Weebly vs Squarespace 2020: mille poolest erinevad parimad veebisaidi koostajad?

Aastal 2020 saab igaüks veebisaidi üles ehitada ja ise üles ehitada. Kui kunagi varem olid pühendatud programmeerijad, on veebisaidid nüüd nii väikeettevõtete, töövõtjate kui ka harrastajate seas haaratavad.


Täna vaatleme DIY veebisaidi loomise ruumi kahte suurimat nime – Weebly ja Squarespace. Need on mõlemad võimsad platvormid, mis võimaldavad teil luua vaid mõne tunni tööga ilusa välimusega veebisaidi.

Mis puutub nende klientide poole pöördumisesse, siis on Squarespace viimastel aastatel võidusõiduautode ees. Builtwithi sõnul on nende turuosa veebis 0,9%, Weeblyl aga pisut alla 0,3%. Mõlemad käivitati umbes samal ajal – Weebly 2006. aastal ja Squarespace 2004. aastal.

Weebly on ehk pisut rohkem tuntud, kuid üks on kindel ja see tähendab, et nad mõlemad kasvavad. 2018. aastal on Weebly omandanud e-kaubanduse ettevõte Square ja paistab, et tulevikus on nende põhirõhk ka veebipoe arendamisel.

Nii et teie sõnul on kõik hästi ja hästi, aga kuidas see aitab mul valida, mida ma peaksin kasutama? Kuidas nad erinevad? Ja mis on minu olukorras kõige õigem?

Täna vaatame nende kahe sarnasusi ja erinevusi, et teada saada, kumb neist olukordadest paremini sobib. Me läheme üle

 • Plaanid & Hinnakujundus
 • Kasutuslihtsus
 • Kujundus ja kohandamine
 • Põhijooned
 • Kasutajatugi
 • Peamised erinevused
 • Milline platvorm sobib teile?

Nii et ilma täiendava vaevata takerdugem sellesse, siis peame?

Võrrelge veebiehitajate plaane ja hindu

Võrrelge plaane & Hinnakujundus

Hinnakujunduskavasid võrreldud

Kui palju olete nõus oma veebisaidi eest maksma? 0 dollarit? 50 dollarit? 100 dollarit? 200 dollarit? Meil kõigil pole maailmas kõiki ressursse, millega töötada – seepärast ehitame ju oma veebisaidi! Vaadake, kui palju paugu teie selja eest saate nii Weebly kui ka Squarespace’i abil.

Weebly

Weebly

Weebly abil saate valida viie peamise valiku vahel, mõned plaanid on keskendunud tavalistele veebisaitidele ja teised e-kaubandusele.

Tasuta aka Limited. Teie põhiline tasuta konto pakub teile Weebly ehitajat, hostimisteenust, piiramatuid veebisaidi lehti, 500 MB väärtuses salvestusmahtu ning vestluse ja e-posti tuge. See on kaasas teie veebisaidil Weebly reklaamimisega.

Ühendamine – 5 dollarit kuus. Peamine erinevus tasuta plaanis on see, et saate domeeni nime ühendada oma Weebly saidiga. Kõik muu on sama, mis vabakavas.

Pro – 12 dollarit kuus. Pro-konto lisab telefoni tuge, HD-videot & helipleierid, parooliga kaitstud lehed, saidiotsimisfunktsioon, kuni 100 liiget ja e-poe põhipoodides kuni 25 toodet.

Äri – 25 dollarit kuus. Ettevõtte valimisega saate ka liikmeks registreerimise, SSL-turvalisuse ja e-kaubanduse komplekti piiramatu toote puhul 0% tehingutasu Weeblylt, teie enda domeenilt kassasse, koos võimalusega müüa digitaalseid kaupu, varude haldamist, saatmist kalkulaator ja kupongide lisamise võimalus.

