Weebly vs WordPress: kumba peaksite valima?

Kas olete uue ettevõtte omanik, kellel on kannatlikkust ja aega oma veebisaidi loomiseks? Kas olete arvutikasutaja blogija, kes vajab sisu haldamiseks paremat platvormi? Kas olete nutikas tehnik, kes võib luua palju saite agentuuridele või eraisikutele? Kui kuulute ühte nendest kategooriatest, arvame, et Weebly või WordPress võib olla lihtsalt teie jaoks lahendus.


Mis siis probleem on? Valimisel hostitava veebisaidi koostaja või ise hostitava sisuhaldussüsteemi (CMS) vahel ei tohiks suhtuda kergekäeliselt, eriti kui ehitate ettevõtet. Õige valiku tegemine võib säästa teie aega, raha ja pettumust, kui teate juba ette, millega olete kokku puutunud.

Isegi kui need veebisaidi loomise valikud annavad teile sarnaseid lõpptulemusi, on äriplaanisse vaja lisada palju kaalutlusi. Jah, teil peaks olema veebisaidi äriplaan, mis määratleb teie vajadused ja sisaldab jaotist veebis viibimise, saidiplaani, saidi arhitektuuri ja navigeerimise kohta (vähemalt).

Võõrustatava Weebly veebisaidi ehitaja või ise hostitud WordPress CMS-i valimise esimene samm on lugeda kõiki arvustusi, mida leiate. Enne kui hakkate mõne toote vastu põnevust tundma, pidage meeles, et enamik neist sisaldab tasuta stardiplaani või prooviperioodi, et saaksite näha liidest, vaadata disainilahendusi ja otsustada, kas platvorm vastab teie vajadustele ja sobib teie oskustega ja kogemus.

Selles ülevaates oleme valinud kaks võimsat, kuid erinevat veebisaiditoodet, mis aitavad teil selles klassis erinevate võimaluste ümber keerutada. Enne alustamist on oluline märkida, et veebisaidi platvormid on kuulsad morfiseerimise ja muutmise osas, kuna tehnoloogia areneb ja kliendid annavad väärtuslikku tagasisidet. Me näeme seda mingil määral toimumas nii Weebly kui ka WordPressi abil.

Pange tähele, et Weebly kuulub isetegevuslike veebisaitide ehitajate klassi, samal ajal kui Word-Press ise hostitud avatud lähtekoodiga CMS-platvormil. Nende kahe võrdlemisel näete erinevusi. Loodame, et saate paremini aru, milline veebisaidi toode mida teeb.

Weebly ja WordPressi populaarsus

Veebisaidi koostaja populaarsuse üle otsustatakse sageli saidi tellijate ja külastajate arvu põhjal. See on natuke eksitav kolmel põhjusel.

Esiteks on raske neid andmeid jälgida, välja arvatud juhul, kui ettevõte kaubeldakse avalikult. Liituvad tellijad võivad loobuda, luua mitu saiti või loobuda oma saitidest. Samuti pakuti varakult veebimajutuse ja domeeninimede tellimusi mõne muu ettevõtte kaudu kui veebisaidi koostaja, samal ajal kui seda teenust tavaliselt pakutakse. See teeb jälgimise ka keeruliseks.

Teiseks on enamiku nende veebisaiditoodete lehtedel Teatatud numbrid ülehinnatud ega ole tavaliselt täpsed. Vaatajad võivad valesti lugeda tellijate (kasutajate), külastajate ja reaalsete veebisaitide arvu. Erinevad numbrid ajavad täiusliku lahenduse otsimisel segadusse.

Kolmandaks, kuna veebisaidi loomise platvormid arenevad ja muutuvad vastavalt ärinõuetele, siis nende populaarsus suureneb või väheneb ning neid andmeid üldjuhul ei kajastata..

Lugedes lugege, et platvormi populaarsus on muljetavaldav, kuid ärge pange sellele kategooriale liiga palju kaalu, kui otsustate veebisaidi koostaja või sisuhaldussüsteemi kasuks.

WordPress

WordPressi populaarsus

Üks esimestest ajaveebiplatvormidest, mis asutati San Franciscos 2003. aastal, on selle WordPressi versioon määratletud kui avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem (CMS), mis põhineb PHP-l ja MySQL-il.

