus ja jahutus koos diiselmootoriga varukoopiatega.

2015. aastal täiustati jagatud servereid Linuxi konteinerite kasutamiseks, mis ühendab serverid juurdepääsu kiirendamiseks ja suurema töökindluse tagamiseks. Kõik nende plaanid on ümber lülitatud SSD-le, samuti MySQL-i andmebaasidele.

Arvamus

Kumbki neist pakub kiiret ja usaldusväärset teenust. Mõlemal on erakordsed tööajagarantiid ning mõlemal on väga kiire reageerimise ja laadimisajad.

Võrdle Arvixe ja SiteGround funktsioone

Võrdle põhifunktsioone

Märge: Ehkki iga veebimajutusettevõte kasutab funktsioonide kirjeldamisel sõna “piiramatu” või “mõõtmata”, on see pisut eksitav. See turundustermin ei tähenda “kasutage nii palju kui soovite”. Selle asemel viitavad terminid sellele, mida hostiettevõtted peavad mõistlikuks kasutamiseks.

Hostiettevõtted karistavad saite, mis nende arvates ületavad selle piiri, mõnikord ka ette hoiatamata – kuigi enamik kasutajaid ei lähe kunagi mõistlikust kasutamisest kaugemale.

Domeeni registreerimine. Mõlemad hostid on domeenide registripidajad. Arvixe erineb tööstusstandardist – see pakub tasuta domeeni nii kaua, kui teil on plaan. Arvixe pakub tasuta ülekannet ka juhul, kui teil on juba domeen mujal. SiteGround pakub domeenide registreerimiseks ühte tasuta aastat.

Veebisaitide koostaja. Arvixe pakub funktsioonirikka ehitaja RvSiteBuilder koos WSYWIG redaktori ja üle 600 veebimalliga. SiteGround pakub Weebly Basicut tasuta – ehkki sellel on loodavate lehtede arv piiratud. Lisatasu eest kuutasu eest saate minna üle Weebly funktsioonirikkamatele versioonidele.

Andmebaasid. Arvixe pakub piiramatu arvu MySQL andmebaase ja see toetab PostgreSQL andmebaase. SiteGround pakub piiramatuid MySQL andmebaase.

E-posti kontod. Arvixe ja SiteGround pakuvad mõlemad piiramatuid e-posti kontosid ja e-kirjade edastamist. Piiramatute kontode kasutamine on eelis, kui olete suur ettevõte, kus töötab palju töötajaid, kuna see võimaldab iga konto jaoks eraldi kontosid luua. Lisaks võib igal teie ettevõtte osakonnal (nt müük, tugi ja teave) olla eraldi konto.

WordPressi majutamine. Nii Arvixe kui ka SiteGround pakuvad hallatud WordPressi plaane. Tavaliselt maksavad hallatud WordPressi plaanid rohkem kui tavaline jagatud plaan. Osa lisakuludest tuleneb sellest, et hallatud WordPressi plaanid paigutatakse tavaliselt optimeeritud serveritesse, kus on vahemälu ja lisaturvalisus, et suurendada jõudlust ja stabiilsust.

Haldatud WordPress-hostimise teine ​​eelis on see, et teie jaoks tehakse teie WordPress-saitide automaatne varundamine, samuti värskenduste ajastamine ja installimine. See võimaldab teil keskenduda olulisele – teie sisule.

Nii Arvixe kui ka SiteGround on ainulaadsed selle poolest, et nad ei võta oma WordPressi plaanide eest lisatasu.

e-kaubanduse lahendus. Arvixe ja SiteGround toetavad mõnda tasuta ja ärilist e-kaubanduse võimalust, paljud neist pakuvad ööpäevaringset tuge ja automaatset installimist.

Varukoopiad. Arvixe teeb iga päev oma serveritest hetktõmmise varukoopiaid, kasutades R1Soft, millele kliendid pääsevad juurde juhtpaneeli kaudu. Varukoopiaid majutatakse koondamiseks eraldi serveris. SiteGround teeb iga päev varukoopiaid, mida hoitakse 30 päeva.

Turvalisus hostimisel. Arvixe otsib ja tegutseb ennetavalt DDoS-i ohtude vastu, pakkudes kaitset julma jõu rünnakute vastu. Arvixe plaanide juurde kuuluvad SpamAssassin ja Spamhaus filtreerivad e-kirju.

SiteGround pakub SpamExpertsi juhtpaneeli kaudu. SiteGroundil on ka kohandatud tarkvara, mis suudab eraldada probleemidega kontod, mis hoiab teie saiti kaitstud, isegi kui halb sait asub samas jagatud serveris. SiteGround jälgib servereid reaalajas ja selle tarkvara suudab enamikule probleemidest automaatselt reageerida ilma inimese sekkumiseta.