Äri pluss – 38 dollarit kuus. See plaan lisab teie e-poele automaatsed hüljatud ostukorvimeilisõnumid ja reaalajas saatmismäära kalkulaatori.
Ruuturuum

Ruuturuum

Ruuduruumil pole tasuta plaani, kuid sellel on veel neli plaani, mille vahel valida. Kõigil plaanidel on kohandatud domeen, piiramatu ribalaius, samuti salvestusruum, sisseehitatud saidistatistika ja ööpäevaringne kasutajatugi.

Isiklik – 12 dollarit kuus. Võite valida 110 saidimallide hulgast. Saate seadistada ajaveebi ja galeriid ning kuni kaks saidi kaastöötajat.

Äri – 18 dollarit kuus. Siin on teid piiramatu arv saidi kaastöötajaid ja teil on nüüd juurdepääs Squarespace’i arendajaplatvormile ja kõigile turundusfunktsioonidele (nt kuulutusriba ja hüpikteated). Samuti saate Google’i professionaalse e-posti konto ja saate 100 dollarit väärtuses AdWordsi krediiti. E-kaubanduse jaoks on teil nüüd lubatud müüa piiramatuid esemeid, kuid 3% müügitasuga.

Põhiline e-kaubandus – 26 dollarit kuus. Squarespace’i põhilise e-kaubanduse plaaniga saate samamoodi kui äriplaan koos tehingutasude eemaldamisega. See sisaldab ka kümme e-kaubanduse malli ja täiendavaid e-kaubanduse mõõdikuid. Korduvostjate jaoks on olemas kliendikontod, võimalus müüa Instagramis, etikettide trükkimine ShipStationi abil ja raamatupidamisvõimalused Xero abil – kuid selle saamiseks peate registreeruma nende teenustes..

Täiustatud e-kaubandus – 40 dollarit kuus. Täiustatud e-kaubanduse kavas on kõik põhiplaanis sisalduv koos hüljatud ostukorvi taastamise ja reaalajas saatmiskuludega.

Nagu näete, on mõlemad platvormid – nii hinnakujunduse kui ka selle eest, mida saate oma dollari eest – suhteliselt sarnased. Kui soovite aga tasuta saiti, on teie ainus võimalus minna Weeblyga.

Kui lihtne on kasutada BlueHost vs DreamHost

Kasutuslihtsus

Kui lihtne liidest kasutada

Kas sa tead, miks iPhone oli nii edukas? Selle põhjuseks oli asjaolu, et tarkvara, mille Apple sellele pani, oli nii lihtne kasutada, et seda said kasutada kõik. Inimesed armastasid seda, sest ei tundunud, et nad peaksid selle õppima. Milline veebisaidi koostaja on intuitiivsem ja hõlpsamini kasutatav? Weebly või ruut?

Weebly

Weebly

Weebly on kindlasti imelihtne kasutada. Seadistamisel saate valida paljude mallide hulgast, kus saate valida ka oma saidi värvi- ja fontteema. Ehitaja liides on väga hästi korraldatud ja intuitiivne, nii et te ei peaks mõtlema, kuidas imestada, kuidas lihtsat toimingut teha.

See on puhas see, mida näete, see, mida saate (WYSIWYG), mis tähendab, et igal ajal, kui teete muudatusi keskmises aknas, kuvatakse see teie tegelikul veebisaidil. Seda saab ka lohistada, nii et paigutate elemendid lihtsalt sinna, kuhu soovite.

See on uskumatult lihtne ja juba mõne minuti pärast saate hõlpsalt navigeerida. Ehitamise protsess on kiire ja valutu, jättes teil keskenduda sisule endale.

Ruuturuum

Ruuturuum

Ruutu ei ole nii lihtne hankida kui Weeblyl – kuid sinna saate lõpuks siiski kannatlikkusega. Kui olete malli valinud, saate elemente ja kohandamist lisada liiga palju vaeva nägemata. Kõige parem on siiski jääda malli kujundusest tähelepanelikult kinni (vähemalt alustuseks!), Vastasel juhul võite end pettuda.

