REAL Scoop professionaalse ilmega veebisaidi loomiseks

Teil on külastaja jaoks aega umbes seitse sekundit, et veenda oma veebisaidil püsimist väärt aega. Kui teil on liikluse tõrkega probleeme, kas see teile meeldib või mitte, siis on ilmselt aeg oma veebisaidile külm ja kõva pilk pöörata, sest MITTE MÕNED viivad teie külastajad kohe pärast sinna maandumist küngaste poole.


Kas see on teie eksemplar? Kas see on teie graafika? Kas see on üldine kujundus? Kas see on kõik kolm? Selle saamiseks on ainult üks viis.

Astuge tagasi ja vaadake head pilti, et saaksite kaalud jälle teie kasuks kallutada. Lõppude lõpuks, kas soovite tõesti kaotada konkurentidele kaotusi? Kui ei, siis jätkake lugemist.

Veebikujunduse põhitõed

Ebamugav tõde on see, et teie veebisait peegeldab otseselt tema esindatava ettevõtte, teenuse või üksikisiku kvaliteeti. Teie saidi põhikujundus võib külastaja kohe ära arvata, kas amatöör lõi selle või professionaal.

Fondid, sisupaigutuse kujundus ja isegi värviskeemid võivad karjuda, et teie vennapoeg, kes on hästi kursis Blogspoti saitide loomisega, lõi teie uusima veebisaidi. Kui soovite oma ametialast kohalolekut digitaalses ruumis suurendada, siis siin on mõned peamised parimad tavad, millele soovite keskenduda.

Hoidke paigutused lihtsad

Te ei pea lehele võimalikult palju veerge või raame segama. See näeb välja kohmakas ja ebameeldiv. Lihtsam paigutus saab tõenäolisemalt vastuse ja ei nõua, et külastajad kogu lehe nägemiseks külgedele keriksid. Hea algkujundus, millest alustada, on kolmeveeruline paigutus. Külastajatel on lihtne teie saidilt otsitavat skannida ja kiiresti üles leida.

Omaks hõlpsasti loetavaid fonte

Professionaalse välimusega saidi üks tunnusjooni on see, et sellest on lihtne aru saada. Kui olete teksti jaoks hea värvi määranud, vaadake oma fonte ja fondi suurused. Kontrollige oma saiti erinevates seadmetes. Oluline on kasutada fonti, mis kuvaks sama ka kõige sagedamini kasutatavatel platvormidel.

Külastajad peaksid nautima teie saidi vaatamise kogemust mobiilseadmete kaudu sama palju kui lauaarvuti kaudu. Hea font on mis tahes serif-font (need, mille tähtedel on vähe silte) suurema teksti, näiteks pealkirjade jaoks. Sani serif-fondid (ilma väikeste siltideta) on mõnel kuval fontide hõlpsamini loetavad.

Kasutage sobivaid graafika suurusi

Ehkki on oluline kasutada parimat graafikat, mis teie sisule sobib, peaksite neid kiire ja puhta laadimise jaoks hoidma ka väikestena. Pidage meeles, et mida suurem on pilt, seda aeglasem on leht.

Keskenduge kaubamärgi järjepidevusele

Bränding on professionaalse veebisaidi tunnus. Veenduge, et teie logo ja sildiliin oleksid igal lehel selgelt nähtavad. See on põhiline samm külastajate tutvustamiseks nii teie kaubamärgi kui ka sõnumiga.

Lisage selged tingimused

Veenduge, et teie sait sisaldab privaatsuseeskirju, teenusetingimusi ja ka muid eriteateid, mis võivad teie külastajate huvides olla. Olge oma saidi külastajatega seotud teabe osas võimalikult läbipaistev, isegi kui te ei tee üldse midagi.

Hea veebikujunduse elemendid

Kõigil professionaalse ilmega veebisaitidel on ühised tegurid ja see on palju enamat kui lihtsalt puhas kujundus ja hea graafika. Parimate disainitavade kasutamine loob saidi, mis on loodud nii külastajatele kui ka otsingumootoritele meelepäraseks.

Keskenduge navigeerimisele

Navigeerimise kavandamisel hoidke seda puhtana ja sirgjoonelisena. Peamine asi, mida teie kasutajad teie navigeerimisest soovivad, on raamistik, mis ütleb neile, kus nad asuvad, ja annab neile lihtsa võimaluse pöörduda tagasi kodulehele. Pange oma navigeerimismenüü ühisesse kohta, näiteks üla- või külgriba lähedusse.

