Arvixe vs A2 Hosting: kumba peaksite kasutama?

Nii palju funktsioone ja nii palju ettevõtteid, et võib olla keeruline teha oluline otsus, millist veebimajutusettevõtet oma veebisaidi jaoks valida. Kasutage seda Arvixe ja A2 Hosting võrdlust, et aidata teil valikuid kitsendada.


Arvixe ei pruugi olla nii tuntud kui mõned hostimisettevõtted, kuid see on saavutanud oma tuntuse kui üks kõige kiiremini kasvavaid veebimajutusettevõtteid selles valdkonnas. A2 Hosting käivitati esmakordselt arendajaid silmas pidades ja nende põhirõhk on jõudlusel.

Mõlemad ettevõtted alustasid tegevust 2000. aastate alguses – Arvixe 2004. aastal ja A2 Hosting 2003. Arvixe ja A2 Hosting pakuvad mõlemad jagatud hostimist, hallatavat WordPressi hostimist ning VPS-i ja spetsiaalset serveriplaani. Arvixel on nii Linuxi kui ka Windowsi võimalused, samas kui A2 Hosting on ainult Linux.

Inc.com nimetas Arvixe’i üheks USA kõige kiiremini kasvavaks ettevõtteks ja tema nimeks sai 2015. aastal PCMag Editor’s Choice. A2 Hosting on võitnud mitmeid parimate auhindu, sealhulgas 2015. aastal mitmelt saidilt „Parim veebimajutus“..

Arvixe ostis Endurance International Group (EIG) 2014. aastal. EIG-i ribareklaami all on palju veebimajutusettevõtteid, kuid kõik tegutsevad oma algselt kasutatavate nimede all. Ehkki EIG ettevõtted pole üksteise kloonid, on nad piisavalt sarnased, et kui teil on olnud probleeme ühega, võivad teil olla samad probleemid teisega.

A2 Hosting on eraomandis ja peakontor asub Ann Arboris, Michiganis. Ettevõtte nimi pärineb Ann Arboris olevatest tähtedest A.

Võrrelge Arvixe ja A2 Hostingi jõudlust

Uptime ja töökindlus

Uptime. Arvixel on garantii 99,9% ja tasuta kuu tagasimakse tehakse juhul, kui kuu keskmine väärtus jääb alla selle protsendi. A2-l on sama 99,9% -line garantii, tagastades 5% kuutasust iga tunni eest, mille jooksul teie veebisait pole seadme või võrgu rikke tõttu juurdepääsetav.

Etendus. Arvixe paigutab suure osa saidiga seotud andmetest kiireks jõudmiseks SSD-desse, sealhulgas andmebaasidesse ja e-posti serveritesse. A2 kasutab neljatuumaliste protsessoritega Delli servereid ja kõik nende plaanid kasutavad SSD salvestusruumi.

Arvixe võõrustatava veebisaidi laadimisaeg oli 1,05 s, mis on kiirem kui 89% testitud saitidest. Võrreldava A2 saidi test andis peaaegu sama muljetavaldava laadimisaja 1,49 s, mis on kiirem kui 81% testitud saitidest.

Töökindlus. Arvixel on andmekeskused kogu maailmas – Põhja-Ameerikas (Dallas, Texas), Euroopas (Amsterdam) ja (Hongkong). Kõik andmekeskused on täielikult ülearused, mitme toite- ja jahutusvõimalusega. Andmekeskuste turvalisust ja töökindlust jälgitakse kohapeal.

A2 Hosting on globaalne ka andmekeskustega Michiganis, Amsterdamis ja Singapuris. Andmekeskused töötavad ja jahutatakse koondamise ja diislikütuse varukoopiatega ning turvalisuse ja töökindluse tagamiseks jälgitakse neid kohapeal. Neil on rohkem koondamist ka andmekeskuste neljakordse võrguühenduse kaudu.

Arvamus

See on üks haruldasi võrdlusi, kus mõlemad hostiettevõtted säravad. Mõlemad pakuvad kiiret ja usaldusväärset jõudlust.

Võrrelge Arvixe ja A2 Hosting funktsioone

Põhijooned

Märge: Eksitav mõiste, mille leiate funktsioonide arutamisel, on “piiramatu” – mõnikord viidatakse kui “mõõtmata”. See ei tähenda “kasutage nii palju kui soovite”. Selle asemel viitavad terminid sellele, mida hostiettevõtted „mõistlikuks kasutamiseks peavad”, ja hostiettevõtted karistavad saite, mis nende arvates ületavad – ehkki enamik kasutajaid ei ületa kunagi õiglast kasutamist.