WordPress moodustab 37,3 miljonit ise hostitavat saiti (ja seda rohkem hostitud saitidel). WordPressi täiesti ise hostitavas teenuses, kus WordPressi veebisaiti saab salvestada kasutaja enda serverisse, moodustab see peaaegu 25% kõigist veebisaitidest. Jah, see on populaarne!

Weebly

Weebly populaarsus

2006. aastal Silicon Valleys asutatud veebiaadresside lohistaja Weebly on hostitud teenus, mille abil teie andmeid hoitakse Weebly serveris. Weebly arv tõusis 2014. aastal 80 töötajalt üle 600 inimeseni 2016. aastal. Weebly väitel külastavad inimesed iga kuu üle 30 miljoni Weebly veebisaiti.

Sellega peate hakkama matemaatikat tegema. Weebly kogub regulaarselt populaarsust ja on väga kõrgel kohal iseendaga hostitud veebisaitide ehitajate seas. Ka Weebly on populaarne!

Lõplik arvamus

Kui WordPressil on hostitud ja hostimata platvormide vahel rohkem abonente, siis Weebly on nende taga. Ehkki populaarsus on mõne jaoks oluline, võrdleme nende kahe platvormi abil õunu apelsinidega. Kulutage rohkem aega oma vajaduste määratlemisele ja sobitamisele õigele platvormile ning unustage numbrid.

Kujundus ja kohandamine võrreldud

Kujundus ja kohandamine võrreldud

Kui võrrelda nende kahe erineva platvormi kujundus- ja kohandamisfunktsioone, viitab see teie veebisaidi kujundusmallidele ja -võimalustele, HTML-is redigeerimise võimalusele, rakenduste integreerimisele ja mobiilse reageerimise võimele.

Lõpptulemus CMS-i kasutamisel võrreldes veebisaidi ehitajaga on väga sarnane, kuid viis, kuidas sinna jõuate, on väga erinev. Vaatame lähemalt iga platvormi disaini ja kohandamisvõimaluste osas:

WordPress

WordPressi kujundamine ja kohandamine

WordPressi ilu on teie võimalus töötada avatud lähtekoodiga süsteemis, et saavutada massiline funktsionaalsus, kohandamine ja keerukas programmeerimine. Peate selle installima ja siis saate mitmesuguseid pistikprogramme (nagu 37 000 neist) ja tööriistu, mis pakuvad teile palju kujundus- ja kohandamisvalikuid.

Võite valida tuhandete mallide ja teemade hulgast või ise kujundada. Teil on täielik juurdepääs HTML-i ja CSS-i redigeerimisele. Integreerige valitud rakendused ja valige või ehitage mobiilseadmetele mõeldud teema. Teemasid saate hõlpsalt vahetada.

Weebly

Weebly kujundamine ja kohandamine

Weebly pakub sadu “teemasid”, et viia need vastavusse mis tahes isiklike või äriüksustega ning nende teemad vastavad mobiilseadmetele. Weebly pakub funktsionaalsust pilkupüüdmise asemel, kuid disaini- ja kohandamisvalikud aitavad teil kõigist disainivigadest üle saada ja näib, et Weebly on hiljuti moderniseerinud.

Saate kasutada lohistamisredaktorit, et kohandada oma saiti sisu, veergude, kujutiste ja videotega, kui nimetada mõnda neist. Rakenduste integreerimise võimaluste jaoks on palju võimalusi ja HTML-koodi elemendi vähe võimalusi. Teemade vahetamine on lihtne.

Lõplik arvamus

Need kaks veebisaidi loomise platvormi pakuvad mõlemad mitmekülgset disaini ja kohandamist, kuid viis, kuidas te seda teostate, on täiesti erinev. WordPressi abil on taevas piiriks, kuid parem oleks teil oskused sellega töötamiseks või kannatlikkus seda õppida.

On palju ressursse, veebiklasse ja abivalikuid. Weebly abil saab peaaegu igaüks luua põhiettevõtte, mis sobib väikeettevõtluse, e-kaubanduse, ajaveebi pidamise ja muu jaoks. Õppimiskõver on palju lühem, kuid te ei saa nii palju ära teha (ja võib-olla ei peagi).