Ka see on WYSIWYG-redaktor, mille abil on lihtne näha, kuidas elemendid teie aktiivsel veebisaidil toimivad. See on lohistamine. Kuid elementide lisamiseks on sellel kummaline „pisaravoolu” meetod, mis võib kohati pisut tüütu olla.

Weeblyt on kahtlemata lihtsam hankida kui Squarespace’i. Kui see on teile kõige olulisem funktsioon, siis peaksite seda valima. Ruuturuum pole mingil juhul keeruline; see on lihtsalt vähem intuitiivne.

Võrrelge saadaolevaid kujundus- ja kohandamisvalikuid

Kujundus ja kohandamine

Kujundus ja kohandamine võrreldud

Kuidas peate oma lehelt kohandamist vajama? Kas teie mall kavatseb seda lõigata? Vaadake, kuidas kujundus ja kohandamine meie kahes konkurendis kokku saavad.

Weebly

Weebly

Weeblyl on registreerumisel valida 40 malli vahel. Need on üsna atraktiivsed, kuid mõned neist näevad välja pisut vananenud ja paljud neist näevad oma kujunduses väga sarnased. Lisaks tavapärastele värvi- ja fontimuutustele ei ole disainilahenduste kohandamine palju vajalik, mida ka teie saate teha.

Veebisaidid näevad head välja, kuid nad ei tahaks seda kindlasti kellelegi. Sellegipoolest võite soovi korral osta kohandatud teemasid kolmandatelt pakkujatelt ning soovi korral saate muuta teema HTML-i ja CSS-i koodi, et seda muuta..

Valida saab tundlike ja tavaliste teemade vahel, kus tavalise teema valimisel on teil võimalus oma mobiilivaadet muuta. Vastuvõtvad teemad kohandavad end mobiili jaoks.

Ruuturuum

Ruuturuum

Ruuturuumis on umbes 110 teemat, mille vahel valida. Kõik neist on ülilahedad ja professionaalse välimusega ning kõik erinevad järgmistest väga erinevalt. Nende mallide loomiseks on nad loomulikult pannud palju aega ja mõelnud.

Selleks, et teie mall ei näeks välja ainult nagu ükski teine ​​Squarespace’i veebisait, on tohutult palju stiilivalikuid. Tegelikult on lisaks Weeblyle ka lihtsalt rohkem võimalusi kui palju, aga ka palju rohkem võimalusi kui enamikul veebisaitide ehitajatel (välja arvatud Wix). Teemade erinevad lehed näevad välja ja käituvad erinevalt, nii et tundub, et kõik on tehtud väga hoolikalt.

Iga mall on täielikult mobiilile optimeeritud (reageeriv), nii et te ei pea teise toimetajaga segama. CSS-koodi saate redigeerida, kuid Squarespace soovitab seda teha ainult värvide, fontide ja taustte jaoks. Saate lisada ka HTML- ja JavaScripti elemente.

Ruuturuum naelutab selle tõesti siis, kui tegemist on professionaalse, moodsa lehega, mille saab endale meelepäraseks muuta. Kui kujundus ja ilu on see, mida sa saidilt soovid, siis võidab Squarespace selle vooru, Weeblyga jalad taha lohistades. Lisateavet leiate saidilt Ruutülevaate ülevaade veebisaidil WebsiteToolTester

Võrdle põhifunktsioone

Võrdle põhifunktsioone

Põhijooni võrreldud

Kas teie veebisait peab täitma teatud funktsioone? Mängida videoid, anda teile saidistatistikat, pakkuda ajaveebi? Kui see pole mõeldud ainult staatilise teabe ja piltide kuvamiseks, peate kontrollima mõlemat platvormi funktsioonide komplekti.