Domeeni registreerimine. Mõlemad hostid on domeenide registripidajad. Arvixe erineb tööstusstandardist – see pakub tasuta domeeni nii kaua, kui teil on plaan. Arvixe pakub tasuta ülekannet ka juhul, kui teil on juba domeen mujal. A2 Hosting ei paku tasuta domeeni registreerimist ja domeeni neile mujalt üleviimise eest tuleb tasuda.

Veebisaitide koostaja. Arvixe pakub RvSiteBuilderit, WYSIWYG-i redigeerijat, millel on üle 600 veebimalli. A2 Hostingil ei ole üheski plaanis integreeritud veebisaitide koostajat, kuid see toetab enamikku tasuta ja ärilistel veebisaitidel töötavaid ettevõtjaid.

Andmebaasid. Arvixe pakub piiramatu arvu MySQL andmebaase ja see toetab PostgreSQL andmebaase. A2 Hosting pakub piiramatut MySQL andmebaasi kõigil, välja arvatud madalaimal astmel, mis on piiratud 5 andmebaasiga. See toetab ka PostgreSQL-i.

E-posti kontod. Arvixe pakub piiramatut arvu e-posti kontosid ja e-kirjade edastamist. A2-l on jällegi piiramatu, välja arvatud madalaim tase, mis on piiratud 25 kontoga. Piiramatu konto on eelis, kui teil on töötajaid, kuna see võimaldab iga konto jaoks eraldi kontosid luua ja igal teie ettevõtte osakonnal (nt müük, tugi ja teave) võib olla eraldi konto.

WordPressi majutamine. Nii Arvixe kui ka A2 Hosting pakuvad hallatud WordPressi plaane. Enamik hosting-ettevõtteid võtab hallatavate WordPress-plaanide eest rohkem kui tavaline jagatud plaan. Osa lisakuludest tuleneb hallatavate WordPressi plaanide paigutamisest optimeeritud serveritesse, kus on vahemälu ja lisaturvalisus, et suurendada jõudlust ja stabiilsust.

Haldatud WordPress-hostimise teine ​​eelis on see, et teie WordPress-saitide automaatne varundamine ja värskendamine tehakse teie eest. See vabastab teid tehniliste asjade hulgast ja võimaldab teil keskenduda olulisele – teie sisule. Ei Arvixe ega A2 Hosting ei võta oma WordPressi plaanide eest lisatasusid.

e-kaubanduse lahendus. Arvixe ja A2 Hosting toetavad mõnda tasuta ja ärilist e-kaubanduse võimalust, paljud neist pakuvad ööpäevaringset tuge ja automaatset installimist.

Varukoopiad. Arvixe teeb iga päev oma serveritest hetktõmmise varukoopiaid, kasutades R1Soft, millele kliendid pääsevad juurde juhtpaneeli kaudu. Varukoopiaid majutatakse koondamiseks eraldi serveris. A2 pakub serveri tagasikerimist kõigile, välja arvatud madalaimad astmed. Serveri tagasikerimine võtab teie saidilt perioodilisi automaatpilte ja võimaldab faile, andmebaase või kogu saiti taastada.

Turvalisus hostimisel. Arvixe otsib ja tegutseb ennetavalt DDoS-i ohtude vastu, pakkudes kaitset julma jõu rünnakute vastu. Arvixe plaanide juurde kuuluvad SpamAssassin ja Spamhaus filtreerivad e-kirju.

A2 Hosting võtab turbemeetmeid ka tõsiselt ning skaneerib ja tegutseb ennetavalt DDoS-i ohtude, pahavara ja viiruste vastu, kasutades selleks funktsiooni Perpetual Security ja HackScan – mida pakutakse tasuta. See kasutab e-posti jaoks standardset rämpsposti kaitset ja lisaks Barracuda täpsemat rämpsposti filtreerimist. A2 pakub ka Patchmani täiustatud turbetööriista, mis otsib parandamist vajavat tarkvara ja rakendusi ning annab teile teada, kui rakendused on aegunud.

Arvixe äriplaanides on tasuta SSL, kui teil on plaan Arvixega ja privaatsed SSL-id on saadaval ostmiseks. A2 pakub cPaneli kaudu oma plaanidele tasuta jagatud SSL-i ja ka privaatset SSL-i saab osta.
Kontrollpaneel. Arvixe ja A2 Hosting kasutavad tööstusstandardit cPanel.