Liides / kasutuslihtsus võrreldud

Kui lihtne liidest kasutada

Liides viitab veebisaidi programmi redigeerimisstiilile ja funktsioonidele, saidi navigeerimisele ja saidi arhitektuuri suvanditele. Kui võrrelda WordPressi ja Weebly liidest, sõltub kasutusmugavus suuresti kasutaja oskuste tasemest. Need kaks platvormi on erinevad loomad, mis on mõeldud erinevat tüüpi veebisaitide arendajatele, isegi kui tulemused võivad olla sarnased. Selle põhjused:

WordPress

WordPressi liides

WordPress-liides pakub lehti ja postitusi konteinerilaadilises redaktoris, kuhu saate paigutada elemendid ja seejärel tulemusi vaadata. Mõningate HTML-teadmistega saate oma lehti ja postitusi tõhusalt hallata ja lõpuks soovitud tulemusi saada.

WordPressi avatud lähtekoodiga platvormi eeliseks on see, et saate koodi muuta ja muuta. See, mida ekraanil näete, pole tavaliselt see, mida saate tulemuste saamiseks. Saidi arhitektuuri ja navigeerimist saab kavandada ja kujundada vastavalt spetsifikatsioonidele, kuid mitte ilma tehnilise oskusteabeta.

Weebly

Weebly liides

Weebly liides on intuitiivne armatuurlaud lehtede kujundamiseks ja redigeerimiseks ning see, mida ekraanil näete, on lähemal sellele, mida oma veebisaidil saate. Liideses on palju abivalikuid nuppude, hüpikute ja kontrollnimekirjade kujul. Weebly kasutab sisuelementide jaoks konteinereid, millel on mõned piirangud. Saidi navigeerimine ja saidi arhitektuur sõltuvad suuresti malli teemadest.

Lõplik arvamus

WordPress on funktsioon, pistikprogramm ja koodirikas avatud lähtekoodiga platvorm neile, kel on kogemusi ja kes soovivad kujundada üsna keeruka veebisaidi. Kui olete tehniline arendustöötaja või programmeerija, kes soovib täiustatud liideses täieliku disaini võimaluste jaoks võimalusi, sobib ise hostitud WordPress peaaegu kõigile ettevõtte veebisaitidele või ajaveebidele.

Weebly sobib algajatele või disaineritele, kes vajavad kiiret meisterdamise veebisaiti, mida on lihtne üles seada, lihtne hallata ja teie jaoks täielikult hostitud.

Põhijooned võrreldes

Põhijooni võrreldud

Ettevõtte omaniku või blogijana on palju peamisi funktsioone, millest soovite rohkem teada saada. Ükskõik, kas kujundate veebisaiti nullist WordPressiga või valite ettevõtte malli Weebly veebisaidi koostajast, on olemas peamised funktsioonid, mida enamik teist vajab.

Huvitav on see, et need omadused erinevad toodete ja hinnakujunduskavade järgi. Leiate, et mõned plaanid sisaldavad funktsioone ja teised kasutavad funktsioonide lisahinda. Vaatame, kuidas WordPress ja Weebly funktsioonide komplektides erinevad:

WordPress

WordPressi põhifunktsioonid

Veebisaidi loomise tööriistad. WordPress pakub veebisaitide loomisel suurepärast kontrolli, kuna disaineritel on veebisaidi kujundamiseks, kohandamiseks ja haldamiseks võimalus töötada teemadega või töötada avatud lõuendil. Mõlemal lehel ja postituses on WordPressil äärmine paindlikkus nende jaoks, keda ei hirmutata.

Teemasid saab muuta, navigeerimist saab muuta, lehti saab lisada ja koodi saab redigeerida soovitud tulemuste saamiseks. Kõik veebisaidi loomise tööriistad on saadaval ja palju muud neile, kellel on oskused nende kasutamiseks välja mõelda.

Kohandatud domeen. WordPressi abil peate leidma allika, kust domeeninime ja hostimist osta.

SEO. WordPress pakub kuule SEO lisandmooduleid ja suurenenud paremusjärjestust, sealhulgas Yoasti WordPress SEO. Sisseehitatud automatiseeritud funktsioone pole. Peate selle kavandama.

e-kaubandus. WordPress pakub veebipoodide jaoks võimsaid e-poe pistikprogramme: Wooommerce, iThemes Exchange, Easy Digital Downloads ja palju muud. Saate lisada kuponge, kviitungeid, ostukorve ja muid komponente, mida vajate toodete müümiseks.

Blogi lisamine. WordPress võib osutuda liiga suureks oskuseks, kui te pole tõsine blogija, sel juhul pöörduksite veebisaidi WordPress.com poole, mis on loodud blogimiseks.