Weebly

Weebly

 • Kohandatud domeen. Saate kohandatud domeeni iga plaaniga, välja arvatud tasuta versioon.
 • SEO (otsingumootori optimeerimine). Võimalus muuta lehe pealkirju ja lisada metakirjeldusi.
 • E-poe pood ehitamine. Täiustatud e-poe platvorm võrreldes teiste veebisaitide loojatega, sealhulgas paindlikud edastusvõimalused, kupongid ja digitaalsed allalaadimised.
 • Blogi lisamine. Sisaldab suurepärast ajaveebimootorit, mida saab hõlpsasti kohandada paigutuse juhtelementide, ajastatud postituste ja kommentaaride haldusega.
 • Rakenduste integreerimine. Weebly saidile nende teegist lisamiseks on palju tasuta ja tasulisi rakendusi. Nende hulka kuuluvad veebipõhiste broneerimiste Schedulista, LiveChat ja teie sotsiaalmeedia kanalite kanalite suhtlusvood.
 • Varundamine ja saidi eksportimine. Saate eksportida ainult oma veebisaidi .zip-faili varukoopia, kuid mitte seda taastada.

Ruuturuum

Ruuturuum

 • Kohandatud domeen. Iga kavaga on kaasas kohandatud domeen.
 • SEO (otsingumootori optimeerimine). Ruuturuum pakub lehe pealkirjade, metakirjelduste ja URL-aadresside muutmise redigeerimist.
 • E-poe pood ehitamine. Squarespace’i e-kaubanduse komplekt on võimas. Saate seadistada kohandatud tellimuste kinnitusmeilisõnumeid, lisada digitaalseid kaupu ja seostada oma veebisaiti teiste e-kaubandussüsteemidega, näiteks Xero. Ainus (väike) miinus on see, et Stripe ja Paypal on ainsad makseväravad, mille vahel valida.
 • Blogi lisamine. Squarespace’is olev ajaveebiplatvorm on üsna arenenud ja pakub võimalusi postituste ajastamiseks.
 • Rakenduste integreerimine. Leidub rakenduse mooduleid, mida tuntakse blokkidena, näiteks OpenTable. Muidu peate HTML-koodi lisama. Sellist rakenduste poodi nagu Weeblyl pole.
 • Varundamine ja saidi eksportimine. Ruuturuumil on funktsioon, mida paljudel veebisaitide ehitajatel pole – eksportige! Kui soovite laiendatavamat platvormi, saate oma Squarespace ajaveebi otse WordPressi eksportida. Tavalise sisu puhul see siiski ei tööta. Samuti saate importida ajaveebid WordPressist, Tumblrist ja teistelt blogimisplatvormidelt.

Kui teil on valida paljude erinevate rakenduste vahel, on Weebly suurepärane platvorm nende hankimiseks. Kui arvate, et kavatsete oma saidi kunagi mujale rännata, võiksite valida Ruuturuumi. Peale selle on mõlema platvormi funktsioonide komplektid peaaegu võrdsed.

Klienditoe võrdlus

Tehniline ja klienditugi

Kasutajatuge võrreldi

Mõni inimene vajab palju abi, mõni aga mitte. Millisesse kategooriasse te kuulute? Ja kuidas teile meeldib oma tuge saada?

Weebly

Weebly

Weebly pakub:

 • Telefonitugi
 • E-posti tugi
 • Reaalajas vestlus
 • Teadmistebaas
 • Videoõpetus

Ruuturuum

Ruuturuum

Ruuturuumis on:

 • Tugi e-postiga 1-tunnise pöördega
 • Reaalajas vestlus
 • Teadmistebaas
 • Kvaliteetsed videoõpetused

Nagu näete, on mõlemad platvormid laiaulatusliku toe pakkumisel mõistlikult võrreldavad. Üldiselt on Squarespace’i tugi olnud palju kiirem ja vastused kipuvad lahendusele lähemal olema kui Weebly oma.

Ruutruumi peamised erinevused & Weebly

Peamised erinevused platvormide vahel

Need kaks erinevat veebisaitide ehitajat on kõigil aladel suhteliselt võrdsed, mitte ainult selle, kui palju veebiruumi nad hõivavad ja kui palju investeerimisdollareid nad saavad!