Roheline. A2 kiitleb 100% süsinikuvaba jalajäljega ja osaleb aktiivselt puude istutamises ja muudes keskkonnasõbralikes tegevustes Ann Arboris.

Sidus- ja edasimüüjaprogrammid. Arvixe sidusprogramm maksab alates soovitusest 70–135 dollarit saatekirja kohta, sõltuvalt sellest, kui palju saate kuus olete. Arvixel on ka edasimüüjaprogramm nii Linuxi kui ka Windowsi jaoks. A2 Hosting’i sidusprogramm pakub registreerumiseks 10 dollarit, seejärel 85 dollarit saatekirja kohta. A2-l on kolm SSD-põhist edasimüüjaplaani.

Lisad. Arvixe pakub Google’ile ja Yahoo-le reklaamikrediiti kokku 200 dollarit. A2-l on Bingile / Yahoole krediiti 50 dollarit. Arvixe pakub lisatasu kuutasu eest “Prioriteetset tuge”. A2-l on ainult e-kirjad ja reklaamide halduse hostimiskavad kuutasude eest.

Arvamus.

Mõlemad veebimajutusettevõtted pakuvad laias valikus funktsioone. Arvixe “tasuta domeen niikauaks, kui teil on plaan”, toetab nii Linuxi kui ka Windowsi ning selle integreeritud veebisaidi ehitaja funktsioone Arvixe A2 Hostingiga võrreldes kerge eelise.

Võrdle Arvixe ja A2 Hosting veebimajutusplaane ja hindu

Hostimiskavad & Hinnakujundus

Märge: Veebimajutuse hinnakujundus muutub ettevõtte konkurentsi olemuse tõttu pidevalt ning reklaamide hinnakujundus on tavaline. Pakkumiste hinnakujundus piirdub sageli esimese teenustähtajaga, nii et pikemaks tähtajaks registreerumine teenib suuremat kokkuhoidu.

Isegi ilma reklaamideta põhjustavad pikemad teenustähtajad enamiku hostiettevõtjate jaoks hinnavahe. Allpool toodud hinnad kajastavad hinnakujundust selle võrdluse ajal.

Arvixe. Arvixe jagab oma Linuxi ühised plaanid PersonalClassile 4 dollariga kuus, PersonalClassProle 7 dollarit kuus, BusinessClassile 22 dollarit kuus ja BusinessClassProle 35 dollarit kuus. Kõik astmed pakuvad piiramatut ruumi, ribalaiust, e-kirju ja andmebaase. Pro astmed võimaldavad piiramatut arvu saite, samas kui tavalised astmed lubavad ainult kuut. BusinessClassil ja BusinessClassPro-l on serveris vähem kasutajaid, muutes selle põhimõtteliselt VPS-funktsioonidega jagatud hostiks.

ASP (Windows) plaanid jooksevad iga astme kohta paar dollarit rohkem. Arvixe jagatud plaanid pakuvad piiramatut MySQL ja PostgreSQL andmebaase. Samuti on BusinessClassi plaanidel tasuta SSL-sertifikaat seni, kuni saiti hostitakse koos Arvixega.

Arvixe pakub kahte hallatavat WordPressi plaani – 4–7 dollarit kuus, sama mis jagatud hostimine. Piiramatu ribalaius, piiramatu salvestusruum ja piiramatu arv andmebaase on kõigi plaanidega kaasas. 4-dollarine plaan on piiratud 6 veebisaidiga, samas kui 7-dollarine plaan lubab piiramatut arvu.

A2 majutamine. A2 pakub kolme jagatud plaani: Lite, mis võimaldab ühte saiti, viit andmebaasi ja mille hind on 3,92 dollarit kuus; Swift, mis võimaldab piiramatuid veebisaite ja piiramatuid andmebaase ning mille hind on 4,90 dollarit kuus; ja Turbo, millel on ka piiramatu arv veebisaite ja andmebaase, ning selle hind on 9,31 dollarit kuus. Kõigil kolmel on piiramatu SSD-salvestusruum ja piiramatu ribalaius. A2 Hostingil on ka CloudLinux, Centos OS-i versioon, mis on kiirem ja väidab, et serveri kohta on vähem kliente kui enamikul.