Rakenduste integreerimine. Rakenduste integreerimine WordPressis pole piiratud. Kas peame ütlema rohkem?

Saidi eksport. WordPressi avatud lähtekoodiga platvormi tõttu saate andmeid eksportida peaaegu kõikjale, mõnes vormingus, sealhulgas XML, andmebaas ja palju muud.

Weebly

Weebly põhifunktsioonid

Veebisaidi loomise tööriistad. Weebly pakub põhielemente ja minimalistlikku stiili heldekujunduslike mallide komplektis. Ehkki te ei leia kohandamisvõimaluste valikut nagu avatud lähtekoodiga platvormil, leiab enamik kasutajaid tööriistad ja kohandab lehti vastavalt oma vajadustele. Samuti on võimalik mõni HTML-kood.

Kohandatud domeen. Weebly pakub kolme hinnakujunduskava, millest igaüks sisaldab uuendatavat domeeninime üheks aastaks.

SEO. Weebly pakub laia tööriistakomplekti, mida on vaja otsingu paremusjärjestuse parandamiseks, koos abifailidega oma lehtede optimeerimiseks.

e-kaubandus. Weebly on mõeldud väikestele ja keskmise suurusega e-poe poodidele, kus on palju integreerimisvõimalusi. Leiate mõned sisseehitatud Weebly e-kaubanduse tööriistad või saate lisada monetiseerimise ja lüüsi funktsionaalsuse. Selle jaoks saab kasutada ka mõnda HTML / CSS-koodi.

Blogi lisamine. Weebly on veel üks ajaveebi jaoks mõeldud platvorm. Pukseerimisredaktor sobib ideaalselt ajaveebi haldamiseks ja teil on kontroll sotsiaalmeedia üle.

Rakenduste integreerimine. Nagu WordPressil, on ka Weeblyl oma rakenduste keskus või saate hallata integreeritavaid rakendusi.

Saidi eksport. Weebly pakub saidi ekspordi lihtsustatud funktsiooni.

Lõplik arvamus

Nii WordPressi kui ka Weebly funktsioonide komplektid on üsna ühilduvad, kuigi nendega töötamise protsess on täiesti erinev. Kui olete e-poe omanik, on WordPressil mõned olulised tugevused ja funktsioonid, mida võite vajada. Blogijate ja DIY-disainerite jaoks on Weebly hõlpsasti kasutatav ja funktsioonide poolest üsna jõuline.

Hinnakujundus võrreldes

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Veel üks atraktiivne kvaliteet nii WordPressis kui ka Weebly’is on madala hinnaga kulud. Turul on mõned kallid veebisaitide ehitajad ja kui teil on keegi teie jaoks veebisaidi kujundaja, võib see maksta väikese varanduse. Need platvormid on mõned kõige mõistlikumad võimalused turul. Siit leiate lähemalt WordPressi ja Weebly hinnakujunduse kohta:

WordPress

WordPressi hinnakujundus

WordPressi installimine on tasuta, kuid veebimajutuse ja domeeninime tellimiseks peate tellima oma partneri Bluehost või mõne muu osapoole. Kui vajate teemasid ja pistikprogramme, oodake lisakulusid, mis võivad kokku liita, ehkki mõned pistikprogrammid on tasuta.

Võimalus oma saiti tasuta üles ehitada sarnaneb DIY veebisaidi ehitajate tasuta kontoplaanidega, välja arvatud juhul, kui saate tööriistu, funktsioone ja kohandamist tipptasemel CMS-is.

Weebly

Weebly hinnakujundus

Weebly pakub tellimispõhist hinnakujundust tasuta paketina või kolmes mõistlikus plaanis. Maksate sõltuvalt teie vajadustest 8, 12 või 25 dollarit. Nagu WordPress, saate konto luua tasuta, kuid piiratud võimalustega. Weebly plaanid on Starter, Pro ja Business ning sisaldavad tasuta domeeninime üheks aastaks. Võite minna Weebly kaasava hostimise juurde või valida WordPressi soovitatud valiku Bluehost.

Lõplik arvamus

Kui soovite väärtust, annab WordPress disaineritele tasuta kommipoe, kuid pidage meeles, et mõned pistikprogrammid saavad kiiresti kokku panna ja vajate ikkagi veebimajutust ja domeeninime. Weebly igakuine hinnakujundus on teiste klasside veebisaidi ehitajate seas konkurentsivõimeline ja saate funktsioone, mida vajate mis tahes põhisaidi või väikese ja keskmise suurusega poe jaoks.