Jagage kontaktteavet

Mida rohkem näete kasutajatele, et nad saaksid teiega ühendust võtta, seda mugavam on neil teie ettevõtte või organisatsiooniga veebis suheldes olla. Lisage oma füüsiline aadress, kui teil on selle saidiga ühendatud. Lisaks on külastajatel mugav täita kontaktvorm.

Jalainfo maksimeerimine

Jalus on suurepärane koht, kus kasutajatele linke ja muud kasulikku teavet lisada. Jalat saab kasutada ka kujunduselementide jaoks, millel ei pruugi paigutuses kohta üleval olla. Paljud ettevõtted panevad oma füüsilise kontaktteabe jalusesse.

Kasutage nuppude jaoks sobivaid stiile

Teie kasutajate silmad õpivad kiiresti teie saidi nuppude kujunduse ja otsivad neid teie kujunduses toimimisüksusena. Veenduge, et kõik navigeerimise nupud oleksid kogu teie saidil ühtlased.

Ütle, kes sa oled

Muutke oma leht „Teave” informatiivseks ja köitvaks. Näita entusiasmi. Ärge andke ainult kuiva fakti. See on koht, kus öelda, kes te olete ja mis on teie ettevõtte või organisatsiooni missioon. Kaasatud inimeste pildid annavad lehele veelgi isikupärasema pildi.

Omaks valge ruumi

Valge ruum ei pea olema valge. See on põhimõtteliselt lihtsalt tavaline “hingamisruum” lehel. See on ala, kus pole teksti, pilte ega graafikat. Seda leiate sageli professionaalselt välja töötatud lamedate disainidega saitidelt.

Amazoni sait on hea näide selle toimimisest. Igal lehel on tohutul hulgal edastatavat teavet, kuid valge ruumi aruka kasutamise tõttu pole see ükski üle jõu käiv.

Tehke teabe leidmine lihtsaks

Tagasipöördunud külastajad võiksid leida teabe, mida nad varem nägid. Muutke otsingufunktsioon nende jaoks lihtsaks. Kasutage õmblusteta otsingukasti, mis sobib teie kujundusega. Kõige tavalisem asukoht on saidi paremas ülanurgas.

Suurepärase veebisaidi parimad veebikujunduse tavad

Pole saladus, et kujunduselemendid on aastatega muutunud, kuid üks on kindel: lihtsa saidikujundusega ei saa valesti minna. Professionaalne veebidisain ei tähenda ainult liugurit ega ka kõige uuemat kellukest. Selle eesmärk on navigeerimise hõlbustamine ja nii saidi kui ka selle elementide reageerimine.

Keskenduge lehe järjepidevusele

Teie paigutus peaks kogu saidil samaks jääma. Ärge piitsutage oma kasutajate üllatuslehtede paigutusi. Kolmest veerust ühele tulbale kutsumiseks tegevusele on sobilik minna, kuid veenduge, et navigeerimine, jalus ja muud elemendid püsiksid ühtlasena, nii et kasutajad ei tunneks end ühelgi lehel ummikus..

Tasakaalustage värvi kasutamine

Värvitoonide kohandamine on sama oluline kui täiendava värvipaleti valimine.

Jagage oma sisu kategooriatesse

Kategooriad sobivad suurepäraselt nii inimestele kui ka otsingumootoritele. Hoidke oma sisu võimalikult korraldatud. Samuti on hea mõte paigutada külgribale navigeerimiselement, nii et külastaja, kes soovib näha ainult konkreetset tootekategooriat või teavet, saaks seda teha ühe klõpsuga.

Veenduge, et teie sait oleks kõigile juurdepääsetav

Optimeerige kindlasti oma veebisait kõigi külastajate jaoks. See peaks toetama puuetega inimeste funktsioone, samuti funktsioone, mis kuvavad uusimaid kõrge eraldusvõimega pilte.

Kevad SSL-sertifikaadi saamiseks

Kui kogute makseteavet, hankige oma saidi jaoks SSL-sertifikaat. See on lühike protsess ja aitab kaitsta külastajaid, kui nad teie saidil tehingu teevad. Nii ebaprofessionaalne kui ka kindlasti mitte veebi hea tava piirides paluda kellelgi sisestada oma krediitkaarditeave mitteturvalises keskkonnas.

Veebikujunduse suundumused

Kuna veebisaidi loomiseks on nii palju erinevaid platvorme, on kujunduste spekter tõesti avanenud. Lamedad ja poolkorterilised kujundused muutuvad üha tavalisemaks nii professionaalsetel kui ka alglaadimisega saitidel, kuna seda tüüpi kujundused aitavad rahuldada kasvavat nõudlust reageerivate veebisaitide järele, mis kohandavad igat tüüpi seadet, mida sellel saidil kuvatakse.