A2 pakub kolme hallatud WordPressi plaani. Lite on piiratud ühe veebisaidi ja viie andmebaasiga ning selle hind on 3,92 dollarit kuus. Swift ja Turbo pakuvad piiramatuid veebisaite ja andmebaase ning nende hind on vastavalt 4,90 ja 9,31 dollarit kuus. Kõik plaanid põhinevad SSD-l ja nende vahemällu salvestamine, ehkki Turbo plaan on vahemäluruumi optimeerinud. Neil kõigil on CDN ja täiendavad turbevalikud. Swift ja Turbo tulevad koos varundamiseks ka serveri tagasikerimisega.

VPS ja spetsiaalsed plaanid: Arvixe pakub kahte VPS-i taset nii Linuxis kui ka Windowsis. Arvixe plaanid on Linuxi valiku jaoks 40 dollarit ja 70 dollarit kuus. Kaks Windowsi VPS-i astet on 60–100 dollarit kuus. Kõigil neljal Arvixe plaanil on piiramatu ribalaius ja neil on tasuta SSL-sertifikaat nii kaua, kui teil see plaan on. A2 Hosting pakkus hallata ja hallatud VPS-i plaane, igas kolmes astmes. Kõik on SSD-põhised, haldamata vahemikus 5 kuni 15 dollarit kuus ja hallatav alates 32,99 dollarist kuni 65,99 dollarini kuus.

Arvixe kuue ühe protsessoriga pühendatud serveritaseme hind on vahemikus 128,70 USD kuni 227,50 USD kuus. Neile, kes vajavad suuremat jõudlust, on Arvixel kaks mitme protsessori taset, mille hind on 357,30 dollarit kuus. Arvixe pakub ka pilvevõimalusi, alates 108 dollarist kuus. Kõiki Arvixe-le pühendatud kavasid hallatakse teie jaoks. A2 Hosting on jällegi hallata ja hallata spetsiaalset serveriplaani. Haldamata algus on 99,59 dollarit kuus ja hallatav algus on 141,09 dollarit kuus.

Raha tagasi garantii: Arvixe 60-päevane raha tagasi garantii on parem kui standard. A2 pakub “Anytime Money Back garantii”. Esimese 30 päeva jooksul tagastatakse täies mahus raha ja 30 päeva pärast hinnatakse raha tagasi. Kui teil on Arvixe’is domeeni tasuta registreerimine, arvestatakse iga tagasimakse korral domeeni registreerimistasu ja te säilitate domeeninime.

Arvamus.

Need kaks hostiettevõtet on konkurentsivõimelise hinnaga, kuigi kui vajate Windowsi, on Arvixe teie ainus valik nende kahe vahel. A2 Hostingi VPS-i plaanides on salvestusruumi ja ribalaiuse osas üsna kitsad piirangud, kuid väiksema saidi või ettevõtte jaoks, kes soovib VPS-i eeliseid, on hinnakujundus raske läbi lüüa..

Võrdle, kui lihtne on Arvixe ja A2 Hostingi kasutada

Kasutuslihtsus

Kontrollpaneel. Arvixe ja A2 Hosting kasutavad mõlemad tööstusstandardi cPanel kasutajasõbralikku ikoonipõhist liidest. See muudab saidi üleviimise keerulisemaks, kui otsustate tulevikus hostiettevõtteid vahetada.

Ühe klõpsuga Installer. Nii Arvixe kui ka A2 Hosting kasutavad sadade rakenduste ühe klõpsuga installijana Softaculous.

Veebisaidil navigeerimine. Nii Arvixe kui ka A2 Hosting saidid on hästi paigutatud. Mõlemal on käepärased võrdlusdiagrammid astmete võrdlemiseks oma plaanides, A2 diagrammidel on kasulik hüpikfunktsioon graafikutes kasutatud terminite jaoks.

Arvamus.

Need kaks hostiettevõtet on kasutusmugavuse ja kasutajasõbralikkuse poolest peaaegu identsed.

Võrdle Arvixe ja A2 Hosting tuge

Tehniline ja klienditugi

Arvixel oli vanasti klienditeeninduse valdkonnas silmapaistev maine. Pärast EIG-i väljaostmist on klientide kaebused teenuse ja tugiteenuste kohta tõusnud. Kuid klienditoe osas on see endiselt keskmisest kõrgem. Kliendid hindavad pidevalt tugiteenuste ja teenindustöötajate teadmiste ja sõbralikkuse eest A2-hostimist.