Neid kahte on raske võrrelda, kuid põhisait mõlemal platvormil on tasuta. Enamik veebimajutustasusid on mõistlikud 3–10 dollarit kuus.

Kasutajatugi võrreldes

Kasutajatuge võrreldi

Kasutajatugi tase on WordPressi ja Weebly puhul üsna sarnane, mis on tüüpiline veebisaidi loomise areenil. Siit leiate iga kasutaja kasutajatugi suvandite peene printimise:

WordPress

WordPressi kasutajatugi

Kuna WordPress on tasuta programm, tuginete kasutajate toetamiseks YouTubeile, foorumitele ja veebisisule. Veebis on palju ressursse ja kasutajad on nuputanud peaaegu kõik. Lihtsalt Google vajab teie tugiteenuseid.

Weebly

Weebly kasutajatugi

Weebly tutvustas mõnda telefonitugi ja need pakuvad live-vestluse funktsiooni USA tavalistel päevatundidel. Weebly tugi erineb kava järgi, kuid sisaldab e-posti, reaalajas vestlust, telefonitugi ja teadmistebaasi.

Lõplik arvamus

Veebi-ise-veebisaidi ehitajad pole kuulsad tugiteenuste poolest. Loodud isemajandavaks platvormiks, tõeliselt head kasutajatuge on raske saada. Peate olema avatud ja valmis otsima kasutajafoorumitest ja teadmistebaasidest abi, et vajalikku saada. Google on jällegi WordPressi või Weebly jaoks uskumatu ressurss tulemuste kuvamiseks täpselt selle ülesande puhul, mida proovite täita..

Soovitused Weebly ja WordPressi kasutamiseks

Soovitused

Ehkki nii WordPress CMS kui ka veebisaidi Weebly ehitaja suudavad rahuldada igaühe, kes vajab mõnda veebisaiti, kuulutab iga ettevõte oma platvormile kindla vaatajaskonna.

WordPress

Kelle jaoks WordPressi soovitatakse?

WordPress loetleb neid, kes soovivad luua kauneid veebisaite, ajaveebid või rakendused. See pole mõeldud algajatele, kui te pole just tehniline. See platvorm sobib suurepäraselt asjatundlikele disaineritele ja programmeerijatele. Veebivõime osas saab see platvorm teha peaaegu kõike. WordPress kasutab pistikprogramme mitmekeelsete valikute jaoks.

Weebly

Kelle jaoks on Weebly soovitatav?

Weebly mainib restorani, õpetajat, saite, väikeettevõtteid ja fotosaite kvaliteetsete veebisaitide, ajaveebide või veebipoodide loomiseks. Algajatele mõeldud Weebly sobib väikestele ettevõtetele ja kuni keskmise suurusega e-kaubandusele. Weebly nagu WordPress kasutab mitmekeelsete valikute jaoks pistikprogramme.

Lõplik arvamus

Hankige WordPressiga kõik veebisaidi ja muu jaoks vajalik, kuid olge valmis köite õppimiseks (kui teil juba kogemusi pole). Eeldatavasti kulub WordPressis saidi seadistamiseks mitu päeva kuni nädal. Saate Weeblyl kõik vajaliku ilma tonnide lisadeta ja pange oma veebisait paari päevaga (või vähem) kokku. Seda on lihtne seadistada ja hallata.

Peamised erinevused Weebly ja WordPressi vahel

Peamised erinevused platvormide vahel

Kuigi mõlemad platvormid saavad suurepäraseid ülevaateid (koos mõnede halbadega) ja nende hämmastav jälgimine on igal programmil plusse ja miinuseid, mida tuleks kaaluda:

WordPress

WordPressi plussid ja miinused

Plussid

 • Asetanud kõrge populaarsuse keerukate CMSide seas
 • Võimas disaini paindlikkus, teemad, pistikprogrammid, vidinad ja SEO
 • WordPressi tasuta allalaadimine; makske ainult domeeninime ja hostimise eest
 • Kasutab lehti ja postitusi teabe haldamiseks
 • Suurepärane e-kaubanduse jaoks
 • Suurepärane blogimiseks
 • Veebitoekogukond on tohutu
 • Saab teemasid vahetada
 • Eksporditav sisu
 • HTML / CSS sõbralik
 • Programmeerijatele lihtne