Arvixe pakkus oma Linuxi jagatud plaanide jaoks jagatud SSL-i, kuid nüüd näib, et jagatud SSL-id pole enam Linuxi või Windows PersonalClassi plaanide jaoks saadaval. Äriplaanides on aga tasuta SSL, kui teil on plaan Arvixega, ja eraviisilisi SSL-e saab osta. SiteGround pakub tasuta SSL-sertifikaati aastaks, välja arvatud madalaimad astmed.

Kontrollpaneel. Arvixe ja SiteGround kasutavad tööstustandardit cPanel.

Sidus- ja edasimüüjaprogrammid. Arvixe sidusprogramm maksab alates soovitusest 70–135 dollarit saatekirja kohta, sõltuvalt sellest, kui palju saate kuus olete. Arvixel on ka edasimüüjaprogramm nii Linuxi kui ka Windowsi jaoks. SiteGroundil on edasimüüjaprogramm, mis pakub hulgi allahindlusi ja tema sidusprogramm maksab 50–125 dollarit saatekirja kohta, sõltuvalt ka kuu jooksul tehtud soovituste arvust.

Lisad. Arvixe pakub Google’ile ja Yahoo-le reklaamikrediiti kokku 200 dollarit. Arvixe pakub lisatasu kuutasu eest “Prioriteetset tuge”. SiteGround pakub ainult meilisõnumitega kontosid väikese kuutasu eest. SiteGround toetab ka Joomla ja Drupali hostimist.

Arvamus

Mõlemad on täisfunktsionaalsed veebimajutusettevõtted. Arvixe toetus PostgreSQL-ile, mis on „tasuta domeen nii kauaks, kui teil on plaan”, toetus nii Linuxi kui ka Windowsi jaoks ning selle parem veebisaidi koostaja annab Arvixe’ile siiski funktsioonide SiteGround üle kerge eelise.

Võrrelge Arvixe ja SiteGround veebimajutusplaane ja hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Märge: Veebimajutus on konkurentsivõimeline tööstusharu. Selle tulemusel on hinnakujunduses pidevalt muudatusi ja palju sooduspakkumisi. Kuna reklaami hinnakujundus piirdub tavaliselt esimese teenistustähtajaga, tähendab pikaajaline registreerumine märkimisväärset kokkuhoidu. Isegi ilma reklaamideta põhjustavad pikemad teenustähtajad tavaliselt hinnavahe. Allpool toodud hinnad kehtivad selle võrdluse ajal.

Arvixe. Arvixe pakub nelja ühist plaani – kaks PersonalClassis ja kaks BusinessClassis. Teie peamise kliendibaasi kiirema laadimise ja reageerimise aja jaoks on teil võimalus kassas valida USA, Euroopa või Aasia andmekeskused.

Kõik PersonalClassi ja BusinessClassi astmed pakuvad piiramatut ruumi, ribalaiust, e-kirju ja andmebaase. PersonalClass on 4 dollarit kuus ja BusinessClass on 22 dollarit kuus. PersonalClassPro on 7 dollarit kuus ja BusinessClassPro on 35 dollarit kuus. Pro astmed võimaldavad piiramatut arvu saite, samas kui tavalised astmed lubavad ainult kuut.

Erinevus PersonalClassi ja BusinessClassi vahel on see, et BusinessClassil on serveris vähem kasutajaid, muutes selle põhimõtteliselt VPS-funktsioonidega jagatud hostiks. ASP (Windows) suvand töötab iga plaani ja astme jaoks paar dollarit rohkem. Arvixe jagatud plaanid pakuvad piiramatut MySQL ja PostgreSQL andmebaase. Samuti on BusinessClassi plaanidel tasuta SSL-sertifikaat seni, kuni saiti hostitakse koos Arvixega.

Arvixe pakub kahte hallatavat WordPressi plaani – 4–7 dollarit kuus, sama mis jagatud hostimine. Piiramatu ribalaius, piiramatu salvestusruum ja piiramatu arv andmebaase on kõigi plaanidega kaasas. 4-dollarine plaan on piiratud 6 veebisaidiga, samas kui 7-dollarine plaan lubab piiramatut arvu.

WordPressi saite saab hõlpsalt jagada jagatud võrkudelt VPS-idele ja pühendatud hostimisele, ehkki Arvixe hinnad tõusevad VPS-i või pühendatud serverite jaoks.

SiteGround. SiteGround pakub kolme jagatud plaani. Käivitamine lubab ühte saiti, 10 GB salvestusruumi ja selle hind on 3,95 dollarit kuus. GrowBig hinnaga 7,95 dollarit kuus ja GoGeek hinnaga 14,95 dollarit kuus pakuvad piiramatuid veebisaite ning vastavalt 20 GB ja 30 GB salvestusruumi..