Arvixel ja A2 Hostingil on telefon, e-post ja reaalajas vestlus ööpäevaringselt. Mõlemal on lai teadmistebaas õppematerjalide ja videotega ning mõlemal on aktiivne ajaveeb. Mõlemal on sotsiaalmeedias esindatud Facebook, Google +, Twitter ja LinkedIn kontod.

Arvamus.

Kuni 2014. aastani oleks mõlemal neist ettevõtetest olnud võrdselt muljetavaldav tugi ja teenindus. Tänapäeval on A2 Hosting sellel osakonnal siiski kerge serv.

Võrdle Arvixe ja A2 Hosting kasutajate ülevaateid

Kasutajate arvustused

Märge: Ärge kunagi kasutage kasutajate arvustusi, et otsustada, millist hostit valida. Enamasti on ülevaated kas tugevalt negatiivsed või tugevalt positiivsed, sest kommentaarid on tavaliselt kirglike klientide poolt. Kui aga midagi järjekindlalt ette tuleb, võib see olla asi, mida tuleks kaaluda.

Arvixe ja A2 Hosting negatiivsed ülevaated

Arvixe. Kuni viimase ajani oli Arvixe kohta vähe negatiivseid ülevaateid. Alates 2014. aastast on aga kaebusi kehva klienditeeninduse ja pikkade ooteaegade kohta.

A2 majutamine. A2 kohta on vähem negatiivseid klientide ülevaateid kui enamikul ettevõtetel, kuid need, mis on negatiivsed, on tavaliselt klienditoega halbade kogemuste jaoks.

Arvixe ja A2 Hosting positiivsed arvustused

Arvixe. Arvixe sai oma eelarvehindade ja rikkalike omaduste eest suurt kiitust. Windowsi kasutajatel on hea meel leida taskukohase hinnaga hostimine.

A2 majutamine. A2 saab klientidelt palju rohkem positiivseid ülevaateid kui negatiivseid – sageli kliendi toe kohta. Klientidele avaldab muljet ka A2-ga leitud hinna kiirus ja funktsioonide arv.

Arvamus kasutajate arvustuste kohta

Üldiselt võtavad kliendid mõlemaid hostimisettevõtteid hästi vastu. Arvixe kohta hiljutiste tugikaebuste tõttu saab A2 Hosting siin siiski noogutuse.

Järeldus Arvixe ja A2 Hosting võrdluse kohta

Järeldus

Arvixe ja A2 Hosting on kummalgi plussid ja miinused, mis eristavad neid üksteisest.

A2-hostimise valimise põhjused Arvixe kohal:

 • Kui see teie jaoks oluline on, ei kuulu see EIG-le
 • SSD kõigil plaanidel
 • Anytime (pro-rated) raha tagasi garantii

Põhjused, miks valida Arvixe A2 Hostingi üle:

 • Tasuta domeeni registreerimine seni, kuni plaan hostitakse
 • Kõigi plaanide Windowsi serveri valikud
 • Integreeritud veebisaidi koostaja

Arvixe täisfunktsionaalsete hallatavate WordPressi plaanide hind on sama, mis jagatud hostimise korral, WordPressi kasutajate jaoks pluss, ehkki A2 Hosting’i hallatavate WordPressi plaanide hinnad on konkurentsivõimelised. A2 Hostingi VPS-i plaanid on soodsa hinnaga, kuid salvestusruumi ja ribalaiuse osas mõnevõrra piiratud. Kui te alles alustate tegevust või kui teil on väiksem sait, sobivad plaanid.

Nii Arvixe kui ka A2 Hosting on kiired ja usaldusväärsed ning mõlemad hostimisettevõtted pakuvad pakutavate funktsioonide arvu eest head hinda. Peaaegu ainus, mis neid kahte lahutab, on asjaolu, et Arvixe pakub konto eluajaks tasuta domeeni ja omab veebisaitide koostajat.

Kuigi need on kaks ahvatlevat võimalust, võiksite kaaluda ka teisi veebimajutusettevõtteid. Teine host, mis WordPressi kasutajatele meeldiks, on InMotion Hosting. Teine host kiirete serverite ja esmaklassiliste funktsioonidega (ehkki veidi kõrgema hinnaga) on SiteGround.

Kas teil on küsimusi Arvixe või A2 Hosting kohta? Millised on teie kogemused veebimajutusega üldiselt? Jäta oma kommentaarid ja anna meile teada.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map