Peamised erinevused, mida näeme, on järgmised:

 • Ruuturuumil pole vaba plaani
 • Weebly on vähem paindlik kui ruut
 • Ruuturuumis on rohkem teemasid, mille vahel valida
 • Weebly pakub oma klientidele telefoni tuge (Pro-kava ja uuemad)
 • Weeblyl on suurem valik veebisaidi rakendusi, mille vahel valida
 • Squarespace’il on spetsiaalne arendajaplatvorm
 • Squarespace pakub e-kaubanduse plaanide jaoks integratsiooni Xero ja ShipStation
 • Näib, et Weebly keskendub peamiselt e-kaubandusele pärast seda, kui Square on selle üle võtnud

Soovitused veebisaidiehitajate kasutamiseks

Soovitused

Squarespace ja Weebly on mõlemad väga jõulised veebisaitide loomise platvormid, mis suudavad minimaalse aja jooksul luua professionaalse ilmega veebilehti. Neil mõlemal on väga kindlad e-poe plaanid, mida väikeettevõtted saavad ära kasutada. Mõlemad võivad olla nutikas valik isiklike lehtede, ajaveebide, harrastajate, portfellide ja väikeettevõtete jaoks.

Milline neist on soovitatav platvorm? Noh, see kõik sõltub sellest, mida otsite.

Weebly

Weebly

Weebly on parim valik, kui soovite tasuta veebisaiti – tegelikult on see siin ainus valik!

See on suurepärane ka neile, kellel puuduvad tehnilised teadmised ja kes tahavad lihtsalt oma saiti veebis võimalikult hõlpsalt ära sebida – seda on kindlasti lihtsam kasutada kui Squarespace.

Kui teile meeldib telefonitoe pakkumine, on ka teie parim panus Weebly.

Ruuturuum

Ruuturuum

Ruuturuum on ehitaja, kes valib, kas soovite oma veebisaidile rohkem disainerit vaadata. Funktsioonid ja mallid keskenduvad ilusale, funktsionaalsele kujundusele, kus võtmeelement on elementide interaktsioon.

See on ka tark valik, kui te ei tea, kui suureks teie ettevõte kasvab. Paljud ettevõtted, mis alustavad Squarespace’iga ja kasvavad platvormi ulatusest kaugemale, rändavad edukalt WordPressi.

Järeldus võrdluse kohta

Milline platvorm sobib teie jaoks – ruuturuum või Weebly?

Parima platvormi valimine

Kui see kõik läbi taandub – ja kui te ei otsi veebisaidi koostajalt konkreetset funktsiooni, siis peate Weebly ja Squarespace’i vahel valides endalt küsima:

Kas ma tahan platvormi, mida oleks lihtsam kasutada, või tahan ma platvormi, mis pakub mulle disainerivama veebisaidi?

Kui teie vastus on esimene, siis eelistate tõenäoliselt Weeblyt ja kui see on teine, siis eelistate tõenäoliselt ruutu.

Võite proovida võrrelda ka mõnda muud veebisaitide koostajat, näiteks Squarespace vs Wix, millel on sarnane tasuta plaan konkureerida Weebly’ga ja varem mainitud WordPress vs Squarespace, nende jaoks, kes vajavad väga kohandatud saiti.

Teie valitud veebisaidi koostaja on väga isiklik valik, seega veenduge, et see oleks teie jaoks õige. Proovige Weebly tasuta paketti või alustage Squarespace’i 14-päevase tasuta prooviversiooniga, et neid enda jaoks välja mõelda..

Kas teil on küsimusi või mõtteid, milline tarkvaraplatvorm on teie arvates parem? Võib-olla unustasime teie lemmikplatvormis laheda uue funktsiooni? Andke meile allpool toodud kommentaarides kindlasti teada!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map