Kõigi plaanide juurde kuulub tasuta domeenide registreerimise aasta, piiramatu e-posti konto, piiramatu liiklus, igapäevane varundamine ja tasuta CDN. GrowBig ja GoGeek kavad lisavad prioriteetse tehnilise toe ja tasuta SSL-i üheks aastaks. GoGeek-plaan lisab serveri kohta vähem kontosid, PCI-vastavust ja Giti.

Kuigi SiteGround ei arvesta külastajaid teie ribalaiuse kasutamisega, mõõdab see siiski protsessori kasutamist ja annab hoiatusi selle kohta, mida ta peab protsessori ressursside liigseks kasutamiseks.

SiteGroundil on kolm hallatud WordPressi plaani; Startup, mis on piiratud ühe saidi ja 10 GB salvestusruumiga, GrowBig 20 GB talletusruumiga ja GoGeek 30 GB talletusruumiga. GrowBigi ja GoGeeki kavad pakuvad piiramatuid saite, aastaks tasuta SSL-i ja tugipiletite jaoks prioriteetset olekut. GoGeek-plaan lisab Giti ja serveri kohta on vähem kasutajaid.

Kõigil kolmel plaanil on tasuta domeen, tasuta CDN, WordPerfexi tugi ja piiramatu liiklus. Nagu jagatud plaanide puhul, ei piira SiteGround külastajate arvu. Selle asemel mõõdab CPG kasutamist SiteGround ja liigse kasutamise eest antakse hoiatusi.

SiteGroundi hallatavate WordPressi plaanide hind on sama kui nende jagatud plaanide korral 3,95, 7,95 ja 14,95 dollarit kuus.

VPS ja spetsiaalsed plaanid: Arvixe pakub kahte VPS-i astet nii Linuxis kui ka Windowsis. Arvixe plaanid on Linuxi valiku jaoks 40 dollarit ja 70 dollarit kuus. Kaks Windowsi VPS-i astet on 60–100 dollarit kuus.

Kõigil neljal Arvixe plaanil on piiramatu ribalaius ja neil on tasuta SSL-sertifikaat nii kaua, kui teil see plaan on. SiteGroundi neli VPS-kava leitakse saidi pilvemajutusest ja nende hind on vahemikus 60–140 dollarit kuus. Need on piiratud 5 TB ribalaiusega ja 20–80 GB mälumahuga. Neid hallatakse täielikult ning kiiruse ja töökindluse tagamiseks on SSD-d.

Sõltuvalt konfiguratsioonist on Arvixe kuue ühe protsessori pühendatud serveritaseme hind vahemikus 128,70 USD kuni 227,50 USD kuus. Neile, kes vajavad suuremat jõudlust, on Arvixel kaks mitme protsessori taset, mille hind on 357,30 dollarit kuus.

Arvixe pakub ka pilvevõimalusi, alates 108 dollarist kuus. Kõiki Arvixe-le pühendatud kavasid hallatakse teie jaoks. SiteGroundil on kolm pühendatud kava alates 229 kuni 429 dollarini kuus.

Raha tagasi garantii: Arvixe 60-päevane raha tagasi garantii on parem kui standard. SiteGroundil on tööstusstandardi 30-päevane garantii. Kui teil on Arvixe’is või SiteGroundis tasuta domeeni registreerimine, hoiavad nad domeeni registreerimistasu igasuguse tagasimakse eest ja teie säilitate domeeninime.

Arvamus

WordPressi kasutajad leiavad, et kummagi hosti hind on atraktiivne. SiteGroundi kõrgeim tase, mis on samaväärne Arvixe kõrgeima astmega, on aga kaks korda kõrgem hind. Kui vajate Windowsi, on Arvixe teie ainus valik nende kahe vahel, kuna SiteGroundil pole Windowsi plaane. Arvixe hinnad ja funktsioonid on paremad kui SiteGroundi pakkumised VPS-is ja spetsiaalsed serverivalikud.

Võrdle, kui hõlpsalt Arvixe ja SiteGround kasutada on

Kasutuslihtsus

Kontrollpaneel. Arvixe ja SiteGround kasutavad mõlemad cPaneli kasutajasõbralikku, ikoonipõhist liidest, mis on põhjusel tööstuse standard.

Ühe klõpsuga Installer. Nii Arvixe kui ka SiteGround kasutavad sadade rakenduste ühe klõpsuga installijana Softaculous.

Veebisaidil navigeerimine. Nii Arvixe kui ka SiteGround saidid on hästi paigutatud. Mõlemal on oma plaanides mugav võrdlusdiagramm astmete võrdlemiseks.