Siin on mõned olulised asjad, mida tuleks meeles pidada:

Lame disain koormab kõige kiiremini

Paljud suurettevõtted on üle läinud tasapinnalistele ja pool korteritele, kuna need laadivad kiiremini. Lame disain on täpselt selline, nagu see kõlab: See tundub lame, ilma kolmemõõtmeliste funktsioonideta.

Muud tasase disaini tunnusjooned on karged servad, kus varjutamine on minimaalne või puudub. Kiiresti laaditav sait ei näe mitte ainult professionaalsem, vaid hoiab ka teie külastajaid lehel, kuni nad soovitud toimingu lõpule viivad.

Veenduge, et teie sait oleks reageeriv

See on asi, mida ei saa tähelepanuta jätta. Veebisaidi asetuse määramisel karistab Google nüüd saite, mis pole mobiilisõbralikud. Seega, kui soovite hästi järjestada, peate minema mobiiltelefoni. Oluline on tagada, et kasutatav kujundus kuvataks asjakohaselt, sõltuvalt teie saidile pääsemiseks kasutatavast seadmest.

Kasutage navigeerimiseks kaarte

Kas olete Pinteresti näinud? See rajab oma tihvtid kujunduselemendile, mida tavaliselt nimetatakse kaartideks. Kvaliteetsete piltidega kaartide kasutamine navigeerimisel loob professionaalse ja puhta lehe, mis köidab külastajaid.

See on eriti atraktiivne toodete või teenuste lehtede puhul või kui teil on palju artikleid või sisu, mida soovite korraldada. Kasutage kaasahaaravaid pilte ja teil on kaardil ruumi pealkirja ja võib-olla isegi natuke teksti klõpsamiseks..

Käsitöö võitmise sisu

Professionaalne sait ei hambuta sisu. Selle asemel on igal lehel olev sõna mingil eesmärgil. Täiteainet pole. Pole kohevust. Ja kindlasti pole MITTE märksõnu toppida! Professionaalse välimusega sait saab teabe kogumeid üle kanda ilma teabe ülekoormamiseta. Hinnake oma saidi kõiki sisuplokke. Veenduge, et see teeniks eesmärki.

Kasutage kangelaste pilte täies mahus

Professionaalse välimusega sait ütleb külastajale kindlalt, mida see sait endast kujutab. Üks viis selle hõlpsaks saavutamiseks on kangi kohal olevate kangelaskujutiste kasutamine teksti ülaosadega, mis selgitavad teie saidi põhitõdesid.

Ärge unustage videot

Videod on kiiresti muutumas kangelaseks kuvandiks 2.0. Video kasutamine voldi kohal, kuhu tavaliselt paigutate tärnipildi, on suurepärane viis külastaja tähelepanu viivitamatuks tõmbamiseks -.

Ajakirja Psychology Today uuringu kohaselt saab inimese aju töödelda videost saadud teavet 60 000 korda kiiremini kui teksti lugedes. Video oma kodulehele lisamisel on peamine, et see näeks välja nii, nagu oleks see ülejäänud saidi kujunduse õmblusteta osa. Kui soovite otsida nii mõju kui ka püsivat viisi kohutava esmamulje jätmiseks, kasutage videot.

Omaks video võimsus

Ajakirja Inc. veenvas uuringus leiti, et enam kui 90 protsenti B2B klientidest kasutas ostuotsuste tegemiseks veebivideot. Video lisamine sisemistele veebisaitidele ja toodete ja teenuste ajaveebi postitustele on strateegiline metoodika, mis toimib ühtlaselt. Kuid ärge lõpetage sellega. Lisage külastajatele võimalus neid videoid ka teistega jagada.

Levinumad veebikujunduse vead

Võib-olla olete oma veebisaidi arendamiseks professionaalile maksnud kõige rohkem dollareid. Kahjuks võivad mõned tavalised disainivead kogu teie veebisaidi ilme alla tõmmata. Siin on mõned peamised õigusrikkujad, mida tuleks meeles pidada.

Info ülekoormus lehtedel

Teie avaleht ei pea ütlema kõiki asju, mida te kõik korraga teete. Tegelikult on amatööri tunnus sait, mille ekraanipind on iga tolli sees ja mis on piltide ja tekstiga kinni kiilunud. Kui pakute liiga palju teavet, muutub see üle jõu ja on tõenäoline, et teie külastaja lahkub.