Miinused

 • Eelnevalt kavandatud reageerivad teemad maksavad lisatasu
 • Paljud pistikprogrammid ja lisandmoodulid maksavad lisatasu
 • Pole lihtne pukseerimisredaktor (kuigi selle saab lisada)
 • Raske algajatele, kellel pole kogemusi
 • See, mida näete, pole tegelikult see, mida saate
 • Piiratud telefonitugi ise hostitaval platvormil

Weebly

Plussid ja miinused Weebly

Plussid

 • Auhinnatud kõrge populaarsusena koos Squarespace, Wixi ja teiste veebisaitide koostajatega
 • Hea kujundus paindlikkus, teema mallid ja pistikprogrammid
 • Hea SEO
 • Lihtne pukseerimisredaktor; tavaliselt näete seda, mida saate
 • Saadaval on tasuta konto ja mõistlikud hinnakujundusplaanid koos domeeninimega
 • Suurepärane e-kaubanduse jaoks
 • Suurepärane blogimiseks
 • Saab teemasid vahetada
 • Eksporditav sisu
 • Kraadi / sõbralik HTML / CSS
 • Lihtne algajatele
 • Teatud plaanide telefonitugi ja suur tugiringkond

Miinused

 • Malli teemad on minimalistlikud
 • Liidese disain ja kohandamine on mõnevõrra piiratud (sõltub mallidest)
 • Pole e-posti teenust, infolehtede loojat ega ajaveebi importi
 • Piiratud täiustatud funktsionaalsuse osas, mida programmeerija võiks tahta

Lõplik arvamus

Nende heade veebisaitide loomise võimaluste plusse ja miinuseid on pisut keeruline võrrelda, kuna need tooted kuuluvad eri klassidesse. WordPress on avatud lähtekoodiga platvormil põhinev kõrge platvormiga ise hostitud CMS, Weebly on aga lihtsa hostitud DIY veebisaidi ehitaja.

Kuid mõlemad pakuvad hämmastavaid võimalusi, et need sobiksid peaaegu kõigile, kes vajavad veebisaiti. Nüüdseks peaks otsus olema üsna selge, kuid paneme selle kokku.

Järeldus: milline platvorm sobib teile Weebly või WordPress?

Parima platvormi valimine

Mis puudutab teie ettevõtte veebisaidi loomiseks valitud platvormi või oma professionaalset mainet, siis WordPress või Weebly võivad anda teile soovitud tulemused. Kuigi paljud kasutajad vaatavad funktsioone, hinda ja kohandamisvõimalusi, uuriksin nende erinevate tööriistakomplektide puhul oma oskusi ja kogemusi arvuti- ja Internetiga seotud keskkondades..

WordPress

WordPressi valimise põhjused

Kui teil on kogemuste tase, soovite teha kõik võimaliku, et toetada arenenud e-kaubanduse või ajaveebisaidi veebisaiti, ja mõistate avatud lähtekoodiga kodeerimist täieliku paindlikkuse saavutamiseks, valige WordPress.

Weebly

Põhjused Weebly valimiseks

Kui olete väikeettevõtte omanik või blogija, kellel on mõned arvutioskused, ja soovite veebisaidi kiiresti kujundada hõlpsasti kasutatavas liideses, kus on palju e-kaubanduse võimalusi, valige Weebly. Vajadusel saate natuke HTML-koodi teha.

WordPressi ja Weebly alternatiivid

CMS-platvormide ja veebisaitide loomise platvormide osas on palju võimalusi. Siin on mõned tipptasemel konkurendid:

Hostitud DIY veebisaidi ehitajad: Wix, ruut

Ise hostitud CMS-platvormid: Drupal, Joomla, Magento

Nende programmide jaoks on palju õpetusi, videoid ja kasutajate ülevaateid. Võtke aega, et uurida ja leida platvorm, mis sobib teie oskuste jaoks ja sobib teie veebisaidi vajadustega. Nende kahe toote, WordPressi ja Weebly, puhul tundub otsus üsna lihtne, kuna teie arvuti kasutamise kogemus on tähelepanuväärne. Loodame, et see ülevaade aitab.

Lugejad, kui teil on küsimusi, mõtteid või ideid, mida me sooviksime sinult kuulda. Tunnistame, et need platvormid muutuvad ja täiustuvad regulaarselt, ning oleme avatud uuele teabele. Kui teil on WordPressi või Weeblyga isiklikke kogemusi, siis palun jagage neid meiega.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map