Arvamus

Need kaks hostiettevõtet on kasutusmugavuse poolest peaaegu identsed, mõlemad on väga kasutajasõbralikud.

Võrrelge Arvixe ja SiteGround tuge

SiteGround vs Arvixe: tehniline ja klienditugi

Arvixel oli kuni viimase ajani silmapaistev maine klienditoe osas. Pärast EIG-i väljaostmist on klientide kaebused teenuse ja tugiteenuste kohta tõusnud. Kuid klienditoe osas on see endiselt keskmisest kõrgem.

Klientide arvustuste põhjal on SiteGround suurepärane tugi. SiteGround ütleb, et tugipiletite ooteaeg on vaid 10 minutit.

Arvixel ja SiteGroundil on telefon, e-post ja reaalajas vestlus ööpäevaringselt. Mõlemal on lai teadmistebaas õppematerjalide ja videotega ning mõlemal on aktiivne ajaveeb.

Arvamus

Kuni 2014. aastani oleks mõlemal neist ettevõtetest olnud võrdselt muljetavaldav tugi ja teenindus. Täna on klientide arvustuste põhjal SiteGround selles osakonnas eelis.

Võrdle Arvixe ja SiteGround kasutajate ülevaateid

Kasutajate arvustused

Märge: Läbivaatamine ei tohiks kunagi olla see, mis otsustab, millist hostit valida. Üldiselt postitavad arvustusi need, kes tunnevad end väga tugevalt, mis tähendab, et arvustused on kas tugevalt negatiivsed või tugevalt positiivsed. Kui aga midagi pidevalt mainitakse, võib see siiski midagi uurida.

Arvixe ja SiteGround negatiivsed ülevaated

Arvixe. Kuni viimase ajani oli Arvixe kohta vähe negatiivseid ülevaateid. Viimasel ajal kurdavad ülevaated siiski halva klienditeeninduse ja pikkade ooteaegade üle.

SiteGround. Enamik negatiivseid arvustusi saidil SiteGround kurdavad mõne oma poliitika üle. Automaatse uuendamise osas on rahulolematus ning hoiatuse puudumine enne CPU-d ületava saidi sulgemist.

Arvixe ja SiteGround positiivsed arvustused

Arvixe. Arvixe kiidab oma klientide poolt kõiki funktsioone, mis on eelarvehindades saadaval. Windowsi kasutajatel on hea meel leida taskukohase hinnaga hostimine.

SiteGround. SiteGroundi klientide positiivsetes ülevaadetes mainitakse järjepidevalt tugiteenuste kiirust ja kasulikkust ning SiteGroundi serverite töökindlust.

Arvamus

Üldiselt võtavad kliendid mõlemaid hostimisettevõtteid hästi vastu. Arvixe kohta hiljuti esitatud tugikaebuste tõttu saab SiteGround siiski positiivsemaid ülevaateid.

Järeldus Arvixe ja SiteGroundi võrdluse kohta

Järeldus: milline hostimine on teie jaoks parim?

Arvixel ja SiteGroundil on funktsioonid, mis eristavad neid üksteisest.

Põhjused, miks valida SiteGround üle Arvixe:

 • Veebisaidi teisaldamine teisest hostist tasuta
 • Turvalisus hostimisel
 • Kõik plaanid kasutavad vahemällu salvestamist
 • Tasuta CDN

Põhjused, miks valida Arvixe saidi SiteGround üle:

 • Tasuta domeeni registreerimine seni, kuni plaan hostitakse
 • Eelinstalleeritud WordPress
 • Kõigi plaanide Windowsi serveri valikud

Arvixe täisfunktsionaalsete hallatavate WordPressi plaanide hind on sama, mis jagatud hostimine on WordPressi kasutajate jaoks pluss. Arvixe hinnakujundus muudab selle ka paremaks valikuks suurematele või suurtele saitidele mõeldud saitidele.

SiteGroundi jagatud plaanid on soodsa hinnaga, kuid salvestusruumi ja ribalaiusega mõnevõrra piiratud. Kui te alles alustate tegevust või kui teil on väiksem sait, sobivad plaanid.

Mõlemad hostimisettevõtted pakuvad nende pakutavate funktsioonide arvu eest head hinda.

Need on vaid kaks teie saadaval olevatest paljudest veebimajutusvõimalustest. Teine host, mis WordPressi kasutajatele meeldiks, on InMotion Hosting tänu oma suurepäraste hallatavate WordPressi plaanidele.

Kas teil on küsimusi Arvixe või SiteGroundi kohta? Millised on teie kogemused veebimajutusega üldiselt? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map