Kurb on tõdeda, et paljud tootelehed satuvad selle ohvriks. Hiiglasliku tootelehe laadimine võtab vanuses aega ja külastajad lahkuvad, kui nad on teabe ilmumist rohkem kui paar sekundit oodanud. Shopify avaldatud uuringust selgus, et tonni toodetega kauplused juhtisid külastajatele pikemat aega tähelepanu, kuid tegelik müük oli oluliselt väiksem. Kategooriate kaupa järjestatud kiirelt laaditavad lehed on palju kasulikumad, kui lasevad teie saidi külastajatel leida soovitud teavet kui sisuga ääreni täidetud lehed.

Masendav navigeerimine

Kas olete kunagi olnud saidil, kus kontaktteave või sotsiaalmeedia lingid olid peaaegu nähtamatud, kuna need olid lehe alumisse nurka peidetud? Professionaalse välimusega sait julgustab kaasalöömist ning on privaatsuseeskirjade, teenusetingimuste ja kontaktmeetodite osas läbipaistev. Oma saidi menüüde seadistamisel on tingimata vaja seda arvestada.

Üks viis puhta navigatsiooni kaasamiseks, kui menüüs on palju võimalusi, on kasutada hamburgerimenüüd. Seda tüüpi menüü virnastatakse kuni klõpsamiseni ja avaneb seejärel navigeerimisvalikute kuvamiseks. See on äärmiselt puhas, kiiresti laaditav ja hõlpsasti kasutatav erinevatele seadmetele, sealhulgas lauaarvutitele, tahvelarvutitele ja mobiiltelefonidele mõeldud külastajatele..

Liiga palju või liiga vähe värvi

Kas mäletate veebidisaini algusaegadest, kui oli tavaline tungida üle veebisaidi, mis kasutas kõiki seal esinevaid heksakoodide värve? Kui see tuhm kadus, muutusid värviskeemid normiks, millele viidata, ja ka mõned neist polnud ka läbimõeldud. Näiteks oli mõnda aega trendikas kujundada valgele taustale helehalli tekstiga lehti.

Siis selgus, et see polnud hea kujundus, kuna seda oli töölauamonitoril ja veelgi hullem mobiiliekraanil lugeda võimatu. Kasutage piiratud heksvärvide paletti ja kasutage ühte kuni kolme kontrastset kombinatsiooni, et saada stiilne, mitte varjatud ilme.

Madala kvaliteediga pildid

Kõigi professionaalse välimusega veebisaitide seas on võrdne asi see, et nad kasutavad kvaliteetseid pilte. On oluline, et teie pildid püsiksid teravad ega muutuks piksliteks. Ühevärvilisel ja valgel taustal esitletakse enamikku tooteid kõige paremas valguses. Kui otsustate kasutada kangelaskujutisi, veenduge, et kasutate kõrgema eraldusvõimega pilti, mis sobib selle ruumi jaoks sobivaks.

Kummitusblog

Professionaalne sait on ajakohane. Kui otsustate omada ajaveebi, peate seda regulaarselt värskendama. Sisu peaks keskenduma teie toodetele ja asjadele, mis mõjutavad teie tööstust. Samuti saate siin reklaamida oma meililisti ja eripakkumisi.

Kui leiate, et ajaveebi regulaarseks värskendamiseks aega pakkumine on väljakutse, kasutage oma ettevõttes talente või tellige ülesanne allhanke korras. Äkki vaikseks jääv blogi näeb välja väga ebaprofessionaalne.

Hüpikaknad

Väldi hüpikuid, kui saate. Enamik inimesi ei meeldi neile. Tegelikult peavad paljud neid lausa tüütuks. Parem on anda külastajatele valik klõpsata reklaamil või liituda külgriba kujunduselemendi e-posti loendiga, selle asemel et hüpata kasti oma näo ette lehekoormise eest.

Ribareklaamid

Kui teie saidil on ribareklaame, on aeg need ära jätta. Solve Media uuring näitas, et veebisurfajad elavad suurema tõenäosusega lennuõnnetuse üle või võidavad Mega Millions loteriil auhinna, kui klõpsavad ribareklaami. Mida rohkem ribareklaame teie saidil on, seda vähem professionaalne see sait välja näeb.

Pidage meeles, et teie veebisait on esimene viis, kuidas paljud inimesed teiega kohtuvad, teie brändi tundma saavad ja seda usaldavad. Veenduge, et teie sait kasutab parimaid tavasid: lihtne navigeerimine, sujuvad reklaamid ja videod, kvaliteetsed pildid ja ainulaadne sisu.

Hoidke oma saiti värskendatud ja ärge kinnituge ühe kujundusideega liiga palju. Kuna tehnoloogia areneb veebidisaini elementide osas edasi, liikuge sellega, et püsida kõver, nii et teie veebisait on see, mida kasutatakse veebidisaini õigeks muutmise näitena.

Mis on kõige ebaprofessionaalsem element, mida olete veebisaidil näinud?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map